Foci » Holnap » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
ANGLIA: Premier League
13:30Newcastle - West Ham -:-16:00Bournemouth - Everton -:-
16:00Chelsea - Burnley -:-
16:00Nottingham - Crystal Palace -:-
16:00Sheffield Utd - Fulham -:-
16:00Tottenham - Luton -:-
18:30Aston Villa - Wolves -:-
21:00Brentford - Manchester United -:-
FRANCIAORSZÁG: Ligue 1
17:00Metz - Monaco -:-21:00Lyon - Reims -:-
MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga
14:30Kisvárda - Debreceni VSC -:-17:00MTK Budapest - Kecskeméti TE -:-
19:30Zalaegerszeg - Diósgyőri VTK -:-
MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga
16:00Mosonmagyaróvári TE - Nyíregyháza -:-NÉMETORSZÁG: Bundesliga
15:30Frankfurt - Union Berlin -:-15:30Leverkusen - Hoffenheim -:-
15:30Mönchengladbach - Freiburg -:-
15:30RB Leipzig - Mainz -:-
15:30Werder Bremen - Wolfsburg -:-
18:30Bayern München - Borussia Dortmund -:-
OLASZORSZÁG: Serie A
12:30Napoli - Atalanta -:-15:00Genoa - Frosinone -:-
15:00Torino - Monza -:-
18:00Lazio - Juventus -:-
20:45Fiorentina - AC Milan -:-
SPANYOLORSZÁG: LaLiga
14:00Getafe - Sevilla -:-16:15Almeria - Osasuna -:-
18:30Valencia - Mallorca -:-
21:00FC Barcelona - Las Palmas -:-
AFRIKA: CAF Bajnokok Ligája - Play Off
14:00Mazembe - Petro -:-19:00Young Africans - Mamelodi -:-
22:00Esperance Tunis - ASEC Mimosas -:-
ALBÁNIA: Szuperliga
15:00Laci - Partizani -:-18:00Dinamo Tirana - Skenderbeu -:-
ALGÉRIA: Ligue 2
15:30Eulma - Batna -:-15:30Guir Abadla - RC Kouba -:-
15:30Harrach - Khroub -:-
15:30JSM Tiaret - El Khemis -:-
15:30Kolea - Widad Adabi de Boufarik -:-
15:30Medea - Arba -:-
15:30Mlila - Khemis El Khechna -:-
15:30MSP Batna - Ghozlane -:-
15:30Ouargla - Chelghoum -:-
15:30Oued Sly - ASM Oran -:-
15:30Telaghema - Olympique Magrane -:-
15:30Temouchent - GC Mascara -:-
15:30WA Mostaganem - SC Mecheria -:-
ALGÉRIA: Algériai Kupa
15:00Azazga - Tlemcen -:-15:00Ben Aknoun - Djijel -:-
15:30Khenchela - MC Alger -:-
ANGLIA: NPL Premier Division
16:00Atherton - Basford -:-16:00Bamber Bridge - Gainsborough -:-
16:00Guiseley - Lancaster -:-
16:00Ilkeston - Bradford PA -:-
16:00Macclesfield - FC United -:-
16:00Matlock - Marine -:-
16:00Morpeth - Warrington Rylands -:-
16:00Stafford - Workington -:-
16:00Worksop - Hyde -:-
ANGLIA: Southern League Central Division
16:00Alvechurch - Mickleover -:-16:00Coalville - Bromsgrove -:-
16:00Kettering - Barwell -:-
16:00Leamington - Halesowen -:-
16:00Leiston - Berkhamsted -:-
16:00Stamford - Royston -:-
16:00Stourbridge - Stratford -:-
16:00Sudbury - St. Ives -:-
ANGLIA: Southern League South Division
16:00Hanwell Town - Didcot -:-16:00Hendon - Beaconsfield Town -:-
16:00Sholing - Plymouth Parkway -:-
16:00Swindon S - Salisbury -:-
16:00Tiverton - Merthyr Town -:-
16:00Winchester - Dorchester -:-
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
16:00Bognor Regis - Enfield Town -:-16:00Cheshunt - Horsham FC -:-
16:00Dulwich Hamlet - Billericay -:-
16:00Hornchurch - Wingate & Finchley -:-
16:00Kingstonian - Hashtag -:-
16:00Potters Bar - Margate -:-
16:00Whitehawk - Canvey Island -:-
ANGLIA: Premier League Cup - Play Off
14:00Leeds U21 - Chelsea U21 -:-ANGLIA: Premier League U18
12:00Arsenal U18 - Fulham U18 -:-13:00Leicester U18 - Reading U18 -:-
14:00West Brom U18 - Crystal Palace U18 -:-
ANGLIA: Szuperliga - női
13:30Aston Villa N - Leicester N -:-13:30Liverpool N - Manchester City N -:-
ANGOLA: Girabola
15:00Libolo - Wiliete -:-15:00Uniao de Malanje - Sao Salvador -:-
15:30Interclube - Desportivo Huila -:-
16:00Sagrada - Santa Rita -:-
ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional
00:30Huracan - River Plate -:-21:00Boca Juniors - San Lorenzo -:-
23:00Central Cordoba - Racing Club -:-
ARGENTÍNA: Primera Nacional
23:05Agropecuario - Quilmes -:-17:05Arsenal Sarandi - Chacarita Juniors -:-
19:00Gimnasia Mendoza - Colon -:-
20:00Almagro - Atl. Rafaela -:-
20:00Temperley - Defensores Unidos -:-
20:00Tristan Suarez - Ferro -:-
ARGENTÍNA: Torneo Federal
20:00Deportivo Rincon - Kimberley -:-20:30Argentino MM - Ciudad Bolivar -:-
20:30Crucero del Norte - Sarmiento Resistencia -:-
20:30Villa Mitre - Sansinena -:-
23:00Santamarina - Germinal -:-
23:00Union Sunchales - Sarmiento de La Banda -:-
ARGENTÍNA: Primera B - Apertura
19:30Acassuso - Villa Dalmine -:-19:30Argentino de Merlo - Fenix -:-
19:30Colegiales - Deportivo Merlo -:-
19:30Comunicaciones - Deportivo Armenio -:-
19:30Sportivo Italiano - Midland -:-
19:30UAI Urquiza - Sacachispas -:-
19:30Villa San Carlos - Los Andes -:-
20:40San Martin Burzaco - Excursionistas -:-
ARGENTÍNA: Primera C - Apertura
15:00Yupanqui - Puerto Nuevo -:-19:05El Porvenir - General Lamadrid -:-
19:30Argentino de Rosario - Central Ballester -:-
23:00Real Pilar - Claypole -:-
ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Provincial - Deportivo Metalurgico -:-ARGENTÍNA: Primera A - női - Apertura
15:00Social Atletico Television N - Newells Old Boys N -:-19:00CA Estudiantes N - Excursionistas N -:-
19:00Ferro N - UAI Urquiza N -:-
19:00Rosario Central N - Huracan N -:-
AUSZTRÁLIA: A-League
07:30Melbourne City - Newcastle Jets -:-09:45Sydney FC - Central Coast Mariners -:-
AUSZTRÁLIA: NPL NSW
06:30Sutherland - APIA Leichhardt -:-07:00Sydney Olympic - Wollongong Wolves -:-
09:00Hills Brumbies - Manly Utd -:-
09:00Marconi - Central Coast U21 -:-
09:00WS Wanderers U21 - St George Saints -:-
AUSZTRÁLIA: NPL Dél-Ausztrália
05:30Campbelltown City - South Adelaide -:-05:30Modbury - Adelaide Olympic -:-
05:30Para - Croydon -:-
07:30FK Beograd - Adelaide Comets -:-
AUSZTRÁLIA: NPL Nyugat-Ausztrália
08:00Armadale - Perth RedStar -:-08:00Balcatta - Perth Glory U21 -:-
08:00Olympic Kingsway - Fremantle City -:-
08:00Stirling Macedonia - Bayswater City -:-
08:00Western Knights - Floreat Athena -:-
AUSZTRÁLIA: A-League - női
04:00Wellington Phoenix N - WS Wanderers N -:-06:00Brisbane Roar N - Canberra N -:-
AUSZTRIA: Bundesliga - Osztályozó csoport
17:00Austria Lustenau - Tirol -:-17:00Wolfsberger AC - Altach -:-
AUSZTRIA: 2. Liga
14:30Dornbirn - Horn -:-14:30Lafnitz - Bregenz -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - kelet
15:00Donaufeld Wien - Favoritner -:-16:00Austria Wien (Am.) - Mauerwerk -:-
16:00Wiener Viktoria - Leobendorf -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - észak
15:30Union Gurten - Weindorf St. Anna -:-17:00Ried (Am.) - Vorwärts Steyr -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - nyugat
14:00Kufstein - RW Rankweil -:-15:00Bischofshofen - A. Salzburg -:-
15:00Wals-Grunau - Hohenems -:-
16:00Dornbirner SV - Reichenau -:-
16:00Rothis - Altach U21 -:-
AUSZTRIA: Burgenland
15:00Horitschon - Margarethen -:-15:30Klingenbach - Kohfidisch -:-
AUSZTRIA: Kärnten
14:00Atus Ferlach - Treibach -:-15:00A. Klagenfurt (Am.) - St. Jakob/Ros -:-
AUSZTRIA: Niederösterreich
15:00Warth - Rohrbach -:-15:30St. Peter in der Au - Retz -:-
16:00St. Pölten (Am.) - Waidhofen/Thaya -:-
AUSZTRIA: Oberösterreich
15:00Pregarten - Friedburg -:-15:30ASK St.Valentin - Mondsee -:-
15:30Dietach - Bad Ischl -:-
15:30SPG Wels II - St. Martin im Muhlreis -:-
AUSZTRIA: Salzburg
14:00Thalgau - USK Anif -:-AUSZTRIA: Steiermark
16:00Hartberg (Am.) - SV Union Gnas -:-AUSZTRIA: Tirol
13:15SK St. Johann - Innsbrucker AC -:-16:00Ebbs - SV Wörgl -:-
AUSZTRIA: Vorarlberg
11:00Austria Lustenau (Am.) - Horbranz -:-14:30Lauterach - Gofis -:-
15:00Admira Dornbirn - Andelsbuch -:-
15:00Brauerei Egg - Lochau -:-
15:00Höchst - Hard -:-
15:00Nenzing - FC Lustenau -:-
16:00Alberschwende - Rotenberg -:-
AUSZTRIA: Osztrák Kupa - női
13:00Altach/Vorderland N - Austria Wien N -:-13:00St. Pölten N - First Wien N -:-
AZERBAJDZSÁN: Premier League
13:30Sabail - Turan -:-16:00Sabah Baku - Zira -:-
BANGLADES: Premier League
09:45Brothers U. - Bashundara Kings -:-10:15Rahmatgonj MFS - Abahani Limited -:-
BELGIUM: Jupiler League - Bajnokság Play-Off
20:45Anderlecht - Antwerpen -:-BELGIUM: Jupiler League - Konferencia Liga - csoportkör
18:15Leuven - KV Mechelen -:-BELGIUM: Challenger Pro League
16:00Anderlecht U23 - Francs Borains -:-20:00Deinze - Waregem -:-
20:00Standard Liege U23 - Lierse K. -:-
BELGIUM: National Division 1
20:00Antwerpen B - URSL Vise -:-20:00RAAL La Louviere - Lokeren-Temse -:-
BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV A
20:00Dikkelvenne - Petegem -:-BELGIUM: Szuperliga - női - Alsóház
16:00Mechelen N - Charleroi N -:-BELGIUM: Szuperliga - női - Felsőház
13:30Gent N - Leuven N -:-16:15Club Brugge N - St. Liege N -:-
BELGIUM: 1st National - női
14:15Westerlo N - Mons N -:-15:00Genk II N - RFC Liege N -:-
15:00Gent II N - Club Brugge II N -:-
15:30Aalst N - Waregem II N -:-
17:00Chastre N - Moldavo N -:-
19:30RSC Anderlecht II N - Tienen N -:-
BENIN: Ligue 1 - Bajnokság Play-Off
16:00Bani Ganse - AS Sobemap -:-16:00Cavaliers - Ayema -:-
16:00JS Pobe - Takunnin -:-
16:00Requins - Dadje -:-
BENIN: Ligue 1 - Osztályozó csoport
16:00Adjidja - ASVO -:-16:00Aziza - Avrankou Omnisport -:-
16:00Buffles du Borgou - Tonnerre -:-
16:00Hodio - Pantheres -:-
16:00Police - Djeffa -:-
16:00Real Sport - Dynamo Parakou -:-
BOLÍVIA: Division Profesional - Apertura
00:00Santa Cruz - The Strongest -:-20:00SA Bulo Bulo - Tomayapo -:-
22:30Guabira - Universitario de Vinto -:-
BOSZNIA-HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
13:30Zvijezda 09 - Siroki Brijeg -:-16:00Borac Banja Luka - Zrinjski -:-
20:45GOSK Gabela - Posusje -:-
BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH
16:00Banovici - Jedinstvo Bihac -:-16:00Gorazde - Celik Zenica -:-
16:00Gornji Rahic - Kakanj -:-
16:00Gradacac - BFK Simm Bau -:-
16:00Gradina Srebrenik - Sloboda -:-
16:00Mladost DK - Tomislav -:-
BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
15:30Ljubic Prnjavor - Drina Zvornik -:-15:30Nevesinje - Kozarska Dubica -:-
15:30Prijedor - Modrica -:-
15:30Romanija Pale - Kozara -:-
15:30Slavija - Mrkonjic Grad -:-
18:00Sutjeska Foca - BSK Banja Luka -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00BDF XI - Sua Flamingoes -:-15:00Eleven Angels - Township Rollers -:-
15:00ElhalasztvaEleven Angels - Gaborone Utd -:-
15:00Morupule - Gaborone Utd -:-
15:00ElhalasztvaMorupule - VTM FC -:-
15:00ElhalasztvaNico United - BDF XI -:-
15:00ElhalasztvaPolice XI - Orapa United -:-
15:00Security Systems - VTM FC -:-
15:00ElhalasztvaSecurity Systems - Holy Ghost -:-
BRAZÍLIA: Acreano - Első szakasz
21:00Vasco da Gama AC - Acreano -:-23:00Andira - Independencia -:-
BRAZÍLIA: Alagoano - Play Off
21:00ASA - CRB -:-BRAZÍLIA: Amazonense - Második szakasz - Play Offs
00:00Amazonas - Parintins -:-00:00Manaus - Sao Raimundo AM -:-
20:30Manauara - Nacional-AM -:-
00:30Princesa do Solimoes - Unidos do Alvorada -:-
BRAZÍLIA: Capixaba - Play Off
21:00Rio Branco ES - Porto Vitoria -:-BRAZÍLIA: Carioca - Taca Guanabara - Play off
21:00Nova Iguacu - Flamengo -:-BRAZÍLIA: Catarinense - Play Off
20:30Brusque - Criciuma -:-BRAZÍLIA: Cearense - Play Off
20:40Fortaleza - Ceara -:-BRAZÍLIA: Gaucho - Play Off
20:30Juventude - Gremio -:-BRAZÍLIA: Maranhense
20:00Maranhao - Imperatriz -:-BRAZÍLIA: Matogrossense - Play Off
20:30Cuiaba - Uniao Rondonopolis -:-23:00Mixto - Luverdense -:-
BRAZÍLIA: Mineiro - Play Off
20:30Atletico-MG - Cruzeiro -:-BRAZÍLIA: Paraense - Play Off
21:00Paysandu - Aguia De Maraba -:-BRAZÍLIA: Paraibano - Play Off
00:30Botafogo PB - Serra Branca -:-BRAZÍLIA: Paranaense - Play Off
21:00Maringa FC - Athletico-PR -:-BRAZÍLIA: Paulista A3 - Play Off
19:00Desportivo - Catanduva -:-21:00Bragantino II - Gremio Prudente -:-
21:00Sertaozinho - EC Sao Bernardo -:-
23:15Marilia - Votuporanguense -:-
BRAZÍLIA: Paulista A4
19:00Audax-SP - Penapolense -:-19:00Barretos EC - XV de Jau -:-
19:00Francana - America SP -:-
19:00Nacional SP - SKA Brasil -:-
19:00Rio Branco SP - Independente SP -:-
19:00Sao-Carlense - Vocem -:-
19:00Taquaritinga - CA Joseense -:-
19:00Uniao Barbarense - Jabaquara -:-
BRAZÍLIA: Pernambucano - Play Off
20:30Nautico - Sport Recife -:-BRAZÍLIA: Piauiense - Play Off
20:00Parnahyba - AE Altos -:-BRAZÍLIA: Potiguar - Második szakasz
20:00CE Forca E Luz - America-RN -:-23:00Potiguar de Mossoró - Potyguar Seridoense -:-
BRAZÍLIA: Rondoniense
20:30Porto Velho - Barcelona RO -:-BRAZÍLIA: Roraimense - Első szakasz
21:30Rio Negro - Atl. Roraima -:-23:30Nautico FC - Sao Raimundo RR -:-
BRAZÍLIA: Sergipano - Play Off
20:00Itabaiana - Dorense -:-BRAZÍLIA: Sul-Matogrossense - Play Off
23:00Corumbaense - Dourados -:-BRAZÍLIA: Tocantinense - Play Off
21:00Tocantinopolis - Uniao Carmolandense -:-BRAZÍLIA: Copa Rio U20
19:00Botafogo U20 - Boavista U20 -:-19:00Flamengo U20 - Portuguesa RJ U20 -:-
19:00Fluminense U20 - Bangu U20 -:-
19:00Sampaio Correa FE U20 - Audax RJ U20 -:-
19:00Vasco U20 - Madureira U20 -:-
19:00Volta Redonda U20 - Nova Iguacu U20 -:-
BRAZÍLIA: Baiano U20
12:00SSA U20 - Vitoria U20 -:-14:00Estrela De Marco U20 - Camacariense U20 -:-
19:00Alagoinhas U20 - Juazeirense U20 -:-
19:00Bahia U20 - Bahia de Feira U20 -:-
19:00Itabuna U20 - Barcelona U20 -:-
19:00Jequie U20 - Conquista FC U20 -:-
BRAZÍLIA: Capixaba U20
20:00Real Noroeste U20 - Nova Venecia U20 -:-23:30Jaguare U20 - SAO Mateus U20 -:-
BRAZÍLIA: Catarinense U20
19:00Joinville U20 - Marcilio Dias U20 -:-BRAZÍLIA: Goiano U20
13:00Atletico GO U20 - Aparecidense U20 -:-19:30Vila Nova U20 - Royal U20 -:-
BRAZÍLIA: Paranaense U20 - Első szakasz
19:30Apucarana SC U20 - Rolandia EC U20 -:-19:30Cascavel U20 - Gremio Maringa U20 -:-
19:30Coritiba U20 - Iraty U20 -:-
19:30Londrina U20 - Araucaria U20 -:-
19:30Patriotas U20 - Cambe U20 -:-
19:30Rio Branco PR U20 - Andraus Brasil U20 -:-
19:30Sao Joseense U20 - Campo Mourao U20 -:-
20:00Parana U20 - Batel U20 -:-
BRAZÍLIA: Brasileiro - női
23:00Fluminense N - Sao Paulo N -:-23:00Santos N - Bragantino N -:-
01:30Corinthians N - Internacional N -:-
BULGÁRIA: Parva Liga
13:00Botev Vraca - Hebar -:-15:30Lokomotiv Plovdiv - Ludogorec -:-
18:00Lokomotiv Szófia - CSZKA Szófia -:-
BULGÁRIA: Vtora liga
14:30Bdin Vidin - Dobrudzsa -:-14:30Belaszica - Szeptemvri Szófia -:-
14:30Marek - Marica Plovdiv -:-
14:30Szpartak - Dunav Ruse -:-
BULGÁRIA: Harmadosztály - délkelet
14:00Aszenovec - Jambol 1915 -:-14:00Dimitrovgrad - Neszebar -:-
14:00Gigant Szaedinenje - Sozopol -:-
14:00Karnobat - Atletik Kuklen -:-
14:00Levszki Karlovo - Szpartak Plovdiv -:-
14:00Rozova Dolina - Botev II -:-
14:00Sekirovo Rakovski - Beroe II -:-
14:00Sliven - Haskovo -:-
14:00Zagorec - Rodopa Szmoljan -:-
BULGÁRIA: Harmadosztály - délnyugat
14:00Banszko - Kjusztendil -:-14:00Bisztrica - Vihren -:-
14:00Botev Ihtiman - Szeptemvri Szimitli -:-
14:00Hebar 2 - Szlivnyiski Geroj -:-
14:00Oboriste - Balkan Botevgrad -:-
14:00Razlog - CSKA 1948 Szófia III -:-
14:00Rilszki Szportiszt - Minyor Pernik -:-
15:00Slavia Szófia 2 - Levszki Szófia II -:-
BULGÁRIA: Harmadosztály - északkelet
15:00Cserno More II - Riltzi -:-15:00Lokomotiv Ruse - Dorosztol -:-
15:00Szeptemvri Tervel - Csernolomec -:-
15:00Szvetkavica - Usztrem Doncsevo -:-
BULGÁRIA: Harmadosztály - északnyugat
15:00Akademik Szvistov - Vihar Szlavjanovo -:-15:00Boruna - Pavlikeni -:-
15:00Etar II - Juventus Malcsika -:-
15:00Lok. Gorna - Drenovec -:-
15:00OFK Levszki - Partizan Cserven Brjag -:-
CHILE: Primera División
00:30Cobresal - Palestino -:-16:00Huachipato - Universidad Catolica -:-
22:00Colo Colo - Everton -:-
00:30Copiapo - U. Calera -:-
CHILE: Primera B
22:00Curico Unido - La Serena -:-00:30Deportes Temuco - Rangers -:-
CHILE: Segunda Division
22:00D. Puerto Montt - Deportes Concepcion -:-00:30Concon National - Real San Joaquin -:-
CHILE: Primera Division - női
14:30Everton N - Deportes Iquique N -:-15:00Antofagasta N - Coquimbo N -:-
15:00Palestino N - Universidad de Concepcion N -:-
15:00Unión Española N - S. Morning N -:-
22:00Audax Italiano N - Universidad Catolica N -:-
CIPRUS: Cyta Championship - Osztályozó csoport
18:00AEL Limasszol - Achnas -:-18:00Nea Salamis - Karmiotissa -:-
CIPRUS: 2. osztály - Bajnokság Play-Off
15:00ASIL Lysi - Omonia 29th May -:-15:00Ayia Napa - Ol. Nicosia -:-
15:00Paralimni - Omonia Aradippou -:-
15:00Peyia 2014 FC - Ypsonas -:-
CIPRUS: 2. osztály - Osztályozó csoport
15:00Chloraka - Paeek -:-15:00ENAD - Xylotymbou -:-
15:00Ermis - Digenis Akritas -:-
COSTA RICA: Primera División - Clausura
02:00Zeledon - AD Santos -:-CSÁD: Premiere Division - LPFN
16:00Emat - AS Farcha -:-16:00Stars J. Talents - Agri - Tchad -:-
16:00Tourbillon - Gazelle -:-
CSEHORSZÁG: 1. Liga
15:00Bohemians - Jablonec -:-15:00Plzen - Liberec -:-
15:00Sigma Olomouc - Pardubice -:-
18:00Slovacko - Slavia Praha -:-
CSEHORSZÁG: FNL
10:15Vyskov - Taborsko -:-10:30Prostejov - Chrudim -:-
CSEHORSZÁG: CFL - B csoport
10:30Prepere - Ceska Lipa -:-16:30Zapy - Brozany -:-
CSEHORSZÁG: MSFL
10:15Trinec - Slovacko B -:-15:00Frydlant n. O. - Unicov -:-
CSEHORSZÁG: A divízió
10:15Aritma Prague - Domazlice B -:-10:30FK Komarov - Jindrichuv Hradec -:-
16:30Doubravka - Horovice -:-
16:30Katovice - Sokolov -:-
16:30Rokycany - Pribram B -:-
16:30Sobeslav - Tachov -:-
CSEHORSZÁG: B divízió
16:30Nespeky - Cheb -:-CSEHORSZÁG: C divízió
10:15Letohrad - Vysoke Myto -:-10:30Kosmonosy - Benesov -:-
10:30Slavia HK - Benatky -:-
16:30Novy Bydzov - Chrudim B -:-
16:30Usti nad Orlici - Trutnov -:-
CSEHORSZÁG: D divízió
10:15Breclav - Humpolec -:-10:15Havlickuv Brod - Nove Mesto na Morave -:-
15:00Sperice - Stara Rise -:-
CSEHORSZÁG: E divízió
15:00Nove Sady - FK Kozlovice -:-15:00Sternberk - Bzenec -:-
CSEHORSZÁG: F divízió
10:15Opava B - Hlubina -:-15:00Jesenik - Krnov -:-
15:00Vitkovice - Bohumin -:-
CSEHORSZÁG: Jihocesky KP
14:00FC Semice - Rudolfov -:-15:00Jankov - Protivin -:-
15:00Trhove Sviny - Milevsko -:-
15:00Tyn nad Vltavou - Drazice -:-
CSEHORSZÁG: Jihomoravsky KP
10:30Pohorelice - Rousinov -:-CSEHORSZÁG: Karlovarsky KP
10:30KV Dvory - Karlovy Vary B -:-14:30Marianske Lazne B - Touzim -:-
15:30Citice - Trstenice -:-
15:30Kralovske Porici - Hroznetin -:-
15:30Lomnice - Loko K. Vary -:-
15:30Union Nove Sedlo - Ostrov B -:-
15:30Vintirov - Chodov -:-
CSEHORSZÁG: Kralovehradecky KP
16:30Dvur Kralove - Police nad Metuji -:-16:30Libcany - Solnice -:-
16:30Trebes - Jicin -:-
CSEHORSZÁG: Liberecky KP
10:30Frydlant - Novy Bor -:-10:30Velke Hamry B - Sedmihorky -:-
15:00Hradek nad Nisou - Skalice u C.Lipy -:-
15:00Kostalov-Libstat - FC Pencin -:-
15:00Lomnice nad Popelkou - Chrastava -:-
15:00Straz p. Ralskem - Rapid Liberec -:-
15:00Visnova - Zelezny Brod -:-
CSEHORSZÁG: Moravskoslezsky KP
15:30Dolni Benesov - Krasne Pole -:-15:30Hermanice - Vresina -:-
15:30Jakubcovice - Pusta Polom -:-
15:30Petrvald na Morave - Brusperk -:-
15:30Stonava - Moravan Oldrisov -:-
CSEHORSZÁG: Olomoucky KP
10:30Litovel - Medlov -:-15:00Mohelnice - Konice -:-
15:00Postrelmov - Cechovice -:-
15:00Urcice - Rapotin -:-
CSEHORSZÁG: Pardubicky KP
15:00Hermanuv Mestec - Ceska Trebova -:-15:00Horni Redice - Chocen -:-
15:00Tremosnice - Libisany -:-
CSEHORSZÁG: Plzensky KP
12:30Kosutka Plzen - Nyrsko -:-15:00Myto - Vejprnice -:-
16:30Nepomuk - Sokol Radnice -:-
16:30Stribro - Chotikov -:-
CSEHORSZÁG: Stredocesky KP
10:30SK Chlumec - Kutna Hora -:-16:30Velim - Milin -:-
CSEHORSZÁG: Ustecky KP
10:30Cernovice - Kadan -:-CSEHORSZÁG: Vysocina KP
15:30Chotebor - Zirovnice -:-15:30FS Trebic - Nova Ves -:-
15:30Kamenice nad Lipou - Ledec nad Sazavou -:-
15:30Zdar na Sazavou B - Okrisky -:-
CSEHORSZÁG: Zlinsky KP
15:00Osvetimany - Borsice -:-15:00Slusovice - Bystrice pod Hostynem -:-
CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság
10:00Ostrava U19 - Plzen U19 -:-11:00Frydek-Mistek U19 - Slovacko U19 -:-
13:00Slavia Praha U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
13:30Sparta Praha U19 - Karvina U19 -:-
CSEHORSZÁG: 1. osztály - női
12:00Plzen N - Lok. Brno N -:-13:00Ostrava N - Liberec N -:-
14:00Slavia Praha N - Pardubice N -:-
CSEHORSZÁG: 2. Liga - női
10:30Sparta Praha B N - FC Praha N -:-14:00Dukla Praha N - Prague Raptors N -:-
DÁNIA: 1. osztály - Feljutók
16:30Aalborg - Sønderjyske -:-DÁNIA: Elitedivisionen - női - Bajnokság Play-Off
14:00Nordsjaelland N - Bröndby N -:-15:00Fortuna Hjørring N - Aarhus N -:-
DÁNIA: Elitedivisionen - női - Osztályozó
14:00Naestved N - Odense Q N -:-14:30Osterbro N - Thisted N -:-
DÉL-AFRIKA: Premier League
14:30Cape Town City - Kaizer Chiefs -:-14:30Golden Arrows - Richards Bay -:-
14:30Polokwane - Chippa United -:-
14:30Stellenbosch - Royal AM -:-
16:30TS Galaxy - AmaZulu -:-
16:45Sekhukhune - Orlando -:-
DÉL-AFRIKA: Diski Challenge
09:00Chippa United U23 - Kaizer U23 -:-09:00Royal AM U23 - Golden Arrows U23 -:-
09:00Supersport U23 - Cape Town City U23 -:-
09:00Swallows U23 - Polokwane U23 -:-
11:00Sekhukhune U23 - Orlando U23 -:-
DÉL-KOREA: K League 1
06:00Incheon - Daejeon -:-06:00Jeonbuk - Ulsan HD -:-
08:30Jeju - Pohang -:-
08:30Suwon FC - Gimcheon Sangmu -:-
DÉL-KOREA: K League 2
06:00Asan - Cheongju Jikji -:-08:30Seongnam - Gimpo FC -:-
08:30Seoul E-Land - Anyang -:-
DÉL-KOREA: K3 League
06:00Changwon - Paju Citizen -:-06:00Daegu 2 - Gimhae -:-
07:00Daejeon Korail - Hwaseong -:-
07:00Mokpo - Ulsan Citizen -:-
DZSIBUTI: 1. osztály
19:00Hopital - Gendarmerie -:-ECUADOR: Liga Pro - Első szakasz
01:00Macara - Barcelona SC -:-19:00Mushuc Runa - Aucas -:-
21:30Libertad - Tecnico U. -:-
00:00Cumbaya - El Nacional -:-
EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: UAE League
19:00Al-Ain - Al Sharjah -:-19:00Al Bataeh - Al-Jazira -:-
19:00Al Wasl - Khor Fakkan -:-
EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: 1. osztály
19:00Al Dhafra - Dibba Al Fujairah -:-19:00Al Urooba - United FC -:-
19:00Gulf Heroes - Al Thaid -:-
ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1
16:30Lys Sassandra - Stella Adjame -:-16:30Racing d'Abidjan - Zoman -:-
16:30SO Armee - Stade d'Abidjan -:-
16:30Sporting Gagnoa - SOL -:-
18:45ASI d'Abengourou - Korhogo -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
22:00ElhalasztvaAlianza FC - Aguila -:-22:00ElhalasztvaDragon - Jocoro -:-
22:00ElhalasztvaFAS - Luis Angel Firpo -:-
22:00ElhalasztvaFuerte San Francisco - Metapan -:-
22:00ElhalasztvaMunicipal Limeno - 11 Deportivo -:-
22:00ElhalasztvaPlatense Municipal - Santa Tecla -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
14:00Madlenya - Ezulwini -:-14:00Mbabane Highlanders - Nsingizini Hotspurs -:-
14:00Mbabane Swallows - Moneni Pirates -:-
ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Championship
16:00Knockbreda - H&W Welders -:-ÉSZAK-ÍRORSZÁG: Ír Kupa
18:30Cliftonville - Larne -:-ÉSZAK-MACEDÓNIA: 1. MFL
15:00Shkupi - Vardar -:-15:00Tikves - Sileks -:-
ÉSZAK-MACEDÓNIA: 2. MFL
15:00Arsimi - FK Skopje -:-15:00Bashkimi - Detonit Plackovica -:-
15:00Besa 1976 - Karaorman -:-
15:00Ohrid - Belasica -:-
15:00Osogovo - Novaci -:-
15:00Pelister - Vardar Negotino -:-
15:00Pobeda - Sasa -:-
15:00Teteks - Kozuf Gevgelija -:-
ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga
11:30Parnu JK Vaprus - Kalju -:-13:30Narva - Nomme Utd -:-
ÉSZTORSZÁG: Esiliiga
16:00Elva - Tallinna Kalev U21 -:-16:00Flora U21 - Levadia U21 -:-
16:00Paide Linnameeskond U21 - Tartu Welco -:-
16:00Tabasalu - Harju JK Laagri -:-
16:00Viimsi JK - FC Tallinn -:-
ETIÓPIA: Premier League
14:00Bahir Dar Kenema - Wolkite Ketema -:-17:00Ethiopian Insurance - Hawassa -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga
12:00Naftan - BATE -:-14:00Vityebszk - Szlavija Mozir -:-
16:00Iszlocs Minszk - Szoligorszk -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - női
11:00Dyussh-Polesgu N - FC Gomel N -:-14:00Dinamo Breszt N - Dnyepr Mogiljev N -:-
FERÖER-SZIGETEK: 1. Deild
14:30Hoyvik - Klaksvik 2 -:-15:00Sandur - Runavik 2 -:-
15:00Vikingur 2 - FC Suduroy -:-
16:00TB Tvoroyri - Argir -:-
18:15B36 Torshavn 2 - HB Torshavn 2 -:-
FINNORSZÁG: Ligakupa - Play Off
14:00Inter Turku - Kuopio PS -:-FRANCIAORSZÁG: Ligue 2
15:00Valenciennes - St. Etienne -:-19:00Amiens - Pau -:-
19:00Bordeaux - Paris FC -:-
19:00Concarneau - Angers -:-
19:00Dunkerque - Annecy -:-
19:00Grenoble - Guingamp -:-
19:00Laval - Bastia -:-
19:00Quevilly Rouen - Caen -:-
19:00Troyes - Rodez -:-
FRANCIAORSZÁG: National
19:30Avranches - Rouen -:-19:30Nancy - GOAL FC -:-
19:30Villefranche - Sochaux -:-
FRANCIAORSZÁG: National 2 - A csoport
18:00Ales - Hyeres -:-18:00Frejus - Le Puy-en-Velay -:-
18:00Toulon - Andrezieux -:-
FRANCIAORSZÁG: National 2 - B csoport
18:30Avoine - Trelissac -:-FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női
13:00Guingamp N - St Etienne N -:-14:30Fleury 91 N - Lille N -:-
14:30Reims N - Bordeaux N -:-
GABON: Championnat D1
15:30Bouenguidi - Stade Mandji -:-15:30Pelican Lambarene - Mangasport -:-
15:30Vautour - Mberi Sportif -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00Dinamo Tbiliszi - Samtredia -:-18:00Gagra - Samgurali -:-
GHÁNA: Ghánai Kupa
16:00Nsoatreman - Karela -:-GIBRALTÁR: National League
16:30Mons Calpe - College 1975 FC -:-19:30Glacis United - Magpies -:-
GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga - Osztályozó csoport
14:00Panszerraikosz - Aszterasz Tripolisz -:-16:30Volosz - Kifisia -:-
18:30Giannina - Panetolikosz -:-
19:00OFI Kréta - Atromitosz -:-
GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2 - Feljutók
13:00AEK Athén B - AEL Larissza -:-15:00Levadiakosz - Niki Volosz -:-
GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2 - Osztályozó csoport
13:00Iraklis 1908 - Kozani -:-15:00Giouchtas - PAE Egaleo -:-
15:00Karditsza - Kampaniakos -:-
15:00Olimpiakosz Pireusz B - Panachaiki -:-
15:00Panathinaikosz B - Diagorasz -:-
15:00PAOK B - Aiolikos -:-
GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 3. csoport
15:00Marko - Pyliou -:-15:00Mesolongi AE - Panargiakos -:-
GÖRÖGORSZÁG: A divízió
12:45Elpides Karditsas N - Volosz 2004 N -:-GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
23:00Deportivo Mixco - Malacateco -:-GUINEA: Ligue 1
17:00Ashanti GB - Renaissance -:-17:00Horoya - Sangaredi -:-
17:00Loubha - Gangan -:-
17:00Wakriya - Flamme Olympique -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00Fica - Racing des Gonaives -:-22:00Rivartibonitienne - Cosmopolites -:-
HOLLANDIA: Eredivisie
16:30Nijmegen - PSV Eindhoven -:-18:45Sparta Rotterdam - Sittard -:-
20:00G.A. Eagles - Excelsior -:-
20:00Waalwijk - Heerenveen -:-
21:00AZ Alkmaar - Vitesse -:-
HOLLANDIA: Tweede Divisie
14:30ACV Assen - ADO 20 Heemskerk -:-14:30Excelsior Maassluis - De Treffers -:-
14:30Hardenberg - GVVV -:-
14:30Lisse - Quick Boys -:-
14:30Noordwijk - Kozakken Boys -:-
15:00AFC - Rijnsburgse Boys -:-
15:30HFC - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:30Katwijk - Scheveningen -:-
18:00Jong Almere City - Spakenburg -:-
HOLLANDIA: Derde Divisie
14:00AWC - TOGB -:-14:00Blauw Geel - Rosmalen -:-
14:00HV & CV Quick - GVV Unitas -:-
14:30Barendrecht - Gemert -:-
14:30Eemdijk - HSC '21 -:-
14:30Rijnvogels - Harkemase Boys -:-
14:30Staphorst - VVSB -:-
14:30SteDoCo - Baronie -:-
14:30VV DOVO - Kampong -:-
15:00Ijsselmeervogels - DVS '33 Ermelo -:-
15:00ODIN '59 - Genemuiden -:-
15:00Sparta Nijkerk - RKAV Volendam -:-
15:00Sportlust - Groene Ster -:-
15:00Urk - Hoogeveen -:-
15:30DEM - USV Hercules -:-
18:00Meerssen - OSS '20 -:-
18:00UNA - TEC -:-
HOLLANDIA: Divisie 1 U21 - Tavaszi szezon
14:30Zwolle U21 - Cambuur U21 -:-HOLLANDIA: Divisie 1 U18 - Tavaszi szezon
15:00Willem II U18 - Groningen U18 -:-HOLLANDIA: Eredivisie - női
14:00Feyenoord N - Telstar N -:-14:00Twente N - Den Haag N -:-
16:30PEC Zwolle N - Excelsior N -:-
16:30Sittard N - Utrecht N -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
00:00Real Espana - Olancho -:-HONGKONG: Premier League
08:00HK U23 - Sham Shui Po -:-11:00Resources Capital - Kitchee -:-
HORVÁTORSZÁG: HNL
14:50Varazdin - Gorica -:-17:00Rudes - Rijeka -:-
19:30Hajduk Split - Dinamo Zagreb -:-
HORVÁTORSZÁG: Druga NL
13:00Marsonia - Radnik Krizevci -:-15:30Belisce - Trnje -:-
15:30Jadran Porec - Krk -:-
HORVÁTORSZÁG: 1. HNL - női
13:00Zadar N - Medimurje Cakovec N -:-15:00Osijek N - ZNK Split N -:-
16:00Agram Zagreb N - Gorica N -:-
INDIA: ISL
12:30Bengaluru FC - Odisha FC -:-15:00Jamshedpur - Kerala Blasters -:-
INDIA: I-League
09:30Real Kashmir - Neroca FC -:-14:00Mohammedan - Inter Kashi -:-
INDIA: I-League 2
10:30Dempo - Maharashtra Oranje -:-11:30Sudeva Delhi - SC Goa -:-
INDONÉZIA: Liga 1
14:30Bali United - Persija Jakarta -:-14:30Persis Solo - RANS Nusantara -:-
ÍRORSZÁG: National League - női
16:00Bohemians WFC N - Cork City N -:-17:00Shamrock Rovers N - Treaty Utd N -:-
18:00Peamount N - Wexford N -:-
20:00Sligo Rovers N - Galway United N -:-
20:30Athlone WFC N - Shelbourne N -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Bajnokság Play-Off
14:00H. Beer Sheva - H. Haifa -:-18:00Maccabi Tel Aviv - Sakhnin -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Osztályozó csoport
15:00Hapoel Hadera - Hapoel Petah Tikva -:-17:30Maccabi Petah Tikva - Ashdod -:-
IZRAEL: Liga Alef - észak
19:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Bnei Zalfa -:-JAPÁN: J1 League
05:00Hiroshima - Gamba Osaka -:-06:00Albirex Niigata - Kashiwa -:-
06:00Kobe - Sapporo -:-
07:00Kashima - Iwata -:-
07:00Kawasaki - Tokyo -:-
07:00Machida - Sagan Tosu -:-
07:00Urawa - Avispa Fukuoka -:-
08:00C-Osaka - Shonan -:-
08:00Nagoya - Yokohama F Marinos -:-
JAPÁN: J2 League
05:00Kofu - Renofa Yamaguchi -:-06:00Blaublitz - Iwaki -:-
06:00Mito - Kagoshima Utd -:-
06:00Oita - Okayama -:-
06:00Tokushima - Thespakusatsu Gunma -:-
06:00Yamagata - Shimizu -:-
06:00Yokohama FC - Vegalta Sendai -:-
07:00Kumamoto - Chiba -:-
08:00Ehime - Fujieda MYFC -:-
10:00Tochigi - V-Varen Nagasaki -:-
JAPÁN: J3 League
05:00Osaka - Imabari -:-05:00Sagamihara - Kamatamare -:-
06:00Nagano - Azul Claro Numazu -:-
08:00Ryukyu - Toyama -:-
JAPÁN: WE League - női
07:00Beleza N - Mynavi Sendai N -:-09:30Nojima Stella N - Albirex Niigata N -:-
JAPÁN: Nadeshiko League - női
05:00Ehime N - FC Takatsuki Speranza N -:-05:00Harima Albion N - Orca Kamogawa N -:-
05:00Shizuoka Bonita N - NGU Nagoya N -:-
JORDÁNIA: Premier League
20:30Al Hussein - Maan -:-20:30Shabab Al Ordon - Al Ramtha -:-
KAMBODZSA: CPL
09:45Kirivong Sok Sen Chey - Dangkor -:-12:00Boeung Ket - NagaWorld -:-
KATAR: QSL
19:30Al Arabi - Al-Gharafa -:-19:30Qatar SC - Al-Wakra -:-
KAZAHSZTÁN: Premier League
10:00Sahtyor Karagandi - Turan -:-12:30Atirau - Zsetiszu -:-
KENYA: Szuperliga
11:00Luanda Villa - Naivas FC -:-13:00Dimba Patriots - Vihiga -:-
13:00Kisumu All-Stars - Nairobi United -:-
14:00Mombasa Stars - Darajani Gogo -:-
KENYA: FKF Cup
10:00Bidco United - KCB -:-10:00Bungoma Superstars - Sofapaka -:-
13:00Kakamega Homeboyz - Tusker -:-
13:00Police FC - Mombasa Stars -:-
KÍNA: Szuperliga
08:30Wuhan Three Towns - Beijing Guoan -:-12:00Chengdu Rongcheng - Nantong Zhiyun -:-
12:35Qingdao West Coast - Qingdao Hainiu -:-
13:00Shanghai Port - Henan Songshan Longmen -:-
KÍNA: Jia League
08:30Dalian Yingbo - Heilongjiang Ice City -:-08:30Shanghai Jiading Huilong - Yanbian Longding -:-
12:30Chongqing Tonglianglong - Jiangxi Lushan -:-
12:30Guangzhou FC - Yunnan Yukun -:-
KÍNA: Yi League
08:30Ganzhou Ruishi - Guangxi Hengchen -:-08:30Hubei Istar - Langfang Glory City -:-
08:30Shandong Taishan B - Dalian Kuncheng -:-
08:30Xian Ronghai - Shaanxi Union -:-
12:30Guangxi Lanhang - Guangdong GZ-Power -:-
KÍNA: Szuperliga - női
08:00Hainan Qiongzhong N - Zhejiang N -:-08:00Wuhan Jiangda N - Henan Songshan Longmen N -:-
KIRGIZISZTÁN: Premier Liga
10:30Talant - Dordoi Bishkek -:-14:30Ilbirs - Alga -:-
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Alianza - Tolima -:-01:30Junior - La Equidad -:-
20:00Envigado - Atletico Nacional -:-
22:10Pasto - Once Caldas -:-
00:20Chico - Jaguares de Cordoba -:-
KONGÓ: Ligue 1
15:00JS Talangai - Vegas -:-18:00Otoho d'Oyo - Diables Noirs -:-
KOSZOVÓ: Superliga
13:00Malisheva - Drita -:-13:00Prishtina - FC Ballkani -:-
KUVAIT: Premier League - Bajnokság Play-Off
19:30Al Naser - Al Kuwait -:-19:30Al Salmiya - Al Arabi -:-
LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa
12:30Rakow - Ruch Chorzow -:-15:00Jagiellonia - LKS Lodz -:-
17:30Piast Gliwice - Slask Wroclaw -:-
20:00Pogon Szczecin - Cracovia -:-
LENGYELORSZÁG: 1. osztály
12:40R. Rzeszow - Leczna -:-15:00Legnica - Arka Gdynia -:-
17:30Chrobry Glogow - Wisla Krakow -:-
20:00Podbeskidzie - Termalica B-B. -:-
LENGYELORSZÁG: 2. osztály
12:00Stezyca - Skra -:-12:00Stomil Olsztyn - Hutnik Krakow -:-
13:00Zaglebie Lubin II - Ol. Grudziadz -:-
14:30Chojniczanka - KKS Kalisz -:-
15:00Pogon Siedlce - Lech Poznan II -:-
17:00LKS Lodz II - Polonia Bytom -:-
LENGYELORSZÁG: III Liga - I. csoport
12:00Legia II - Mlawa -:-12:00Zambrow - Swit -:-
13:00Legionowo - Grodzisk M. -:-
14:00Warta Sieradz - Sulejowek -:-
14:00Wikielec - LKS Lomza -:-
15:00Belchatow - Pilica Bialobrzegi -:-
15:00Pelikan - Concordia Elblag -:-
LENGYELORSZÁG: III Liga - II. csoport
12:00Cartusia Kartuzy - Zawisza -:-12:00Nowe Skalmierzyce - Kleczew -:-
13:00Swinoujscie - Sroda -:-
14:00Starogard Gdanski - Stolem Gniewino -:-
15:00Elana Torun - Gedania Gdansk -:-
LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport
12:00Bytom Odrzanski - Polkowice -:-12:00Carina Gubin - Stilon Gorzow -:-
13:00Bielsko-Biala - Jelenia Gora -:-
13:00Goczalkowice Zdroj - Slask Wroclaw II -:-
13:00Unia Turza Slaska - Rakow II -:-
15:00Starowice Dolne - Pawlowice -:-
LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport
12:00Karpaty Krosno - Star Starachowice -:-12:00Orleta Radzyn - Unia Tarnow -:-
12:00Wislanie Jaskowice - Czarni Polaniec -:-
13:00Avia Swidnik - Podhale Nowy Targ -:-
13:00Biala Podlaska - Wisloka Debica -:-
13:00Chelmianka Chelm - Swidniczanka Swidnik -:-
13:00Garbarnia - Siarka Tarnobrzeg -:-
13:30Wiazownica - KS Wieczysta Krakow -:-
LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga
11:00Odra Opole U19 - Korona Kielce U19 -:-12:00Widzew Lodz U19 - Gornik Zabrze U19 -:-
LESOTHO: Premier League
14:00Bantu - Lifofane -:-14:00LCS - Linare -:-
14:00Matlama - LMPS -:-
LETTORSZÁG: Virsliga
13:00FK Liepaja - RFS -:-15:00BFC Daugavpils - Tukums 2000 -:-
LETTORSZÁG: 1. Liga - női
16:00Metta/LU N - Auda N -:-17:00SFK Riga N - FK Liepaja N -:-
LIBANON: Premier League - Alsóház
13:15Al Ghazieh - Al Hikma -:-14:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya -:-
LITVÁNIA: A Lyga
14:00Hegelmann - FK Panevezys -:-16:00Siauliai FA - Transinvest -:-
LITVÁNIA: I Lyga
12:00Garliava - Tauras -:-14:00Atmosfera - Riteriai -:-
14:00BFA Vilnius - Babrungas -:-
14:00Ekranas - FK Minija -:-
LUXEMBURG: BGL Ligue
16:00Jeunesse Esch - Differdange -:-16:00Schifflange - Kaerjeng -:-
16:30Victoria Rosport - Fola -:-
18:00Dudelange - UNA Strassen -:-
18:00Hesperange - Mondercange -:-
18:00Marisca Mersch - Mondorf -:-
18:00Union Titus Petange - Racing Luxembourg -:-
18:30Niedercorn - Wiltz -:-
MAGYARORSZÁG: NB III - Északkeleti csoport
15:00Karcag - Debreceni VSC II -:-MAGYARORSZÁG: NB III - Északnyugati csoport
14:00Komáromi VSE - Zalaegerszeg II -:-16:00VLS Veszprém - Puskás Akadémia II -:-
MAGYARORSZÁG: NB III - Délnyugati csoport
13:00Paks II - Érd -:-MAGYARORSZÁG: Simple Női Liga
14:00Ferencvárosi TC N - Fehérvár FC N -:-14:00Puskás Akadémia N - Haladás N -:-
14:00Szekszárdi UFC N - Astra Hungary N -:-
15:00Diósgyőri VTK N - MTK Hungária N -:-
15:00Győri ETO N - Szent Mihály N -:-
16:00Soroksár N - Budaörs N -:-
MAKAÓ: Elite League
08:00Cheng Fung - Monte Carlo -:-10:00Benfica - Chao Pak Kei -:-
MÁLTA: FA Trophy
14:00Gzira - Mgarr -:-14:00Marsaxlokk - Floriana -:-
15:00Birkirkara - Hamrun -:-
16:30Mosta FC - Sliema -:-
MAROKKÓ: Coupe du Trone
23:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-23:00Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
23:00Raja Casablanca - Safi -:-
23:00Renaissance Zemamra - Chabab Benguerir -:-
MAURITÁNIA: Ligue 1
23:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-MEXIKÓ: Liga MX - Clausura
02:00Puebla - Tigres -:-03:00Club America - Atl. San Luis -:-
04:00Mazatlan FC - Tijuana -:-
MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura
01:00Celaya - Tlaxcala -:-MEXIKÓ: Liga Premier Serie A
01:00Tecos FC - Cimarrones de Sonora 2 -:-01:45Orgullo Reynosa - Coras -:-
03:00Chihuahua - Apodaca -:-
18:00Leones Negros 2 - Mexicali -:-
19:00San Juan de Aragon - La Piedad -:-
23:00Aguacateros de Periban - Petroleros Salamanca -:-
23:00Colima FC - Alacranes -:-
23:00Tritones Vallarta - Los Cabos -:-
00:00Cafetaleros - Canamy -:-
00:00Escorpiones - Inter Playa Del Carmen -:-
00:00Inter de Queretaro - Irapuato -:-
00:00Mineros de Fresnillo - UA Zacatecas -:-
MEXIKÓ: Liga Premier Serie B
00:00Poza Rica - Ayense -:-19:00Chilpancingo - Santiago -:-
19:00Huracanes Izcalli - Ciervos -:-
23:00CDM - Canoneros -:-
23:00Pachuca 2 - Artesanos Metepec -:-
MEXIKÓ: Liga MX U23 - Clausura
16:00U.N.A.M. U23 - Cruz Azul U23 -:-16:30Pachuca U23 - Toluca U23 -:-
MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura
00:00Queretaro N - Necaxa N -:-02:06Leon N - Mazatlan FC N -:-
00:00Atl. San Luis N - Pachuca N -:-
MOLDOVA: Super Liga - Bajnokság Play-Off
16:00Zimbru Chisinau - Balti -:-MOLDOVA: Super Liga - Osztályozó csoport
14:00Drochia - Bardar -:-14:00Univer-Oguzsport - Floresti -:-
MONGÓLIA: Premier League
10:15Brera Ilch - FC Ulaanbaatar -:-13:15Falcons - Tuv Azarganuud -:-
MONTENEGRÓ: Prva Crnogorska Liga
15:00Arsenal Tivat - Decic -:-15:00Jedinstvo - Mladost DG -:-
15:00Jezero - Mornar -:-
15:00Sutjeska - Rudar -:-
18:00Buducnost - Petrovac -:-
MONTENEGRÓ: Druga Liga
15:00Bokelj - FK Podgorica -:-15:00Igalo - Lovcen -:-
15:00Iszkra - Grbalj -:-
15:00Kom Podgorica - Internacional -:-
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga
13:00Braunschweig - Elversberg -:-13:00Holstein Kiel - Rostock -:-
13:00Kaiserslautern - Düsseldorf -:-
20:30Hertha BSC - Nürnberg -:-
NÉMETORSZÁG: 3. Liga
14:00Borussia Dortmund II - Mannheim -:-14:00Münster - Dresden -:-
14:00Regensburg - Hallescher -:-
14:00Ulm - Erzgebirge Aue -:-
14:00Unterhaching - Ingolstadt -:-
16:30Freiburg II - 1860 München -:-
NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak
16:00Oldenburg - Havelse -:-NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet
13:00Berliner AK 07 - Altglienicke -:-13:00Hansa Rostock II - Jena -:-
NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat
14:00Aachen - Fortuna Köln -:-14:00Düsseldorf II - Ahlen -:-
14:00Gütersloh - Bocholt -:-
14:00Lippstadt - Wuppertaler -:-
14:00SSVg Velbert - Mönchengladbach II -:-
14:00Wiedenbrück - Schalke 04 II -:-
NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat
14:00Bahlinger - Kassel -:-14:00Eint. Frankfurt II - Aalen -:-
14:00Freiberg - Balingen -:-
14:00Hoffenheim II - Stuttgarter Kickers -:-
14:00Schott Mainz - Mainz II -:-
14:00VfB Stuttgart II - Offenbach -:-
NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország
14:00Augsburg II - Illertissen -:-14:00Bayreuth - Buchbach -:-
14:00Memmingen - Aubstadt -:-
14:00Nürnberg II - Fürth II -:-
14:00Schalding - Aschaffenburg -:-
14:00Türkgücü München - Burghausen -:-
14:00Vilzing - Ansbach -:-
14:00Würzburger Kickers - Bamberg -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - dél
13:30Grimma - Auerbach -:-14:00Halle - Halberstadt -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Schleswig-Holstein
13:30Preussen Reinfeld - SC Weiche-08 II -:-14:00Dornbreite Lübeck - Hohenwestedt -:-
14:00Flensburg - Todesfelde -:-
14:00Heider SV - VfR Neumünster -:-
14:00Nordmark Satrup - Oldenburger -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg
13:00Dassendorf - Alsterbruder -:-NÉMETORSZÁG: Oberliga Bremen
13:00Vatan Bremen - Oberneuland -:-NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen
15:00Ramlingen-Ehlershausen - VfL Oldenburg -:-16:00Arminia Hannover - Heeslinger -:-
16:00Bornreihe - Rotenburger -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen
15:00Wattenscheid - Münster 2 -:-NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen
14:00Hanau - Hanauer SC -:-14:00VfB Marburg - SV Steinbach -:-
15:00Hunfelder - Friedberg -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
13:00Gonsenheim - Kaiserslautern II -:-14:00Pirmasens - Engers -:-
14:00Trier - Cosmos Koblenz -:-
14:30Bitburg - Pfeddersheim -:-
15:30Auersmacher - Mechtersheim -:-
15:30Dudenhofen - Waldalgesheim -:-
15:30Karbach - RW Koblenz -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - észak
14:00Bayern Hof - Cham -:-14:00Feucht - Ingolstadt II -:-
15:00Ammerthal - Eichstatt -:-
15:00Fortuna Regensburg - Kornburg -:-
15:00Würzburger FV - Hankofen-Hailing -:-
16:00Abtswind - ATSV -:-
16:00Coburg - Neumarkt -:-
17:00Eltersdorf - Gebenbach -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - dél
14:00Dachau - Kirchanschoring -:-14:00Kottern-St. Mang - Deisenhofen -:-
14:00Landsberg - Erlbach -:-
14:00Türkspor Augsburg - Rain/Lech -:-
15:00Gundelfingen - Sonthofen -:-
15:00Pipinsried - Garching -:-
15:30Nordlingen - Schwaben Augsburg -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Baden-Württemberg
14:00Backnang - FC Holzhausen -:-14:00Göppinger SV - Normannia Gmund -:-
14:00Pforzheim - Denzlingen -:-
15:00Essingen - Offenburger FV -:-
15:00Hollenbach - Grossaspach -:-
15:00Oberachern - Bietigheim-Bissingen -:-
15:00Reutlingen - VfR Mannheim -:-
15:30FC 08 Villingen - Ravensburg -:-
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - női
11:00Hamburger SV N - Hoffenheim II N -:-NÉMETORSZÁG: Német Kupa - női
13:00Wolfsburg N - SGS Essen N -:-OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport
14:00AlbinoLeffe - Trento -:-16:15Arzignano - Triestina -:-
16:15Novara - Lumezzane -:-
18:30Giana Erminio - Fiorenzuola -:-
18:30Mantova - Atalanta U23 -:-
18:30Pro Patria - Legnago Salus -:-
18:30Virtus Verona - Renate -:-
20:45Alessandria - Pro Vercelli -:-
20:45Pro Sesto - L.R. Vicenza -:-
OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport
14:00Arezzo - Juventus U23 -:-14:00Olbia - Sestri Levante -:-
16:15Ancona - Spal -:-
16:15Cesena - Pescara -:-
16:15Entella - Pontedera -:-
20:45Pineto - Recanatese -:-
OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport
14:00Casertana - Taranto -:-14:00Monopoli - Sorrento -:-
14:00Monterosi - Benevento -:-
16:15Juve Stabia - Messina -:-
18:30Latina - Foggia -:-
18:30Potenza - Crotone -:-
20:45Audace Cerignola - Turris -:-
20:45Avellino - Picerno -:-
20:45Brindisi - Virtus Francavilla -:-
OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport
14:30Dolomiti Bellunesi - Treviso -:-OLASZORSZÁG: Primavera 1
10:45Inter U19 - Lecce U19 -:-13:00Empoli U19 - Torino U19 -:-
13:00Sassuolo U19 - Cagliari U19 -:-
15:00Fiorentina U19 - Atalanta U19 -:-
15:00Frosinone U19 - Bologna U19 -:-
OLASZORSZÁG: Primavera 2
11:00Crotone U19 - Benevento U19 -:-11:00Perugia U19 - Entella U19 -:-
11:00Pescara U19 - Cesena U19 -:-
11:45Alessandria U19 - Reggiana U19 -:-
13:30Palermo U19 - Napoli U19 -:-
14:30Ascoli U19 - Ternana U19 -:-
14:30FeralpiSalo U19 - Südtirol U19 -:-
14:30Padova U19 - Venezia U19 -:-
14:30Parma U19 - Cremonese U19 -:-
14:30Renate U19 - Como U19 -:-
14:30Spezia U19 - Pisa U19 -:-
15:00Bari U19 - Cosenza U19 -:-
OLASZORSZÁG: Serie A - női - Bajnokság Play-Off
15:00Juventus N - Fiorentina N -:-OLASZORSZÁG: Serie A - női - Osztályozó csoport
12:30Napoli N - Sampdoria N -:-18:00Como N - AC Milan N -:-
OLASZORSZÁG: Serie B - női
12:00San Marino Academy N - Genoa N -:-12:30Verona N - Ternana N -:-
14:30Freedom N - Brescia N -:-
14:30Parma N - Arezzo N -:-
14:30Pavia N - Bologna N -:-
14:30RES Roma N - Ravenna N -:-
14:30Tavagnacco N - Chievo Verona N -:-
OMÁN: Professional League
19:00Al-Rustaq - Bahla -:-19:00Al-Wahda - Sur Club -:-
OROSZORSZÁG: Premjer Liga
12:00FK Krilja Szovjetov Szamara - Zenit -:-14:30Szocsi - CSZKA Moszkva -:-
15:30Baltika - Pari NN -:-
17:00Szpartak Moszkva - Ural -:-
OROSZORSZÁG: FNL
06:00Jeniszej - Khimki -:-12:00Habarovszk - Szaratov -:-
14:00Arszenál Tula - Tyumen -:-
14:00Jaroszlavl - Leningradec -:-
14:00Torpedo Moszkva - Kamaz -:-
17:30Rogyina Moszkva - Volgar-Asztrahán -:-
OROSZORSZÁG: FNL 2 - Arany A divízió - Tavaszi szezon
10:00Ufa - Velesz Moszkva -:-11:00FK Novoszibirszk - Murom -:-
13:00R. Volgográd - M. Lipeck -:-
14:00Krasznodar 2 - Rogyina Moszkva 2 -:-
15:00FK Csajka - Cseljabinszk -:-
OROSZORSZÁG: FNL 2 - Ezüst A divízió - Tavaszi szezon
12:00Omszk - Miassz -:-12:30S. Kosztroma - Uljanovszk -:-
13:00Khimik - Tekstiltsik -:-
13:00Kurszk - D. Brianszk -:-
14:00Masuk - Kaluga -:-
OROSZORSZÁG: FNL 2 - B divízió - 1. csoport
12:00Asztrahán - Nart Cherkessk -:-12:00Biolog - FK Pobeda -:-
12:00Szpartak Nalcsik - Dinamo Sztavropol -:-
13:00Alania 2 - Forte Taganrog -:-
14:00Majkop - FK Rosztov 2 -:-
OROSZORSZÁG: 1. osztály - női
09:00Zvezda N - Csertanovo N -:-09:45FK Jeniszej N - CSZKA Moszkva N -:-
11:00Lokomotiv Moszkva N - Krasznodar N -:-
ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League
12:00Alashkert - Ararat -:-16:00Urartu - Van -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Cerro Porteno - Nacional Asuncion -:-PERU: Liga 1 - Apertura
01:00Cusco - Union Comercio -:-20:15Grau - Carlos Mannucci -:-
22:45Melgar - Cienciano -:-
PERU: Női bajnokság
16:30U. de Deportes N - Defensores N -:-21:00Killas N - Biavo N -:-
PORTUGÁLIA: Liga Portugal
16:30Arouca - Farense -:-16:30Guimaraes - Moreirense -:-
19:00Boavista - Rio Ave -:-
21:30Estoril - FC Porto -:-
PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2
12:00Leiria - Nacional -:-15:00Maritimo - Leixões -:-
16:30AVS - Santa Clara -:-
16:30FC Porto B - Penafiel -:-
PORTUGÁLIA: Liga 3 - Feljutók
16:00Varzim - Academica -:-20:30Felgueiras - Covilha -:-
PORTUGÁLIA: Liga 3 - Osztályozó csoport
16:001º Dezembro - Oliveira Hospital -:-16:00Amora - Pero Pinheiro -:-
16:00Anadia - Trofense -:-
16:00Sanjoanense - Fafe -:-
16:00SC Vianense - Canelas 2010 -:-
18:00Caldas - Sporting CP B -:-
PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal - B csoport
12:00Beira Mar - Vila Mea -:-PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal - C csoport
12:00Marinhense - Fontinhas -:-PORTUGÁLIA: Campeonato Nacional U19 - Bajnokság Play-Off
12:00Braga U19 - FC Porto U19 -:-17:00Benfica U19 - Academico Viseu U19 -:-
17:00Famalicao U19 - Sporting CP U19 -:-
PORTUGÁLIA: Campeonato Nacional U19 - Osztályozó csoport
17:00Academica U19 - Torreense U19 -:-17:00Beira Mar U19 - Alverca U19 -:-
17:00Belenenses U19 - Estoril U19 -:-
17:00Gil Vicente U19 - Chaves U19 -:-
17:00Rio Ave U19 - Boavista U19 -:-
17:00Vizela U19 - Lusitania FC U19 -:-
ROMÁNIA: Liga 1 - Bajnokság Play-Off
20:00Univ. Craiova - Rapid Bukarest -:-ROMÁNIA: Liga 1 - Osztályozó csoport
14:45Botosani - Poli Iasi -:-17:00Universitatea Cluj - UTA Arad -:-
ROMÁNIA: Liga 2 - Bajnokság Play-Off
10:00Unirea Slobozia - Mioveni -:-ROMÁNIA: Liga 2 - Osztályozó csoport
10:00Alexandria - CSC Dumbravita -:-10:00Ceahlaul - Metaloglobus Bukarest -:-
10:00Concordia - Progresul Spartac -:-
10:00CSM Resita - Unirea Dej -:-
10:00Tunari - Chindia Targoviste -:-
10:00Viitorul Tg. Jiu - Steaua Bucuresti -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 1 - Feljutók
14:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-14:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 2 - Feljutók
14:00CSM Focsani - Sporting Liesti -:-14:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 2 - Osztályozó csoport
14:00Braila - Viitorul Ianca -:-14:00Hamangia Baia - Vointa Limpezis -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 3 - Feljutók
14:00Afumati - LPS HD Clinceni -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 3 - Osztályozó csoport
14:00Axiopolis Cernavoda - Inainte Modelu -:-14:00Gloria Baneasa - Progresul Fundulea -:-
14:00Recolta Gh. Doja - Voluntari 2 -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4 - Osztályozó csoport
14:00CSO Plopeni - Muscel -:-14:00Moreni - Tricolorul Breaza -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 5 - Feljutók
14:00Campulung - Kids Tampa Brasov -:-14:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 5 - Osztályozó csoport
14:00Targu Secuiesc - Tarlungeni -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6 - Osztályozó csoport
14:00Horezu - Calimanesti -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7 - Feljutók
14:00CSO Filiasi - Viitorul Simian -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7 - Osztályozó csoport
14:00Lupac - Jiul Petrosani -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 8 - Feljutók
14:00Bihor - Phoenix Buzias -:-14:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 8 - Osztályozó csoport
14:00Progresul Pecica - Ineu -:-14:00Soimii Lipova - Socodor -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9 - Feljutók
14:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9 - Osztályozó csoport
14:00Unirea Alba-Iulia - Viitorul Cluj -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 10 - Feljutók
14:00CSM Satu Mare - Santandrei -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 10 - Osztályozó csoport
14:00Victoria Carei - Minerul Ocna Dej -:-ROMÁNIA: Liga 1 - női - Bajnokság Play-Off
11:00Csíkszereda N - Politehnica Timisoara N -:-13:00Farul Constanta N - Ol. Cluj N -:-
ROMÁNIA: Liga 1 - női - Osztályozó csoport
10:00Targu Mures N - Gloria 2018 Bistrita N -:-RUANDA: Premier League
11:30Gorilla - Police -:-14:00Kiyovu - Musanze -:-
14:00Mukura Victory Sports - Rayon Sport -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:15ElhalasztvaBo Rangers - Real Republicans -:-17:15ElhalasztvaKholifa Stars - Luawa -:-
17:15ElhalasztvaLamboi - Wusum Stars -:-
17:15ElhalasztvaMighty Blackpool - Kahunla -:-
17:30Lamboi - Diamond Stars -:-
19:00Kallon - Freetown City -:-
SKÓCIA: Premiership
16:00Aberdeen - Ross County -:-16:00Glasgow Rangers - Hibernian -:-
16:00Hearts - Kilmarnock -:-
16:00Motherwell - St. Mirren -:-
16:00St. Johnstone - Dundee FC -:-
SKÓCIA: Championship
16:00Arbroath - Dunfermline -:-16:00Dundee United - Raith -:-
16:00Morton - Queen's Park -:-
16:00Partick Thistle - Inverness -:-
SKÓCIA: League One
16:00Alloa - Annan -:-16:00Cove Rangers - Stirling -:-
16:00Hamilton - Queen of South -:-
16:00Kelty Hearts - Edinburgh City -:-
18:30Montrose - Falkirk -:-
SKÓCIA: League Two
16:00Dumbarton - Stenhousemuir -:-16:00East Fife - Elgin -:-
16:00Peterhead - Clyde -:-
16:00Spartans - Forfar -:-
16:00Stranraer - Bonnyrigg Rose -:-
SKÓCIA: Highland League
15:00Wick Academy - Brechin -:-16:00Clachnacuddin - Banks O' Dee -:-
16:00Deveronvale - Buckie Thistle -:-
16:00Forres Mechanics - Formartine Utd -:-
16:00Keith - Huntly -:-
16:00Strathspey Thistle - Nairn County -:-
16:00Turriff Utd - Lossiemouth -:-
SKÓCIA: Lowland League
16:00Civil Service Strollers - Albion Rovers -:-16:00Linlithgow Rose - Cowdenbeath -:-
16:00Stirling University - Edinburgh University -:-
SPANYOLORSZÁG: LaLiga2
14:00Valladolid - Levante -:-16:15Andorra - Mirandes -:-
16:15Eibar - Eldense -:-
16:15Leganes - Cartagena -:-
18:30Albacete - Huesca -:-
18:30Sporting Gijon - Racing Santander -:-
SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport
16:00Cornella - Deportivo La Coruna -:-16:00Fuenlabrada - Sabadell -:-
16:00Unionistas - SD Logrones -:-
18:00Sestao - Rayo Majadahonda -:-
18:00Tarazona - Celta Vigo B -:-
18:00Teruel - R. Union -:-
SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport
18:00Ceuta - Algeciras -:-20:00Antequera - Alcoyano -:-
20:00Castellon - Recreativo Huelva -:-
20:00Merida AD - Cordoba -:-
SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 1. csoport
16:30Arandina - Pontevedra -:-16:45Racing Club Villalbes - Valladolid Promesas -:-
19:00Ourense CF - Cayon -:-
SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 2. csoport
16:00Athletic Bilbao B - Calahorra -:-16:00Valle Egues - AD San Juan -:-
17:00Barbastro - Barakaldo -:-
17:00Brea - Naxara -:-
SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 3. csoport
17:00Alzira - Hercules -:-17:00Badalona Futur - Andratx -:-
SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 4. csoport
17:00Ciudad Real - Orihuela -:-17:00Marbella - San Roque -:-
SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 5. csoport
17:00Numancia - Union Adarve -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 3. csoport
17:30Revilla - Guarnizo -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 5. csoport
17:00FC L'escala - San Cristobal CP -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 6. csoport
12:00Atzeneta - Roda -:-17:00Jove - Gandia -:-
17:00Torrellano - Acero -:-
SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 7. csoport
16:00Rayo Vallecano B - Real Madrid C -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 9. csoport
12:00Jaen - Atletico Melilla -:-18:00CD Torreperogil - Mancha -:-
18:00Malaga B - Malaga City -:-
SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 11. csoport
16:30Inter Manacor - Alaior -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport
13:00CD Buzanada - San Bartolome -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 13. csoport
17:00Montecasillas - Bullense -:-17:00Racing Murcia - CD Algar -:-
17:30Pulpileno - Plus Ultra -:-
18:00Balsicas Atletico - Lorca Deportiva -:-
18:00Muleno - Caravaca -:-
SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 14. csoport
18:00Don Benito - RCP Valverdeno -:-SPANYOLORSZÁG: Liga F - női
12:00Sevilla N - Real Sociedad N -:-14:00Betis N - Eibar N -:-
16:00Atletico Madrid N - Valencia N -:-
19:00Villarreal N - Real Madrid N -:-
SPANYOLORSZÁG: Primera Federacion - női
11:30CA Osasuna N - Cacereno N -:-12:30Alaves N - Espanyol N -:-
13:00Atletico Madrid B N - Athletic Bilbao B N -:-
16:00Madrid C. B N - DUX Logrono N -:-
SURINAME: SML
00:00Broki - PVV -:-21:30Flora - Leo Victor -:-
00:00SV Transvaal - Inter Wanica -:-
SVÁJC: Szuperliga
18:00Lausanne Ouchy - Lugano -:-18:00Winterthur - Servette -:-
20:30Basel - Zürich -:-
SVÁJC: Challenge League
18:00Baden - Wil -:-SVÁJC: Promotion League
15:00Basel II - Bulle -:-15:00Lugano II - Cham -:-
16:00Bruhl SG - Etoile-Carouge -:-
16:00Luzern II - St. Gallen II -:-
16:00Zürich II - Rapperswil -:-
SVÁJC: 1. Liga - 1. csoport
19:30Yverdon II - Monthey -:-SVÁJC: 1. Liga - 2. csoport
15:00Black Stars - Emmenbrucke -:-16:00Courtetelle - Concordia -:-
16:00Schotz - Langenthal -:-
16:00Wohlen - Dietikon -:-
SVÁJC: 1. Liga - 3. csoport
15:00Eschen - Winterthur II -:-15:00Mendrisio - Kreuzlingen -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Taverne -:-
SVÁJC: Szuperliga - női
16:00Aarau N - Grasshopper N -:-16:00Rapperswil N - Zürich N -:-
17:30Thun N - Servette N -:-
18:00Basel N - Young Boys N -:-
19:00Luzern N - St. Gallen N -:-
SVÉDORSZÁG: Allsvenskan
15:00Norrköping - Malmö -:-SVÉDORSZÁG: Superettan
13:00Sundsvall - Östersund -:-15:00Örgryte - Utsikten -:-
SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra
12:00IFK Stocksund - Friska Viljor -:-13:00Örebro Syr. - Stockholm Internazionale -:-
16:00United Nordic - AFC Eskilstuna -:-
SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra
13:00Eskilsminne - Tvaaker -:-16:00Jönköping - Olympic -:-
16:00Oskarshamn - Ljungskile -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norrland
14:00Algarna-Harnosand - Ytterhogdal -:-SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Götaland
14:00Hässleholms IF - Lodde -:-SVÉDORSZÁG: Svéd Kupa - női - Play Off
15:00Pitea N - Rosengard N -:-SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga
20:00Al Nassr Riyadh - Al Taee -:-20:00Al Riyadh - Abha -:-
20:00Al Shabab - Al-Hilal -:-
20:00Al Wehda - Al Fateh -:-
SZERBIA: Super Liga
14:00Radnicki 1923 - Napredak -:-14:00Radnicki Nis - Mladost -:-
16:00Javor - Crvena zvezda -:-
18:30Partizan - Spartak Subotica -:-
SZERBIA: Prva Liga
15:00Graficar Beograd - Mladost GAT -:-15:00OFK Beograd - Smederevo -:-
15:00RFK Novi Sad - Vrsac -:-
15:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica -:-
17:00Kolubara - Indjija -:-
SZERBIA: Srpska Liga - Belgrád
11:00Prva Iskra - Studentski Grad -:-11:00Usce - Radnicki Obrenovac -:-
13:30Torlak - Teleoptik -:-
16:00Buducnost Dobanovci - Sindjelic Beograd -:-
16:00Rad - Brodarac -:-
SZERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
16:001. Maj Ruma - Radnicki Zrenjanin -:-16:00Becej - Kabel Novi Sad -:-
16:00Hajduk 1912 - Podunavac Belegis -:-
16:00Jedinstvo SP - Dinamo Pancevo -:-
16:00Naftagas - Kikinda -:-
16:00Zeleznicar Indjija - Backa -:-
SZERBIA: Srpska Liga - kelet
15:30Djerdap - Timocanin -:-15:30Jedinstvo Krusevac - Zitoradja -:-
15:30Mesevo - Pcinja -:-
15:30Radnicki Svilajnac - Dunav Prahovo -:-
15:30Trayal Krusevac - Radnicki Pirot -:-
SZERBIA: Srpska Liga - nyugat
15:30Borac 1926 - Sloga Petrovac -:-15:30Josanica - FAP -:-
15:30Loznica - Sloga Pozega -:-
15:30Omladinac Zablace - Polet Ljubic -:-
15:30Real Podunavci - Mladi Radnik -:-
15:30Tutin - Mihajlovac -:-
15:30Zlatibor Cajetina - Buducnost Krusik -:-
SZÍRÍA: Premier League
13:00Al-Ittihad Aleppo - Al-Sahel -:-13:00Al Karamah - Al Taliya -:-
13:00Foutoua - Horriya -:-
13:00Hottin - Tishreen -:-
13:00Jableh - Al Jaish -:-
SZLOVÁKIA: Nike liga - Bajnokság Play-Off
17:30Slovan Bratislava - Podbrezova -:-SZLOVÁKIA: Nike liga - Osztályozó csoport
15:00Banska Bystrica - Trencin -:-15:00Skalica - Michalovce -:-
15:00Z. Moravce-Vrable - Kosice -:-
SZLOVÁKIA: 2. Liga
14:00L. Mikulas - Myjava -:-15:00Samorin - Spisska Nova Ves -:-
SZLOVÁKIA: 3. Liga - kelet
15:00Lubovna - Namestovo -:-15:00MSK Lucenec - Bardejov -:-
SZLOVÁKIA: 3. Liga - nyugat
15:00Galanta - Belusa -:-15:00Jednota Banova - MSK Martin -:-
15:00Lehota p. V. - Velke Ludince -:-
15:00Sala - HA Banska Bystrica -:-
SZLOVÁKIA: 4. Liga - közép
15:00Badin - Banik Stranavy -:-15:00Cadca - Tvrdosin -:-
15:00K. Nove Mesto - TJD Pribelce -:-
15:00SK Javornik Makov - Besenova -:-
15:00Slavia Staskov - Lip. Stiavnica -:-
SZLOVÁKIA: 4. liga - kelet
10:30Sokol Lubotice - Raslavice -:-15:00Sabinov - Sobrance-Sobranecko -:-
SZLOVÁKIA: 4. liga - nyugat
15:00FKM Nove Zamky - Stankovce -:-SZLOVÁKIA: 1. Liga - női
11:00GFC N - Zilina N -:-SZLOVÉNIA: Prva Liga
15:00O. Ljubljana - Koper -:-17:30Celje - Aluminij -:-
SZLOVÉNIA: 2. SNL
15:30Bilje - Grosuplje -:-15:30Dravinja - Primorje -:-
15:30NK Bistrica - Gorica -:-
20:00Nafta - Beltinci -:-
SZLOVÉNIA: 3. SNL - kelet
15:00Korotan - Hajdina -:-15:00Ljutomer - Drava -:-
15:00Podvinci - Brezice -:-
15:00Race - Dravograd -:-
15:00Videm - Zavrc -:-
16:00Sampion Celje - Krsko -:-
18:00Dobrovce - Smartno -:-
SZLOVÉNIA: 3. SNL - nyugat
15:30Kocevje - Dob -:-15:30NK Adria - Fama Vipava -:-
15:30NK Jesenice - Dren Vrhnika -:-
15:30Skofja Loka - Izola -:-
15:30Slovan Ljubljana - Brda -:-
15:30Ziri - Sobec Lesce -:-
SZLOVÉNIA: 1. SZNL - női
15:00Mura N - Drava N -:-15:30Primorje N - Gazon N -:-
THAIFÖLD: Thai League 1
12:00Uthai Thani - Prachuap -:-12:30Lamphun Warrior - Port MTI FC -:-
13:00Sukhothai - Ratchaburi -:-
14:00Trat FC - Pathum United -:-
THAIFÖLD: Thai League 2
11:30Pattaya United - Chainat -:-12:00Chiangmai FC - Ayutthaya Utd -:-
12:00Krabi - Nong Bua Pitchaya -:-
12:30Nakhon Ratchasima FC - Chiangmai Utd -:-
13:00Kasetsart - Rayong FC -:-
TOGO: Championnat National
16:00Doumbe - Unisport -:-16:00Gbikinti Bassar - Barracuda -:-
TÖRÖKORSZÁG: Super Lig - női
10:00Amed SK N - Adana Idmanyurduspor N -:-10:00Fatih Vatan Spor N - Karadeniz Eregli N -:-
10:00Galatasaray N - Hakkarigucu Spor N -:-
10:00Trabzonspor N - Atasehir N -:-
11:00Besiktas N - Fenerbahce N -:-
12:00Beylerbeyi N - Fomget GSK N -:-
12:00Karagümrük N - 1207 Antalyaspor N -:-
13:00Gaziantep N - ALG Spor N -:-
TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga
12:00Altin Asir - Nebitci -:-13:00Arkadag - Ahal -:-
UGANDA: Premier League
14:00Villa - Mbarara City -:-17:00URA SC - Vipers -:-
UGANDA: Big League
14:00Blacks Power - Kaaro Karungi -:-14:00Calvary - Ndejje University -:-
14:00Kiyinda Boys - Young Elephant -:-
14:00Kyetume - Jinja North -:-
14:00Mbale Heroes - Lugazi -:-
14:00Onduparaka - Kigezi HomeBoyz -:-
14:00Police - Booma -:-
UKRAJNA: Premier League
12:00Obolon - Sahtar Donyeck -:-14:30Zsitomir - Cs. Odessza -:-
17:00Veresz Rivnye - Krivbasz -:-
UKRAJNA: Persha Liga - Feljutók
11:30SC Poltava - Epitsentr -:-13:00Inhulec - Nyva Buzova -:-
UKRAJNA: Persha Liga - Osztályozó csoport
11:00Khust - Hirnyk-Sport -:-12:00Niva Ternopil - Dinyaz Visgorod -:-
12:30Bukovina - FC Chernihiv -:-
UKRAJNA: Druha Liga
16:00Trostyanets - Skala 1911 -:-UKRAJNA: U19-es bajnokság
11:00Kolosz Kovalivka U19 - SK Dnyipro-1 U19 -:-12:00Zorja U19 - Metaliszt 1925 U19 -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
17:30Rampla Juniors - Fenix -:-20:00Liverpool Montevideo - River Plate -:-
23:00Defensor Sporting - Danubio -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
14:00Juventud - Oriental -:-20:00Cooper - Atenas -:-
20:00Plaza Colonia - Cerrito -:-
20:00Sud America - Tacuarembo -:-
USA: MLS
19:00Philadelphia Union - Minnesota -:-21:00Colorado Rapids - Los Angeles FC -:-
00:30Charlotte - Cincinnati -:-
00:30DC United - CF Montreal -:-
00:30Inter Miami - New York City -:-
00:30Orlando City - New York Red Bulls -:-
00:30Toronto FC - Sporting Kansas City -:-
USA: USL Championship
00:00North Carolina - Hartford Athletic -:-21:00Louisville City - Birmingham -:-
00:00Indy Eleven - Detroit -:-
00:00Miami FC - Charleston -:-
00:30Tampa Bay - Rhode Island -:-
USA: MLS Next Pro
22:00Vancouver 2 - Portland Timbers 2 -:-USA: USL League One
00:00Lexington - Greenville -:-03:00Central Valley Fuego - Forward Madison -:-
21:00One Knoxville - Tormenta -:-
00:30ElhalasztvaChattanooga Red Wolves - Union Omaha -:-
USA: NISA
22:00ElhalasztvaSavannah Clovers - LA Force -:-USA: NWSL - női
00:00Orlando Pride N - Chicago N -:-03:00San Diego Wave N - Reign N -:-
20:30Kansas City Current N - Angel City N -:-
00:00North Carolina Courage N - Gotham N -:-
00:30Portland Thorns N - Racing Louisville N -:-
ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga
15:00Andijan - Nasaf Qarshi -:-15:00Pakhtakor - Sogdiana -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
20:00Rayo Zuliano - Universidad Central -:-22:45Caracas - Inter de Barinas -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Fundacion AIFI - Maritimo -:-20:30Academia Anzoategui - Nueva Esparta -:-
20:30Frontera - Trujillanos -:-
21:00Dynamo Puerto - Atletico La Cruz -:-
21:00Heroes de Falcon - Yaracuyanos -:-
VIETNÁM: V.League 1
11:00Gia Lai - Khanh Hoa -:-12:00Song Lam Nghe An - Hai Phong -:-
13:15Viettel - Quang Nam -:-
VIETNÁM: V.League 2
10:00Dong Thap - Phu Tho -:-11:00Dong Nai - Da Nang -:-
12:00PVF-CAND - TTBD Phu Dong -:-
VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés
18:00Franciaország U16 - Argentína U16 -:-18:00Japán U16 - Csehország U16 -:-
18:00Szaúd-Arábia U16 - Elefántcsontpart U16 -:-
18:00Wales U16 - Mexikó U16 -:-
VILÁG: Barátságos mérkőzés
10:30CSM Slatina (Rou) - FC Arges (Rou) -:-13:00Grorud (Nor) - Follo (Nor) -:-
13:00Strømmen (Nor) - Ull/Kisa (Nor) -:-
13:45SJK (Fin) - Haka (Fin) -:-
14:00Jerv (Nor) - Flekkeroy (Nor) -:-
14:00Lahti (Fin) - Gnistan (Fin) -:-
14:00Sprint-Jeloy (Nor) - Eik-Tonsberg (Nor) -:-
17:00KTP (Fin) - Valtti (Fin) -:-
VILÁG: Barátságos mérkőzés - női
13:00Örebro N (Swe) - AIK N (Swe) -:-15:00Uppsala N (Swe) - Djurgården N (Swe) -:-
WALES: Walesi Kupa
18:15Cardiff Metropolitan - TNS -:-ZAMBIA: Szuperliga
14:00Power Dynamos - Red Arrows -:-15:00Green Buffaloes - Kabwe -:-
15:00Green Eagles - Kansanshi -:-
15:00Konkola - Mutondo Stars -:-
15:00Mufulira - Trident -:-
15:00NAPSA Stars - Forest Rangers -:-
15:00Nkwazi - Nkana -:-
15:00Prison Leopards - MUZA -:-
15:00Zesco Utd - Zanaco -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.