FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Ma » Oddsok

FRANCIAORSZÁG: LNB

20:00Dijon - Paris -:- [ 1.27 | 3.90 ]
20:00Le Mans - Pau-Orthez -:- [ 1.22 | 4.50 ]
20:00Limoges - Gravelines-Dunkerque -:- [ 1.42 | 3.00 ]
20:00Nancy - Cholet -:- [ 2.45 | 1.61 ]
20:00Nanterre - Le Portel -:- [ 1.61 | 2.45 ]

MAGYARORSZÁG: NB I

14:05Alba Fehérvár - Körmend -:-
18:00Atomerőmű SE Paks - Nyíregyháza -:-
18:00Budapesti Honvéd SE - Szedeák -:-
18:00Kaposvár - Zalakerámia -:-
18:00OSE Lions - Soproni KC -:-
18:00Szombathely - DEAC -:-

OLASZORSZÁG: Lega A

19:30Varese - Brescia -:- [ 1.59 | 2.50 ]
20:30Scafati - Venezia -:- [ 2.65 | 1.54 ]

SPANYOLORSZÁG: ACB

17:30Fuenlabrada - Tenerife -:- [ 5.50 | 1.17 ]
18:00Breogan - Granada -:- [ 1.25 | 4.20 ]
20:45Basquet Girona - Barcelona -:- [ 4.50 | 1.22 ]
20:45Bilbao - Joventut Badalona -:- [ 2.25 | 1.69 ]

TÖRÖKORSZÁG: Super Ligi

11:00Turk Telekom - Bursaspor -:-
13:30Gaziantep - Bahcesehir Kol. -:-
16:00Pinar Karsiyaka - Galatasaray -:-
18:30Fenerbahce - Buyukcekmece -:-

USA: NBA

01:00Indiana Pacers - Milwaukee Bucks -:- [ 3.10 | 1.40 ]
01:30Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies -:- [ 2.00 | 1.83 ]
02:00Miami Heat - Orlando Magic -:- [ 1.26 | 4.00 ]
02:00Oklahoma City Thunder - Cleveland Cavaliers -:- [ 1.87 | 1.95 ]
04:00Golden State Warriors - Toronto Raptors -:- [ 1.50 | 2.70 ]
21:00Philadelphia 76ers - Denver Nuggets -:-
23:30Brooklyn Nets - New York Knicks -:- [ 1.83 | 2.00 ]

ARGENTÍNA: Liga A

1. negyedUnion De Santa Fe - Ferro 2:0 [ 1.71 | 2.00 ]
02:00Riachuelo - Olimpico -:- [ 2.30 | 1.56 ]
15:30Instituto de Cordoba - Quimsa -:- [ 1.71 | 2.00 ]

ARGENTÍNA: Liga Femenina - női

21:00Berazategui N - Pacifico N -:-
00:00Ferro N - Rocamora N -:-
00:00Riachuelo N - Ciclista Olimpico La Banda N -:-

AUSZTRÁLIA: NBL

07:30NZ Breakers - Melbourne United -:- [ 1.52 | 2.55 ]
10:00Cairns Taipans - Brisbane Bullets -:- [ 1.15 | 5.50 ]

AUSZTRÁLIA: WNBL - női

09:30Adelaide Lightning N - Southside N -:- [ 9.00 | 1.04 ]

AUSZTRIA: Superliga

17:30Traiskirchen - BBC Nord -:-
19:00St. Pölten - UBSC Graz -:-

AUSZTRIA: Zweite Liga

17:00Mistelbach - Wagram -:-
18:00Jennersdorf - Salzburg -:-
18:00Raiders Tirol - Celovec -:-
18:00Worthersee Piraten - Kufstein -:-
18:30Dornbirn Lions - Upper Austrian Ballers -:-
19:00Basket Flames - Mattersburg -:-

BELGIUM: Top Division - női

17:15Kortrijk N - Lummen N -:-
20:30Namur N - Brunehaut N -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Sloboda - Buducnost -:-
18:00Slavija - Posusje -:-
19:00Leotar Trebinje - Zrinjski Mostar -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - női

16:00Lavovi N - Jedinstvo Dzenex N -:-
17:00Zrinjski N - Play Off Sarajevo N -:-
19:00Mladi Krajisnik N - Orlovi N -:-

BRAZÍLIA: Super 8

19:00Franca - Flamengo -:-

BULGÁRIA: NBL

17:00Balkan - Jambol -:-
18:00Akademik Plovdiv - Rilszki Szportiszt -:-

CHILE: LNB

23:00Puente Alto - Espanol de Talca 94:56
2. negyedU. De Concepcion - Ancud 51:31
22:00Quilicura - Tinguiririca -:-
22:30Puerto Montt - Catolica -:-
23:30Espanol Osorno - Temuco -:-
00:30Las Animas - Valdivia -:-

CIPRUS: A divízió

15:00Apollon - AEL -:-
17:00Keravnos S. - Apop Paphou -:-

CSEHORSZÁG: NBL

15:00Nymburk - Brno -:-
17:45Kolin - USK Praha -:-
18:00Decin - Olomoucko -:-
18:30Pardubice - Hradec Kralove -:-
18:30Slavia Prague - Ostrava -:-

CSEHORSZÁG: ZBL - női

15:30KP Brno N - Ostrava N -:-
17:00Slavia Praha N - Hradec Kralove N -:-

DÁNIA: Basketligaen

14:30Amager - Horsens -:-
14:30Svendborg - Holbaek -:-
16:00Næstved - Bakken Bears -:-

DÉL-KOREA: KBL

06:00LG Sakers - Anyang -:- [ 1.95 | 1.87 ]
06:00Seoul Knights - KoGas -:- [ 1.43 | 2.90 ]
08:00Wonju DB - KCC Egis -:- [ 2.25 | 1.69 ]

DÉL-KOREA: WKBL - női

10:00KB Stars N - Samsung Blue Minx N -:- [ 1.30 | 3.65 ]

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: WBBL - női

16:00Caledonia Gladiators N - Cardiff Met Archers N -:-
17:00ElhalasztvaLeicester Riders N - Durham Palatinates N -:-
17:15Oaklands Wolves N - Manchester Mystics N -:-
17:30Sevenoaks Suns N - Durham Palatinates N -:-
20:30Newcastle Eagles N - Sheffield Hatters N -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Prva Liga

17:00FMP Akademija - Feniks 2010 -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Prva Liga - női

14:00MZT Skopje N - Grizli N -:-
15:00Struga N - Probasket N -:-
17:00Basket Kam N - Badel 1862 Skopje N -:-
17:00Kriva Palanka N - Vardar N -:-

EURÓPA: ABA League

17:00Igokea - Split -:-
19:00Studentski Centar - MZT Skopje -:-

EURÓPA: ABA League 2

12:00TFT Skopje - Osijek -:-
15:00Krka - Helios Domzale -:-
18:00Sloga - Borac Banja Luka -:-

EURÓPA: BNXT League

15:30Amsterdam - Zwolle -:-
19:30Groningen - Yoast Utd -:-
19:45Feyenoord - Leiden -:-
20:00Antwerp Giants - Liege -:-
20:30Belfius Mons - Mechelen -:-
20:30Oostende - Circus Brussels -:-

EURÓPA: Lett-Észt Liga

14:00Latvijas Universitate - Tartu Ulikool -:-
16:00BK Liepaja - BC Kalev/Cramo -:-
16:00BK Ogre - Tallinna Kalev -:-
16:00Rapla - Viimsi -:-
17:30Prometej - Pärnu -:-

EURÓPA: WBBL - női

13:00Daugavpils N - TTT Riga N -:-
13:00Liepajas Papirs/LSSS N - Aistes LSU Kaunas N -:-
15:00Tallinn University N - RSU Merks N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League

11:00ElhalasztvaImpuls - Minsk 2 -:-
12:00Rubon - Gomel -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - női

12:00Breszt N - Olimpia Grodno N -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga - Alsóház

16:00UU-Korihait - Kobrat -:-

FINNORSZÁG: I Divisioona A

16:00Huima - Kouvot 2 -:-
16:00Oulu - ToPo -:-
17:00Helsingin NMKY - Jyvaskyla -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga - női - Felsőház

16:00Forssan Alku N - Tapiolan Honka N -:-
16:00Pyrinto N - Espoo Team N -:-

FRANCIAORSZÁG: Pro B

20:00Boulazac - Saint Quentin -:-

FRANCIAORSZÁG: Espoirs U21

14:00Lyon-Villeurbanne U21 - Monaco U21 -:-
15:00Limoges U21 - Gravelines-Dunkerque U21 -:-
15:00Nancy U21 - Cholet U21 -:-
15:30Dijon U21 - Paris U21 -:-
16:30Nanterre U21 - Le Portel U21 -:-
16:30Strasbourg U21 - JL Bourg U21 -:-
17:00Le Mans U21 - Pau-Orthez U21 -:-

FRANCIAORSZÁG: LFB - női

20:00Bourges N - Lattes Montpellier N -:-
20:00Flammes Carolo N - Toulouse N -:-
20:00Lyon N - Landerneau Bretagne N -:-
20:00Union Hainaut N - Landes N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2 - női

18:00Aulnoye AS N - Mondeville N -:-
20:00Avenir Chartres N - Montbrison N -:-
20:00Champagne N - Charnay Bourgogne Sud N -:-
20:00Monaco N - Graffenstaden N -:-
20:00Tronche Meylan N - Feytiat N -:-

FÜLÖP-SZIGETEK: Governors Cup

09:30Meralco Bolts - Terrafirma Dyip -:-
11:45NLEX Road Warriors - NorthPort -:-

GÖRÖGORSZÁG: Basket League

15:00AEK Athén - Peristeri -:- [ 1.74 | 2.15 ]
16:00Promitheas - Kolossos Rhodes -:- [ 1.40 | 3.10 ]
18:15Panathinaikosz - Ionikos -:-

GÖRÖGORSZÁG: Elite League

15:00FEA Filadelfeia - Aias Evosmou -:-
16:00Amyntas - Psychikou -:-
16:00Eleftheroupoli - Ermis Schimatari -:-
16:00Harilaos Trikoupis - Kavala -:-
16:00Koroivos - Agriniou -:-
16:00Marousi - Panerythraikos -:-
16:00Papagou - NE Megaridas -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1 - női

12:00PAOK N - Lefkadas N -:-
13:00Chania N - Eleftheria N -:-

GÖRÖGORSZÁG: A2 - női

13:00Ioannina N - Asteras Kavalas N -:-

GRÚZIA: Szuperliga

11:00Gurjaani Delta - TSU -:-
13:30Cactus Tbilisi - Vera Tbilisi -:-
16:00Kavkasia - Mega Tbilisi -:-

HOLLANDIA: WBL - női - Alsóház

19:30Landslake Lions N - Martini Sparks N -:-
20:00Limburg N - Lekdetec N -:-

HOLLANDIA: WBL - női - Felsőház

18:45Jolly Jumpers N - Binnenland N -:-
20:30Grasshoppers N - Triple Threat N -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

18:00Alkar - Bosco -:-
18:00GKK Sibenka - Furnir -:-

HORVÁTORSZÁG: Prva Liga

18:00Samobor - Omis -:-
20:00Sonik Puntamika - Kastela -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer Liga - női

15:15Split N - Pula Moviter N -:-
16:00Ragusa Dubrovnik N - Plamen Pozega N -:-
17:00FSV Rijeka N - KAZL Split N -:-
18:00Novi Zagreb N - Orka N -:-
19:00Medvescak N - Brod na Savi N -:-

INDONÉZIA: IBL

05:30Tangerang Hawks - Satya Wacana -:-
08:00Evos Thunder - RANS PIK -:-
10:30West Bandits Solo - Bumi Borneo -:-
13:00Prawira Bandung - Dewa United -:-

ÍRORSZÁG: Szuperliga

17:00Ballincollig - Tralee Warriors -:-
19:30Belfast - Killester -:-
19:30Neptune - KCYMS -:-
20:00DCU Saints - Sligo -:-
20:00Moycullen - Maree -:-
20:30Templeogue - UCD Marian -:-

IZLAND: Premier league

20:15Hottur - Thorl -:-

IZRAEL: Szuperliga

18:10Hapoel Eilat - Hapoel Jeruzsálem -:- [ 3.15 | 1.34 ]
20:05Hapoel Holon - Gilboa Galil -:- [ 1.18 | 4.40 ]

JAPÁN: B.League

07:05Alvark - Niigata -:- [ 1.01 | 15.00 ]
07:05Diamond Dolphins - Shinshu -:- [ 1.29 | 3.50 ]
07:05Hokkaido - Brave Thunders -:- [ 3.85 | 1.24 ]
07:05Nagoya Fighting Eagles - Chiba -:- [ 4.30 | 1.20 ]
07:05NeoPhoenix - Shimane -:- [ 4.40 | 1.18 ]
07:05SeaHorses Mikawa - Ibaraki Robots -:- [ 1.63 | 2.20 ]
07:05Sendai - Shiga -:- [ 1.38 | 2.85 ]
07:05Utsunomiya Brex - Hiroshima D. -:- [ 2.00 | 1.71 ]
07:05Yokohama - Kyoto -:- [ 1.11 | 6.25 ]
09:05Osaka - Sun Rockers Shibuya -:- [ 1.48 | 2.55 ]
09:35Toyama - Akita -:- [ 2.75 | 1.40 ]
10:05Gunma - Ryukyu -:- [ 2.55 | 1.48 ]

JAPÁN: W League - női

09:00Haneda Vickies N - Eneos Sunflowers N -:-

KANADA: NBL

23:30Newfoundland Rogues - London -:-
01:00Windsor - Sudbury -:-
23:30Newfoundland Rogues - London -:-

KANADA: U Sports

01:00Acadia - Dalhousie -:-
02:00Carleton - Queens -:-
02:00McMaster - Laurier -:-
02:00Nipissing - Brock -:-
02:00Ontario Univ. - University of Ottawa -:-
02:00TMU - Windsor -:-
02:00Toronto - West. Ontario Univ. -:-
02:00Waterloo - Algoma -:-
02:00York - Lakehead -:-
03:00Manitoba - MacEwan -:-
03:00Regina - Lethbridge -:-
03:00Saskatchewan - Trinity Western -:-
03:00Winnipeg - UFV -:-
04:00Alberta - Brandon -:-
04:00Mount Royal - UNBC -:-
04:00UBC - UBC Okanagan -:-
04:30Thompson Rivers - Victoria -:-
22:00TMU - West. Ontario Univ. -:-
00:00Ontario Univ. - Carleton -:-
00:00Waterloo - Algoma -:-
00:00Winnipeg - UFV -:-
00:30Memorial - Cape Breton -:-

KAZAHSZTÁN: National League - női - Alsóház

06:00Okzhetpes N - Barsy Atyrau N -:-
08:30Shymkent N - Karaganda N -:-

KAZAHSZTÁN: National League - női - Felsőház

10:30Astana N - Pavlodar N -:-
12:30Tomiris Almaty N - Aktau N -:-

KOSZOVÓ: Superliga

17:00Prizreni - Vellaznimi -:-
19:00Trepca - Golden Eagle Ylli -:-

KOSZOVÓ: Superliga - női

13:00Trepca N - Bashkimi N -:-
19:00Prishtina N - Penza N -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

15:30GTK Gliwice - Bydgoszcz -:- [ 1.42 | 2.70 ]
17:30Slask Wroclaw - Anwil Wloclawek -:- [ 1.30 | 3.40 ]
19:30Trefl Sopot - Lublin -:- [ 1.30 | 3.40 ]

LENGYELORSZÁG: 1. Liga

15:00GKS Tychy - Pelplin -:-
15:00Turow Zgorzelec - Krosno -:-
18:00Poli. Opolska - Kotwica Kolobrzeg -:-
19:00Alstom Krakow - Bytom -:-
20:00MKKS Koszalin - Starogard Gdanski -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga - női

15:00Arka Gdynia N - Sleza Wroclaw N -:-
18:00Polkowice N - AZS Poznan N -:-

LITVÁNIA: LKL

16:00Lietkabelis - Prienai -:-
16:20Neptunas - Rytas -:-

LITVÁNIA: NKL - Alsóház

15:00Palangos Kursiai - Vilniaus Stekas -:-
15:00Vilkaviskis - Delikatesas Joniskis -:-
16:00Rytas 2 - Kretinga -:-

LITVÁNIA: NKL - Felsőház

15:00Vytis VDU - Telsiai -:-
15:30Kauno Atletas - Silute -:-
18:30Zalgiris Kaunas 2 - Mazeikiai -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

17:00UNI Győr N - TFSE-MTK N -:-
18:00BEAC Újbuda N - Szigetszentmiklós N -:-
18:00Cegléd N - Vasas N -:-
18:00PEAC-Pécs N - DVTK N -:-
18:00Sopron N - Ludovika Csata N -:-

NÉMETORSZÁG: BBL

18:00Alba Berlin - Crailsheim Merlins -:- [ 1.11 | 7.25 ]
18:00Heidelberg - Wurzburg -:- [ 1.69 | 2.25 ]
18:00Rostock - Syntainics MBC -:- [ 1.29 | 3.75 ]
20:30Ludwigsburg - Oldenburg -:- [ 1.50 | 2.70 ]
20:30Ulm - Bamberg -:- [ 1.50 | 2.70 ]

NÉMETORSZÁG: Pro A

19:00Bochum - Paderborn -:-
19:00Giessen - PS Karlsruhe -:-
19:00Jena - Münster -:-
19:00Phoenix Hagen - Artland -:-
19:30Leverkusen - Panthers Schwenningen -:-
19:30Tübingen - Bremerhaven -:-
19:30Vechta - Kirchheim -:-

NÉMETORSZÁG: Pro B

15:00Vechta 2 - Schwelm -:-
18:00Ehingen - Leitershofen/Stadtbergen -:-
19:00Bernau - Giessen Pointers -:-
19:00Frankfurt 2 - Hanau -:-
19:00Oberhaching - Bayern 2 -:-
19:30Herford - Sandersdorf -:-
19:30Iserlohn - Wedel -:-
19:30Itzehoe - Rhöndorf -:-

NÉMETORSZÁG: DBBL - női

19:00Marburg N - Halle N -:-

NORVÉGIA: BLNO

14:30Nidaros Jets - Centrum Tigers -:-
15:00Fyllingen - Ammerud -:-
16:00Oppsal - Gimle -:-
16:30Tromso - Asker -:-

NORVÉGIA: Kvinneligaen - női

16:00Ulriken N - Midtbyen N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A2

20:00Cividale - Baltur Cento -:-
20:30Urania Milano - Agrigento -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1 - női

19:00Valdarno N - Brixia N -:-
19:30Schio N - Ragusa N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A2 női - észak

18:00Sanga Milano N - Carugate N -:-
19:00Ponzano N - Alpo VillaFranca N -:-
20:30Itas Alperia Bolzano N - Libertas Udine N -:-
20:30Mantova N - Costa Masnaga N -:-
20:30Scrivia N - Trieste N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A2 női - dél

18:30Vigarano N - Matelica N -:-
19:00Ancona N - Roma-Nord N -:-

OROSZORSZÁG: VTB United League - Alsóház

11:00Asztana - Jeniszej -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női

15:00Rosztov N - Nika Siktivkar N -:-

PORTUGÁLIA: LPB

16:00CAB Madeira - Vitoria -:-
16:00Lusitania - Sporting CP -:-
17:00Ovarense - Imortal -:-
19:30Sangalhos - CD Povoa -:-
20:00Benfica - Oliveirense -:-

PORTUGÁLIA: Proliga

15:30Galitos Aveiro - Galomar -:-
17:00Sampaense - Illiabum -:-
17:30Ginasio Olhanense - Belenenses -:-
18:00Electrico FC - Vasco Da Gama -:-
19:00Barreirense - Portimonense -:-
19:00Maia - Academica -:-
19:00Santo Andre - CAQ Queluz -:-

ROMÁNIA: A divízió - Első szakasz

16:00BCM Pitesti - Miercurea Ciuc -:-
17:30BC Timisoara - Municipal Galati -:-
17:30Dinamo Bucharest - Athletic Constanta -:-
18:00SCM Craiova - Rapid Bukarest -:-
19:15CSU Sibiu - CSM Targu Jiu -:-

ROMÁNIA: Liga National - női - Első szakasz

14:00Cluj Napoca N - Targu Secuiesc N -:-
15:00Agronomia Bukarest N - Arad N -:-
15:30Olimpia Brasov N - Sepsi S. N -:-
16:00Rapid Bukarest N - Targu Mures N -:-

SPANYOLORSZÁG: LEB Oro

18:00MoraBanc Andorra - Castello -:-
19:00Gipuzkoa - Ourense -:-
19:30Real Valladolid - Palencia -:-
20:00Almansa - Caceres -:-

SPANYOLORSZÁG: Liga Femenina - női

18:00Leganes N - Cadi La Seu N -:-
18:15Bembibre N - Barcelona CBS N -:-
18:30Araski N - Uni Girona N -:-
19:30Estudiantes N - Jairis N -:-
20:00Ciudad de La Laguna N - Gernika Bizkaia N -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

14:00RIG Mark - Norrort -:-
15:00AIK Basket - IK Eos -:-
15:00Eskilstuna - Hogsbo -:-
16:00Sloga Uppsala - Huddinge -:-
17:15Helsingborg - Tureberg -:-

SVÉDORSZÁG: Basketligan - női

15:00Sjuharads N - Lund N -:-

SVÉDORSZÁG: Basketettan - női

14:00RIG Lulea N - Norrort N -:-
14:30Helsingborg N - Södertälje 2 N -:-
15:00Lidingö N - Östersund 2 N -:-
16:00Onsala N - Wetterbygden Sparks 2 N -:-
17:30AIK Basket N - Blackeberg N -:-
19:00Norrkoping 2 N - Huddinge N -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Premier League

15:00Al Ahli - Al Nasr -:-

SZERBIA: 1. osztály

12:00OKK Beograd - Vrsac -:-
18:00Dunav - OKK Novi Pazar -:-
18:00Dynamic - Zlatibor -:-
18:00Vojvodina Novi Sad - Metalac -:-
19:00Kolubara - Cacak 94 -:-
19:00Tamis - Leskovac Zdravlje -:-

SZERBIA: 1. ZLS - női

14:45Art Basket N - ZKK Kraljevo N -:-
15:30Novosadska Novi Sad N - Crvena zvezda N -:-
17:30Vojvodina 021 N - Vrsac N -:-
18:00Vrbas N - Partizan N -:-
19:00Duga N - Sloga Pozega N -:-
19:00Spartak Zlatibor Voda N - Radnicki Kragujevac N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

17:00Spisski Rytieri - BKM Lucenec -:-
18:00Iskra Svit - Inter Bratislava -:-
19:00BC Komarno - Handlova -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Alsóház

17:30Poprad N - UMB Banska Bystrica N -:-
18:00Young Angels Kosice N - CBK Kosice N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Felsőház

18:00Piestanske Cajky N - Ruzomberok N -:-
18:00Samorin N - Slavia Banska Bystrica N -:-

SZLOVÉNIA: Liga Nova KBM

13:00LTH Castings - Tajfun Sentjur -:-

SZLOVÉNIA: 1. SKL - női - Felsőház

16:00Ilirija N - Maribor N -:-
16:30Konjice N - ZKK Domzale N -:-

TAJVAN: P. League+

07:30Formosa Dreamers - Hsinchu Jko Lioneers -:-
10:00Fubon Braves - Taoyuan Pauian Pilots -:-

TÖRÖKORSZÁG: TBL

12:00Bornova - Mersin BŞB -:-
13:45OGM Ormanspor - Sigortam.net ITU -:-
15:30Antalya Güneşi - Ankaragucu Mamak -:-

TÖRÖKORSZÁG: TB2L - Első szakasz

12:00Sertas Spor - Istanbul BB -:-
13:00Kapakli Spor - Seyhan -:-
13:00Karamursel - Etimesgut -:-
14:00Karsiyaka Belediyespor - High Touch -:-
15:00Yalova Acarspor - Uskudar -:-
15:30Corlu - Bursa -:-
16:00Beylikduzu - Degerleme -:-
16:00Ilkler Sehri Usak - Istanbul Anka Spor -:-
16:00Istanbul Basket - Aykanat Spor -:-
16:00Nazilli - Cozum Ankara -:-
17:00Vefa - Ege Universitesi -:-

TÖRÖKORSZÁG: KBSL - női

11:00Antalya 07 N - Botas N -:-
13:00Emlak Konut N - Fenerbahce N -:-
14:00Nesibe Aydin N - Rize N -:-
14:30Bursa N - CBK Mersin N -:-

TÖRÖKORSZÁG: TKBL - női

12:30Izmit Belediyespor N - Antalya Gunesi N -:-

UKRAJNA: FBU Szuperliga

11:00Cserkovszki Mavpi - BC Halicsina -:-
14:00BIPA - Kijev Basket -:-
17:00ElhalasztvaStariy Lutsk - BC Halicsina -:-
17:00Stariy Lutsk - Hoverla -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

FélidőLarre Borges - Olimpia 34:39
2. negyedAguada - Urupan 36:34
2. negyedBigua - Urunday 36:35
2. negyedDefensor Sporting - Malvin 36:35
2. negyedGoes - Penarol 33:38
2. negyedTrouville - Nacional 44:36

USA: NBA G League

01:00Capital City Go-Go - Windy City Bulls -:-
01:00College Park Skyhawks - Motor City Cruise -:-
01:00Lakeland Magic - Fort Wayne Mad Ants -:-
01:00Westchester - Grand Rapids Gold -:-
02:00Iowa Wolves - Oklahoma City Blue -:-
02:00Wisconsin Herd - Greensboro Swarm -:-
04:00South Bay Lakers - Santa Cruz Warriors -:-
19:00Maine Celtics - Birmingham Squadron -:-

USA: NCAA

01:00Cleveland State - IPFW -:- [ 1.59 | 2.50 ]
01:00Davidson - St. Louis -:- [ 2.25 | 1.69 ]
01:00Marist - Rider -:- [ 2.30 | 1.67 ]
01:00Niagara - Manhattan -:- [ 1.38 | 3.15 ]
01:00Robert Morris - Detroit -:- [ 1.69 | 2.25 ]
01:00Siena - Iona -:- [ 3.40 | 1.33 ]
02:00North Dakota St. - North Dakota -:- [ 1.24 | 4.25 ]
03:00Kent State - Buffalo -:- [ 1.18 | 5.25 ]
03:00Youngstown State - Oakland -:- [ 1.22 | 4.50 ]
04:00New Mexico - Air Force -:- [ 1.11 | 7.25 ]
18:00Delaware - Northeastern -:-
18:00Northwestern - Minnesota -:-
18:00Notre Dame - Louisville -:-
18:00UCF Knights - Temple -:-
18:00Vermont - UMBC Retrievers -:-
18:00Virginia - Boston College -:-
18:00West Virginia - Auburn -:-
18:15Creighton - Xavier -:-
19:00Army - Holy Cross -:-
19:00Central Conn. St. - St. Francis (PA) -:-
19:00Citadel - Mercer -:-
19:00Loyola MD - Bucknell -:-
19:00New Hampshire - UMass Lowell -:-
19:00Queens Royals - Stetson -:-
19:00St. Francis (NY) - LIU Sharks -:-
19:00VMI - Western Carolina -:-
19:00Wake Forest - N.C. State -:-
20:00Akron - Ohio -:-
20:00Binghamton - Bryant University -:-
20:00Campbell - NC Asheville -:-
20:00Colgate - Lafayette -:-
20:00Cornell - Brown -:-
20:00Dartmouth - Columbia -:-
20:00Depaul - Marquette -:-
20:00Fordham - George Washington -:-
20:00Gardner Webb - High Point -:-
20:00Indiana State - Northern Iowa -:-
20:00LSU - Texas Tech -:-
20:00Missouri - Iowa State -:-
20:00Murray State - Missouri State -:-
20:00Navy - American -:-
20:00N. Carolina A&T - Monmouth (N.J.) -:-
20:00Oklahoma - Alabama -:-
20:00Pennsylvania - Harvard -:-
20:00Presbyterian - Winthrop -:-
20:00Rhode Island - La Salle -:-
20:00Stonehill - Sacred Heart -:-
20:00Toledo - Bowling Green -:-
20:00USC Upstate - Radford -:-
20:00Wofford - Samford -:-
20:15Houston - Cincinnati -:-
21:00Chicago St - Aurora -:-
21:00Georgia Tech - Duke -:-
21:00Merrimack Warriors - Fairleigh Dickinson -:-
21:00Morehead State - Siu Edwardsville -:-
21:00Northern Arizona - Northern Colorado -:-
21:00Rice - UAB -:-
21:00Southern Miss - Texas State -:-
21:00Tennessee State - Lindenwood -:-
21:00Western Illinois - South Dakota St. -:-
21:00Wisconsin - Illinois -:-
21:30Miami (Ohio) - Eastern Michigan -:-
22:00Baylor - Arkansas -:-
22:00Bethune Cookman - Alabama State -:-
22:00Butler - Seton Hall -:-
22:00Central Arkansas - Jacksonville -:-
22:00Coastal Carolina - Old Dominion -:-
22:00Coll Of Charltn - Hofstra -:-
22:00Dayton - Richmond -:-
22:00Delaware State - Morgan State -:-
22:00East Tennessee St - Chattanooga Mocs -:-
22:00Elon - Drexel -:-
22:00Florida A&M - Alabama A&M -:-
22:00Florida Atlantic - Western Kentucky -:-
22:00Grambling St. - Jackson State -:-
22:00Hampton - Stony Brook -:-
22:00James Madison - Louisiana Monroe -:-
22:00Long Beach State - UC Davis -:-
22:00Md.-East. Shore - Coppin State -:-
22:00Mississippi St. - TCU -:-
22:00Norfolk State - South Carolina St -:-
22:00Northern Kentucky - Wisc. Milwaukee -:-
22:00Pittsburgh - Miami -:-
22:00South Alabama - Troy -:-
22:00Tennessee Tech - AR Little Rock -:-
22:00Towson - William & Mary -:-
22:00UC Riverside - UC San Diego -:-
22:00UMass - Duquesne -:-
22:00Utah Valley - New Mexico State -:-
22:00UTSA Roadrunners - Louisiana Tech -:-
22:30Appalachian State - Arkansas State -:-
22:30Eastern Illinois - SE Missouri State -:-
22:30Maryland - Nebraska -:-
22:30Northern Illinois - Ball State -:-
22:30Northwestern St. - Lamar -:-
22:30Tenn. Martin - Southern Indiana -:-
22:30Texas A&M-CC - Mcneese State -:-
23:00East. Washington - Weber State -:-
23:00Florida State - Clemson -:-
23:00Idaho - Idaho State -:-
23:00Incarnate Word - Nicholls State -:-
23:00Jacksonville St. - Austin Peay -:-
23:00Kennesaw State - Lipscomb -:-
23:00Mt. St. Marys - St. Peters -:-
23:00New Orleans - SE Louisiana -:-
23:00Santa Clara - Pacific -:-
23:30Stephen F. Austin - Seattle -:-
23:30TX A&M Commerce - Houston Christian -:-
23:30Washington - Arizona -:-
00:00Georgia - South Carolina -:-
00:00Howard - N.Carolina Central -:-
00:00Kansas State - Florida -:-
00:00Longwood - Charleston Southern -:-
00:00North Alabama - North Florida -:-
00:00North Texas - UTEP -:-
00:00Tennessee - Texas -:-
00:00Texas Southern - Prairie View A&M -:-
00:00VCU Rams - St. Bonaventure -:-
00:30Arkansas-Pine Bluff - Miss. Valley St. -:-
00:30Southern - Alcorn State -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.