FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

BURUNDI: Primus League

15:30Atletico Olympic - Bujumbura C. -:-
15:30Bumamuru - Olympic S. -:-
15:30Kayanza - Les Lierres -:-
15:30Le Messager Ngozi - Dynamik -:-
6'Musongati - LLB-S4A 0:0

BURUNDI: National League

13:00New Oil - TOP Junior -:-
15:00Unite Muyinga - Royal de Muramvya -:-

COSTA RICA: Primera División - Clausura

23:00ADR Jicaral - U.C.R. 5:0
23:00Grecia - Guadalupe 2:0
03:00Herediano - Santos DG 3:1
23:00Zeledon - Limon -:-
00:00San Carlos - Cartagines -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Off

22:00Guanacasteca - Sporting San Jose -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Osztályozó - rájátszás

03:00Curridabat - Santa Rosa 1:1

CSEHORSZÁG: 1. Liga

78'Teplice - Opava 2:1
16:00Bohemians 1905 - České Budějovice -:-
18:00Karvina - Sparta Praha -:-

CSEHORSZÁG: 2. osztály

17:00Pardubice - Usti n. L. -:-
17:00Vlasim - Sokolov -:-

DÁNIA: Superliga

18:00Esbjerg - Aalborg -:-

DÁNIA: 1. osztály

12:00Nykøbing FC - Roskilde 2:2
76'Vejle - Naestved 1:1
36'Vendsyssel - Fredericia 0:0

DÉL-KOREA: K League 1

09:30Seoul - Seongnam 0:1
12:00Incheon - Pohang 1:4

DÉL-KOREA: K League 2

09:00Ansan Greeners - Jeju 1:2
11:30Asan - Seoul E. 0:1
11:30Suwon City - Bucheon 1:2

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

12:00Tulevik - Kalju 0:6
80'Levadia - Paide 3:0

ÉSZTORSZÁG: Esiliiga

18:00Maardu - Tammeka U21 -:-
18:00Parnu - JK Jarve -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

36'Energetik-BGU - Vityebszk 0:1
17:00BATE - Isloch Minszk -:-
19:00Ruk Breszt - Dinamo Breszt -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga

78'Arszenál Dzsarzsinszk - Naftan 2:1
36'Orsa - Gomel 0:2
16:00Szmorgon - Oshmyany -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - tartalékbajnokság

12:00Minszk 2 - Szluck 2 3:3

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - női

13:00Bobrujcsanka N - Minszk FK N 0:3
16:00Dinamo Minszk N - Zorka-BDU N -:-

HORVÁTORSZÁG: Horvát Kupa

20:15Rijeka - Osijek -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

12:30Wisla Plock - Korona Kielce 1:4
36'Cracovia - Jagiellonia 0:0
17:30Lechia Gdansk - Arka Gdynia -:-

MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga

18:55Honvéd FC - Debreceni VSC -:-
21:05Puskás Akadémia - Ferencvárosi TC -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

6'Mönchengladbach - Union Berlin 0:0
18:00Paderborn - Borussia Dortmund -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

13:30Dresden - VfB Stuttgart 0:2
13:30Hamburger SV - Wehen 3:2
13:30Heidenheim - Erzgebirge Aue 3:0

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

13:001860 München - Duisburg 3:2
71'Münster - Hallescher 3:1
17:00Jena - Chemnitz -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: Premier League - Bajnokság Play-Off

45+'Alashkert - Ararat 2:0

SZERBIA: Super Liga

17:30Backa Topola - Javor -:-
19:30Macva - FK Vozdovac -:-

SZERBIA: Prva Liga

17:30Radnicki Pirot - Smederevo -:-
17:30Trayal Krusevac - Sindjelic Beograd -:-
17:30Zemun - Kabel Novi Sad -:-

TAJVAN: Premier League

10:00Taipower - Hang Yuen 0:0
10:00Taiwan Steel - Taipei Tatung 3:1

TUNÉZIA: Tunéziai Kupa

14:00ElhalasztvaGafsa - Monastir -:-
14:00ElhalasztvaKalaa - Esperance Tunis -:-
14:00ElhalasztvaMetlaoui - Sfaxien -:-
14:00ElhalasztvaUS Tataouine - Chebba -:-

TÜRKMENISZTÁN: Ifjúsági Liga

12:00Altin Asir U21 - Energetik U21 -:-
13:00Nebitci U21 - FC Asgabat U21 -:-

UKRAJNA: Premier League - Bajnokság Play-Off

16:00Sahtar Donyeck - Dinamo Kijev -:-

UKRAJNA: Premier League - Osztályozó csoport

13:00ElhalasztvaKarpati Lviv - Mariupol -:-
13:00Vorszkla - Lviv 1:1

VIETNÁM: Vietnámi Kupa

12:00BHTS Quang Nam - Hong Linh Ha Tinh 0:1
12:00Binh Duong - Thanh Hoa 1:0
12:00Can Tho - Binh Phuoc 1:0
73'Hanoi FC - Dong Thap 1:0

VILÁG: Barátságos mérkőzés

12:00Molde (Nor) - Sogndal (Nor) 1:2
36'Bruntal (Cze) - Hermanice (Cze) 0:0
20:00Breidablik (Ice) - Valur (Ice) -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

17:30Landvetter N (Swe) - Jitex N (Swe) -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.