Foci » Holnap » Oddsok
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
A bet365 oddsai - Fogadj most!
FRANCIAORSZÁG: Ligue 1
21:00Lille - Lens -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga
20:00Puskás Akadémia - Fehérvár FC -:- [ 1.65 | 3.80 | 4.75 ]SPANYOLORSZÁG: LaLiga
21:00Cadiz - Granada -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.80 ]AFRIKA: CAF Bajnokok Ligája - Play Off
19:00Simba - Al Ahly -:- [ 2.88 | 3.10 | 2.38 ]ALBÁNIA: Szuperliga
15:00KF Egnatia - Kukesi -:-19:00Tirana - Teuta -:-
19:00Vllaznia - Erzeni -:-
ALGÉRIA: Algériai Kupa
22:00Annaba - Constantine -:-22:00Belouizdad - Olympique Akbou -:-
22:00Biskra - Oran -:-
22:00Mostaganem - Hussein Dey -:-
ANGLIA: Championship
13:30Bristol City - Leicester -:- [ 5.00 | 3.80 | 1.70 ]14:00Millwall - West Brom -:- [ 3.40 | 3.10 | 2.30 ]
16:00Cardiff - Sunderland -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.90 ]
16:00Huddersfield - Coventry -:- [ 2.90 | 3.50 | 2.38 ]
16:00Hull - Stoke -:- [ 1.95 | 3.75 | 3.75 ]
16:00Norwich - Plymouth -:- [ 1.50 | 4.50 | 6.00 ]
16:00Preston - Rotherham -:- [ 1.53 | 4.20 | 6.00 ]
16:00QPR - Birmingham -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.60 ]
16:00Sheffield Wed - Swansea -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.80 ]
16:00Southampton - Middlesbrough -:- [ 1.57 | 4.50 | 5.25 ]
18:30Blackburn - Ipswich -:- [ 3.60 | 3.75 | 1.95 ]
21:00Watford - Leeds -:- [ 6.00 | 4.33 | 1.55 ]
ANGLIA: League One
16:00Barnsley - Cambridge Utd -:- [ 1.55 | 4.33 | 6.00 ]16:00Derby - Blackpool -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.00 ]
16:00Exeter - Charlton -:- [ 2.70 | 3.40 | 2.60 ]
16:00Fleetwood - Cheltenham -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.60 ]
16:00Lincoln - Leyton Orient -:- [ 1.95 | 3.40 | 4.20 ]
16:00Peterborough - Carlisle -:- [ 1.30 | 5.50 | 10.00 ]
16:00Port Vale - Bristol Rovers -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.80 ]
16:00Reading - Northampton -:- [ 1.67 | 4.00 | 5.00 ]
16:00Shrewsbury - Oxford Utd -:- [ 3.75 | 3.40 | 2.05 ]
16:00Stevenage - Bolton -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.40 ]
16:00Wigan - Burton -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.80 ]
16:00Wycombe - Portsmouth -:- [ 3.50 | 3.50 | 2.05 ]
ANGLIA: League Two
16:00Accrington - Morecambe -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.10 ]16:00Barrow - Grimsby -:- [ 1.91 | 3.60 | 4.00 ]
16:00Bradford City - Tranmere -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.30 ]
16:00Colchester - Newport -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]
16:00Crawley - Doncaster -:- [ 2.30 | 3.40 | 3.10 ]
16:00Forest Green - Stockport -:- [ 6.00 | 3.75 | 1.65 ]
16:00Gillingham FC - Crewe -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.60 ]
16:00Milton Keynes - Walsall -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]
16:00Salford - Sutton -:- [ 1.91 | 3.60 | 3.80 ]
16:00Swindon - Notts County -:- [ 2.38 | 3.50 | 2.90 ]
16:00Wimbledon - Harrogate -:- [ 1.62 | 3.80 | 5.75 ]
16:00Wrexham - Mansfield -:- [ 2.45 | 3.75 | 2.70 ]
ANGLIA: National League
16:00Boreham Wood - Dagenham & Red. -:- [ 2.70 | 3.50 | 2.40 ]16:00Dorking - Bromley -:- [ 3.50 | 3.60 | 2.00 ]
16:00Ebbsfleet - Southend -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.20 ]
16:00Gateshead - Rochdale -:- [ 1.62 | 4.20 | 4.75 ]
16:00Hartlepool - Halifax -:- [ 2.25 | 3.60 | 3.00 ]
16:00Kidderminster - Altrincham -:- [ 2.25 | 3.50 | 3.00 ]
16:00Maidenhead - Aldershot -:- [ 3.25 | 3.40 | 2.20 ]
16:00Oldham - AFC Fylde -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.00 ]
16:00Oxford City - Wealdstone -:- [ 4.50 | 4.00 | 1.73 ]
16:00Solihull Moors - Barnet -:- [ 3.80 | 3.75 | 1.91 ]
16:00Woking - Eastleigh -:- [ 1.73 | 3.80 | 4.50 ]
16:00York - Chesterfield -:- [ 2.80 | 3.60 | 2.30 ]
ANGLIA: National League North
14:00Gloucester - Brackley Town -:-16:00Alfreton - Rushall -:-
16:00Banbury - Hereford -:-
16:00Blyth - Curzon Ashton -:-
16:00Boston Utd - Peterborough Sports -:-
16:00Buxton - Chester -:-
16:00Darlington - Chorley -:-
16:00Farsley - Southport -:-
16:00Scarborough - Warrington -:-
16:00Scunthorpe - King’s Lynn -:-
16:00South Shields - Spennymoor -:-
16:00Tamworth - Bishop's Stortford -:-
ANGLIA: National League South
16:00Bath - Weymouth -:-16:00Chelmsford - Dartford -:-
16:00Eastbourne Boro - Maidstone -:-
16:00Farnborough - Chippenham -:-
16:00Hampton & Richmond - Tonbridge -:-
16:00Havant & W - Worthing -:-
16:00Hemel Hempstead - Aveley -:-
16:00St. Albans - Braintree -:-
16:00Welling - Dover -:-
16:00Weston-super-Mare - Taunton -:-
16:00Yeovil - Torquay -:-
18:00Truro - Slough -:-
ANGLIA: NPL Premier Division
16:00Ashton Utd - Whitby -:-ANGLIA: Southern League Central Division
16:00Hitchin - Needham Market -:-16:00Telford - Redditch -:-
ANGLIA: Southern League South Division
16:00Basingstoke - Gosport -:-16:00Chesham - Hayes & Yeading -:-
16:00Hungerford - Bracknell -:-
16:00Poole - AFC Totton -:-
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
16:00Cray Wanderers - Chatham -:-16:00Folkestone - Lewes -:-
16:00Haringey - Hastings -:-
20:45Concord - Carshalton -:-
ANGLIA: Premier League 2
13:00Crystal Palace U21 - Tottenham U21 -:-ANGLIA: Professional Development League
14:00Burnley U21 - Crewe U21 -:-14:00Charlton U21 - Bournemouth U21 -:-
ANGLIA: Premier League U18
12:00Middlesbrough U18 - Sunderland U18 -:-ANGOLA: Girabola
15:00CD Lunda Sul - Bravos do Maquis -:-ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional
00:00Rosario Central - Barracas Central -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.60 ]01:00Instituto - Argentinos Juniors -:- [ 2.30 | 3.10 | 3.30 ]
22:00Defensa y Justicia - Estudiantes -:- [ 2.88 | 3.10 | 2.63 ]
22:00Tigre - Belgrano -:- [ 3.00 | 3.00 | 2.63 ]
00:30Huracan - River Plate -:- [ 4.20 | 3.20 | 2.00 ]
ARGENTÍNA: Primera Nacional
19:00Guillermo Brown - Talleres (R.E) -:- [ 2.38 | 3.00 | 3.40 ]23:05Agropecuario - Quilmes -:- [ 2.38 | 3.20 | 3.20 ]
ARGENTÍNA: Torneo Federal
01:30San Martin Mendoza - Juventud U.U. -:-22:00Sportivo Estudiantes - Biblioteca Atenas -:-
ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:00Nautico Hacoaj - Social Atletico Television -:-19:30Deportivo Camioneros - Belgrano Zarate -:-
ARGENTÍNA: Primera A - női - Apertura
00:00Belgrano N - Gimnasia LP N -:-15:00San Lorenzo N - Independiente N -:-
19:00Boca Juniors N - Platense N -:-
AUSZTRÁLIA: A-League
09:45Adelaide United - Western United -:- [ 1.85 | 4.50 | 3.40 ]AUSZTRÁLIA: A-League - női
07:00Adelaide N - Newcastle N -:-AUSZTRIA: Bundesliga - Osztályozó csoport
19:30Austria Wien - BW Linz -:- [ 1.62 | 3.80 | 5.50 ]AUSZTRIA: 2. Liga
18:10Leoben - Kapfenberg -:-18:10St. Pölten - Amstetten -:-
20:30Ried - Grazer AK -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - kelet
19:00Drassburg - Neusiedl -:-19:00Marchfeld - TWL Elektra -:-
19:30Ardagger - Wiener -:-
19:30Kremser - SV Oberwart -:-
19:30Traiskirchen - SK Rapid (Am.) -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - észak
19:00Bad Gleichenberg - Voitsberg -:-19:00Gleisdorf - Wolfsberger AC (Am.) -:-
19:00LASK (Am.) - Vocklamarkt -:-
19:00SPG Wels - Deutschlandsberg -:-
19:00Wallern/St Marienkirchen - ASK Klagenfurt -:-
19:00Weiz - Allerheiligen -:-
AUSZTRIA: Regionalliga - nyugat
18:00Motz/Silz - SC Imst -:-18:30Saalfelden - FC Wolfurt -:-
19:00Schwaz - TSV St. Johann -:-
AUSZTRIA: Burgenland
19:30Bad Sauerbrunn - Edelserpentin -:-19:30Leithaprodersdorf - Deutschkreutz -:-
19:30Marz - USVS Rudersdorf -:-
19:30Parndorf - Halbturn -:-
20:00Pinkafeld - Schattendorf -:-
AUSZTRIA: Niederösterreich
19:30Ortmann - Schrems -:-19:30SCU Kilb - Langenrohr -:-
19:30Zwettl - Kottingbrunn -:-
20:00Wiener Neustadt - Korneuburg -:-
AUSZTRIA: Oberösterreich
18:00Perg - Edelweiss -:-19:00Oedt - Leonfelden -:-
19:00Schallerbach - Micheldorf -:-
AUSZTRIA: Salzburg
18:00Grödig - UFC Siezenheim -:-18:00Seekirchen - TSU Bramberg -:-
19:00Adnet - Golling -:-
19:00Burmoos - UFC Hallein -:-
19:00Eugendorf - SAK 1914 -:-
19:00Puch - Union Henndorf -:-
19:30Kuchl - Strasswalchen -:-
AUSZTRIA: Steiermark
19:00Koflach - Stadtwerke Bruck/Mur -:-19:00Lafnitz (Am.) - Fürstenfeld -:-
19:00SV Frauental - Heiligenkreuz -:-
19:00Tillmitsch - Kalsdorf -:-
19:00UFC Fehring - Ilzer SV -:-
AUSZTRIA: Tirol
19:00Fügen - Vols -:-19:00Tirol (Am.) - SC Kundl -:-
19:30Kitzbühel - FC Volders -:-
AZERBAJDZSÁN: Premier League
13:30Gabala - Neftci Baku -:-16:00Kapaz - Qarabag -:-
AZERBAJDZSÁN: I Liqa
12:00Zaqatala - Moik Baku -:-13:00Imisli FK - Shamakhi -:-
BANGLADES: Premier League
10:15Chittagong Abahani - Bangladesh Police -:-10:15Mohammedan - Fortis -:-
10:15Sheikh Jamal - Sheikh Russel -:-
BELGIUM: Jupiler League - Konferencia Liga - csoportkör
20:45Gent - Standard Liege -:- [ 1.67 | 4.00 | 4.75 ]BELGIUM: Challenger Pro League
20:00Beerschot VA - Genk U23 -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.00 ]20:00Club Brugge U23 - Dender -:- [ 5.75 | 4.33 | 1.53 ]
BELGIUM: Pro League U21
20:00St. Truiden U21 - RFC Liege U21 -:-BELGIUM: Szuperliga - női - Alsóház
20:30Femina Woluwe N - Waregem N -:-BELGIUM: Szuperliga - női - Felsőház
20:30Genk N - RSC Anderlecht N -:-BOLÍVIA: Division Profesional - Apertura
01:00Blooming - Aurora -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.80 ]00:00Santa Cruz - The Strongest -:-
BOSZNIA-HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
14:00Igman K. - Sloga Doboj -:-16:00Tuzla City - Sarajevo -:-
20:00Zeljeznicar - Velez Mostar -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00Masitoaka - Orapa United -:-15:00Nico United - Jwaneng Galaxy -:-
15:00Tafic FC - Holy Ghost -:-
BRAZÍLIA: Amapaense
00:00Sao Paulo AP - Trem -:-BRAZÍLIA: Amazonense - Második szakasz - Play Offs
00:00Amazonas - Parintins -:-00:00Manaus - Sao Raimundo AM -:-
BRAZÍLIA: Mineiro - 5-8. hely
00:30Athletic Club - Pouso Alegre -:-BRAZÍLIA: Paraense - Play Off
00:00Tuna Luso - Remo -:-BRAZÍLIA: Paulista - Play Off
01:35Palmeiras - Novorizontino -:- [ 1.33 | 5.00 | 8.00 ]BRAZÍLIA: Catarinense U20
19:00Hercilio Luz U20 - Avai U20 -:-BRAZÍLIA: Paranaense U20 - Első szakasz
19:00Operario U20 - Prudentopolis U20 -:-19:30Cianorte U20 - Arapongas U20 -:-
19:30Hope Internacional U20 - Athletico-PR U20 -:-
19:30Parana S.T.C. U20 - AA Iguacu U20 -:-
BRAZÍLIA: Brasileiro - női
20:00Ferroviaria N - Cruzeiro N -:-22:00Atletico-MG N - Flamengo N -:-
23:00Fluminense N - Sao Paulo N -:-
23:00Santos N - Bragantino N -:-
BULGÁRIA: Parva Liga
13:00Pirin Blagojevgrad - Etar -:- [ 2.00 | 3.30 | 4.00 ]15:30Arda - Krumovgrad -:- [ 1.91 | 3.40 | 4.33 ]
18:00Levszki Szófia - Slavia Szófia -:- [ 1.50 | 4.00 | 7.00 ]
CHILE: Primera División
00:30O'Higgins - Deportes Iquique -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.40 ]00:30Cobresal - Palestino -:- [ 2.38 | 3.40 | 3.00 ]
CHILE: Primera B
22:00San Felipe - Limache -:-CHILE: Segunda Division
23:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino -:-CIPRUS: Cyta Championship - Osztályozó csoport
18:00Apollon - Zakakiou -:-18:00Doxa - Othellos Athienou -:-
CSÁD: Premiere Division - LPFN
16:00Foullah Edifice - Aiglons -:-CSEHORSZÁG: FNL
18:00Brno - Sparta Praha B -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.33 ]18:00Jihlava - Dukla Praha -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.15 ]
18:00Opava - Kromeriz -:- [ 1.62 | 3.60 | 5.00 ]
18:00Pribram - Vlasim -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.25 ]
CSEHORSZÁG: CFL - A csoport
10:15Admira Praha - Vltavin -:-10:30České Budějovice B - Kraluv Dvur -:-
15:00Hostoun - Povltavska FA -:-
16:30Domazlice - Plzen B -:-
18:00Pisek - Dukla Praha B -:-
CSEHORSZÁG: CFL - B csoport
10:30Kolin - Jablonec B -:-15:00Banik Most-Sous - Mlada Boleslav B -:-
16:00Velvary - Teplice B -:-
16:30Zivanice - Hradec Kralove B -:-
18:00Usti n. L. - Chlumec nad Cidlinou -:-
CSEHORSZÁG: MSFL
15:00Blansko - Start Brno -:-15:00Hodonin - Zlinsko -:-
15:00Uhersky Brod - Zlin B -:-
15:30FK Frydek-Mistek - Karvina B -:-
17:00SK Hranice - Bohunice -:-
CSEHORSZÁG: A divízió
14:00Marianske Lazne - Cesky Krumlov -:-16:30Klatovy - Petrin Plzen -:-
CSEHORSZÁG: B divízió
10:00Olympie Brezova - Hrebec -:-10:15Brandys n. Labem - Louny -:-
10:15Meteor Praha - Slany -:-
10:15Neratovice - Chomutov -:-
10:15Ujezd Prague - Steti -:-
14:00Cesky Brod - Ostrov -:-
CSEHORSZÁG: C divízió
10:30Dobrovice - Caslav -:-10:30Spoje Prague - Velke Hamry -:-
16:00Hlinsko - Turnov -:-
CSEHORSZÁG: D divízió
11:00Zdirec n. D. - Velka Bites -:-15:00Lanzhot - Zdar na Sazavou -:-
15:00Lisen B - Velke Mezirici -:-
15:00Slavoj Polna - Pelhrimov -:-
CSEHORSZÁG: E divízió
10:30Slavicin - Batov -:-15:00Holesov - Vsetin -:-
15:00Prerov - Novy Jicin -:-
15:00Skastice - HFK Olomouc -:-
CSEHORSZÁG: F divízió
10:15Vratimov - Havirov -:-14:00Bridlicna - Valasske Mezirici -:-
CSEHORSZÁG: Jihocesky KP
10:15Mirovice - Trebon -:-15:00Hluboka nad Vltavou - Trebetice -:-
15:00Olesnik - Malse Roudne -:-
CSEHORSZÁG: Jihomoravsky KP
10:15Kurim - SK Krumvir -:-10:30Svratka Brno - Bystrc -:-
11:00Moravska Slavia - Rajecko -:-
15:00Mutenice - Bosonohy -:-
15:30Boskovice - Letovice - Rajhradice -:-
15:30Kunstat - Ratiskovice -:-
15:30Sparta Brno - Lednice -:-
CSEHORSZÁG: Moravskoslezsky KP
13:00Dolni Datyne - Kravare -:-13:00Koberice - Cesky Tesin -:-
15:00Orlova - Haj ve Slezsku -:-
CSEHORSZÁG: Plzensky KP
10:15Petrin Plzen B - Sokol Lhota -:-11:30Kaznejov - Horni Briza -:-
15:00Plzen-Cernice - Rapid Plzen -:-
CSEHORSZÁG: Prazsky prebor
10:15Branik - Dukla JM -:-10:15Podoli Praha - CAFC -:-
10:30Tempo Praha - Predni Kopanina -:-
10:30Uhrineves - Kralovice -:-
12:30Vysehrad - Kolovraty -:-
15:00Motorlet Praha B - Stresovice -:-
15:30Dolni Chabry - Zlicin -:-
15:30Zizkov B - Treboradice -:-
CSEHORSZÁG: Stredocesky KP
10:15SK Doksy - Libis -:-14:00Porici n. S. - Dobris -:-
15:00Mnichovohradistsky SK - Tuchlovice -:-
CSEHORSZÁG: Ustecky KP
10:15Modlany - Krupka -:-10:30Litomericko - Vilemov -:-
10:30Srbice - Nestemice -:-
11:00Zatec - Brna -:-
13:00Probostov - Oldrichov -:-
14:00FK Jilove - Ledvice -:-
CSEHORSZÁG: Zlinsky KP
15:00Napajedla - Kvasice -:-CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság
10:00Liberec U19 - Zlin U19 -:-CSEHORSZÁG: 2. Liga - női
14:00Lisen N - Teplice N -:-DÁNIA: Dán Kupa
16:30Nordsjaelland - Aarhus -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.33 ]19:00Silkeborg - Fredericia -:- [ 1.55 | 4.20 | 6.00 ]
DÁNIA: Elitedivisionen - női - Bajnokság Play-Off
15:00Køge N - KoldingQ N -:-DÁNIA: Elitedivisionen - női - Osztályozó
14:00B93 N - Aalborg N -:-DÉL-AMERIKA: U17-es dél-amerikai bajnokság - női - Döntő csoport
00:30Ecuador U17 N - Paraguay U17 N -:-DÉL-KOREA: WK League - női
08:00Boeun Sangmu N - Incheon Hyundai Steel N -:-11:00Hwacheon N - Sejong Sportstoto N -:-
11:00Seoul N - Gyeongju N -:-
11:00Suwon FC N - Changnyeong N -:-
DZSIBUTI: 1. osztály
19:00ASC Hayab - Garde-Cotes -:-21:00Port - CF GR/SIAF -:-
ECUADOR: Liga Pro - Első szakasz
01:00LDU Quito - Imbabura -:- [ 1.30 | 5.25 | 7.50 ]EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: UAE League
19:00Al-Wahda - Al-Ahli Dubai -:-19:00Ittihad Kalba - Ajman -:-
ÉSZAK-ÍRORSZÁG: Ír Kupa
20:45Glentoran - Linfield -:-ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga
13:30Kuressaare - Tallinna Kalev -:-ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női
13:00Saku Sporting N - Tabasalu N -:-13:00Viimsi JK N - Tallina Kalev N -:-
16:00Flora N - FC Ararat N -:-
18:00Tammeka Tartu N - Polva Lootos N -:-
ETIÓPIA: Premier League
14:00Adama City - St. George -:-17:00Hadiya Hossana - Hambericho Durame -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga
15:00Dnyepr Mogiljev - Arszenál Dzsarzsinszk -:-17:00Dinamo Breszt - Szmorgon -:-
FRANCIAORSZÁG: National
19:30Chateauroux - Martigues -:-19:30Cholet - Red Star -:-
19:30Dijon - Nimes -:-
19:30Le Mans - Epinal -:-
19:30Marignane GCB - Versailles -:-
FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női
21:00Paris FC N - Montpellier N -:-GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00Dila Gori - Iberia 1999 -:-17:00Kolkheti 1913 - Telavi -:-
18:00Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi -:-
GEORGIA: Erovnuli Liga 2
16:00Loco. Tbiliszi - Shturmi -:-HOLLANDIA: Eerste Divisie
20:00De Graafschap - Jong AZ -:- [ 1.67 | 4.20 | 4.75 ]20:00Den Bosch - Dordrecht -:- [ 3.75 | 3.75 | 1.95 ]
20:00Den Haag - Groningen -:- [ 2.80 | 3.40 | 2.45 ]
20:00Eindhoven - Cambuur -:- [ 2.63 | 3.40 | 2.63 ]
20:00FC Emmen - Jong Ajax -:- [ 1.53 | 4.75 | 5.00 ]
20:00Helmond - Willem II -:- [ 4.33 | 3.75 | 1.83 ]
20:00NAC Breda - Maastricht -:- [ 1.40 | 5.50 | 6.00 ]
20:00Telstar - Jong Utrecht -:- [ 1.70 | 3.80 | 5.00 ]
20:00Venlo - Oss -:- [ 1.67 | 4.00 | 5.25 ]
HOLLANDIA: Derde Divisie
19:00Kloetinge - Hoek -:-HORVÁTORSZÁG: HNL
15:50Istra 1961 - Lok. Zagreb -:- [ 2.80 | 3.30 | 2.30 ]18:00Slaven Belupo - Osijek -:- [ 3.20 | 3.40 | 2.10 ]
HORVÁTORSZÁG: Prva NL
13:45Cibalia - Zrinski Osjecko -:- [ 3.75 | 3.40 | 1.80 ]15:30Solin - Jarun -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.20 ]
HORVÁTORSZÁG: Druga NL
15:30Bjelovar - Grobnican -:-15:30Dragovoljac - Dugo Selo -:-
15:30Kustosija - Jadran LP -:-
15:30Opatija - Zdralovi -:-
18:00Karlovac - Hrvace -:-
HORVÁTORSZÁG: 1. HNL - női
13:00Hajduk Split N - Dinamo Maksimir N -:-INDIA: I-League 2
11:30Kenkre - Bengaluru Utd -:-11:30SC Bengaluru - United SC -:-
INDONÉZIA: Liga 1
14:30Barito Putera - PSIS Semarang -:-14:30Madura United - PSS Sleman -:-
14:30PSM Makassar - Borneo -:-
ÍRORSZÁG: Premier Division
20:45Derry City - Galway -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.20 ]20:45Drogheda - St. Patricks -:- [ 3.40 | 3.40 | 2.10 ]
20:45Shamrock Rovers - Bohemians -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.50 ]
20:45Shelbourne - Dundalk -:- [ 1.75 | 3.50 | 5.00 ]
20:45Waterford - Sligo Rovers -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.88 ]
ÍRORSZÁG: 1. osztály
20:45Bray Wanderers - Cobh Ramblers -:-20:45Cork City - Athlone -:-
20:45Kerry - Wexford -:-
20:45Longford - UC Dublin -:-
20:45Treaty United - Finn Harps -:-
IZLAND: Ligakupa - női - Play Off
14:00Valur N - Breidablik N -:-IZRAEL: Leumit League
14:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon -:-14:00Hap. Ramat Gan - Ironi Tiberias -:-
14:00H. Kfar Saba - Nes Tziona -:-
14:00Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm -:-
14:00Nof Hagalil - Bnei Yehuda -:-
IZRAEL: Liga Alef - észak
11:35Ironi Nesher - H. Raanana -:-12:00Hapoel Kaukab - Tzeirey Um El Fahem -:-
12:00M. Nazareth - M. Kiryat Ata-Bialik -:-
12:15Maccabi Nujeidat Ahmad - MS Tira -:-
19:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Bnei Zalfa -:-
IZRAEL: Liga Alef - dél
11:00Ironi Modiin - Nordia Jerusalem -:-11:40SC Dimona - H. Bikat Hayarden -:-
11:45M. Ironi Ashdod - Maccabi Yavne -:-
12:30H. Bnei Lod - H. Herzliya -:-
12:30M. Ironi Kiryat Malachi - H. Marmorek -:-
JAPÁN: J1 League
11:00Verdy - Kyoto -:- [ 2.60 | 3.25 | 2.75 ]JORDÁNIA: Premier League
20:30Al Salt - Sahab -:-KAMERUN: Elite Two - Bajnokság Play-Off
13:30Dragon de Yaounde - Eding Sport -:-15:30Tonnerre - Aigle Moungo -:-
KATAR: QSL
19:30Shamal - Al Ahli Doha -:-19:30Umm-Salal - Muaither SC -:-
KÍNA: Szuperliga
12:35Shenzhen Xinpengcheng - Cangzhou -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.88 ]KÍNA: Szuperliga - női
08:00Shaanxi Changan N - Yongchuan Chashan N -:-KIRGIZISZTÁN: Premier Liga
08:30Aldier - Kara Balta -:-10:30Abdish-Ata - Alay Osh -:-
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Alianza - Tolima -:- [ 2.88 | 3.40 | 2.45 ]KONGÓ: Ligue 1
15:00CARA Brazzaville - Cheminots -:-15:00Leopard - AS BNG -:-
15:00V. Club Mokanda - Kondzo -:-
18:00Juk - Nathalys -:-
KUVAIT: Premier League - Bajnokság Play-Off
19:30Al-Fahaheel - Al Qadisiya -:-LENGYELORSZÁG: III Liga - I. csoport
12:00Jagiellonia II - Skierniewice -:-19:26Bron Radom - T. Mazowiecki -:-
LENGYELORSZÁG: III Liga - II. csoport
12:00Pogon Szczecin II - Blekitni Stargard -:-14:00Solec Kujawski - Swit Skolwin -:-
15:30Luzino - Notec Czarnkow -:-
LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport
13:00Gornik Zabrze II - Kluczbork -:-16:00Warta Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport
15:30Ostrowiec - Sokol Sieniawa -:-LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga
12:00Cracovia Krakow U19 - Arka U19 -:-LETTORSZÁG: Virsliga
15:00Jelgava - Metta/LU -:-LETTORSZÁG: 1. Liga - női
13:00Rigas N - Iecava N -:-15:00Riga FC N - FK Olaine N -:-
LIBANON: Premier League - Alsóház
13:15Tadamon - Tripoli -:-LITVÁNIA: A Lyga
18:00Banga - Dziugas Telsiai -:-LITVÁNIA: I Lyga
17:00FK Panevezys 2 - BE1 NFA -:-17:00Siauliai 2 - Neptunas -:-
17:00Zalgiris Kaunas 2 - Nevezis Kedainiai -:-
MAKAÓ: Elite League
12:00Gala - University of Macau -:-14:00Tak Chun Ka I - Hang Sai -:-
MAROKKÓ: Coupe du Trone
23:00Maghreb Fez - Tanger -:-23:00Marrakech - Agadir -:-
23:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-
23:00Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
MAURITÁNIA: Ligue 1
23:30Ksar - Entou -:-01:30ASAC Concorde - Chemal -:-
01:30Garde Nationale - Nouakchott King's -:-
23:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-
MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Atl. Morelia - Venados -:-04:05Dorados - Atlante -:-
MEXIKÓ: Liga Premier Serie A
17:00Correcaminos 2 - Saltillo -:-MEXIKÓ: Liga Premier Serie B
19:00Dongu - Caja Oblatos -:-00:00Poza Rica - Ayense -:-
MEXIKÓ: Liga MX U23 - Clausura
16:00Club America U23 - Atl. San Luis U23 -:-17:00Mazatlan FC U23 - Tijuana U23 -:-
MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura
04:00Monterrey N - Tijuana N -:-22:45Cruz Azul N - Club America N -:-
00:00Queretaro N - Necaxa N -:-
MOLDOVA: Super Liga - Osztályozó csoport
14:00Sparta Selemet - Saxan Gagauz Yeri -:-MONGÓLIA: Premier League
12:15Bavarians - Khovd -:-NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet
13:00Hertha BSC II - Lokomotive Leipzig -:-NÉMETORSZÁG: Oberliga Bremen
13:00BTS Neustadt - Geestemünde -:-OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport
14:30Campodarsego - Union Clodiense -:-15:30Bolzano - Este -:-
OLASZORSZÁG: Primavera 2
14:30Salernitana U19 - Monopoli U19 -:-14:30Spal U19 - Vicenza U19 -:-
15:00Brescia U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
15:30Cittadella U19 - Udinese U19 -:-
OLASZORSZÁG: Serie A - női - Bajnokság Play-Off
18:30Inter N - AS Roma N -:-OLASZORSZÁG: Serie B - női
14:30Cesena N - Lazio N -:-OROSZORSZÁG: Premjer Liga
17:30Dinamo Moszkva - FK Rosztov -:-OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga
09:00Ural U19 - CSZKA Moszkva U19 -:-11:00Dinamo Moszkva U19 - F. Voronyezs U19 -:-
11:00Nyizsnyij Novgorod U19 - FK Rosztov U19 -:-
13:00Csertanovo U19 - FK Orenburg U19 -:-
13:00Krilja Szovjetov Szamara U19 - UOR 5-Jegorjevszk U19 -:-
15:00Konoplev Akadémia U19 - Sztrogyino U19 -:-
15:00Szocsi U19 - Rubin Kazany U19 -:-
15:00Szpartak Moszkva U19 - Lokomotiv Moszkva U19 -:-
15:00Zenit U19 - Akhmat Groznij U19 -:-
17:00Baltika U19 - Krasznodar U19 -:-
ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály
12:00FC Gandzasar - Lernayin Artsakh -:-12:00Nikarm - Ararat 2 -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
02:00Alianza Lima - Los Chankas -:- [ 1.25 | 6.00 | 10.00 ]PERU: Női bajnokság
16:30UNSAAC N - Dep. Municipal N -:-PORTUGÁLIA: Liga Portugal
16:30Gil Vicente - Famalicao -:- [ 2.40 | 3.10 | 3.20 ]19:00Benfica - Chaves -:- [ 1.11 | 10.00 | 21.00 ]
21:30Estrela - Sporting CP -:- [ 10.00 | 6.50 | 1.25 ]
PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2
12:00Os Belenenses - Feirense -:- [ 2.70 | 3.20 | 2.63 ]15:00Ferreira - Oliveirense -:- [ 1.55 | 4.00 | 6.00 ]
16:30Tondela - Vilaverdense -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.25 ]
PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal - A csoport
16:00CDC Montalegre - Limianos -:-PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal - C csoport
16:00Uniao de Coimbra - Alverca B -:-PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23 - Osztályozó csoport
11:30Leixões U23 - Academico Viseu U23 -:-PORTUGÁLIA: Campeonato Nacional U19 - Bajnokság Play-Off
12:00Farense U19 - Guimaraes U19 -:-ROMÁNIA: Liga 1 - Bajnokság Play-Off
19:30Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj -:- [ 3.50 | 3.40 | 2.05 ]ROMÁNIA: Liga 1 - Osztályozó csoport
16:30FC Voluntari - FC Hermannstadt -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.45 ]ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 1 - Osztályozó csoport
14:00Aerostar - Brodoc -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 2 - Osztályozó csoport
14:00CSM Ramnicu Sarat - Sutesti -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 3 - Feljutók
14:00Calarasi - Agricola Borcea -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4 - Feljutók
14:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-14:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4 - Osztályozó csoport
14:00FC Pucioasa - Paulesti -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 5 - Osztályozó csoport
14:00Odorheiu - SR Brasov -:-14:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - V. Curita -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6 - Feljutók
14:00Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti -:-16:00Cetatea - Viitorul Daesti -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 6 - Osztályozó csoport
14:00Sporting Rosiori - Petrolul Potcoava -:-14:00Unirea Bascov - Curtisoara -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7 - Feljutók
14:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 7 - Osztályozó csoport
14:00CS U Craiova 2 - Turceni -:-14:00Gilortul Tg. Carbunesti - U Craiova 1948 2 -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 8 - Osztályozó csoport
14:00Avantul Periam - Teuz Cermei -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9 - Feljutók
14:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 9 - Osztályozó csoport
14:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin -:-14:00Targu Mures 1898 - Industria Galda -:-
ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 10 - Feljutók
14:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei -:-ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 10 - Osztályozó csoport
14:00Baile Felix - Baia Mare -:-14:00Sanatatea Cluj - Satu Mare -:-
RUANDA: Premier League
14:00Amagaju - Marines -:-14:00Gasogi United - Etoile de L'Est -:-
17:00Gorilla - Police -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:15ElhalasztvaSLIFA - Bhantal -:-17:15ElhalasztvaWilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
SKÓCIA: Championship
20:45Ayr - Airdrieonians -:- [ 2.55 | 3.40 | 2.45 ]SPANYOLORSZÁG: LaLiga2
20:30Burgos CF - Espanyol -:- [ 2.63 | 3.10 | 2.90 ]SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 3. csoport
17:00Torina - Escobedo -:-17:30Laredo - Vimenor -:-
SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 5. csoport
11:45UE Tona - Castelldefels -:-12:00Prat - Olot -:-
12:00Vilafranca - Grama -:-
16:00Rapitenca - Mollerussa -:-
SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 6. csoport
11:30Castellonense - Castellon B -:-17:00Utiel - Ontinyent 1931 -:-
SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 7. csoport
12:00Tres Cantos - Parla -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 11. csoport
17:00Felanitx - Santanyi -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport
13:00Las Palmas B - Villa Santa Brigida -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 13. csoport
12:00Deportiva Minera - UCAM Murcia B -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 14. csoport
12:00Fuente de Cantos - Azuaga -:-12:30Olivenza - Jaraiz -:-
SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 16. csoport
12:00Casalarreina - Alfaro -:-SURINAME: SML
00:00Broki - PVV -:-SVÁJC: Challenge League
19:30Nyonnais - Sion -:-19:30Xamax - Schaffhausen -:-
20:15Bellinzona - Aarau -:-
SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra
14:00Vasalund - Karlbergs -:-16:00FBK Karlstad - Täby -:-
SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra
13:00Lunds - Rosengard -:-14:00Torns - Torslanda -:-
15:00Falkenberg - Trollhättan -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norrland
15:00Team TG - IFK Lulea -:-SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland
14:00Ahlafors IF - Lidköpings FK -:-14:00Forward - Grebbestad -:-
14:00Gauthiod - Vänersborgs FK -:-
14:00Herrestads AIF - Kumla -:-
14:00Saffle SK - Stenungsunds -:-
16:00Kongahälla - Motala -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Svealand
13:00Viggbyholms - Österåker IFK -:-14:00Enköping - Gute -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Götaland
13:00IFK Karlshamn - IFK Hässleholm -:-13:00Österlen FF - Nosaby -:-
15:00Kristianstad - Simrishamn -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Svealand
13:00Enskede - Nyköpings -:-13:00Smedby - Sylvia -:-
SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Västra Götaland
14:00Astrio - Tord -:-14:00Laholms - Ockero -:-
16:00Hittarp - Bergdalens IK -:-
19:00Varbergs GIF - Sävedalen -:-
SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga
20:00Al Akhdoud - Al-Raed -:- [ 2.63 | 3.30 | 2.45 ]20:00Al-Ettifaq - Al Ahli SC -:- [ 2.90 | 3.20 | 2.25 ]
20:00Al-Ittihad FC - Al Feiha -:- [ 1.40 | 4.50 | 6.50 ]
20:00Al-Taawon - Al Hazem -:- [ 1.50 | 4.33 | 5.25 ]
20:00Damac - Al Khaleej -:- [ 2.20 | 3.25 | 3.00 ]
SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály
19:30Al Adalah - Al Taraji -:-19:45Al-Faysaly - Al Kholood -:-
19:45Al-Qaisumah - Al Safa -:-
20:00Al Arabi - Al Qadisiya -:-
20:00Al Jabalain - Ohod -:-
SZERBIA: Super Liga
14:00Cukaricki - Novi Pazar -:-16:00Radnik - Vojvodina -:-
18:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo -:-
18:00TSC - FK Vozdovac -:-
SZERBIA: Prva Liga
15:00Jedinstvo U. - Metalac -:-15:00Radnicki Beograd - Sloboda -:-
19:00Dubocica - Macva -:-
SZERBIA: Srpska Liga - Belgrád
16:00BASK - Zemun -:-SZLOVÁKIA: Nike liga - Bajnokság Play-Off
17:30Ruzomberok - Dunajska Streda -:-SZLOVÁKIA: 2. Liga
10:30S. Bratislava B - Presov -:-12:00Trebisov - Petrzalka -:-
15:00Puchov - D. Kubin -:-
17:00Pohronie - Komarno -:-
SZLOVÁKIA: 3. Liga - nyugat
12:00Raca - Podkonice -:-15:00Malacky - Sered -:-
15:00Zvolen - AFC Nove Mesto -:-
SZLOVÁKIA: 4. liga - nyugat
15:00Crystal - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-15:00Hurbanovo - Pata -:-
SZLOVÉNIA: Prva Liga
15:00Rogaska - Bravo -:-17:30Maribor - Radomlje -:-
20:15Domzale - Mura -:-
SZLOVÉNIA: 2. SNL
15:00Ilirija - Triglav -:-15:30Jadran Dekani - Tabor Sezana -:-
18:30NK Krka - Fuzinar -:-
18:30Rudar - Tolmin -:-
SZLOVÉNIA: 3. SNL - nyugat
19:00Sencur - Ljubljana Svoboda -:-SZLOVÉNIA: 1. SZNL - női
15:30Olimpija N - Radomlje N -:-TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga
11:00Merw - Köpetdag Asgabat -:-11:00Sagadam - FC Asgabat -:-
UGANDA: Premier League
14:00Airtel Kitara - BUL -:-14:00Wakiso Giants - NEC FC -:-
UKRAJNA: Persha Liga - Feljutók
11:00FSC Mariupol - Prikarpattya -:-12:00Kárpáti Lviv - Viktoria -:-
14:00Livyi Bereg - Agrobiznyesz Volocsiszk -:-
UKRAJNA: Persha Liga - Osztályozó csoport
11:30FC Podilja Hmelnyicki - Kremin -:-UKRAJNA: Druha Liga
12:00Csajka - Zvyagel -:-UKRAJNA: U19-es bajnokság
11:00Minaj U19 - Olekszandrija U19 -:-11:00Veresz Rivnye U19 - Krivbasz 2020 U19 -:-
11:00Zsitomir U19 - Cs. Odessza U19 -:-
12:00Obolon Kijev U19 - Sahtar Donyeck U19 -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
16:30Cerro Largo - Racing Montevideo -:- [ 2.38 | 3.00 | 3.00 ]20:00Penarol - Nacional -:- [ 2.05 | 3.10 | 3.40 ]
URUGUAY: Copa Uruguay
00:30River Plate - Defensor Sporting -:-USA: USL Championship
00:00North Carolina - Hartford Athletic -:-USA: MLS Next Pro
23:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 -:-00:00Chicago Fire II - Philadelphia II -:-
00:30Crown Legacy - Atlanta United 2 -:-
01:00Houston Dynamo 2 - Austin FC II -:-
USA: USL League One
00:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity -:-00:00Lexington - Greenville -:-
USA: NISA
22:00ElhalasztvaClub de Lyon - Capo -:-22:00ElhalasztvaMichigan Stars - Irvine Zeta -:-
USA: NWSL - női
00:00Orlando Pride N - Chicago N -:-ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga
15:00OKMK - Bunyodkor -:-15:15Qizilqum - Lok. Tashkent -:-
ÜZBEGISZTÁN: Pro Liga
11:30Olimpik-Mobiuz - Mashal Muborak -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:30Deportivo Tachira - Metropolitanos -:-21:00Zamora - Angostura -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Fundacion AIFI - Maritimo -:-VILÁG: Barátságos mérkőzés
10:45Helsinki JK (Fin) - PK-35 (Fin) -:-12:00Ekenas (Fin) - KaPa (Fin) -:-
12:00PEPO (Fin) - JIPPO (Fin) -:-
14:00TörölveIlves (Fin) - Lahti (Fin) -:-
14:00Vaasa PS (Fin) - Jaro (Fin) -:-
15:30Klubi 04 (Fin) - SalPa (Fin) -:-
16:00Ilves (Fin) - Oulu (Fin) -:-
16:00Mariehamn (Fin) - KTP (Fin) -:-
VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női
18:00Japán U16 N - Svédország U16 N -:-18:15Franciaország U16 N - Mexikó U16 N -:-
VILÁG: Barátságos mérkőzés - női
12:00Trelleborg N (Swe) - Vittsjö N (Swe) -:-13:00IF Brommapojkarna N (Swe) - Gamla Upsala N (Swe) -:-
WALES: Cymru Premier - Bajnokság Play-Off
13:30Connah's Q. - Newtown -:-WALES: Cymru Premier - Osztályozó csoport
13:30Barry - Penybont -:-13:30Colwyn Bay - Aberystwyth -:-
13:30Pontypridd - Haverfordwest -:-
WALES: Cymru - dél
15:00Baglan Dragons - Llantwit Major -:-15:00Carmarthen - Cwmbran Celtic -:-
15:30Afan Lido - Abergavenny Town -:-
15:30Ammanford - Caerau Ely -:-
15:30Llanelli - Pontardawe -:-
15:30Trefelin - Goytre United -:-
20:30Cambrian & Clydach - Abertillery Bluebirds -:-
WALES: Cymru - észak
15:30Buckley - Guilsfield -:-15:30Gresford - Ruthin -:-
15:30Llandudno - Holywell -:-
15:30Llanidloes - Chirk AAA FC -:-
15:30Mold Alexandra - Caersws -:-
15:30Porthmadog - Airbus -:-
20:30Prestatyn - Flint -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
14:00Highlanders - Simba Bhora -:-14:00Hwange - Bulawayo Chiefs -:-
14:00Yadah - Dynamos -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.