FRISSÍTÉS

Jégkorong » Holnap » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: ICE Hockey League

17:30Innsbruck - Znojmo -:-

FINNORSZÁG: Liiga

16:00Ilves Tampere - KalPa -:-
16:00KooKoo - Tappara -:-
16:00SaiPa - JYP -:-
16:00Turku PS - Hämeenlinna -:-
17:00Kärpät Oulu - IFK Helsinki -:-
17:30Lukko Rauma - Jukurit -:-
17:30Sport - Ässät Pori -:-

OROSZORSZÁG: KHL

16:00HK Szocsi - Metallurg Magnyitogorszk -:-

USA: NHL

00:00Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks -:-
01:00Buffalo Sabres - Boston Bruins -:-
02:30Dallas Stars - Los Angeles Kings -:-
04:00Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers -:-
19:00Ottawa Senators - New York Rangers -:-
19:00Washington Capitals - Calgary Flames -:-
00:00Minnesota Wild - Anaheim Ducks -:-

CSEHORSZÁG: Chance Liga

17:00HC Vrchlabi - Prostejov -:-
17:00Kadan - Kolin -:-
17:00Litomerice - Sokolov -:-
17:00Poruba - AZ Havirov -:-
17:00Prerov - Usti -:-
17:00Slavia Praha - Trebic -:-
17:00Vsetin - Frydek-Mistek -:-
17:30Jihlava - Benatky -:-

CSEHORSZÁG: 2. Liga - észak

17:00Hronov - Bilina -:-
17:00Letnany - Nova Paka -:-
18:00Decin - Dvur Kralove -:-
18:00Jablonec - Mostecti Lvi -:-

CSEHORSZÁG: 2. Liga - dél

17:00Pisek - Kobra Praha -:-
17:30Klatovy - Havl. Brod -:-
18:00Risuty - Pribram -:-
18:00Tabor - Cheb -:-

CSEHORSZÁG: 2. Liga - kelet

17:00Koprivnice - Hodonin -:-
17:00Valasske Mezirici - Velke Mezirici -:-
17:30Zdar nad Sazavou - Opava -:-
18:00Kometa Brno B - Novy Jicin -:-

CSEHORSZÁG: ELJ

12:00AZ Havirov U20 - Chomutov U20 -:-
12:00Ceske Budejovice U20 - Zlin U20 -:-
12:00Olomouc U20 - Slavia Praha U20 -:-
12:00Trinec U20 - Litvinov U20 -:-
13:00Mlada Boleslav U20 - Pardubice U20 -:-
13:00Plzen U20 - Kladno U20 -:-
13:00Vitkovice U20 - Jihlava U20 -:-
14:30Salzburg U20 - Kometa Brno U20 -:-
17:00Karlovy Vary U20 - Sparta Praha U20 -:-
17:00Liberec U20 - Mountfield HK U20 -:-

DÁNIA: Metal Ligaen

19:00Rodovre - Frederikshavn -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: Elite League

20:00Manchester - Belfast -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: Challenge Cup

19:00Guildford - Coventry -:-
20:00Dundee - Fife -:-
20:00Nottingham - Sheffield -:-

ÉSZTORSZÁG: Hokiliiga

15:30Narva PSK - HC Panter -:-
17:30Kurbads - HC Vipers -:-

EURÓPA: Alpesi Liga

18:30Gherdeina - Fassa -:-
19:15Vienna II - Zeller Eisbären -:-
19:30Feldkirch - Merano -:-
19:30ElhalasztvaKlagenfurt II - Vipiteno -:-
19:30Lustenau - Cortina -:-
20:00Steel Wings Linz - Bregenzerwald -:-

EURÓPA: BeNe League

20:00Heerenveen - Limburg -:-
20:00Leuven - Liege Bulldogs -:-
20:15Zoetermeer - Den Haag -:-
20:30Mechelen - Herentals -:-

EURÓPA: Continental Cup - Második forduló

16:00Brassó - Asiago -:-
16:00Ferencváros - Sokil Kyiv -:-
19:30HK Olimp - Valk 494 -:-
20:15Amiens - Jesenice -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Extraleague

13:00Lida - Junoszty Minszk -:-
16:00Breszt - Molodecsno -:-
16:00Nyeman Grodno - Szoligorszk -:-

FINNORSZÁG: Mestis

16:00FPS - RoKi -:-
16:00Kettera - Hokki -:-
16:00KeuPa - Koovee -:-
16:00Kiekko-Espoo - Hermes -:-
16:00K-Vantaa - IPK -:-

FINNORSZÁG: Suomi-sarja

15:00JHT - HCIK -:-
15:00RaaheK - Muik Hockey -:-
16:00D-Kiekko - Jarvenpaa -:-
16:00Karhu HT - HC Giants -:-
16:00Pyry - Laser HT -:-

FINNORSZÁG: SM-sarja U20 - Első szakasz

11:00SaiPa U20 - Koovee U20 -:-
11:30Ilves Tampere U20 - Ässät Pori U20 -:-
13:00Jukurit U20 - RoKi U20 -:-
13:00TUTO U20 - Lukko Rauma U20 -:-
14:00KalPa U20 - Sport U20 -:-
15:00Hämeenlinna U20 - TPS U20 -:-
16:00Kärpät Oulu U20 - JYP U20 -:-
17:00Lahti Pelicans U20 - KooKoo U20 -:-

FINNORSZÁG: Naisten Liiga

14:30Ilves Tampere N - Kärpät Oulu N -:-
16:00Turku PS N - IFK Helsinki N -:-
16:45Kiekko-Espoo N - RoKi N -:-

FRANCIAORSZÁG: D1

18:00Strasbourg - Clermont-Ferrand -:-
18:05Epinal - Dunkerque Corsaires -:-
18:30Neuilly Sur Marne - Olympic Marseille -:-
19:00Montpellier - Tours -:-
20:00Brest - Nantes -:-
20:30Caen - Cholet -:-
20:30Chambery - Mont Blanc -:-

JAPÁN: Japán Kupa

07:00Nikko Icebucks - Oji Eagles -:-
09:00Yokohama Grits - East Hokkaido Cranes -:-

KANADA: OHL

01:00Kingston Frontenacs - Peterborough Petes -:-
01:00Mississauga Steelheads - Ottawa 67s -:-
01:05Sarnia Sting - Guelph Storm -:-
01:05Sudbury Wolves - Hamilton Bulldogs -:-
01:07Soo Greyhounds - North Bay Battalion -:-
01:30Kitchener Rangers - Windsor Spitfires -:-
01:30London Knights - Owen Sound Attack -:-
01:35Oshawa Generals - Niagara IceDogs -:-
21:00Barrie Colts - Ottawa 67s -:-

KANADA: WHL

03:00Edmonton Oil Kings - Brandon Wheat Kings -:-
03:00Medicine Hat Tigers - Prince Albert Raiders -:-
03:00Red Deer Rebels - Lethbridge Hurricanes -:-
03:00Regina Pats - Saskatoon Blades -:-
03:00Swift Current Broncos - Calgary Hitmen -:-
04:00Kamloops Blazers - Vancouver Giants -:-
04:00Portland Winterhawks - Everett Silvertips -:-
04:05ElhalasztvaTri-City Americans - Kelowna Rockets -:-
04:05Victoria Royals - Prince George Cougars -:-

KANADA: QMJHL

00:00Acadie-Bathurst Titan - Rouyn-Noranda Huskies -:-
00:00Cape Breton Eagles - Val-d'Or Foreurs -:-
01:00Gatineau Olympiques - Victoriaville Tigres -:-
01:00Quebec Remparts - Blainville-Boisbriand Armada -:-
01:30Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix -:-
01:30Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar -:-
22:00Rimouski Oceanic - Chicoutimi Sagueneens -:-
00:00Charlottetown Islanders - Rouyn-Noranda Huskies -:-
00:00Halifax Mooseheads - Val-d'Or Foreurs -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats -:-

KANADA: LNAH

02:00Assurancia de Thetford Mines - Riviere-du-Loup 3L -:-
02:00Jonquiere Marquis - Saint-Georges -:-
02:00Sorel-Tracy - Petroliers du Nord -:-

KANADA: U Sports

00:00Acadia - Saint Marys -:-
00:00Dalhousie - Moncton -:-
00:00StFX - UNB -:-
02:00Manitoba - UBC -:-
03:00MacEwan - Calgary -:-
04:00Trinity Western - Mount Royal -:-
21:00Manitoba - UBC -:-
00:00Dalhousie - UNB -:-
00:00StFX - Moncton -:-
00:00UPEI - Acadia -:-

LETTORSZÁG: Optibet Hokeja Liga

12:00Riga Prizma - Liepaja -:-
12:30HS Riga - Mogo -:-
16:00ElhalasztvaHK Dinaburga - HK Olimp -:-

LITVÁNIA: Lietuvos Cempionatas

12:00LTeam Select - Punks Vilnius -:-

NORVÉGIA: Fjordkraft-ligaen

16:00Manglerud - Grüner -:-
16:00Ringerike - Sarpsborg -:-
16:00Stavanger - Stjernen -:-
18:00Lillehammer - Vålerenga -:-

NORVÉGIA: 1. osztály

15:00Nidaros - Gjovik -:-
16:00Lørenskog - Furuset -:-
16:00Narvik - Comet -:-
17:00Haugesund - Hasle-Løren -:-

OLASZORSZÁG: IHL

19:30Alleghe - Kaltern -:-
19:30Eppan - Como -:-
19:30Valdifiemme - Pergine -:-
20:00Bressanone - Varese -:-
20:00Toblach - Unterland -:-

OROSZORSZÁG: VHL

10:00Gornyak - Tyumen -:-
14:00Cselmet Cseljabinszk - Zvezda Moszkva -:-
14:00Kurgan - Jugra Hanti-Manszijszk -:-
15:00CSZK VVS Szamara - Omskie Krylia -:-
16:00Barsz - Metallurg Novokuznyeck -:-
16:00Penza - Angarszk -:-

OROSZORSZÁG: MHL

12:00Din. Moszkva - Amurszkije Tigri -:-
12:00Krilja Szovjetov - HC Riga -:-
12:00Lada - Reaktor -:-
12:00Loko - Russzkije Vityazi -:-
13:00Almaz - Kapitan -:-
14:00Szarmati - Szputnyik Almetyevszk -:-

OROSZORSZÁG: NMHL

12:00HC Brjanszk - Belgorod -:-
13:00Olympia - Rjazany -:-
16:00Dinamo 576 - SKA-GUOR Karelia -:-

OROSZORSZÁG: WHL - női

10:00Ufa N - Nyizsnyij Novgorod N -:-

ROMÁNIA: Campionatul National

17:30CSM Galati - Gyergyói HK -:-
17:30ElhalasztvaSapientia U23 - Brassó -:-

SPANYOLORSZÁG: LNHH

15:00Huarte - Nordic Vikings -:-
15:15Majadahonda - Barcelona -:-
21:00Urdin - Jaca -:-
21:15Puigcerda - Milenio Logrono -:-

SVÁJC: National League

19:45Ajoie - Lausanne -:-
19:45Bern - Davos -:-
19:45Biel - Rapperswil -:-
19:45Fribourg - Ambri-Piotta -:-
19:45Lugano - Zug -:-
19:45Servette - Langnau -:-

SVÉDORSZÁG: SHL

15:15Färjestad - Timra -:-
15:15Linköping - Brynäs -:-
15:15Malmö - Frölunda -:-
15:15Rögle - Lulea -:-
18:00Leksands - Växjö -:-
18:00Örebro - Djurgårdens -:-
18:00Skelleftea - Oskarshamn -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Norra

16:00Östersund - Kiruna -:-
16:00Sundsvall - Kalix -:-
16:00Tegs - Vännäs -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Södra

15:00Morrums GoIS - Nybro -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Vastra

16:00Köping - Borlange -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Ostra

16:00Enköpings - Hudiksvalls -:-

SVÉDORSZÁG: SuperElit U20

11:00Timra U20 - Djurgårdens U20 -:-
12:00Linköping U20 - HV 71 U20 -:-
12:00MODO U20 - AIK U20 -:-
12:00Rögle U20 - Örebro U20 -:-
12:00Skelleftea U20 - Mora U20 -:-
13:00Frölunda U20 - Färjestad U20 -:-
13:00Lulea U20 - Leksands U20 -:-
15:00Karlskrona U20 - Växjö U20 -:-
15:45Malmö U20 - Oskarshamn U20 -:-

SVÉDORSZÁG: SDHL - női

13:00Djurgårdens N - Brynäs N -:-
13:00HV 71 N - SDE HF N -:-
16:00Göteborg N - AIK N -:-
19:00Linköping N - Leksands N -:-

SZLOVÁKIA: 2. Liga

17:00Lucenec - Piestany -:-
17:00Sabinov - HK Kosice -:-
17:30ElhalasztvaBardejov - Kezmarok -:-
17:30Puchov - Dolný Kubín -:-
18:00Brezno B - L. Mikulas B -:-
18:00Detva - Hamuliakovo -:-
18:00Senica - Partizánske -:-
19:00Trebisov - R. Sobota -:-

SZLOVÉNIA: IHL

17:00Vojvodina - KHL Sisak -:-
18:00Medvescak Zagreb - KHL Sisak -:-
18:00Mladost - Vojvodina -:-
18:00Zagreb - Crvena zvezda -:-

SZLOVÉNIA: Hokejska liga

18:00Celje - MK Bled -:-
19:00Slavija - HK Olimpija -:-
19:15Triglav Kranj - Maribor -:-

UKRAJNA: UHL

12:00Kremencsuk - Bilji Barsz -:-

USA: AHL

01:00Belleville Senators - Cleveland Monsters -:-
01:00Charlotte Checkers - Hershey Bears -:-
01:00Utica Comets - Providence Bruins -:-
01:05Rochester Americans - Syracuse Crunch -:-
01:05Springfield Thunderbirds - Bridgeport Islanders -:-
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Hartford Wolf Pack -:-
02:00Iowa Wild - Rockford IceHogs -:-
02:00Manitoba Moose - Grand Rapids Griffins -:-
02:00Milwaukee Admirals - Chicago Wolves -:-
03:05Colorado Eagles - San Jose Barracuda -:-
04:00Abbotsford Canucks - Henderson Silver Knights -:-
04:00Ontario Reign - Bakersfield Condors -:-
04:00San Diego Gulls - Stockton Heat -:-
22:00Toronto Marlies - Rochester Americans -:-
00:00Charlotte Checkers - Hershey Bears -:-

USA: ECHL

01:00Trois-Rivieres Lions - Newfoundland -:-
01:15Maine Mariners - Worcester Railers -:-
01:30Norfolk Admirals - Reading Royals -:-
02:00Iowa Heartlanders - Kansas City -:-
02:05ElhalasztvaWichita Thunder - Allen Americans -:-
03:05Rapid City Rush - Tulsa Oilers -:-
03:10Idaho Steelheads - Utah Grizzlies -:-
00:05South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits -:-

USA: SPHL

01:05Roanoke Dawgs - Fayetteville Marksmen -:-
02:00Birmingham Bulls - Knoxville Ice Bears -:-
02:00Evansville Thunderbolts - Quad City Storm -:-
02:05Pensacola Ice Flyers - Huntsville Havoc -:-
02:15Peoria Rivermen - Macon Mayhem -:-

USA: USHL

02:05Cedar Rapids - Youngstown Phantoms -:-
02:05Dubuque Fighting Saints - Des Moines Buccaneers -:-
02:05Green Bay Gamblers - Chicago Steel -:-
02:05Madison Capitols - Muskegon Lumberjacks -:-
02:05Omaha Lancers - Fargo Force -:-
02:05Sioux City - Tri-City Storm -:-
02:05Waterloo Black Hawks - Lincoln Stars -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - jégkorong livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.