FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

ANGLIA: Championship

20:00Luton - Birmingham -:-
20:00QPR - Rotherham -:-
20:00Stoke - Norwich -:-
20:00Wycombe - Huddersfield -:-
20:45Barnsley - Brentford -:-
20:45Preston - Blackburn -:-
21:00Bournemouth - Nottingham -:-

ANGLIA: League One

19:00Gillingham FC - Wimbledon -:-
20:00Accrington - Crewe -:-
20:00Burton - Charlton -:-
20:00Doncaster - Blackpool -:-
20:00Ipswich - Hull -:-
20:00Milton Keynes - Shrewsbury -:-
20:00Peterborough - Plymouth -:-
20:00Portsmouth - Oxford Utd -:-
20:00Rochdale - Northampton -:-
20:00Swindon - Lincoln -:-
20:00Wigan - Bristol Rovers -:-

ANGLIA: League Two

20:00Barrow - Oldham -:-
20:00Cheltenham - Cambridge Utd -:-
20:00Crawley - Grimsby -:-
20:00Exeter - Colchester -:-
20:00Leyton Orient - Bradford City -:-
20:00Mansfield - Harrogate -:-
20:00Newport - Walsall -:-
20:00Salford - Morecambe -:-
20:00Scunthorpe - Bolton -:-
20:00Southend - Forest Green -:-
20:00Stevenage - Port Vale -:-
20:00Tranmere - Carlisle -:-

ANGLIA: National League

20:00Altrincham - Bromley -:-
20:00Barnet - Hartlepool -:-
20:00Wrexham - Sutton -:-

ANGLIA: National League - észak

20:00Gateshead - Gloucester -:-
20:45Darlington - Bradford PA -:-
20:45Farsley - Chester -:-
20:45Kettering - Guiseley -:-
20:45Kidderminster - Alfreton -:-
20:45Leamington - AFC Fylde -:-

ANGLIA: National League - dél

20:45Bath - Dulwich Hamlet -:-
20:45Dorking - Oxford City -:-
20:45Tonbridge - Braintree -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45TörölveMerthyr Town - Truro -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Barnsley U23 - Birmingham U23 2:1
14:00Bristol City U23 - Ipswich U23 2:0
14:00Colchester U23 - QPR U23 0:0
14:00Swansea U23 - Charlton U23 0:3

ARGENTÍNA: Copa Liga Profesional - Első szakasz

23:00Godoy Cruz - Rosario Central 0:1
01:15Newells Old Boys - Talleres Cordoba 1:1

AUSZTRIA: 2. Liga

18:00Kapfenberg - Austria Lustenau -:-

AUSZTRIA: Osztrák Kupa

20:25Sturm Graz - Innsbruck -:-

ÁZSIA: AFC Bajnokok Ligája

11:00Beijing Guoan (Chn) - Melbourne Victory (Aus) 3:1
11:00Tokyo (Jpn) - Shanghai Shenhua (Chn) 0:1
14:00Perth Glory (Aus) - Ulsan Hyundai (Kor) 1:2
14:00Seoul (Kor) - Chiangrai (Tha) 5:0

BELGIUM: Jupiler League

17:00Waasland-Beveren - Oostende -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

00:00Sport Recife - Atletico GO 0:1

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

00:00Botafogo SP - Avai 0:1
20:30Parana - Guarani -:-
23:15Confianca - Cuiaba Esporte -:-
23:15CSA - Operario -:-
23:15Ponte Preta - Oeste -:-

BRAZÍLIA: Serie C

00:00Botafogo PB - Remo 0:0

BRAZÍLIA: Serie D

19:30SE Juventude - Sao Raimundo RR -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Capixaba - Play Off

19:00SAO Mateus - Rio Branco-VN -:-
22:30Serra - Real Noroeste -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

13:00Ludogorec II - Szvoge 1:1

BURKINA FASO: Premier League

16:30ASF Dioulasso - US Ouagadougou -:-
17:00Etoile Filante - ASEC Koudougou -:-

CHILE: Primera División

23:15Universidad de Concepcion - Huachipato 0:1
01:30Unión Española - O'Higgins 0:2

CHILE: Primera B

14:30Valdivia - Melipilla 0:1
22:00CD Santa Cruz - Arica -:-
23:15Nublense - Rangers -:-

CHILE: Segunda Division

14:30Arturo Fernandez Vial - Ind. Cauquenes 3:1

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura - Play Off

20:30Cofutpa - Guanacasteca -:-

DÉL-AFRIKA: Premier League

18:30Swallows - Kaizer -:-

DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Play Off

23:15Athletico-PR (Bra) - River Plate (Arg) -:-
23:15LDU Quito (Ecu) - Santos (Bra) -:-

DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana

23:15Bahia (Bra) - Union Santa Fe (Arg) -:-

ECUADOR: Liga Pro - Második szakasz

00:00Macara - LDU Portoviejo 1:0

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Premiership

20:45Cliftonville - Ballymena -:-
20:45Linfield - Glentoran -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

17:00Legion - Kuressaare -:-
17:00Narva - Tallinna Kalev -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör

18:55Krasznodar - Sevilla -:-
18:55Rennes - Chelsea -:-
21:00Borussia Dortmund - Club Brugge -:-
21:00Dinamo Kijev - FC Barcelona -:-
21:00Juventus - Ferencvárosi TC -:-
21:00Lazio - Zenit -:-
21:00Manchester United - Basaksehir -:-
21:00PSG - RB Leipzig -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2

19:00Grenoble - Nancy -:-

FRANCIAORSZÁG: National

17:30Cholet - Bastia-Borgo -:-
18:00Quevilly Rouen - Stade Briochin -:-
18:00Red Star - Avranches -:-
18:00Villefranche - Sete -:-
19:00Annecy - Sporting Club Lyon -:-
20:45Orleans - Boulogne -:-

GHÁNA: Premier League

19:00Hearts Of Oak - Ashanti Gold -:-

GRÚZIA: Erovnuli Liga 2

09:00Merani Martvili - Bolnisi 1:0

GUINEA: Ligue 1

17:00Loubha - SOAR -:-
17:00Wakriya - Horoya -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

23:00Real du Cap - Violette 0:1

HOLLANDIA: Eerste Divisie

18:45Jong PSV - Jong Utrecht -:-

HOLLANDIA: Divisie 1 U18 - Őszi szezon

14:30ElhalasztvaZwolle U18 - Feyenoord U18 -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

17:00Lok. Zagreb - Hajduk Split -:-

INDIA: ISL

84'Jamshedpur - Chennaiyin 1:2

IRAK: Szuperliga

12:00Al Karkh - Al Wasat 0:1

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00H. Haifa - Bnei Yehuda -:-
18:00Kiryat Shmona - Hapoel Tel Aviv -:-
19:00H. Kfar Saba - Maccabi Haifa -:-

KATAR: 2. osztály

15:30Shamal - Al-Waab -:-

KAZAHSZTÁN: Premier League

08:00FC Asztana - Kaisar 3:1
09:00Kizilzsar - Ordabaszi 0:0
09:00Taraz - Kaszpij Aktau 0:1
13:00Okzsetpesz - Tobol 0:2
13:00Sahtyor Karagandi - Zsetiszu 1:2

KOLUMBIA: Női Liga - Play Off

17:00Real San Andres N - Independiente Medellin N -:-
00:00Atletico Nacional N - America de Cali N -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

15:30AC Rangers - Lubumbashi Sport -:-

KOSZOVÓ: Superliga

13:00Arberia - Gjilani 1:0
13:00Drita - Feronikeli 1:1

KUVAIT: Premier League

14:00Al Naser - Al-Fahaheel 1:0
14'Al Sulaibikhat - Al Arabi 0:0

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

18:00Podbeskidzie - Zaglebie Lubin -:-

MÁLTA: Premier League

19:30Valletta - Sirens -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura - Play Off

00:00Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

44'Codru Lozova - Floresti 1:1

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

19:00Mannheim - Duisburg -:-
19:00Türkgücü München - Saarbrücken -:-
19:00Uerdingen - Hallescher -:-
19:00Verl - 1860 München -:-
19:00Wehen - Meppen -:-

NIGER: Ligue 1

16:00ASGNN - Sahel -:-
16:00Urana - Police -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

19:00Rosenborg - Brann Bergen -:-

OLASZORSZÁG: Coppa Italia

14:30Spal - Monza 2:0

PALESZTINA: West Bank League

14:00Albirah - Shabab Al-Dhahiriya 2:2
82'Shabab Alsamu - Al Amari 1:5
17:00Al Quds - Thaqafi Tulkarem -:-

PANAMA: LPF - Clausura

21:00Deportivo Universitario - Miguelito -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

17:00Sport Boys - Ayacucho -:-
19:15U. de Deportes - Carlos Stein -:-
21:00Binacional - Grau -:-
21:30Cusco - Cesar Vallejo -:-

ROMÁNIA: Liga 2

44'U Craiova 1948 - Metaloglobus Bucharest 1:0

SKÓCIA: Premiership

20:00Hibernian - St. Johnstone -:-

SKÓCIA: Championship

20:00Hearts - Alloa -:-

SKÓCIA: League One

20:00Dumbarton - Falkirk -:-

SKÓCIA: Lowland League

20:45Bonnyrigg Rose - Vale Of Leithen -:-
20:45Civil Service Strollers - Berwick -:-
20:45East Kilbride - Caledonian Braves -:-
20:45Edinburgh University - Spartans -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

19:00Castellon - Alcorcon -:-
19:00Girona - Malaga -:-
21:30Lugo - R. Oviedo -:-

SVÁJC: Challenge League

19:00Chiasso - Xamax -:-
19:00Winterthur - Lausanne Ouchy -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga

FélidőAl-Taawon - Al Wehda 0:0
17:30Al-Ettifaq - Al-Fateh -:-

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

13:05Al-Shoalah - Al Thuqbah 0:0
13:10Al Feiha - Al Jabalain 2:0
13:30Ohod - Al Taee 1:1
61'Al Jeel - Hajer 0:0
61'Al Khaleej - Al Draih 0:1
19'Al-Sahel - Al Najoom 0:0

SZLOVÁKIA: 2. Liga

12:30Poprad - Podbrezova 0:4
12:30S. Bratislava B - Zilina B 1:2

SZLOVÉNIA: Prva Liga

44'Koper - Bravo 1:0
18:00Gorica - Mura -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

12:00JKT Tanzania - Mbeya City 0:1
14:00Coastal Union - Ihefu 1:0
14:00Polisi Tanzania - Mtibwa Sugar 1:0

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 1. csoport

11:00Ofspor - Malatya 1:0

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 3. csoport

11:00Karsiyaka - Arhavispor 1:0

TÖRÖKORSZÁG: Török Kupa

11:00Genclerbirligi - Kirsehir Belediyespor 1:0
12:30Ankaraspor - Muglaspor 1:2b.u.
12:30Boluspor - Kahramanmaras 2:1h.u.
12:30Giresunspor - Nigde Anadolu 2:1b.u.
13:00Denizlispor - Turgutluspor 1:2
84'Karagümrük - Erokspor 0:3
17:00Adanaspor - Sakaryaspor -:-
17:00Bursaspor - 1922 Konyaspor -:-
19:00Fenerbahce - Sivas Belediyespor -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

00:15Wanderers - Progreso 3:0

URUGUAY: Segunda Division

14:30Tacuarembo - Rocha 0:3
16:45Juventud - Central Espanol -:-
19:00Cerrito - Villa Espanola -:-
21:15Sud America - Albion -:-
23:30Villa Teresa - Rampla Juniors -:-

USA: MLS - Play Off

00:00Toronto FC - Nashville SC -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

09:00Mashal Muborak - Navbahor Namangan 3:0
12:00AGMK - Andijan 4:0
13:00Qizilqum - Metallurg Bekabad 1:0

VENEZUELA: Primera Division - Második szakasz

01:00Portuguesa - Aragua 1:2
22:00Lara - La Guaira -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

14:00Frontera - Urena 2:3
17:00JBL Zulia - Local Andina -:-
20:30Hermanos Colmenares - El Vigia -:-

VIETNÁM: National League - női

10:00Ho Chi Minh N - Son La N 4:0
12:30TKS Viet Nam N - Ho Chi Minh City 2 N 2:0

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.