FRISSÍTÉS

Foci » Holnap » Minden mérkőzés

ALBÁNIA: Szuperliga

13:00Apolonia Fier - Partizani -:-
13:00Skenderbeu - Kastrioti -:-
13:00Tirana - Bylis -:-
16:00Kukesi - Laci -:-
16:00Teuta - Vllaznia -:-

ALBÁNIA: Első osztály

13:30Cerrik - Besa -:-
13:30Dinamo Tirana - Koplik -:-
13:30Erzeni - Vora -:-
13:30Flamurtari - KF Egnatia -:-
13:30Lushnja - Elbasani -:-
13:30Pogradeci - Tomori Berat -:-

ANDORRA: Andorrai Kupa

20:30Inter Escaldes - Carroi -:-
20:30Sant Julia - Penya -:-

ANGLIA: Premier League

19:00Burnley - Leicester -:-
19:00Sheffield Utd - Aston Villa -:-
21:15Crystal Palace - Manchester United -:-

ANGLIA: Championship

18:30Norwich - Brentford -:-
20:00QPR - Barnsley -:-
20:00Watford - Wycombe -:-
20:45Bristol City - Bournemouth -:-
20:45Sheffield Wed - Rotherham -:-
21:15Stoke - Swansea -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45ElhalasztvaFarnborough - Hendon -:-
20:45ElhalasztvaGosport - Poole -:-
20:45TörölveTiverton - Merthyr Town -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Sheffield Utd U23 - Sheffield Wed U23 -:-
14:00Wigan U23 - Crewe U23 -:-

ANGLIA: Premier League U18

14:00Chelsea U18 - Brighton U18 -:-
14:00Leeds U18 - Sunderland U18 -:-

ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional

01:30Atl. Tucuman - Huracan 1:1

ARGENTÍNA: Copa Argentina

00:10Talleres Cordoba - Atl. Rafaela -:-
02:15Defensa y Justicia - CA Estudiantes -:-

AUSZTRÁLIA: A-League

09:00Wellington Phoenix - Western United -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Tirol

14:00ElhalasztvaInnsbruck (Am.) - Hall -:-
14:00ElhalasztvaReichenau - Schwaz -:-

AUSZTRIA: Osztrák Kupa

19:00Wolfsberger AC - LASK -:-
21:05Sturm Graz - Salzburg -:-

AZERBAJDZSÁN: Premier League

13:00Sumqayit - Zira -:-
15:15Neftci Baku - Sabah Baku -:-

BAHREIN: Premier League

16:10Al-Hidd - East Riffa -:-

BELGIUM: 1B Pro League

18:30Club Brugge U23 - Westerlo -:-
18:30RWDM - Seraing -:-

BELGIUM: Belga Kupa

18:00Eupen - Gent -:-
20:45Anderlecht - Cercle Brugge -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Alagoano

00:00CSA - Olhodaguense -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Baiano

20:00Vitoria da Conquista - Doce Mel -:-
23:30Vitoria - Jacuipense -:-
00:30Alagoinhas - Bahia De Feira -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasiliense - Első szakasz

19:30Gama - Brasiliense -:-
19:30Luziania - Bosque Formosa -:-
19:30Real Brasilia - Santa Maria -:-
19:30Unai EC - Ceilandia -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

01:35Flamengo - Nova Iguacu -:-
19:00Macae - Bangu -:-
21:00Volta Redonda - Madureira -:-
22:00Botafogo RJ - Boavista -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Catarinense

20:00Gremio Juventus - Hercilio Luz -:-
20:00Metropolitano - Joinville -:-
23:00Concordia - Brusque -:-
00:00Marcilio Dias - Prospera Criciuma -:-
00:30Avai - Figueirense -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho - Első szakasz

23:00Gremio - Brasil de Pelotas -:-
00:00Aimore - Esportivo -:-
00:00EC Sao Jose - SER Caxias -:-
00:00Ypiranga FC - Novo Hamburgo -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Goiano

19:30CRAC - Atletico GO -:-
19:30Jaragua - Ipora -:-
19:30Jataiense - Gremio Anapolis -:-
00:30Anapolis - Itumbiara -:-
00:30Goias - Goianesia -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Maranhense

19:30SE Juventude - Sampaio Correa -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro

23:00Boa - Pouso Alegre -:-
23:00Coimbra - Patrocinense -:-
23:15Athletic Club - America MG -:-
00:00URT - Uberlandia -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paranaense

20:00ElhalasztvaAzuriz - Cascavel -:-
20:00ElhalasztvaRio Branco PR - Cianorte -:-
23:15ElhalasztvaCascavel CR - Toledo -:-
23:15ElhalasztvaMaringa FC - Coritiba -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista

23:00Mirassol - Novorizontino -:-
21:00Inter de Limeira - Sao Paulo -:-
21:00Santos - Ferroviaria -:-
23:00Corinthians - Palmeiras -:-
23:00Sao Caetano - Bragantino -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano

20:00Central SC - Santa Cruz -:-
22:00Sport Recife - Salgueiro -:-
00:00Afogados da Ingazeira - Retro -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Piauiense

20:00Parnahyba - AE Altos -:-
20:00River-PI - Julho Esporte -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Sergipano

19:15America EC - Confianca -:-
20:00Frei Paulistano - CS Maruinense -:-
00:15Itabaiana - Boca Junior -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Tocantinense

00:15Araguacema - Nova Conquista -:-
00:15Gurupi - Palmas -:-
00:15Tocantinopolis - Interporto -:-
00:15Tocantins - Capital FC -:-

BRAZÍLIA: Copa do Nordeste

23:30Fortaleza - CRB -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - északkelet

13:00ElhalasztvaKubrat - Ludogorec III -:-
14:00Dobrics - Spartak -:-
14:00Dorostol - Csernolomec -:-
14:00Shumen 2007 - Szeptemvri Tervel -:-
14:00Sportist Toshevo - Dunav Ruse -:-
14:00Usztrem Doncsevo - Szvetkavica -:-

BULGÁRIA: Bolgár Kupa

11:00Botev Plovdiv - CSKA 1948 Szófia -:-
14:00Carszko Szelo - Ludogorec -:-
17:00Levszki Szófia - Beroe -:-

CIPRUS: 2. osztály

14:30Chloraka - Omonia Psevda -:-
14:30Xylotympou - ASIL Lysi -:-

CIPRUS: Ciprusi Kupa

16:00AEL Limasszol - Nea Salamis -:-
18:00Achnas - Ol. Nicosia -:-

COSTA RICA: Primera División - Clausura

03:00Cartagines - ADR Jicaral -:-
22:00Limon - Herediano -:-
00:00Sporting San Jose - Zeledon -:-

CSEHORSZÁG: MOL Cup

14:00Teplice - Brno -:-
17:00Liberec - České Budějovice -:-
19:00Slavia Praha - Karlovy Vary -:-

DÁNIA: Superliga

18:00Aarhus - Nordsjaelland -:-
18:00Horsens - Aalborg -:-
20:00FC Köbenhavn - Vejle -:-

DÉL-AFRIKA: Premier League

14:00Chippa United - Cape Town City -:-
16:00Golden Arrows - Baroka -:-

DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Selejtező

01:30U. Catolica (Ecu) - Liverpool Montevideo (Uru) -:-
23:15Caracas (Ven) - Cesar Vallejo (Per) -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 1. MFL

14:00Akademija Pandev - Makedonija GP -:-
14:00Borec - Belasica -:-
14:00Rabotnicki - Shkendija -:-
14:00Renova - Vardar -:-
14:00Sileks - Shkupi -:-
14:00Struga Trim & Lum - Pelister -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája - női

16:45FC Barcelona N - Fortuna Hjørring N -:-
17:45Manchester City N - Fiorentina N -:-
18:00Rosengard N - St. Pölten N -:-
18:15Wolfsburg N - LSK Kvinner N -:-
20:00Chelsea N - Atletico Madrid N -:-

FINNORSZÁG: Suomen Cup

17:30Mikkeli - JIPPO -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

19:00Brest - Dijon -:-
19:00Lyon - Rennes -:-
19:00Metz - Angers -:-
19:00Nice - Nimes -:-
19:00St. Etienne - Lens -:-
21:00Bordeaux - PSG -:-
21:00Lille - Olympique de Marseille -:-
21:00Montpellier - Lorient -:-
21:00Nantes - Reims -:-
21:00Strasbourg - Monaco -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Armed Forces - BK Milan -:-

GIBRALTÁR: National League

19:30Lions Gibraltar - Lynx -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2

12:30Doxa Dramas - PAE Chania -:-
13:00Diagorasz - O.F. Ierapetra -:-
14:00Ionikosz - Ergotelisz -:-
14:00Levadiakosz - Karaiszkakisz -:-
14:00Xanthi - Apollon Larissza -:-
14:30AO Trikala - Panachaiki -:-

GÖRÖGORSZÁG: Görög Kupa

17:00Lamia - PAOK -:-
19:00Panathinaikosz - Giannina -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

19:00Iztapa - Comunicaciones -:-
19:00Malacateco - Antigua -:-
22:00Coban Imperial - Sacachispas -:-
22:00Guastatoya - Deportivo Achuapa -:-
22:00Municipal - Sanarate -:-
22:00Santa Lucia - Xelaju -:-

HOLLANDIA: Eerste Divisie

18:45Almere - FC Volendam -:-

HOLLANDIA: Holland Kupa

21:00Heerenveen - Ajax -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1. szakasz

21:00Real Sociedad - Olimpia -:-
22:00Real de Minas - Motagua -:-
00:00Platense - Marathon -:-

HORVÁTORSZÁG: Horvát Kupa

14:30Osijek - Rijeka -:-
17:00Dinamo Zagreb - Slaven Belupo -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:50Maccabi Petah Tikva - Netanya -:-
19:00Kiryat Shmona - H. Beer Sheva -:-
19:45Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa -:-

JAPÁN: J1 League

10:00Kawasaki - C-Osaka -:-
11:00Nagoya - Gamba Osaka -:-

JAPÁN: YBC Levain Cup

10:00Avispa Fukuoka - Sapporo -:-
10:00Kashiwa - Yokohama FC -:-
10:00Tokyo - Tokushima -:-
10:00Yokohama F Marinos - Vegalta Sendai -:-
11:00Hiroshima - Shimizu -:-
11:00Kashima - Sagan Tosu -:-

KATAR: Crown Prince Cup

14:50Al-Gharafa - Al-Sadd -:-
17:15Al Sailiya - Al Arabi -:-

KAZAHSZTÁN: Szuperkupa

12:00Tobol - K. Almati -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

02:00Atletico Nacional - Petrolera -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

21:00Atletico F.C. - Tigres -:-
21:00Leones - Llaneros -:-
21:00Real Cartagena - Boca Juniors -:-
22:00Fortaleza - U. Magdalena -:-
00:00Huila - Valledupar -:-
00:30Real San Andres - Orsomarso -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

15:30JSK - Blessing -:-
15:30Renaissance - Dauphins Noirs -:-

LENGYELORSZÁG: Lengyel Kupa

17:30Chojniczanka - Cracovia -:-
20:30Legia Warszawa - Piast Gliwice -:-

LÍBIA: Premier League

14:00Al Akhdar - Al Tahaddi -:-
14:30Olympic Azzaweya - Asswehly -:-

LUXEMBURG: National Division

19:30Benfica - Hostert -:-
19:30Dudelange - Rodange -:-
19:30Fola - Victoria Rosport -:-
19:30Niedercorn - Mondorf -:-
19:30Racing Luxembourg - Jeunesse Esch -:-
19:30UNA Strassen - Differdange -:-
19:30Union Titus Petange - Ettelbruck -:-
19:30Wiltz - Hesperange -:-

MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga

15:15Mezőkövesd - Zalaegerszeg -:-
17:30Újpest - Budafok -:-
20:00MOL Fehérvár FC - Paks -:-

MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga

14:30Debreceni EAC - Gyirmót -:-
14:30Dorog - Csákvár -:-
14:30Győri ETO - Kazincbarcika -:-
14:30Nyíregyháza - Békéscsaba -:-
14:30Pécsi MFC - Haladás -:-
14:30Soroksár - Szentlőrinc -:-
18:00Ajka - Debreceni VSC -:-
18:00Kaposvár - Budaörs -:-
18:00Szeged - Szolnok -:-
18:00Vasas - BFC Siófok -:-

MALI: Premiere Division

16:45AS Nianan - Sonni -:-
17:00Bakaridjan - Onze Createurs -:-
17:00Djoliba - CO Bamako -:-
17:00US Bougouni - ASOM -:-
19:00Black Stars - Korofina -:-

MÁLTA: FA Trophy

17:00Pembroke - Hibernians -:-
18:30Santa Lucia - Mosta FC -:-
18:30Senglea Athletics - Valletta -:-
18:30Xaghra - Hamrun -:-

MAROKKÓ: Botola 2

15:00Sale - TAS Casablanca -:-

MAROKKÓ: Coupe du Trone

14:30Marrakech - Agadir -:-
17:00Raja Casablanca - Sidi Kacem -:-
19:30Tanger - FAR Rabat -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Clausura

00:00Atlas - Atl. San Luis -:-
02:00Tigres - Toluca -:-
04:00Leon - Puebla -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Correcaminos - Dorados -:-
02:05Venados - Tampico Madero -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

17:00Lübeck - Rostock -:-
17:00Saarbrücken - Duisburg -:-
17:00Uerdingen - Ingolstadt -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

18:00Aachen - Münster -:-
18:00Lippstadt - Lotte -:-
18:00Wuppertaler - Fortuna Köln -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

19:00FSV Frankfurt - Freiburg II -:-
19:00Ulm - RW Koblenz -:-

NÉMETORSZÁG: Német Kupa

18:30RW Essen - Holstein Kiel -:-
20:45RB Leipzig - Wolfsburg -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - női

14:00Freiburg N - Sand N -:-

NIGÉRIA: NNL

16:00EFCC - Nigeria Airforce FC -:-
16:00El Kanemi - Oyah Sports -:-
16:00Green Beret - Aklosendi -:-
16:00Mighty Jets - Sokoto -:-
16:00Taraba - Rarara -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

18:30Sassuolo - Napoli -:-
20:45AC Milan - Udinese -:-
20:45Atalanta - Crotone -:-
20:45Benevento - Verona -:-
20:45Cagliari - Bologna -:-
20:45Fiorentina - AS Roma -:-
20:45Genoa - Sampdoria -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

12:30Olbia - Como -:-
15:00AlbinoLeffe - Lucchese -:-
15:00Lecco - Renate -:-
15:00Piacenza - Giana Erminio -:-
15:00Pro Vercelli - Pergolettese -:-
18:00Juventus U23 - Novara -:-
18:30Pontedera - Pistoiese -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

15:00Arezzo - Mantova -:-
15:00Fermana - Cesena -:-
15:00Legnago Salus - Carpi -:-
15:00Triestina - Gubbio -:-
15:00Vis Pesaro - FeralpiSalo -:-
17:30Modena - Imolese -:-
17:30Ravenna - Matelica -:-
17:30Südtirol - Fano -:-
20:30Virtus Verona - Padova -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport

15:00Casertana - Virtus Francavilla -:-
15:00Foggia - Vibonese -:-
15:00Paganese - Viterbese -:-
15:00Ternana - Cavese -:-
17:30Catanzaro - Avellino -:-
17:30Juve Stabia - Bari -:-
20:30Catania - Palermo -:-
20:30Monopoli - Bisceglie -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - A csoport

14:30PDHA - Legnano -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport

14:30Campodarsego - Delta Porto Tolle -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - D csoport

14:30Forli - Real Forte Querceta -:-
14:30Rimini - Sammaurese -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - E csoport

14:30Foligno - San Donato -:-
14:30Montespaccato - Grassina -:-
14:30Montevarchi Calcio - Scandicci -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - F csoport

14:30Agnonese - Giulianova -:-
14:30Matese - Porto Sant'Elpidio -:-
14:30Recanatese - Aprilia -:-
14:30S. N. Notaresco - US Tolentino -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - G csoport

14:30Insieme Formia - Nocerina -:-
14:30Monterosi FC - Vis Artena -:-
14:30Muravera - Latina -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - I csoport

14:30Biancavilla - Roccella -:-
14:30Cittanovese - Paterno -:-
14:30Dattilo - Marina di Ragusa -:-
14:30FC Messina - Licata -:-
14:30Rotonda - Castrovillari -:-

OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga

10:00Konoplev Academy U19 - Kazan U19 -:-
10:00Zenit U19 - CSZKA Moszkva U19 -:-
11:00Akhmat Groznij U19 - Dinamo Moszkva U19 -:-
11:00Khimki U19 - Lokomotiv Moszkva U19 -:-
12:00FK Rosztov U19 - Arszenál Tula U19 -:-
12:00Krasznodar U19 - Szocsi U19 -:-
12:00Szpartak Moszkva U19 - R. Volgográd U19 -:-
15:00Tambov U19 - Csertanovo U19 -:-

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Play Off

10:00Ufa - Ural -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

11:00Urartu 2 - BKMA -:-

PALESZTINA: West Bank League

14:00Tubas - Wadi Al-Nes -:-
17:00Thaqafi Tulkarem - Al Quds -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2

16:00Covilha - Academico Viseu -:-
18:00Penafiel - Oliveirense -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal

14:00Sporting Ideal - Estrela -:-
16:00Alverca - Uniao Almeirim -:-
16:00Amora - Esperanca de Lagos -:-
16:00Pinhalnovense - Louletano -:-
20:30Vila Cortez - Castro Daire -:-
21:30Sporting CP B - Montijo -:-

PORTUGÁLIA: Portugál Kupa

21:15FC Porto - Braga -:-

PORTUGÁLIA: Taça da Liga - női

16:00Sporting N - Braga N -:-

ROMÁNIA: Román Kupa

16:30Universitatea Cluj - Viitorul Tg. Jiu -:-
19:30Petrolul - Astra -:-

ROMÁNIA: Román Kupa - női

14:00Magura Cisnadie N - Sporting Craiova N -:-

SKÓCIA: Premiership

19:00Hamilton - St. Johnstone -:-
19:00Livingston - Glasgow Rangers -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 1. csoport

16:30Numancia - R. Oviedo B -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 2. csoport

17:00Barakaldo - Amorebieta -:-
18:30Leioa - Arenas Club -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 4. csoport

13:00Las Palmas B - Recreativo Huelva -:-
20:00Yeclano - Lorca Deportiva -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 5. csoport

12:00Baleares - Navalcarnero -:-
18:00Real Madrid B - Rayo Majadahonda -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 1. csoport

20:30Pontellas - Alondras -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 3. csoport

19:15Siete Villas - UD Samano -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 5. csoport

18:00Montanesa - CE Europa -:-
19:00Cerdanyola - Vilassar de Mar -:-
20:00Santfeliuenc - Castelldefels -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 6. csoport

18:00Jove - Crevillente -:-
18:00Novelda CF - CF Intercity -:-
18:00Paterna - Silla CF -:-
18:00Villarreal C - Saguntino -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 7. csoport

12:00Alcorcon B - Atletico Pinto -:-
18:00Moratalaz - Complutense -:-
18:00Mostoles - Leganes B -:-
18:00Trival Valderas - Villaverde San Andres -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 11. csoport

18:00San Rafael - Sant Jordi -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 12. csoport

17:30Atl. Victoria - Atl. Paso -:-
20:30Vera - Union Guimar -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 17. csoport

18:00Zaragoza B - CF Illueca -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 18. csoport

12:00Manzanares - La Roda -:-

SPANYOLORSZÁG: Copa del Rey

21:00FC Barcelona - Sevilla -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera Division - női

12:00Real Madrid N - EDF Logrono N -:-
18:30Deportivo La Coruna N - Huelva N -:-

SVÁJC: Szuperliga

18:15St. Gallen - Servette -:-
20:30Basel - Young Boys -:-
20:30Vaduz - Lausanne -:-

SVÉDORSZÁG: Svéd Kupa

18:30Östersunds - Akropolis -:-

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

13:40Al Jeel - Jeddah -:-
13:50Al-Shoalah - Al Feiha -:-
14:05Al Bukayriyah - Hajer -:-
14:05Al-Hazem - Al Draih -:-
14:20Ohod - Arar -:-
16:20Al-Sahel - Al-Nahda -:-
16:20Al Thuqbah - Najran -:-

SZENEGÁL: Ligue 1

17:00Excellence - Casa -:-
17:00US Goree - Jaraaf -:-

SZERBIA: Super Liga

14:00Cukaricki - Metalac -:-
14:00FK Vozdovac - Backa -:-
14:00Mladost - Zlatibor Cajetina -:-
14:00Napredak - Rad -:-
14:00Radnik - Novi Pazar -:-
16:05Javor - Indjija -:-
16:05Proleter - Radnicki Nis -:-
16:05Spartak Zlatibor Voda - Macva -:-
16:05TSC Backa Topola - Crvena zvezda -:-

SZERBIA: Srpska Liga - kelet

13:00Paracin - SFS Borac -:-

SZOMÁLIA: Nation Link Telecom Championship

13:30Gaadiidka - Geeska Afrika -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

12:00Ihefu - Gwambina -:-
12:00Mwadui - Namungo -:-
14:00Kagera Sugar - Azam -:-
14:00Ruvu Shooting - Dodoma Jiji -:-

THAIFÖLD: Thai League 1

12:00Rayong FC - Ratchaburi -:-
12:00Suphanburi - Samut Prakan City -:-
12:30Bangkok Utd - Nakhon Ratchasima -:-
13:00Prachuap - Port MTI FC -:-

THAIFÖLD: Thai League 2

11:00Nong Bua Pitchaya - Chiangmai FC -:-
12:00Chainat - Samut Sakhon -:-
12:00Chiangmai Utd - Phrae -:-
12:00Nakhon Pathom - Lampang -:-
12:00Sisaket - Kasetsart -:-
13:00Customs Utd - Ayutthaya Utd -:-
13:00Khonkaen FC - Uthai Thani -:-
13:00Ranong - Thai Navy -:-
13:00Udon Thani - Khonkaen Utd. -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

11:30Erzurum BB - Karagümrük -:-
14:00Basaksehir - Konyaspor -:-
14:00Sivasspor - Hatayspor -:-
17:00Ankaragücü - Galatasaray -:-
17:00Kayserispor - Rizespor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 1. csoport

11:001928 Bucaspor - Payasspor -:-
12:00Alemdag - Manisaspor -:-
12:00Cankaya FK - Kemerspor 2003 -:-
12:00Fatsa Belediyespor - Edirnespor -:-
12:00Hopaspor - Arnavutkoy Bl. -:-
12:00Kizilcabölük Spor Kulübü - Diyarbekirspor -:-
12:00Malatya - Ofspor -:-
12:00Nevsehirspor - Belediye Derince -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 2. csoport

11:00Cengelkoy SK - Tokatspor -:-
12:00Darica Genclerbirligi - Kutahyaspor -:-
12:00Karaman Bld. - Kahta -:-
12:00Nazillispor - Halide E. -:-
12:00Tekirdagspor - Mardin BB -:-
12:00Tepecik - Ceyhanspor -:-
12:00Yomraspor - Fethiyespor -:-
12:00Yozgatspor 1959 FK - Iskenderun -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 3. csoport

11:00Osmaniyespor - Erokspor -:-
12:00Altindag Bld. - Golcukspor -:-
12:00Batman Petrolspor - Cizrespor -:-
12:00Erbaaspor - Isparta 32 Spor -:-
12:00Icel - Yalovaspor -:-
12:00Karsiyaka - Catalca -:-
12:00Sile Yildizspor - Elazig Karakocan -:-
12:00Soma Spor - Arhavispor -:-

TUNÉZIA: Ligue Professionnelle 1

14:00Kairouanaise - Olympique Beja -:-
14:00Metlaoui - Etoile Sahel -:-
14:00Rejiche - Club Africain -:-

UGANDA: Premier League

14:00Police - Mbarara City -:-
14:00Vipers - Bright Stars -:-

UKRAJNA: Ukrán Kupa

13:00Veresz Rivnye - Zorya -:-
16:00Dinamo Kijev - Kolos Kovalivka -:-
18:00Agrobiznyesz Volocsiszk - Sahtar Donyeck -:-
18:00Dnipro-1 - Olekszandrija -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

07:45BeachSide (Aus) - South East Utd (Aus) -:-
08:30Olympia Warriors 2 (Aus) - University of Tasmania (Aus) -:-
11:30Balcatta (Aus) - Perth SC (Aus) -:-
11:30Floreat Athena (Aus) - Sorrento (Aus) -:-
11:30Rockingham City (Aus) - Gwelup Croatia SC (Aus) -:-
13:30Bayswater City (Aus) - Armadale (Aus) -:-
13:30Inglewood (Aus) - Perth Glory U21 (Aus) -:-
13:30Joondalup (Aus) - Cockburn City (Aus) -:-
18:30Elva (Est) - Tammeka U21 (Est) -:-
19:00Raufoss (Nor) - Skeid (Nor) -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

17:00Eskilstuna United N (Swe) - Djurgården N (Swe) -:-

ZAMBIA: Szuperliga

12:00Nkwazi - Zanaco -:-
14:00Buildcon - Power Dynamos -:-
14:00Green Eagles - Green Buffaloes FC -:-
14:00Indeni - Kitwe United -:-
14:00ElhalasztvaLumwana Radiants - Nkana -:-
14:00Lusaka Dynamos - Forest Rangers -:-
14:00Nkana - Kabwe -:-
14:00Young Green Eagles - NAPSA Stars -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.