Kosárlabda » Ma » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
EURÓPA: Euroliga - Osztályozó - Play Offs
20:30Baskonia - Virtus Bologna -:-MAGYARORSZÁG: NB I - Play Off
17:00Alba Fehérvár - Soproni KC -:-18:00Szolnoki Olaj - NKA Pécs -:-
18:00Szombathely - Budapesti Honvéd SE -:-
18:00Zalakerámia - DEAC -:-
AFRIKA: BAL
16:00Al Ahly - Bangui -:-19:00Al Ahly - City Oilers -:-
ARGENTÍNA: Liga A
01:00San Lorenzo - Union De Santa Fe 82:693. negyedRiachuelo - Ferro 48:62
AUSZTRÁLIA: NBL1 Kelet
12:00Albury-Wodonga Bandits - BA CoE -:-12:00Bankstown Bruins - Penrith P. -:-
12:00Sydney Comets - Inner West Bulls -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 Kelet - női
10:00Albury N - BA CoE N -:-10:00Bankstown Bruins N - Penrith P. N -:-
10:00Sydney Comets N - Inner West Bulls N -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 - észak
12:00Townsville Heat - North Gold Coast Seahawks -:-12:30Mackay Meteors - Brisbane Capitals -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 - észak - női
10:00Townsville Flames N - North Gold Coast Seahawks N -:-10:30Mackay Meteorettes N - Brisbane Capitals N -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 - dél
12:30Mt Gambier - NW Tasmania -:-AUSZTRÁLIA: NBL1 - dél - női
10:30Mt. Gambier N - Launceston N -:-AUSZTRÁLIA: NBL1 nyugat
14:30Kalamunda Eastern Suns - Warwick Senators -:-14:30Mandurah Magic - Beeliar Boodjar -:-
14:30Perry Lakes Hawks - Perth Redbacks -:-
14:30Rockingham Flames - Willetton Tigers -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 nyugat - női
12:30Kalamunda Eastern Suns N - Warwick Senators N -:-12:30Mandurah Magic N - Beeliar Boodjar N -:-
12:30Perry Lakes Hawks N - Perth Redbacks N -:-
12:30Rockingham Flames N - Willetton Tigers N -:-
BAHREIN: Premier League - Play Off
19:00Al Ittihad - Al Manama -:-BELGIUM: Top Division - női - Play Off
20:30Braine N - Mechelen N -:-BOLÍVIA: Libobasquet
02:00Leones de Potosi - Basquetbol La Paz 97:70BRAZÍLIA: NBB - Play Off
00:00Corinthians Paulista - Paulistano 65:8302:00Mogi - Franca 66:78
00:00Uniao Corinthians - Minas -:-
BRAZÍLIA: LBF - női
00:30Santo Andre N - Sampaio N 64:8000:00Corinthians N - Ituano N -:-
BULGÁRIA: NBL - Alsóház
16:00Beroe - Sumen -:-18:00Akademik Plovdiv - Minyor -:-
18:00Levski - Jambol -:-
BULGÁRIA: NBL - Felsőház
18:00Csernomorec - Balkan -:-18:00Szpartak Pleven - CSZKA Szófia -:-
CSEHORSZÁG: NBL - Play Off
18:00Nymburk - Olomoucko -:-18:00Opava - Ostrava -:-
CSEHORSZÁG: 1. Liga - Play Off
19:00Litomerice - Svitavy -:-CSEHORSZÁG: ZBL - női - Play Off
17:00Hradec Kralove N - KP Brno N -:-DÉL-KOREA: KBL - Play Off
12:00KCC Egis - Wonju DB -:-EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL
20:30Bristol Flyers - Caledonia Gladiators -:-20:30Newcastle Eagles - Cheshire Phoenix -:-
20:45Leicester Riders - Manchester Giants -:-
EURÓPA: ABA League - Play Off
19:00Zadar - Buducnost -:-EURÓPA: BNXT League - Felsőház
20:00Den Bosch - Liege -:-EURÓPA: Lett-Észt Liga - Play Off
18:00VEF Riga - Ventspils -:-FINNORSZÁG: Korisliiga - Play Off
17:30BC Nokia - Kataja -:-FINNORSZÁG: Korisliiga - női - Play Off
17:30Forssan Alku N - Kouvottaret N -:-FRANCIAORSZÁG: Pro B
20:00Aix-Maurienne - ASA -:-20:00Denain-Voltaire - Evreux -:-
20:00Nantes - Antibes -:-
20:00Pau-Orthez - Fos-sur-Mer -:-
20:30La Rochelle - Vichy -:-
20:30St. Chamond - Chalons-Reims -:-
FRANCIAORSZÁG: Espoirs U21
14:00Gravelines-Dunkerque U21 - Roanne U21 -:-FRANCIAORSZÁG: LFB - női - Play Off
19:00Charnay Bourgogne Sud N - Lattes Montpellier N -:-20:50Angers N - ESB Villeneuve N -:-
FRANCIAORSZÁG: LFB - női - Play Out
20:00Landerneau Bretagne N - Flammes Carolo N -:-20:00La Roche N - Union Hainaut N -:-
FÜLÖP-SZIGETEK: Fülöp-szigeteki Kupa
10:30Converge FiberXers - San Miguel Beermen -:-13:30Ginebra Kings - TNT Tropang Giga -:-
GEORGIA: Szuperliga - Play Off
12:00TSU - Kavkasia -:-17:00Gurjaani Delta - Iverioni -:-
GÖRÖGORSZÁG: Basket League - Felsőház
19:15Panathinaikosz - Peristeri -:-HORVÁTORSZÁG: Premijer Liga - női
18:00Plamen Pozega N - Sibenik N -:-INDONÉZIA: IBL
13:00Bima Perkasa Yogyakarta - Pelita Jaya -:-15:00Prawira Bandung - Bali United -:-
IRÁN: Super League - Play Off
14:30Shahrdari Gorgan - Mahram Tehran -:-IZLAND: Premier league - Play Off
21:00Grindavik - Tindastoll -:-21:30Keflavik - Alftanes -:-
IZLAND: Premier League - női - Play Off
19:00Valur N - Njardvik N -:-IZRAEL: Szuperliga
12:45H. Afula - Hapoel Tel-Aviv -:-JAPÁN: B.League
12:05Diamond Dolphins - Shimane -:-KANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - Sudbury 123:108KAZAHSZTÁN: National League - Play Off
17:30Irbis Almaty - Aktobe -:-KAZAHSZTÁN: National League - női - Play Off
09:00Okzhetpes N - Tomiris Almaty N -:-KÍNA: CBA - Play Off
13:35Zhejiang Chouzhou - Shanghai -:-14:00Xinjiang - Guangzhou -:-
KÍNA: WCBA - női - Play Off
13:30Sichuan N - Inner Mongolia N -:-LENGYELORSZÁG: Kosárlabdaliga
17:30Spojnia Stargard - Zielona Gora -:-LENGYELORSZÁG: 1. Liga - Play Off
20:00Slask Wroclaw II - Starogard Gdanski -:-LETTORSZÁG: LBL - Play Off
18:00BK Liepaja - BK Ogre -:-MONTENEGRÓ: Prva A Liga
18:00Lovcen Cetinje - Sutjeska -:-NÉMETORSZÁG: BBL
20:00Tübingen - Vechta -:-NÉMETORSZÁG: Pro B - Play Off
18:30Löwen - Wolmirstedt -:-19:00Rostock 2 - Rhöndorf -:-
19:30Berlin Braves - Coburg -:-
19:30Bernau - OrangeAcademy -:-
19:30BIS Baskets Speyer - Köln -:-
19:30Wedel - Frankfurt 2 -:-
20:00Oberhaching - Schwelm -:-
NÉMETORSZÁG: DBBL - női - Play Off
19:00Alba Berlin N - Keltern N -:-OROSZORSZÁG: Szuperliga - Play Off
11:15Dinamo Vlagyivosztok - Temp Szumz Revda -:-OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női - 9-11. hely
15:00Neftyanyik Omszk N - Novoszibirszk N -:-OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női - Play Off
18:00Dinamo Kurszk N - Nika Siktivkar N -:-PARAGUAY: LNB - Apertura
01:30Ciudad Nueva - Felix Perez Cardozo 73:8001:30Libertad - Dep. San Jose 66:93
PUERTO RICO: BSN
02:00Leones De Ponce - Osos de Manati 86:6702:00Mets de Guaynabo - Aguada Santeros 72:71
02:00Piratas de Quebradillas - Indios de Mayaguez 85:81
SPANYOLORSZÁG: LEB Oro
20:00Melilla - Lleida -:-20:45Alicante - Leyma Coruna -:-
20:45Caceres - Ourense -:-
SVÉDORSZÁG: Basketligan - Play Off
19:04Norrköping - BC Lulea -:-20:04Jamtland - Borås -:-
SVÉDORSZÁG: Superettan - Play Off
18:00KFUM Fryshuset - Hogsbo -:-19:00Sloga Uppsala - AIK Basket -:-
SZERBIA: Szuperliga - Play Off
19:00Borac - Subotica -:-SZLOVÉNIA: 1. SKL - női - Play Off
20:00Triglav N - Cinkarna Celje N -:-TAJVAN: SBL
11:00Bank of Taiwan - Changhua -:-13:00Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer -:-
TAJVAN: P. League+
13:00Formosa Dreamers - New Taipei Kings -:-TAJVAN: WSBL - női
07:00Taiyuan N - Taipower N -:-09:00Cathay Life N - Chunghua Telecom N -:-
ÚJ-ZÉLAND: NBL
09:30Auckland Tuatara - Southland Sharks -:-UKRAJNA: FBU Szuperliga - Play Off
17:00Kijev Basket - Cserkovszki Mavpi -:-URUGUAY: Liga Uruguaya - Felsőház
02:00Cordon - Aguada 74:97URUGUAY: Liga Uruguaya - Play Off
02:15Urupan - Malvin 99:74Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.