FRISSÍTÉS

Jégkorong » Holnap » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: ICE Hockey League

16:30Villach - Steinbach BW -:-
17:30Dornbirn - Bratislava -:-
17:30Graz - Bolzano -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

15:00Trinec - Mlada Boleslav -:-
15:30Litvinov - Ceske Budejovice -:-
16:00Liberec - Zlin -:-
16:00Mountfield HK - Plzen -:-
16:20Sparta Praha - Kometa Brno -:-
17:00Olomouc - Vitkovice -:-
17:00Pardubice - Karlovy Vary -:-

DÁNIA: Metal Ligaen

15:00Esbjerg - Rodovre -:-
15:00Herning - Rungsted -:-
15:00Odense - Frederikshavn -:-

EURÓPA: Alpesi Liga

17:30Lustenau - Jesenice -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Extraleague

15:00Pinszkije Jasztrebi - Novopolock -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue Magnus

16:00Anglet - Rouen -:-
17:00Amiens - Nice -:-
18:30Chamonix Mont-Blanc - Grenoble -:-
18:30Gap - Cergy-Pontoise -:-
19:15Mulhouse - Briancon -:-

FRANCIAORSZÁG: D1

19:00Montpellier - Brest -:-

JAPÁN: Japán Kupa

07:00Oji Eagles - East Hokkaido Cranes -:-
07:30Tohoku F. Blades - Nikko Icebucks -:-

KAZAHSZTÁN: Championship

09:00Temirtau - Karaganda -:-
12:00Nomad Nurszultan - Sznyeznyije Barszi -:-

LENGYELORSZÁG: Lengyel jégkorong-bajnokság

15:00Katowice - Unia Oswiecim -:-
17:00Torun - Zaglebie -:-
18:00Jastrzebie - Sanok -:-
18:00MMKS Podhale - Tychy -:-
19:00Krakow - Stoczniowiec Gdansk -:-

LETTORSZÁG: Optibet Hokeja Liga

13:00Zemgale - HK Olimp -:-

LITVÁNIA: Lietuvos Cempionatas

12:00Energija Elektrenai - Kaunas Hockey -:-

MAGYARORSZÁG: Erste Liga

14:30Titánok - Vasas -:-

NÉMETORSZÁG: DEL2

17:00Crimmitschau - Freiburg -:-
17:00Dresdner Eislöwen - Bayreuth -:-
17:00Landshut - Ravensburg -:-
18:00Kaufbeuren - Kassel -:-
18:30Bad Nauheim - Frankfurt Löwen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - észak

16:00Erfurt - Leipzig -:-
16:30Trappers - EC Hannover -:-
18:00Diez-Limburg - Krefelder EV -:-
18:15Halle - Hammer Eisbären -:-
18:30Hannover - Crocodiles Hamburg -:-
19:00Rostock - Herford -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - dél

17:00Rosenheim - Selber -:-
18:00Füssen - Riessersee -:-
18:00Lindau - Memmingen -:-
18:00Regensburg - Peiting -:-
18:30Passau - Weiden -:-
18:45Deggendorfer - Landsberg -:-

NÉMETORSZÁG: MagentaSport Cup

14:00Schwenninger - Mannheim -:-

NORVÉGIA: Fjordkraft-ligaen

14:00Narvik - Frisk Asker -:-
16:00ElhalasztvaGruner - Sarpsborg -:-

NORVÉGIA: 1. osztály

12:00Furuset - Nidaros -:-
15:00Tonsberg - Haugesund -:-
17:00Comet - Gjovik -:-

OROSZORSZÁG: KHL

11:30Szibir Novoszibirszk - Lokomotiv Jaroszlavl -:-
12:00Barisz Nurszultan - Vityaz Podolszk -:-
15:00Ak Barsz Kazany - Avtomobiliszt Jekatyerinburg -:-
15:00Szeversztal Cserepovec - Avangard Omszk -:-

OROSZORSZÁG: VHL

10:00Angarszk - Lada -:-
13:00Orszk - Krasznojarszk -:-
13:00Perm - Metallurg Novokuznyeck -:-
15:00Dynamo Moscow Region - Zvezda Moszkva -:-
15:00Tambov - Almetyevszk -:-

OROSZORSZÁG: VHL-B

10:00Krisztall Szaratov - Krasznojarszkije Riszi -:-

OROSZORSZÁG: MHL

11:00MHC Szpartak - Almaz -:-
15:00Novomoszkovszk U20 - Loko -:-

OROSZORSZÁG: NMHL

15:00Lipeck - Dinamo Szentpétervár -:-

OROSZORSZÁG: WHL - női

11:00Dynamo Neva N - Vanke Rays N -:-
11:00Krasznojarszk N - Tornado N -:-
11:00Nyizsnyij Novgorod N - Szverdlovszk Region N -:-
12:00MSMO 7.62 N - Ufa N -:-

SVÁJC: National League

15:45Langnau - Servette -:-

SVÉDORSZÁG: SHL

15:00Rögle - Växjö -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyAllsvenskan

15:00Södertalje - Västerviks IK -:-
17:30Almtuna - IF Björklöven -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Norra

15:00Ornskoldsvik - Kiruna AIF -:-
16:00Östersund - Vännäs -:-
16:00Tegs - Kalix -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Södra

16:00ElhalasztvaHalmstad - Hanhals -:-
16:00ElhalasztvaKallinge/Ronneby - Morrums GoIS -:-
16:00Kalmar - Nybro -:-
16:00Tranås - Troja/Ljungby -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Vastra

16:00Forshaga - Eskilstuna Linden -:-
16:00Kumla - Borlange -:-
16:00Lindlovens - Köping -:-
16:00Malungs - Dalen -:-
16:00Mariestad - Skövde -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Ostra

16:00Hudiksvalls - Enköpings -:-
16:00Nykopings SK - Huddinge -:-
16:00Segeltorps IF - Visby-Roma -:-
16:00Sollentuna - Tyresö Hanviken -:-

SVÉDORSZÁG: SDHL - női

14:00Lulea N - Linköping N -:-
14:00MODO N - Djurgårdens N -:-
16:10SDE HF N - Leksands N -:-

SZLOVÁKIA: Tipos Extraliga

12:00L. Mikulas - Michalovce -:-
16:00Nove Zamky - Detva -:-
16:45Poprad - Zvolen -:-
17:00Banska Bystrica - Trencin -:-
17:15DVTK - Kosice -:-
18:00Slovan Bratislava - Nitra -:-

SZLOVÁKIA: 1. liga

17:00HC 19 Humenne - Martin -:-
17:00Levice - Dubnica -:-
17:00Pov. Bystrica - Topolcany -:-
17:00Zilina - Skalica -:-
18:00Spisska Nova Ves - Trnava -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig

11:15Istanbul BB - Kocaeli -:-
14:15Zeytinburnu Istanbul - Buz Beykoz -:-
14:30Gumus Patenler - Erzurum -:-
17:30Yukselis - Buz Adamlar -:-

UKRAJNA: UHL

12:00Dnipro Kherson - HC Mariupol -:-
16:00Kramatorszk - Donbassz -:-
17:00Krizsani Vovki - Bilji Barsz -:-
17:00Sokol Kiev - Kremencsuk -:-

USA: USHL

01:05Lincoln Stars - Fargo Force -:-
01:05Muskegon Lumberjacks - Youngstown Phantoms -:-
01:05Sioux-City - Omaha Lancers -:-
02:05Waterloo Black Hawks - Dubuque Fighting Saints -:-
23:05ElhalasztvaSioux-City - Tri-City Storm -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - jégkorong livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.