Kosárlabda » 03.04.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
EURÓPA: Bajnokok Ligája - Play Off
17:30Murcia - Ludwigsburg -:-18:00Bonn - Peristeri -:-
19:00Tenerife - Tofas -:-
20:00Unicaja Malaga - Promitheas -:-
USA: NBA
00:00Toronto Raptors - Los Angeles Lakers -:-00:00Washington Wizards - Milwaukee Bucks -:-
00:30Miami Heat - New York Knicks -:-
00:30Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder -:-
01:00Minnesota Timberwolves - Houston Rockets -:-
02:00Denver Nuggets - San Antonio Spurs -:-
02:00Utah Jazz - Cleveland Cavaliers -:-
03:00Golden State Warriors - Dallas Mavericks -:-
03:00Sacramento Kings - Los Angeles Clippers -:-
00:00Charlotte Hornets - Portland Trail Blazers -:-
00:00Washington Wizards - Los Angeles Lakers -:-
00:30Atlanta Hawks - Detroit Pistons -:-
00:30Boston Celtics - Oklahoma City Thunder -:-
00:30Brooklyn Nets - Indiana Pacers -:-
ALBÁNIA: Szuperliga
17:00Apolonia Fier - Elbasani -:-17:00Fieri - Kamza Basket -:-
17:00Skenderbeu - Beselidhja -:-
17:00Tirana - PBC Flamurtari -:-
17:00Vllaznia - Partizani Tirana -:-
ARGENTÍNA: Liga A
01:30Independiente de Oliva - Olimpico -:-02:00San Martin - La Union -:-
23:00San Lorenzo - Comunicaciones Mercedes -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 - dél
10:00Ballarat - Bendigo Braves -:-10:00Ringwood - Kilsyth -:-
10:00Sandringham Sabres - Knox -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 - dél - női
08:00Ballarat N - Bendigo N -:-08:00Ringwood N - Kilsyth N -:-
08:00Sandringham N - Knox N -:-
ÁZSIA: WASL - West Asia League - Play Offs
20:00Sagesse Al Hekmeh Beirut - Al-Riyadi -:-BOLÍVIA: Libobasquet
01:30Can Oruro - Basquetbol La Paz -:-BRAZÍLIA: NBB
23:00Paulistano - Cerrado -:-00:00Cearense - Flamengo -:-
00:00Sao Paulo - Brasilia -:-
23:30Bauru - Sao Jose -:-
00:00Corinthians Paulista - Caxias do Sul -:-
00:00Franca - Mogi -:-
BRAZÍLIA: LBF - női
23:30Ituano N - Corinthians N -:-22:45Campinas N - Sao Jose N -:-
00:30SESI Araraquara N - Blumenau N -:-
CHILE: LNB
23:00Sportiva Italiana - Puente Alto -:-00:30Espanol de Talca - U. De Concepcion -:-
CSEHORSZÁG: NBL - Alsóház
17:00Srsni Pisek - Olomoucko -:-EURÓPA: FIBA Európa Kupa - Play Off
18:00Bahcesehir Kol. - Varese -:-18:00Chemnitz - Bilbao -:-
EURÓPA: BNXT League - Alsóház
18:45Feyenoord - Circus Brussels -:-EURÓPA: Lett-Észt Liga - Play Off
17:00BK Ogre - Prometej -:-17:00Tartu Ulikool - Ventspils -:-
EURÓPA: EuroCup - női - Play Off
18:30Besiktas N - BA London Lions N -:-FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League
14:00SDUSHOR Minszk - Rubon II -:-FÜLÖP-SZIGETEK: Fülöp-szigeteki Kupa
09:30Meralco Bolts - Terrafirma Dyip -:-12:30Rain Or Shine Paint. - Converge FiberXers -:-
GÖRÖGORSZÁG: A1 - női
13:00Eleftheria N - PAOK N -:-13:00Giannina N - Athinaikos N -:-
13:00Iraklis N - Panathinaikosz N -:-
13:00Lefkadas N - GAS Evnikos N -:-
13:00Proteas Voulas N - Esperides Kalliotheas N -:-
HORVÁTORSZÁG: Premijer liga
17:00Bosco - Alkar -:-17:00Skrljevo - GKK Sibenka -:-
19:30Dubrava - Zabok -:-
IZLAND: Premier League - női - Alsóház
20:15Fjölnir N - Snaefell N -:-20:15Thor AK Akureyri N - Valur N -:-
IZLAND: Premier League - női - Felsőház
20:15Keflavik N - Njardvik N -:-20:15Stjarnan N - Grindavik N -:-
KAZAHSZTÁN: National League - Play Off
13:00Aktobe - Astana 2 -:-KOSZOVÓ: Superliga
17:00Bashkimi - Peja -:-17:00Golden Eagle Ylli - Trepca -:-
17:00Sigal Prishtina - Vellaznimi -:-
MEXIKÓ: CIBACOPA
03:15Astros - Venados de Mazatlan -:-03:15Frayles de Guasave - Halcones de Obregon -:-
04:15Caballeros de Culiacan - Pioneros de Los Mochis -:-
04:15Ostioneros de Guaymas - Angeles CDMX -:-
04:15Rayos de Hermosillo - Zonkeys de Tijuana -:-
NÉMETORSZÁG: Pro A
18:00Bayreuth - Dresden -:-18:00Giessen - Kirchheim -:-
18:30Bremerhaven - Bochum -:-
18:30Koblenz - Phoenix Hagen -:-
18:30Nürnberg - Jena -:-
18:30Paderborn - Frankfurt -:-
18:30PS Karlsruhe - Trier -:-
19:00Münster - G. Düsseldorf -:-
NORVÉGIA: BLNO - Play Off
18:00Gimle - Fyllingen -:-OROSZORSZÁG: VTB United League - Alsóház
16:15Minsk - Szaratov -:-17:30Nyizsnyij Novgorod - Uralmas Jekatyerinburg -:-
OROSZORSZÁG: Szuperliga - Play Off
14:00Temp Szumz Revda - Novoszibirszk -:-17:00Khimki M. - Dome-Springs Izsevszk -:-
SVÉDORSZÁG: Basketligan - Play Off
18:04BC Lulea - Nassjo -:-18:04Borås - Södertälje -:-
SVÉDORSZÁG: Superettan
18:00AIK Basket - Eskilstuna -:-18:00Helsingborg - IK Eos -:-
18:00Huddinge - Djurgården -:-
18:30Wetterbygden Stars - KFUM Kalmar -:-
SVÉDORSZÁG: Basketligan - női - Play Off
18:00Norrköping N - Hogsbo N -:-18:00Uppsala N - Östersund N -:-
SZERBIA: 1. osztály
17:00Cacak 94 - Vrsac -:-17:00Joker - Zlatibor -:-
17:00Leskovac Zdravlje - Vojvodina Novi Sad -:-
17:00OKK Beograd - Subotica -:-
17:00OKK Novi Pazar - Tamis -:-
17:00Radnicki - Metalac -:-
17:00Sloboda - Dynamic -:-
17:00Sloga - Mladost Zemun -:-
SZLOVÁKIA: Extraliga
17:00Nitra - Handlova 36:37SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Play Off
17:00Piestanske Cajky N - Samorin N -:-17:00Slavia Banska Bystrica N - Ruzomberok N -:-
SZLOVÉNIA: Liga Nova KBM
17:00Sencur - LTH Castings -:-17:00Tajfun Sentjur - Krka -:-
ÚJ-ZÉLAND: NBL
07:30Southland Sharks - Manawatu Jets -:-USA: NIT
00:00Indiana State - Utah Utes -:-02:30Seton Hall - Georgia -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.