FRISSÍTÉS

Asztalitenisz » Ma » Minden mérkőzés

EGYÉB - FÉRFI: Liga Pro (Oroszország)

23:00Novikov I. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) 1:3
23:00Petrov A. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 3:0
23:30Ermilov A. (Rus) - Sadkov A. (Rus) 3:1
23:30Gribkov A. (Rus) - Volkov A. (Rus) 3:0
00:00Sadkov A. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) 3:2
00:00Volkov A. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 1:3
00:30Novikov I. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 3:0
00:30Petrov A. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 0:3
01:00Novikov I. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 2:3
01:00Volkov A. (Rus) - Petrov A. (Rus) 3:0
01:30Gribkov A. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 3:2
01:30Pavlenko R. (Rus) - Sadkov A. (Rus) 1:3
02:00Menshikov A. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 1:3
02:00Trushkin A. (Rus) - Khairullin I. (Rus) 3:0
02:30Kuzmin S. (Rus) - Pandur I. (Rus) 3:1
02:30Nikiforov O. (Rus) - Redenkov D. (Rus) 2:3
03:00Khairullin I. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 1:3
03:00Shirshov V. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 0:3
03:30Pandur I. (Rus) - Menshikov A. (Rus) 1:3
03:30Redenkov D. (Rus) - Trushkin A. (Rus) 0:3
04:00Menshikov A. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 3:0
04:00Trushkin A. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 3:1
04:30Khairullin I. (Rus) - Redenkov D. (Rus) 0:3
04:30Shirshov V. (Rus) - Pandur I. (Rus) 2:3
06:00Minchenkov I. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:2
06:05Rutko D. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 0:3
06:30Arutiunyan A. (Rus) - Ivanov V. (Rus) 3:0
06:35Bychkov S. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) 3:0
07:00Ilyukhin E. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 3:1
07:00Yanshaev A. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 0:3
07:30Ivanov V. (Rus) - Rutko D. (Rus) 1:3
07:30Nemashkalo V. (Rus) - Minchenkov I. (Rus) 0:3
08:00Minchenkov I. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 3:0
08:00Rutko D. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 1:3
08:30Ilyukhin E. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) 3:0
08:30Yanshaev A. (Rus) - Ivanov V. (Rus) 2:3
09:00Bychkov S. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) 3:1
09:10Rutko D. (Rus) - Ivanov V. (Rus) 0:3
09:30Arutiunyan A. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 3:1
09:30Minchenkov I. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:2
10:05Pavlenko R. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 3:0
10:05Smirnov I. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 1:3
10:30Novikov I. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 0:3
10:30Petrov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 0:3
11:00Ermilov A. (Rus) - Novikov I. (Rus) 0:3
11:00Gribkov A. (Rus) - Petrov A. (Rus) 3:1
11:30Kolesnikov D. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 0:3
11:30Kutuzov O. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) 0:3
12:00Pavlenko R. (Rus) - Novikov I. (Rus) 3:0
12:00Smirnov I. (Rus) - Petrov A. (Rus) 3:2
12:30Ermilov A. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 3:0
12:30Gribkov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 3:0
13:00Kolesnikov D. (Rus) - Petrov A. (Rus) 2:3
13:10Novikov I. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 3:2
13:30Gribkov A. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 3:2
13:40Pavlenko R. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 3:0
14:10Kuzmin S. (Rus) - Pandur I. (Rus) 3:0
14:15Nikiforov O. (Rus) - Redenkov D. (Rus) 1:3
14:35Khairullin I. (Rus) - Korolev P. (Rus) 3:0
14:35Shirshov V. (Rus) - Aronov A. (Rus) 3:1
15:05Pandur I. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 2:3
15:05Redenkov D. (Rus) - Khairullin I. (Rus) 2:3
15:35Aronov A. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 3:0
15:35Korolev P. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 1:3
16:00Kuzmin S. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 1:3
16:00Nikiforov O. (Rus) - Khairullin I. (Rus) 1:3
16:35Pandur I. (Rus) - Aronov A. (Rus) 1:3
16:35Redenkov D. (Rus) - Korolev P. (Rus) 3:1
17:00Kuzmin S. (Rus) - Pandur I. (Rus) 3:0
17:00Nikiforov O. (Rus) - Korolev P. (Rus) 3:1
17:30Khairullin I. (Rus) - Redenkov D. (Rus) 2:3
17:30Shirshov V. (Rus) - Aronov A. (Rus) 1:3
18:00Arutiunyan A. (Rus) - Rutko D. (Rus) 2:3
18:00Bychkov S. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) 3:0
18:35Ilyukhin E. (Rus) - Skrebnev A. (Rus) 3:0
18:35Yanshaev A. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) 3:2
3. játszmaNemashkalo V. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 0:2
3. játszmaRutko D. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 2:0
19:35Bazilevskii V. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) -:-
19:35Skrebnev A. (Rus) - Bychkov S. (Rus) -:-
20:05Arutiunyan A. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
20:05Bychkov S. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) -:-
20:35Nemashkalo V. (Rus) - Skrebnev A. (Rus) -:-
20:35Rutko D. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) -:-
22:05Novikov I. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) -:-
22:05Petrov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
22:35Ermilov A. (Rus) - Sadkov A. (Rus) -:-
22:35Gribkov A. (Rus) - Volkov A. (Rus) -:-
23:05Kolesnikov D. (Rus) - Gribkov A. (Rus) -:-
23:05Kutuzov O. (Rus) - Ermilov A. (Rus) -:-
23:35Sadkov A. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
23:35Volkov A. (Rus) - Petrov A. (Rus) -:-
00:05Novikov I. (Rus) - Ermilov A. (Rus) -:-
00:05Petrov A. (Rus) - Gribkov A. (Rus) -:-
00:35Kolesnikov D. (Rus) - Volkov A. (Rus) -:-
00:35Kutuzov O. (Rus) - Sadkov A. (Rus) -:-

EGYÉB - FÉRFI: Setka Cup (Ukrajna)

07:05Sazhniev V. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) 3:0
07:10Kozachenko A. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) 0:3
07:35Khitrov V. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) 1:3
07:40Teteruk M. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 2:3
08:05Bilous V. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) 3:0
08:10Kozachenko A. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 1:3
08:30Levshyn A. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) 3:1
08:35Sazhniev V. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) 2:3
08:40Teteruk M. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) 3:0
08:55Reva V. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 3:2
09:00Naplokov O. (Ukr) - Boiko L. (Ukr) 3:2
09:10Fedorchenko A. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) 1:3
09:10Kozachenko A. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) 0:3
09:30Levshyn A. (Ukr) - Boiko L. (Ukr) 3:1
09:30Syvych V. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) 1:3
09:35Khitrov V. (Ukr) - Bilous V. (Ukr) 0:3
09:40Ivanov V. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) 3:0
09:55Butko V. (Ukr) - Ushakov S. (Ukr) 1:3
10:00Naplokov O. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) 0:3
10:05Sazhniev V. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) 3:1
10:10Teteruk M. (Ukr) - Kozachenko A. (Ukr) 3:0
10:25Reva V. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) 2:3
10:30Levshyn A. (Ukr) - Naplokov O. (Ukr) 3:0
10:35Bilous V. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) 3:1
10:40Kapinus R. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 1:3
10:55Ushakov S. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 3:1
11:00Boiko L. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) 1:3
11:05Khitrov V. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) 3:1
11:10Kapinus R. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) 3:2
11:25Syvych V. (Ukr) - Butko V. (Ukr) 3:0
11:30Naplokov O. (Ukr) - Levshyn A. (Ukr) 1:3
11:35Sazhniev V. (Ukr) - Bilous V. (Ukr) 0:3
11:40Ivanov V. (Ukr) - Kozachenko A. (Ukr) 3:0
11:55Reva V. (Ukr) - Ushakov S. (Ukr) 2:3
12:00Voronenkov V. (Ukr) - Boiko L. (Ukr) 3:1
12:05Khitrov V. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) 3:0
12:10Kapinus R. (Ukr) - Kozachenko A. (Ukr) 0:3
12:25Butko V. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) 1:3
12:30Voronenkov V. (Ukr) - Naplokov O. (Ukr) 3:1
12:35Moroz K. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) 3:0
12:40Ivanov V. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) 1:3
12:55Syvych V. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 0:3
13:00Boiko L. (Ukr) - Levshyn A. (Ukr) 0:3
13:05Sazhniev V. (Ukr) - Khitrov V. (Ukr) 0:3
13:25Reva V. (Ukr) - Butko V. (Ukr) 3:2
13:30Voronenkov V. (Ukr) - Levshyn A. (Ukr) 3:0
13:35Bilous V. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) 3:1
13:55Syvych V. (Ukr) - Ushakov S. (Ukr) 3:2
14:00Boiko L. (Ukr) - Naplokov O. (Ukr) 1:3
14:05Fedorchenko A. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) 1:3
14:25Sydorenko A. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 3:0
14:35Hnoievoi R. (Ukr) - Sokolov S. (Ukr) 3:1
14:40Mrykh M. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 1:3
14:55Reva V. (Ukr) - Syvych V. (Ukr) 3:0
15:05Balakiriev M. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) 2:3
15:10Zaporozhets D. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 1:3
15:25Butko V. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 0:3
15:40Mrykh M. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:0
15:55Ushakov S. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) 3:1
16:00Kovpak E. (Ukr) - Skrypal I. (Ukr) 2:3
16:05Hnoievoi R. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) 3:0
16:10Zaporozhets D. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 0:3
16:40Mrykh M. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 3:1
16:40Smyrnov D. (Ukr) - Aliiev A. (Ukr) 0:3
17:05Kovpak E. (Ukr) - Aliiev A. (Ukr) 3:1
17:10Balakiriev M. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 3:0
17:15Tkachenko A. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 0:3
17:35Hnoievoi R. (Ukr) - Derevynskyi A. (Ukr) 2:3
17:35Smyrnov D. (Ukr) - Skrypal I. (Ukr) 0:3
17:45Zaporozhets D. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 2:3
18:05Kovpak E. (Ukr) - Smyrnov D. (Ukr) 3:0
18:10Derevynskyi D. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) 3:2
18:15Kurtenko A. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:0
18:30Aliiev A. (Ukr) - Skrypal I. (Ukr) 3:2
18:40Balakiriev M. (Ukr) - Sokolov S. (Ukr) 3:2
18:40Kurtenko A. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 3:1
3. játszmaSmyrnov D. (Ukr) - Kovpak E. (Ukr) 2:0
2. játszmaHnoievoi R. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 0:1
1. játszmaTkachenko A. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 0:0
19:30Skrypal I. (Ukr) - Aliiev A. (Ukr) -:-
19:35Balakiriev M. (Ukr) - Derevynskyi A. (Ukr) -:-
19:45Kurtenko A. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
20:00Skrypal I. (Ukr) - Smyrnov D. (Ukr) -:-
20:10Lytvynov V. (Ukr) - Sokolov S. (Ukr) -:-
20:15Tkachenko A. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) -:-
20:30Aliiev A. (Ukr) - Kovpak E. (Ukr) -:-
20:40Hnoievoi R. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) -:-
21:00Skrypal I. (Ukr) - Kovpak E. (Ukr) -:-
21:10Derevynskyi D. (Ukr) - Sokolov S. (Ukr) -:-
21:30Aliiev A. (Ukr) - Smyrnov D. (Ukr) -:-
21:35Derevynskyi A. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) -:-

EGYÉB - FÉRFI: TT Star Series (Csehország)

08:05Kleprlik J. (Cze) - Tregler T. (Cze) 2:3
08:40Konecny T. (Cze) - Nemecek J. (Cze) 3:0
09:00Gavlas A. (Cze) - Valenta J. (Cze) 3:0
09:25Reitspies D. (Cze) - Horejsi M. (Cze) 3:2
10:15Kleprlik J. (Cze) - Konecny T. (Cze) 2:3
10:50Gavlas A. (Cze) - Nemecek J. (Cze) 3:0
11:10Horejsi M. (Cze) - Tregler T. (Cze) 1:3
11:35Reitspies D. (Cze) - Valenta J. (Cze) 3:1
12:10Kleprlik J. (Cze) - Gavlas A. (Cze) 0:3
12:30Konecny T. (Cze) - Tregler T. (Cze) 3:2
13:10Reitspies D. (Cze) - Nemecek J. (Cze) 3:0
13:35Horejsi M. (Cze) - Valenta J. (Cze) 3:1
14:05Konecny T. (Cze) - Gavlas A. (Cze) 1:3
14:35Kleprlik J. (Cze) - Reitspies D. (Cze) 2:3
15:20Valenta J. (Cze) - Tregler T. (Cze) 0:3
15:50Horejsi M. (Cze) - Nemecek J. (Cze) 3:0

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - asztalitenisz livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.