FRISSÍTÉS

Foci » Tegnap » Minden mérkőzés

AFRIKA: Afrikai Nemzetek Bajnoksága

20:00Togo - Ruanda 2:3
20:00Uganda - Marokkó 2:5

ALGÉRIA: 1. divízió

14:30Belouizdad - Bel Abbes 3:1
14:30Biskra - Bordj Bou Arreridj 1:1
14:30Magra - JS Kabylie 1:0
14:30Mlila - Relizane 0:0
14:30Skikda - Hussein Dey 0:1
15:00Chlef - Paradou 2:1
15:00Saoura - Constantine 1:0
15:00Setif - Medea 0:0
15:00Tlemcen - MC Alger 1:0
15:00USM Alger - Oran 2:0

ALGÉRIA: U21-es bajnokság

10:00Belouizdad U21 - Bel Abbes U21 4:1
10:00Biskra U21 - Bordj Bou Arreridj U21 1:3
10:00Chlef U21 - Paradou U21 1:0
10:00Magra U21 - JS Kabylie U21 1:3
10:00Mlila U21 - RC Relizane U21 0:0
10:00Saoura U21 - Constantine U21 1:1
10:00Setif U21 - Medea U21 2:1
10:00Skikda U21 - Hussein Dey U21 0:1
10:00Tlemcen U21 - MC Alger U21 1:0
10:00USM Alger U21 - Oran U21 3:1

ANGLIA: Premier League

19:00Crystal Palace - West Ham 2:3
19:00Newcastle - Leeds 1:2
21:15Southampton - Arsenal 1:3
21:15West Brom - Manchester City 0:5

ANGLIA: Championship

20:00Bristol City - Huddersfield 2:1
20:00Millwall - Watford 0:0

ANGLIA: League One

18:30Accrington - Hull 2:0
19:00Gillingham FC - Crewe 4:1
20:00Doncaster - Wimbledon 2:0
20:00Milton Keynes - Charlton 0:1
20:00Peterborough - Bristol Rovers 0:0
20:00Portsmouth - Lincoln 0:1
20:00Rochdale - Oxford Utd 3:4
20:00Swindon - Plymouth 0:2
20:00Wigan - Blackpool 0:5
20:45Fleetwood - Northampton 0:0
20:45Ipswich - Sunderland 0:1

ANGLIA: League Two

19:00Exeter - Morecambe 0:2
20:00ElhalasztvaBarrow - Grimsby -:-
20:00Cheltenham - Oldham 2:0
20:00ElhalasztvaMansfield - Bolton -:-
20:00ElhalasztvaNewport - Carlisle -:-
20:00ElhalasztvaSalford - Cambridge Utd -:-
20:00Scunthorpe - Port Vale 2:0
20:00Southend - Bradford City 1:3
20:00Stevenage - Colchester 0:0
20:00Tranmere - Harrogate 3:2

ANGLIA: National League

20:00ElhalasztvaKing’s Lynn - Stockport -:-
20:00Torquay - Sutton 0:0
20:00Wrexham - Halifax 0:0
20:45Aldershot - Weymouth 0:2
20:45Altrincham - Wealdstone 2:0
20:45Boreham Wood - Chesterfield 0:0
20:45Bromley - Woking 2:2
20:45Dover - Barnet 3:1
20:45Eastleigh - Dagenham & Red. 3:0

ANGLIA: National League - észak

20:45ElhalasztvaChester - Southport -:-
20:45ElhalasztvaDarlington - Gateshead -:-
20:45ElhalasztvaFarsley - Kettering -:-
20:45ElhalasztvaHereford - York -:-
20:45ElhalasztvaKidderminster - Telford -:-
20:45ElhalasztvaSpennymoor - Blyth -:-

ANGLIA: National League - dél

20:45ElhalasztvaBath - Welling -:-
20:45ElhalasztvaDartford - Oxford City -:-
20:45ElhalasztvaHampton & Richmond - Slough -:-
20:45ElhalasztvaHemel Hempstead - St. Albans -:-
20:45ElhalasztvaTonbridge - Maidstone -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

20:30ElhalasztvaHednesford - Redditch -:-
20:45ElhalasztvaBarwell - Bromsgrove -:-
20:45ElhalasztvaBiggleswade Town - Lowestoft -:-
20:45ElhalasztvaKings Langley - Leiston -:-
20:45ElhalasztvaSt. Ives - Royston -:-
20:45ElhalasztvaStratford - Tamworth -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:30ElhalasztvaHartley Wintney - Chesham -:-
20:45ElhalasztvaHarrow - Met. Police -:-
20:45ElhalasztvaHendon - Walton Casuals -:-
20:45ElhalasztvaSwindon S - Hayes & Yeading -:-
20:45ElhalasztvaWeston-super-Mare - Tiverton -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Ipswich U23 - Colchester U23 2:2
14:00ElhalasztvaMillwall U23 - QPR U23 -:-
20:00ElhalasztvaBarnsley U23 - Sheffield Utd U23 -:-
20:00Swansea U23 - Bristol City U23 1:3

ANGLIA: FA Kupa

20:00Bournemouth - Crawley 2:1

ANGOLA: Girabola

15:30ElhalasztvaSagrada - Primeiro de Agosto -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Selejtező - Play Off

01:10Tristan Suarez - San Telmo 1:0

AUSZTRÁLIA: A-League

09:05Melbourne Victory - Perth Glory 2:1

AUSZTRIA: Bundesliga

18:30Admira - Austria Wien 0:4
18:30Sturm Graz - Hartberg 2:1

BELGIUM: Jupiler League

18:45Eupen - Antwerp 0:2
18:45Waasland-Beveren - KV Mechelen 2:3
21:00Mouscron - Anderlecht 1:1

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

00:00Corinthians - Bragantino 0:2
00:00Atletico-MG - Santos 2:0
00:00Palmeiras - Vasco 1:1

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

23:15Oeste - Parana 1:0

BRAZÍLIA: Copa Verde

01:00Cuiaba Esporte - Aparecidense 2:1

BURUNDI: Coupe du President

14:00Flambeau du Centre - Aigle Noir 1:0
14:00Rukinzo - Olympic S. 1:0

CHILE: Primera División

00:00Universidad Catolica - Palestino 2:3
00:00Unión Española - Coquimbo 0:1

COSTA RICA: Primera División - Clausura

02:00Guadalupe - Saprissa 2:2

CSEHORSZÁG: Tipsport liga

10:30Dukla Praha - Hradec Kralove 3:3
13:00Skalica - Trencin 0:3

DÉL-AFRIKA: Premier League

16:00Kaizer - Baroka 1:1
16:00Orlando - TS Galaxy 1:1

DÉL-AFRIKA: GladAfrica Championship

12:30Cape Town All Stars - Jomo Cosmos 1:2
14:30Polokwane - Richards Bay 0:1
14:30Sekhukhune - JDR Stars 4:2
14:30Uthongathi - Cape Town Spurs 1:1

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: Arabian Gulf Cup

14:15Al-Ahli Dubai - Khor Fakkan 5:0
17:00Al Wasl - Al Sharjah 2:0

EGYIPTOM: Premier League

16:00Arab Contractors - Smouha 1:2
18:30Pyramids - Al Ahly 0:0

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Premiership

20:45Cliftonville - Linfield 4:3
20:45ElhalasztvaDungannon - Glenavon -:-
20:45Glentoran - C. Rangers 2:0
20:45Larne - Coleraine 1:2
20:45Portadown - Crusaders 2:2

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2

19:00Valenciennes - Paris FC 2:0

FRANCIAORSZÁG: National

19:00Annecy - Bourg en Bresse 2:2

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga

16:15OFI Kréta - Aszterasz Tripolisz 0:1
18:30Arisz - AEL Larissza 1:0

HOLLANDIA: Eredivisie

18:45Zwolle - Heracles 2:2
20:00FC Emmen - PSV Eindhoven 0:2
21:00Groningen - Den Haag 3:0

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

17:00Lok. Zagreb - Sibenik 0:4

INDIA: ISL

15:00North East Utd - ATK Mohun Bagan 2:1

IZLAND: Reykjavik Cup

20:00Fylkir - KR Reykjavik 4:0
20:00Vikingur Reykjavik - Leiknir 2:0
21:00Fram - Fjölnir 1:6
21:00IR Reykjavik - Valur 0:8

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:45H. Haifa - Maccabi Petah Tikva 1:2
19:00Beitar Jeruzsálem - Hapoel Tel Aviv 0:1

KATAR: Crown Prince Cup

14:30Al-Rayyan - Al Markhiya 1:0
17:15Al-Gharafa - Al-Shahaniya 3:2b.u.
17:15Al-Sadd - Al Muaidar 7:0

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

23:30Once Caldas - Junior 1:2

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

20:00Tigres - U. Magdalena 1:1

KONGÓI DR: Ligue 1

15:30Renaissance - Sanga Balende 0:2

LÍBIA: Premier League

14:00Al Tahaddi - Al-Anwar 1:0
14:00Darnes - Shabaab Al Jabal 1:1
14:30Abu Salim - Al Wehda 0:3

MEXIKÓ: Liga MX - Clausura

04:00Pachuca - Cruz Azul 0:1

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A

22:00Inter Playa Del Carmen - Pioneros 2:0

MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura

00:00Guadalajara N - Santos Laguna N 2:0
02:00Leon N - Necaxa N 2:1
02:00Tigres N - Puebla N 2:1
02:00Tijuana N - Atlas N 0:1

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

18:30Erzgebirge Aue - Würzburger Kickers 2:1
20:30Braunschweig - Heidenheim 1:0
20:30Düsseldorf - Hamburger SV 0:0
20:30Osnabrück - Fürth 0:1

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

19:00ElhalasztvaBayern München II - Verl -:-
19:00Kaiserslautern - Türkgücü München 0:0
19:00Mannheim - Dresden 1:0
19:00Wehen - Viktoria Köln 2:2
19:00Zwickau - Duisburg 3:1

OLASZORSZÁG: Coppa Italia

20:45Inter - AC Milan 2:1

OLASZORSZÁG: Primavera 1

15:00Sampdoria U19 - Empoli U19 4:1

OMÁN: Professional League

14:05Al Nahda - Al-Ittihad 0:0
14:25Dhofar - Al-Msnaa 2:0
14:25Oman Club - Nizwa 1:0
17:40Al Seeb - Al Suwaiq 4:0

PALESZTINA: West Bank League

14:00Ahli Al-Khalil - Tubas 1:1
17:00Shabab Alsamu - Shabab Al-Dhahiriya 1:1

PORTUGÁLIA: Primeira Liga

20:45Braga - Gil Vicente 1:0
22:15Boavista - Sporting CP 0:2

PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2

16:00Vilafranquense - Vizela 1:1
18:00Academica - Leixões 1:1

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal

18:30Leiria - SB Castelo Branco 1:0

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23 - Alsóház

16:00Rio Ave U23 - Guimaraes U23 2:2

ROMÁNIA: Liga 1

14:30Viitorul Constanta - Sepsi Sf. Gheorghe 3:3
16:30FC Voluntari - U Craiova 1:1
18:45FC Arges - FCSB 0:0

SEYCHELLES: First Division League

12:00ElhalasztvaLa Passe - Lightstars -:-

SKÓCIA: Championship

20:45ElhalasztvaDundee FC - Ayr -:-
20:45Raith - Hearts 0:4

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

19:00Alcorcon - Albacete 1:2

SPANYOLORSZÁG: Copa del Rey

19:00Valladolid - Levante 2:4
21:00Betis - Real Sociedad 3:1h.u.
21:00Girona - Villarreal 0:1

SPANYOLORSZÁG: Primera Division - női

19:00Real Madrid N - Santa Teresa N 1:0

SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga

13:30Al Batin - Al Ain 2:1

SZÍRÍA: Szíriai Kupa

12:00Al Wahda - Harjaleh 2:0
12:00Horriya - Jableh 2:3
12:00Hottin - Foutoua 2:0
12:00Wathbah - Al-Sahel 1:0

SZOMÁLIA: Nation Link Telecom Championship

13:30Midnimo - Horseed 0:2

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - fehér csoport

11:0024 Erzincanspor - Amedspor 1:1

TUNÉZIA: Ligue Professionnelle 1

14:00Olympique Beja - Esperance Tunis 1:4
14:00Sfaxien - Metlaoui 2:1

URUGUAY: Segunda Division - Osztályozó

20:50Colon - Albion 0:4

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

22:00TörölveGuatemala - Puerto Rico -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

09:00Sahtar Donyeck (Ukr) - Sileks (Mkd) 4:1
12:00Carszko Szelo (Bul) - Szvoge (Bul) 3:0
12:00Esbjerg (Den) - Vejle (Den) 0:0
12:00Ohrid (Mkd) - Jagodina (Srb) 2:0
13:00ASU Poli Timisoara (Rou) - Viitorul Tg. Jiu (Rou) 3:2
13:00Helsingør (Den) - Lyngby (Den) 1:0
13:00Makedonija GP (Mkd) - Inhulec (Ukr) 0:2
13:00Odense (Den) - Randers (Den) 0:1
13:00TörölveRenova (Mkd) - Drita (Mkd) -:-
13:00ElhalasztvaShkupi (Mkd) - Zenit 2 (Rus) -:-
13:00Zagorec (Bul) - Etar (Bul) 3:1
13:30R. Volgográd (Rus) - Mura (Slo) 2:1
14:00Javor (Srb) - IMT Novi Beograd (Srb) 2:1
14:00Novi Pazar (Srb) - Slovan Bratislava (Svk) 1:1
14:30Pelister (Mkd) - Struga Trim & Lum (Mkd) 2:3
15:00Napredak (Srb) - Dinamo Tbiliszi (Geo) 0:1
15:00Olekszandrija (Ukr) - CSKA 1948 Szófia (Bul) 1:1
15:00Radnicki Nis (Srb) - Akron Togliatti (Rus) 1:1
15:00Shkendija (Mkd) - Zorya (Ukr) 1:1
15:30TörölveDnipro-1 (Ukr) - Indjija (Srb) -:-
15:30FK Csajka (Rus) - Prishtina (Kos) 1:0
16:00ElmaradArberia (Kos) - Minaj (Ukr) 0:0
16:30Hvidovre IF (Den) - Hellerup (Den) 1:2
18:00Avarta (Den) - B.93 (Den) 2:4
18:30TörölveVocklamarkt (Aut) - BW Linz (Aut) -:-
18:45TörölveWienerberger (Aut) - Wiener (Aut) -:-
19:30Dudelange (Lux) - Hesperange (Lux) 2:3

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

19:00Freiburg N (Ger) - Basel N (Sui) 3:0

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.