FRISSÍTÉS

Foci » Tegnap » Minden mérkőzés

ALBÁNIA: Szuperliga

13:45Apolonia Fier - Partizani 0:3
13:45Skenderbeu - Kastrioti 1:2
13:45Tirana - Bylis 0:0
16:45Kukesi - Laci 1:0
16:45Teuta - Vllaznia 0:0

ANGLIA: Championship

20:00Middlesbrough - Derby 3:0
20:00Millwall - Reading 1:1
20:45Bristol City - Watford 0:0
20:45Coventry - Cardiff 1:0
20:45Swansea - Sheffield Wed 1:1

ANGLIA: Professional Development League

12:00Millwall U23 - Cardiff U23 2:0
14:00Wigan U23 - Sheffield Utd U23 1:0

AUSZTRIA: Osztrák Kupa

17:15Austria Wien - Hartberg 5:3
20:25First Wien - Altach 2:1

ÁZSIA: AFC Bajnokok Ligája

11:00Guangzhou Evergrande (Chn) - Kobe (Jpn) 1:3
11:00Jeonbuk (Kor) - Sydney FC (Aus) 1:0
11:00TörölveSuwon (Kor) - Johor DT (Mys) -:-
14:00Shanghai SIPG (Chn) - Yokohama F Marinos (Jpn) 0:1

BELGIUM: Jupiler League

17:00Cercle Brugge - Mouscron 1:2

BOLÍVIA: Nacional B - Második szakasz

20:30Chaco Petrolero - Cochabamba 2:0
20:30Em Huanuni - Stormers 3:1
20:30Fancesa - Tomayapo 3:1
20:30Mariscal Sucre - Vaca Diez -:-
20:30Quebracho Villa Montes - Independiente Petroleros 3:2
20:30Rosario Central - Oruro Royal 1:1
20:30Satelite Norte - Libertad 1:1
20:30Tiquipaya - Fatic 2:3

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

23:15Ceara - Sao Paulo 1:1

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

23:15Confianca - Cuiaba Esporte 2:0
23:15CSA - Operario 1:0
23:15Ponte Preta - Oeste 1:0
01:30America MG - Juventude 2:1
01:30Brasil de Pelotas - CRB 2:1
01:30Chapecoense-SC - Cruzeiro 0:1
23:00Nautico - Vitoria 0:0

BRAZÍLIA: Campeonato Capixaba - Play Off

22:30Estrela do Norte - Vitoria ES 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca B1 - Második szakasz

19:00Audax RJ - Artsul 2:3
19:00Goncalense - Campos AA 3:2
19:00Marica - Sampaio Correa FE 0:2
19:00Nova Cidade - Nova Iguacu 1:3
19:00Olaria - Sao Goncalo 2:0
19:00Rio Sao Paulo - Goytacaz 2:2
19:00Serra Macaense - Angra dos Reis 2:1
19:00Serrano FC - Bonsucesso 4:1

BRAZÍLIA: Campeonato Matogrossense - Play Off

20:00Uniao Rondonopolis - Pocone 1:0b.u.

BRAZÍLIA: Campeonato Piauiense

20:00Julho Esporte - Flamengo PI 0:0
20:00Picos - Piaui 5:0
20:00Timon - Parnahyba 3:2

BRAZÍLIA: Campeonato Rondoniense - Play Off

20:00Ji-Parana - Real Ariquemes 2:1

BRAZÍLIA: Campeonato Roraimense - Második szakasz

23:30Rio Negro - GAS 0:1

BRAZÍLIA: Copa Paulista

19:00Agua Santa - Nacional SP 0:0
19:00Atibaia - Velo Clube 1:0
19:00Botafogo SP B - Marilia 0:2
19:00Ferroviaria - Comercial 1:1
19:00Inter de Limeira - Audax-SP 0:3
19:00Novorizontino - Rio Preto 4:1
19:00Piracicaba - Primavera EC 0:1
19:00Ponte Preta B - Portuguesa Santista 0:0
19:00Portuguesa - Guarani B 2:0
19:00Sao Bernardo - Juventus-SP 5:1

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

19:00America Mineiro U20 - Internacional U20 0:1
19:00Botafogo U20 - Corinthians U20 3:0
19:00Ceara U20 - Bahia U20 2:2
19:00Fluminense U20 - Vasco U20 2:1
19:00Goias U20 - Gremio U20 3:2
19:00Sao Paulo U20 - Chapecoense-SC U20 2:2
19:00Sport Recife U20 - Santos U20 2:0
00:00Palmeiras U20 - Athletico-PR U20 2:5
85'Cruzeiro U20 - Vitoria U20 1:2

BULGÁRIA: Harmadosztály - északkelet

13:00Dunav Ruse - Ludogorec III 0:1

CHILE: Primera División

01:30Audax Italiano - S. Wanderers 1:1
22:00Colo Colo - Curico Unido 0:2

CHILE: Primera B

23:15Nublense - Rangers 4:2
14:00Barnechea - Magallanes 2:1
14:30San Felipe - Cobreloa 0:0

CIPRUS: Ciprusi bajnokság

16:00APOEL - Doxa 2:0

CIPRUS: 2. osztály

13:30ElhalasztvaChloraka - Digenis -:-

CIPRUS: Ciprusi Kupa

16:00AEK Larnaca - AEL Limasszol 0:2
16:00Ermis - Nea Salamis 1:2

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura - Play Off

03:00FC Desamparados - Escazucena 0:0
20:30Liberia - Cariari Pococi 2:2h.u.

CSEHORSZÁG: 1. Liga

17:00České Budějovice - Bohemians 1905 2:1

CSEHORSZÁG: 2. osztály

13:00Blansko - Hradec Kralove 1:2
13:30Dukla Praha - Chrudim 0:2
13:30Lisen - Vysehrad 4:2
13:30Prostejov - Usti n. L. 0:1
13:30Trinec - Mas Taborsko 2:0
13:30Varnsdorf - Zizkov 1:3
13:30Vlasim - Jihlava 0:1

DÉL-AFRIKA: Premier League

18:30Bloem Celtic - Black Leopards 1:0

DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Play Off

23:15Athletico-PR (Bra) - River Plate (Arg) 1:1
23:15LDU Quito (Ecu) - Santos (Bra) 1:2
01:30Racing Club (Arg) - Flamengo (Bra) 1:1
23:15Delfin (Ecu) - Palmeiras (Bra) 1:3
23:15Ind. del Valle (Ecu) - Nacional (Uru) 0:0

DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana

23:15Bahia (Bra) - Union Santa Fe (Arg) 1:0
01:30Velez Sarsfield (Arg) - Deportivo Cali (Col) 2:0
23:15Bolivar (Bol) - Lanus (Arg) 2:1

DÉL-KOREA: K League 2 - Osztályozó

11:00Gyeongnam - Daejeon 1:1

É. ÉS K.-AMERIKA: CONCACAF League

02:00Herediano (Cos) - Esteli (Nic) 0:1
04:15Alajuelense (Cos) - San Francisco (Pan) 1:0

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura - 2. szakasz

22:00FAS - Luis Angel Firpo 2:0
22:00Municipal Limeno - 11 Deportivo 1:0

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 2. MFL

13:00Drita - Teteks 0:0
13:00FK Skopje - Ohrid 2:1
13:00Kozuv Gevgelija - Sloga Vinica 0:0
13:00Osogovo - Bregalnica 1:3
13:00Plackovica - Pobeda 0:0
13:00Sasa - Rosoman 83 5:0
13:00Tikves - Kit Go Pehchevo 1:4
13:00Vardari Forino - FK Korab 0:1
13:00Veleshta - KF Gostivar 2:1
13:00Vellazerimi - Kadino Skopje 1:0

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Macedón Kupa

13:00Akademija Pandev - Shkupi 2:1
13:00Belasica - Makedonija GP 1:4
13:00Sileks - Shkendija 1:0b.u.
13:00Struga Trim & Lum - Renova 1:0

ÉSZTORSZÁG: Esiliiga

17:00Flora U21 - Elva 3:5
17:00Maardu - Tammeka U21 2:2
17:00Parnu JK Vaprus - Nomme Utd 4:1

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör

18:55Mönchengladbach - Sahtar Donyeck 4:0
18:55Olympiakosz Pireusz - Manchester City 0:1
21:00Ajax - Midtjylland 3:1
21:00Atletico Madrid - Lokomotiv Moszkva 0:0
21:00Bayern München - Salzburg 3:1
21:00Inter - Real Madrid 0:2
21:00Liverpool - Atalanta 0:2
21:00Olympique de Marseille - FC Porto 0:2

EURÓPA: Premier League (Krím)

12:00Gvardeyets - Kafa 6:1
12:00Kyzyltash - TSK Szimferopol 0:2
12:00Ocean Kercs - Jevpatorija 1:2
15:00Krymteplytsia - SKCHF Szevasztopol 0:1

FERÖER-SZIGETEK: Feröer-szigeteki Kupa

18:00Vikingur - TB Tvoroyri 1:0
20:0007 Vestur Sorvagur - HB Torshavn 1:2b.u.
20:00B36 Torshavn - Argir 3:0
20:00Runavik - Skala Itrottarfelag 1:0

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

19:00Lens - Nantes 1:1

GIBRALTÁR: National League

20:00Manchester 62 - Glacis United 0:2

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga

16:15Aszterasz Tripolisz - Szmirnisz 0:0

GRÚZIA: Erovnuli Liga 2

09:00Shevardeni Tbiliszi - Shukura 2:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

18:00Coban Imperial - Santa Lucia 2:0
18:00Municipal - Antigua 4:0
22:00Xelaju - Comunicaciones 3:1

GUINEA: Ligue 1

17:00Flamme Olympique - Satellite 1:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1. szakasz

22:00Real Sociedad - Platense 2:3
00:00UPNFM - Marathon 0:2

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

17:00Istra 1961 - Osijek 1:4

HORVÁTORSZÁG: 2. HNL

13:30Dugopolje - Dinamo Zagreb 2 1:0
13:30Opatija - Zapresic 3:2
13:30Rudes - Hajduk Split 2 4:2

INDIA: ISL

15:00Goa - Mumbai City 0:1

IRÁN: Pro League

13:40Gol Gohar - Foolad 1:1
13:45Esteghlal F.C. - Machine Sazi 1:0
13:50Saipa - Nassaji Mazandaran 1:0
14:00Aluminium Arak - Mes Rafsanjan 0:0

ÍRORSZÁG: FAI Kupa

20:30Sligo Rovers - Derry City 1:0b.u.

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00Hapoel Hadera - Sakhnin 4:0
18:00Ashdod - Netanya 4:0
19:00Beitar Jeruzsálem - Maccabi Petah Tikva 1:2

JAPÁN: J1 League

10:30Kawasaki - Gamba Osaka 5:0
11:00Kashima - Kashiwa 1:4
11:00Oita - C-Osaka 0:1
11:00Yokohama FC - Shimizu 1:3
11:30Sagan Tosu - Vegalta Sendai 0:1
11:30Shonan - Hiroshima 1:1

JAPÁN: J2 League

10:00Verdy - Avispa Fukuoka 1:1
11:00Albirex Niigata - Ehime 0:3
11:00Kusatsu - Omiya Ardija 1:2
11:00Kyoto - Kofu 1:1
11:00Mito - Kitakyushu 2:2
11:00Okayama - Tochigi 2:3
11:00Renofa Yamaguchi - Chiba 1:2
11:00Tokushima - Machida 3:0
11:00V-Varen Nagasaki - Yamaga 1:1
11:00Yamagata - Kanazawa 4:0
11:30Iwata - Ryukyu 3:0

KATAR: 2. osztály

15:15Shamal - Al-Waab 3:2
15:30Al-Shahaniya - Al Mesaimeer 1:3
17:30Al Markhiya - Al Muaidar 1:0

KÍNA: Yi League

08:00Beijing Technology - Qingdao Red Lions 2:0
08:00Kína U19 - Yunnan Kunlu 0:1
08:00Qingdao Jonoon - Xian Daxing Chongde 0:0
08:00Xian Youkeduo - Zibo Cuju 1:2
08:00Zhongchuang Hengtai - Nanjing Fengfan 1:2

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

20:00Bogota - Leones 2:2
22:00Valledupar - Cortulua 0:0
00:00Huila - Llaneros 0:0

KOLUMBIA: Copa Colombia

21:00Real San Andres - Pasto 1:2b.u.

KOLUMBIA: Női Liga - Play Off

00:00Atletico Nacional N - America de Cali N 0:1
02:00Junior N - Santa Fe N 1:3
19:00Deportivo Cali N - Millonarios N 2:1

KONGÓI DR: Ligue 1

13:30Don Bosco - JSK 0:2

KOSZOVÓ: Superliga

13:00KF Llapi - Prishtina 0:2
13:00Trepca 89 - FC Besa 4:2

KUVAIT: Premier League

14:00Yarmouk - Al Jahra 0:0
16:30Al Salmiya - Al Kuwait 3:2

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

12:30Puszcza - Termalica B-B. 0:0

LENGYELORSZÁG: III Liga - I. csoport

12:00Ursus Warszawa - Zambrow 0:0
13:00Swit - W. Mazowieckie 0:0
17:00Wikielec - Polonia Warszawa 1:0

LENGYELORSZÁG: III Liga - II. csoport

13:00Elana Torun - Gornik Konin 2:0
13:00Sroda - Starogard Gdanski 0:1

LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport

13:00Gwarek Tarnowskie Gory - Warta Gorzow 1:2
17:00Kluczbork - Brzeg 3:3

LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport

13:00Cracovia 2 - Sokol Sieniawa 1:2
13:00Hetman Zamosc - Chelmianka Chelm 2:7
13:00Ostrowiec - Stal Krasnik 1:0

LENGYELORSZÁG: Lengyel Kupa

17:40Widzew Lodz - Legia Warszawa 0:1

LENGYELORSZÁG: Lengyel Kupa - női

12:00Bydgoszcz N - Gdansk N 3:2

MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga

13:00BFC Siófok - Csákvár 2:1
13:00Budaörs - Haladás 4:0
13:00Kaposvár - Soroksár 0:4
13:00Szolnok - Békéscsaba 0:0
18:00Ajka - Dorog 2:0
18:00Debreceni VSC - Szentlőrinc 4:1
18:00Gyirmót - Kazincbarcika 2:1
18:00Pécsi MFC - Debreceni EAC 2:1
18:00Szeged - Győri ETO 0:4
18:00Vasas - Nyíregyháza 1:0

MAGYARORSZÁG: NB III - Keleti csoport

13:00Debreceni VSC II - BVSC-Zugló 0:1
13:00Füzesgyarmat - Putnok VSE 3:1

MAGYARORSZÁG: NB III - Középcsoport

13:00Monor - Honvéd FC II 1:2

MAGYARORSZÁG: NB III - Nyugati csoport

13:00Szabadkikötő - Érd 2:3

MAGYARORSZÁG: Simple Női Liga

13:00Kelen N - Haladás N 3:2

MÁLTA: 1. osztály

17:00Marsaxlokk - Vittoriosa 1:1
21:15Swieqi - Marsa FC 0:1

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura - Play Off

00:00Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos 1:0
02:10Tampico Madero - Tapatio 1:0b.u.
04:10Cimarrones de Sonora - Pumas Tabasco 2:3
00:00Atl. Morelia - Venados 1:0

MOLDOVA: Divizia Nationala

12:00Sf.Gheorghe - Sheriff Tiraspol 0:2
15:00Speranta Nisporeni - Zimbru Chisinau 2:2

MONTENEGRO: Montenegroi Kupa

13:00Arsenal Tivat - Iszkra 0:1
13:00Bokelj - Buducnost 0:6
13:00Decic - Sutjeska 1:0
14:00FK Podgorica - Zeta 2:3

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

19:00Bayern München II - Ingolstadt 1:3
19:00Dresden - Unterhaching 2:0
19:00Kaiserslautern - Lübeck 1:0
19:00Magdeburg - Rostock 1:1
19:00Viktoria Köln - Zwickau 1:1

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

15:30Düsseldorf II - Mönchengladbach II 2:1
17:30Borussia Dortmund II - Rödinghausen 1:2
18:00Fortuna Köln - Münster 2:0
18:00Lippstadt - Oberhausen 1:1
18:00Lotte - Aachen 1:0
19:30Ahlen - Schalke 04 II 1:1
19:30Bonner - Straelen 0:1
19:30RW Essen - Wuppertaler 6:1
19:30Wegberg-Beeck - Köln II 0:4
19:30Wiedenbruck - Homberg 0:0

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - Play Off

23:00Jalapa U20 - Diriangen U20 1:2b.u.
23:00Managua FC U20 - Real Madriz U20 2:0

NORVÉGIA: Toppserien - női - Osztályozó

19:00Medkila N - Kolbotn N 2:1

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

15:00Como - Olbia 2:2
15:00Giana Erminio - Piacenza 2:0
15:00Juventus U23 - Grosseto 2:0
15:00Lucchese - AlbinoLeffe 4:5
15:00Pergolettese - Pro Vercelli 1:2

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

15:00Gubbio - Triestina 1:0
15:00Mantova - Arezzo 2:0

OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport

14:30Bisceglie - Monopoli 1:1
15:00Palermo - Turris 0:1
15:00Vibonese - Foggia 1:1

OLASZORSZÁG: Coppa Italia

14:30Parma - Cosenza 2:1
17:30Bologna - Spezia 2:4h.u.
17:30Cagliari - Verona 2:1
17:30Udinese - Fiorentina 0:1h.u.

OROSZORSZÁG: FNL

12:00Nyeftyehimik - Nyizsnyij Novgorod 0:1
13:00Alanija Vlagyikavkaz - Jeniszej 3:0
13:00Tekstiltsik - Orenburg 0:2
14:00Akron Togliatti - Szpartak Moszkva 2 0:0
14:00D. Brianszk - Csertanovo 1:2
14:00F. Voronyezs - Velesz Moszkva 0:0
14:00Omszk - Tom Tomszk 1:0
15:30Volgar-Asztrahán - Habarovszk 0:1
16:00FK Krilja Szovjetov Szamara - FK Csajka 2:1
16:30Jaroszlavl - Baltika 1:3
17:00T. Moszkva - Krasznodar 2 4:2

OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga

09:00Ufa U19 - UOR U19 0:0
09:00Ural U19 - Khimki U19 3:1
10:00Arszenál Tula U19 - Szocsi U19 1:1
11:00Akhmat Groznij U19 - FK Rosztov U19 2:1
11:00Kazan U19 - Lokomotiv Moszkva U19 1:1
11:00Konoplev Academy U19 - CSZKA Moszkva U19 1:2
11:00R. Volgográd U19 - Tambov U19 1:2
12:00Szpartak Moszkva U19 - Krasznodar U19 0:1
12:00Zenit U19 - Sztrogyino U19 4:0
13:00Dinamo Moszkva U19 - Csertanovo U19 11:3

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

13:00Urartu 2 - Ararat-Armenia 2 3:1

PALESZTINA: West Bank League

14:00Wadi Al-Nes - Tubas 0:2
15:00Jabal Al Mukaber - Merkaz 2:0
17:00Al Khaleel - Ahli Al-Khalil 1:0

PANAMA: LPF - Clausura

21:00Chiriqui - Alianza 1:2
21:00Costa del Este - Arabe Unido 1:1

PERU: Liga 1 - Clausura

21:00Dep. Municipal - Llacuabamba 2:5
21:30Carlos Mannucci - Alianza Lima 1:0

PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2

19:00Cova De Piedade - Benfica B 2:3

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal

16:00Anadia - Valadares Gaia 2:1
16:00Estrela - Oriental Dragon 2:0
21:00Braga B - Merelinense 3:1

PORTUGÁLIA: Portugál Kupa

11:00Casa Pia - Nacional 2:3h.u.

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23

13:00Estoril U23 - Sporting CP U23 1:0
16:00Portimonense U23 - Cova De Piedade U23 1:1

RÉUNION: Regionale 1

17:30ElhalasztvaExcelsior - Saint-Pierroise -:-
17:30Jeanne d'Arc - St Marienne 2:0

ROMÁNIA: Liga 2

13:00Aerostar - ASU Poli Timisoara 2:2
13:00Calarasi - Mioveni 1:0
13:00Comuna Recea - Pandurii 2:0
13:00CSM Slatina - Turnu Magurele 2:1
13:00Viitorul Tg. Jiu - Concordia 1:0
16:00Petrolul - Gloria Buzau 1:1

SAN MARINO: Coppa Titano

20:45ElhalasztvaCosmos - Tre Fiori -:-
20:45ElhalasztvaFolgore - Fiorentino -:-
20:45ElhalasztvaMurata - La Fiorita -:-
20:45ElhalasztvaTre Penne - Domagnano -:-

SKÓCIA: Premiership

20:00Hamilton - Aberdeen 1:1

SKÓCIA: Lowland League

20:45BSC Glasgow - East Stirlingshire 5:1
20:45ElhalasztvaGretna 2008 - Gala Fairydean -:-
20:45Stirling University - Bo'ness United 3:1
21:00Cumbernauld Colts - Kelty Hearts 0:2

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

19:00Las Palmas - Mirandes 0:2
19:00Sporting Gijon - Sabadell 3:1
19:00Zaragoza - Rayo Vallecano 1:2
21:30Cartagena - Mallorca 1:2
21:30Fuenlabrada - Ponferradina 1:1

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 1. csoport

17:00Marino de Luanco - Valladolid Promesas 0:1

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 2. csoport

19:00Arenas Club - Leioa 1:0

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 3. csoport

16:30Olot - FC Barcelona B 2:1
17:00Villarreal B - Alcoyano 3:0
19:00Lleida - Llagostera 1:0

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 4. csoport

16:30Betis B - Murcia 2:1
19:00Linares - Granada B 1:0

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 5. csoport

12:00Real Madrid B - Baleares 1:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 2. csoport

15:00Real Aviles - SD Navarro CF 2:0
20:00Lenense - Caudal Deportivo 1:1
20:00Union Club Ceares - Aviles Stadium 2:1

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 4. csoport

20:00Santuxu - Real Sociedad C 0:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 9. csoport

18:30Maracena - Huetor Tajar 2:2

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 10. csoport

16:00Sevilla C - San Roque 1:2

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 13. csoport

15:45Cartagena B - Deportiva Minera 1:1
16:00Aguilas FC - EDMF Churra 1:1
16:00Cartagena FC - Mazarron CF 1:3
20:00Olimpico de Totana - Minerva 0:4
20:30Bullense - UCAM Murcia B 0:0
20:30Muleno - Mar Menor 1:2

SVÁJC: Szuperliga

18:15Basel - Lausanne 2:1
18:15Sion - Servette 2:0

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

13:05Al-Kawkab - Al Adalh 1:1
13:15Al Bukayriyah - Jeddah 0:2
13:15Arar - Najran 1:1
15:25Al-Nahda - Al-Hazem 1:2

SZERBIA: Prva Liga

13:00Borac 1926 - Zemun 1:0

SZERBIA: Szerb Kupa

13:00IMT Novi Beograd - Radnicki Nis 2:1
13:30Javor - FK Vozdovac 1:2b.u.
13:30Radnik - Cukaricki 3:2b.u.
13:30Spartak Zlatibor Voda - Mladost 2:1b.u.
13:30TSC Backa Topola - Napredak 2:0
16:00Metalac - Partizan 0:1

SZINGAPÚR: Premier League

12:45Albirex Niigata - Young Lions 2:0
12:45Balestier Khalsa - Tanjong Pagar 2:2
12:45Geylang - Lion City 0:3
12:45Hougang - Tampines 0:2

SZLOVÁKIA: 2. Liga

12:30L. Mikulas - Trebisov 2:1

SZLOVÉNIA: Prva Liga

13:30Tabor Sezana - Domzale 1:1
17:00Celje - Maribor 0:2

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

12:00Ruvu Shooting - Tanzania Prisons 1:0
14:00Kagera Sugar - Biashara Mara United 3:0
14:00Mwadui - Gwambina 3:4
17:00Azam - Young Africans 0:1

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 4. csoport

11:00Bergama Bld. - Kozan 2:0

TÖRÖKORSZÁG: Török Kupa

11:00Bandirmaspor - Darica Genclerbirligi 0:1
11:00Keciörengücü - Kocaelispor 1:2h.u.
11:00Tuzlaspor - Sultanbeyli 5:1
11:00Yeni Malatyaspor - Etimesgut 2:0
12:30ElhalasztvaAltinordu - Corum -:-
12:30Eskisehirspor - Kastamonuspor 2:0
12:30Istanbulspor - Tarsus 0:1
13:00Hatayspor - Karacabey Belediyespor 2:3b.u.
15:00Gaziantep - Serik Belediyespor 3:0
17:00Adana Demirspor - Afjet Afyonspor 4:1
17:00Antalyaspor - Pendikspor 2:0
19:00Rizespor - Utas Usakspor 6:0

TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga

11:00Energetik - Ahal 2:7
11:00FC Asgabat - Altin Asir 0:1
11:00Köpetdag Asgabat - Sagadam 1:1
11:00Merw - Nebitci 1:1

UKRAJNA: Persha Liga

12:00Kremin - Alliance 0:2
12:00Mykolaiv - Agrobiznyesz Volocsiszk 0:2
12:00Niva Ternopil - Krisztal 2:0
12:00Veresz Rivnye - Hirnyik-Sport 3:0
12:00VPK-Agro - Metaliszt 1925 0:1
15:00ElhalasztvaCs. Odessza - Volin Luck -:-
16:30ElhalasztvaPrikarpattya - Kramatorszk -:-
17:00Obolon - Zsitomir 3:0

UKRAJNA: Druha Liga

12:00Cserkascsina - Yarud Mariupol 1:0
14:00ElhalasztvaDnipro Cherkasy - Nova Kakovka -:-

URUGUAY: Segunda Division

23:30Villa Teresa - Rampla Juniors 1:1
01:45Racing Montevideo - Atenas 0:2

USA: MLS - Play Off

00:00Toronto FC - Nashville SC 0:1h.u.
02:00Philadelphia Union - New England Revolution 0:2
04:30Seattle Sounders - Los Angeles FC 3:1

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

09:00Nasaf Qarshi - Pakhtakor 3:0
10:30Kokand 1912 - Lok. Tashkent 0:1
10:30Termez Surkhon - Buxoro 1:1
12:45Bunyodkor - Sogdiana 1:0

VENEZUELA: Primera Division - Második szakasz

01:00Puerto Cabello - Atl. Venezuela 2:2
22:00Estudiantes Merida FC - Carabobo 3:2

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

14:00Lara Deportiva - Fundacion AIFI 2:1
20:30Llaneros - Yaracuy 1:0

ZAMBIA: Szuperliga

12:00Red Arrows - Indeni 0:0
14:00ElhalasztvaForest Rangers - Buildcon -:-
14:00Kabwe - Lusaka Dynamos 0:0
14:00Kitwe United - Nkwazi 0:0
14:00Lumwana Radiants - Young Green Eagles 0:0
14:00ElhalasztvaPower Dynamos - NAPSA Stars -:-
14:00Zanaco - Zesco Utd 3:1

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.