Kosárlabda » Holnap » Oddsok
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
A bet365 oddsai - Fogadj most!
FRANCIAORSZÁG: LNB
16:00Limoges - Chalon/Saone -:- [ 1.45 | 2.80 ]18:30Ada Blois - Le Mans -:- [ 2.05 | 1.80 ]
18:30Nancy - Cholet -:- [ 1.80 | 2.05 ]
18:30Roanne - Boulogne-Levallois -:- [ 1.25 | 4.20 ]
18:30Strasbourg - Lyon-Villeurbanne -:-
21:00Saint Quentin - Monaco -:-
MAGYARORSZÁG: NB I
18:00Alba Fehérvár - Szombathely -:-18:00Atomerőmű SE Paks - KTE-Duna -:-
18:00Budapesti Honvéd SE - Zalakerámia -:-
18:00Kaposvár - Szolnoki Olaj -:-
18:00NKA Pécs - Körmend -:-
18:00OSE Lions - Soproni KC -:-
18:00Szedeák - DEAC -:-
OLASZORSZÁG: Lega A
17:00Benetton Treviso - Pesaro -:-18:00Tortona - Cremona -:-
19:00Basket Napoli - Venezia -:-
19:30Trento - Scafati -:-
20:00Brindisi - Sassari -:-
20:30Reggiana - Milano -:-
21:00Varese - Brescia -:-
SPANYOLORSZÁG: ACB
18:00Breogan - Bilbao -:-18:00Palencia - Tenerife -:-
20:45Baskonia - Zaragoza -:-
20:45Unicaja Malaga - Basquet Girona -:-
TÖRÖKORSZÁG: Super Ligi
11:00Turk Telekom - Manisa -:-13:30Darussafaka - Merkezefendi -:-
16:00Pinar Karsiyaka - Bahcesehir Kol. -:-
USA: NBA
00:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:- [ 6.25 | 1.13 ]00:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:- [ 1.67 | 2.25 ]
00:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:- [ 2.00 | 1.83 ]
00:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:- [ 1.53 | 2.60 ]
00:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:- [ 2.80 | 1.45 ]
00:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:- [ 1.31 | 3.60 ]
01:00Miami Heat - Portland Trail Blazers -:- [ 1.09 | 8.00 ]
01:00Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns -:- [ 2.15 | 1.74 ]
01:00San Antonio Spurs - New York Knicks -:- [ 4.50 | 1.22 ]
02:00Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves -:- [ 1.36 | 3.25 ]
02:30Utah Jazz - Houston Rockets -:- [ 3.20 | 1.37 ]
03:00Sacramento Kings - Dallas Mavericks -:- [ 1.83 | 2.00 ]
22:00New Orleans Pelicans - Boston Celtics -:-
00:00Orlando Magic - Memphis Grizzlies -:-
00:30Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks -:-
ALBÁNIA: Szuperliga
18:00Elbasani - Beselidhja -:-18:00Kamza Basket - Teuta Durres -:-
18:00Partizani Tirana - Apolonia Fier -:-
18:00PBC Flamurtari - Skenderbeu -:-
18:00Vllaznia - Fieri -:-
ARGENTÍNA: Liga A
02:00Zarate - Union De Santa Fe -:- [ 1.63 | 2.20 ]15:00San Martin - Quimsa -:- [ 2.55 | 1.48 ]
ARGENTÍNA: Liga Femenina - női - Clausura
22:00Berazategui N - Union Florida N -:-22:00Ferro N - Obras N -:-
22:00Instituto N - Juventud Ameghino N -:-
22:00Quimsa N - Ciclista Olimpico N -:-
22:00Riachuelo N - Montmartre N -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 közép
10:45North Adelaide Rockets - Sturt Sabres -:-AUSZTRÁLIA: NBL1 közép - női
09:00North Adelaide Rockets N - Sturt Sabres N -:-AUSZTRIA: Superliga - Alsóház
18:00BBC Nord - Kapfenberg -:-19:00Fürstenfeld - Vienna -:-
19:00Vienna Timberwolves - Oberwart -:-
AUSZTRIA: Superliga - Felsőház
17:30Swans Gmunden - Traiskirchen -:-17:30UBSC Graz - St. Pölten -:-
AUSZTRIA: Zweite Liga - Play Off
17:30Kufstein - Mistelbach -:-18:00Wagram - Worthersee Piraten -:-
AUSZTRIA: Szuperliga - női - Play Off
20:15St. Pölten N - UBI Graz N -:-ÁZSIA: Ázsia-kupa 3x3
08:05Kína 3x3 - Irán 3x3 -:-08:35Japán 3x3 - Ausztrália 3x3 -:-
09:25Szingapúr 3x3 - Irán 3x3 -:-
11:30Fülöp-szigetek 3x3 - Ausztrália 3x3 -:-
11:55Kína 3x3 - Szingapúr 3x3 -:-
13:10Japán 3x3 - Fülöp-szigetek 3x3 -:-
ÁZSIA: Ázsia-kupa 3x3 - női
07:15Japán 3x3 N - Irán 3x3 N -:-07:40Új-Zéland 3x3 N - India 3x3 N -:-
09:00Thaiföld 3x3 N - Irán 3x3 N -:-
12:20Új-Zéland 3x3 N - Ausztrália 3x3 N -:-
12:45Japán 3x3 N - Thaiföld 3x3 N -:-
13:35Ausztrália 3x3 N - India 3x3 N -:-
BELGIUM: Top Division - női
18:15Liege N - Phantoms N -:-20:30Laarne N - Kortrijk N -:-
20:30Namur N - Lummen N -:-
BOLÍVIA: Libobasquet
00:00Kinwa - La Salle Tarija -:-01:30Saracho - Leones de Potosi -:-
BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Alsóház
17:00Posusje - Prijedor -:-19:30Promo - Slavija -:-
BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Felsőház
20:00Sloboda - Siroki Brijeg -:-BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - női
18:00Mladi Krajisnik N - Banovici N -:-20:00Celik Zenica N - Igman N -:-
BRAZÍLIA: NBB
23:30Uniao Corinthians - Franca -:- [ 4.75 | 1.15 ]21:10Minas - Corinthians Paulista -:-
22:00Pato - Pinheiros -:-
22:00Vasco - Sao Paulo -:-
BRAZÍLIA: LBF - női
01:00Corinthians N - Campinas N -:-21:30Sampaio N - Santo Andre N -:-
BULGÁRIA: NBL - Alsóház
18:00Beroe - Akademik Plovdiv -:-CHILE: LNB
23:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-00:15Espanol de Talca - Catolica -:-
00:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
23:15Las Animas - Puerto Montt -:-
23:30Puente Alto - Sportiva Italiana -:-
23:45Ancud - Valdivia -:-
00:00Deportes Castro - Liceo Pablo Neruda -:-
00:15Espanol de Talca - Leones Quilpue -:-
00:30U. De Concepcion - Catolica -:-
CHILE: LNB 2
19:30Quilpue Basquetbol - Brisas -:-22:30Colo Colo - Truenos De Talca -:-
23:00Arabe Valparaiso - Arturo Prat San Felipe -:-
23:15Stadio Italiano - Municipal Chillan -:-
00:00Sergio Ceppi - Aleman -:-
CSEHORSZÁG: NBL - Alsóház
17:30Ostrava - Slavia Prague -:-CSEHORSZÁG: NBL - Felsőház
17:30Decin - Nymburk -:-17:30Opava - Usti n. Labem -:-
17:30Pardubice - USK Praha -:-
17:45Kolin - Brno -:-
DÁNIA: Basketligaen - Felsőház
17:30Bakken Bears - Horsens -:-DÉL-KOREA: WKBL - női - Play Off
10:00Woori WON N - KB Stars N -:-EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL
18:00Surrey Scorchers - Caledonia Gladiators -:-21:00Bristol Flyers - Plymouth City Patriots -:-
EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: WBBL - női
14:00Durham Palatinates N - Newcastle Eagles N -:-19:00Oaklands Wolves N - Cardiff Met Archers N -:-
ÉSZAK-MACEDÓNIA: Prva Liga
18:00Rabotnicki - Gostivar -:-18:30FMP Akademija - MZT Skopje -:-
19:00Kozuv - Pelister -:-
20:30TFT Skopje - Feniks 2010 -:-
21:00Cair 2030 - Ohrid -:-
ÉSZAK-MACEDÓNIA: Prva Liga - női
13:00MZT Skopje N - Kriva Palanka N -:-13:30Struga N - Badel 1862 Skopje N -:-
18:30Vardar N - Kumanovo-Grizli N -:-
EURÓPA: ABA League
17:00Krka - Cedevita Olimpija -:-19:00Mornar Bar - Borac -:-
21:00Cibona - Igokea -:-
EURÓPA: BNXT League - Alsóház
19:30Den Helder - Mechelen -:-20:00LWD Basket - Spotter Leuven -:-
20:30Okapi Aalst - Kortrijk -:-
EURÓPA: BNXT League - Felsőház
20:00BAL Weert - Antwerp Giants -:-20:00Leiden - Liege -:-
EURÓPA: Lett-Észt Liga - Play Off
16:00Prometej - BK Ogre -:-FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League
11:00Rubon - Grodno -:-13:00Gomel - Impuls -:-
13:00Minsk 2 - Borisfen -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - női
11:00Horizont Minsk N - Rguor Minsk N -:-11:00Minsk N - Victoria Grodno N -:-
11:00Olimpia Grodno N - Breszt N -:-
FINNORSZÁG: Korisliiga - Alsóház
16:00Bisons Loimaa - Lahti Basketball -:-16:00Kouvot - Kobrat -:-
16:00KTP Basket - Pyrinto Tampere -:-
FINNORSZÁG: Korisliiga - Felsőház
16:00Helsinki Seagulls - BC Nokia -:-16:00Kataja - Salon Vilpas -:-
16:00UU-Korihait - Karhu Basket -:-
FINNORSZÁG: Korisliiga - női - Play Off
16:00Forssan Alku N - Pyrinto N -:-FRANCIAORSZÁG: Pro B
20:00Boulazac - Poitiers -:-FRANCIAORSZÁG: Espoirs U21
14:30Nancy U21 - Cholet U21 -:-15:00Ada Blois U21 - Le Mans U21 -:-
15:00Saint Quentin U21 - Monaco U21 -:-
15:00Strasbourg U21 - Lyon-Villeurbanne U21 -:-
19:30Limoges U21 - Chalon/Saone U21 -:-
FRANCIAORSZÁG: LFB - női
20:30Charnay Bourgogne Sud N - Union Hainaut N -:-20:30ESB Villeneuve N - Landes N -:-
20:30Flammes Carolo N - Angers N -:-
20:30La Roche N - Lattes Montpellier N -:-
20:30Lyon N - Landerneau Bretagne N -:-
20:30Tarbes GB N - Bourges N -:-
FRANCIAORSZÁG: Ligue 2 - női
20:00Aulnoye AS N - Avenir Chartres N -:-20:00Champagne N - Centre Federal BB N -:-
20:00Montbrison N - Tronche Meylan N -:-
20:00Nice N - Feytiat N -:-
20:00Pays Voironnais N - Graffenstaden N -:-
20:00Toulouse N - Mondeville N -:-
GEORGIA: Szuperliga
11:00Mega Tbilisi - Gurjaani Delta -:-16:00Kutaisi - Orbi -:-
GÖRÖGORSZÁG: Basket League - Alsóház
17:00PAOK - Apollon Patron -:-18:00Lavrio - AS Karditsas -:-
GÖRÖGORSZÁG: Basket League - Felsőház
16:15Peristeri - Kolossos Rhodes -:-GÖRÖGORSZÁG: Elite League
15:00Aias Evosmou - Lefkadas -:-15:00Eleftheroupoli - Psychikou -:-
15:00Ermis Schimatari - NE Megaridas -:-
15:00Esperos - Amyntas -:-
15:00Harilaos Trikoupis - Mykonos -:-
15:00Iraklis - Panioniosz -:-
15:00Koroivos - Panerythraikos -:-
15:00Milon Aons - Papagou -:-
GÖRÖGORSZÁG: A1 - női
15:30Panathinaikosz N - Giannina N -:-HOLLANDIA: WBL - női - Alsóház
13:00Leiden N - Den Helder N -:-HOLLANDIA: WBL - női - Felsőház
18:30Jolly Jumpers N - Triple Threat N -:-19:30Landslake Lions N - Grasshoppers N -:-
HORVÁTORSZÁG: Premijer liga
17:30Alkar - Dubrava -:-18:00GKK Sibenka - Zadar -:-
ÍRORSZÁG: Szuperliga - Play Off
20:00Maree - Eanna -:-20:15Killester - UCC Demons -:-
IZRAEL: Szuperliga
20:10Galil Elyon - Maccabi Tel Aviv -:-IZRAEL: Liga Leumit
18:00Maccabi Haifa - Maccabi Rehovot -:-18:45Elitzur Shomron - Elitzor Netania -:-
19:00Maccabi Raanana - Maccabi Maale Adumim -:-
19:00Safed - Maccabi Rishon -:-
IZRAEL: Izraeli Kupa
17:50Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva -:-JAPÁN: B.League
06:05Akita - Sun Rockers Shibuya -:-06:05Hiroshima D. - Gunma -:-
06:05Osaka - Hokkaido -:-
06:05Shinshu - Nagoya Fighting Eagles -:-
07:05Chiba - Brave Thunders -:-
07:05Diamond Dolphins - Toyama -:-
07:05SeaHorses Mikawa - Utsunomiya Brex -:-
07:05Yokohama - Alvark -:-
08:05Nagasaki - Shimane -:-
08:05Saga - Kyoto -:-
08:05Sendai - NeoPhoenix -:-
10:05Ryukyu - Ibaraki Robots -:-
JAPÁN: B2.League
06:00Shiga - Nara -:-07:00Altiri Chiba - Fukushima -:-
07:00Aomori - Kumamoto -:-
07:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka -:-
07:00Koshigaya Alphas - Yamagata Wyverns -:-
08:00Kobe - Shizuoka -:-
09:00Iwate - Niigata -:-
JAPÁN: W League - női - Play Off
05:00Chanson V-Magic N - Aisin Wings N -:-07:00Sunshine Rabbits N - Hitachi Cougars N -:-
KANADA: Super League
00:30Montreal Toundra - Windsor -:-22:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-
00:00Montreal Toundra - London -:-
00:00Sudbury - Lebanon Leprechauns -:-
KAZAHSZTÁN: National League - Play Off
14:00Tobol Kostanay - Almaty -:-KÍNA: CBA
12:35Fujian - Shanghai -:-12:35Jiangsu Dragons - Beijing Royal Fighters -:-
12:35Shenzhen - Shandong -:-
12:35Sichuan - Zhejiang Chouzhou -:-
LENGYELORSZÁG: Kosárlabdaliga
15:30Lancut - Trefl Sopot -:-17:30Lublin - Dziki Warszawa -:-
LIBANON: Division 1
20:00Al-Riyadi - Sagesse Al Hekmeh Beirut -:-LITVÁNIA: LKL
15:00Nevezis - Rytas -:-16:20BC Wolves - Juventus -:-
LUXEMBURG: LBBL - női - Felsőház
18:30Contern N - Amicale Steesel N -:-18:30Grengewald Hueschtert N - Bertrange N -:-
19:00Les Sangliers Wooltz N - Dudelange N -:-
LUXEMBURG: LBBL - női - Osztályozó
17:00Schieren N - Esch N -:-18:00Musel Pikes N - Soleuvre N -:-
LUXEMBURG: LBBL - Osztályozó csoport
19:00Kordall Steelers - Musel Pikes -:-20:30Grengewald Hueschtert - Mambra Mamer -:-
LUXEMBURG: LBBL - Play Off
20:00Walferdange - Larochette -:-20:30Amicale Steesel - Bertrange -:-
MAGYARORSZÁG: NB I - női - Play Off
14:30PEAC-Pécs N - Sopron N -:-18:00Vasas N - UNI Győr N -:-
19:00BEAC Újbuda N - DVTK N -:-
19:00TFSE-MTK N - Szekszárd N -:-
MAGYARORSZÁG: NB I - női - Play Out
18:00Cegléd N - Szigetszentmiklós N -:-MONTENEGRÓ: Prva A Liga
18:00Danilovgrad - Podgorica -:-18:00Ibar Rozaje - Milenijum -:-
18:00Jedinstvo - Kotor -:-
18:00Lovcen Cetinje - Primorje -:-
18:00Tivat - Pljevlja -:-
NÉMETORSZÁG: BBL
16:00Syntainics MBC - Chemnitz -:- [ 4.75 | 1.20 ]18:30Heidelberg - Crailsheim Merlins -:- [ 1.50 | 2.65 ]
20:00Bonn - Vechta -:- [ 1.71 | 2.20 ]
20:00Wurzburg - Tübingen -:- [ 1.05 | 11.00 ]
NÉMETORSZÁG: Pro A
19:00G. Düsseldorf - Bochum -:-19:00Kirchheim - Bayreuth -:-
19:00Phoenix Hagen - PS Karlsruhe -:-
19:30Artland - Giessen -:-
19:30Trier - Nürnberg -:-
NÉMETORSZÁG: Pro B
15:00Berlin Braves - Wedel -:-15:30Ludwigsburg 2 - Frankfurt 2 -:-
17:30Fellbach - Löwen -:-
19:00Bernau - Iserlohn -:-
19:00Ibbenburen - Wolmirstedt -:-
19:00Panthers Schwenningen - Breitenguessbach -:-
19:30BIS Baskets Speyer - Rhöndorf -:-
19:30Herford - Rostock 2 -:-
19:30Itzehoe - Leverkusen -:-
19:30Leitershofen/Stadtbergen - Coburg -:-
19:30Schwelm - RSV Eintracht -:-
NÉMETORSZÁG: DBBL - női - Play Off
16:00Osnabrück N - TK Hannover N -:-18:30Eigner Angels Nordlingen N - Halle N -:-
OLASZORSZÁG: Serie A2
19:00Cento - Latina -:- [ 1.20 | 4.20 ]20:00Cividale - Cantu -:- [ 2.55 | 1.48 ]
20:00Forli - JuVi Cremona -:- [ 1.20 | 4.20 ]
20:30Fortitudo Bologna - Urania Milano -:- [ 1.30 | 3.25 ]
20:30Pallacanestro Nardo - Trapani -:- [ 5.00 | 1.14 ]
20:30Trieste - Vigevano -:- [ 1.25 | 3.70 ]
20:30Verona - Luiss Roma -:- [ 1.17 | 4.50 ]
20:45Assigeco Piacenza - Agrigento -:- [ 1.17 | 4.50 ]
OLASZORSZÁG: Serie A1 - női
16:00Sassari N - Brixia N -:-19:00Schio N - Ragusa N -:-
19:30Venezia N - Virtus Bologna N -:-
20:30Campobasso N - Battipaglia N -:-
20:30Oxygen Roma N - San Martino N -:-
20:30San Giovanni N - Faenza N -:-
OROSZORSZÁG: VTB United League - Felsőház
16:00Unics Kazany - Parma Perm -:-OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női
11:30MBA Moszkva N - UMMC Jekatyerinburg N -:-14:00Dinamo Moszkva N - Szpartak Moszkva N -:-
PORTUGÁLIA: Proliga - Alsóház
16:00Barreirense - Vasco Da Gama -:-16:00Benfica B - Academica -:-
17:30Sampaense - Imortal B -:-
PORTUGÁLIA: Proliga - Felsőház
16:00Braga - Galitos Barreiro -:-16:00Sangalhos - CAB Madeira -:-
19:00Illiabum - CA Queluz -:-
PORTUGÁLIA: Ligakupa - Csoportkör
16:00CD Povoa - Benfica -:-16:30Lusitania - Sporting CP -:-
22:30Esgueira - Ovarense -:-
PORTUGÁLIA: LFB - női - Play Off
16:00Natacao N - Uniao Sportiva N -:-17:00Imortal N - Gdessa Barreiro N -:-
19:30Barcelos N - Benfica N -:-
19:30Quinta Dos Lombos N - Esgueira N -:-
SPANYOLORSZÁG: LEB Oro
19:00Real Valladolid - San Pablo Burgos -:-SPANYOLORSZÁG: LEB Plata
17:45Mataro - Fibwi Palma -:-18:00Cartagena - Basquet L'Horta Godella -:-
18:00Gran Canaria B - Salou -:-
18:30Zornotza ST - Enrique Soler -:-
19:00Algeciras - Huelva -:-
19:00Juventud Alcala - Zamora -:-
19:00La Roda - Huesca -:-
19:00Tarragona - Benicarlo -:-
19:30Albacete - Iraurgi SB -:-
19:30Ciudad de Huelva - Ponferrada -:-
19:30Sant Antoni - Alginet -:-
SVÁJC: SB League - Play Off
17:30Fribourg Olympic - Sdent BBC Nyon -:-17:30SAM Massagno - Lausanne Basket -:-
18:00Geneva Lions - BBC Monthey -:-
SZERBIA: 1. osztály
16:00Vojvodina Novi Sad - OKK Beograd -:-17:00Subotica - Cacak 94 -:-
18:00Vrsac - Radnicki -:-
19:00Metalac - Sloboda -:-
19:00Tamis - Sloga -:-
SZERBIA: 1. ZLS - női
18:00Sloga Pozega N - Mega MIS N -:-18:00Topolchanka N - Vojvodina 021 N -:-
18:00ZKK Kraljevo N - Crvena zvezda N -:-
SZLOVÁKIA: Extraliga
15:30Nitra - Levice -:-18:00Iskra Svit - Prievidza -:-
18:00Spisski Rytieri - Handlova -:-
SZLOVÉNIA: Liga Nova KBM
13:00Helios Domzale - Sencur -:-18:00KK Triglav Kranj - Hopsi Polzela -:-
19:00Tajfun Sentjur - Podcetrtek -:-
SZLOVÉNIA: 1. SKL - női
15:00Domel Skofja Loka N - Jezica N -:-16:00Ilirija N - Maribor N -:-
18:00Cinkarna Celje N - Triglav N -:-
TAJVAN: SBL
10:00Changhua - Taiwan Beer -:-12:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-
TAJVAN: P. League+
07:30Taoyuan Pauian Pilots - Hsinchu Jko Lioneers -:-10:00New Taipei Kings - Fubon Braves -:-
TAJVAN: T1 League
07:00Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA -:-TAJVAN: WSBL - női
06:00Chunghua Telecom N - Cathay Life N -:-08:00Taipower N - Taiyuan N -:-
TÖRÖKORSZÁG: TBL
11:00Sigortam.net ITU - Konyaspor -:-12:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - Esenler Erokspor -:-
12:00OGM Ormanspor - Fenerbahce 2 -:-
13:00Ankara Kolejliler - Kapakli Spor -:-
14:00Gaziantep - Mersin BŞB -:-
15:00Harem Spor - MKE Ankaragucu -:-
18:00Yalovaspor - Alagoz -:-
TÖRÖKORSZÁG: TKBL - női - Play Off
12:00Adana BK N - Botas 2 N -:-13:00Bodrum N - Emlak Konut Gelisim 2 N -:-
13:30Ferhatoglu N - Yalova N -:-
14:00Bursa Antspor N - Turgutlu N -:-
ÚJ-ZÉLAND: NBL
03:00Otago Nuggets - Southland Sharks -:-07:30Manawatu Jets - Taranaki Airs -:-
UKRAJNA: FBU Szuperliga - Play Off
18:00Hoverla - Kijev Basket -:-UKRAJNA: Szuperliga - női - Play Off
12:00Kijev Basket N - Odessa N -:-15:00Frankivsk Halichina N - BC Rivne N -:-
USA: NBA G League
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
00:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
01:00Iowa Wolves - Austin Toros Spurs -:-
01:00Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings -:-
01:00Windy City Bulls - Wisconsin Herd -:-
01:30Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars -:-
02:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
03:00South Bay Lakers - Mexico City Capitanes -:-
23:00Delaware Blue Coats - Oklahoma City Blue -:-
23:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
23:30College Park Skyhawks - Long Island Nets -:-
00:00Grand Rapids Gold - Capital City Go-Go -:-
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
USA: NCAA - Play Off
00:09Marquette - N.C. State -:- [ 1.33 | 3.40 ]00:39Purdue - Gonzaga -:- [ 1.42 | 2.95 ]
02:39Houston - Duke -:- [ 1.53 | 2.60 ]
03:09Tennessee - Creighton -:- [ 1.67 | 2.25 ]
23:09UConn - Illinois -:- [ 1.27 | 3.90 ]
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.