Foci » Ma » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
EURÓPA: Európa-liga - Play Off
21:00AS Roma - AC Milan -:-21:00Atalanta - Liverpool -:-
21:00Olympique de Marseille - Benfica -:-
21:00West Ham - Leverkusen -:-
EURÓPA: Európa Konferencia Liga - Play Off
18:45Fiorentina - Plzen -:-18:45Lille - Aston Villa -:-
21:00Fenerbahce - Olimpiakosz Pireusz -:-
21:00PAOK - Club Brugge -:-
ALGÉRIA: U21-es bajnokság
15:00Setif U21 - Saoura U21 -:-17:00Belouizdad U21 - Biskra U21 -:-
17:00Khenchela U21 - Constantine U21 -:-
17:00Magra U21 - MC Alger U21 -:-
17:00Paradou U21 - El Bayadh U21 -:-
17:00US Souf U21 - Chlef U21 -:-
18:00Kabylie U21 - Oran U21 -:-
18:00USM Alger U21 - Ben Aknoun U21 -:-
ANGLIA: National League
20:45Halifax - Oldham -:-ANGLIA: National League South
20:45Taunton - Weston-super-Mare -:-20:45Truro - Weymouth -:-
ANGLIA: Southern League South Division
20:45Hanwell Town - Plymouth Parkway -:-20:45Tiverton - Winchester -:-
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
20:45Potters Bar - Canvey Island -:-ANGLIA: Professional Development League
7'Fleetwood U21 - Millwall U21 0:0ANGLIA: Premier League U18
19:00Aston Villa U18 - Brighton U18 -:-ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional
00:30Rosario Central - Dep. Riestra 1:1ARGENTÍNA: Copa Argentina
02:15Union Santa Fe - Gimnasia Mendoza 1:221:00Deportivo Maipu - Juventud U.U. -:-
ARGENTÍNA: Tartalékbajnokság - Első szakasz
00:00Boca Juniors 2 - Platense 2 2:120:00Argentinos Juniors 2 - River Plate 2 -:-
20:00Estudiantes 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
20:00Instituto 2 - San Lorenzo 2 -:-
20:00Sarmiento Junin 2 - Newells Old Boys 2 -:-
20:00Tigre 2 - Lanus 2 -:-
20:00Union Santa Fe 2 - Central Cordoba 2 -:-
AZERBAJDZSÁN: I Liqa
52'Zaqatala - Araz Saatli 1:037'Difai Agsu - Imisli FK 1:0
7'Karvan - Lokbatan 0:0
ÁZSIA: AFC Ázsia-kupa U23
15:00Indonézia U23 - Ausztrália U23 -:-17:30Jordánia U23 - Katar U23 -:-
BAHREIN: Premier League
18:00Al-Najma - Sitra -:-18:00Busaiteen - Al-Ahli Manama -:-
18:00Manama Club - Al Khalidiyah -:-
BELGIUM: Pro League U21
20:00RFC Liege U21 - Lommel SK U21 -:-BOLÍVIA: Division Profesional - Apertura - Play Off
02:00The Strongest - GV San Jose 2:1BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro
00:00Bragantino - Vasco 2:100:00Gremio - Athletico-PR 2:0
01:00Atletico-MG - Criciuma 1:1
01:00Fortaleza - Cruzeiro 1:1
01:00Juventude - Corinthians 2:0
01:00Palmeiras - Internacional 0:1
02:30Flamengo - Sao Paulo 2:1
BRAZÍLIA: Acreano - Második szakasz
22:30Sao Francisco FC - Rio Branco -:-00:30Humaita - Vasco da Gama AC -:-
BRAZÍLIA: Copa Verde
01:00Vila Nova - Cuiaba 2:0BRAZÍLIA: Brasileiro U20
20:00Bahia U20 - Cruzeiro U20 -:-20:15Gremio U20 - America Mineiro U20 -:-
22:00Atletico-MG U20 - Cuiaba U20 -:-
00:00Fortaleza U20 - Atletico GO U20 -:-
BRAZÍLIA: Catarinense U20
00:30Marcilio Dias U20 - Avai U20 2:0BRAZÍLIA: Brasileiro A3 - női
21:00Paysandu N - ESMAC N -:-BURKINA FASO: Premier League
18:00AS Douanes - Rahimo -:-18:00Bobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-
18:00Salitas - Kadiogo -:-
COSTA RICA: Primera División - Clausura
23:00Guanacasteca - San Carlos 0:123:00Puntarenas FC - Zeledon 0:0
02:00Sporting San Jose - AD Santos 2:1
04:00Alajuelense - Grecia 3:1
CSÁD: Premiere Division - LPFN
16:45Emat - Ascot -:-16:45Stars J. Talents - Foullah Edifice -:-
16:45Tourbillon - Elect Sport -:-
DÁNIA: 1. osztály - Feljutók
18:00Sønderjyske - Vendsyssel -:-DÁNIA: 2. osztály - Feljutók
19:00Esbjerg - Middelfart -:-DÉL-AMERIKA: U20-as dél-amerikai bajnokság - női
23:00Uruguay U20 N - Peru U20 N 1:201:30Argentína U20 N - Ecuador U20 N 1:1
23:00Kolumbia U20 N - Bolívia U20 N -:-
DÉL-KOREA: WK League - női
12:00Gyeongju N - Boeun Sangmu N 2:212:00Sejong Sportstoto N - Changnyeong N 4:0
12:00Seoul N - Hwacheon N 1:1
12:00Suwon FC N - Incheon Hyundai Steel N 1:1
DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF
00:00Atletico Pantoja - Delfines Del Este 1:200:00Moca - San Cristobal 5:1
00:00Vega Real - Universidad O&M 0:1
ECUADOR: Liga Pro - Első szakasz
23:30Cumbaya - Libertad 0:002:00Tecnico U. - Deportivo Cuenca 2:1
21:00Imbabura - U. Catolica -:-
23:30Ind. del Valle - Mushuc Runa -:-
EGYIPTOM: Premier League
16:00Ceramica Cleopatra - Al Ittihad -:-19:00Future FC - Pharco -:-
19:00Ismaily - ZED -:-
ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1
18:00ASEC Mimosas - Bouake -:-ETIÓPIA: Premier League
15:00Wolkite Ketema - Ethiopian Insurance -:-18:00Bahir Dar Kenema - Hadiya Hossana -:-
FERÖER-SZIGETEK: 1. Deild
20:00Hoyvik - HB Torshavn 2 -:-FINNORSZÁG: Finn Kupa
19:15NOPS - P-Iirot Rauma -:-GAMBIA: GFA League
18:30Banjul Utd - Falcons -:-18:30Brikama U. - Real Banjul -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
04:00Comunicaciones - Municipal 0:0GUINEA: Ligue 1
18:00SOAR - Sangaredi -:-HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Triomphe Liancourt 2:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
23:30Marathon - Olimpia 2:1IRÁN: Pro League
15:00Peykan - Havadar SC -:-16:15Gol Gohar - Esteghlal Khuzestan -:-
17:30Sanat-Naft - Persepolis -:-
JAPÁN: WE League - női
10:00Beleza N - Nojima Stella N 3:111:00Omiya Ardija N - Urawa N 0:4
11:00Saitama N - Albirex Niigata N 1:2
12:00Hiroshima N - Inac Kobe Leonesa N 2:0
12:00JEF United N - C-Osaka N 0:2
12:00Parceiro Nagano N - Mynavi Sendai N 2:2
KAMERUN: Elite One - Bajnokság Play-Off
14:00Canon Yaounde - Gazelle -:-14:00Cotonsport - Dynamo Douala -:-
16:00Victoria United - Stade Renard -:-
16:00Yong Sports Academy - Colombe -:-
KAZAHSZTÁN: Első osztály
11:00Altai - Arys 0:111:00Okzsetpesz - Khan Tengri 0:0
FélidőAktobe 2 - FK Kiran 0:1
51'Kaisar Kyzylorda 2 - Ekibasztuz 0:0
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Aguilas - Alianza 4:001:10Millonarios - Junior 3:2
03:20Atletico Nacional - Pereira 0:1
23:00La Equidad - Fortaleza -:-
KONGÓI DR: Ligue 1 - Osztályozó csoport
14:30ElhalasztvaCeleste - Etoile de Kivu -:-15:00ElhalasztvaGroupe Bazano - Simba -:-
16:30ElhalasztvaAC Kuya - Motema Pembe -:-
LETTORSZÁG: Virsliga
16:30Grobina - FK Liepaja -:-18:30Jelgava - Valmiera -:-
LÍBIA: Premier League
16:30Al Ittihad Misurata - Al Bashaer -:-16:30Asaria - Al-Khmes -:-
MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura - Play In
03:00Alebrijes Oaxaca - Cimarrones de Sonora 2:1b.u.05:05Atletico La Paz - Zacatecas Mineros 2:3
MONGÓLIA: Premier League
FélidőTuv Azarganuud - FC Ulaanbaatar 0:1NAMÍBIA: MTC Premiership
18:00Khomas Nampol - Tigers -:-20:30Ongos - Orlando Pirates -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Ocotal 2:103:00Diriangen - Sport Sebaco 6:0
03:00Masachapa - Jalapa 2:3
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
00:00Diriangen U20 - Sport Sebaco U20 7:200:00Masachapa U20 - Jalapa U20 2:2
18:00Managua FC U20 - UNAN-Managua U20 -:-
22:00Ferretti U20 - Esteli U20 -:-
OMÁN: Professional League
15:45Al Seeb - Al-Wahda -:-15:50Bahla - Sur Club -:-
15:55Al Nasr - Oman Club -:-
18:10Al-Rustaq - Ibri -:-
ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League
15:00Alashkert - West Armenia -:-17:00Shirak - Van -:-
PANAMA: LPF - Apertura
23:00Alianza - Potros del Este 0:001:15Herrera - UMECIT 2:1
03:30Independiente - Veraguas 3:1
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
01:00Nacional Asuncion - Libertad 1:1ROMÁNIA: Román Kupa - Play Off
19:30Otelul Galati - Universitatea Cluj -:-SEYCHELLES: Premier League
16:00Foresters FC - Red Star DF -:-SIERRA LEONE: Premier League
19:00Real Republicans - Bhantal -:-SKÓCIA: Lowland League
20:45Civil Service Strollers - East Kilbride -:-SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga
17:00Al-Taawon - Al Khaleej -:-20:00Al Fateh - Al-Raed -:-
20:00Al Shabab - Abha -:-
SZLOVÉNIA: Prva Liga
16:00Domzale - Koper -:-SZOMÁLIA: National league
14:30Sahafi - Horseed -:-TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara
15:00Ihefu - Singida Fountain Gate -:-THAIFÖLD: Thai League 1
7'Bangkok Utd - Lamphun Warrior 0:0TOGO: Championnat National
17:30Barracuda - Kakadl -:-17:30Doumbe - Espoir -:-
17:30Entente II - Kara -:-
UGANDA: Premier League
15:00Maroons - Busoga -:-18:00Kampala City - Mbarara City -:-
UKRAJNA: Premier League
14:30FK Zorja Luhanszk - Sahtar Donyeck -:-UKRAJNA: Női bajnokság - Bajnokság Play-Off
90+'Krivbasz N - Zsitlobud-1 N 2:211:00Ladomir N - Sahtar Donyeck N 0:2
11:00Vorskla Poltava N - Kolosz Kovalivka N 6:0
UKRAJNA: Női bajnokság - Osztályozó csoport
89'Dnyipro-1 N - Veresz Rivnye N 4:0FélidőDinamo Kijev N - EMC Podolie N 1:0
URUGUAY: Copa Uruguay
01:30Penarol - Montevideo City 1:3USA: US Open Kupa
01:00Hartford Athletic - New York City II 2:3h.u.01:00North Carolina - Carolina Core 1:0
01:00Richmond Kickers - Loudoun 0:1b.u.
01:30Memphis - Miami United 2:0
01:30Miami FC - Tormenta 2:4
02:00Birmingham - Chattanooga Red Wolves 4:2h.u.
02:00Chicago Fire II - Indy Eleven 0:1
02:00FC Tulsa - Northern Colorado 2:1
02:00Union Omaha - El Paso 1:0b.u.
04:30Las Vegas Lights - Spokane Velocity 2:1h.u.
04:30Monterey Bay - Irvine Zeta 2:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Estudiantes Merida FC - Rayo Zuliano -:-VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés
FélidőMagyarország U16 - Norvégia U16 1:015:30Ciprus U16 - Montenegró U16 -:-
19:00Málta U19 - Montenegró U19 -:-
VILÁG: Barátságos mérkőzés
15:00Al Wehdat (Jor) - Al Ahli (Jor) -:-VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés - női
09:30Botswana U16 N - Uganda U16 N -:-10:00Vietnám U16 N - Wales U16 N -:-
10:30Luxemburg U16 N - Georgia U16 N -:-
13:00Törökország U16 N - Kína U16 N -:-
15:00USA U16 N - Paraguay U16 N -:-
16:30San Marino U16 N - Észtország U17 N -:-
ZAMBIA: Szuperliga
15:00Mufulira - Green Eagles -:-15:00Red Arrows - Zesco Utd -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.