FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

ALBÁNIA: Első osztály

14:00Elbasani - KF Egnatia -:-
14:00Lushnja - Besa -:-

ALBÁNIA: Albán Kupa

13:30Apolonia Fier - Cerrik -:-
13:30Beselidhja Lezha - KF Egnatia -:-
13:30Bylis - Koplik -:-
13:30Flamurtari - Dinamo Tirana -:-
13:30Kastrioti - Burreli -:-
13:30Korabi Peshkopi - Erzeni -:-
13:30Kukesi - Maliqi -:-
13:30Laci - Vora -:-
13:30Luftetari Gjirokastra - Elbasani -:-
13:30Lushnja - Besa -:-
13:30Partizani - Iliria Kruja -:-
13:30Pogradeci - Oriku -:-
13:30Skenderbeu - Tomori Berat -:-
13:30Teuta - Terbuni -:-
13:30Tirana - Shkumbini Peqin -:-
13:30Vllaznia - Devolli -:-

ANGLIA: Premier League

13:00Aston Villa - Southampton -:-
15:00Newcastle - Everton -:-
17:30Manchester United - Arsenal -:-
20:15Tottenham - Brighton -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:30Crewe U23 - Cardiff U23 -:-

ANGLIA: FA Trophy - Selejtező

16:00Aylesbury Utd - Margate -:-

ANGLIA: Premier League 2

14:00Leeds U23 - Crystal Palace U23 -:-

ANGLIA: Női bajnokság

13:00Lewes N - Liverpool N -:-
15:00Coventry United N - Blackburn N -:-
15:00London Bees N - Charlton N -:-
15:00London City Lionesses N - Leicester N -:-
15:00Sheffield Utd N - Crystal Palace N -:-

ANGLIA: FA Kupa - női

15:30Everton N - Manchester City N -:-

ARGENTÍNA: Copa Liga Profesional - Első szakasz

2'Lanus - Boca Juniors 0:0
15:00Defensa y Justicia - Colon -:-
18:00Union Santa Fe - Arsenal Sarandi -:-
20:15Racing Club - Atl. Tucuman -:-
22:45Central Cordoba - Independiente -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Northern NSW - Play Off

05:00Broadmeadow - Maitland -:-

AUSZTRÁLIA: Ausztrália Brisbane Premier League - Bajnokság Play-Off

08:00Albany Creek - Toowong -:-

AUSZTRIA: Bundesliga

14:30Admira - Wolfsberger AC -:-
14:30Rapid Wien - Altach -:-
17:00Sturm Graz - LASK -:-

AUSZTRIA: 2. Liga

10:30Austria Lustenau - Dornbirn -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - kelet

16:30Leobendorf - Stripfing -:-

AUSZTRIA: Bundesliga - női

11:45Landhaus N - Horn N -:-
12:00Südburgenland N - St. Pölten N -:-
13:00Vorderland N - Sturm Graz N -:-

AZERBAJDZSÁN: Premier League

11:00Sumqayit - Neftci Baku -:-
13:00Qarabag - Keshla -:-

BAHREIN: Bahreini Kupa

16:00Al-Budaiya - Qalali -:-
16:00Al-Hidd - East Riffa -:-
16:00Al-Shabbab - Bahrain SC -:-

BELGIUM: Jupiler League

13:30Anderlecht - Antwerp -:-
18:15Standard Liege - Oostende -:-
20:45Waasland-Beveren - Gent -:-

BELGIUM: Proximus League

16:00Club Brugge U23 - RWDM -:-

BELGIUM: National Division 1

15:00TörölveURSL Vise - KSV Roeselare -:-

BERMUDA: Premier League

01:00Dandy Town Hornets - North Village Rams -:-
20:00Devonshire Colts - Devonshire Cougars -:-
20:00Somerset - SBRC -:-
20:00Southampton - PHC Zebras -:-
20:00St. Georges Colts - X-Roads Warriors -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premier League

14:00Sloboda - Borac Banja Luka -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: RS

14:00Kozara - Novi Grad -:-
14:00Sloga Doboj - Prijedor -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

23:00Corinthians - Internacional 1:0
23:00Coritiba - Atletico GO 1:0
17'Fortaleza - Fluminense 0:0
20:00Flamengo - Sao Paulo -:-
20:00Sport Recife - Athletico-PR -:-
22:15Santos - Bahia -:-
00:30Goias - Vasco -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

23:00Avai - America MG 1:0
23:00Operario - Botafogo SP 0:0
17'CSA - Nautico 0:1
02:00Cuiaba Esporte - CRB -:-
22:15Juventude - Guarani -:-

BRAZÍLIA: Serie C

23:00Paysandu - Manaus 1:1
19:00Volta Redonda - EC Sao Jose -:-
19:30Ferroviario - Treze -:-
20:00Boa - Londrina -:-
20:00Criciuma - Tombense -:-
20:30Ypiranga FC - Sao Bento -:-
22:00Botafogo PB - Jacuipense -:-
22:00Vila Nova - Remo -:-

BRAZÍLIA: Serie D

23:00Aguia Negra - Aparecidense 0:1
23:00Fast Clube - Ji-Parana 3:2
89'Sao Raimundo RR - Sinop 1:0
19:00Bangu - Nacional PR -:-
19:00Coruripe - Jacyoba -:-
19:30Toledo - Cascavel -:-
20:00ABC - Potiguar -:-
20:00Frei Paulistano - Itabaiana -:-
20:00Goianesia - Goiania -:-
20:00Independente - Bragantino -:-
20:00Novorizontino - Sao Caetano -:-
20:00Palmas - Brasiliense -:-
20:00River-PI - AE Altos -:-
20:00Villa Nova MG - Caldense -:-
21:00Bare - Santos AP -:-
23:00Salgueiro - Afogados da Ingazeira -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca B1 - Második szakasz

19:00Campos AA - Nova Cidade -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U23 - Első szakasz

19:00Bragantino U23 - Vila Nova U23 -:-
19:00Ceara U23 - Juventude U23 -:-
19:00CRB U23 - Sampaio Correa U23 -:-
19:00Parana U23 - Avai U23 -:-
19:00Paysandu U23 - Corinthians U23 -:-
19:00Santa Cruz U23 - Coritiba U23 -:-
19:00Santos U23 - Fluminense U23 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U20

19:00Cruzeiro U20 - Botafogo U20 -:-
19:00Fluminense U20 - Internacional U20 -:-
19:00Goias U20 - Sao Paulo U20 -:-
19:00Gremio U20 - Chapecoense-SC U20 -:-
19:00Santos U20 - Flamengo U20 -:-
19:00Sport Recife U20 - Bahia U20 -:-
19:00Vitoria U20 - Corinthians U20 -:-
00:00Palmeiras U20 - Ceara U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro - női - Play Off

20:00Internacional N - Kindermann N -:-
20:00Santos N - Sao Paulo N -:-
23:30Ferroviaria N - Palmeiras N -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro A2 - női

19:00Bahia N - Nautico N -:-
19:00Botafogo RJ N - Vasco N -:-
19:00Foz Cataratas N - Atletico GO N -:-
19:00Juventus N - America Mineiro N -:-
19:00Vila Nova N - Goias N -:-
00:30Atletico-MG N - Real Brasilia N -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

15:45CSZKA Szófia - Carszko Szelo -:-
18:15Ludogorec - Levszki Szófia -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

13:30Jantra Gabrovo - Lok. Gorna -:-
13:30Septemvri Simitli - Szvoge -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - északkelet

13:00Dunav Ruse - Topolitye -:-
13:00Ludogorec III - Csernolomec -:-
13:00Usztrem Doncsevo - Shumen 2007 -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - északnyugat

13:30Botev Vraca II - Lok. Drijanovo -:-
13:30Drenovec - Vihar Szlavjanovo -:-
13:30Levski Lom - Szpartak Pleven -:-
13:30Mezdra - Bdin Vidin -:-
13:30Partizan Cserven Brjag - Etar II -:-
13:30Parva Atomna - OFK Levszki -:-
13:30Pavlikeni - Szevlijevo -:-
13:30Pestera Galata - Jantra Polszki Trambes -:-
13:30Szvistov - Trjavna -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30AS Police - Etoile Filante -:-
16:30Rahimo - Vitesse -:-
16:30Royal - Kozaf -:-
18:45Salitas - AS Douanes -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Bumamuru - Inter Star -:-
14:00Rukinzo - Bujumbura C. -:-

CHILE: Primera División

20:00Coquimbo - Unión Española -:-
22:30Universidad Catolica - La Serena -:-

CIPRUS: Ciprusi bajnokság

15:00Ol. Nicosia - Omonia Nicosia FC -:-
17:30Karmiotissa - Anorthosis -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

86'Herediano - Sporting San Jose 4:1
03:00Saprissa - Alajuelense -:-
18:00Cartagines - Grecia -:-
21:00ADR Jicaral - Guadalupe -:-
22:00Zeledon - Limon -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

18:00FC Desamparados - CS Uruguay -:-
19:00Santa Rosa - Puntarenas FC -:-
22:00Municipal Garabito - Guanacasteca -:-
23:00Barrio Mexico - Puerto Golfito FC -:-

CSEHORSZÁG: Moravskoslezsky KP

14:00ElhalasztvaKoberice - Petrvald na Morave -:-
14:00ElhalasztvaKrnov - Bridlicna -:-
14:00ElhalasztvaMoravan Oldrisov - Hlubina -:-
14:00ElhalasztvaPusta Polom - Bilovec -:-

CSEHORSZÁG: Zlinsky KP

13:30ElhalasztvaNedasov - Slusovice -:-
13:30ElhalasztvaNevsova - Batov -:-
13:30ElhalasztvaStitna nad Vlari - Valasska Polanka -:-

CSEHORSZÁG: Jihomoravsky KP

14:00ElhalasztvaRajecko - SK Krumvir -:-

CSEHORSZÁG: Kralovehradecky KP

14:00ElhalasztvaHorice - Olympia HK 1901 -:-
14:00ElhalasztvaNovy Bydzov - Kostelec n. O. -:-
14:00ElhalasztvaPolice nad Metuji - Vrchlabi -:-
14:00ElhalasztvaRychnov n. Kneznou - Chlumec nad Cidlinou B -:-

CSEHORSZÁG: Plzensky KP

10:30ElhalasztvaPlzen-Cernice - Tlumacov -:-
14:00ElhalasztvaStankov - Rapid Plzen -:-
14:00ElhalasztvaZruc - Nepomuk -:-

CSEHORSZÁG: Olomoucky KP

14:00ElhalasztvaBohunovice - Jesenik -:-
14:00ElhalasztvaDolany - Mohelnice -:-
14:00ElhalasztvaLutin - Brodek u Prerova -:-
14:00ElhalasztvaMedlov - Zelatovice -:-
14:00ElhalasztvaSK Lipova - Litovel -:-
14:00ElhalasztvaSternberk - Zabreh -:-

CSEHORSZÁG: Pardubicky KP

10:15ElhalasztvaChrudim B - Horni Redice -:-
11:30ElhalasztvaLuze - Prosec -:-
14:00ElhalasztvaHermanuv Mestec - Svitavy -:-
14:00ElhalasztvaSK Pardubicky - Lanskroun -:-

CSEHORSZÁG: 1. osztály - női

13:00ElhalasztvaPardubice N - Dukla Praha N -:-
14:00ElhalasztvaSlovacko N - Plzen N -:-

CSEHORSZÁG: 2. Liga - női

15:00ElhalasztvaLisen N - Branik N -:-

DÁNIA: Superliga

14:00Odense - Horsens -:-
16:00FC Köbenhavn - Lyngby -:-
18:00Aalborg - Bröndby -:-

DÁNIA: 1. osztály

13:30Køge - Skive IK -:-
15:00Silkeborg - Vendsyssel -:-

DÁNIA: 2. osztály - 1. csoport

13:00Thisted - Middelfart -:-

DÁNIA: 2. osztály - 2. csoport

13:00Slagelse - Hellerup -:-
14:00Nykøbing FC - Naestved -:-

DÁNIA: Elitedivisionen - női

14:00Farum BK N - KoldingQ N -:-
16:00Køge N - Thisted N -:-

DÉL-AFRIKA: MTN 8 Kupa

14:00Supersport - Bloem Celtic -:-

DÉL-KOREA: K League 1 - Bajnokság Play-Off

07:00Jeonbuk - Daegu -:-
07:00Pohang - Sangju Sangmu -:-
07:00Ulsan Hyundai - Gwangju -:-

DÉL-KOREA: K League 2

05:30Jeju - Seoul E. -:-
08:00Jeonnam - Ansan Greeners -:-

DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF

21:00Cibao - Atlantico -:-
21:00San Cristobal - Atletico Pantoja -:-

DZSIBUTI: 1. osztály

15:00Dikhil - Gendarmerie -:-
17:00Port - Barwaqo -:-

ECUADOR: Liga Pro - Második szakasz

57'U. Catolica - Ind. del Valle 2:0
19:00Orense - Olmedo -:-
21:15Aucas - Emelec -:-
00:00Barcelona SC - LDU Quito -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura - 1. szakasz

02:00Santa Tecla - Alianza FC -:-
02:00Sonsonate - 11 Deportivo -:-
21:30Municipal Limeno - Aguila -:-
22:00Atletico Marte - Chalatenango -:-
22:00FAS - Metapan -:-
22:00Luis Angel Firpo - Jocoro -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

12:00Paide - Kuressaare -:-
14:00Flora - Kalju -:-

ÉSZTORSZÁG: Esiliiga

12:00Elva - Maardu -:-
12:00Levadia U21 - JK Jarve -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

11:00Energetik-BGU - Szluck -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga

12:00Arszenál Dzsarzsinszk - Lida -:-

FERÖER-SZIGETEK: Premier League

15:30Fuglafjördur - Argir -:-
16:00HB Torshavn - TB Tvoroyri -:-
16:00Runavik - Klaksvik -:-
16:00Vikingur - B36 Torshavn -:-
18:00Streymur - Skala Itrottarfelag -:-

FIDZSI: Premier League

04:00Nadi - Labasa -:-
04:00Nasinu - Ba -:-
04:00Rewa - Suva -:-

FINNORSZÁG: Veikkausliiga

16:30Mariehamn - Helsinki JK -:-

FINNORSZÁG: Kakkonen - C csoport

13:00JBK - VIFK -:-
15:00Kiisto - JIPPO -:-

FINNORSZÁG: Kansallinen Liiga - női

13:00TPS N - Honka N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

13:00St. Etienne - Montpellier -:-
15:00Angers - Nice -:-
15:00Dijon - Lorient -:-
15:00Nimes - Metz -:-
15:00Reims - Strasbourg -:-
17:00Monaco - Bordeaux -:-
21:00Lille - Lyon -:-

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

12:45Paris SG N - Fleury 91 N -:-

GIBRALTÁR: National League

16:00Glacis United - Lynx -:-
18:15Manchester 62 - Europa Point -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga

14:00Arisz - Aszterasz Tripolisz -:-
16:15Panetolikosz - PAOK -:-
18:30AEK Athén - OFI Kréta -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 1. csoport

14:00Ampelokipon - Sidirochori -:-
14:00Anagennisi Thalassias - Chrisoupolis -:-
14:00Apollon Paralimniou - Aetos Orfani -:-
14:00Elpida Sapes - Didymoteicho -:-
14:00Ethnikos Sochos - F.C. Pandramaikos -:-
14:00Iraklis - Alexandroypolis -:-
14:00M. Alexandros Orfaniou - Evosmou -:-
14:00Orfeas Xanthi - Aris Avatou -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 2. csoport

14:00A. Aszterasz - Niki Agkathia -:-
14:00Aetos Varvaras - Thermaikos FC -:-
14:00Ethnikos Giannitsa - Giannitsza -:-
14:00Makedonikosz - Edessaikos -:-
14:00M. Alexandros Trikala - PAOK Alexandreia -:-
14:00Nea Kallikrateia - Poseidonas Michanionas -:-
14:00PAO Koufalion - Plagia -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 3. csoport

14:00Amyntaio - Dias Diou -:-
14:00Atromitos Palamas - Aetos Makrychoriou -:-
14:00Ethnikos Neou - Iraklis Larissza -:-
14:00Makedonikos Foufas - Karditsza -:-
14:00Meteora - Kozani -:-
14:00Oikonomos - Elassona -:-
14:00Sellana - Fikis -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 4. csoport

14:00Atalanti - GS Almyros -:-
14:00Dia. Stefanovik - Nea Artaki -:-
14:00Dimitra Efxeinoupolis - Amvrysseas -:-
14:00Ipato - Thiseas Agria -:-
14:00Pszachna - Fokikosz -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 5. csoport

14:00Acheron Kanalaki - Kerkyra -:-
14:00Amvrakikos Loutrou - Tilikratis L. -:-
14:00Asteras Kalirachis - Panagriniakos -:-
14:00Lefkimmi - Thyella Monastirakiou -:-
14:00Mesolongi AE - M. Alexandros Kastorias -:-
14:00Prevesza - Anagennisi Arta -:-
14:00Thyella Katsikas - Agios Matthaios -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 6. csoport

12:00Ilioupoli - Ano Meras -:-
12:00Marko - Pannaxiakos -:-
14:00Aittitos Spata - Proodeftiki -:-
14:00Moschato - Fosztirasz -:-
14:00Panioniosz - Charavgiakos -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 7. csoport

14:00Agios Ierotheos - Nafplio -:-
14:00Aris Skalas - Ermionidas-Ermis -:-
14:00Foinikas N. Epidavrou - Rouf Pao -:-
14:00Kifisias - Pangytheatikos -:-
14:00Koronida Koiladas - Ermis Meligous -:-
14:00Molaikos - Atromitos Chiliomodi -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 8. csoport

14:00AO Akratitos - Kyanos A. V. -:-
14:00Mikrasiatiki - Karavas -:-
14:00Panelefsiniakos - Thyella D. -:-
14:00Pyliou - Pythagoras Kontakaiikon -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 9. csoport

14:00Diagoras Vrachneikon - AO Tsilivi -:-
14:00Diavolitsi - Ethnikos Skoulikadou -:-
14:00Nafpaktiakosz A. - Pallixouriakos -:-
14:00PAO Varda - Achaiki -:-
14:00Thyella Patras - Panegialiosz -:-
14:00Zakynthos - Aias Gastounis -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 10. csoport

14:00Agios Nikolaos - AEEK Inka -:-
14:00Almyros Gaziou - Giouchtas -:-
14:00Aris Soudas - Rethymniakos -:-
14:00Ierapetra - Irodotos -:-
14:00Neos Asteras Rethymno - Poros -:-
14:00Palaiochora - AE Neapolis -:-
14:00Plataniasz - Damastas -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

18:00Deportivo Achuapa - Sanarate -:-

GUINEA: Ligue 1

17:00Kamsar - Hafia -:-
17:00Wakriya - Horoya -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

21:00Violette - Ouanaminthe -:-
23:00Real du Cap - Arcahaie -:-
20:00America des Cayes - Juventus -:-
20:00Cavaly - Racing des Gonaives -:-
20:00Cosmopolites - Racing Haitien -:-
20:00Mirebalais - Rivartibonitienne -:-
22:00Baltimore - Triomphe Liancourt -:-
22:00Capoise - Tempete -:-
22:00Don Bosco - Fica -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

12:15Heracles - Utrecht -:-
14:30FC Emmen - Feyenoord -:-
14:30Sparta Rotterdam - Heerenveen -:-
16:45PSV Eindhoven - Den Haag -:-
20:00AZ Alkmaar - Waalwijk -:-

HOLLANDIA: Eerste Divisie

12:15FC Volendam - Eindhoven -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

12:15Excelsior N - PSV Eindhoven N -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1. szakasz

02:00Honduras Progreso - Platense -:-
02:00Real Espana - Marathon -:-
22:00Real Sociedad - Vida -:-
23:00Olimpia - Motagua -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

15:00Sibenik - Rijeka -:-
17:05Lok. Zagreb - Dinamo Zagreb -:-

HORVÁTORSZÁG: 2. HNL

14:00Croatia Zmijavci - Cibalia -:-

IRAK: Szuperliga

12:30Al Karkh - Al-Qassim -:-

ÍRORSZÁG: Premier Division

18:45St. Patricks - Dundalk -:-
20:45Finn Harps - Shamrock Rovers -:-

ÍRORSZÁG: FAI Kupa

17:00ElhalasztvaSligo Rovers - Derry City -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:30Bnei Yehuda - Ashdod -:-

JAPÁN: J2 League

05:00Yamaga - Renofa Yamaguchi -:-
06:00Albirex Niigata - Verdy -:-
06:00Kanazawa - Kitakyushu -:-
06:00Kyoto - Yamagata -:-
06:00Okayama - Chiba -:-
06:00Omiya Ardija - Ryukyu -:-
06:00Tochigi - Kofu -:-
06:00V-Varen Nagasaki - Mito -:-
07:00Iwata - Avispa Fukuoka -:-
08:00Machida - Ehime -:-
10:00Kusatsu - Tokushima -:-

JAPÁN: Nadeshiko League - női

05:00Inac Kobe Leonesa N - C-Osaka N -:-
05:00Kunoichi N - Urawa N -:-
05:00Vegalta Sendai N - Ehime N -:-

KÍNA: Szuperliga - 5-8. hely

12:35Chongqing Lifan - Shanghai Shenhua -:-

KÍNA: Szuperliga - 9-16. hely

08:30Henan Jianye - Guangzhou R&F -:-

KÍNA: Jia League - Feljutók

08:00Changchun Yatai - Zhejiang Greentown -:-
12:35Chengdu Better City - Meizhou Hakka -:-

KÍNA: Jia League - Osztályozó csoport

07:30Nantong Zhiyun - Nei Mongol -:-
08:00Xinjiang Tianshan - Beijing Renhe -:-
11:00Heilongjiang Lava - Shaanxi Changan -:-
12:35Shenyang Urban FC - Sichuan Jiuniu -:-

KÍNA: Yi League

08:00Inner Mongolia - Hebei Elite -:-
08:00Kína U19 - Shanghai Jiading City Development -:-
08:00Qingdao Jonoon - Beijing Technology -:-
08:00Xian Youkeduo - Wuhan Three Towns -:-
08:00Zhejiang Yiteng - Zibo Cuju -:-
08:00Zhongchuang Hengtai - Qingdao Red Lions -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

54'Millonarios - Atletico Nacional 3:0
02:10Deportivo Cali - Tolima -:-
20:00La Equidad - Aguilas -:-
22:00Cucuta - Junior -:-
00:05Pasto - Santa Fe -:-

KOLUMBIA: Női Liga

21:00Atletico Nacional N - Independiente Medellin N -:-
21:00Santa Fe N - Llaneros N -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

15:30Dauphins Noirs - JSK -:-
15:30Lubumbashi Sport - AS Vita Club -:-
15:30Simba - Maniema -:-

KOSZOVÓ: Superliga

13:30Drenica - Prishtina -:-
13:30KF Llapi - Drita -:-

LETTORSZÁG: Optibet Virslīga

12:00BFC Daugavpils - RFS -:-
12:00Jelgava - Ventspils -:-
12:00Spartaks - Tukums 2000 -:-
13:00Riga FC - Metta/LU -:-

LIBANON: Premier League

13:15Shabab El Bourj SC - Tripoli -:-
13:15Tadamon - Safa -:-
15:05Al Ansar - Al Sahel -:-

MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga

14:05Budafok - Paks -:-
16:00Újpest - MTK Budapest -:-
18:30Kisvárda - Diósgyőri VTK -:-

MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga

13:30BFC Siófok - Nyíregyháza Spartacus FC -:-
13:30Gyirmót - Soroksár -:-
13:30Szentlőrinc - Csákvár -:-
17:00Ajka - Debreceni EAC -:-
17:00Haladás - Békéscsaba -:-
17:00Kazincbarcika - Budaörs -:-
17:00Szeged - Pécsi MFC -:-
17:00Szolnok - Dorog -:-
17:00Vasas - Kaposvár -:-
19:00Debreceni VSC - Győri ETO -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Keleti csoport

13:30Balassagyarmat - SBTC -:-
13:30Cegléd - BVSC-Zugló -:-
13:30Debreceni VSC II - Hatvan -:-
13:30Diósgyőri VTK II - Füzesgyarmat -:-
13:30Jászberényi FC - Gyöngyösi AK -:-
13:30Sajóbábonyi Vegyész - Putnok VSE -:-
13:30Sényő - Kisvárda II -:-
13:30Tiszafüred - Eger SE -:-
13:30Tiszakécske - Mezőkövesd II -:-
13:30Tiszaújváros - Tállya -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Középcsoport

11:00Honvéd FC II - FC Dabas -:-
13:30Dabas-Gyón - Ferencvárosi TC II -:-
13:30ESMTK Budapest - Paks II -:-
13:30Hódmezővásárhely - Majosi SE -:-
13:30Iváncsa - Dunaújváros PASE -:-
13:30Körösladány - Kozármisleny -:-
13:30Rákosmenti KSK - Szegedi VSE -:-
13:30Szekszárdi UFC - Újpest II -:-
13:30Taksony - Kecskeméti TE -:-
13:30Vác - Monor -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Nyugati csoport

11:00Puskás Akadémia II - BKV Előre -:-
13:30Balatonfüred - Gárdony -:-
13:30III. Kerületi TVE - Mosonmagyaróvári TE -:-
13:30Lipót SE - Nagykanizsa -:-
13:30Nagyatád - Komáromi VSE -:-
13:30Szabadkikötő - Bicske -:-
15:30SC Sopron - MOL Fehérvár FC II -:-
18:00Tatabánya - Zalaegerszeg II -:-

MAGYARORSZÁG: Simple Női Liga

13:30Astra Hungary N - Győri ETO N -:-

MAKAÓ: Elite League

13:00Benfica - Lun Lok -:-
15:00Tak Chun Ka I - Policia -:-

MÁLTA: Premier League

14:00Sliema - Balzan -:-
18:15Valletta - Senglea Athletics -:-

MÁLTA: 1. osztály

14:00San Gwann - Swieqi -:-
18:15Zebbug - Pieta Hotspurs -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

60'Atlas - Puebla 0:1
02:00U.N.A.M. - Guadalajara -:-
04:06Monterrey - Cruz Azul -:-
00:30Club America - Tigres -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura

04:05Venados - Leones Negros -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A

22:00Canoneros Marina - Pioneros -:-
23:00Saltillo - Gavilanes de Matamoros -:-
19:00UA Zacatecas - La Piedad -:-
22:00Cuautla - Dongu -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Apertura

19:00Puebla N - Tigres N -:-
23:00Necaxa N - Santos Laguna N -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

13:00CSCA Buiucani - Sf.Gheorghe -:-
16:00Petrocub - Sheriff Tiraspol -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

15:30Freiburg - Leverkusen -:-
18:00Hertha BSC - Wolfsburg -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

13:30Fürth - Hannover 96 -:-
13:30Karlsruhe - Darmstadt -:-
13:30Würzburger Kickers - VfL Bochum -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

13:00Wehen - Bayern München II -:-
14:00Türkgücü München - Ingolstadt -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

14:00Hannoverscher SC - Oberneuland -:-
14:00ElhalasztvaHansa Lüneburg - Phonix Lubeck -:-
14:00Kiel II - Hamburger SV II -:-
14:00Teutonia Ottensen - SC Weiche-08 -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

13:30Altglienicke - Jena -:-
13:30Chemie Leipzig - Chemnitz -:-
13:30Cottbus - Luckenwalde -:-
13:30Halberstadt - Babelsberg -:-
13:30Meuselwitz - BFC Dynamo -:-
13:30Rathenow - Bischofswerdaer -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

14:00Freiburg II - Alzenau -:-
14:00Grossaspach - Stadtallendorf -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

13:30Brandenburger - CFC Hertha -:-
13:30Stern - Stendal -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - dél

13:30Erfurt - Halle -:-
13:30FC Merseburg - Martinroda -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

14:00Egestorf-Langreder - Arminia Hannover -:-
14:00FT Braunschweig - Tündern -:-
14:00Lupo-Martini Wolfsburg - Eintracht Northeim -:-
14:00SVG Gottingen - Gifhorn -:-

NÉMETORSZÁG: Német Kupa - női

11:00RB Leipzig N - Berghofen N -:-
13:00Jena N - Bayern München N -:-
13:30Russelsheim N - Freiburg N -:-
14:00Henstedt-Ulzburg N - Meppen N -:-
14:00Ingolstadt N - Hoffenheim N -:-
14:00Weinberg N - Erfurt N -:-
18:00Köln N - Leverkusen N -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

17'Managua FC - Jalapa 0:0
02:00Diriangen - CD Junior -:-
03:30Esteli - Ferretti -:-
22:15Chinandega - Real Madriz -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - CD Junior U20 4:0
19:15Chinandega U20 - Real Madriz U20 -:-
22:00Ocotal U20 - Juventus Managua U20 -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

15:00Mjöndalen - Molde -:-
18:00Kristiansund - Bodø/Glimt -:-
18:00Rosenborg - Start -:-
18:00Sandefjord - Brann Bergen -:-
18:00Stabaek - Viking -:-
20:30Strömsgodset - Vålerenga -:-

NORVÉGIA: OBOS-ligaen

14:00Strømmen - Sogndal -:-
15:00Ham-Kam - Åsane -:-
15:00Jerv - KFUM Oslo -:-
15:00Kongsvinger - Raufoss -:-
15:00Lilleström - Tromsø -:-
15:00Öygarden - Ranheim -:-
15:00Stjørdals-Blink - Grorud -:-
15:00Ull/Kisa - Sandnes -:-

NORVÉGIA: 2. osztály - 1. csoport - Felsőház

13:30Brattvag - Tromsdalen -:-

NORVÉGIA: 2. osztály - 2. csoport - Felsőház

16:00Egersunds - Asker -:-

NORVÉGIA: Toppserien - női

13:00Rosenborg N - Avaldsnes N -:-
16:00Vålerenga N - LSK Kvinner N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

12:30Udinese - AC Milan -:-
15:00Spezia - Juventus -:-
15:00Torino - Lazio -:-
18:00AS Roma - Fiorentina -:-
18:00Napoli - Sassuolo -:-
20:45Sampdoria - Genoa -:-

OLASZORSZÁG: Serie B

14:00Venezia - Empoli 2:0
15:00Reggina - Spal -:-
21:00Frosinone - Cremonese -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

15:00Carrarese - Alessandria -:-
15:00Juventus U23 - Lecco -:-
15:00Livorno - Pergolettese -:-
17:30AlbinoLeffe - Pistoiese -:-
17:30Piacenza - Renate -:-
17:30Pontedera - Grosseto -:-
17:30Pro Sesto - Novara -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

15:00Fermana - Carpi -:-
15:00Mantova - Imolese -:-
15:00Modena - Perugia -:-
15:00Südtirol - Sambenedettese -:-
15:00Virtus Verona - Matelica -:-
17:30Legnago Salus - FeralpiSalo -:-
17:30Ravenna - Fano -:-
17:30Vis Pesaro - Gubbio -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport

15:00ElhalasztvaPalermo - Viterbese -:-
15:00Ternana - Catanzaro -:-
17:30Casertana - Turris -:-
17:30Foggia - Bari -:-
17:30Potenza - Cavese -:-
20:30Juve Stabia - Bisceglie -:-
20:30Monopoli - Virtus Francavilla -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - A csoport

14:30Gozzano - Castellanzese -:-
14:30Legnano - Bra -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - B csoport

14:30Ciserano-Bergamo - Franciacorta -:-
14:30Fanfulla - Calvina -:-
14:30NibionnOggiono - USD Casatese -:-
14:30ElhalasztvaPontisola - Seregno -:-
14:30Scanzorosciate - Brusaporto -:-
14:30Sona - Villa Alme -:-
14:30Vis Nova Giussano - Real Calepina -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport

14:30ElhalasztvaArzignanoChiampo - Bolzano -:-
14:30Belluno - Union Clodiense -:-
14:30Delta Porto Tolle - Montebelluna -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - D csoport

14:30Corticella - Seravezza Pozzi -:-
14:30Lentigione - Sasso Marconi -:-
14:30ElhalasztvaRimini - Aglianese Calcio -:-
14:30Sammaurese - Marignanese -:-
14:30SCD Progresso - G.S. Bagnolese -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - E csoport

14:30Cannara - Pianese -:-
14:30Lornano Badesse - Trastevere Calcio -:-
14:30ElhalasztvaMontespaccato - Foligno -:-
14:30Sangiovannese - ACN Siena -:-
14:30Tiferno Lerchi - Ostia Mare -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - F csoport

14:30Castelnuovo Vomano - Montegiorgio -:-
14:30Matese - Castelfidardo -:-
14:30Porto Sant'Elpidio - Giulianova -:-
14:30US Tolentino - ASD Pineto Calcio -:-
14:30Vastogirardi - Fiuggi -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - G csoport

14:30Nuova Florida - Insieme Formia -:-
14:30Savoia - Arzachena -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - H csoport

14:30Altamura - Sorrento -:-
14:30Francavilla - Bitonto -:-
14:30ElhalasztvaLavello - Audace Cerignola -:-
14:30Molfetta Calcio - Picerno -:-
14:30ElhalasztvaTaranto - Brindisi -:-
15:00Fidelis Andria - Puteolana -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - I csoport

14:30Biancavilla - Cittanovese -:-
14:30Licata - Dattilo -:-
14:30Marina di Ragusa - AS Acireale -:-
14:30Rende - FC Messina -:-
14:30S. Agata - Rotonda -:-
14:30San Luca - Paterno -:-
14:30Santa Maria Cilento - Roccella -:-
14:30ElhalasztvaTroina - Castrovillari -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1

10:00AS Roma U19 - Juventus U19 -:-
12:00ElhalasztvaCagliari U19 - Genoa U19 -:-

OLASZORSZÁG: Coppa Italia - női

14:30Brescia N - Inter N -:-
14:30Chievo Verona N - Empoli N -:-
14:30Pomigliano N - Juventus N -:-
14:30Pontedera N - Sassuolo N -:-
14:30Riozzese N - Fiorentina N -:-
14:30Roma CF N - AS Roma N -:-

OMÁN: Professional League

16:00Al Nahda - Mirbat -:-
16:00Al-Rustaq - Al Orouba -:-
16:00Al Suwaiq - Bahla -:-
16:00Dhofar - Al Nasr -:-
16:00Oman Club - Muscat -:-
16:00Seeb - Saham -:-
16:00Sohar - Fanja SC -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga

10:00Ufa - Ural -:-
12:00Khimki - Zenit -:-
14:30R. Volgográd - CSZKA Moszkva -:-
17:00Tambov - Dinamo Moszkva -:-

OROSZORSZÁG: FNL

06:00Habarovszk - Omszk -:-
11:00Jeniszej - Nyizsnyij Novgorod -:-
11:00Krasznodar 2 - Alanija Vlagyikavkaz -:-
12:00Akron Togliatti - Tekstiltsik -:-
12:00Jaroszlavl - Volgar-Asztrahán -:-
12:00Orenburg - Csertanovo -:-
12:00Velesz Moszkva - D. Brianszk -:-
15:00FK Csajka - Tom Tomszk -:-
15:00F. Voronyezs - Szpartak Moszkva 2 -:-
15:00T. Moszkva - FK Krilja Szovjetov Szamara -:-
16:00Baltika - Nyeftyehimik -:-

OROSZORSZÁG: PFL - 2. csoport

11:00Luki-Energija - Lokomotiv-Kazanka -:-
11:00Zenit 2 - Dinamo Moszkva 2 -:-
11:00Znamja Truda - Tver -:-
13:00Zvezda Szentpétervár - Leningradec -:-
14:00Szmolenszk - Murom -:-
14:30Olimp-Dolgoprudni - Kolomna -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

12:00Ararat 2 - Alashkert 2 -:-
12:00West Armenia - Ararat-Armenia 2 -:-
14:00Urartu 2 - Sevan -:-

PALESZTINA: West Bank League

14:00Tubas - Ahli Al-Khalil -:-
17:00Merkaz - Albirah -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

45+'Cerro Porteno - Libertad 0:0
22:15River Plate - Guarani -:-
00:30Olimpia Asuncion - San Lorenzo -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

57'Ayacucho - Melgar 1:0

PORTUGÁLIA: Primeira Liga

16:00Portimonense - Santa Clara -:-
18:30Gil Vicente - Guimaraes -:-
21:00Sporting CP - Tondela -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2

12:15Leixões - Benfica B -:-
15:00Casa Pia - Penafiel -:-
16:00Academico Viseu - Feirense -:-
16:00Arouca - Vizela -:-
18:30Mafra - Varzim -:-

RÉUNION: Regionale 1

12:30ElhalasztvaCapricorne - Trois Bassins -:-
12:30ElhalasztvaExcelsior - Marsouins -:-
12:30ElhalasztvaJeanne d'Arc - Saint-Pauloise -:-
12:30ElhalasztvaPiton - Bretagne -:-
12:30ElhalasztvaSaint-Denis - Saint-Pierroise -:-
12:30ElhalasztvaSt. Louis - St Marienne -:-
12:30ElhalasztvaTamponnaise - SDEFA -:-

ROMÁNIA: Liga 1

17:00Poli Iasi - Viitorul Constanta -:-
20:00CFR Cluj - Gaz Metan -:-

ROMÁNIA: Liga 2

10:30F. Constanta - Mioveni -:-

SKÓCIA: Premiership

13:00Kilmarnock - Glasgow Rangers -:-

SKÓCIA: Skót Kupa

15:30Celtic - Aberdeen -:-

SKÓCIA: SWPL 1 - női

12:00Hearts N - Celtic N -:-
13:30Motherwell N - Hibernian N -:-
15:00Spartans N - Glasgow Rangers N -:-
16:00Glasgow City N - Forfar Farmington N -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

14:00Betis - Elche -:-
16:00Celta Vigo - Real Sociedad -:-
18:30Granada - Levante -:-
21:00Valencia - Getafe -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

14:00Leganes - Mirandes -:-
16:00Zaragoza - Mallorca -:-
18:15Fuenlabrada - Tenerife -:-
18:15Ponferradina - Sabadell -:-
20:30Lugo - Rayo Vallecano -:-
21:00Almeria - Girona -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 1. csoport

12:00Coruxo - Compostela -:-
12:00Lealtad - Leonesa -:-
16:00Unionistas - Deportivo La Coruna -:-
17:00Ferrol - Zamora -:-
17:00Guijuelo - Salamanca -:-
17:00Pontevedra - Celta Vigo B -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 2. csoport

11:30Portugalete - Athletic Bilbao B -:-
12:00Ebro - Ejea -:-
17:00Arenas Club - Leioa -:-
17:00Haro Deportivo - Osasuna B -:-
17:00Izarra - SD Logrones -:-
17:00Tarazona - Tudelano -:-
18:00Racing Santander - Alaves B -:-
18:30R. Sociedad B - Laredo -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 3. csoport

12:00ElhalasztvaAlcoyano - Ibiza -:-
12:00Cornella - Andorra -:-
12:00Gimnastic - Olot -:-
12:00Pena Deportiva - Levante B -:-
12:00Valencia B - Hercules -:-
17:00Badalona - Lleida -:-
17:00Llagostera - L'Hospitalet -:-
17:30La Nucia - Villarreal B -:-
18:00FC Barcelona B - Prat -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 4. csoport

12:00Algeciras - CD Marino -:-
12:00Cadiz B - Linense -:-
12:00Recreativo Huelva - Las Palmas B -:-
12:00Tamaraceite - Marbella -:-
17:00Cordoba - UCAM Murcia -:-
17:00Ejido - Yeclano -:-
17:00ElhalasztvaLinares - Granada B -:-
17:00Murcia - Sevilla B -:-
17:30Sanluqueno - San Fernando -:-
18:00Betis B - Lorca Deportiva -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 5. csoport

11:30Getafe B - Navalcarnero -:-
12:00Baleares - Atletico Madrid B -:-
12:00Don Benito - Villarrobledo -:-
12:00Las Rozas - Poblense -:-
12:00Melilla - Villanovense -:-
12:00Rayo Majadahonda - Real Madrid B -:-
12:00San Sebastian Reyes - DUX Internacional de Madrid -:-
12:00Socuellamos - CF Talavera -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 1. csoport

12:00Silva SD - Dep. Fabril -:-
12:00Somozas - Fisterra -:-
16:15Racing Club Villalbes - Pontes -:-
16:30Polvorin - Viveiro -:-
16:45Atios - Ribadumia -:-
17:00Arosa SC - Ourense CF -:-
17:00Arzua - Bergantinos -:-
17:00CD Choco - Arenteiro -:-
17:00Estradense - Rapido de Bouzas -:-
17:00Paiosaco - Agrupacion Estudiantil -:-
17:00UD Ourense - Barco -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 3. csoport

11:30ElhalasztvaRevilla - Racing Santander B -:-
11:45ElhalasztvaBarreda Balompie - Selaya -:-
12:00ElhalasztvaGuarnizo - Solares -:-
16:00ElhalasztvaCayon - UD Samano -:-
17:00ElhalasztvaRinconeda Polanco - Siete Villas -:-
17:00ElhalasztvaTropezon - Escobedo -:-
17:00ElhalasztvaVimenor - Torrelavega -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 4. csoport

11:00Real Sociedad C - Tolosa FC -:-
11:30Sestao - Somorrostro -:-
17:00Basconia - Lagun Onak -:-
17:00Gernika - Santuxu -:-
17:00Sodupe - Durango -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 5. csoport

12:00CE Manresa - San Cristobal CP -:-
12:00Horta - Sant Andreu -:-
12:00Montanesa - Santfeliuenc -:-
12:15UE Sants - Girona B -:-
16:00Pobla Mafumet - CE Europa -:-
16:30Banyoles - Peralada 2 -:-
16:30UE Figueres - Granollers -:-
16:30Valls - Igualada -:-
17:00Terrassa - Castelldefels -:-
17:30Vilassar de Mar - Grama -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 6. csoport

11:30CF Intercity - Novelda CF -:-
11:45Villajoyosa - Hercules B -:-
17:30Alzira - Recambios Colon -:-
19:00Vilamarxant - Torrent -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 7. csoport

11:30Alcorcon B - Mostoles -:-
11:30Carabanchel - Atletico Pinto -:-
11:30El Alamo - Villaverde San Andres -:-
11:30San Fernando - RSD Alcala -:-
11:45Complutense - Moratalaz -:-
12:00CD Mostoles - Parla -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - Paracuellos Antamira -:-
12:00Union Adarve - AD Torrejon -:-
16:15Leganes B - Real Aranjuez -:-
18:00Flat Earth - Santa Ana -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 8. csoport

16:00Cebrerena - Numancia B -:-
16:30Almazan - Colegios Diocesanos -:-
16:30Becerril - Cristo Atletico -:-
16:30La Baneza - Bembibre -:-
17:00Real Avila - Burgos Promesas -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 9. csoport

12:00CP Almeria - Almeria B -:-
12:00Estepona - Malaga B -:-
12:00Loja - CD Torreperogil -:-
12:00Velez - Antequera -:-
12:15CD Alhaurino - Juventud Torremolinos -:-
17:00Motril - Alhaurin -:-
18:00ElhalasztvaAtletico de Porcuna - Jaen -:-
18:00ElhalasztvaHuetor Tajar - Mancha -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 10. csoport

12:00Cabecense - Conil -:-
12:00La Palma - CD Utrera -:-
12:00Sevilla C - San Roque -:-
16:30Antoniano - Xerez CD -:-
17:00Ciudad de Lucena - Cordoba B -:-
17:00Pozoblanco - Coria C.F. -:-
17:00Puente Genil - Castilleja CF -:-
17:00Xerez D.F.C. - Arcos CF -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 11. csoport

11:30Llosetense - Mallorca B -:-
12:00Felanitx - Portmany -:-
12:00Platges de Calvia - Formentera -:-
12:30Ibiza Islas Pitiusas - Soller -:-
17:00Cardassar - Andratx -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 12. csoport

13:00Gran Tarajal - Villa Santa Brigida -:-
13:00La Cuadra - Panaderia -:-
13:00San Fernando - Lanzarote -:-
13:00Tenerife B - Atl. Paso -:-
13:00ElhalasztvaVera - Union Guimar -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 13. csoport

11:00Cartagena B - Deportiva Minera -:-
11:00Plus Ultra - EG El Palmar CF -:-
11:30La Union - Mazarron CF -:-
11:30UD Los Garres - Aguilas FC -:-
16:00ElhalasztvaLorca FC - Muleno -:-
16:00ElhalasztvaMar Menor - Racing Murcia -:-
16:30Cartagena FC - CAP Ciudad de Murcia -:-
17:00Pulpileno - Real Murcia B -:-
18:00Bullense - Minerva -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 14. csoport

11:30Extremadura UD B - UP Plasencia -:-
12:00Aceuchal - Lobon -:-
12:00Azuaga - Arroyo -:-
12:00Cacereno - Llerenense -:-
12:00Diocesano - Fuente de Cantos -:-
12:00Montijo - Campanario -:-
17:00CD Coria - Valdivia -:-
17:00Jerez CF - Olivenza -:-
17:00Moralo - CD Calamonte -:-
17:00RCP Valverdeno - Miajadas -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 15. csoport

16:00CD River Ega - Beti Kozkor -:-
16:15CD Cantolagua - Murchante -:-
16:15Cirbonero - Pena Azagresa -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 16. csoport

11:30Calahorra B - CCD Alberite -:-
12:00Berceo - Anguiano -:-
12:00Oyonesa - Comillas -:-
12:00Villegas - Vianes -:-
16:30Arnedo - Agoncillo -:-
16:30River Ebro - Calasancio -:-
17:00CDFC Calzada - Alfaro -:-
17:00Naxara - Pradejon -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 18. csoport

11:30Illescas - Marchamalo -:-
12:00Almagro - Quintanar -:-
16:00Atl. Ibanes - Albacete B -:-
16:30Madridejos - Azuqueca -:-
17:00Ciudad Real - Huracan de Balazote -:-
17:00La Roda - Manzanares -:-
17:00Toledo - Guadalajara -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera Division - női

11:00Rayo Vallecano N - Tenerife N -:-
11:30Sevilla N - Huelva N -:-
16:15Atletico Madrid N - EDF Logrono N -:-

SVÁJC: Szuperliga

16:00St. Gallen - Basel -:-

SVÁJC: Nationalliga A - női

16:00Young Boys N - Grasshoppers N -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

14:30Elfsborg - Norrköping -:-
14:30Mjallby - Östersunds -:-
14:30Sirius - Kalmar -:-
17:30Falkenbergs - Djurgården -:-
17:30Göteborg - Örebro -:-
17:30Hammarby - Häcken -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

14:30Ljungskile - Umeå -:-
17:30Västerås SK - Trelleborgs -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra

13:00Karlstad - Team TG FF -:-
15:00Brommapojkarna - Taby -:-
15:00Haninge - Sandvikens -:-
15:00IK Frej - IFK Lulea -:-
16:00Sylvia - Nyköpings -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Västra Götaland - Osztályozó

14:00ElhalasztvaPrespa Birlik - BK Astrio -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Södra Svealand - Osztályozó

15:00Rynninge - Eskilstuna City -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Norra Götaland - Osztályozó

13:00Tidaholm IFK - Torslanda -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - Östra Götaland - Osztályozó

15:00ElhalasztvaIFK Hässleholm - Smedby -:-

SVÉDORSZÁG: 2. osztály - osztályozó csoport

13:00Bodens - Skiljebo -:-
14:00Dalstorps IF - Oddevold -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

13:30Eskilstuna United N - Djurgården N -:-
14:00Kristianstads N - Vittsjö N -:-
14:00Linköpings N - Pitea N -:-
14:00Rosengard N - Uppsala N -:-
15:00Vaxjö DFF N - Göteborg N -:-

SVÉDORSZÁG: Elitettan - női

17:00Sunnanå N - Jitex N -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga

17:50Al Shabab - Al Nasr Riyadh -:-

SZERBIA: Super Liga

15:00Javor - Radnicki Nis -:-
15:00Mladost - Proleter -:-
15:00Napredak - Spartak Zlatibor Voda -:-
15:00Radnik - Crvena zvezda -:-

SZERBIA: Prva Liga

13:30Buducnost Dobanovci - IMT Novi Beograd -:-
13:30Jagodina - Graficar Beograd -:-
13:30Zeleznicar Pancevo - Sremska Mitrovica -:-

SZINGAPÚR: Premier League

10:30Lion City - Young Lions -:-
10:30Tanjong Pagar - Hougang -:-

SZLOVÁKIA: Fortuna liga

17:00Slovan Bratislava - Nitra -:-
17:00Trencin - Ruzomberok -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Kagera Sugar - Mtibwa Sugar -:-
15:00Ruvu Shooting - Coastal Union -:-

THAIFÖLD: Thai League 1

11:00Nakhon Ratchasima - Prachuap -:-
12:00Samut Prakan City - Sukhothai -:-
12:30Chonburi - Ratchaburi -:-

THAIFÖLD: Thai League 2

12:00Chiangmai FC - Khonkaen FC -:-
12:00Lampang - Nong Bua Pitchaya -:-
13:00Khonkaen Utd. - Chiangmai Utd -:-
13:00Samut Sakhon - Udon Thani -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

11:30Rizespor - Kayserispor -:-
14:00Konyaspor - Basaksehir -:-
17:00Besiktas - Yeni Malatyaspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

11:30Keciörengücü - Istanbulspor -:-
14:00Eskisehirspor - Akhisarspor -:-
17:00Adana Demirspor - Samsunspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 1. csoport

11:00Alemdag - 1928 Bucaspor -:-
11:00Edirnespor - Payasspor -:-
11:00Fatsa Belediyespor - Kemerspor 2003 -:-
11:00Hopaspor - Manisaspor -:-
11:00Kizilcabölük Spor Kulübü - Belediye Derince -:-
11:00Malatya - Diyarbekirspor -:-
11:00Nevsehirspor - Arnavutkoy Bl. -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 2. csoport

11:00Ceyhanspor - Tepecik -:-
11:00Halide E. - Nazillispor -:-
11:00Iskenderun - Yozgatspor 1959 FK -:-
11:00Kahta - Karaman Bld. -:-
11:00Kutahyaspor - Darica Genclerbirligi -:-
11:00Mardin BB - Tekirdagspor -:-
11:00Tokatspor - Cengelkoy SK -:-
17:00Fethiyespor - Yomraspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 3. csoport

11:00Arhavispor - Soma Spor -:-
11:00Catalca - Karsiyaka -:-
11:00Cizrespor - Batman Petrolspor -:-
11:00Elazig Karakocan - Sile Yildizspor -:-
11:00Golcukspor - Altindag Bld. -:-
11:00Yalovaspor - Icel -:-
17:00Isparta 32 Spor - Erbaaspor -:-

ÚJ-ZÉLAND: National League - női

01:00Northern Football N - Capital Football N -:-
02:00Auckland N - Central Football N -:-

UKRAJNA: Premier League

13:00Minaj - Rukh Lviv -:-
16:00Lviv - Vorszkla -:-
18:30Inhulec - Zorya -:-

UKRAJNA: Druha Liga

12:00Volin Luck 2 - Chaika -:-
13:00Obolon 2 - Karpati Lviv -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

23:00Maldonado - Nacional 1:2
22:00Defensor Sporting - Penarol -:-

USA: MLS

01:30Nashville SC - Chicago Fire -:-
21:30Columbus Crew - Philadelphia Union -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

11:00Termez Surkhon - Andijan -:-
13:00AGMK - Pakhtakor -:-

VENEZUELA: Primera Division - Második szakasz

02:00Carabobo - Yaracuyanos -:-
22:00La Guaira - Puerto Cabello -:-
22:00Zamora - Deportivo Tachira -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

15:00Odd 2 (Nor) - Notodden (Nor) -:-

ZAMBIA: Szuperliga

14:00NAPSA Stars - Zesco Utd -:-
14:00Power Dynamos - Young Green Eagles -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.