FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

VILÁG: VB

16:00Horvátország - Belgium -:-
16:00Kanada - Marokkó -:-
20:00Costa Rica - Németország -:-
20:00Japán - Spanyolország -:-

ANGOLA: Girabola

15:00Sagrada - Cuando Cubango -:-

AZERBAJDZSÁN: Első osztály

11:00Gabala 2 - Sabail 2 -:-
11:00Moik Baku - Energetik Mingechevir -:-
12:00Araz - Lokbatan -:-

BAHREIN: Premier League

15:30Al-Budaiya - Al-Rifaa -:-
16:30Bahrain SC - Al-Muharraq -:-
18:30Sitra - Al-Hidd -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV A

20:00Torhout - Oostkamp 1:0

BENIN: Ligue 1

16:00Dynamo Parakou - Real Sport -:-
16:00Requins - Police -:-

BOLÍVIA: Division Profesional - Osztályozó

00:00U. Sucre - Libertad Gran Mamore 0:3

BULGÁRIA: Parva Liga

14:00Ludogorec - Levszki Szófia -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - délnyugat

13:00Balkan Botevgrad - Csavdar Etropole -:-
13:00Oboriste - Levszki Szófia II -:-
13:00Szeptemvri Szófia 2 - Marek -:-

BULGÁRIA: Bolgár Kupa

11:00Szeptemvri Szófia - CSZKA Szófia -:-

CIPRUS: Ciprusi Kupa

18:00Omonia Nicosia FC - Karmiotissa -:-

COSTA RICA: Copa Costa Rica

01:00Herediano - Puntarenas FC 1:0

EGYIPTOM: Premier League

13:45Aswan SC - Pharco -:-
13:45El Daklyeh - Future FC -:-
18:00Zamalek - Al Masry -:-

EGYIPTOM: 2. osztály - A csoport

13:30Asyut Petroleum - La Viena -:-
13:30El Gounah - Asmant Asyut -:-
13:30Mallawi - Kima Aswan -:-
13:30Nasr Taadeen - El Madina El Monowara -:-
13:30Shoban Moslemen Qena - Al Aluminium -:-
13:30Tamya - Dayrout -:-
13:30Telephonaat Beni Suef - El Minya -:-

ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1

19:00Stade d Abidjan - SO Armee -:-
16:30SOL - ASEC Mimosas -:-
16:30Sporting Gagnoa - Academie de FAD -:-

ETIÓPIA: Premier League

14:00Legetafo Legedadi - Ethiopia Bunna -:-
17:00Arba Menche - Adama City -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Off

22:00Deportivo Achuapa - Antigua -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play Off

02:30Victoria - Motagua 0:0
22:00Marathon - Olimpia -:-

INDIA: ISL

15:00Mumbai City - Goa -:-

INDIA: I-League

09:30Real Kashmir - TRAU FC -:-
09:30Sreenidi Deccan - Mohammedan -:-

INDONÉZIA: Liga 1

10:00ElhalasztvaPersita - Persebaya -:-
14:30ElhalasztvaMadura United - Persib -:-

KÍNA: Szuperliga

12:00Chengdu Rongcheng - Guangzhou FC -:-
12:30Meizhou Hakka - Shanghai Shenhua -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:30America De Cali - Aguilas 1:1
00:30Pasto - Independiente Medellin 0:0
02:35Junior - Pereira 0:2
02:35Santa Fe - Millonarios 1:1

KONGÓ: Ligue 1

14:00Cheminots - Kondzo -:-
14:00Juk - Patronage Sainte-Anne -:-
15:00Leopard - Diables Noirs -:-
16:00JS Talangai - V. Club Mokanda -:-
16:00Nathalys - Etoile du Congo -:-

LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga

13:00Polonia W. U19 - Lech Poznan U19 -:-

MALI: Premiere Division

17:00Yeelen - Stade Malien -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Juventus Managua - Ocotal 9:0
03:00UNAN-Managua - Managua FC 1:3

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 -:-
23:00Esteli U20 - Matagalpa U20 -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

18:00Arzignano - Pro Vercelli -:-
20:00Trento - L.R. Vicenza -:-

OMÁN: Professional League

13:35Al Orouba - Sohar -:-
15:45Al-Rustaq - Dhofar -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

11:00Ararat 2 - Shirak 2 -:-
11:00Ararat-Armenia 2 - Pjunyik Jereván 2 -:-
11:00Lernayin Artsakh 2 - Urartu 2 -:-
11:00West Armenia - Alashkert 2 -:-

PORTUGÁLIA: Ligakupa

13:45Academico Viseu - Estoril -:-
18:00Maritimo - Rio Ave -:-
21:45Guimaraes - BSAD -:-

ROMÁNIA: Liga 1

18:00Botosani - FCSB -:-

ROMÁNIA: Liga 2

14:00Steaua Bucuresti - FC Buzau -:-

ROMÁNIA: Román Kupa - női

12:00Farul Constanta N - FCSB N -:-

SEYCHELLES: First Division League

13:00Lightstars - Santos -:-
15:00Red Star - Bel Air -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

18:00O. Ljubljana - Celje -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

14:00Kinondoni MC - Mbeya City -:-

THAIFÖLD: Thai FA Kupa

11:00Lamphun Warrior - Prachuap -:-

UKRAJNA: Premier League

12:00FK Zorja Luhanszk - Kolosz Kovalivka -:-

UKRAJNA: Ifjúsági Liga

10:00Cs. Odessza U19 - Krivbasz 2020 U19 -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

11:00Magyarország U17 - Olaszország U17 -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

11:00Panathinaikosz (Gre) - H. Beer Sheva (Isr) -:-
13:00Aarhus (Den) - Fredericia (Den) -:-
13:00Lyngby (Den) - Odense (Den) -:-
13:30AEL Limasszol (Cyp) - PAOK (Gre) -:-
14:30BW Linz (Aut) - Tirol (Aut) -:-
15:00Arezzo (Ita) - Fiorentina (Ita) -:-
16:00Huddersfield (Eng) - Olimpiakosz Pireusz (Gre) -:-
19:30Lyon (Fra) - Leuven (Bel) -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.