FRISSÍTÉS

Jégkorong » Ma » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: ICE Hockey League

19:15Dornbirn - Innsbruck -:-
19:15Klagenfurt - Villach -:-
19:45Val Pusteria - Black Wings Linz -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

17:30Plzen - Ceske Budejovice -:-
17:30Zlin - Mlada Boleslav -:-
18:30Sparta Praha - Litvinov -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Play Off

18:00ElhalasztvaTappara - München -:-

FINNORSZÁG: Liiga

2. harmadSport - Jukurit 0:1
17:30ElhalasztvaHämeenlinna - KooKoo -:-
17:30ElhalasztvaKalPa - SaiPa -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

17:00ElhalasztvaTrencin - Slovan Bratislava -:-
18:00Nitra - Poprad -:-

USA: NHL

01:00Boston Bruins - Anaheim Ducks 3:5
01:00New York Rangers - Los Angeles Kings 3:2b.u.
01:00Philadelphia Flyers - Dallas Stars 1:3
01:00Washington Capitals - Vegas Golden Knights 0:1
02:00Minnesota Wild - Montreal Canadiens 8:2
03:00Calgary Flames - St. Louis Blues 7:1
03:00Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks 2:0

CSEHORSZÁG: 2. Liga - észak

15:00Bilina - Mostecti Lvi -:-

CSEHORSZÁG: ELJ

2. harmadVitkovice U20 - Pardubice U20 2:0
16:45ElhalasztvaKladno U20 - Slavia Praha U20 -:-
18:00Salzburg U20 - Jihlava U20 -:-

DÁNIA: Metal Ligaen

19:00Rungsted - Odense -:-

FINNORSZÁG: Mestis

17:30Hermes - Koovee -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue Magnus

20:00Chamonix Mont-Blanc - Anglet -:-
20:00Rouen - Nice -:-
20:15Grenoble - Bordeaux -:-
20:30ElhalasztvaAngers - Gap -:-

KANADA: QMJHL

00:00ElhalasztvaMoncton Wildcats - Saint John Sea Dogs -:-

KAZAHSZTÁN: Championship

11:00Bejbarisz Atirau - Koksetau 1:3
13:00Aktobe - Altaj Torpedo 3:4b.u.
13:30Kazzinc-Torpedo - Kulager 0:1
14:00Pavlodar - Karaganda 2:11
14:00Sznyeznyije Barszi - Gornyak Rudnij 4:6

LENGYELORSZÁG: PHL

18:00Sanok - MMKS Podhale -:-
18:30Krakow - Unia Oswiecim -:-
19:00Zaglebie - Katowice -:-

LETTORSZÁG: Optibet Hokeja Liga

18:00Riga Prizma - Liepaja -:-

NÉMETORSZÁG: DEL

18:30ElhalasztvaAugsburg - Iserlohn -:-
20:30ElhalasztvaMannheim - Krefeld -:-

NÉMETORSZÁG: DEL2

19:30Freiburg - Landshut -:-
19:30Kassel - Crimmitschau -:-
19:30Kaufbeuren - Bayreuth -:-
19:30Lausitzer Füchse - Selber -:-
20:00Ravensburg - Tölzer Löwen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - észak

20:00EC Hannover - Leipzig -:-
20:00Erfurt - Crocodiles Hamburg -:-
20:00Hammer Eisbären - Herner -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - dél

19:30Lindau - Weiden -:-
20:00Regensburg - Riessersee -:-

NORVÉGIA: Fjordkraft-ligaen

18:30Manglerud - Grüner -:-
19:00Vålerenga - Storhamar -:-

NORVÉGIA: 1. osztály

19:00ElhalasztvaGjovik - Lørenskog -:-

OROSZORSZÁG: VHL

12:00Angarszk - MHC Khimik 5:0
12:00Metallurg Novokuznyeck - Dinamo Szentpétervár 2:3h.u.
14:00Omszkije Krilja - Rjazany 1:6
15:00Tambov - Cselmet Cseljabinszk 2:4
1. harmadVoronyezs - Kurgan 0:0
17:30HC Rosztov - Orszk -:-

OROSZORSZÁG: MHL

10:00Amurszkije Tigri - SZKA-1946 5:4h.u.
14:00Belije Medvegyi - Sztalnye Liszi 0:4
15:00Krasznaja Armija - Loko 0:1h.u.
3. harmadMHC Szpartak - Dinamo Szentpétervár 0:6
15:00Reaktor - Irbisz 0:8
1. harmadAtlanti - Almaz 1:0
1. harmadKapitan - HC Riga 0:0
1. harmadKrilja Szovjetov - Din. Moszkva 0:0

OROSZORSZÁG: NMHL

16:30Kurszk - Novomoszkovszk U20 -:-
17:00ElhalasztvaDizeliszt - Metallurg Cserepovec -:-
1. harmadRjazany - Olympia 0:0

SVÁJC: National League

19:45Ajoie - Rapperswil -:-
19:45Bern - Servette -:-
19:45Langnau - Lausanne -:-
19:45Zug - Lugano -:-
19:45Zürich Lions - Ambri-Piotta -:-

SVÁJC: Swiss League

19:00Academy Zug - Lions -:-
19:45Chaux-de-Fonds - Visp -:-
19:45Olten - Kloten -:-
19:46Langenthal - Winterthur -:-
20:00Sierre - Ticino Rockets -:-

SVÁJC: MySports League

20:15Basel - Chur -:-

SVÉDORSZÁG: SHL

19:00ElhalasztvaBrynäs - Rögle -:-
19:00ElhalasztvaFärjestad - Örebro -:-
19:00Frölunda - Leksands -:-
19:00Lulea - Oskarshamn -:-
19:00ElhalasztvaMalmö - Djurgårdens -:-
19:00Växjö - Skelleftea -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyAllsvenskan

19:00Tingsryds - Almtuna -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Sodra var

19:00Hanhals - Segeltorps IF -:-

SVÉDORSZÁG: SuperElit U20 - Felsőház

19:00HV 71 U20 - Växjö U20 -:-
19:00Linköping U20 - Rögle U20 -:-

SZLOVÁKIA: 1. Liga

17:30Ziar nad Hronom - Szlovákia U18 -:-

SZLOVÉNIA: Hokejska liga - Play Off

18:30Jesenice - HK Olimpija -:-

UKRAJNA: Szuperliga

18:30SK Sokil Kyiv - Donbassz -:-

USA: AHL

01:00Grand Rapids Griffins - Toronto Marlies 3:4h.u.
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Cleveland Monsters 5:1

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - jégkorong livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.