FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

ALBÁNIA: Szuperliga

19:00ElhalasztvaBylis - Skenderbeu -:-
19:00ElhalasztvaKastrioti - Apolonia Fier -:-
19:00ElhalasztvaPartizani - Laci -:-
19:00ElhalasztvaTeuta - Kukesi -:-
19:00ElhalasztvaVllaznia - Tirana -:-

ANGLIA: Premier League

13:30Brighton - Manchester United -:-
16:00Crystal Palace - Everton -:-
18:30West Brom - Chelsea -:-
21:00Burnley - Southampton -:-

ANGLIA: Championship

13:30Watford - Luton -:-
13:30Wycombe - Swansea -:-
16:00Barnsley - Coventry -:-
16:00Birmingham - Rotherham -:-
16:00Cardiff - Reading -:-
16:00Derby - Blackburn -:-
16:00Millwall - Brentford -:-
16:00Preston - Stoke -:-
16:00QPR - Middlesbrough -:-

ANGLIA: League One

16:00Accrington - Oxford Utd -:-
16:00Crewe - Milton Keynes -:-
16:00Doncaster - Bristol Rovers -:-
16:00Fleetwood - Wimbledon -:-
16:00Gillingham FC - Blackpool -:-
16:00Ipswich - Rochdale -:-
16:00Northampton - Hull -:-
16:00Plymouth - Shrewsbury -:-
16:00Portsmouth - Wigan -:-
16:00Sunderland - Peterborough -:-
16:00Swindon - Burton -:-

ANGLIA: League Two

16:00Barrow - Colchester -:-
16:00Bolton - Newport -:-
16:00Bradford City - Stevenage -:-
16:00Cambridge Utd - Tranmere -:-
16:00ElhalasztvaCheltenham - Grimsby -:-
16:00Mansfield - Exeter -:-
16:00Oldham - Crawley -:-
16:00Port Vale - Harrogate -:-
16:00Salford - Forest Green -:-
16:00Scunthorpe - Carlisle -:-
16:00Southend - Morecambe -:-
16:00ElhalasztvaWalsall - Leyton Orient -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

16:00Buxton - Whitby -:-
16:00FC United - Scarborough -:-
16:00Grantham - Atherton -:-
16:00Hyde - South Shields -:-
16:00Lancaster - Basford -:-
16:00Matlock - Stafford -:-
16:00Mickleover - Morpeth -:-
16:00Nantwich - Stalybridge -:-
16:00Radcliffe - Witton -:-
16:00Warrington - Gainsborough -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

16:00AFC Rushden & Diamonds - Barwell -:-
16:00Alvechurch - Royston -:-
16:00Banbury - Redditch -:-
16:00Biggleswade Town - Bromsgrove -:-
16:00Coalville - Leiston -:-
16:00Kings Langley - Nuneaton -:-
16:00Lowestoft - Hednesford -:-
16:00Needham Market - Stratford -:-
16:00Rushall - Peterborough Sports -:-
16:00Stourbridge - Hitchin -:-
16:00Tamworth - St. Ives -:-

ANGLIA: Southern League South Division

16:00Gosport - Farnborough -:-
16:00Harrow - Salisbury -:-
16:00Hendon - Truro -:-
16:00TörölveMerthyr Town - Beaconsfield Town -:-
16:00Poole - Hayes & Yeading -:-
16:00Swindon S - Tiverton -:-
16:00Taunton - Walton Casuals -:-
16:00Weston-super-Mare - Met. Police -:-
16:00Wimborne - Chesham -:-
16:00Yate Town - Dorchester -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Bishop's Stortford - Hornchurch -:-
16:00Bowers & Pitsea - Leatherhead -:-
16:00East Thurrock - Cray -:-
16:00Folkestone - Wingate & Finchley -:-
16:00Haringey - Bognor Regis -:-
16:00Horsham FC - Cheshunt -:-
16:00Kingstonian - Worthing -:-
16:00Lewes - Brightlingsea -:-
16:00Margate - Carshalton -:-
16:00Merstham - Enfield Town -:-
16:00Potters Bar - Corinthian-Casuals -:-

ANGLIA: FA Trophy - Selejtező

16:00Cambridge City - Kidsgrove -:-
16:00Cirencester - Paulton Rovers -:-
16:00Dunstable - Tooting & Mitcham -:-
16:00Evesham - Biggleswade FC -:-
16:00Felixstowe & Walton - Great Wakering -:-
16:00Hullbridge - Ashford Town -:-
16:00Hythe Town - Chalfont St Peter -:-
16:00Market Drayton - Bury Town -:-
16:00Melksham - North Leigh -:-
16:00Northwood - Basildon -:-
16:00Ossett United - Ramsbottom -:-
16:00Soham - Corby -:-
16:00South Park - Three Bridges -:-
16:00Sudbury - Barking -:-
16:00Tadcaster - Marine -:-
16:00Waltham Abbey - Staines -:-
16:00Witham - Hanwell Town -:-

ANGLIA: Premier League 2

14:00Arsenal U23 - Tottenham U23 -:-
17:30Southampton U23 - West Ham U23 -:-

ANGLIA: Premier League U18

11:30Chelsea U18 - Southampton U18 -:-
12:00Arsenal U18 - Crystal Palace U18 -:-
12:00Everton U18 - Stoke City U18 -:-
12:00Liverpool U18 - Manchester City U18 -:-
12:00Middlesbrough U18 - Sunderland U18 -:-
12:00West Ham U18 - Fulham U18 -:-
12:30Brighton U18 - Tottenham U18 -:-
12:30Manchester Utd U18 - Burnley U18 -:-
13:00Aston Villa U18 - Reading U18 -:-
13:00Blackburn U18 - Wolverhampton U18 -:-
13:00Norwich U18 - Leicester U18 -:-
14:00Derby U18 - Newcastle Utd U18 -:-

ANGLIA: FA Kupa - női

18:15Arsenal N - Tottenham N -:-

AUSZTRÁLIA: NPL ACT - Play Off

10:00Canberra FC - Gungahlin -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Northern NSW

71'Lambton J. - Lake Macquarie 1:0
27'Maitland - Edgeworth E. 0:1
08:30Adamstown Rosebud - Valentine -:-

AUSZTRÁLIA: NPL NSW

08:00Marconi - Manly Utd -:-
11:00Druitt Town Rangers - Sydney U21 -:-
11:00Sydney Olympic - North Shore Mariners -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Queensland

09:15Capalaba FC - Redlands -:-
09:30Brisbane City - Brisbane Strikers -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Dél-Ausztrália

27'Adelaide City - Modbury 0:0
27'Adelaide Comets - Adelaide Raiders 2:0
27'Adelaide U21 - Blue Eagles 0:0
27'Cumberland Utd. - Adelaide Olympic 0:0
27'NE Metrostars - Croydon 0:1
27'Para - Campbelltown City 0:1

AUSZTRÁLIA: NPL Tasmania

90+'South Hobart - Olympia Warriors 3:6
82'Devonport - Kingborough Lions 3:1
62'Clarence Zebras - Riverside Olympic 2:0
08:30Launceston - Glenorchy Knights -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Nyugat-Ausztrália - Bajnokság Play-Off

09:00Armadale - Sorrento -:-
09:00Cockburn City - Joondalup -:-
09:00Gwelup Croatia SC - Floreat Athena -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Nyugat-Ausztrália - Osztályozó csoport

09:00Balcatta - Perth Glory U21 -:-
09:00Bayswater City - Perth SC -:-
09:00Rockingham City - Inglewood -:-

AUSZTRÁLIA: Ausztrália Brisbane Premier League

09:00Taringa - Bayside -:-
09:00The Gap - St. George Willawong -:-
10:00Centenary Stormers - North Star -:-

AUSZTRIA: Bundesliga

17:00Altach - Tirol -:-
17:00Ried - Salzburg -:-
17:00St. Pölten - Rapid Wien -:-

AUSZTRIA: 2. Liga

14:00Austria Lustenau - LASK Juniors -:-
20:00Amstetten - Dornbirn -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - kelet

17:00Marchfeld - Neusiedl -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - észak

16:00Union Gurten - Weindorf St. Anna -:-
19:00Sturm Graz (Am.) - Allerheiligen -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Salzburg

17:00A. Salzburg - Saalfelden -:-

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Vorarlberg

16:00Bregenz - Rotenberg -:-
17:00Lauterach - Hohenems -:-

AZERBAJDZSÁN: Premier League

16:00Sabail - Sabah Baku -:-
18:15Keshla - Zira -:-

ÁZSIA: AFC Bajnokok Ligája - Play Off

15:40Al Ahli SC (Sau) - Al-Ahli Dubai (Uae) -:-
19:45Pakhtakor (Uzb) - Esteghlal F.C. (Irn) -:-

ÁZSIA: AFC Kupa

14:00TörölveHo Chi Minh (Vie) - Yangon Utd (Mya) -:-
14:00TörölveHougang (Sgp) - Lao Toyota (Lao) -:-
14:00TörölveKaya (Phl) - Shan Utd (Mya) -:-
14:00TörölvePSM Makassar (Ina) - Tampines (Sgp) -:-
14:00TörölveSvay Rieng (Cam) - United City (Phl) -:-
14:00TörölveThan Quang Ninh (Vie) - Bali United (Ina) -:-

BELGIUM: Jupiler League

16:15Beerschot VA - Waasland-Beveren -:-
18:30KV Mechelen - St. Truiden -:-
20:45Gent - Leuven -:-

BELGIUM: Proximus League

20:45RWDM - St. Gilloise -:-

BELGIUM: Amatőr elsőosztály

19:30Dessel - Mandel United -:-
19:30Thes Sport - Saint Eloois -:-
20:00KSV Roeselare - Dender -:-
20:00La Louviere - Vise -:-
20:00Patro Eisden - Heist -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - ACFF csoport

20:00Tubize - Entente Durbuy -:-
20:00Virton - RAAL La Louviere -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV A

19:30Dikkelvenne - Ronse -:-
19:30KRC Harelbeke - Westhoek -:-
19:30Ninove - Gullegem -:-
19:30Oudenaarde - Menen -:-
20:00KRC Gent - Wetteren -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV B

20:00Hoogstraten - Wijgmaal -:-
20:00Lyra-Lierse Berlaar - Spouwen-Mopertingen -:-

BELGIUM: Belga Kupa - női

15:00Bredene N - RFC Liege N -:-
15:00Chastre N - Sibret N -:-
15:00Club Brugge N - SG-Tertre Hautrage N -:-
15:00Femina Woluwe N - Egem N -:-
15:00GBA Kontich N - RSC Anderlecht II N -:-
15:00Leuven II N - Gent N -:-
15:00Melsele N - Zwevezele N -:-
15:00St. Liege 2 N - Mazenzele N -:-
15:00St. Liege N - Wuustwezel N -:-
15:00Tienen N - Gent II N -:-
15:00Zulte Waregem N - Genk II N -:-
15:30Genk N - Aalst N -:-
16:45KV Mechelen 2 N - Mechelen N -:-
17:00Aalst II N - Leuven N -:-
17:30Zulte Waregem II N - RSC Anderlecht N -:-
19:00Charleroi N - Moldavo N -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premier League

16:00Olimpic Sarajevo - Borac Banja Luka -:-
18:00Velez Mostar - Radnik Bijeljina -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: FBiH

15:30Banovici - TOSK Tesanj -:-
15:30Bratstvo Gracanica - Zivinice -:-
15:30Gorazde - Hadzici -:-
15:30Gradacac - Travnik -:-
15:30HNK Orasje - Capljina -:-
15:30Jedinstvo Bihac - Kakanj -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: RS

16:00Kozara - Ljubic Prnjavor -:-
16:00Novi Grad - Leotar -:-
16:00Prijedor - Kozarska Dubica -:-
16:00Slavija - Podrinje Janja -:-
16:00Sloga Doboj - Jedinstvo Brcko -:-
16:00Sutjeska Foca - Drina Zvornik -:-
16:00Zeljeznicar Banja Luka - Tekstilac -:-
16:00Zvijezda 09 - Modrica -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

00:00Athletico-PR - Bahia -:-
00:00Internacional - Sao Paulo -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

00:15Botafogo SP - CRB 1:2
00:15Chapecoense-SC - America MG 0:0
02:30Cruzeiro - Avai 0:1
16:00Figueirense - Guarani -:-
21:00CSA - Juventude -:-
21:30Vitoria - Oeste -:-
23:30Brasil de Pelotas - Parana -:-

BRAZÍLIA: Serie C

01:00Criciuma - EC Sao Jose 2:0
21:00Sao Bento - Boa -:-
22:00Imperatriz - Ferroviario -:-
00:00Botafogo PB - Paysandu -:-
00:00Vila Nova - Treze -:-

BRAZÍLIA: Serie D

20:00Bangu - Cascavel -:-
20:00Cabofriense - Mirassol -:-
20:00Globo - Guarany -:-
20:00Vitoria ES - Aparecidense -:-
20:30Floresta EC - America-RN -:-
21:00Campinense - Afogados da Ingazeira -:-
21:00Coruripe - Potiguar -:-
21:00Goiania - Uniao Rondonopolis -:-
21:00Marcilio Dias - Joinville -:-
21:00Novorizontino - Pelotas -:-
21:00Operario VG - Goianesia -:-
21:00Palmas - Tupynambas -:-
21:00River-PI - Bare -:-
21:00Santos AP - AE Altos -:-
21:00Vilhenense - Ji-Parana -:-
22:00Aguia Negra - Real Noroeste -:-
22:00Bahia De Feira - Villa Nova MG -:-
22:00Gama - Brasiliense -:-
22:00Sao Luiz - Sao Caetano -:-
23:00Ferroviaria - Portuguesa RJ -:-
00:00Acreano - Bragantino -:-
00:00Fast Clube - Rio Branco -:-
00:00Salgueiro - Cajazeirense de Desportos -:-
00:30Caldense - Alagoinhas -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca B1 - Első szakasz

20:00Campos AA - Bonsucesso -:-
20:00Duque De Caxias - Goncalense -:-
20:00Olaria - Serrano FC -:-
20:00Rio Sao Paulo - Marica -:-
20:00Sampaio Correa FE - Nova Iguacu -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Maranhense - Play Off

00:00Moto Club - Sampaio Correa -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

20:00Gremio U20 - Botafogo U20 -:-
20:00Palmeiras U20 - Sport Recife U20 -:-
20:00Vasco U20 - Vitoria U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro - női

23:00Corinthians N - Vitoria N -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

17:45Ludogorec - Beroe -:-
20:00Botev Plovdiv - Levszki Szófia -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

15:30Jantra Gabrovo - Septemvri Simitli -:-
16:00Strumszka Szlava - Szvoge -:-
16:00Szeptemvri Szófia - Dobrudzsa -:-
17:00Bisztrica - Lok. Gorna -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - délkelet

16:00Csernomorec 1919 - Vereja -:-
16:00Dimitrovgrad - Rozova Dolina -:-
16:00Gigant Szaedinenje - Haskovo 1957 -:-
16:00Gorski Izvor - Yambol 1915 -:-
16:00Karnobat - Marica Plovdiv -:-
16:00Szokol Markovo - Boriszlav Parvomaj -:-
16:00Zagorec - Szpartak Plovdiv -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - délnyugat

16:00Banszko - Nagyesda Dobrovszlavci -:-
16:00Belaszica - Botev Ihtiman -:-
16:00Chepintsi - Balkan Botevgrad -:-
16:00Csavdar Etropole - Perun -:-
16:00Gotse Delchev - Velbazhd -:-
16:00Kjusztendil - Szlivnyiski Geroj -:-
16:00Marek - Rilszki Szportiszt -:-
16:00Oboriste - Razlog -:-
16:00Vladaya - Vihren -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - északkelet

16:00Csernomorec Balcsik - Dunav Ruse -:-
16:00Dorostol - Kubrat -:-
16:00Shumen 2007 - Botev Novi Pazar -:-
16:00Sportist Toshevo - Topolitye -:-
16:00Szeptemvri Tervel - Szvetkavica -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30Kozaf - ASF Dioulasso -:-
17:30Majestic - Salitas -:-
17:30Rahimo - Etoile Filante -:-
17:30Sonabel Ouagadougou - ASEC Koudougou -:-
19:45Kadiogo - Bobo-Dioulasso -:-

BURUNDI: Primus League

13:30Atletico Olympic - Inter Star -:-
15:00Aigle Noir - Muzinga -:-
15:00Kayanza - Dynamik -:-
15:00Royal de Muramvya - Bujumbura C. -:-
16:00Rukinzo - Le Messager Ngozi -:-

CHILE: Primera División

23:30Huachipato - La Serena 1:1
16:00Colo Colo - Antofagasta -:-
21:00Everton - Universidad Catolica -:-
23:30Audax Italiano - Curico Unido -:-

CHILE: Primera B

18:30Deportes Temuco - Barnechea -:-

CIPRUS: Ciprusi bajnokság

15:00ElhalasztvaApollon - Omonia Nicosia FC -:-
17:30ElhalasztvaNea Salamis - Ermis -:-
19:30AEK Larnaca - AEL Limasszol -:-

CIPRUS: 2. osztály

15:30Anagennisi - Xylotympou -:-
15:30Ayia Napa - Thoi Lakatamias -:-
15:30Chloraka - Achyronas Liopetriou -:-
15:30Digenis - Kouris Erimi -:-
15:30Sotiras - Othellos Athienou -:-
15:30Ypsonas - Aris -:-
15:30Zakakiou - Omonoia Psevda -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

22:00Grecia - Santos DG -:-
00:00Guadalupe - Zeledon -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

19:00Cofutpa - Cariari Pococi -:-
22:00Guanacasteca - Municipal Garabito -:-
23:00Puntarenas FC - Santa Rosa -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

16:30Karvina - Mlada Boleslav -:-
16:30Teplice - Ostrava -:-
16:30Zlin - Sigma Olomouc -:-
19:00Slavia Praha - Slovacko -:-

CSEHORSZÁG: 2. osztály

16:30Lisen - Vlasim -:-
16:30Prostejov - Mas Taborsko -:-
16:30Trinec - Jihlava -:-
18:00Usti n. L. - Chrudim -:-

CSEHORSZÁG: CFL - A csoport

10:15ElhalasztvaPisek - Karlovy Vary -:-
10:15SK Rakovnik - Benesov -:-
10:15Vltavin - Domazlice -:-
10:30Povltavska FA - Motorlet Praha -:-

CSEHORSZÁG: CFL - B csoport

10:15Zbuzany - Jablonec B -:-
10:30Prepere - Velvary -:-
15:30Zivanice - Chlumec nad Cidlinou -:-

CSEHORSZÁG: MSFL

10:15Frydek-Mistek - Rosice -:-
10:15Odra Petrkovice - Zlin B -:-
10:15Otrokovice - Nove Mesto na M. -:-
18:00Kromeriz - Slovacko B -:-

CSEHORSZÁG: A divízió

10:15Prestice - Petrin Plzen -:-
10:30České Budějovice B - Sedlcany -:-
10:30Marianske Lazne - Rokycany -:-
15:30Katovice - Horovicko -:-
15:30Myto - Union Beroun -:-

CSEHORSZÁG: B divízió

10:15Aritma Prague - Cesky Brod -:-
10:15Brandys n. Labem - Tatran Rakovnik -:-
10:15Neratovice - Ostrov -:-
10:15Steti - Louny -:-
15:30Dobris - Kladno -:-
15:30ElhalasztvaOlympie Brezova - Meteor Praha -:-

CSEHORSZÁG: C divízió

10:15Libis - Horky nad Jizerou -:-
15:30Letohrad - Poricany -:-
15:30Trutnov - Vysoke Myto -:-
15:30Velke Hamry - Kosmonosy -:-

CSEHORSZÁG: D divízió

10:30Breclav - Lanzhot -:-

CSEHORSZÁG: E divízió

14:00Vsetin - Bzenec -:-
15:30HFK Olomouc - Slavicin -:-
15:30Nove Sady - FK Kozlovice -:-
15:30SK Hranice - Strani -:-

CSEHORSZÁG: Division F

15:30Rymarov - Trinec B -:-

CSEHORSZÁG: Moravskoslezsky KP

16:00Brusperk - Koberice -:-
16:00Celadna - Krnov -:-
16:00Cesky Tesin - TJ Bystrice -:-
16:00Dolni Datyne - Lok.Petrovice -:-
16:00Fulnek - Haj ve Slezsku -:-
16:00Hlubina - Pusta Polom -:-
16:00Petrvald na Morave - Bridlicna -:-

CSEHORSZÁG: Zlinsky KP

15:30Bystrice pod Hostynem - Holesov -:-
15:30Kvasice - Napajedla -:-
15:30Slusovice - Borsice -:-
15:30Valasska Polanka - Morkovice -:-
15:30Velke Karlovice - Nedasov -:-

CSEHORSZÁG: Jihomoravsky KP

10:15Bohunice - Bystrc -:-
10:15Kurim - Svratka Brno -:-
15:30Boskovice - Rousinov -:-
15:30Bosonohy - Mutenice -:-
15:30Ivancice - Sparta Brno -:-
15:30Ratiskovice - Moravska Slavia -:-
15:30SK Krumvir - Moravsky Krumlov -:-

CSEHORSZÁG: Vysocina KP

15:30Bedrichov - Sapeli Polna -:-
15:30HFK Trebic - Sperice -:-
15:30Namest n. Oslavou - Ledec nad Sazavou -:-
15:30Zirovnice - Pribyslav -:-

CSEHORSZÁG: Kralovehradecky KP

12:30Jicin - Vysoka n. Labem -:-
14:00Kostelec n. O. - Olympia HK 1901 -:-
15:30Cernilov - Libcany -:-
15:30Dobruska - Cerveny Kostelec -:-

CSEHORSZÁG: Liberecky KP

10:30Frydlant - Desna -:-
16:00Chrastava - TJ Doksy -:-
16:00Hradek nad Nisou - Sedmihorky -:-
16:00Rovensko p. Tr. - Straz p. Ralskem -:-
16:00Zelezny Brod - Novy Bor -:-

CSEHORSZÁG: Ustecky KP

10:15Kadan - Modlany -:-
10:30Horni Jiretin - Srbice -:-
13:15Lovosice - Perstejn -:-
14:00Litomericko - Brna -:-
16:30Domousice - Banik Most - Sous B -:-
16:30Krupka - Oldrichov -:-
16:30Vilemov - Modra -:-
16:30Zatec - FK Jilove -:-

CSEHORSZÁG: Plzensky KP

10:30Tlumacov - Chotikov -:-
15:30Bolevec - Horni Briza -:-
15:30Holysov - Vejprnice -:-
15:30Rapid Plzen - Nepomuk -:-
15:30Sokol Lhota - Plzen-Cernice -:-

CSEHORSZÁG: Jihocesky KP

15:00Protivin - Drazice -:-
16:30Blatna - Cesky Krumlov -:-
16:30Cimelice - Rudolfov -:-
16:30Laziste - Sezimovo Usti -:-
16:30Olesnik - Mas Taborsko B -:-
16:30Tyn nad Vltavou - Milevsko -:-
00:00ElhalasztvaJunior Strakonice - Trebon -:-

CSEHORSZÁG: Prazsky prebor

10:15Kolovraty - Podoli Praha -:-
10:15Motorlet Praha B - Olympia Radotin -:-
10:15Ujezd Prague - Zlicin -:-
14:00Vysehrad B - US Prague -:-

CSEHORSZÁG: Stredocesky KP

10:15FK Komarov - Kosor -:-
10:15Hrebec - Vlasim B -:-
10:15Klicany - Dobrovice -:-
16:30Bohemia Podebrady - SK Lhota -:-
16:30Porici n. S. - Lysa n. L. -:-
16:30Tuchlovice - Nespeky -:-

CSEHORSZÁG: Karlovarsky KP

15:00Frantiskovy Lazne - Loko K. Vary -:-
15:00Lomnice - Zlutice -:-
16:30Hroznetin - Karlovy Vary B -:-
16:30Nejdek - Kralovske Porici -:-
16:30Nova Role - Chodov -:-
16:30Union Nove Sedlo - FC Cheb -:-
16:30Vintirov - Touzim -:-

CSEHORSZÁG: Olomoucky KP

15:30Jesenik - Lutin -:-
15:30Litovel - Mohelnice -:-
15:30Rapotin - Velke Losiny -:-
15:30Sternberk - Dolany -:-
15:30Zelatovice - Sokol Usti -:-

CSEHORSZÁG: Pardubicky KP

10:15Litomysl - Chocen -:-
15:30Ceska Trebova - Hermanuv Mestec -:-
15:30Rohovladova Bela - Chrudim B -:-

CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság

11:00ElhalasztvaBrno U19 - Karvina U19 -:-
11:00Meteor Praha U19 - Hradec Kralove U19 -:-
11:00Mlada Boleslav U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
11:00Plzen U19 - České Budějovice U19 -:-
11:15Slavia Praha U19 - Opava U19 -:-
13:00Pardubice U19 - Ostrava U19 -:-
13:00Sparta Praha U19 - Slovacko U19 -:-
13:30Pribram U19 - Zlin U19 -:-

CSEHORSZÁG: 1. osztály - női

10:30Liberec N - Lok. Brno N -:-

CSEHORSZÁG: 2. Liga - női

14:00Hradec Kralove N - FC Praha N -:-
16:30Branik N - Sparta Praha B N -:-

DÁNIA: Superliga

17:00Midtjylland - Randers -:-

DÁNIA: 1. osztály

14:00Skive IK - F. Amager -:-

DÁNIA: 2. osztály - 1. csoport

13:00FC Sydvest 05 - Jammerbugt -:-
13:30VSK Aarhus - Holbaek -:-
14:00Dalum IF - BK Frem -:-
14:00Middelfart - Næsby -:-
15:00B.93 - Brabrand -:-

DÁNIA: 2. osztály - 2. csoport

13:00Vanløse - Avarta -:-
13:30FA 2000 - Slagelse -:-
15:00Nykøbing FC - Brønshøj -:-
15:00Skovshoved - Tarnby -:-

DÁNIA: Elitedivisionen - női

15:00Bröndby N - Thisted N -:-

DÉL-KOREA: K League 1 - Osztályozó csoport

FélidőSuwon - Seoul 1:0

DÉL-KOREA: K League 2

09:00Anyang - Bucheon -:-
11:30Suwon City - Seoul E. -:-

DÉL-KOREA: K3 League - Alsóház

FélidőJeonju Citizen - Cheongju Jikji 0:0
FélidőYangju Citizen - Pyeongtaek Citizen 0:1
08:00Changwon - Gyeongju Citizen -:-
08:00Cheonan City - Chuncheon -:-

DÉL-KOREA: K3 League - Felsőház

08:00Busan Kyotong - Daejeon Korail -:-
08:00Mokpo City - Hwaseong -:-
12:00Gangneung - Gimpo C. -:-
12:00Gimhae - Gyeongju KHNP -:-

ECUADOR: Liga Pro - Első szakasz

23:30El Nacional - Orense 2:2
21:45Mushuc Runa - Guayaquil City -:-
00:00Olmedo - Aucas -:-

ECUADOR: Serie B

22:00Fuerza A. - Santo Domingo -:-
22:00Gualaceo - America de Quito -:-
22:00Santa Rita - Nueve de Octubre -:-

EGYIPTOM: Premier League

20:00Tanta - Al Ahly -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 1. MFL

15:00Borec - Rabotnicki -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 2. MFL

15:30Drita - KF Gostivar -:-
15:30FK Skopje - Labunishta -:-
15:30Kozuv Gevgelija - Pobeda -:-
15:30Osogovo - Sloga Vinica -:-
15:30Plackovica - Rosoman 83 -:-
15:30Sasa - Kit Go Pehchevo -:-
15:30Tikves - Bregalnica -:-
15:30Vardari Forino - Kadino Skopje -:-
15:30Veleshta - FK Korab -:-
15:30Vellazerimi - Ohrid -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

12:00TörölvePaide - Tallinna Kalev -:-
12:00Tulevik - Kuressaare -:-
15:00TörölveKalju - Levadia -:-
15:00Paide - Tallinna Kalev -:-

ÉSZTORSZÁG: Esiliiga

12:00TörölveFlora U21 - Parnu -:-
12:00TörölveNomme Utd - JK Jarve -:-
12:00TörölveVandra Vaprus - Maardu -:-
18:00Levadia U21 - Nomme Utd -:-
18:00Parnu JK Vaprus - Maardu -:-
18:00Tammeka U21 - Parnu -:-

EURÓPA: Premier League (Krím)

15:00Jevpatorija - TSK Szimferopol -:-
15:00SKCHF Szevasztopol - Ocean Kercs -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

13:00Energetik-BGU - Iszlocs Minszk -:-
15:00Gorodeja - Szlavija Mozir -:-
17:00Zogyino - Nyeman -:-
19:00BATE - Dinamo Breszt -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga

13:00Himik Szvetlogorszk - Orsa -:-
13:30ElhalasztvaSzmorgon - Naftan -:-
14:00FC Szlonyim - Asmiany -:-
14:30Szputnyik - Lokomotiv Gomel -:-
15:00Lida - Mikasevicsi -:-
15:30Volna Pinszk - Gomel -:-
16:00Arszenál Dzsarzsinszk - Krumkacsi -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: 2. osztály - A csoport

13:00Sztenlesz Pinszk - Ivacevicsi -:-
14:00Osztrovec - Baranovicsi -:-
15:00Persi Regien - Breszt Malorita -:-
16:00Csajka Zelva - BGU Minszk -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: 2. osztály - B csoport

11:00Polock - Gorki -:-
12:00Dnyepr Rogacsev - Oszipovicsi -:-
13:00Zslobin - SZMI Autotransz -:-
15:00BumProm Gomel - Viktoria Mar. Gorka -:-
15:00Petrikov - Dnyepr Mogiljev -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - tartalékbajnokság

13:00Dinamo Minszk 2 - Vityebszk 2 -:-
16:30Belshina 2 - Szoligorszk 2 -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - női

13:00Bobrujcsanka N - Dnyepr Mogiljev N -:-
15:00Minszk FK N - Zorka-BDU N -:-
16:00Dinamo Minszk N - Botsor Brest N -:-

FINNORSZÁG: Ykkonen

14:00KPV - Vaasa PS -:-
16:00AC Kajaani - Myllykoski PA -:-
16:00MuSa - Mikkeli -:-
17:30Gnistan - SJK Akatemia -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - A csoport

14:00TörölveEPS - JaPS -:-
14:00JaPS - EPS -:-
14:00PK-35 - Keski-Uusimaa -:-
14:00Viikingit - MiPK -:-
15:00NJS - Kultsu -:-
16:00PEPO - Kiffen -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - B csoport

14:00Atlantis - Jazz Pori -:-
14:00Espoo - KaaPo -:-
14:00P-Iirot Rauma - GrIFK -:-
14:00SalPa - PIF Pargas -:-
14:00TörölveTPV - Espoo -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - C csoport

14:00TörölveJJK Jyvaskyla - OLS Oulu -:-
14:00Kiisto - Kemi City -:-
14:00TörölveRovaniemi 2 - JIPPO -:-
14:00Vaajakoski - JIPPO -:-

FINNORSZÁG: Kansallinen Liiga - női

15:00TiPS N - PK-35 Vantaa N -:-
15:00TPS N - Helsinki JK N -:-
15:30KuPS N - Ilves N -:-
16:00Aland Utd N - PK-35 Helsinki N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

17:00St. Etienne - Rennes -:-
21:00Olympique de Marseille - Metz -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2

15:00Toulouse - Auxerre -:-
19:00AC Ajaccio - Sochaux -:-
19:00Amiens - Pau -:-
19:00Chambly - Chateauroux -:-
19:00Guingamp - Grenoble -:-
19:00Nancy - Le Havre -:-
19:00Niort - Paris FC -:-
19:00Rodez - Dunkerque -:-
19:00Valenciennes - Caen -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - A csoport

16:00Caen II - Chateaubriant -:-
18:00Chartres - Rouen -:-
18:00Fleury-Merogis - Lorient II -:-
18:00Poissy - Vannes -:-
18:00Saint-Malo - Versailles -:-
18:00Saint-Pryve - Granville -:-
18:30Plabennec - Sainte-Genevieve -:-
19:00Guingamp II - Blois -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - B csoport

16:00Auxerre II - Reims II -:-
17:00Paris 13 Atl. - GFC Ajaccio -:-
18:00FC 93 - ASM Belfort -:-
18:00Lusitanos - Sannois -:-
18:00Metz II - Lens II -:-
18:00Sedan - Beauvais -:-
18:00St Quentin - Haguenau -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - C csoport

18:00Frejus - Louhans Cuiseaux -:-
18:00GOAL FC - Monaco II -:-
18:00Hyeres - Grasse -:-
18:00Lyon II - Aubagne -:-
18:00Martigues - Toulon -:-
18:00Olympic Marseille II - GFA74 -:-
18:00Saint Priest - Marignane -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - D csoport

18:00Angers II - Beziers -:-
18:00Bergerac - Bourges 18 -:-
18:00Bourges - Moulins-Yzeure -:-
18:00Colomiers - Le Puy -:-
18:00Nantes II - Les Herbiers -:-
18:00Romorantin - Canet Roussillon -:-
19:00Stade Montois - Trelissac -:-

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

14:30Guingamp N - Dijon N -:-
14:30Issy N - Fleury 91 N -:-
14:30Paris FC N - Le Havre N -:-
14:30Soyaux N - Montpellier N -:-

FRANCIAORSZÁG: 2. osztály - női

15:30Nimes N - Thonon Evian N -:-
20:00Brest N - Vendenheim N -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga

17:30Volosz - PAOK -:-
19:30Olympiakosz Pireusz - Panetolikosz -:-

GRÚZIA: Crystalbet Erovnuli Liga

13:00TörölveChikhura - Szaburtalo Tbiliszi -:-
13:00TörölveDila Gori - Torpedo Kutaisi -:-
13:00TörölveMerani Tbiliszi - Dinamo Batumi -:-
13:00TörölveSamtredia - Loco. Tbiliszi -:-
13:00TörölveTelavi - Dinamo Tbiliszi -:-

GRÚZIA: Grúz Kupa

13:00Samgurali - Telavi -:-
13:00Tbilisi City - Chikhura -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

19:00Malacateco - Comunicaciones -:-
21:00Santa Lucia - Iztapa -:-
23:00Municipal - Sacachispas -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

00:00Real du Cap - Racing des Gonaives -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

16:30Zwolle - Sparta Rotterdam -:-
18:45Sittard - AZ Alkmaar -:-
20:00Heerenveen - Venlo -:-
21:00Ajax - Vitesse -:-

HOLLANDIA: Eerste Divisie

16:30NAC Breda - Jong PSV -:-

HOLLANDIA: Tweede Divisie

14:00GVVV - Spakenburg -:-
14:30HHC - AFC -:-
15:00ASWH - De Treffers -:-
15:00Ijsselmeervogels - Jong Volendam -:-
15:00Rijnsburgse Boys - Scheveningen -:-
15:30HFC - Noordwijk -:-
15:30Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys -:-
15:30Katwijk - Kozakken Boys -:-
15:30TEC - Excelsior Maassluis -:-

HOLLANDIA: Derde Divisie

14:30ACV Assen - Hoek -:-
14:30DVS '33 Ermelo - VVSB -:-
14:30GOES - Excelsior 31 -:-
14:30Harkemase Boys - ODIN '59 -:-
14:30Staphorst - Barendrecht -:-
15:00Ter Leede - SteDoCo -:-
17:00Sportlust - VV DOVO -:-
18:00Ajax (Am.) - VVOG -:-
18:00Lisse - Sparta Nijkerk -:-

HOLLANDIA: Divisie 1 U21 - Őszi szezon

14:30Jong Feyenoord - Jong Nijmegen -:-
14:45Jong Heerenveen - Jong Den Haag -:-
14:45Jong NAC Breda - Jong Groningen -:-
15:00Jong FC Twente/Heracles - Jong Almere City -:-

HOLLANDIA: Divisie 1 U18 - Őszi szezon

14:30PSV Eindhoven U18 - Feyenoord U18 -:-
14:30ElhalasztvaUtrecht U18 - AZ Alkmaar U18 -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

17:00Istra 1961 - Sibenik -:-
19:00ElhalasztvaDinamo Zagreb - Rijeka -:-
19:00ElhalasztvaSlaven Belupo - Lok. Zagreb -:-
19:05Osijek - Gorica -:-

HORVÁTORSZÁG: 2. HNL

16:00Kustosija - Dragovoljac -:-
16:00Sesvete - Solin -:-
19:00Medjimurje - Junak Sinj -:-
19:00Zapresic - Osijek 2 -:-

HORVÁTORSZÁG: Horvát Kupa

15:00Ferdinandovac - Dinamo Zagreb -:-

ÍRORSZÁG: Premier Division

18:00Waterford - Sligo Rovers -:-
20:30St. Patricks - Shelbourne -:-

ÍRORSZÁG: 1. osztály

16:00Shamrock 2 - UC Dublin -:-

ÍRORSZÁG: National League - női

15:00Shelbourne N - Peamount N -:-
19:00Galway WFC N - Treaty Utd N -:-
19:30Wexford N - Cork City N -:-
20:00Athlone WFC N - Dublin Waves N -:-

IZLAND: Inkasso-deildin

16:00Leiknir - Afturelding -:-
16:00Leiknir F. - Olafsvik -:-
16:00Thor Akureyri - Fram -:-
16:00Throttur - IBV Vestmannaeyjar -:-
17:00Grindavik - Magni -:-

IZLAND: Urvalsdeild - női

16:00Breidablik N - IBV Vestmannaeyjar N -:-
16:00Selfoss N - Throttur N -:-
17:00FH Hafnarfjordur N - Thor/KA N -:-
19:00Fylkir N - Valur N -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00ElhalasztvaH. Haifa - Hapoel Tel Aviv -:-
19:15ElhalasztvaBeitar Jeruzsálem - Kiryat Shmona -:-
19:30ElhalasztvaBeitar Jeruzsálem - Hapoel Hadera -:-
20:00ElhalasztvaMaccabi Tel Aviv - Netanya -:-

JAPÁN: J1 League

FélidőNagoya - Shimizu 2:0
11:00Urawa - Yokohama FC -:-
12:00Kobe - Sapporo -:-

JAPÁN: J2 League

FélidőAlbirex Niigata - Kofu 0:0
11:30Kyoto - Omiya Ardija -:-
12:00Ehime - Kanazawa -:-
12:00Tokushima - Yamaga -:-

JAPÁN: J3 League

FélidőFukushima Utd - Blaublitz 0:1

JAPÁN: Nadeshiko League - női

06:00C-Osaka N - Urawa N 0:0
06:00Vegalta Sendai N - Nojima Stella N 1:0
08:00Beleza N - Kunoichi N -:-

JORDÁNIA: Premier League

16:00ElhalasztvaAl Sareeh - Maan -:-
18:30ElhalasztvaSahab - Al Ramtha -:-

KAMBODZSA: C-League

10:30TörölveAngkor Tiger - Visakha -:-
10:30Police Commissary - Electricite Du Cambodge -:-
10:30Sports Academy - Asia Euro United -:-
13:00National Defense - Phnom Penh Crown -:-
13:00TörölvePhnom Penh Crown - Kirivong Sok Sen Chey -:-
13:00TörölveSvay Rieng - NagaWorld -:-
22:30Boeung Ket - Svay Rieng -:-

KANADA: Canadian Premier League

20:00TörölveValour - York 9 -:-

KANADA: CSL

23:00Brantford - Scarborough B. -:-

KATAR: QSL Cup

17:00ElhalasztvaAl-Sadd - Al-Duhail -:-
17:00Al Sailiya - Al Khor -:-
19:15Al-Wakra - Qatar SC -:-

KAZAHSZTÁN: Premier League

12:00Taraz - Tobol -:-
15:00TörölveFC Asztana - Kaisar -:-
15:00TörölveK. Almaty - Zsetiszu -:-
15:00TörölveKaszpij Aktau - Sahtyor Karagandi -:-
15:00ElhalasztvaKaszpij Aktau - Kizilzsar -:-
15:00TörölveKizilzsar - Okzsetpesz -:-
15:00TörölveOrdabaszi - Tobol -:-
15:00ElhalasztvaSahtyor Karagandi - Okzsetpesz -:-
15:00ElhalasztvaTaraz - FC Asztana -:-

KÍNA: Jia League

09:30Taizhou Yuanda - Beijing Renhe -:-
13:35Jiangxi Liansheng - Guizhou Zhicheng -:-
14:00Sichuan Jiuniu - Changchun Yatai -:-

KIRGIZISZTÁN: Premier Liga

07:00Alga - Abdish-Ata -:-
07:00Dordoi Bishkek - Alay Osh -:-
12:00Kaganat - Kara Balta -:-
12:00Neftchi Kochkor-Ata - Ilbirs -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

01:00Jaguares de Cordoba - La Equidad 2:0
03:05Once Caldas - Atletico Nacional 2:0
23:00Bucaramanga - Patriotas -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

21:00Llaneros - Leones -:-
22:00Barranquilla - Cortulua -:-
22:00Boca Juniors - Real Cartagena -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:00TörölveAtletico F.C. - Valledupar -:-
22:00TörölveBarranquilla - Tigres -:-
22:00TörölveBogota - Boca Juniors -:-
22:00TörölveCortulua - Llaneros -:-
22:00TörölveFortaleza - Orsomarso -:-
22:00TörölveHuila - U. Magdalena -:-
22:00TörölveLeones - Quindio -:-
22:00TörölveReal San Andres - Real Cartagena -:-

KOSZOVÓ: Superliga

16:00Feronikeli - Drenica -:-
16:00Trepca 89 - KF Llapi -:-

LAOSZ: Lao League

10:00Ezra - Master 7 -:-
10:00Young Elephant - Lao Police -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

15:00Cracovia - Rakow -:-
17:30Lechia Gdansk - Podbeskidzie -:-
20:00Jagiellonia - Zaglebie Lubin -:-

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

12:40Legnica - Korona Kielce -:-
16:00Leczna - Radomiak Radom -:-

LENGYELORSZÁG: 2. osztály

13:00Lech Poznan 2 - Polkowice -:-
17:00Chojniczanka - Blekitni Stargard -:-
18:00Bytovia Bytow - Skra -:-
18:00Katowice - Pogon Siedlce -:-
18:00Ostroda - Pruszkow -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - I. csoport

14:00Huragan Morag - Grodzisk M. -:-
15:00Wasilkow - Ursus Warszawa -:-
15:00Zambrow - Wikielec -:-
16:00Biala Piska - Concordia Elblag -:-
16:00Skierniewice - Blonianka Blonie -:-
16:00Sokol Aleksandrow L. - Legionowo -:-
18:00Polonia Warszawa - Bron Radom -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - II. csoport

15:00Nielba Wagrowiec - Unia Swarzedz -:-
15:00Unia Janikowo - Jarocin -:-
16:00Gryf Wejherowo - Koszalin -:-
16:00Kleczew - Elana Torun -:-
16:00Kotwica Kolobrzeg - Gwardia Koszalin -:-
16:00Pomorzanin Torun - Stezyca -:-
16:00Starogard Gdanski - Swit Skolwin -:-
16:00Swinoujscie - Przodkowo -:-
19:30B. Gdynia - Gornik Konin -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport

13:00Zaglebie Lubin 2 - Piast Zmigrod -:-
15:00Brzeg - Goczalkowice Zdroj -:-
15:00Polonia Bytom - Kluczbork -:-
16:00Foto-Higiena Gac - Sleza Wroclaw -:-
16:00Nysa - Polonia Swidnica -:-
16:00ROW Rybnik - Gornik Zabrze 2 -:-
16:00Z. Gora - Warta Gorzow -:-
18:00Bielsko-Biala - Ruch Chorzow -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport

12:00Hetman Zamosc - Ostrowiec -:-
15:00Stal Krasnik - Sokol Sieniawa -:-
16:00Chelmianka Chelm - Biala Podlaska -:-
16:00Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebultow -:-
16:00Siarka Tarnobrzeg - S. Wola -:-
16:00Wisloka Debica - Avia Swidnik -:-

LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga

11:15UKS SMS Lodz U18 - Gornik Zabrze U18 -:-
12:00Arka Gdynia U18 - Zaglebie Lubin U18 -:-
12:00Slask U18 - Wisla Krakow U18 -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraliga - női

11:00Medyk Konin N - Leczna N -:-
12:00Slask Wroclaw N - Olimpia Szczecin N -:-
12:00UJ Krakow N - Biedrzychowice N -:-
15:00UKS SMS Lodz N - Czarni Sosnowiec N -:-

LETTORSZÁG: 1. Liga

14:00Dinamo Riga - Rezekne -:-
15:00Lokomotiv Daugavpils - FK Smiltene -:-
15:00Super Nova - Auda -:-

LITVÁNIA: I Lyga - Feljutók

12:00Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai -:-
14:00FK Panevezys 2 - Dainava Alytus -:-
15:00Vilniaus Vytis - Nevezis Kedainiai -:-
16:00Jonava - Siauliai FA -:-

LITVÁNIA: I Lyga - Osztályozó csoport

16:00BFA Vilnius - Zalgiris 2 -:-

MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga

14:45Paks - MTK Budapest -:-
19:30Zalaegerszeg - Diósgyőri VTK -:-

MAKAÓ: Elite League

13:00Tak Chun Ka I - Casa de Portugal -:-
15:00Policia - Benfica -:-

MALAJZIA: Szuperliga

15:00Pahang - Kedah -:-
15:00Selangor - UiTM -:-

MALAJZIA: Premier League

10:45UKM - Penang -:-
15:00Johor DT II - Perak 2 -:-

MÁLTA: Premier League

17:00Birkirkara - Mosta FC -:-
17:00Gudja - Lija Athletic -:-
21:15Balzan - Valletta -:-
21:15Gzira - Tarxien -:-

MÁLTA: 1. osztály

17:00Zebbug - Mqabba FC -:-
21:15Swieqi - St. George's FC -:-

MAROKKÓ: Botola Pro

20:15Agadir - FUS Rabat -:-

MAURITÁNIA: Ligue 1

19:00Tevragh-Zeina - JAHE -:-
21:55Nouakchott King's - ASAC Concorde -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

02:30Puebla - Queretaro 3:3
04:30Juarez - Atlas 0:1
00:00Guadalajara - Mazatlan FC -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura

19:00Tlaxcala - Atlante -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A

23:00Pioneros - Zitacuaro 3:0
00:00Mazorqueros - Saltillo 1:1
19:00Atl. San Luis 2 - Cimarrones de Sonora 2 -:-
22:00Canoneros Marina - Inter Playa Del Carmen -:-
00:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Apertura

23:00Necaxa N - Monterrey N 0:1
19:00Club America N - Mazatlan FC N -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

15:00CSCA Buiucani - Dinamo-Auto -:-
18:00Speranta Nisporeni - Milsami -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

15:30Jezero - Titograd -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

15:30Augsburg - Borussia Dortmund -:-
15:30Bielefeld - Köln -:-
15:30Leverkusen - RB Leipzig -:-
15:30Mainz - VfB Stuttgart -:-
15:30Mönchengladbach - Union Berlin -:-
18:30Schalke 04 - Werder Bremen -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

13:00Braunschweig - Kiel -:-
13:00Darmstadt - Regensburg -:-
13:00Düsseldorf - Würzburger Kickers -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

14:001860 München - Magdeburg -:-
14:00Duisburg - Zwickau -:-
14:00Hallescher - Ingolstadt -:-
14:00Saarbrücken - Rostock -:-
14:00Verl - Bayern München II -:-
14:00Viktoria Köln - Wehen -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

13:00Hannover II - Oberneuland -:-
13:00Phonix Lubeck - SC Weiche-08 -:-
13:00Wolfsburg II - Oldenburg -:-
14:00Werder Bremen II - Hildesheim -:-
16:00Delmenhorst - BSV Rehden -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

13:30Auerbach - Meuselwitz -:-
13:30Babelsberg - TB Berlin -:-
13:30Halberstadt - Lichtenberg -:-
13:30Jena - Luckenwalde -:-
13:30Viktoria Berlin - Chemie Leipzig -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

14:00Ahlen - Wiedenbruck -:-
14:00Düsseldorf II - Lotte -:-
14:00Fortuna Köln - Köln II -:-
14:00Lippstadt - RW Essen -:-
14:00Mönchengladbach II - Wuppertaler -:-
14:00Oberhausen - Homberg -:-
14:00Rödinghausen - Bergisch Gladbach -:-
14:00Schalke 04 II - Straelen -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

14:00Alzenau - Mainz II -:-
14:00ElhalasztvaGiessen - Walldorf -:-
14:00Kassel - Homburg -:-
14:00Stadtallendorf - Elversberg -:-
14:00VfB Stuttgart II - FSV Frankfurt -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

14:00ElhalasztvaAubstadt - Garching -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

13:00Blau Weiss Berlin - RSV Eintracht -:-
14:00Staaken - Torgelower Greif -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - dél

12:00Eilenburg - Martinroda -:-
13:00Blau-Weiss Zorbau - Inter Leipzig -:-
14:00Grimma - Sandersdorf -:-
14:00Krieschow - Oberlausitz -:-
14:00Ludwigsfelder - Einheit Rudolstadt -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Schleswig-Holstein

13:30SC Weiche-08 II - Kronshagen -:-
14:00Flensburg - Husumer -:-
14:00Pansdorf - Preussen Reinfeld -:-
15:00Dornbreite Lubeck - Neumünster -:-
16:30Oldenburger - Lübeck II -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

14:00Meiendorfer SV - TuS Osdorf -:-
15:30Curslack-Neuengamme - Hamm United -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bremen

13:00Werder Bremen III - Leher -:-
13:15Blumenthaler - Borgfeld -:-
14:00Aumund-Vegesack - BTS Neustadt -:-
14:00Brinkumer - Habenhauser -:-
15:00OSC Bremerhaven - Bremer -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

15:00Ramlingen-Ehlershausen - Egestorf-Langreder -:-
16:00Hagen/Uthlede - Rotenburger -:-
16:00Tündern - Arminia Hannover -:-
17:00Wolfenbüttel - Eintracht Northeim -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

15:00Fulda-Lehnerz - Ginsheim -:-
15:00Hadamar - Hunfelder -:-
15:00Hessen Dreieich - Eddersheim -:-
15:00Viktoria Griesheim - Erlensee -:-
17:00Flieden - TUS Dietkirchen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Trier - Hassia Bingen -:-
15:30Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30Jagersburg - Mechtersheim -:-
15:30Waldalgesheim - Koblenz -:-
15:30Worms - Diefflen -:-
16:30Dudenhofen - Eppelborn -:-
17:30Emmelshausen - Engers -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Dorfmerkingen - FC 08 Villingen -:-
14:00Freiberg - Linx -:-
14:00Freiburger - Walldorf II -:-
14:00Ravensburg - Pforzheim -:-
14:00Sandhausen II - Nöttingen -:-
14:00Stuttgarter Kickers - Neckarsulmer -:-
14:00TSV Ilshofen - Bruchsal -:-
15:30Oberachern - Bissingen -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - észak

11:00Magdeburg U19 - Kiel U19 -:-
11:30Eimsbütteler U19 - St. Pauli U19 -:-
13:00Bremen U19 - Hamburger SV U19 -:-
13:00Chemnitzer FC U19 - Hertha U19 -:-
13:00RB Leipzig U19 - Wolfsburg U19 -:-
15:00Dresden U19 - Hallescher U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - dél

11:00Frankfurt U19 - Mainz U19 -:-
11:00Kaiserslautern U19 - Ingolstadt U19 -:-
11:00Nürnberg U19 - Freiburg U19 -:-
11:00Offenbach U19 - Heidenheim U19 -:-
13:00Bayern U19 - Augsburg U19 -:-
14:00Furth U19 - Ulm U19 -:-
16:30Saarbrucken U19 - VfB Stuttgart U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - nyugat

15:00Bielefeld U19 - Leverkusen U19 -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - női

18:00Bayern München N - Freiburg N -:-

NÉMETORSZÁG: Német Kupa - női

13:30Weinberg N - Holzbach N -:-
14:00Holstein Kiel N - Berghofen N -:-
14:00Ingolstadt N - Würzburger Kickers N -:-
15:00Gottenheim N - Saarbrücken N -:-
16:00Alberweiler N - Andernach N -:-
18:00Gütersloh N - Bielefeld N -:-
18:00Rhade N - Borussia Bocholt N -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

18:00Molde - Sandefjord -:-
20:30Strömsgodset - Sarpsborg 08 -:-

NORVÉGIA: 2. osztály - 1. csoport

16:00Eidsvold - Alta -:-
16:00Florø - Kjelsås -:-
16:00Floya - Hødd -:-
16:00TörölveHalden - Kjelsås -:-

NORVÉGIA: 2. osztály - 2. csoport

15:00TörölveSotra - Bryne -:-
16:00Asker - Fram -:-
16:00Baerum Sportsklubb - Bryne -:-
16:00TörölveEgersunds - Flekkeroy -:-
16:00Flekkeroy - Egersunds -:-
16:00Notodden - Nardo -:-

NORVÉGIA: 3. divízió - 1. csoport

14:00TörölveGjellerasen - Lørenskog -:-
16:00ElhalasztvaElverum - Gjovik-Lyn -:-
16:00ElhalasztvaFunnefoss/Vormsund - Nybergsund -:-
16:00ElhalasztvaGjellerasen - Kongsvinger 2 -:-
16:00ElhalasztvaLillestrom 2 - Lørenskog -:-
16:00TörölveNybergsund - Gjovik-Lyn -:-
16:00ElhalasztvaRaufoss 2 - Brumunddal -:-
16:00ElhalasztvaRommen SK - Grorud 2 -:-
16:00TörölveToten - Lillestrom 2 -:-
16:00ElhalasztvaUll/Kisa 2 - Toten -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 2. csoport

14:00TörölveAssiden - Pors Grenland -:-
14:00ElhalasztvaFlint - Assiden -:-
14:00ElhalasztvaOrn - Pors Grenland -:-
16:00ElhalasztvaHonefoss - Mjöndalen 2 -:-
16:00TörölveHonefoss - Halsen -:-
16:00ElhalasztvaOppsal - Krakeroy -:-
16:00ElhalasztvaSarpsborg 08 2 - Halsen -:-
16:00ElhalasztvaTonsberg - Strømsgodset 2 -:-
16:00TörölveTonsberg - Flint -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 3. csoport

14:00TörölveDjerv 1919 - Viking 2 -:-
14:00ElhalasztvaDjerv 1919 - Staal Jorpeland -:-
14:00TörölveStaal Jorpeland - Madla IL -:-
15:00TörölveIL Express - Brodd -:-
15:00ElhalasztvaSola - Mandalskameratene -:-
15:00TörölveVindbjart - Vidar -:-
16:00ElhalasztvaMadla IL - Brodd -:-
16:00ElhalasztvaVidar - Start 2 -:-
16:00ElhalasztvaVindbjart - Akra -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 4. csoport

13:00TörölveBjarg - Frigg -:-
13:00ElhalasztvaLysekloster - Ready -:-
13:00TörölveSogndal 2 - Ready -:-
14:00TörölveLyn - Fjora -:-
15:00TörölveFyllingsdalen - Fana -:-
15:00TörölveOS - Lysekloster -:-
15:00TörölveSandviken - Stord -:-
16:00ElhalasztvaArdal - Sandviken -:-
16:00ElhalasztvaBrann Bergen 2 - Fana -:-
16:00ElhalasztvaFrigg - Stord -:-
16:00ElhalasztvaFyllingsdalen - Fjora -:-
16:00ElhalasztvaLyn - OS -:-
16:00ElhalasztvaSogndal 2 - Bjarg -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 5. csoport

14:00TörölveMelhus - Volda TI -:-
14:00TörölveTiller - Spjelkavik -:-
16:00TörölveAalesund 2 - Kolstad -:-
16:00TörölveByåsen - Strindheim -:-
16:00ElhalasztvaKolstad - Tiller -:-
16:00ElhalasztvaMelhus - Byåsen -:-
16:00ElhalasztvaMolde 2 - Aalesund 2 -:-
16:00TörölveNtnui - Tynset -:-
16:00ElhalasztvaOrkla - Strindheim -:-
16:00ElhalasztvaRanheim 2 - Spjelkavik -:-
16:00ElhalasztvaTraeff - Tynset -:-
16:00ElhalasztvaVolda TI - Ntnui -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 6. csoport

13:00TörölveLokomotiv Oslo - Nordstrand -:-
14:30ElhalasztvaFinnsnes - Lokomotiv Oslo -:-
16:00TörölveFinnsnes - Skanland -:-
16:00ElhalasztvaJunkeren - Ullern -:-
16:00ElhalasztvaMelbo - Tromsø 2 -:-
16:00ElhalasztvaMjolner - Skeid 2 -:-
16:00ElhalasztvaNordstrand - Skanland -:-
16:00ElhalasztvaRana - Stabaek 2 -:-

NORVÉGIA: Toppserien - női

15:00Kolbotn N - Rosenborg N -:-
15:00LSK Kvinner N - RØA N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

15:00Torino - Atalanta -:-
18:00Cagliari - Lazio -:-
18:00Sampdoria - Benevento -:-
20:45Inter - Fiorentina -:-

OLASZORSZÁG: Serie B

14:00Brescia - Ascoli -:-
14:00Cosenza - Entella -:-
14:00Frosinone - Empoli -:-
14:00Lecce - Pordenone -:-
14:00Pescara - Chievo -:-
14:00Salernitana - Reggina -:-
16:00Venezia - L.R. Vicenza -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

20:45Lecco - Giana Erminio -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

20:45Vis Pesaro - Legnago Salus -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport

20:45Cavese - Vibonese -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1

10:00Bologna U19 - Cagliari U19 -:-
11:00AC Milan U19 - Atalanta U19 -:-
13:00Spal U19 - Inter U19 -:-
17:00Ascoli U19 - Fiorentina U19 -:-

OLASZORSZÁG: Coppa Italia Primavera

15:00Udinese U19 - Vicenza U19 -:-

OLASZORSZÁG: Coppa Italia - női

15:00Pomigliano N - Bari N -:-
16:00Lady Granata N - Verona N -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga

13:00Tambov - Szpartak Moszkva -:-
15:30Zenit - Ufa -:-
19:00Szocsi - Krasznodar -:-

OROSZORSZÁG: PFL - 2. csoport

17:00Murom - Rogyina Moszkva -:-

OROSZORSZÁG: PFL - 3. csoport

16:00Krasznij SGAFKST - Rjazany -:-

OROSZORSZÁG: PFL - 4. csoport

12:00Orenburg 2 - Uljanovszk -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

14:15Shirak - Ararat -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Guairena FC - 12 de Octubre 3:3

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00Sport Boys - Dep. Municipal 1:1
20:00Cajamarca - Cienciano -:-
22:00Carlos Stein - Alianza Lima -:-
22:30Binacional - Carlos Mannucci -:-

PORTUGÁLIA: Primeira Liga

16:30Maritimo - Tondela -:-
19:30Benfica - Moreirense -:-
22:00Boavista - FC Porto -:-

PORTUGÁLIA: LigaPro

12:00Covilha - Varzim -:-

PORTUGÁLIA: Portugál Kupa

16:00FC Amares - SC Vianense -:-
16:00Porto da Cruz - Camacha -:-
17:00Berco - Vilaverdense -:-
20:00Beira Mar - Oliveira Hospital -:-
20:00GD Braganca - Limianos -:-

PORTUGÁLIA: Liga BPI - női

16:00CF Benfica N - Damaiense N -:-

ROMÁNIA: Liga 1

13:45Academica Clinceni - Gaz Metan -:-
20:30Viitorul Constanta - Astra -:-

ROMÁNIA: Liga 2

10:00Aerostar - Csíkszereda -:-
10:00ASU Poli Timisoara - Ripensia Timisoara -:-
10:00Gloria Buzau - CSM Resita -:-
10:00Pandurii - Mioveni -:-
10:00Turnu Magurele - Concordia -:-
10:00Unirea Slobozia - F. Constanta -:-
11:30Comuna Recea - Rapid Bukarest -:-
17:45Petrolul - Calarasi -:-

ROMÁNIA: Szuperliga - női

10:00Banat N - Heniu Prundu Bargaului N -:-
10:00SN Constanta N - Fortuna Becicherecu Mic N -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Faetano - Cosmos -:-
15:00Juvenes/Dogana - Virtus -:-
15:00La Fiorita - Cailungo -:-
15:00Pennarossa - Tre Penne -:-

SKÓCIA: Premiership

16:00Hamilton - Dundee United -:-
16:00Livingston - St. Johnstone -:-
16:00St. Mirren - Kilmarnock -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

13:00Alaves - Getafe -:-
16:00Valencia - Huesca -:-
18:30Elche - Real Sociedad -:-
21:00Betis - Real Madrid -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

16:00Zaragoza - Las Palmas -:-
18:15Logrones - Castellon -:-
18:15Malaga - Alcorcon -:-
18:15Sporting Gijon - Girona -:-
20:30Fuenlabrada - Albacete -:-

SVÁJC: Szuperliga

19:00Sion - Young Boys -:-
19:00Zürich - Lugano -:-

SVÁJC: Challenge League

17:30Wil - Thun -:-
18:00Lausanne Ouchy - Kriens -:-

SVÁJC: Promotion League

15:00Black Stars - Cham -:-
16:00Bruhl SG - Sion II -:-
16:00Koniz - Rapperswil -:-
16:00YF Juventus - Basel II -:-
16:00Zürich II - Bavois -:-
18:00Etoile-Carouge - Breitenrain -:-
18:00Nyonnais - Bellinzona -:-

SVÁJC: 1. Liga - 1. csoport

17:00Azzurri Lausanne - Lausanne II -:-
17:00Meyrin - Martigny -:-
17:00Oberwallis Naters - Vevey -:-
17:00Terre Sainte - La Chaux-De-Fonds -:-
18:00Young Boys II - Olympique de Geneve -:-
19:00Chenois - Lancy -:-

SVÁJC: 1. Liga - 2. csoport

16:00Grasshopper II - Baden -:-
16:00Wohlen - Solothurn -:-
16:00Zug - Goldau -:-
17:00Muttenz - Buochs -:-

SVÁJC: 1. Liga - 3. csoport

16:00Eschen - Tuggen -:-
16:00Gossau - Red Star Zurich -:-
16:00Hongg - Thalwil -:-
16:00Linth - Balzers -:-
17:00Paradiso - Dietikon -:-
17:00St. Gallen II - Wettswil-Bonstetten -:-

SVÁJC: Svájci Kupa

17:00Balerna - Monthey -:-

SVÁJC: Nationalliga A - női

16:00Luzern N - Zürich N -:-
18:00Servette N - Grasshoppers N -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

15:00Örebro - Sirius -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

13:00Norrby - Degerfors -:-
15:00Dalkurd - Akropolis -:-
17:30Brage - Östers -:-
17:30Halmstad - Ljungskile -:-
17:30Västerås SK - Jönköpings -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra

13:00Örebro Syr. - Vasalunds -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra

15:00Karlskrona - Qviding -:-
15:00Torns - Motala -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norrland

14:00Friska Viljor FC - Sandviks -:-
14:00Skelleftea - IFK Östersund -:-
15:00Notvikens IK - Gottne IF -:-
15:00Stode - Moron -:-
16:00Taftea IK - Ytterhogdals -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Svealand

14:00Enskede - Fanna -:-
14:00Karlbergs - Stockholm Internazionale -:-
14:00Kungsängens - Lidingö IFK -:-
15:00Kvarnsvedens - Upsala -:-
15:00Skiljebo - Hudiksvalls -:-
16:00Fagersta Södra - IFK Stocksund -:-
17:00Enköping - Österåker IFK -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Västra Götaland

13:00Rosengard - Prespa Birlik -:-
13:00Vinbergs - Halmia -:-
14:00Eslövs - Frölunda -:-
14:00IFK Malmö - Assyriska BK -:-
14:00Olympic - Angelholms -:-
14:00Ullareds IK - Bunkeflo IF -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Svealand

14:00Forward - Assyriska IF -:-
14:00Kumla - Trosa-Vagnharads -:-
14:00Newroz - Huddinge -:-
15:00Atvidabergs - Rynninge -:-
16:00Varmbols - Tyresö -:-
17:00Gute - Arameisk-Syrianska -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland

13:00Ahlafors IF - Amal -:-
13:30Sävedalens - Stenungsunds -:-
14:00Grebbestads - Oddevold -:-
14:00Tidaholm IFK - Gauthiod -:-
14:00Vårgårda IK - Lidköpings FK -:-
15:00Vanersborgs IF - Nordvarmland -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Östra Götaland

14:00Almeboda/Linneryd - Husqvarna -:-
14:00IFK Karlshamn - Dalstorps IF -:-
14:00Nosaby IF - Tord -:-
15:00Österlen FF - Rappe GOIF -:-
17:00Syrianska - Bromolla -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

14:00Vaxjö DFF N - Kristianstads N -:-

SVÉDORSZÁG: Elitettan - női

13:00AIK N - Hammarby N -:-
15:00Bollstanas N - Kalmar N -:-
15:00Sandvikens N - Jitex N -:-
16:00Alingsas FC N - Kvarnsvedens N -:-

SZERBIA: Super Liga

16:00Cukaricki - Macva -:-
16:00Javor - Zlatibor Cajetina -:-
16:00Radnik - Rad -:-
16:00TSC Backa Topola - Spartak Zlatibor Voda -:-
18:00Mladost - Crvena zvezda -:-

SZLOVÁKIA: Fortuna liga

18:00Senica - Trnava -:-
19:00Michalovce - Pohronie -:-
19:00Nitra - Sered -:-
19:00Slovan Bratislava - Ruzomberok -:-
19:00Z. Moravce - Vrable - Zilina -:-

SZLOVÁKIA: 2. Liga

15:30Dubnica - FC Kosice -:-
15:30Trebisov - Komarno -:-
18:00Podbrezova - L. Mikulas -:-
19:00Skalica - Puchov -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - nyugat

15:00AFC Nove Mesto - Sala -:-
18:00Myjava - Kalna n. Hronom -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - kelet

15:00FK Humenne - Plavnica -:-
15:00Lipany - 1.FK Svidnik -:-
15:00Presov - Krompachy -:-
15:00Vranov - Giraltovce -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - közép

15:00MSK Martin - R. Sobota -:-
15:00Namestovo - Rakytovce -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - Pozsony

16:00Pezinok - Rusovce -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

15:30Tabor Sezana - Maribor -:-
17:30Gorica - Aluminij -:-

SZLOVÉNIA: 2. SNL

16:00Bilje - Beltinci -:-
16:00Dob - Nafta -:-
16:00Jadran Dekani - Drava -:-
16:00Radomlje - Brda -:-
18:00NK Krka - Krsko -:-
19:00Brezice - Primorje -:-
20:30Rudar - Triglav -:-

TÁDZSIKISZTÁN: Vysshaya Liga

13:00Kuktos - Istaravshan -:-
13:00Regar-TadAZ - Faizkand -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

13:00Polisi Tanzania - Dodoma Jiji -:-
15:00Tanzania Prisons - Azam -:-
18:00Simba - Gwambina -:-

THAIFÖLD: Thai League 1

12:45Muangthong - Ratchaburi -:-
13:00Police Tero - Chonburi -:-
14:00Trat FC - Port MTI FC -:-
15:00Buriram - Suphanburi -:-

THAIFÖLD: Thai League 2

12:45ElhalasztvaKhonkaen Utd. - Nong Bua Pitchaya -:-
12:45Lampang - Khonkaen FC -:-
12:45ElhalasztvaSisaket - Chiangmai FC -:-
13:00ElhalasztvaChiangmai Utd - Thai Navy -:-
13:00Samut Sakhon - Nong Bua Pitchaya -:-
13:00ElhalasztvaSamut Sakhon - Lampang -:-
14:00ElhalasztvaAyutthaya Utd - Khonkaen FC -:-
14:00ElhalasztvaCustoms Utd - Ranong -:-
14:00Khonkaen Utd. - Customs Utd -:-
14:00ElhalasztvaUthai Thani - Phrae -:-
14:00Uthai Thani - Chiangmai Utd -:-
15:00ElhalasztvaChainat - Kasetsart -:-
15:00Kasetsart - Thai Navy -:-
15:00ElhalasztvaUdon Thani - Nakhon Pathom -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

12:30Kayserispor - Erzurum BB -:-
15:00Göztepe - Gaziantep -:-
15:00Hatayspor - Kasimpasa -:-
18:00Trabzonspor - Yeni Malatyaspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

13:00Ümraniyespor - Istanbulspor -:-
18:00Akhisarspor - Balikesirspor -:-
18:00Bursaspor - Giresunspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - fehér csoport

14:0024 Erzincanspor - Kahramanmaras -:-
14:00Gümüshanespor - Inegolspor -:-
14:00Sanliurfaspor - Sancaktepe -:-
14:30Hacettepe - Ergene Velimese -:-
14:30Zonguldak - Nigde Anadolu -:-
15:00Manisa FK - Kocaelispor -:-
15:00Sariyer - Afjet Afyonspor -:-
15:00Utas Usakspor - Ankara Demirspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - vörös csoport

14:00Elazigspor - Serik Belediyespor -:-
14:00FK Vanspor - Kirklarelispor -:-
14:00Pazarspor - Tarsus -:-
14:00Sivas Belediyespor - Bayburt -:-
14:30Kirsehir Belediyespor - Etimesgut -:-
14:30Mamak - Turgutluspor -:-
15:00Bodrumspor - Kastamonuspor -:-
15:00Karacabey Belediyespor - 1922 Konyaspor -:-
15:00Pendikspor - Kardemir Karabük -:-
15:00Sakaryaspor - Eyüpspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 1. csoport

12:30Fatsa Belediyespor - Kizilcabölük Spor Kulübü -:-
14:00Ofspor - Alemdag -:-
14:30Kemerspor 2003 - Hopaspor -:-
14:30Payasspor - Arnavutkoy Bl. -:-
15:00Belediye Derince - Manisaspor -:-
15:00Edirnespor - Nevsehirspor -:-
18:00Diyarbekirspor - 1928 Bucaspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 2. csoport

14:00Agri 1970 - Mardin BB -:-
14:00Tokatspor - Iskenderun -:-
14:30Yozgatspor 1959 FK - Yomraspor -:-
15:00Cengelkoy SK - Kahta -:-
15:00Darica Genclerbirligi - Fethiyespor -:-
15:00Halide E. - Kutahyaspor -:-
15:00Nazillispor - Ceyhanspor -:-
15:00Tekirdagspor - Tepecik -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 3. csoport

14:00Arhavispor - Yalovaspor -:-
14:00Batman Petrolspor - Isparta 32 Spor -:-
14:00Carsambaspor - Elazig Karakocan -:-
15:00Catalca - Cizrespor -:-
15:00Sile Yildizspor - Osmaniyespor -:-
15:00Soma Spor - Golcukspor -:-
18:00Icel - Erbaaspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 4. csoport

14:00Adiyamanspor - Kestel -:-
14:00Siirt Ozel - Karaköprü -:-
14:30Kozan - Düzcespor -:-
14:30Turk Metal - Sultanbeyli -:-
15:00Bergama Bld. - Aksaray Bld. -:-
15:00Modafenspor - Kelkit -:-
15:00Muglaspor - 52 Orduspor -:-
15:00Silivrispor - Bursa -:-

UKRAJNA: Premier League

13:00Minaj - Dinamo Kijev -:-
16:00Vorszkla - Mariupol -:-
18:30Olekszandrija - Dnipro-1 -:-

UKRAJNA: Persha Liga

14:00Krisztal - Metaliszt 1925 -:-
14:00Zsitomir - Prikarpattya -:-
15:00Agrobiznyesz Volocsiszk - Alliance -:-
15:00VPK-Agro - Hirnyik-Sport -:-
16:00Cs. Odessza - Veresz Rivnye -:-
16:00Kremin - Obolon -:-
16:00Niva Ternopil - Kramatorszk -:-
16:30ElhalasztvaMykolaiv - Volin Luck -:-

UKRAJNA: Druha Liga

14:00Cserkascsina - Nikopol -:-
15:00Balkany - Yarud Mariupol -:-
15:00Niva Vinnyica - Bukovina -:-
16:00Chernihiv - Volin Luck 2 -:-
16:00MFC Metalurg - Tavrija -:-
16:00Rubikon Kyiv - Dunaivtsi -:-

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

10:00Deszna U21 - Rukh Lviv U21 -:-
10:00Lviv U21 - Zorya U21 -:-
11:00Sahtar Donyeck U21 - Olimpik Donyeck U21 -:-
12:00Kolos Kovalivka U21 - Inhulec U21 -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

20:00Liverpool Montevideo - Nacional -:-

USA: MLS

21:30Nashville SC - Houston Dynamo -:-

USA: USL Championship

23:00New York Red Bulls 2 - Philadelphia 2 -:-

USA: USL League One

01:00TörölveGreenville - New England II -:-
01:00Greenville - North Texas 1:0
17:00Orlando City B - New England II -:-
20:00Forward Madison - Chattanooga Red Wolves -:-

USA: NISA - Őszi szezon

23:00Chattanooga - New York Cosmos 0:0
02:00California Utd. - LA Force 2:3

USA: NWSL - női

01:00TörölveOrlando Pride N - Chicago N -:-
03:30TörölveUtah Royals N - Washington N -:-

USA: NWSL - női - Őszi szezon

19:00Chicago N - Washington N -:-
21:30Utah Royals N - Reign N -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

15:00AGMK - Qizilqum -:-
15:00Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi -:-

VIETNÁM: V.League 1

12:00BHTS Quang Nam - Hanoi FC -:-
12:00Da Nang - Hai Phong -:-
12:00Ho Chi Minh - Nam Dinh -:-
12:00Song Lam Nghe An - Gia Lai -:-
12:00Thanh Hoa - Hong Linh Ha Tinh -:-
12:00Than Quang Ninh - Binh Duong -:-
12:00The Cong - Sai Gon FC -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

10:30Ibiza (Esp) - UCAM Murcia (Esp) -:-
12:00Algeciras (Esp) - Melilla (Esp) -:-
12:00Burlades (Esp) - Pena (Esp) -:-
12:00Cornella (Esp) - Sant Andreu (Esp) -:-
12:00G. Segoviana (Esp) - Las Rozas (Esp) -:-
13:00Chesterfield (Eng) - Guiseley (Eng) -:-
14:001. FC Schweinfurt (Ger) - Nürnberg II (Ger) -:-
14:00Dungannon (Nir) - Banbridge (Nir) -:-
14:30Stockport (Eng) - Kidderminster (Eng) -:-
15:00Arbroath (Sco) - Forfar (Sco) -:-
15:00Coleraine (Nir) - Annagh (Nir) -:-
15:00Knockbreda (Nir) - Larne (Nir) -:-
15:00Montrose (Sco) - Brechin (Sco) -:-
15:00St. Albans (Eng) - King’s Lynn (Eng) -:-
16:00Airdrieonians (Sco) - Queen of South (Sco) -:-
16:00Altrincham (Eng) - AFC Fylde (Eng) -:-
16:00Barnoldswick (Eng) - Farsley (Eng) -:-
16:00Bath (Eng) - Torquay (Eng) -:-
16:00Chippenham (Eng) - Hereford (Eng) -:-
16:00Cliftonville (Nir) - Newry City (Nir) -:-
16:00Crusaders (Nir) - Ballinamallard (Nir) -:-
16:00Curzon Ashton (Eng) - Halifax (Eng) -:-
16:00Dagenham & Red. (Eng) - Chelmsford (Eng) -:-
16:00Dartford (Eng) - Barnet (Eng) -:-
16:00Dorking (Eng) - Sutton (Eng) -:-
16:00Dungannon (Nir) - Loughgall (Nir) -:-
16:00Eastleigh (Eng) - Hemel Hempstead (Eng) -:-
16:00Gateshead (Eng) - Hartlepool (Eng) -:-
16:00Hampton & Richmond (Eng) - Woking (Eng) -:-
16:00Hearts (Sco) - Partick Thistle (Sco) -:-
16:00Maidstone (Eng) - Dover (Eng) -:-
16:00Notts County (Eng) - York (Eng) -:-
16:00Portadown (Nir) - Dundela (Nir) -:-
16:00Solihull Moors (Eng) - Leamington (Eng) -:-
16:00Telford (Eng) - Macclesfield (Eng) -:-
16:00Tonbridge (Eng) - Aldershot (Eng) -:-
16:00Wealdstone (Eng) - Slough (Eng) -:-
16:00Weymouth (Eng) - Ebbsfleet (Eng) -:-
16:00Yeovil (Eng) - Bournemouth U23 (Eng) -:-
16:30Szmirnisz (Gre) - Ionikosz (Gre) -:-
17:00Leioa (Esp) - Arenas Club (Esp) -:-
18:00Arenteiro (Esp) - Compostela (Esp) -:-
18:00Cristo Atletico (Esp) - Leonesa (Esp) -:-
18:00FC L'escala (Esp) - Barcelona B (Esp) -:-
18:00Torrelavega (Esp) - Llanera (Esp) -:-
18:30San Roque (Esp) - Recreativo Huelva (Esp) -:-
19:00Extremadura UD (Esp) - Don Benito (Esp) -:-
19:00Guijuelo (Esp) - Penaranda (Esp) -:-
19:00Vilassar de Mar (Esp) - Santfeliuenc (Esp) -:-
19:30Horta (Esp) - San Cristobal CP (Esp) -:-
20:00Alzira (Esp) - Valencia B (Esp) -:-

WALES: Cymru Premier

15:30Druids - Cardiff Metropolitan -:-
15:30Penybont - Bala Town -:-
18:45Flint - Barry -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.