Foci » 03.04.2024 » Oddsok
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
A bet365 oddsai - Fogadj most!
ANGLIA: Premier League
19:30Arsenal - Luton -:- [ 1.17 | 7.50 | 15.00 ]19:30Brentford - Brighton -:- [ 2.70 | 3.80 | 2.30 ]
20:15Manchester City - Aston Villa -:- [ 1.29 | 5.75 | 9.50 ]
ALBÁNIA: Szuperliga
17:00Dinamo Tirana - Teuta -:-ALBÁNIA: Albán Kupa
14:00KF Egnatia - Vllaznia -:-14:00Kukesi - Tirana -:-
ANGLIA: National League South
19:45Taunton - Maidstone -:-ANGLIA: Women's National League - észak
19:45Burnley N - AFC Fylde N -:-19:45Stourbridge N - Wolverhampton N -:-
ANGOLA: Girabola
15:00Bravos do Maquis - Libolo -:-15:00ElhalasztvaCD Lunda Sul - Santa Rita -:-
15:00ElhalasztvaLibolo - Primeiro de Agosto -:-
15:00Primeiro de Agosto - CD Lunda Sul -:-
15:00Santa Rita - Petro -:-
15:00Sao Salvador - Sagrada -:-
15:00ElhalasztvaSporting de Cabinda - Wiliete -:-
15:30Academica - Uniao de Malanje -:-
15:30Desportivo Huila - Sporting de Cabinda -:-
15:30ElhalasztvaInterclube - Bravos do Maquis -:-
16:00ElhalasztvaPetro - Sao Salvador -:-
16:00ElhalasztvaSagrada - Uniao de Malanje -:-
16:00Wiliete - Interclube -:-
17:00ElhalasztvaKabuscorp - Academica -:-
ARGENTÍNA: Primera B - Apertura
19:30Fenix - Deportivo Armenio -:-ARGENTÍNA: Copa Argentina
20:45Union Santa Fe - Gimnasia Mendoza -:-23:00Instituto - Talleres (R.E) -:-
ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Első szakasz
23:00Racing Club 2 - Independiente 2 -:-19:00Argentinos Juniors 2 - Platense 2 -:-
19:00Atletico Tucuman 2 - Central Cordoba 2 -:-
19:00Instituto 2 - Godoy Cruz 2 -:-
19:00Newells Old Boys 2 - Rosario Central 2 -:-
23:00Talleres Cordoba 2 - Belgrano 2 -:-
AUSZTRÁLIA: A-League
11:45Perth Glory - Sydney FC -:- [ 3.80 | 3.75 | 1.91 ]AUSZTRIA: Osztrák Kupa
19:45Leoben - SK Rapid -:-AZERBAJDZSÁN: I Liqa
12:00Mingachevir - Imisli FK -:-AZERBAJDZSÁN: Azeri Kupa
16:00Zira - Gabala -:-BAHREIN: Premier League
19:45Al-Muharraq - Al-Rifaa -:-19:45Al-Najma - Al-Hala -:-
19:45Manama Club - East Riffa -:-
BENIN: Ligue 1 - Bajnokság Play-Off
16:00AS Cotonou - Cavaliers -:-16:00AS Sobemap - Dynamo Abomey -:-
16:00Ayema - FC Loto -:-
16:00Coton FC - Bani Ganse -:-
16:00Dadje - JS Pobe -:-
16:00Damissa - ASPAC -:-
16:00Dragons - Espoir -:-
16:00Takunnin - Requins -:-
BOSZNIA-HERCEGOVINA: Bosznia- és Hercegovinai Kupa
14:30Siroki Brijeg - Borac Banja Luka -:-17:00Sloga Doboj - Zrinjski -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00BDF XI - Tafic FC -:-15:00Holy Ghost - Nico United -:-
15:00Jwaneng Galaxy - Security Systems -:-
15:00Matebele - Eleven Angels -:-
15:00Sua Flamingoes - Township Rollers -:-
18:00Gaborone Utd - Police XI -:-
18:00Orapa United - Morupule -:-
BRAZÍLIA: Acreano - Első szakasz
00:00Galvez - Humaita -:-BRAZÍLIA: Amapaense
00:00Santana EC - Santos AP -:-BRAZÍLIA: Maranhense
23:00Maranhao - Moto Club -:-23:00Pinheiro - Chapadinha -:-
23:00Sampaio Correa - Imperatriz -:-
23:00Tuntum - Cordino EC -:-
BRAZÍLIA: Paraibano - Play Off
00:15Treze - Sousa -:-BRAZÍLIA: Potiguar - Második szakasz
23:00Baraunas - Santa Cruz de Natal -:-23:00Potyguar Seridoense - CE Forca E Luz -:-
00:00ABC - Globo -:-
00:00America-RN - Potiguar de Mossoró -:-
BRAZÍLIA: Roraimense - Első szakasz
00:00Progresso - Real Sao Luiz -:-02:00GAS - Monte Roraima -:-
BRAZÍLIA: Copa Alagoas - Play Off
00:00SC Penedense - CSA -:-BRAZÍLIA: Copa Verde
21:00Cuiaba - Vila Nova -:-21:00Paysandu - Remo -:-
BRAZÍLIA: Brasileiro U20
21:00Bahia U20 - Atletico GO U20 -:-21:00Botafogo U20 - Gremio U20 -:-
21:00Ceara U20 - Palmeiras U20 -:-
21:00Corinthians U20 - Fortaleza U20 -:-
21:00Cruzeiro U20 - Fluminense U20 -:-
21:00Cuiaba U20 - America Mineiro U20 -:-
21:00Goias U20 - Flamengo U20 -:-
21:00Internacional U20 - Santos U20 -:-
21:00RB Bragantino U20 - Atletico-MG U20 -:-
21:00Sao Paulo U20 - Athletico-PR U20 -:-
BRAZÍLIA: Baiano U20
19:00Ypiranga U20 - Alagoinhas U20 -:-BULGÁRIA: Parva Liga
12:30Krumovgrad - Hebar -:- [ 1.91 | 3.30 | 4.20 ]15:00CSZKA Szófia - Lokomotiv Plovdiv -:- [ 1.45 | 4.00 | 8.00 ]
17:30Ludogorec - Levszki Szófia -:- [ 1.57 | 3.80 | 6.00 ]
BULGÁRIA: Harmadosztály - délkelet
15:00Atletik Kuklen - Rozova Dolina -:-15:00Beroe II - Gigant Szaedinenje -:-
15:00Botev II - Zagorec -:-
15:00Haskovo - Sekirovo Rakovski -:-
15:00Jambol 1915 - Szpartak Plovdiv -:-
15:00Karnobat - Levszki Karlovo -:-
15:00Neszebar - Sliven -:-
15:00Rodopa Szmoljan - Lokomotiv Plovdiv II -:-
15:00Szokol Markovo - Dimitrovgrad -:-
16:00Sozopol - Aszenovec -:-
CIPRUS: Cyta Championship - Osztályozó csoport
15:00Achnas - Doxa -:-17:00Karmiotissa - AEL Limasszol -:-
17:00Othellos Athienou - Apollon -:-
CSEHORSZÁG: CFL - B csoport
16:00Zapy - Mlada Boleslav B -:-CSEHORSZÁG: MOL Cup
16:00Opava - Sparta Praha -:-CSEHORSZÁG: Kralovehradecky KP
16:00Solnice - Ceska Skalice -:-CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság
11:00Slovacko U19 - Slavia Praha U19 -:-DÉL-AFRIKA: Premier League
18:30Chippa United - Cape Town Spurs -:-18:30Golden Arrows - Supersport -:-
18:30Swallows - Orlando -:-
18:30TS Galaxy - Royal AM -:-
DÉL-AFRIKA: Motsepe Foundation Championship
14:00Baroka - Orbit College -:-14:00Hungry Lions - JDR Stars -:-
18:30Maritzburg Utd - Upington City -:-
DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Csoportkör
23:00Cobresal (Chi) - Barcelona SC (Ecu) -:-23:00Millonarios (Col) - Flamengo (Bra) -:-
01:00The Strongest (Bol) - Gremio (Bra) -:-
01:30Deportivo Tachira (Ven) - River Plate (Arg) -:-
03:00U. de Deportes (Per) - LDU Quito (Ecu) -:-
23:00Botafogo RJ (Bra) - Junior (Col) -:-
23:00Huachipato (Chi) - Estudiantes (Arg) -:-
23:00Nacional (Uru) - Libertad (Par) -:-
DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - Csoportkör
23:00Belgrano (Arg) - Internacional (Bra) -:-23:00Nacional Asuncion (Par) - Argentinos Juniors (Arg) -:- [ 3.20 | 3.00 | 2.38 ]
01:30Ameliano (Par) - Athletico-PR (Bra) -:- [ 4.50 | 3.40 | 1.80 ]
01:30Racing Montevideo (Uru) - Corinthians (Bra) -:- [ 4.33 | 3.40 | 1.83 ]
03:00Cesar Vallejo (Per) - Defensa y Justicia (Arg) -:- [ 3.10 | 3.10 | 2.38 ]
23:00Cuiaba (Bra) - Lanus (Arg) -:-
23:00Rayo Zuliano (Ven) - Danubio (Uru) -:-
DÉL-KOREA: K League 1
11:30Gangwon - Daegu -:-11:30Gwangju - Incheon -:-
11:30Jeju - Jeonbuk -:-
11:30Seoul - Gimcheon Sangmu -:-
DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF
23:00San Cristobal - Delfines Del Este -:-00:00Moca - Vega Real -:-
21:00Atlantico - Universidad O&M -:-
00:00Cibao - Atletico Pantoja -:-
DZSIBUTI: 1. osztály
23:00Port - Gendarmerie -:-ECUADOR: Serie B
01:00Manta - Vargas Torres -:-21:00Cuniburo - Chacaritas -:-
21:00San Antonio - Ind. Juniors -:-
É. ÉS K.-AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
00:00Columbus Crew - Tigres -:-02:00New England Revolution - Club America -:-
EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: Presidents Cup
18:30Al Sharjah - Al-Ahli Dubai -:-18:30Ittihad Kalba - Al-Ain -:-
ÉSZAK-MACEDÓNIA: Macedón Kupa
14:00Shkupi - Tikves -:-14:00Voska Sport - Makedonija GP -:-
EURÓPA: U19-es EB - női - Selejtező - 2. forduló - A liga
10:00Fehéroroszország U19 N - Belgium U19 N -:-11:00Görögország U19 N - Dánia U19 N -:-
11:00Spanyolország U19 N - Szlovénia U19 N -:-
11:30Ausztria U19 N - Horvátország U19 N -:-
11:30Írország U19 N - Izland U19 N -:-
14:00Anglia U19 N - Svájc U19 N -:-
14:00Franciaország U19 N - Ukrajna U19 N -:-
14:00Hollandia U19 N - Bosznia-Hercegovina U19 N -:-
14:00Lengyelország U19 N - Finnország U19 N -:-
14:00Magyarország U19 N - Svédország U19 N -:-
14:00Németország U19 N - Románia U19 N -:-
14:00Norvégia U19 N - Csehország U19 N -:-
14:00Szerbia U19 N - Szlovákia U19 N -:-
18:00Portugália U19 N - Olaszország U19 N -:-
EURÓPA: U19-es EB - női - Selejtező - 2. forduló - B liga
10:30Skócia U19 N - Liechtenstein U19 N -:-11:00Kazahsztán U19 N - Észtország U19 N -:-
11:00Lettország U19 N - Bulgária U19 N -:-
11:00Moldova U19 N - Észak-Macedónia U19 N -:-
11:00Montenegró U19 N - Azerbajdzsán U19 N -:-
11:00Wales U19 N - Litvánia U19 N -:-
13:00Észak-Írország U19 N - Georgia U19 N -:-
14:00Törökország U19 N - Feröer-szigetek U19 N -:-
14:30Ciprus U19 N - Albánia U19 N -:-
FRANCIAORSZÁG: Francia Kupa
20:10PSG - Rennes -:- [ 1.44 | 4.75 | 6.50 ]GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
12:00Samtredia - Samgurali -:-16:00Telavi - Gagra -:-
18:00Dinamo Tbiliszi - Dila Gori -:-
GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga - Bajnokság Play-Off
17:00Olimpiakosz Pireusz - Arisz -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]17:30PAOK - Lamia -:- [ 1.20 | 6.50 | 15.00 ]
19:00Panathinaikosz - AEK Athén -:- [ 2.55 | 3.25 | 2.80 ]
GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2 - Feljutók
14:00AEK Athén B - Makedonikosz -:-14:00AEL Larissza - Levadiakosz -:-
14:00Kalamata - Ilioupoli -:-
14:00PAE Chania - Athens Kallithea -:-
GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2 - Osztályozó csoport
14:00Diagorasz - Panachaiki -:-14:00Kampaniakos - Aiolikos -:-
14:00Karditsza - Iraklis 1908 -:-
14:00Olimpiakosz Pireusz B - PAE Egaleo -:-
14:00Panathinaikosz B - Giouchtas -:-
14:00PAOK B - Kozani -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
22:00Zacapa - Comunicaciones -:-GUINEA: Ligue 1
17:00Milo FC - Renaissance -:-HOLLANDIA: Eredivisie
17:45Heracles - AZ Alkmaar -:- [ 5.25 | 4.60 | 1.50 ]19:00Utrecht - Zwolle -:- [ 1.57 | 4.20 | 5.00 ]
20:00Heerenveen - Twente -:- [ 3.60 | 4.00 | 1.83 ]
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
22:00Olancho - Victoria -:-00:15Real Espana - UPNFM -:-
HORVÁTORSZÁG: Horvát Kupa
15:00Lok. Zagreb - Rijeka -:-18:00Hajduk Split - Dinamo Zagreb -:-
INDIA: ISL
15:00Kerala Blasters - East Bengal -:-INDIA: I-League 2
11:30Bengaluru Utd - Dempo -:-11:30Maharashtra Oranje - SC Bengaluru -:-
11:30Sudeva Delhi - United SC -:-
INDONÉZIA: Liga 1
14:30PSM Makassar - PSIS Semarang -:-14:30RANS Nusantara - Barito Putera -:-
IRÁN: Pro League
16:45Aluminium Arak - Havadar SC -:-17:00Tractor-Sazi - Sepahan -:-
IRÁN: 1. osztály
12:15Damash Gilan - Kheybar Khorramabad -:-17:00Naft Gachsaran - Esteghlal Molasani -:-
17:00Pars Janoobi Jam - Ario Eslamshahr -:-
IZRAEL: Állami Kupa
17:30Hapoel Petah Tikva - H. Beer Sheva -:-18:00Maccabi Haifa - Netanya -:-
JAPÁN: J1 League
11:00Avispa Fukuoka - Kashima -:-11:00Gamba Osaka - Kyoto -:-
11:00Iwata - Albirex Niigata -:-
11:00Kashiwa - C-Osaka -:-
11:00Machida - Hiroshima -:-
11:00Sagan Tosu - Kobe -:-
11:00Shonan - Verdy -:-
11:00Yokohama F Marinos - Kawasaki -:-
11:30Sapporo - Nagoya -:-
11:30Tokyo - Urawa -:-
JAPÁN: J2 League
11:00Blaublitz - Mito -:-11:00Chiba - Tochigi -:-
11:00Iwaki - Fujieda MYFC -:-
11:00Kagoshima Utd - Kofu -:-
11:00Okayama - Yokohama FC -:-
11:00Renofa Yamaguchi - Kumamoto -:-
11:00Shimizu - Tokushima -:-
11:00Thespakusatsu Gunma - Oita -:-
11:00Vegalta Sendai - Ehime -:-
11:00V-Varen Nagasaki - Yamagata -:-
KAMERUN: Elite One - Bajnokság Play-Off
14:00Gazelle - Cotonsport -:-14:00Yong Sports Academy - Stade Renard -:-
KAMERUN: Elite One - Osztályozó csoport
14:00Avion Academy - Bamenda -:-14:00Fovu Baham - Aigle Royal -:-
14:00UMS de Loum - Fortuna Mfou -:-
14:00Union Douala - APEJES Academy -:-
KAMERUN: Elite Two - Bajnokság Play-Off
15:00Aigle Moungo - Dragon de Yaounde -:-15:00Bafmeng United - Bafoussam -:-
15:00Panthere - Feutcheu -:-
15:00Tonnerre - Eding Sport -:-
KAMERUN: Elite Two - Osztályozó csoport
15:00FC Rangers of Bafut - AS Fap -:-15:00Foncha - Yafoot -:-
15:00Leopard de Douala - Renaissance -:-
15:00Unisport Bafang - Isohsa -:-
KENYA: Szuperliga
13:00Rainbow - Assad -:-KIRGIZISZTÁN: Premier Liga
13:00Neftchi Kochkor-Ata - Talant -:-KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Llaneros - Cucuta -:-KONGÓI DR: Ligue 1 - Osztályozó csoport
14:30ElhalasztvaAC Kuya - Renaissance -:-14:30ElhalasztvaAC Rangers - Etoile de Kivu -:-
KOSZOVÓ: Koszovói Kupa
12:00Prishtina - Drita -:-12:00Suhareka - FC Ballkani -:-
KUVAIT: Premier League - Bajnokság Play-Off
19:30Al Arabi - Al Qadisiya -:-19:30Al Kuwait - Al Salmiya -:-
LENGYELORSZÁG: Lengyel Kupa
16:30Wisla Krakow - Piast Gliwice -:-19:30Pogon Szczecin - Jagiellonia -:-
LETTORSZÁG: Virsliga
15:00Metta/LU - BFC Daugavpils -:-17:00RFS - Jelgava -:-
LUXEMBURG: Luxemburgi Kupa
19:00Alisontia Steinsel - Niedercorn -:-19:00Bettembourg - Hesperange -:-
19:00Hostert - Racing Luxembourg -:-
19:00Mondercange - Differdange -:-
19:00Norden - UNA Strassen -:-
19:00Rumelange - Jeunesse Esch -:-
19:00Schifflange - Mondorf -:-
19:00Yellow Boys - Jeunesse Canach -:-
MAGYARORSZÁG: MOL Magyar Kupa
16:15Vasas - Paks -:-19:00Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC -:-
MAURITÁNIA: Ligue 1
18:00Nouadhibou - Chemal -:-MAURITIUS: Szuperliga
15:30AS Vacoas - Pamplemousses -:-15:30Cercle De Joachim - Petite Riviere -:-
MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Tapatio - Atlante -:-02:05Cimarrones de Sonora - Atletico La Paz -:-
04:05Dorados - Alebrijes Oaxaca -:-
MEXIKÓ: Liga Premier Serie B
23:00Ciervos - CDM -:-MOLDOVA: Moldáv Kupa
12:00Bardar - Sheriff Tiraspol -:-12:00Stauceni - Petrocub -:-
14:00Zimbru Chisinau - Milsami -:-
MONTENEGRÓ: Prva Crnogorska Liga
14:00Arsenal Tivat - Rudar -:-14:00Jedinstvo - Decic -:-
16:00Sutjeska - Jezero -:-
17:00Mornar - Petrovac -:-
17:30Buducnost - Mladost DG -:-
MONTENEGRÓ: Druga Liga
14:00FK Podgorica - Berane -:-14:00Grbalj - Kom Podgorica -:-
14:00Internacional - Bokelj -:-
14:00Lovcen - Iszkra -:-
14:00Otrant - Igalo -:-
NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak
18:00Hamburger SV II - Meppen -:-NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat
18:00Balingen - Eint. Frankfurt II -:-18:00Homburg - Freiberg -:-
18:00Stuttgarter Kickers - Fulda-Lehnerz -:-
NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - észak
16:45Fortuna Regensburg - Donaustauf -:-NÉMETORSZÁG: Német Kupa
19:45Leverkusen - Düsseldorf -:- [ 1.18 | 7.00 | 15.00 ]NIGÉRIA: NPFL
16:00Abia Warriors - Plateau -:-16:00Bayelsa United - Heartland -:-
16:00Enugu - Sunshine Stars -:-
16:00Enyimba - Kano -:-
16:00Gombe - Remo Stars -:-
16:00Shooting Stars - Kwara -:-
16:00Sporting Lagos - Lobi Stars -:-
17:30Bendel - Niger -:-
NORVÉGIA: Nasjonal U19 CL
13:00Haugesund U19 - Viking U19 -:-13:00Molde U19 - Sogndal U19 -:-
14:00Ham-Kam U19 - Stromsgodset U19 -:-
17:00Stabaek U19 - Vålerenga U19 -:-
17:30Lillestrøm U19 - Odds U19 -:-
OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport
15:15Triestina - Atalanta U23 -:-OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport
13:30Juventus U23 - Entella -:-19:30Rimini - Olbia -:-
OLASZORSZÁG: Serie D - A csoport
13:30Gozzano - Alcione Milano -:-OLASZORSZÁG: Serie D - B csoport
13:30Varesina - Pro Palazzolo -:-OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport
13:30Montecchio Maggiore - Dolomiti Bellunesi -:-OLASZORSZÁG: Coppa Italia
20:00Fiorentina - Atalanta -:- [ 2.38 | 3.40 | 2.88 ]OROSZORSZÁG: FNL 2 - Arany A divízió - Tavaszi szezon
12:00Rogyina Moszkva 2 - Velesz Moszkva -:-13:30FK Novoszibirszk - Cseljabinszk -:-
14:00Krasznodar 2 - R. Volgográd -:-
16:00M. Lipeck - FK Csajka -:-
16:00Murom - Ufa -:-
OROSZORSZÁG: FNL 2 - Ezüst A divízió - Tavaszi szezon
10:00Miassz - Kurszk -:-12:00D. Brianszk - S. Kosztroma -:-
12:00Kaluga - Uljanovszk -:-
13:30Masuk - Khimik -:-
16:00Tekstiltsik - Omszk -:-
OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Play Off
16:15Baltika - CSZKA Moszkva -:-18:30Szpartak Moszkva - Zenit -:-
OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Regions Path - Play Offs
14:00Ural - Lokomotiv Moszkva -:-ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League
16:00Ararat - Urartu -:-ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály
13:00Noah 2 - Alashkert 2 -:-PORTUGÁLIA: Portugál Kupa
20:15Guimaraes - FC Porto -:- [ 4.00 | 3.75 | 1.83 ]ROMÁNIA: Román Kupa - Play Off
16:00U Craiova 1948 - FC Voluntari -:-19:00Universitatea Cluj - FC Hermannstadt -:-
RUANDA: Premier League
14:00Musanze - Gasogi United -:-17:00Kiyovu - Sunrise -:-
SAN MARINO: Coppa Titano
19:45Tre Fiori - Virtus -:-19:45Tre Penne - La Fiorita -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:30Freetown City - Bo Rangers -:-SKÓCIA: Highland League
20:00Brora Rangers - Deveronvale -:-20:00Buckie Thistle - Strathspey Thistle -:-
20:00Forres Mechanics - Wick Academy -:-
20:00Keith - Brechin -:-
SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 11. csoport
18:30Mallorca B - Collerense -:-SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 15. csoport
18:30Ezcabarte - Subiza -:-SVÁJC: Szuperliga
19:30Servette - Lausanne Ouchy -:-19:30Zürich - Winterthur -:-
SVÁJC: 1. Liga - 2. csoport
19:15Black Stars - Concordia -:-SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga
20:00Al Fateh - Al-Ettifaq -:-20:00Al Shabab - Al Riyadh -:-
SZERBIA: Super Liga
15:30Mladost - Radnicki 1923 -:-15:55FK Vozdovac - Partizan -:-
17:30Spartak Subotica - Radnicki Nis -:-
18:00Crvena zvezda - IMT Novi Beograd -:-
SZERBIA: Prva Liga
15:00Indjija - Jedinstvo U. -:-15:00Mladost GAT - OFK Beograd -:-
15:00Radnicki S. Mitrovica - Kolubara -:-
15:00Smederevo - Tekstilac Odzaci -:-
15:00Vrsac - Graficar Beograd -:-
17:00Macva - RFK Novi Sad -:-
SZLOVÁKIA: 4. liga - kelet
16:00Kezmarok - Poprad -:-16:00Sabinov - Pavlovce n. Uhom -:-
SZLOVÁKIA: Szlovák Kupa
14:30Trnava - Podbrezova -:-SZLOVÉNIA: Szlovén Kupa
16:00Gorica - Radomlje -:-19:00Koper - Mura -:-
THAIFÖLD: Thai League 1
12:00Chonburi - Chiangrai -:-12:30Khonkaen Utd. - Police Tero -:-
13:00Muangthong - Uthai Thani -:-
13:00Pathum United - Buriram -:-
TÖRÖKORSZÁG: Super Lig
15:00Sivasspor - Karagümrük -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.70 ]18:30Fenerbahce - Adana Demirspor -:- [ 1.25 | 6.00 | 8.50 ]
18:30Kayserispor - Kasimpasa -:- [ 2.10 | 3.75 | 3.00 ]
18:30Konyaspor - Trabzonspor -:- [ 3.50 | 3.25 | 2.05 ]
TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig
12:00Tuzlaspor - Ümraniyespor -:-15:00Adanaspor - Eyüpspor -:-
18:30Altay - Bandirmaspor -:-
18:30Kocaelispor - Göztepe -:-
TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - fehér csoport
13:00Afyonspor - Altinordu -:-13:00Diyarbekirspor - Nazillispor -:-
13:00Erokspor - Beyoglu Yeni Carsi -:-
13:00Kirklarelispor - Bucaspor 1928 -:-
13:00Kirsehir SK - Adiyaman FK -:-
13:00Trabzon FK - Ankara Demirspor -:-
13:00Vanspor FK - Ankaraspor -:-
13:00Yeni Mersin Idmanyurdu - Karacabey Bld. -:-
13:00Zonguldak - Bursaspor -:-
TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - vörös csoport
11:00Igdir FK - Iskenderunspor -:-13:0024 Erzincanspor - Karaman -:-
13:00Denizlispor - Sariyer -:-
13:00Etimesgut - Isparta 32 Spor -:-
13:00Fethiyespor - Amedspor -:-
13:00Inegolspor - Belediye Derince -:-
13:00Kastamonuspor - Usakspor -:-
13:00Menemenspor - Düzcespor -:-
13:00Soma Spor - Aksaray Bld. -:-
TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 1. csoport
13:0052 Orduspor - Karabuk Idmanyurdu -:-13:00Arguvan - Kepez Belediyespor -:-
13:00Ayvalikgucu - Gümüshanespor -:-
13:00Hopaspor - Edirnespor -:-
13:00Kucukcekmece - Inegol Kafkas -:-
13:00Mardin BB - Aliaga -:-
13:00Tarsus - Kirikkale Buyuk Anadolu -:-
TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 2. csoport
13:00Amasyaspor - Pazarspor -:-13:00Bulvarspor - Silifke -:-
13:00Efeler 09 - Elazigspor -:-
13:00Eynesil - Turgutluspor -:-
13:00Hacettepe 1945 - Ergene Velimese -:-
13:00Kelkit - Karsiyaka -:-
13:00Sapanca Genclikspor - Batman Petrolspor -:-
TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 3. csoport
11:00Bornova 1877 - Agri 1970 -:-13:00Erbaaspor - Darica Genclerbirligi -:-
13:00Fatsa Bld. - Akhisarspor -:-
13:00Karaköprü - 1922 Konyaspor -:-
13:00Osmaniyespor - Silivrispor -:-
13:00Sivas Dort Eylulspor - Kutahyaspor -:-
13:00Tepecik - Kusadasispor -:-
TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 4. csoport
11:00Musspor - Kestel -:-13:0023 Elazig FK - Orduspor 1967 -:-
13:00Balikesirspor - Sebat Genclikspor -:-
13:00Bergama FK - Adana -:-
13:00Bursa - Cankaya FK -:-
13:00Catalca - Sultanbeyli -:-
13:00Nevsehir - Siirt Ozel -:-
TRINIDAD ÉS TOBAGO: TT Premier League
23:001976 Phoenix FC - Sando -:-23:00Defence Force - Port Of Spain -:-
23:00Eagles FC - La Horquetta -:-
23:00Police - Morvant Caledonia Utd -:-
23:00Prison Service - Point Fortin -:-
TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga
13:00Ahal - Altin Asir -:-13:00Energetik - Merw -:-
13:00Köpetdag Asgabat - Sagadam -:-
UKRAJNA: Ukrán Kupa
16:00Sahtar Donyeck - Cs. Odessza -:-URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
18:30Albion - Sud America -:-20:00Atenas - Rentistas -:-
20:00Cerrito - Cooper -:-
21:00Montevideo City - Colon -:-
21:30Tacuarembo - Uruguay Montevideo -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Orlando City B - Inter Miami II -:-USA: US Open Kupa
00:00Richmond Kickers - Maryland Bobcats -:-00:30Charlotte Independ. - SC United Heat -:-
00:30New York City II - New York Red Bulls 2 -:-
01:30Lubbock Matadors - Foro -:-
01:30Minnesota 2 - Michigan Stars -:-
03:30El Farolito - Central Valley Fuego -:-
23:00Miami United - Club de Lyon -:-
00:00One Knoxville - Greenville -:-
00:00Tormenta - Savannah Clovers -:-
00:00Vermont Green - Carolina Core -:-
00:30Apotheos - Chattanooga Red Wolves -:-
ÜZBEGISZTÁN: Pro Liga
14:00Aral - Olimpik-Mobiuz -:-14:00Mashal Muborak - Shortan Guzor -:-
VIETNÁM: V.League 2
11:00Da Nang - Hoa Binh -:-VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női
13:00Bhután N - Hongkong N -:-00:00Puerto Rico N - Kajmán-szigetek N -:-
WALES: Premier Women - Bajnokság Play-Off
19:45Swansea N - Aberystwyth N -:-ZAMBIA: Szuperliga
14:00Forest Rangers - Mufulira -:-14:00Red Arrows - Konkola -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.