FRISSÍTÉS

Jégkorong » Tegnap » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: ICE Hockey League

18:30Znojmo - Klagenfurt 6:0
19:15Graz - Bratislava 5:6h.u.
19:15Salzburg - Dornbirn 5:6
19:15Vienna - Fehérvár AV19 3:4
19:15Villach - Val Pusteria 2:3
19:30Black Wings Linz - Innsbruck 1:2h.u.
19:45Bolzano - HK Olimpija 2:6

CSEHORSZÁG: Extraliga

17:30Mlada Boleslav - Vitkovice 4:1
17:30Plzen - Kometa Brno 5:6b.u.
17:30Zlin - Karlovy Vary 0:3
18:00Kladno - Trinec 4:3b.u.
18:00Olomouc - Mountfield HK 2:3
18:00Pardubice - Ceske Budejovice 3:2

FINNORSZÁG: Liiga

17:30Ilves Tampere - Hämeenlinna 6:1
17:30JYP - SaiPa 1:3
17:30Lukko Rauma - Tappara 5:4
17:30Sport - KooKoo 4:3

MAGYARORSZÁG: Erste Liga

17:30Gyergyói HK - Csíkszereda 8:7h.u.
18:00DAB - Győri ETO 1:5
18:00DVTK - Újpest 4:3h.u.
19:00MAC Újbuda - Ferencváros 3:2b.u.

OROSZORSZÁG: KHL

18:00Ak Barsz Kazany - Admiral Vlagyivosztok 2:1b.u.
18:00Nyeftehimik Nyizsnyekamszk - Szpartak Moszkva 2:3h.u.

SZLOVÁKIA: Extraliga

16:30Michalovce - Nove Zamky 4:3
17:00L. Mikulas - Poprad 2:4
18:00Nitra - Kosice 3:2
18:00Presov - Banska Bystrica 5:4
18:00Zvolen - Spisska Nova Ves 5:2
19:00Slovan Bratislava - Trencin 4:1

CSEHORSZÁG: ELJ

15:00Zlin U20 - Mountfield HK U20 6:5b.u.
15:45Salzburg U20 - Mlada Boleslav U20 2:3
17:00Ceske Budejovice U20 - Liberec U20 2:4
17:30Litvinov U20 - Karlovy Vary U20 1:3
18:00AZ Havirov U20 - Olomouc U20 3:4
18:00Jihlava U20 - Kladno U20 5:1
18:00Slavia Praha U20 - Sparta Praha U20 2:8
18:30Chomutov U20 - Plzen U20 0:11

DÁNIA: Metal Ligaen

19:00Herning - Sønderjyske 7:0
20:45Aalborg - Esbjerg 5:4b.u.

EURÓPA: Alpesi Liga

19:30Feldkirch - Asiago 1:3

EURÓPA: Continental Cup - Első forduló

13:30Mladost - Brassó 2:10
17:30Barcelona - Buz Beykoz 6:2
19:00Punks Vilnius - Valk 494 3:8

FEHÉROROSZORSZÁG: Extraleague

18:00Junoszty Minszk - Lida 3:1
18:00Molodecsno - Breszt 2:0
18:00Szoligorszk - Nyeman Grodno 2:1

FINNORSZÁG: Mestis

17:30Hokki - RoKi 4:1
17:30IPK - Kiekko-Pojat 5:1
17:30K-Vantaa - Kiekko-Espoo 1:2h.u.
17:30Peliitat - Hermes 2:3
17:30SaPKo - KeuPa 2:3
17:30TUTO - FPS 4:1

FINNORSZÁG: Suomi-sarja

17:30Hunters - HCIK 5:0

FRANCIAORSZÁG: Ligue Magnus

20:15Bordeaux - Mulhouse 2:1h.u.
20:15Grenoble - Amiens 10:0
20:30Angers - Chamonix Mont-Blanc 4:1
20:30Nice - Rouen 4:3

KANADA: OHL - Előszezon

01:05Peterborough Petes - Sarnia Sting 4:3h.u.

KANADA: WHL - Előszezon

02:00Brandon Wheat Kings - Winnipeg Ice 4:5

KANADA: QMJHL - Előszezon

00:00Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats 6:2
00:00Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 2:3b.u.

LENGYELORSZÁG: Lengyel jégkorong-bajnokság

18:00Tychy - Katowice 4:3
18:30Krakow - Torun 4:3
19:00Zaglebie - MMKS Podhale 10:2

NÉMETORSZÁG: DEL

19:30Augsburg - Straubing 6:4
19:30Eisbären Berlin - Wolfsburg 2:3h.u.
19:30Köln - Bietigheim/Bissingen 3:4b.u.
19:30Mannheim - Bremerhaven 1:0
19:30München - Düsseldorf 5:3
19:30Schwenninger - Nürnberg 8:3

NÉMETORSZÁG: Oberliga - észak

20:00EC Hannover - Crocodiles Hamburg 3:2

NORVÉGIA: 1. osztály

19:30Nidaros - Haugesund 6:2

OLASZORSZÁG: IHL

20:30Alleghe - Bressanone 2:3

OROSZORSZÁG: VHL

17:30Tambov - SZKA Szentpétervár 3:2h.u.
18:00AKM - Dinamo Szentpétervár 0:2
18:30HC Rosztov - MHC Khimik 4:5

OROSZORSZÁG: MHL

12:00Irbisz - Tolpar 3:2
12:30Reaktor - Tyumenszkij Legion 5:2
14:00Sztalnye Liszi - Omszkie Jasztrebi 8:2
15:00Belije Medvegyi - Avto 1:4
16:00Szputnyik Almetyevszk - Mamonti Jugri 2:1

OROSZORSZÁG: NMHL

12:00Dizeliszt - Lipeck 3:2
15:00Krisztall BDK - Rjazany 2:4

OROSZORSZÁG: WHL - női

12:00Dinamo Neva N - Belije Medvegyi N 4:1
12:00Krasznojarszk N - Szverdlovszk Region N 11:2
13:00Vanke Rays N - Ufa N 2:1h.u.
16:00Tornado N - Nyizsnyij Novgorod N 3:2h.u.

SVÁJC: National League

19:45Bern - Biel 3:4h.u.
19:45Langnau - Rapperswil 4:5
19:45Lausanne - Davos 2:5
19:45Servette - Fribourg 1:3
19:45Zug - Ajoie 2:3h.u.
19:45Zürich Lions - Lugano 5:2

SVÉDORSZÁG: HockeyAllsvenskan

18:00HV 71 - AIK 3:2
19:00Almtuna - Troja/Ljungby 4:2
19:00Kristianstads - BIK Karlskoga 1:2
19:00Västerås - Tingsryds 5:2
19:00Västerviks IK - MODO 5:2
19:00Vita Hästen - Mora 4:3h.u.
20:30Södertalje - IF Björklöven 2:10

SVÉDORSZÁG: SuperElit U20

18:00Lulea U20 - Västerås U20 5:2
18:00Oskarshamn U20 - Örebro U20 1:8
18:00Timra U20 - Mora U20 2:5
19:00MODO U20 - Leksands U20 7:0
19:00Skelleftea U20 - Brynäs U20 4:5

SVÉDORSZÁG: SDHL - női

19:00Brynäs N - Linköping N 3:4h.u.

SZLOVÁKIA: 1. Liga

17:30Trnava - Slovan Bratislava B 4:1
17:30Zilina - Dubnica 8:2
18:00Brezno - Ziar nad Hronom 3:2
18:00Levice - Martin 2:1
18:00Pov. Bystrica - HC 19 Humenne 2:4
18:00ElhalasztvaSkalica - Topolcany -:-

UKRAJNA: UHL

17:00Dnipro Kherson - Donbassz 1:5
17:30Kremencsuk - HC Mariupol 1:2

USA: USHL

23:30Omaha Lancers - Cedar Rapids 4:1
02:30Lincoln Stars - Youngstown Phantoms 3:2
18:00Madison Capitols - Tri-City Storm 1:2h.u.
20:30Green Bay Gamblers - Des Moines Buccaneers 2:6
21:00Dubuque Fighting Saints - Omaha Lancers 4:2
23:30Youngstown Phantoms - Waterloo Black Hawks 0:2

VILÁG: Barátságos mérkőzés

19:30Bad Nauheim (Ger) - Kassel (Ger) 3:2
19:30Kaufbeuren (Ger) - Ravensburg (Ger) 5:3
19:30Lausitzer Füchse (Ger) - Dresdner Eislöwen (Ger) 1:5
19:30Tölzer Löwen (Ger) - Landshut (Ger) 0:8
20:00Bayreuth (Ger) - Regensburg (Ger) 4:7
20:00Crimmitschau (Ger) - Selber (Ger) 2:3b.u.

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - jégkorong livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.