FRISSÍTÉS

Foci » Holnap » Minden mérkőzés

ANDORRA: Primera Divisió - Bajnokság Play-Off

20:30FC Santa Coloma - Inter Escaldes -:-
20:30Sant Julia - UE Engordany -:-

ANGLIA: Premier League

19:00Everton - Aston Villa -:-
19:00Leicester - Sheffield Utd -:-
21:15Crystal Palace - Manchester United -:-
21:15Southampton - Brighton -:-

ANGLIA: Championship

18:00Leeds - Barnsley -:-

AUSZTRÁLIA: A-League

11:30Melbourne Victory - Western United -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Play Off

02:00Flamengo - Fluminense -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Cearense - Második szakasz

03:30Ceara - Fortaleza -:-
19:00Atletico-CE - Pacajus -:-
19:00Barbalha - Guarany -:-

DÁNIA: 1. osztály

18:00Naestved - Roskilde -:-
18:30Hvidovre - Skive -:-

DÉL-KOREA: WK League - női

11:00Boeun Sangmu N - Seoul N -:-
11:00Changnyeong N - Sejong Sportstoto N -:-
11:00Gyeongju N - Suwon FMC N -:-
11:00Incheon Hyundai Steel N - Hwacheon N -:-

ÉSZTORSZÁG: Esiliiga

17:30Elva - JK Jarve -:-
17:30Flora U21 - Tammeka U21 -:-
18:00Parnu JK Vaprus - Maardu -:-
18:30Levadia U21 - Vandra Vaprus -:-
18:30Nomme Utd - Parnu -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - tartalékbajnokság

14:00FK Gorodeja 2 - Belshina 2 -:-
16:00Szluck 2 - Iszlocs Minszk 2 -:-

GRÚZIA: Crystalbet Erovnuli Liga

19:00Telavi - Chikhura -:-

IRÁN: Pro League

18:15Zob Ahan - Machine Sazi -:-
18:30Persepolis - Foolad -:-

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

18:10Legnica - Belchatow -:-
20:40Ol. Grudziadz - GKS Jastrzebie -:-

LETTORSZÁG: Optibet Virslīga

17:00FK Liepaja - Tukums 2000 -:-

MEXIKÓ: Copa por Mexico - Play Off

04:00Cruz Azul - Tigres -:-

MIANMAR: National League

11:00Magwe - Yangon Utd -:-
11:00Shan Utd - Southern Myanmar -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

18:00Stabaek - Sarpsborg 08 -:-
20:30Start - Rosenborg -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

19:30Torino - Genoa -:-
21:45Spal - Inter -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga

17:00Kazan - FK Rosztov -:-
17:00Ufa - Dinamo Moszkva -:-
19:30Lokomotiv Moszkva - CSZKA Moszkva -:-
19:30Tambov - Szocsi -:-

ROMÁNIA: Liga 1 - Osztályozó csoport

18:00Dinamo Bukarest - Chindia Targoviste -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

18:30Eibar - Valladolid -:-
21:00Athletic Bilbao - Leganes -:-
21:00Barcelona - Osasuna -:-
21:00Betis - Alaves -:-
21:00Celta Vigo - Levante -:-
21:00Getafe - Atletico Madrid -:-
21:00Mallorca - Granada -:-
21:00Real Madrid - Villarreal -:-
21:00Real Sociedad - Sevilla -:-
21:00Valencia - Espanyol -:-

SVÁJC: Szuperliga

20:30St. Gallen - Luzern -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

19:00Häcken - Elfsborg -:-
19:00Kalmar - Hammarby -:-
19:00Norrköping - Örebro -:-
19:00Östersunds - Malmö -:-
19:00Varbergs - Mjallby -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

18:00Tabor Sezana - Rudar -:-
20:00Aluminij - Domzale -:-
20:30Mura - O. Ljubljana -:-

SZOMÁLIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Raadsan - Heegan -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Simba - Mbao -:-

UKRAJNA: Premier League - Bajnokság Play-Off

18:00Deszna - Olekszandrija -:-
18:00Dinamo Kijev - Zorya -:-

UKRAJNA: Premier League - Osztályozó csoport

16:00Lviv - Olimpik Donyeck -:-
16:00Vorszkla - Mariupol -:-

USA: MLS - Csoportkör

03:00Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes -:-
15:00Atlanta United - Cincinnati -:-

USA: USL Championship

02:00Birmingham - Memphis -:-
03:00El Paso - New Mexico -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

11:00Baltika (Rus) - D. Brianszk (Rus) -:-
14:30Csertanovo (Rus) - Rogyina Moszkva (Rus) -:-
17:00Csertanovo (Rus) - Rogyina Moszkva (Rus) -:-
17:00KF Gostivar (Mkd) - Shkendija (Mkd) -:-
17:00Lens (Fra) - Le Havre (Fra) -:-
18:00Rennes (Fra) - Chateauroux (Fra) -:-
18:15Nice (Fra) - Celtic (Sco) -:-
19:00Cambuur (Ned) - Harkemase Boys (Ned) -:-
19:00SV Wallern (Aut) - Ried (Am.) (Aut) -:-
20:45Lyon (Fra) - Glasgow Rangers (Sco) -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.