FRISSÍTÉS

Jégkorong » Ma » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: ICE Hockey League

SzünetSalzburg - Klagenfurt 3:3
2. harmadVorarlberg - Bolzano 2:2
SzünetHK Olimpija - Fehérvár AV19 2:0
SzünetVienna - Val Pusteria 1:0
SzünetVillach - Graz 0:0

CSEHORSZÁG: Extraliga

3. harmadMlada Boleslav - Kladno 3:0
3. harmadSparta Praha - Karlovy Vary 3:4
3. harmadPlzen - Kometa Brno 3:3
2. harmadOlomouc - Vitkovice 2:1
2. harmadPardubice - Ceske Budejovice 1:1
2. harmadTrinec - Liberec 2:1
SzünetLitvinov - Mountfield HK 0:1

MAGYARORSZÁG: Erste Liga

3. harmadBrassó - Csíkszereda 0:1
2. harmadDAB - Ferencváros 1:1
SzünetFeha19 - Újpest 1:0
1. harmadMAC Újbuda - DEAC 3:1

SZLOVÁKIA: Extraliga

15:00Slovan Bratislava - Nitra 4:2
3. harmadBanska Bystrica - Zvolen 2:3
3. harmadKosice - Trencin 5:2
3. harmadSpisska Nova Ves - Nove Zamky 2:3
SzünetMichalovce - Presov 2:3
2. harmadPoprad - L. Mikulas 4:0

USA: NHL - Előszezon

01:00Columbus Blue Jackets - Washington Capitals 2:1
01:00Ottawa Senators - Montreal Canadiens 5:4h.u.
02:00St. Louis Blues - Dallas Stars 2:5
02:00Winnipeg Jets - Edmonton Oilers 2:3b.u.
02:30Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings 0:3
03:30Seattle Kraken - Vancouver Canucks 4:0

ÁZSIA: Ázsia Liga

08:00East Hokkaido Cranes - Oji Eagles 2:7
08:00Tohoku F. Blades - Nikko Icebucks 6:5
09:00Anyang - Yokohama Grits 4:2

DÁNIA: Metal Ligaen

19:00Frederikshavn - Aalborg -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: Elite League

18:30Coventry - Sheffield -:-
18:30Manchester - Cardiff -:-
19:00Guildford - Fife -:-

ÉSZTORSZÁG: Hokiliiga

15:00Viru Sputnik - Narva PSK 3:5
15:30Valk 494 - HS Riga -:-

EURÓPA: BeNe League

2. harmadMechelen - Leuven 3:3
19:00Limburg - Heerenveen -:-
20:00Herentals - Zoetermeer -:-

FINNORSZÁG: Suomi-sarja

14:00RaaheK - HCIK 5:4b.u.
16:00Karhu HT - Virkia 5:7

FINNORSZÁG: SM-sarja U20

14:00TUTO U20 - KooKoo U20 2:3

FINNORSZÁG: Naisten Liiga

12:30KalPa N - IFK Helsinki N 4:3
13:30RoKi N - Turku PS N 0:5
14:00Ilves Tampere N - Hämeenlinna N 1:0
14:30Kärpät Oulu N - Lukko N 4:5h.u.
15:00Kiekko-Espoo N - Kuortane N 2:1

FRANCIAORSZÁG: Ligue Magnus

15:00Cergy-Pontoise - Bordeaux 7:5
3. harmadAngers - Anglet 3:1

KANADA: OHL

01:00Flint Firebirds - Niagara IceDogs 2:3
01:05Peterborough Petes - Hamilton Bulldogs 5:3
01:05Saginaw Spirit - Guelph Storm 10:6
01:05Windsor Spitfires - Sarnia Sting 1:2h.u.
01:07Soo Greyhounds - North Bay Battalion 6:4
01:30Owen Sound Attack - Kitchener Rangers 4:3
20:00Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves -:-
20:00Ottawa 67s - Erie Otters -:-
23:30Saginaw Spirit - Niagara IceDogs -:-
00:05Oshawa Generals - Kingston Frontenacs -:-

KANADA: WHL

02:00Brandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors 4:1
03:00Medicine Hat Tigers - Winnipeg Ice 2:5
03:00Portland Winterhawks - Tri-City Americans 4:2
03:00Prince Albert Raiders - Edmonton Oil Kings 5:1
03:00Prince George Cougars - Kelowna Rockets 1:5
03:00Red Deer Rebels - Regina Pats 4:2
03:00Saskatoon Blades - Swift Current Broncos 8:3
03:05Seattle Thunderbirds - Vancouver Giants 6:4
04:05Spokane Chiefs - Kamloops Blazers 2:4
22:00Calgary Hitmen - Regina Pats -:-

KANADA: QMJHL

00:00Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders 1:2h.u.
00:00Halifax Mooseheads - Cape Breton Eagles 5:4h.u.
00:00Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 1:4
01:00Gatineau Olympiques - Quebec Remparts 2:3h.u.
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Shawinigan Cataractes 2:4
21:00Gatineau Olympiques - Quebec Remparts -:-
21:00Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan -:-
21:00Rimouski Oceanic - Blainville-Boisbriand Armada -:-
22:00Chicoutimi Sagueneens - Drummondville Voltigeurs -:-
22:00Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar -:-

KANADA: LNAH - Előszezon

01:30Montcalm - Assurancia de Thetford Mines 5:3
01:30Saint-Georges - Sorel-Tracy 5:1

KANADA: U Sports

23:00MacEwan - Regina 3:7
00:00UBC - Calgary 3:4h.u.
02:00Saskatchewan - Trinity Western 6:5h.u.
03:00Alberta - Mount Royal 6:2

LENGYELORSZÁG: PHL

2. harmadTorun - Tychy 1:4
2. harmadZaglebie - Unia Oswiecim 1:4
1. harmadMMKS Podhale - Katowice 0:1
1. harmadSanok - Jastrzebie 0:1

NÉMETORSZÁG: DEL

14:00Iserlohn - Wolfsburg 2:5
15:15Eisbären Berlin - Düsseldorf 5:2
SzünetMannheim - Nürnberg 5:1
3. harmadMünchen - Ingolstadt 1:0
19:00Schwenninger - Bietigheim/Bissingen -:-
19:00Straubing - Frankfurt Löwen -:-

NÉMETORSZÁG: DEL2

2. harmadBayreuth - Kaufbeuren 2:2
2. harmadHeilbronn - Crimmitschau 1:2
2. harmadLandshut - Lausitzer Füchse 1:0
2. harmadRegensburg - Freiburg 4:0
18:30Bad Nauheim - Dresdner Eislöwen -:-
18:30Krefeld - Kassel -:-
18:30Ravensburg - Selber -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - észak

15:00Halle - Erfurt 2:5
17:15Krefelder EV - Essen -:-
18:00Herford - Herner -:-
18:00Leipzig - Trappers -:-
18:30Diez-Limburg - Rostock -:-
18:30Hammer Eisbären - Crocodiles Hamburg -:-
19:00Hannover - EC Hannover -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - dél

17:30Klostersee - Lindau -:-
18:00Füssen - Peiting -:-
18:00Memmingen - Weiden -:-
18:00Riessersee - Höchstadter EC -:-
18:30Passau - Landsberg -:-
18:45Deggendorf - Rosenheim -:-

NORVÉGIA: Fjordkraft-ligaen

2. harmadLillehammer - Grüner 1:0

NORVÉGIA: 1. osztály

13:00Furuset - Bergen 1:2h.u.
14:00Lørenskog - Narvik 2:3
15:00Hasle-Løren - Nidaros 3:6
2. harmadComet - Gjovik 0:0

OROSZORSZÁG: KHL

13:00Barys Astana - HK Szocsi 5:4h.u.
13:30Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Szalavat Ufa 0:4
13:30Traktor Cseljabinszk - Nyeftehimik Nyizsnyekamszk 1:2
3. harmadDinamo Moszkva - Szeversztal Cserepovec 4:3
3. harmadSzpartak Moszkva - Vityaz Balashikha 1:5

OROSZORSZÁG: VHL

11:00Angarszk - Gornyak 2:3h.u.
12:00Krasznojarszk - Kurgan 4:0
12:00Zvezda Moszkva - Voronyezs 3:4
15:00Izsevszk - Perm 5:4
15:00Lada - HC Rosztov 2:3h.u.
3. harmadAlmetyevszk - Torosz Nyeftyekamszk 2:1

OROSZORSZÁG: VHL-B

12:00Din. Altaj - CSZK VVS Szamara 5:4h.u.
16:00Feniks Kazan - Krisztall Szaratov 1:2

OROSZORSZÁG: MHL

05:00Amurszkije Tigri - Tajfun 0:1
10:00Szarmati - Lada 1:5
10:00Sztalnye Liszi - Molot Perm 7:1
10:00Tolpar - Reaktor 6:2
12:00Novomoszkovszk U20 - SZKA-Varjagi 8:1

OROSZORSZÁG: NMHL

11:00Krisztall BDK - Proton 4:0
12:00Polot - Arktika 10:3
12:00Tambov - Belgorod 4:3h.u.

OROSZORSZÁG: WHL - női

08:00Krasznojarszk N - MSMO 7.62 N 9:1
12:00Tornado N - Dinamo Neva N 3:2

SVÁJC: National League

20:00Zug - Ambri-Piotta -:-

SVÁJC: Swiss League

15:45Lions - Winterthur 5:2
16:00Ticino Rockets - Chaux-de-Fonds 1:5
2. harmadBasel - Langenthal 1:3
SzünetOlten - Thurgau 2:1
SzünetVisp - Sierre 0:1

SVÉDORSZÁG: SHL

15:00Malmö - Brynäs 8:4

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Norra

16:00Hudiksvall - Teg 4:2
3. harmadKalix - Boden 1:6
3. harmadKiruna - Vännäs 2:1

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Södra

3. harmadKalmar - Troja/Ljungby 6:3
3. harmadKRIF hockey - Halmstad 1:3
3. harmadVimmerby - Tyringe 4:3
2. harmadBorås - Morrums GoIS 0:4

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Vastra

3. harmadKöping - Forshaga 2:1
3. harmadMariestad - Eskilstuna Linden 9:2
SzünetSkövde - Borlange 3:3
16:00Tranås - Surahammar 5:0

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Ostra

16:00Enköping - Väsby 0:3
3. harmadHuddinge - Arlanda 4:5
16:00Segeltorps IF - Stromsbro IF 1:5
16:00Tyresö Hanviken - Visby-Roma 4:6

SVÉDORSZÁG: SuperElit U20

11:00Timra U20 - Brynäs U20 2:7
12:00AIK U20 - Lulea U20 4:7
12:00Färjestad U20 - HV 71 U20 4:5
12:00MODO U20 - Almtuna U20 4:1
12:00Örebro U20 - Linköping U20 6:1
12:00Södertälje U20 - Malmö U20 2:3
12:00Västerås U20 - Rögle U20 5:3
12:00Växjö U20 - Oskarshamn U20 4:3
13:00Djurgården U20 - Skelleftea U20 1:4

SVÉDORSZÁG: SDHL - női

13:00HV 71 N - Djurgården N 2:4
14:00Göteborg N - Linköping N 0:5
15:30AIK N - MODO N 1:7
16:10SDE HF N - Lulea N 0:8

ÚJ-ZÉLAND: NZIHL - Play Off

05:45West Auckland Admirals - Southern Stampede -:-

USA: USHL

01:00Des Moines Buccaneers - Waterloo Black Hawks 4:3
02:05Cedar Rapids - USA U18 3:6
02:05Chicago Steel - Green Bay Gamblers 1:2
23:05Tri-City Storm - Omaha Lancers -:-

USA: NCAA

23:05Miami (Ohio) - Ferris State Bulldogs 2:3b.u.
00:05Massachusetts Lowell - St. Lawrence Saints 4:0
00:07Northern Michigan Wildcats - Bowling Green Falcons 4:6
01:00Boston University Terriers - Bentley Falcons -:-
01:00Mercyhurst Lakers - Ohio State Buckeyes 2:3
01:00Minnesota Duluth Bulldogs - Arizona State Sun Devils 3:2h.u.
01:00St. Thomas Tommies - St. Cloud State Huskies 3:1
01:00Union Dutchmen - RIT Tigers 4:3
01:00Vermont Catamounts - Connecticut Huskies 1:4
01:30Northeastern - Long Island Sharks 3:2h.u.
02:00Minnesota Golden Gophers - Lindenwood Lions -:-
04:07Alaska Anchorage - Western Michigan Broncos 3:1
05:07Alaska Nanooks - American International -:-
21:05Miami (Ohio) - Ferris State Bulldogs -:-
22:00Army Black Knights - Union Dutchmen -:-
22:00Mercyhurst Lakers - Ohio State Buckeyes -:-
22:00Vermont Catamounts - Connecticut Huskies -:-
23:00Minnesota Duluth Bulldogs - Arizona State Sun Devils -:-
23:00St. Cloud State Huskies - St. Thomas Tommies -:-
00:07Northern Michigan Wildcats - Bowling Green Falcons -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - jégkorong livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.