FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

ANGLIA: Premier League

21:00Manchester City - Wolves -:-

ANGLIA: Championship

20:00Cardiff - Derby -:-
20:00Coventry - Middlesbrough -:-
20:00Huddersfield - Birmingham -:-
20:00Millwall - Preston -:-
20:45Nottingham - Luton -:-
21:00Reading - Blackburn -:-

ANGLIA: League One

19:00Gillingham FC - Milton Keynes -:-
19:00Wigan - Charlton -:-
20:00Accrington - Ipswich -:-
20:00Blackpool - Crewe -:-
20:00Burton - Bristol Rovers -:-
20:00Doncaster - Portsmouth -:-
20:00Hull - Rochdale -:-
20:00Lincoln - Fleetwood -:-
20:00Northampton - Plymouth -:-
20:00Oxford Utd - Peterborough -:-
20:00Shrewsbury - Wimbledon -:-
20:00Sunderland - Swindon -:-

ANGLIA: League Two

19:30Morecambe - Crawley -:-
20:00Barrow - Harrogate -:-
20:00Bradford City - Mansfield -:-
20:00Cambridge Utd - Scunthorpe -:-
20:00Cheltenham - Southend -:-
20:00Colchester - Carlisle -:-
20:00Exeter - Walsall -:-
20:00Grimsby - Leyton Orient -:-
20:00Oldham - Bolton -:-
20:00Salford - Port Vale -:-
20:00Stevenage - Forest Green -:-
20:00Tranmere - Newport -:-

ANGLIA: National League

20:00Altrincham - Woking -:-
20:00Halifax - Hartlepool -:-
20:00Solihull Moors - Dagenham & Red. -:-
20:00Sutton - Bromley -:-
20:45Barnet - Yeovil -:-
20:45Chesterfield - Eastleigh -:-
20:45ElhalasztvaMaidenhead - Dover -:-
20:45Notts County - King’s Lynn -:-
20:45Wealdstone - Boreham Wood -:-

ANGLIA: Professional Development League

13:00Colchester U23 - Bristol City U23 -:-
14:00QPR U23 - Watford U23 -:-
15:00Barnsley U23 - Coventry U23 -:-
15:00Millwall U23 - Swansea U23 -:-

ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional

23:15Union Santa Fe - Lanus 3:2
01:30Rosario Central - Godoy Cruz 2:2

ARGENTÍNA: Copa Argentina

01:30San Martin Tucuman - San Martin S.J. 0:1
00:10Talleres Cordoba - Atl. Rafaela -:-

AUSZTRÁLIA: A-League

09:05WS Wanderers - Melbourne City 0:2
26'Perth Glory - Central Coast Mariners 0:1

AUSZTRIA: 2. Liga

18:30Horn - A. Klagenfurt -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - észak

19:00ElhalasztvaBad Gleichenberg - Allerheiligen -:-

AZERBAJDZSÁN: Premier League

13:00Sabail - Keshla -:-
15:15Qarabag - Gabala -:-

BANGLADES: Premier League

86'Mohammedan - Muktijoddha Sangsad 2:0
45+'Rahmatgonj MFS - Sheikh Jamal 0:0

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho - Első szakasz

00:00Internacional - Juventude 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Maranhense

19:30Iape - Moto Club -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paraense

23:00Remo - Gaviao 4:1

BRAZÍLIA: Campeonato Paranaense

21:40ElhalasztvaParana - Londrina -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista

23:00Guarani - Ituano 0:3
23:00Mirassol - Novorizontino -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista A2

20:00RB Brasil - Taubate -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Sergipano

20:00Atletico Gloriense - Dorense -:-

BRAZÍLIA: Copa do Nordeste

01:30ABC - Ceara 1:1

BULGÁRIA: Bolgár Kupa

16:30CSZKA Szófia - Cserno More -:-
16:30Etar - Arda -:-

CSEHORSZÁG: MOL Cup

14:00Plzen - Hradec Kralove -:-

DÉL-AFRIKA: Premier League

16:00AmaZulu - Supersport -:-
16:00Maritzburg Utd - Black Leopards -:-
16:00Orlando - Bloem Celtic -:-
16:00TS Galaxy - Swallows -:-

ECUADOR: Liga Pro - Első szakasz

01:00Delfin - Orense 1:1

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: Arabian Gulf Cup

14:30Ittihad Kalba - Al Nasr -:-
17:15Al-Ahli Dubai - Al Wasl -:-

EGYIPTOM: Premier League

14:00El Gounah - Smouha -:-
16:00Misr Elmaqasah - Arab Contractors -:-
18:00El Masry - Pyramids -:-

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Premiership

20:30Glentoran - Linfield -:-
20:45Ballymena - Cliftonville -:-
20:45Coleraine - Portadown -:-
20:45Glenavon - C. Rangers -:-
20:45Larne - Crusaders -:-
20:45Warrenpoint - Dungannon -:-

ETIÓPIA: Premier League

08:00Wolkite Kenema - Ethiopia Bunna 1:2
13:00Sidama Bunna - Bahir Dar Kenema -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Szuperkupa

17:00Szoligorszk - BATE -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2

20:00AC Ajaccio - Rodez -:-
20:00Amiens - Auxerre -:-
20:00Chambly - Troyes -:-
20:00Guingamp - Clermont -:-
20:00Le Havre - Grenoble -:-
20:00Nancy - Caen -:-
20:00Niort - Sochaux -:-
20:00Paris FC - Dunkerque -:-
20:00Pau - Chateauroux -:-
20:00Valenciennes - Toulouse -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Gamtel - Brikama U. -:-

GIBRALTÁR: National League

19:30Europa FC - College 1975 FC -:-

GRÚZIA: Erovnuli Liga 2

90+'Chikhura - Georgia 1:1
45+'Gagra - Merani Martvili 2:0
12:00Rustavi - Bolnisi -:-

HOLLANDIA: Eerste Divisie

16:30Nijmegen - Den Bosch -:-
18:45Jong Utrecht - Dordrecht -:-

HOLLANDIA: Holland Kupa

21:00Vitesse - Venlo -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

19:30VV Alkmaar N - PEC Zwolle N -:-

HORVÁTORSZÁG: Horvát Kupa

15:00NK Zagreb - Hajduk Split -:-

IRÁN: 1. osztály

12:00Arman Gohar - Esteghlal Molasani -:-
12:00Rayka Babol - Baderan Tehran -:-
12:15Gol Reyhan Alborz - Astara -:-
12:15Havadar SC - Mes Kerman -:-
12:15Kheybar Khorramabad - Khooshe Talaee -:-
12:15Malavan - Pars Janoobi Jam -:-
12:15Qashqai Shiraz - Chooka Talesh -:-
12:45Esteghlal Khuzestan - Navad Urmia -:-
12:45Shahin Bushehr - Fajr Sepasi -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Hapoel Hadera - Bnei Yehuda -:-

IZRAEL: Leumit League

18:30H. Akko - Hapoel Kfar Shalem -:-
18:30Hapoel Iksal Imad - Nof Hagalil -:-
18:30Hapoel Jerusalem - Hapoel Afula -:-
18:30Hap. Ramat Gan - Hapoel Umm al-Fahm -:-
18:30M. Nazareth - Beitar Shimshon -:-
18:30MS Kafr Qasim - Hapoel Petah Tikva -:-
18:30Nes Tziona - H. Raanana -:-
18:30Ramat Hasharon - H. Ironi Rishon -:-

IZRAEL: Liga Alef - észak

13:00Daburiya Osama - Tayibe -:-

IZRAEL: Liga Alef - dél

14:00Maccabi Yavne - Agudat Sport Ashdod -:-

JAPÁN: YBC Levain Cup

86'Shonan - Urawa 0:0
45+'Oita - Kobe 1:0

KATAR: Crown Prince Cup

14:50Al-Duhail - Shamal -:-
17:15Al-Kharitiyath - Al-Rayyan -:-

KAZAHSZTÁN: Szuperkupa

88'Sahtyor Karagandi - FC Asztana 0:2

KENYA: Premier League

13:00Nairobi City - Mathare Utd. -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:00Pereira - Once Caldas 2:0
02:00Millonarios - Jaguares de Cordoba 0:2

LENGYELORSZÁG: Lengyel Kupa

17:30Puszcza - Arka Gdynia -:-
20:30Lech Poznan - Rakow -:-

LÍBIA: Premier League

14:00Al Ahly Benghazi - Al Sadaqa -:-
14:00Shabaab Al Jabal - Ngom Ajdabiya -:-
14:30Al-Khmes - Al Shat -:-

MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga

15:15Kisvárda - Puskás Akadémia -:-
17:30Honvéd FC - MTK Budapest -:-
20:00Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK -:-

MALI: Premiere Division

17:00USFAS Bamako - Yeelen -:-

MÁLTA: FA Trophy

17:00Gzira - Tarxien -:-
18:30Ghajnsielem - Birkirkara -:-
20:30Naxxar Lions - St. Andrews -:-

MAROKKÓ: Coupe du Trone

17:00Berkane - Maghreb Fez -:-
19:30Rapide Oued Zem - Wydad -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Clausura

00:00Atlas - Atl. San Luis -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura

19:45ElhalasztvaZacatecas Mineros - Cancun -:-
00:00Correcaminos - Dorados -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura

02:00Pachuca N - Monterrey N 1:0
02:00Tigres N - Toluca N 2:0
04:00Santos Laguna N - Necaxa N 2:2

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

17:00Viktoria Köln - Magdeburg -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

17:00Homburg - Offenbach -:-

NÉMETORSZÁG: Német Kupa

18:30ElhalasztvaRegensburg - Werder Bremen -:-
20:45Mönchengladbach - Borussia Dortmund -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

18:30Lazio - Torino -:-
20:45Juventus - Spezia -:-

OLASZORSZÁG: Serie B

17:00Frosinone - Monza -:-
19:00Ascoli - Pisa -:-
19:00Brescia - Cosenza -:-
19:00Chievo - Pordenone -:-
19:00Cittadella - Pescara -:-
19:00Lecce - Entella -:-
19:00Reggina - Empoli -:-
19:00Salernitana - Spal -:-
21:00L.R. Vicenza - Cremonese -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

15:00Pro Sesto - Pro Patria -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

17:30Perugia - Sambenedettese -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport

15:00Potenza - Turris -:-

OMÁN: Sultan Cup

14:45Dhofar - Al Seeb -:-
17:30Al Suwaiq - Al-Ittihad -:-

OROSZORSZÁG: Ifjúsági Liga

07:00Ufa U19 - Sztrogyino U19 0:0

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League

45+'Ararat-Armenia - Urartu 0:0

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

11:00Pjunyik Jereván 2 - Ararat 2 -:-

PALESZTINA: West Bank League

14:00Al Amari - Shabab Alsamu -:-
14:00Merkaz - Jabal Al Mukaber -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:45Libertad - River Plate 2:1

ROMÁNIA: Liga 2

16:30Concordia - U Craiova 1948 -:-

ROMÁNIA: Román Kupa

19:30Chindia Targoviste - Univ. Craiova -:-

SKÓCIA: Championship

20:00Dundee FC - Inverness -:-

SVÁJC: Challenge League

19:00Aarau - Thun -:-
19:00Xamax - Chiasso -:-
20:00Lausanne Ouchy - Grasshoppers -:-
20:00Schaffhausen - Kriens -:-
20:00Wil - Winterthur -:-

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

13:50Al-Kawkab - Al Najoom -:-
14:10Al Jabalain - Al Taee -:-
16:20Al Khaleej - Al Adalh -:-

SZERBIA: Super Liga

16:00Partizan - Vojvodina -:-

SZOMÁLIA: Nation Link Telecom Championship

13:30Dekedda - Raadsan -:-

SZUDÁN: Premier League

14:45Hilal El-Fasher - Al-Hilal -:-

THAIFÖLD: Thai League 1

12:30Buriram - Trat FC -:-
13:00Muangthong - Police Tero -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

14:00Gaziantep - Genclerbirligi -:-
17:00Yeni Malatyaspor - Besiktas -:-

TUNÉZIA: Ligue Professionnelle 1

14:00Slimane - Ben Guerdane -:-

UGANDA: Premier League

45+'Busoga - Kampala City 0:1
13:30Kyetume - Villa -:-
14:00Airtel Kitara - Express -:-
14:00Onduparaka FC - BUL -:-
14:00UPDF - URA SC -:-
14:00Wakiso Giants - Myda -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

21:00Progreso - Maldonado -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

09:00Volin Luck (Ukr) - Szlavija Mozir (Blr) 0:1
18:30Örgryte (Swe) - Lindome (Swe) -:-

WALES: Cymru Premier

21:00Newtown - Penybont -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.