FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Holnap » Minden mérkőzés

DÉL-KOREA: KBL

12:00Sonic Boom - Anyang -:-

DÉL-KOREA: WKBL - női

12:00KB Stars N - Hana 1Q N -:-

EURÓPA: Euroliga

19:00Zalgiris Kaunas - Pamesa Valencia -:-
19:00ElhalasztvaZenit Szentpétervár - Milano -:-
20:00ElhalasztvaAlba Berlin - Baskonia -:-
20:00Panathinaikosz - Fenerbahce -:-
20:45Crvena zvezda - CSZKA Moszkva -:-

EURÓPA: ABA League

17:00Primorska - Cedevita Olimpija -:-

EURÓPA: BIBL - Selejtező - első forduló

19:30Hapoel Tel-Aviv - H. Haifa -:-
19:45Ironi Nahariya - Gilboa Galil -:-
20:00Hapoel Jeruzsálem - Hapoel Beer Sheva -:-

EURÓPA: Euroliga - női

19:00TörölveGalatasaray N - UMMC Ekaterinburg N -:-
20:30TörölveSchio N - Landes N -:-

EURÓPA: WBBL - női

17:30ElhalasztvaBJBS Riga 2 N - Kolibri N -:-

FINNORSZÁG: I Divisioona A

19:00HBA-Marsky Helsinki - Helsingin NMKY -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga - női

16:30HBA N - Pyrinto N -:-

FÜLÖP-SZIGETEK: Fülöp-szigeteki Kupa

10:00TNT KaTropa - Blackwater Elite -:-
12:45Alaska Aces - Rain Or Shine Paint. -:-

HOLLANDIA: DBL

19:30ElhalasztvaAlmere - Amsterdam -:-
20:00ElhalasztvaDen Bosch - Hague -:-

IZLAND: Premier league

20:30ElhalasztvaIR - Thor AK Akureyri -:-
21:15ElhalasztvaKR Basket - Hottur -:-
21:15ElhalasztvaTindastoll - Valur -:-
22:15ElhalasztvaGrindavik - Haukar -:-

KÍNA: CBA

06:00Guangzhou - Jiangsu Dragons -:-
06:30Zhejiang Chouzhou - Shanxi Zhongyu -:-
13:35Shanghai - Sichuan -:-
14:00Beijing - Shenzhen -:-

KÍNA: WCBA - női

07:30Shandong N - Zhejiang Golden Bulls N -:-
10:30Jiangsu Phoenix N - Hebei N -:-
13:30Henan N - Heilongjiang N -:-

KOLUMBIA: LBP

03:10Sabios de Manizales - Titanes de Barranquilla -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

17:35Gdynia - Polpharma Starogard -:-

LITVÁNIA: NKL

17:00Ezerunas - Silute -:-
17:00Mazeikiai - Gargzdu -:-
17:00Perlas - Sakiai Vytis -:-
17:00Silales Lusis - Suduva-Mantinga -:-
17:00Telsiai - Delikatesas Joniskis -:-
17:00Vilkaviskis - Jonava -:-
17:30Palanga - Zalgiris Kaunas 2 -:-

NÉMETORSZÁG: Pro A

19:30Phoenix Hagen - Tubingen -:-

NORVÉGIA: BLNO

20:15Asker - Ammerud -:-

NORVÉGIA: Kvinneligaen - női

18:00Asker/Bærums Verk N - Hoybraten N -:-

OROSZORSZÁG: VTB United League

17:00Szaratov - Asztana -:-

SVÁJC: SB League - női

20:15Geneve N - BBC Troistorrents N -:-

UKRAJNA: FBU Szuperliga

18:00Odessa - Budivelnik -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.