FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

ANGLIA: Premier League

13:30Everton - Aston Villa 0:1
16:00Brentford - Wolves 1:2
16:00Leeds - Newcastle 0:1
16:00Manchester United - West Ham 1:0
FélidőSouthampton - Manchester City 1:0

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

17:00Brest - Lille 2:0
21:00Lens - Olympique de Marseille -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

15:30Freiburg - VfB Stuttgart 2:0
15:30Fürth - Mainz 2:1
15:30Hoffenheim - Borussia Dortmund 2:3
15:30Leverkusen - Augsburg 5:1
15:30Mönchengladbach - Union Berlin 1:2
FélidőVfL Bochum - Köln 1:2

OLASZORSZÁG: Serie A

15:00Genoa - Udinese 0:0
57'Inter - Venezia 1:1
20:45Lazio - Atalanta -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

14:00Levante - Cadiz 0:2
16:15Villarreal - Mallorca 3:0
FélidőSevilla - Celta Vigo 0:2
21:00Atletico Madrid - Valencia -:-

ALBÁNIA: Szuperliga

13:45Partizani - Kastrioti 0:0
13:45Teuta - Laci 2:4

ALBÁNIA: Első osztály

13:30Burreli - Terbuni 1:1
13:30Bylis - Beselidhja Lezha 1:0
13:30Erzeni - Apolonia Fier 1:1
13:30ElhalasztvaKorabi Peshkopi - Tomori Berat -:-
13:30Lushnja - Maliqi 2:0
13:30ElhalasztvaPogradeci - Butrinti Sarande -:-
13:30Turbina Cerrik - Besa 0:1
13:30Vora - Shkumbini Peqin 3:1

ANGLIA: Championship

13:30Bristol City - Cardiff 3:2
13:30Nottingham - Derby 2:1
16:00Birmingham - Barnsley 2:1
16:00Blackpool - Millwall 1:0
16:00Bournemouth - Hull 0:1
16:00Coventry - QPR 1:2
16:00Reading - Huddersfield 3:4
16:00Sheffield Utd - Luton 2:0
16:00Stoke - Fulham 2:3
16:00Swansea - Preston 1:0
16:00West Brom - Peterborough 3:0

ANGLIA: League One

16:00Burton - Wimbledon 1:1
16:00Cambridge Utd - Crewe 1:0
16:00Charlton - Fleetwood 2:0
16:00Ipswich - Accrington 2:1
16:00Milton Keynes - Doncaster 0:1
16:00Morecambe - Wycombe 3:2
16:00Oxford Utd - Sheffield Wed 3:2
16:00Plymouth - Lincoln 1:2
16:00Rotherham - Cheltenham 1:0
16:00Shrewsbury - Bolton 0:1
16:00Sunderland - Portsmouth 1:0
16:00Wigan - Gillingham FC 3:2

ANGLIA: League Two

14:00Swindon - Bristol Rovers 1:1
16:00Barrow - Mansfield 1:3
16:00Crawley - Tranmere 0:1
16:00Forest Green - Carlisle 3:0
16:00Harrogate - Oldham 3:0
16:00Hartlepool - Stevenage 1:1
16:00Leyton Orient - Port Vale 0:0
16:00Rochdale - Bradford City 0:0
16:00Salford - Colchester 0:3
16:00Scunthorpe - Newport 0:1
16:00Sutton - Northampton 0:0
16:00Walsall - Exeter 0:2

ANGLIA: National League

16:00Altrincham - Torquay 1:2
16:00Boreham Wood - Weymouth 1:1
16:00Chesterfield - Aldershot 0:0
16:00Grimsby - Bromley 1:2
16:00Maidenhead - Halifax 1:0
16:00Solihull Moors - Dover 5:0
16:00Woking - Wealdstone 2:0
16:00Yeovil - Wrexham 1:2
FélidőDagenham & Red. - Stockport 0:2

ANGLIA: National League - észak

16:00AFC Fylde - Guiseley 2:1
16:00Alfreton - Blyth 0:1
16:00Brackley Town - Chorley 0:0
16:00Bradford PA - Kettering 2:1
16:00Curzon Ashton - Chester 4:3
16:00Farsley - Hereford 0:4
16:00Gateshead - Leamington 3:1
16:00Gloucester - Southport 0:1
16:00Kidderminster - York 3:0
16:00Spennymoor - Boston Utd 1:1
16:00Telford - Darlington 5:0

ANGLIA: National League - dél

16:00Bath - Eastbourne Boro 2:1
16:00Billericay - Havant & W 1:1
16:00ElhalasztvaBraintree - Slough -:-
16:00Dartford - Hampton & Richmond 2:2
16:00Dorking - Ebbsfleet 5:1
16:00Dulwich Hamlet - Concord 4:1
16:00Hungerford - Chelmsford 2:1
16:00St. Albans - Maidstone 0:0
16:00Tonbridge - Hemel Hempstead 1:1
16:00Welling - Oxford City 0:1

ANGLIA: NPL Premier Division

16:00Ashton Utd - Lancaster 1:0
16:00Atherton - Stafford 1:1
16:00Basford - Nantwich 1:0
16:00FC United - Stalybridge 2:1
16:00Hyde - Whitby 1:2
16:00Matlock - Bamber Bridge 2:1
16:00Mickleover - Witton 2:1
16:00Morpeth - Buxton 3:0
16:00Radcliffe - Gainsborough 2:0
16:00Scarborough - Grantham 2:0
16:00Warrington - South Shields 1:2

ANGLIA: Southern League Central Division

15:00Needham Market - Hitchin 3:1
15:00Stourbridge - Royston 1:0
16:00Alvechurch - AFC Rushden & Diamonds 1:2
16:00Banbury - Redditch 1:2
16:00Barwell - Leiston 2:0
16:00Coalville - Bromsgrove 4:0
16:00Hednesford - Peterborough Sports 3:0
16:00Lowestoft - Nuneaton 0:3
16:00Rushall - Biggleswade Town 4:1
16:00Stratford - Tamworth 1:0

ANGLIA: Southern League South Division

16:00Beaconsfield Town - Taunton 0:1
16:00Dorchester - Chesham 1:2
16:00Gosport - Harrow 3:1
16:00Hendon - Poole 3:2
16:00Kings Langley - Farnborough 1:1
16:00Merthyr Town - Met. Police 2:3
16:00Salisbury - Weston-super-Mare 0:0
16:00Swindon S - Walton Casuals 6:1
16:00Truro - Hayes & Yeading 2:1
16:00Wimborne - Tiverton 1:0
16:00Yate Town - Hartley Wintney 2:1

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Bishop's Stortford - East Thurrock 4:1
16:00Bognor Regis - Potters Bar 2:0
16:00Bowers & Pitsea - Merstham 0:1
16:00Cheshunt - Horsham FC 1:2
16:00Cray - Carshalton 5:4
16:00Folkestone - Wingate & Finchley 1:0
16:00Haringey - Leatherhead 2:3
16:00Kingstonian - Enfield Town 3:5
16:00Lewes - Brightlingsea 2:2
16:00Margate - Corinthian-Casuals 3:1
16:00Worthing - Hornchurch 1:1

ANGLIA: Premier League U18

12:00Brighton U18 - Southampton U18 3:4
12:00Fulham U18 - West Ham U18 1:3
12:00Manchester Utd U18 - Everton U18 4:2
12:00Sunderland U18 - Newcastle Utd U18 3:2
13:00Arsenal U18 - Chelsea U18 4:0
13:00Birmingham U18 - Crystal Palace U18 0:4
13:00Derby U18 - Leeds U18 5:1
13:00Manchester City U18 - Stoke City U18 5:0
13:30Norwich U18 - Reading U18 1:4
14:00Burnley U18 - Blackburn U18 1:1
14:00Middlesbrough U18 - Liverpool U18 2:6

ANGOLA: Girabola

15:30Academica - Primeiro de Agosto 0:1
15:30Interclube - Libolo -:-
15:30Sagrada - CD Lunda Sul -:-
15:30Sporting de Benguela - Caala -:-
15:30Sporting de Cabinda - Kabuscorp -:-
16:30Petro - Cuando Cubango -:-
16:30Progresso - Desportivo Huila -:-

ARGENTÍNA: Torneos De Verano

01:15Boca Juniors - Universidad de Chile 3:2

AUSZTRÁLIA: A-League

08:00ElhalasztvaCentral Coast Mariners - Melbourne Victory -:-
08:00ElhalasztvaMacarthur FC - WS Wanderers -:-
08:00ElhalasztvaMelbourne City - Sydney FC -:-
08:00ElhalasztvaPerth Glory - Newcastle Jets -:-
08:09ElhalasztvaWestern United - Wellington Phoenix -:-
09:45Sydney FC - Perth Glory 1:2

AUSZTRÁLIA: A-League - női

07:05ElhalasztvaCanberra N - Melbourne Victory N -:-
07:05Sydney N - Melbourne City N 3:0

BELGIUM: Jupiler League

16:15Kortrijk - Eupen 1:1
FélidőBeerschot VA - Leuven 2:1
FélidőSt. Truiden - Seraing 1:1
20:45Charleroi - Gent -:-

BELGIUM: 1B Pro League

20:45ElhalasztvaWesterlo - Deinze -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - ACFF csoport

19:30ElhalasztvaEntente Durbuy - Verlaine -:-

BELGIUM: Szuperliga - női

14:00St. Liege N - RSC Anderlecht N 0:2
16:00Aalst N - Femina Woluwe N 2:3
16:15Club Brugge N - Charleroi N 8:0

BENIN: Ligue 1

16:00Adjidja - AS Cotonou -:-
16:00ASOS - Pobe -:-
16:00ASPAC - Coton FC -:-
16:00Avrankou Omnisport - JAC -:-
16:00Ayema - AS Sobemap -:-
16:00Bembereke - Cavaliers -:-
16:00Buffles du Borgou - Dynamique Djougou -:-
16:00Dadje - FC Loto 1:0
16:00Djeffa - Dragons -:-
16:00Tonnerre - Soleil -:-

BOTSWANA: Premier League

14:30Masitoaka - Jwaneng Galaxy 1:3

BRAZÍLIA: Campeonato Alagoano

21:00Jacyoba - ASA -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Baiano

20:00Vitoria da Conquista - Bahia De Feira -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasiliense

19:30Capital - Taguatinga Esporte -:-
19:30Ceilandia - Gama -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Catarinense

20:30Camboriu - Prospera Criciuma -:-
20:30Chapecoense-SC - Barra FC -:-
23:00Concordia - Brusque -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Maranhense - Első szakasz

21:00ElhalasztvaPinheiro - SE Juventude -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Matogrossense

19:30Academia - Operario VG -:-
19:30Cuiaba - Acao -:-
23:00Gremio Sorriso - Nova Mutum -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paranaense

20:00Coritiba - Cianorte -:-
23:00Cascavel - Rio Branco PR -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano

20:30Nautico - Ibis Sport Club -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Piauiense

20:00Oeirense - Flamengo PI -:-
21:00Parnahyba - Julho Esporte -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Sergipano

20:00Frei Paulistano - Confianca -:-
22:00Boca Junior - Sergipe -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Tocantinense

20:00Bela Vista - Araguacema -:-
20:00Capital FC - Tocantinopolis -:-
20:00Interporto - Palmas -:-

BRAZÍLIA: Copa do Nordeste

21:45CRB - Sport Recife -:-

BRAZÍLIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play Off

00:00Santos U20 - America Mineiro U20 3:0
23:00Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Les Crocos - Le Messager Ngozi 0:0
14:00Musongati - Aigle Noir 0:1
14:00New Oil - Dynamik -:-

CHILE: Primera División - Osztályozó

22:00Copiapo - Huachipato -:-

CIPRUS: Első osztály

16:00Paphos - Apollon 0:1
58'AEL Limasszol - Achnas 0:0

CIPRUS: 2. osztály

13:30Alki Oroklini - Othellos Athienou 2:0
13:30ASIL Lysi - Chloraka 1:1
13:30Paralimni - Nea Salamis 1:0
13:30Sotiras - Ermis 1:2

COSTA RICA: Primera División - Clausura

21:00Grecia - ADR Jicaral -:-
22:00San Carlos - Zeledon -:-
00:00Alajuelense - Guanacasteca -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura

21:00Liberia - Marineros -:-
21:00Municipal Turrialba - Barrio Mexico -:-
21:00Puerto Golfito FC - Santa Ana -:-
22:00Cofutpa - Escorpiones -:-
22:00Municipal Garabito - Puntarenas FC -:-

CSEHORSZÁG: Tipsport liga

10:30Vyskov - Brno 1:3
10:30Z. Moravce-Vrable - Senica 1:2
13:00Mas Taborsko - Varnsdorf 1:0

DÉL-AFRIKA: Diski Challenge

09:00Maritzburg Utd U23 - Supersport U23 2:3
09:00Marumo Gallants U23 - Stellenbosch U23 0:3
11:00Orlando U23 - TS Galaxy U23 0:2
11:00Sekhukhune U23 - Golden Arrows U23 0:1
11:30Royal AM U23 - Mamelodi U23 2:4

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: 1. osztály

14:05Masafi - Dubai City 1:2
14:05Masfut - Dibba Al Hisn 0:1
14:10Gulf Heroes - Al Jazira Hamra 1:1

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: Pro League Cup - 5-8. hely

14:00Ittihad Kalba - Al Wasl 1:0
16:30Ajman - Al Nasr 1:0

EGYIPTOM: Ligakupa

13:30Ceramica Cleopatra - Enppi 1:2
13:30Pharco - El Gaish 0:0
16:00Zamalek - Ghazl El Mahallah 0:3

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura

22:00Jocoro - Alianza FC -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

14:00Milling Hotspurs - Manzini Sea Birds -:-
14:00Rangers FC - Vovovo -:-

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Warrenpoint 1:0
16:00Coleraine - C. Rangers 3:0
16:00Dungannon - Portadown 3:1
16:00Linfield - Glenavon 2:0

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Championship

15:00Knockbreda - Ballyclare 2:2
16:00Ballinamallard - Newry City 0:2
16:00Dergview - Institute 3:1
16:00Dundela - Loughgall 0:0
16:00H&W Welders - Queens Univ. 1:2

ÉSZTORSZÁG: Észt Kupa

12:00ElhalasztvaVastseliina Tannem - Tabasalu -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2

20'Amiens - Guingamp 0:0
20'Bastia - Toulouse 0:0
20'Dijon - Quevilly Rouen 0:0
20'Dunkerque - Sochaux 0:0
19:00ElhalasztvaGrenoble - Niort -:-
20'Le Havre - Rodez 0:0

FRANCIAORSZÁG: National 2 - A csoport

18:00Blois - Saint-Malo -:-
18:00Chartres - Romorantin -:-
18:00Chateaubriant - Granville -:-
18:00Guingamp II - Vitre -:-
18:00Lorient II - Versailles -:-
18:00Rouen - Poissy -:-
18:00Saint-Pryve - Plabennec -:-
18:30Vannes - Caen II -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - B csoport

16:00Haguenau - Epinal 3:2
17:00Auxerre II - ASM Belfort -:-
17:00Lens II - Lusitanos -:-
17:00Reims II - Sainte-Genevieve -:-
18:00FC 93 - Schiltigheim -:-
18:00Fleury-Merogis - Beauvais -:-
18:00ElhalasztvaSt Quentin - Metz II -:-
18:30Paris 13 Atl. - Sannois -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - C csoport

16:00Jura Sud - Frejus 1:0
16:00Lyon II - Martigues 0:1
18:00ElhalasztvaAubagne - GOAL FC -:-
18:00Grasse - Monaco II -:-
18:00ElhalasztvaHyeres - Toulon -:-
18:00Louhans Cuiseaux - Lyon - La Duchere -:-
18:00Marignane - GFA74 -:-
18:00Olympic Marseille II - Saint Priest -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - D csoport

17:00Andrezieux - Les Herbiers -:-
17:00Moulins-Yzeure - Bergerac 0:0
18:00Angouleme - Stade Montois -:-
18:00Canet Roussillon - Bourges 18 -:-
18:00Chamalieres - Montpellier II -:-
18:00Colomiers - Angers II -:-
18:00Nantes II - Le Puy -:-
18:00ElhalasztvaTrelissac - Beziers -:-

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

14:30Bordeaux N - Reims N 3:1
14:30ElhalasztvaDijon N - Fleury 91 N -:-
14:30Issy N - Guingamp N 0:2
14:30Soyaux N - Paris FC N 1:3
17:00Montpellier N - Lyon N 2:3

GAMBIA: GFA League

17:00ElhalasztvaElite United - Fortune -:-
17:00ElhalasztvaSteve Biko - Samger -:-
17:00ElhalasztvaWAA Banjul - Real Banjul -:-
17:15Hawks - WAA Banjul 1:3

GHÁNA: Premier League

16:00Accra Lions - Ashanti Gold 0:1
16:00Karela - Hearts Of Oak 1:0

GIBRALTÁR: National League

16:00Europa Point - Lincoln 1:5
FélidőEuropa FC - St Josephs 1:1

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga

16:15OFI Kréta - Panetolikosz 2:4
FélidőIonikosz - Panathinaikosz 0:1

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2

13:45Almopos - Olympiakosz Pireusz B 3:0
13:45Niki Volosz - Apollon Larissza 0:2
13:45ElhalasztvaPAOK B - AO Trikala -:-
16:00Xanthi - Veria 0:3

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

22:00Coban Imperial - Comunicaciones -:-
22:00Municipal - Guastatoya -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

35'Vitesse - Groningen 0:0
20:00AZ Alkmaar - Cambuur -:-
20:00Heerenveen - Zwolle -:-
21:00Willem II - Twente -:-

HOLLANDIA: Eerste Divisie

16:30FC Emmen - NAC Breda 2:0

HOLLANDIA: Tweede Divisie

14:30ElhalasztvaAFC - Quick Boys -:-
14:30ElhalasztvaGVVV - Spakenburg -:-
14:30ElhalasztvaNoordwijk - Scheveningen -:-
15:00ElhalasztvaASWH - HFC -:-
15:00ElhalasztvaExcelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys -:-
15:00ElhalasztvaIjsselmeervogels - De Treffers -:-
15:30ElhalasztvaHardenberg - Kozakken Boys -:-
15:30ElhalasztvaKatwijk - Jong Volendam -:-

HOLLANDIA: Derde Divisie

14:30ElhalasztvaACV Assen - SteDoCo -:-
14:30ElhalasztvaAjax (Am.) - Barendrecht -:-
14:30ElhalasztvaExcelsior 31 - Staphorst -:-
14:30ElhalasztvaGOES - VVSB -:-
14:30ElhalasztvaHarkemase Boys - Hoek -:-
14:30ElhalasztvaLisse - Ter Leede -:-
14:30ElhalasztvaODIN '59 - Sportlust -:-
14:30ElhalasztvaVVOG - DVS '33 Ermelo -:-
15:00ElhalasztvaSparta Nijkerk - VV DOVO -:-

HONG KONG: Premier League

08:00ElhalasztvaKitchee - Southern District -:-

INDIA: ISL

15:00Chennaiyin - North East Utd 2:1

IRÁN: Pro League

12:30Mes Rafsanjan - Sepahan 3:1
15:30Persepolis - Foolad 1:0

IZLAND: Reykjavik Cup

15:00IR Reykjavik - Throttur 1:2
16:00ElhalasztvaFram - KR Reykjavik -:-

IZLAND: Fotbolti.net Cup

13:00ElhalasztvaAkranes - IBV Vestmannaeyjar -:-
14:00Breidablik - Kopavogur 2:0
14:00Keflavik - Leiknir 1:2

IZRAEL: Ligat ha'Al

14:00Nof Hagalil - H. Haifa 0:1
16:20Maccabi Tel Aviv - Netanya 2:2
17:00Hapoel Hadera - Kiryat Shmona 2:0
30'Maccabi Haifa - Hapoel Jerusalem 0:0

JAMAIKA: Premier League

19:00Humble Lions - Tivoli -:-
21:15ElhalasztvaMount Pleasant - Harbour View -:-

KATAR: QSL

14:30Al-Duhail - Al-Wakra 0:4
14:30Al Khor - Al Sailiya 1:1
17:15Al-Sadd - Al Arabi 4:2

KENYA: Premier League

13:00ElhalasztvaBandari - Leopards -:-
13:00ElhalasztvaBidco United - Ulinzi Stars -:-
13:00ElhalasztvaGor Mahia - Nairobi City -:-
13:00KCB - Posta Rangers -:-
13:00ElhalasztvaVihiga - Kariobangi Sharks -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:00Santa Fe - La Equidad 1:1
02:05Pasto - Millonarios 0:1
22:05Cortulua - Atletico Nacional -:-
00:10Once Caldas - U. Magdalena -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

20:00Fortaleza - Huila -:-
21:00Boca Juniors - Atletico F.C. -:-

KONGÓ: Ligue 1

14:00AS BNG - Kondzo -:-
15:00Cheminots - V. Club Mokanda -:-
16:00Inter Club - CARA Brazzaville -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

14:30ElhalasztvaSimba - AC Rangers -:-

LESOTHO: Premier League

14:00CCX - LMPS 0:1
14:00Defence Force - Kick4Life 1:0

LIBANON: Premier League

13:15Al Ahed - Safa 2:1
13:15Al Hikma - Al Akhaa Al Ahli 0:0

LÍBIA: Premier League

16:00Al-Nasr - Al Ahly Benghazi -:-

MAKAÓ: Elite League

12:00Casa de Portugal - Monte Carlo 0:6
14:00Lun Lok - CFB Macau 1:0

MALI: Premiere Division

16:30AS Douanes de Sikasso - Djoliba -:-
16:30CS Duguwolofila - CO Bamako -:-
17:00Stade Malien - LC Bamako -:-
17:30Black Stars - Bakaridjan -:-
19:00ASOM - AS Police -:-

MÁLTA: Premier League

14:00Balzan - Hamrun 2:2
16:00Mosta FC - Hibernians 1:1
57'Gudja - Sliema 1:0

MÁLTA: Challenge League

12:00San Gwann - Lija Athletic 4:1
14:00Naxxar Lions - St. George's FC 1:0
18:00St. Andrews - Pieta Hotspurs -:-
20:00Zejtun Corinthians - Rabat Ajax -:-

MAROKKÓ: Botola 2

15:00Raja Beni Mellal - RAC Casablanca 1:0
15:00TAS Casablanca - Chabab Atlas Khenifra -:-
5'Moghreb Tetouan - Stade Marocain 0:0

MEXIKÓ: Liga MX - Clausura

04:00Mazatlan FC - Toluca 1:2
04:00ElhalasztvaPuebla - Tijuana -:-
00:00Guadalajara - Queretaro -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Clausura

03:00Alacranes - Saltillo 3:1
03:30ElhalasztvaCoras - Gavilanes de Matamoros -:-
17:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros -:-
18:00Leones Negros 2 - Mazorqueros -:-
19:00ElhalasztvaCanoneros Marina - Montaneses -:-
22:00Dongu - Leviatan -:-
22:00ElhalasztvaEscorpiones - CD Zap -:-
22:30ElhalasztvaUA Zacatecas - Tritones Vallarta -:-
23:00Correcaminos 2 - Cimarrones de Sonora 2 -:-
00:00Mineros de Fresnillo - Catedraticos Elite -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie B - Clausura

22:00ElhalasztvaGuerreros De Xico - Huracanes Izcalli -:-
22:00ElhalasztvaLobos Huerta - Uruapan -:-
22:30ElhalasztvaCiervos - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-

MEXIKÓ: Liga MX U20 - Clausura

16:00Guadalajara U20 - Queretaro U20 0:0
16:00Leon U20 - Pachuca U20 -:-
16:00Monterrey U20 - Cruz Azul U20 2:2

MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura

20'Atlas N - Santos Laguna N 0:0
20'Cruz Azul N - Queretaro N 0:1

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

13:30Ingolstadt - Darmstadt 0:2
13:30Paderborn - Werder Bremen 3:4
13:30Rostock - Heidenheim 0:0
20:30Erzgebirge Aue - Schalke 04 -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

14:00Braunschweig - Hallescher 1:0
14:00Kaiserslautern - Viktoria Berlin 2:0
14:00ElhalasztvaTürkgücü München - 1860 München -:-
14:00Viktoria Köln - Verl 5:2
14:00Wehen - VfL Osnabrück 0:0
14:00Würzburger Kickers - Mannheim 1:2

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

13:00ElhalasztvaAuerbach - Altglienicke -:-
14:05Jena - Lokomotive Leipzig 2:3

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

14:00Aachen - Lippstadt 3:0
14:00ElhalasztvaAhlen - Fortuna Köln -:-
14:00ElhalasztvaLotte - Münster -:-
14:00Mönchengladbach II - Schalke 04 II 1:4
14:00ElhalasztvaRödinghausen - Düsseldorf II -:-
14:00Straelen - Bonner SC 0:0
14:00ElhalasztvaWegberg-Beeck - Homberg -:-
14:00Wiedenbrück - Uerdingen 5:1
15:30Köln II - Oberhausen 1:0

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

14:00ElhalasztvaVfL Lohbrügge - Paloma -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura

02:00Diriangen - UNAN-Managua 4:0
23:00Ferretti - Real Madriz -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

23:00Diriangen U20 - UNAN-Managua U20 1:0
17:00Juventus Managua U20 - Managua FC U20 1:3
20:00Ferretti U20 - Real Madriz U20 -:-
22:00Ocotal U20 - Jalapa U20 -:-

NIGER: Ligue 1

14:15SONIDEP - Racing FC de Boukoki -:-
16:15ASGNN - Police -:-
16:15Espoir - Urana -:-
16:15Tahoua - Akokana -:-

OLASZORSZÁG: Serie B

14:00Alessandria - Benevento 2:0
14:00Brescia - Ternana 1:1
14:00Como - Crotone 1:1
14:00Cosenza - Ascoli 1:3
14:00Monza - Reggina 1:0
14:00Spal - Pisa 0:0
16:15Perugia - Pordenone 0:1

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

14:30Cesena - Viterbese 0:0
14:30Entella - Gubbio 4:0
14:30Modena - Fermana 2:0
14:30Pescara - Montevarchi 4:2
14:30Reggiana - Pistoiese 3:1
14:30Vis Pesaro - Teramo 0:2
15:00Pontedera - Ancona-Matelica 0:5

OLASZORSZÁG: Serie A - női

12:30Sassuolo N - Verona N 4:0
14:30Empoli N - Pomigliano N 1:2
14:30Juventus N - Fiorentina N 2:2

PORTUGÁLIA: Liga Portugal

16:30Moreirense - Santa Clara 0:2
20'Tondela - Vizela 1:1
21:30Sporting CP - Braga -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2

12:00Vilafranquense - Nacional 4:3
16:30Varzim - Academica 1:0

PORTUGÁLIA: Liga 3

12:00Felgueiras - Canelas 2010 2:1
16:00Pevidem - Fafe 1:2
61'Sporting CP B - Cova De Piedade 2:0

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal

12:00Condeixa - Oleiros 1:0
16:00Sp. Espinho - Salgueiros 0:2

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23 - Osztályozó csoport

12:00Vizela U23 - Farense U23 3:1
16:00Belenenses U23 - Famalicao U23 1:3
16:00Guimaraes U23 - Academica U23 1:2

ROMÁNIA: Liga 1

13:30Chindia Targoviste - FC Voluntari 0:0
20'Univ. Craiova - Rapid Bukarest 1:0

RUANDA: Premier League

11:30Kiyovu - Espoir 2:1
14:00AS Kigali - APR 0:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00ElhalasztvaCailungo - Domagnano -:-
15:00ElhalasztvaCosmos - Virtus -:-
15:00ElhalasztvaFaetano - Libertas -:-
15:00ElhalasztvaFolgore - Fiorentino -:-
15:00ElhalasztvaLa Fiorita - Murata -:-
15:00ElhalasztvaSan Giovanni - Pennarossa -:-
15:00ElhalasztvaTre Penne - Juvenes/Dogana -:-

SEYCHELLES: First Division League

13:00ElhalasztvaRed Star - Foresters FC -:-

SKÓCIA: Championship

16:00Dunfermline - Inverness 1:1

SKÓCIA: League One

16:00Clyde - Queen's Park 1:1
16:00East Fife - Falkirk 0:2

SKÓCIA: League Two

16:00ElhalasztvaAlbion Rovers - Kelty Hearts -:-
16:00Cowdenbeath - Stranraer 0:1
16:00ElhalasztvaStirling - Forfar -:-

SKÓCIA: Highland League

16:00Brora Rangers - Brechin 0:2
16:00Clachnacuddin - Keith 0:1
16:00Formartine Utd - Inverurie Loco Works 1:3
16:00Forres Mechanics - Nairn County 2:3
16:00Fort William - Buckie Thistle 1:4
16:00Huntly - Fraserburgh 1:2
16:00Lossiemouth - Turriff Utd 2:1
16:00Strathspey Thistle - Deveronvale 1:1
16:00Wick Academy - Rothes 1:2

SKÓCIA: Lowland League

16:00Edinburgh University - Celtic B 0:6
16:00Spartans - Civil Service Strollers 4:2
16:00Stirling University - Gala Fairydean 3:1

SKÓCIA: Skót Kupa

13:30Auchinleck Talbot - Hearts 0:5
16:00Aberdeen - Edinburgh City 3:0
16:00Arbroath - Darvel 3:0
16:00Ayr - St. Mirren 0:2
16:00Banks O' Dee - Raith 0:3
16:00Clydebank - Annan 3:4h.u.
16:00Dumbarton - Dundee FC 0:1
16:00Kelty Hearts - St. Johnstone 1:0h.u.
16:00Kilmarnock - Dundee United 1:2h.u.
16:00Livingston - Ross County 1:0
16:00Motherwell - Morton 2:1h.u.
16:00Partick Thistle - Airdrieonians 1:0
16:00Peterhead - East Kilbride 3:2b.u.
FélidőAlloa - Celtic 0:2

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

16:00Zaragoza - Valladolid 0:0
50'Fuenlabrada - Las Palmas 1:1
21:00Malaga - UD Ibiza -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

17:00Leonesa - R. Union 1:1
17:00San Sebastian Reyes - Celta Vigo B 0:7
20'Athletic Bilbao B - Extremadura UD 0:0
20'SD Logrones - Racing Santander 0:0
20'Valladolid Promesas - Tudelano 0:0

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 2. csoport

17:00ElhalasztvaAlbacete - Sabadell -:-
17:00Alcoyano - Real Madrid B 1:1
17:00Cornella - San Fernando 2:0
20'Andorra - Costa Brava 0:0
20'FC Barcelona B - UCAM Murcia 2:1

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 1. csoport

16:00Leganes B - Union Club Ceares 4:0
17:00Bergantinos - Langreo 0:1
17:00Marino de Luanco - Real Aviles 0:0
19:00ElhalasztvaArenteiro - Arosa SC -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 2. csoport

16:30Burgos Promesas - CD Ardoi 2:0
16:30Mutilvera - UD Logrones B 1:0
61'Laredo - Sestao 0:0

SPANYOLORSZÁG: Segunda RFEF - 5. csoport

16:00Granada B - Hercules 0:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 1. csoport

19:30Rapido de Bouzas - Barco -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 2. csoport

16:00Gijon B - Llanes 2:0
19:00Roces - Covadonga -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 3. csoport

16:00UD Samano - Siete Villas 2:1
17:00CD Colindres - Barreda Balompie -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 4. csoport

16:30Pasaia - Beasain 1:0
16:30Tolosa FC - Portugalete 0:3
17:00Amurrio Club - Santuxu -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 5. csoport

17:00Asco - Granollers -:-
17:00Vilafranca - Castelldefels -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 7. csoport

12:00Ursaria - Las Rozas 2:1
18:45Complutense - Pozuelo de Alarcon -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 8. csoport

16:00Colegios Diocesanos - Numancia B 2:2
16:00Salamanca B - Ciudad Rodrigo CF 2:2
16:15Bembibre - Atl. Astorga 0:0

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 10. csoport

17:00Sevilla C - Los Barrios -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 11. csoport

16:00Llosetense - Serverense 3:0
16:00Sant Jordi - Inter Ibiza 2:0
16:00Sant Rafel - Felanitx 1:2
17:00Platges de Calvia - Manacor -:-
17:00Poblense - Portmany -:-
17:00Rotlet Molinar - Campos -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 12. csoport

17:30Las Palmas C - La Cuadra -:-
17:30Santa Ursula - CD Buzanada -:-
18:30Yaiza - Union Viera -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 14. csoport

19:00Aceuchal - Jerez CF -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 15. csoport

15:45Cortes - Beti Kozkor 0:0
16:00Beti Onak - Pamplona 4:0
16:00Huarte - CD Cantolagua -:-
16:00Valle Egues - Ezcabarte 2:1
17:00Txantrea - Subiza -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 16. csoport

15:45CF Rapid - Casalarreina 2:4
18:30Calahorra B - Anguiano -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 18. csoport

16:30Villacanas - Ciudad Real -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division - női

12:00Alhama N - Real Union N 3:0
12:00ElhalasztvaCacereno N - Madrid C. B N -:-
12:00Espanyol N - CA Osasuna N 2:2
13:00Tenerife B N - Elche CF N 1:2
16:00Atletico Madrid B N - SE AEM N 1:2
17:00Deportivo La Coruna N - CD Parquesol CF N 3:0
20:00Betis B N - CD Juan Grande N -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Szaúdi Professzionális Liga

13:35Al Feiha - Al Taee 2:0
16:20Al-Hazem - Al-Raed 2:0

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

12:00Tanzania Prisons - Azam 0:4
14:00Biashara Mara United - Geita Gold 0:0
14:00Mtibwa Sugar - Simba 0:0

THAIFÖLD: Thai League 1

12:00Prachuap - Chiangrai 1:3
12:00ElhalasztvaRatchaburi - Muangthong -:-
12:00Samut Prakan City - Police Tero 1:1
13:00Pathum United - Nong Bua Pitchaya 1:1

THAIFÖLD: Thai League 2

11:00Trat FC - Raj Pracha 1:0
12:00Lamphun Warrior - Sukhothai 1:1
12:30Lampang - Kasetsart 5:1
13:00Ayutthaya Utd - Phrae 2:2
13:00Nakhon Pathom - Thai Navy 3:2

TOGO: Championnat National

16:00Entente II - Gomido -:-
16:00Sara Sport - ASC Kara -:-
16:00Semassi - Ifodje -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

11:30Yeni Malatyaspor - Besiktas 1:1
14:00Adana Demirspor - Karagümrük 5:0
14:00Sivasspor - Fenerbahce 1:1
17:00Basaksehir - Göztepe 1:2

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

11:30Manisa FK - Genclerbirligi 3:1
11:30Ümraniyespor - Menemenspor 2:1
14:00Altinordu - Istanbulspor 0:5
17:00Ankaragücü - Denizlispor 2:1

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - fehér csoport

10:30Pazarspor - Nazillispor 1:0
11:001922 Konyaspor - Isparta 32 Spor 0:4
11:001928 Bucaspor - Akhisarspor 2:2
11:0024 Erzincanspor - Tarsus 2:1
11:00Amedspor - Kirsehir Belediyespor 1:1
11:00Kirklarelispor - Ankara Demirspor 1:0
11:00Sanliurfaspor - Eskisehirspor 2:0

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - vörös csoport

11:00Ankaraspor - Nigde Anadolu 1:1
11:00Bayburt - Turgutluspor 0:0
11:00Bodrumspor - Diyarbekirspor 1:0
11:00Corum - Ergene Velimese 1:2
11:00Kahramanmaras - Etimesgut 0:0
11:00Sariyer - Sakaryaspor 4:1
11:00Sivas Belediyespor - Serik Belediyespor 2:1
11:00ElhalasztvaSoma Spor - Adiyamanspor -:-
11:00Trabzon FK - Inegolspor 1:0
11:00ElhalasztvaVanspor FK - Afjet Afyonspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 1. csoport

11:00Catalca - Kelkit 1:0

TÖRÖKORSZÁG: TFF 3. Lig - 2. csoport

11:00Sile Yildizspor - Malatya 1:1

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig - női

10:00Ilkadim Bld. YAB-PA N - Galatasaray N 0:6

TUNÉZIA: Tunéziai Kupa

13:30ElhalasztvaES Djerba - Gabes -:-
13:30Jendouba Sport - SS Sfaxien 0:1
13:30Kalaa - Stade Tunisien 0:1
13:30ElhalasztvaKorba - Stade Gabesien -:-
13:30Msaken - Gafsa 6:3
13:30Oued Ellil - Rades 1:2

VILÁG: Barátságos mérkőzés

07:00Dandenong (Aus) - Green Gully (Aus) -:-
09:00Baltika (Rus) - Lokomotiv Szófia (Bul) 1:0
09:00Blacktown (Aus) - SD Raiders (Aus) 4:0
09:00Sigma Olomouc B (Cze) - Unicov (Cze) 1:1
10:00ElhalasztvaFC Dabas (Hun) - Dunaharaszti (Hun) -:-
10:00TörölveHostoun (Cze) - Pribram (Cze) -:-
10:00TörölveHradec Kralove B (Cze) - Letohrad (Cze) -:-
10:00Kladno (Cze) - Liberec B (Cze) 1:2
10:00Legia II (Pol) - LKS Lagow (Pol) 0:3
10:00Opava (Cze) - Hlucin (Cze) 1:3
10:00Uhersky Brod (Cze) - Valasske Mezirici (Cze) 5:0
10:00Zapy (Cze) - Admira Praha (Cze) 3:3
10:15Pisek (Cze) - Dukla Praha (Cze) 0:4
10:30Etar (Bul) - Zagorec (Bul) 3:1
10:30TörölveMlada Boleslav (Cze) - Pribram (Cze) -:-
10:45SJK (Fin) - Paide (Est) 2:0
11:00Arka Gdynia (Pol) - Elblag (Pol) 2:1
11:00Banik Most - Sous (Cze) - Usti n. L. (Cze) 0:3
11:00Ceska Lipa (Cze) - Velke Hamry (Cze) 6:6
11:00Dinamo Minszk (Blr) - Iszlocs Minszk (Blr) 1:1
11:00Dubnica (Svk) - Jednota Banova (Svk) 1:0
11:00Dubrava (Cro) - Sesvete (Cro) 3:2
11:00TörölveInter Turku (Fin) - PIF Pargas (Fin) -:-
11:00Istra 1961 (Cro) - Dugopolje (Cro) 1:0
11:00Jihlava (Cze) - Zivanice (Cze) 2:1
11:00Lisen (Cze) - Slovan Bratislava U21 (Svk) 1:0
11:00Osijek (Cro) - Tabor Sezana (Slo) 3:0
11:00Petrzalka (Svk) - Pohronie (Svk) 2:3
11:00Plzen (Cze) - Mlada Boleslav (Cze) 0:1
11:00TörölveSalzburg (Aut) - Sparta Praha (Cze) -:-
11:00Silkeborg (Den) - Middelfart (Den) 3:0
11:00Stomil Olsztyn (Pol) - Ostroda (Pol) 2:0
11:00TörölveThun (Sui) - Koniz (Sui) -:-
11:00Velvary (Cze) - Vlasim (Cze) 3:3
11:00VfB Stuttgart II (Ger) - Leinfelden-Echterdingen (Ger) 2:0
11:00Vysehrad (Cze) - Zizkov (Cze) 0:2
11:00Walldorf (Ger) - Pforzheim (Ger) 2:1
11:00Zilina B (Svk) - Trinec (Cze) 0:3
11:00Zlin (Cze) - Kromeriz (Cze) 2:0
11:30BATE (Blr) - Szluck (Blr) 3:0
11:30Chrobry Glogow (Pol) - Legnica (Pol) 1:3
11:30Flora II (Est) - Parnu (Est) -:-
11:30Gomel (Blr) - Belsina (Blr) 4:0
12:00TörölveBabelsberg (Ger) - Blau Weiss Berlin (Ger) -:-
12:00Dila Gori (Geo) - Bolnisi (Geo) 2:2
12:00Dunav Ruse (Bul) - Dobrudzsa (Bul) 2:2
12:00F. Amager (Den) - Akademisk Boldklub (Den) 4:1
12:00Gleisdorf (Aut) - Weinland Gamlitz (Aut) 1:0
12:00Gorica (Cro) - Rudes (Cro) 1:3
12:00Innsbruck (Aut) - Kufstein (Aut) 4:2
12:00KKS Kalisz (Pol) - Mieszko (Pol) 1:0
12:00Køge (Den) - Roskilde KFUM's (Den) 3:0
12:00Korona Kielce (Pol) - Wisla Pulawy (Pol) 2:1
12:00ElhalasztvaKosmonosy (Cze) - Benatky (Cze) -:-
12:00Nykøbing FC (Den) - Hillerød (Den) 3:1
12:00Odra Opole (Pol) - Polonia Bytom (Pol) 7:1
12:00Ruckersdorf (Ger) - Atus Ferlach (Aut) 2:2
12:00Sosnowiec (Pol) - Puszcza (Pol) 0:1
12:00Tychy (Pol) - Goczalkowice Zdroj (Pol) 0:2
12:00Unia Janikowo (Pol) - Pogon Mogilno (Pol) 0:0
12:00Unirea Dej (Rou) - FC Hermannstadt (Rou) 0:1
12:00Widzew Lodz (Pol) - Chojniczanka (Pol) 1:2
12:00TörölveYoung Boys (Sui) - Winterthur (Sui) -:-
12:30GKS Jastrzebie (Pol) - Katowice (Pol) 1:2
12:30Hertha Zehlendorf (Ger) - TB Berlin (Ger) 2:2
12:30Koper (Slo) - Kapfenberg (Aut) 2:0
12:30Naestved (Den) - Roskilde (Den) 3:1
12:45TörölveFK Humenne (Svk) - Podbrezova (Svk) -:-
13:00Bayern München II (Ger) - Ismaning (Ger) -:-
13:00Bröndby (Den) - Lyngby (Den) 1:4
13:00Deutschlandsberg (Aut) - Grazer AK (Aut) 1:2
13:00Djurgården (Swe) - Västerås SK (Swe) 3:0
13:00Győri ETO (Hun) - Rapid Wien (Am.) (Aut) 3:2
13:00Hajduk Split (Cro) - Velez Mostar (Bih) 1:1
13:00Halmstad (Swe) - Falkenbergs (Swe) 2:0
13:00Jambol 1915 (Bul) - Sozopol (Bul) 1:1
13:00Kriens (Sui) - Hergiswil (Sui) 6:0
13:00Landskrona (Swe) - Helsingør (Den) 2:3
13:00Lech Poznan 2 (Pol) - Slask Wroclaw 2 (Pol) 3:3
13:00LKS Lodz (Pol) - Motor Lublin (Pol) 2:1
13:00Lokomotiv Plovdiv (Bul) - Marica Plovdiv (Bul) 3:1
13:00Longford (Irl) - Shamrock Rovers (Irl) 1:1
13:00Michalovce (Svk) - Trebisov (Svk) 3:2
13:00Nyeman (Blr) - Dinamo Breszt (Blr) 3:3
13:00Oulu (Fin) - Jaro (Fin) 3:0
13:00Pereszvet Podolszk (Rus) - Kvant (Rus) 5:2
13:00Rapid Wien (Aut) - Pogon Szczecin (Pol) 1:2
13:00TörölveRathenow (Ger) - Stendal (Ger) -:-
13:00River Plate (Uru) - Maldonado (Uru) 2:1
13:00TörölveSered (Svk) - Banska Bystrica (Svk) -:-
13:00Siroki Brijeg (Bih) - ONK Metkovic (Cro) 5:0
13:00Skalica (Svk) - Znojmo (Cze) 3:0
13:00Slavia Szófia (Bul) - Metaliszt Harkov (Ukr) 0:5
13:00Starogard Gdanski (Pol) - Gedania Gdansk (Pol) 1:2
13:00TörölveStern (Ger) - Neubrandenburg (Ger) -:-
13:00TörölveUnterfohring (Ger) - Buchbach (Ger) -:-
13:00Wanderers (Uru) - Rentistas (Uru) -:-
13:00Wexford (Irl) - Shelbourne (Irl) 0:2
13:00Young Boys (Sui) - Lausanne (Sui) 3:1
13:00Zalgiris (Ltu) - RFS (Lat) 2:2
13:30Belchatow (Pol) - Pruszkow (Pol) 1:0
13:30Chemnitz (Ger) - SpVgg Bayreuth (Ger) 1:1
13:30Levadia (Est) - Legion (Est) 2:0
13:30Opatija (Cro) - Kustosija (Cro) 1:3
13:30Paderborn II (Ger) - Oberneuland (Ger) -:-
13:30Voska Sport (Mkd) - Bratstvo 07 (Mkd) 9:0
13:45FA 2000 (Den) - Vanløse (Den) 3:2
13:45Kuopio PS (Fin) - KTP (Fin) -:-
14:001. FC Schweinfurt (Ger) - Alzenau (Ger) 8:0
14:00A. Klagenfurt (Aut) - Rogaska (Slo) 5:1
14:00TörölveAmstetten (Aut) - Bischofshofen (Aut) -:-
14:00Baumberg (Ger) - Sprockhövel (Ger) -:-
14:00Bielsko-Biala (Pol) - Podhale Nowy Targ (Pol) 0:2
14:00Cobh Ramblers (Irl) - Waterford (Irl) 0:5
14:00Diósgyőri VTK II (Hun) - SBTC (Hun) 4:1
14:00Dornbirn (Aut) - Telfs (Aut) -:-
14:00TörölveDynamo Schwerin (Ger) - Dornbreite Lübeck (Ger) -:-
14:00Erfurt (Ger) - Kassel (Ger) -:-
14:00Gorica (Cro) - Bravo (Slo) 2:1
14:00Hamburger SV II (Ger) - Norderstedt (Ger) -:-
14:00Heider SV (Ger) - Eckernförder SV (Ger) -:-
14:00Helsinki JK (Fin) - Ilves (Fin) 3:0
14:00Homburg (Ger) - UNA Strassen (Lux) 4:1
14:00Illertissen (Ger) - Memmingen (Ger) 1:2
14:00KPV (Fin) - Vaasa PS (Fin) 1:5
14:00Krasznodar 2 (Rus) - Hebar (Bul) 5:2
14:00Lviv (Ukr) - Hartberg (Aut) 0:0
14:00TörölveNeusiedl (Aut) - FAC Wien (Aut) -:-
14:00TörölveNeusiedl (Aut) - Klingenbach (Aut) -:-
14:00Nürnberg II (Ger) - Grossaspach (Ger) 0:1
14:00O. Ljubljana (Slo) - Haladás (Hun) 2:3
14:00Paks (Hun) - Pécsi MFC (Hun) -:-
14:00TörölvePhönix Lübeck (Ger) - Todesfelde (Ger) -:-
14:00Ried (Aut) - LASK Juniors (Aut) 6:0
14:00Rielasingen-Arlen (Ger) - Balingen (Ger) 0:1
14:00Rostocker FC (Ger) - Eichede (Ger) 3:2
14:00TörölveSchalding (Ger) - Donaustauf (Ger) -:-
14:00Sirius (Swe) - Örebro (Swe) 2:1
14:00Slaven Belupo (Cro) - Zapresic (Cro) 1:0
14:00TörölveWiener Viktoria (Aut) - Parndorf (Aut) -:-
14:00Winterthur (Sui) - YF Juventus (Sui) 4:2
14:00Wisla Krakow (Pol) - Makedonija GP (Mkd) -:-
14:00Zenit (Rus) - Botev Plovdiv (Bul) 2:2
14:00Zürich (Sui) - Wil (Sui) 1:0
14:15Innsbruck (Aut) - SC Imst (Aut) 1:0
14:30Bedem Ivankovo (Cro) - Zrinski Jurjevac (Cro) -:-
14:30Garbarnia (Pol) - Skra (Pol) 5:1
14:30Lugano (Sui) - Chiasso (Sui) 1:0
14:30Luzern (Sui) - Altach (Aut) 2:2
14:30Nordsjaelland (Den) - Viborg (Den) 1:2
14:30Paris FC (Fra) - Niort (Fra) -:-
14:30St. Pauli II (Ger) - VfR Neumünster (Ger) -:-
14:30Vaduz (Lie) - Austria Lustenau (Aut) 4:0
14:30Zarkovo (Srb) - Lok. Zagreb (Cro) 2:1
14:45Szentlőrinc (Hun) - Kozármisleny (Hun) 0:1
15:00Basel (Sui) - Xamax (Sui) 3:1
15:00Cukaricki (Srb) - Kuban (Rus) 1:0
15:00Cs. Odessza (Ukr) - Prishtina (Kos) 4:0
15:00Drogheda (Irl) - Derry City (Nir) 1:1
15:00Gornik Zabrze (Pol) - Baltika (Rus) 2:1
15:00LASK (Aut) - Maribor (Slo) 1:2
15:00Lechia Gdansk (Pol) - Akhmat Groznij (Rus) 2:1
15:00Liefering (Aut) - First Wien (Aut) 2:3
15:00Orleta Radzyn (Pol) - Chelmianka Chelm (Pol) -:-
15:00Rosenheim (Ger) - Holzkirchen (Ger) -:-
15:00Salzburg (Aut) - Admira (Aut) 0:1
15:00Schott Mainz (Ger) - Eisbachtal (Ger) -:-
15:00Slask Wroclaw (Pol) - FAC Wien (Aut) 0:0
15:00SSVg Velbert (Ger) - Siegburger (Ger) 6:1
15:00Termalica B-B. (Pol) - Kolubara (Srb) -:-
15:00Wels (Aut) - BW Linz (Aut) -:-
15:00Wiener (Aut) - Vorwärts Steyr (Aut) 2:3
15:00Zlin B (Cze) - Slovacko B (Cze) 2:5
15:15Turku PS (Fin) - Ilves 2 (Fin) -:-
15:30FK Krilja Szovjetov Szamara (Rus) - Celje (Slo) 1:1
15:30Jeunesse Esch (Lux) - Hesperange (Lux) 1:1
15:30Lech Poznan (Pol) - Mura (Slo) 4:1
15:30Teplice (Cze) - Rapid Wien (Aut) 2:1
15:30TörölveThun (Sui) - Biel (Sui) -:-
15:45Sparta Praha (Cze) - FK Rosztov (Rus) 2:0
16:00Aarau (Sui) - Bellinzona (Sui) 9:0
16:00Chlumec nad Cidlinou (Cze) - Kolin (Cze) 1:0
16:00TörölveHajduk Split (Cro) - Slavia Praha (Cze) -:-
16:00Mannsworth (Aut) - Schattendorf (Aut) -:-
16:00Stripfing (Aut) - Horn (Aut) -:-
17:00Bray Wanderers (Irl) - Shamrock Rovers (Irl) 3:2
17:00Dinamo Kijev (Ukr) - Racing Luxembourg (Lux) 4:0
17:00Jablonec (Cze) - Lokomotiv Moszkva (Rus) 1:1
17:30FC Tallinn (Est) - Viimsi JK (Est) 0:3
71'Treaty United (Irl) - Finn Harps (Irl) 0:0
20'Galway (Irl) - Shelbourne (Irl) 0:0
19:30Prix les Mezieres (Fra) - Jeunesse Canach (Lux) -:-
20:00Zatoka Braniewo (Pol) - Huragan Morag (Pol) -:-
23:00Nacional (Uru) - Penarol (Uru) -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

12:00SGS Essen N (Ger) - Borussia Bocholt N (Ger) 8:0
14:00Czarni Sosnowiec N (Pol) - Slovacko N (Cze) 0:2
14:00Köln N (Ger) - Andernach N (Ger) -:-
14:00Ovrevoll Hosle N (Nor) - Vålerenga N (Nor) 1:0
14:00Rosengard N (Swe) - Bröndby N (Den) 0:1

WALES: Cymru Premier

15:30Barry - Flint 0:1
15:30Cardiff Metropolitan - Bala Town 0:0
15:30Newtown - Haverfordwest 1:1

WALES: Cymru - dél

15:00Cwmbran Celtic - Trefelin 2:1
15:00Llantwit Major - Llanelli 3:0
15:00Undy - Taffs Well 0:1
15:30Briton Ferry - Pontypridd 0:0

WALES: Cymru - észak

15:30Conwy Borough - Prestatyn 2:1
15:30Llangefni - Llanrhaeadr 1:2
15:30Llanidloes - Colwyn Bay 1:6
15:30Penrhyncoch - Buckley 1:0
15:30Ruthin - Airbus 2:1

ZAMBIA: Szuperliga

12:00Indeni - Kafue Celtic 2:1
14:00Buildcon - Forest Rangers 2:0
14:00Chambishi - Zesco Utd 0:1
14:00Kabwe - Kansanshi 0:0
14:00Power Dynamos - Prison Leopards 0:0
14:00Red Arrows - Nkana 3:0
14:00Zanaco - Green Buffaloes FC 1:1

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.