Jégkorong » Ma » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
FINNORSZÁG: Liiga - Play Off
17:30Ilves Tampere - KalPa -:-MAGYARORSZÁG: Erste Liga - Play Off
17:30Brassó - Gyergyói HK -:-18:30Ferencváros - Csíkszereda -:-
SZLOVÁKIA: Extraliga - Play Off
18:00Nitra - Poprad -:-USA: NHL
00:00Florida Panthers - New York Islanders 2:300:00Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers 4:1
00:00Ottawa Senators - Chicago Blackhawks 2:0
00:00Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets 3:2
00:00Toronto Maple Leafs - Washington Capitals 5:1
00:30Carolina Hurricanes - Detroit Red Wings 4:0
01:00Minnesota Wild - San Jose Sharks 3:1
01:00St. Louis Blues - Calgary Flames 5:3
01:00Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights 1:4
02:00Colorado Avalanche - New York Rangers 2:3b.u.
02:00Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 4:1
03:00Arizona Coyotes - Nashville Predators 8:4
03:00Seattle Kraken - Anaheim Ducks 4:2
03:00Vancouver Canucks - Dallas Stars 1:3
00:00Buffalo Sabres - New Jersey Devils -:-
CSEHORSZÁG: 2. Liga - Play Offs
17:00Pribram - Tabor -:-CSEHORSZÁG: ELJ - Play Off
18:00Kometa Brno U20 - Sparta Praha U20 -:-18:00Trinec U20 - Karlovy Vary U20 -:-
DÁNIA: Metal Ligaen - Play Off
19:30Esbjerg - Aalborg -:-19:30Sønderjyske - Herning -:-
EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: Elite League
20:30Glasgow - Dundee -:-FEHÉROROSZORSZÁG: Extraleague - Play Off
16:55Breszt - Szoligorszk -:-FINNORSZÁG: Mestis - Play Off
16:00Hermes - IPK -:-16:00Kiekko-Espoo - Kettera -:-
FINNORSZÁG: Suomi-sarja - Osztályozó
18:00PEPO - VG-62 -:-FINNORSZÁG: SM-sarja U20 - Osztályozó
3. harmadSaPKo U20 - Kettera U20 4:1FINNORSZÁG: SM-sarja U20 - Play Off
2. harmadTappara U20 - TPS U20 2:116:00KooKoo U20 - Ässät Pori U20 -:-
FRANCIAORSZÁG: Ligue Magnus - Play Out
20:00Briancon - Anglet -:-20:05Chamonix Mont-Blanc - Gap -:-
KANADA: OHL - Play Off
00:00Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves 0:300:00North Bay Battalion - Kingston Frontenacs 4:2
00:05Saginaw Spirit - Owen Sound Attack 6:4
00:07Soo Greyhounds - Guelph Storm 4:3
00:00Brantford Bulldogs - Ottawa 67s -:-
00:00Kitchener Rangers - Erie Otters -:-
00:00London Knights - Flint Firebirds -:-
00:35Oshawa Generals - Barrie Colts -:-
KANADA: WHL - Play Off
02:00Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders 3:4KANADA: QMJHL - Play Off
23:00Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic -:-23:00Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan -:-
23:00Moncton Wildcats - Chicoutimi Sagueneens -:-
00:00Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders -:-
00:00Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs -:-
00:00Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques -:-
00:00Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada -:-
00:00Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes -:-
KANADA: LNAH - Play Off
01:00Jonquiere Marquis - Riviere-du-Loup 5:3LETTORSZÁG: Optibet Hokeja Liga - Play Off
12:00Zemgale - Mogo 1:0OROSZORSZÁG: NMHL - Play Off
12:00Angarszk - Yunison Moscow 0:416:00Bobrov - Tambov -:-
16:30Polot - Fakel -:-
17:00Dizeliszt - Olympia -:-
SVÉDORSZÁG: SHL - Play Out
18:30HV 71 - Oskarshamn -:-SVÉDORSZÁG: SuperElit U20 - Osztályozó
13:00Björklöven U20 - Oskarshamn U20 2:1b.u.SVÉDORSZÁG: SuperElit U20 - Play Off
3. harmadDjurgården U20 - Södertälje U20 2:2SzünetSkelleftea U20 - Leksand U20 0:1
17:00Lulea U20 - Örebro U20 -:-
17:00Växjö U20 - Frölunda U20 -:-
SZLOVÁKIA: 1. Liga - Play Off
17:30Zilina - Dubnica -:-TÖRÖKORSZÁG: Super Lig - Play Off
18:30Zeytinburnu Istanbul - Buz Beykoz -:-UKRAJNA: Championship - Play Off
11:00Kremencsuk - Szokil Kijev 2:3USA: AHL
20:00Calgary Wranglers - San Jose Barracuda -:-20:00Manitoba Moose - Toronto Marlies -:-
00:00Bridgeport Islanders - Charlotte Checkers -:-
00:00Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds -:-
00:00Laval Rocket - Belleville Senators -:-
00:00Syracuse Crunch - Lehigh Valley Phantoms -:-
00:00Utica Comets - Providence Bruins -:-
USA: ECHL
00:00Orlando Solar Bears - Jacksonville IceMen 4:500:05Greenville Swamp Rabbits - Savannah Ghost Pirates 3:2h.u.
00:00Adirondack Thunder - Reading Royals -:-
00:00Kalamazoo Wings - Cincinnati Cyclones -:-
00:00Trois-Rivieres Lions - Maine Mariners -:-
00:05Greenville Swamp Rabbits - South Carolina Stingrays -:-
00:05Norfolk Admirals - Atlanta Gladiators -:-
00:05Worcester Railers - Newfoundland -:-
00:15Toledo Walleye - Wheeling Nailers -:-
00:30Florida Everblades - Jacksonville IceMen -:-
00:30Savannah Ghost Pirates - Orlando Solar Bears -:-
USA: FPHL
00:05Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons 0:401:05Mississippi Sea Wolves - Baton Rouge 8:2
00:05Port Huron Prowlers - Binghamton Black Bears -:-
00:30Danbury Hat Tricks - Watertown Wolves -:-
00:35Carolina Thunderbirds - Wytheville -:-
00:35Motor City Rockers - Columbus River Dragons -:-
USA: SPHL
00:05Roanoke Dawgs - Fayetteville Marksmen -:-00:35Knoxville Ice Bears - Huntsville Havoc -:-
USA: USHL
00:00USA U18 - Madison Capitols 0:400:05Youngstown Phantoms - Madison Capitols -:-
USA: NCAA - Play Off
01:30Minnesota Golden Gophers - Omaha Mavericks 3:219:00Boston College Eagles - Michigan Tech Huskies -:-
22:00Michigan State Spartans - Western Michigan Broncos -:-
22:30Wisconsin Badgers - Quinnipiac Bobcats -:-
VILÁG: VB, IIIA - női
14:00Észtország N - Izrael N 3:017:30Bosznia-Hercegovina N - Szingapúr N -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - jégkorong livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.