FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Ma » Minden mérkőzés

EURÓPA: Euroliga

18:30Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas -:-
20:00Alba Berlin - Monaco -:-
20:45Real Madrid - Panathinaikosz -:-

EURÓPA: Eurocup

18:00Prometej - Joventut Badalona -:-
19:00Buducnost - London Lions -:-
19:30Ulm - Bursaspor -:-
20:00Cedevita Olimpija - Venezia -:-
20:00Trento - Hapoel Tel-Aviv -:-
21:00Gran Canaria - Paris -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Felsőház

18:00Darussafaka - Tenerife -:-
18:30Hapoel Holon - Hapoel Jeruzsálem -:-
20:00Dijon - Strasbourg -:-
20:45Manresa - Bonn -:-

MAGYARORSZÁG: NB I

18:00Szombathely - Atomerőmű SE Paks -:-

USA: NBA

01:00Cleveland Cavaliers - Miami Heat -:-
01:30New York Knicks - Los Angeles Lakers -:-
02:00Chicago Bulls - Los Angeles Clippers -:-
02:00Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets -:-
04:00Denver Nuggets - New Orleans Pelicans -:-

ARGENTÍNA: Liga A

1. negyedRegatas - Atenas 14:14
02:00Quimsa - Penarol -:-
00:00Boca Juniors - Ferro -:-

AUSZTRÁLIA: WNBL - női

11:30Perth Lynx N - Townsville N -:-

BAHREIN: Premier League

15:30Samaheej - Bahrain Club -:-
17:30Sitra Club - Al Najma -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

18:00Promo - Spars Ilidza -:-
19:00Bosna Royal - Borac Banja Luka -:-
19:00Mrkonjic Grad - Siroki Brijeg -:-

BRAZÍLIA: NBB

3. negyedCearense - Flamengo 31:45
3. negyedFranca - Pato 54:44
FélidőPaulistano - Corinthians Paulista 55:50
23:30Brasilia - Caxias do Sul -:-

CIPRUS: A divízió

16:00Apop Paphou - Apollon -:-
17:00AEK - Achilleas K. -:-
17:00ElhalasztvaAnorthosis - Keravnos S. -:-
17:30AEL - Apoel -:-

CSEHORSZÁG: NBL

18:00USK Praha - Kolin -:-

CSEHORSZÁG: Cseh Kupa

18:00Opava - Usti n. Labem -:-

CSEHORSZÁG: ZBL - női

17:30Ostrava N - Hradec Kralove N -:-

DÉL-KOREA: KBL

11:00Seoul Knights - LG Sakers -:-

DÉL-KOREA: WKBL - női

11:00KB Stars N - Hana 1Q N -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Prva Liga

17:00Rabotnicki - Pelister -:-

EURÓPA: FIBA Európa Kupa - Második szakasz

17:00Gaziantep - Den Bosch -:-
17:30Karhu Basket - Budivelnik -:-
18:00SCM Craiova - Cholet -:-
18:30Anwil Wloclawek - CSM Oradea -:-
19:00Crailsheim Merlins - BC Kalev/Cramo -:-
20:00Bamberg - Keravnos S. -:-

EURÓPA: ENBL

15:00Tartu Ulikool - Nes Ziona -:-
16:30Brno - BC Wolves -:-
18:00Valmiera Glass Via - Szczecin -:-
19:30Ostrow Wielkopolski - Trefl Sopot -:-

EURÓPA: Lett-Észt Liga

18:00Pärnu - Rakvere Tarvas -:-

EURÓPA: Liga Unike

17:00ElhalasztvaKamza Basket - Tirana -:-
17:00ElhalasztvaPeja - Trepca -:-
17:00ElhalasztvaPrizreni - Golden Eagle Ylli -:-
17:00ElhalasztvaTeuta Durres - Apolonia Fier -:-

EURÓPA: Euroliga - női

19:30Landes N - Mechelen N -:-
20:00Pamesa Valencia N - Polkowice N -:-
20:30Perfumerias Avenida N - Sopron N -:-
20:30Virtus Bologna N - Olimpiakosz N -:-

EURÓPA: EuroCup - női - Play Off

18:00Gorzow N - Elitzur Ramla N -:-
18:00Sepsi S. N - Lyon N -:-
19:30Venezia N - Holon N -:-
20:00ESB Villeneuve N - PEAC-Pécs N -:-
20:00Flammes Carolo N - Cadi La Seu N -:-
20:00Lattes Montpellier N - Galatasaray N -:-
20:00Zaragoza N - Lublin N -:-
21:00Angers N - Braine N -:-

EURÓPA: EEWBL - női

18:30RSU Merks N - TTT Riga N -:-

EURÓPA: WABA Liga - női - Felsőház

16:30Vojvodina 021 N - Montana 2003 N -:-

EURÓPA: WBBL - női

16:00Aistes LSU Kaunas N - LCC N -:-
17:30Liepajas Papirs/LSSS N - BJBS Riga N -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga - Alsóház

17:30BC Nokia - UU-Korihait -:-
17:30Honka - Lahti Basketball -:-
17:30Kobrat - Pyrinto Tampere -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga - Felsőház

17:30Helsinki Seagulls - Kouvot -:-
17:30Salon Vilpas - KTP Basket -:-

FINNORSZÁG: I Divisioona A

17:30Huima - HBA-Marsky Helsinki -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga - női - Alsóház

17:30Lappeenranta N - Kouvottaret N -:-

FÜLÖP-SZIGETEK: Governors Cup

08:00Blackwater Bossing - San Miguel Beermen -:-
10:45TNT Tropang Giga - NLEX Road Warriors -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

17:30Skrljevo - Zabok -:-
18:00Bosco - GKK Sibenka -:-
18:00Zadar - Dinamo Zagreb -:-
19:00Furnir - Cedevita -:-

INDONÉZIA: IBL

05:30Dewa United - Bumi Borneo -:-
08:00Evos Thunder - Tangerang Hawks -:-
10:30Satya Wacana - RANS PIK -:-
13:00West Bandits Solo - Prawira Bandung -:-

IZLAND: Premier League - női

19:15Njardvik N - Breidablik N -:-
20:15Fjölnir N - Haukar N -:-
20:15Keflavik N - IR Reykjavik N -:-
21:15Grindavik N - Valur N -:-

KAZAHSZTÁN: National League - női - Alsóház

06:00Karaganda N - Aktobe N -:-
08:30Shymkent N - Okzhetpes N -:-

KAZAHSZTÁN: National League - női - Felsőház

10:30Turan N - Aktau N -:-
12:30Astana N - Tomiris Almaty N -:-

LENGYELORSZÁG: 1. Liga

18:00Bytom - Lublin 2 -:-
18:30Slask Wroclaw II - Turow Zgorzelec -:-

LITVÁNIA: LKL

17:30Jonava - Neptunas -:-

NÉMETORSZÁG: BBL

18:00ElhalasztvaOldenburg - Crailsheim Merlins -:-
19:00Frankfurt - Heidelberg -:-

NORVÉGIA: BLNO

19:00Asker - Oppsal -:-
19:00Centrum Tigers - Bærum -:-
19:00Gimle - Fyllingen -:-

OROSZORSZÁG: VTB United League - Alsóház

15:00Asztana - Minsk -:-

OROSZORSZÁG: VTB United League - Felsőház

18:00Zenit Szentpétervár - MBA Moszkva -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

10:30Dinamo Vlagyivosztok - Runa Basket Moszkva -:-
12:10Irkutszk - Lokomotiv Kuban 2 -:-
13:00Barnaul - Dome-Springs Izsevszk -:-
14:00Temp Szumz Revda - CSZKA Moszkva 2 -:-
15:00Uralmas Jekatyerinburg - Zenit Pétervár 2 -:-
17:00Ruszicsi Kurszk - Khimki M. -:-
17:00Tambov - University-Jugra -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női - Alsóház

14:00Dinamo Moszkva N - Nika Siktivkar N -:-

ROMÁNIA: Liga National - női - Első szakasz

16:00Agronomia Bukarest N - Municipal Targoviste N -:-
17:00Olimpia Brasov N - Cluj Napoca N -:-

SPANYOLORSZÁG: LEB Oro

20:30Iraurgi SB - Melilla -:-
20:30Lleida - Leyma Coruna -:-
20:30San Pablo Burgos - Real Valladolid -:-
20:45Caceres - Oviedo -:-
20:45Castello - Gipuzkoa -:-
20:45Estela - MoraBanc Andorra -:-
20:45Ourense - Estudiantes -:-
21:00Palencia - Almansa -:-

SVÁJC: SB League

19:30BBC Monthey - Geneva Lions -:-
19:30BC Boncourt - Fribourg Olympic -:-
19:30Lugano - Vevey Riviera -:-
19:30Regio Basel - Sdent BBC Nyon -:-
19:30SAM Massagno - Neuchatel -:-

SVÉDORSZÁG: Basketligan - női

18:00Norrköping N - Uppsala N -:-
18:30Visby N - Hogsbo N -:-
19:00Alvik N - Södertälje N -:-
19:00Lulea N - Östersund N -:-
19:00Lund N - Marbo N -:-

SZERBIA: 1. ZLS - női

17:45Sloga Pozega N - Vrbas N -:-
18:00ElhalasztvaCrvena zvezda N - Vojvodina 021 N -:-
18:00Partizan N - Art Basket N -:-
18:00ElhalasztvaVrsac N - Duga N -:-
18:00ZKK Kraljevo N - Spartak Zlatibor Voda N -:-
19:15Radnicki Kragujevac N - Novosadska Novi Sad N -:-

SZLOVÉNIA: 1. SKL - női - Felsőház

20:30Maribor N - Cinkarna Celje N -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

FélidőNacional - Aguada 49:26
2. negyedMalvin - Goes 41:44
2. negyedUrunday - Defensor Sporting 20:25

USA: NBA G League

01:30Sioux Falls Skyforce - Texas Legends -:-
03:00Salt Lake City Stars - Memphis Hustle -:-

USA: NCAA

00:30South Carolina - Mississippi St. -:-
01:00Arkansas - Texas A&M -:-
01:00Boston College - Clemson -:-
01:00Bowling Green - Ball State -:-
01:00Buffalo - Akron -:-
01:00Davidson - VCU Rams -:-
01:00Duke - Wake Forest -:-
01:00Eastern Michigan - Ohio -:-
01:00Fordham - St. Louis -:-
01:00Illinois - Nebraska -:-
01:00Kent State - Central Michigan -:-
01:00Miami - Virginia Tech -:-
01:00Miami (Ohio) - Toledo -:-
01:00Quinnipiac - Marist -:-
01:00Western Michigan - Northern Illinois -:-
02:00Depaul - UConn -:-
02:00Kansas - Kansas State -:-
02:30Alabama - Vanderbilt -:-
03:00Air Force - Boise State -:-
03:00Colorado State - UNLV -:-
03:00Dayton - Loyola (Ill). -:-
03:00Iowa - Northwestern -:-
03:00Maryland - Indiana -:-
03:00Ole Miss - Kentucky -:-
03:00TCU - West Virginia -:-
04:00Wyoming - Fresno State -:-
05:00Nevada - San Diego State -:-
00:00UMass Lowell - Albany -:-
00:30Georgetown - Creighton -:-
00:30Purdue - Penn State -:-
00:30Xavier - Providence -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.