FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Ma » Minden mérkőzés

ARGENTÍNA: Liga A - Első szakasz

23:00Argentino - Ferro 74:75
23:00Olimpico - San Martin 62:66
01:30La Union - Instituto de Cordoba 75:83
15:00Quimsa - Boca Juniors 73:64

AUSZTRÁLIA: WNBL - női

07:05Bendigo N - Melbourne Boomers N 52:84

AUSZTRIA: Superliga

17:30Kapfenberg - Vienna Timberwolves 80:62
20:00Klosterneuburg - Wels -:-

AUSZTRIA: Zweite Liga

16:00Celovec - Salzburg 71:76
17:00TörölveMistelbach - Basket Flames -:-
18:00BBC Nord - Mattersburg 88:66
18:00TörölveJennersdorf - Worthersee Piraten -:-
3. negyedDornbirn Lions - Wagram 34:34

AUSZTRIA: Szuperliga - női

15:00Vienna United N - Vienna Timberwolves N 67:61
16:00UBI Graz N - UBSC-DBBC Graz N 66:47
FélidőCelovec N - Linz Wels N 31:39

BELGIUM: EuroMillions Basketball League

20:30Belfius Mons - Limburg -:-

BELGIUM: Top Division - női

18:00ElhalasztvaLaarne N - Braine N -:-
18:00ElhalasztvaLummen N - Liege N -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Promo - Sloboda 69:78
18:00Kakanj - Spars Sarajevo 84:83
19:00ElhalasztvaMrkonjic Grad - Igokea -:-
20:00Zrinjski Mostar - Celik -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - női

16:00Igman N - Banovici N 79:118
16:30Orlovi N - Feniks N 91:72
17:30Celik Zenica N - Rudar N 69:33
19:00ElhalasztvaKK Brcanka N - Play Off Sarajevo N -:-
FélidőMladi Krajisnik N - Konjic N 41:26
20:00Jumper N - Jedinstvo Dzenex N -:-

BRAZÍLIA: NBB

00:30Cerrado - Cearense 73:75
13:00Campo Mourao - Pinheiros 79:66
16:00Pato - Sao Paulo 71:80
20:00Flamengo - Franca -:-
23:00Bauru - Corinthians Paulista -:-

BULGÁRIA: NBL

17:00TörölveAcademic - Lukoil Levski -:-
17:00Szpartak Pleven - Cserno More 71:92
18:00Beroe - Academic Bultex 80:81

CIPRUS: A divízió

16:00AEK - Apoel 88:60
16:00Paralimni - Etha Encomi 76:62
17:00AEL - Apop Paphou 100:102h.u.

CSEHORSZÁG: NBL

17:00Nymburk - Svitavy 105:74
3. negyedDecin - Olomoucko 66:53
4. negyedHradec Kralove - Ostrava 97:85
4. negyedKolin - Brno 68:60
4. negyedOpava - Usti n. Labem 71:57
FélidőPardubice - USK Praha 43:47

CSEHORSZÁG: ZBL - női

15:00Hradec Kralove N - Slovanka N 88:49
16:00Chance U19 N - Slavia Praha N 63:89
16:00Zabiny Brno N - Chomutov N 88:77
17:00ElhalasztvaKP Brno N - USK Praha N -:-

DÁNIA: Basketligaen

14:30Amager - Köbenhavn 78:85
16:00Herlev Wolfpack - Bakken Bears 77:103

DÁNIA: Dameligaen - női

13:30Wolfpack N - Aabyhoj N 77:67
17:00Amager N - Horsholm N 73:67

DÉL-KOREA: KBL

07:00LG Sakers - Wonju DB 91:90
07:00Sonic Boom - Mobis Phoebus 86:77
09:00Seoul Thunders - KCC Egis 83:79

DÉL-KOREA: WKBL - női

10:00S-Birds N - Busan BNK Sum N 85:68

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL

2. negyedSurrey Scorchers - Leicester Riders 27:43

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: WBBL Kupa - női - Play Off

14:30Sevenoaks Suns N - Nottingham Wildcats N 69:67
17:00Leicester Riders N - Cardiff Met Archers N 67:27

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Szuperliga

17:00Vardar - TFT Skopje 99:100

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Prva Liga - női

13:00Kriva Palanka N - Vardar N 68:110

EURÓPA: ABA League

2. negyedIgokea - Borac 39:32
2. negyedMornar Bar - Partizan 33:39

EURÓPA: Lett-Észt Liga

16:00BK Liepaja - BK Ogre 73:78
16:00Pärnu - BC Kalev/Cramo 79:74
4. negyedValmiera Glass Via - Ventspils 65:67

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League

11:00Cmoki Minszk 3 - Rubon 67:90
11:00Grodno GrSU - Grodno 65:109
12:00Rguor Minsk - Borisfen 48:103
13:00Brest - Impuls 68:98
13:30Cmoki Minszk 2 - Gomel 99:60

FINNORSZÁG: Korisliiga

16:00ElhalasztvaSalon Vilpas - Helsinki Seagulls -:-
16:00ElhalasztvaUU-Korihait - Lahti Basketball -:-

FINNORSZÁG: I Divisioona A

13:00ElhalasztvaMunk. Kisapojat - HBA-Marsky Helsinki -:-
16:00ElhalasztvaKristika Turku - LoKoKo -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga - női

14:00Lappeenranta N - HBA N 66:71
16:00Forssan Alku N - Kouvottaret N 75:69
16:00PeKa N - Torpan Pojat Helsinki N 93:59
16:00Pyrinto N - Vimpelin Veto N 59:77

FRANCIAORSZÁG: Pro B

20:00ElhalasztvaNancy - Nantes -:-

GÖRÖGORSZÁG: Basket League

16:00AEK Athén - PAOK 85:84
16:00Arisz - Promitheas 94:83
16:00Harilaos Trikoupis - Iraklis 68:71
16:00Kolossos Rhodes - Larisa 90:64
3. negyedPeristeri - Lavrio 34:47

GÖRÖGORSZÁG: A2

16:00AO Triton - Filippos Veroi -:-
16:00Apollon Patron - Panerythraikos -:-
16:00AS Karditsas - Pagrati -:-
16:00Dafni Dafniou - Amyntas -:-
16:00Eleftheroupoli - Koroivos -:-
16:00Kavala - Psychikou -:-
16:00Oiakas Nafpliou - Agriniou -:-
16:00Olympiakosz B - Marousi -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

12:00ElhalasztvaHermes - Osijek -:-
17:30Sonik Puntamika - Skrljevo 81:69

HORVÁTORSZÁG: Prva Liga

15:00Dinamo Zagreb - Sesvete 85:61
17:00Kvarner - Omis 90:80
4. negyedKK Samobor - Kastela 55:68

HORVÁTORSZÁG: Premijer Liga - női

16:00Ragusa Dubrovnik N - KAZL N 65:55
18:00Mursa Osijek N - Tresnjevka 2009 N 62:51
18:00ElhalasztvaPlamen Pozega N - ZKK Medvescak N -:-
18:00ElhalasztvaZadar N - ZKK Sibenik N -:-
3. negyedNovi Zagreb N - FSV Rijeka N 43:52

IZRAEL: Szuperliga

17:05Hapoel Eilat - Hapoel Jeruzsálem 79:100
3. negyedIroni Nahariya - Maccabi Haifa 51:50
2. negyedHapoel Holon - Maccabi Tel Aviv 43:37

IZRAEL: Liga Leumit

19:30Galil Elyon - H. Afula -:-
1. negyedH. Hevel Modiin - Maccabi Kiryat Motzkin 17:15
19:30ElhalasztvaMaccabi Raanana - Maccabi Ashdod -:-
1. negyedMaccabi Ramat Gan - Elitzor Netania 11:12
1. negyedM. Hod Hasharon - Elitzur Kiryat Ata 9:13
1. negyedRamat Hasharon - Hapoel Ramat Gan 21:16

JAPÁN: B.League

07:05Chiba - Shimane 92:83
07:05Osaka - Utsunomiya Brex 69:94
09:05Shiga - SeaHorses Mikawa 81:96
09:05Sun Rockers Shibuya - Niigata 85:67
10:05Akita - Hiroshima D. 95:73
10:05Kyoto - Shinshu 69:66
10:05NeoPhoenix - Yokohama 68:79
10:05Toyama - Diamond Dolphins 79:83
11:05Ryukyu - Alvark 87:79

KÍNA: CBA

04:00Sichuan - Zhejiang Chouzhou 99:130
05:30Shenzhen - Shanxi Zhongyu 112:107
08:30Shandong - Jiangsu Dragons 100:96h.u.
12:35Zhejiang Guangsha - Guangdong 139:131
13:00Fujian - Beijing 124:91

KÍNA: WCBA - női

06:30Beijing N - Shanxi Xing Rui N 59:64
09:30Tianjin N - Inner Mongolia N 45:103
12:30Sichuan N - Shanghai N 76:67

KOSZOVÓ: Superliga

15:00Trepca - Peja 58:72

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

17:35Anwil Wloclawek - Polpharma Starogard 89:96

LENGYELORSZÁG: 1. Liga

17:00Gornik Walbrzych - Krosno 97:68
17:00Nysa Klodzko - Czarni Slupsk 70:98
4. negyedDziki Warszawa - Poli. Opolska 96:86
4. negyedKotwica Kolobrzeg - Pelplin 79:71
18:00Ksiezak Lowicz - Lancut 64:101
18:00Wisla Krakow - Pogon Prudnik 76:84

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga - női

16:00Lublin N - AZS Poznan N 83:63
17:00Sosnowiec N - GTK Gdynia N 99:62
18:00Gorzow N - Sleza Wroclaw N 72:63

LITVÁNIA: LKL

16:00Neptunas - Lietkabelis 80:90
16:00Pieno Zvaigzdes - Siauliai 87:64

LITVÁNIA: NKL

15:00Delikatesas Joniskis - Ezerunas 66:69
15:00Mazeikiai - Zalgiris Kaunas 2 77:81
15:00Palanga - Perlas 88:75
15:00Silales Lusis - Klaipedos Neptunas 79:82h.u.
15:00Silute - Gargzdu 85:83
15:00Suduva-Mantinga - Telsiai 88:87
3. negyedJonava - Sakiai Vytis 53:46

LITVÁNIA: Moteru Lyga - női

13:00Siauliai-Universitetas N - Kibirkstis Vilnius 2 N 91:56

MAGYARORSZÁG: NB I

16:00Jászberényi KSE - Körmend 64:93
17:00DEAC - Alba Fehérvár 64:76
18:00Atomerőmű SE Paks - Pécsi VSK 93:75
4. negyedOSE Lions - Szombathely 90:97
4. negyedSzedeák - Zalakerámia 94:83

MAGYARORSZÁG: NB I - női

17:00Szekszard N - Cegléd N 94:83
18:00PEAC-Pécs N - TFSE-MTK N 76:59
18:00ZTE NKK N - UNI Győr N 42:92

MONTENEGRO: Prva A Liga

16:30Lovcen Cetinje - Podgorica -:-
18:00ElhalasztvaAll Stars - Primorje -:-
18:00ElhalasztvaIbar Rozaje - Studentski Centar -:-
18:00ElhalasztvaPljevlja - Jedinstvo -:-
18:00Sutjeska - Zeta -:-

NÉMETORSZÁG: Pro A

19:00Később kezdődikKirchheim - Panthers Schwenningen -:-
19:30ElhalasztvaPaderborn - Bremerhaven -:-
20:00Tubingen - Rostock -:-

NÉMETORSZÁG: Pro B

14:00Bayern 2 - BIS Baskets Speyer 91:85h.u.
18:00Frankfurt 2 - College Karlsruhe 79:75
4. negyedOrangeAcademy - Koblenz 98:68
2. negyedBernau - Köln 39:40
1. negyedItzehoe - Iserlohn 24:24

NÉMETORSZÁG: DBBL - női

2. negyedWasserburg N - Flippo N 49:48
1. negyedFreiburg N - Heidelberg N 11:4

NORVÉGIA: BLNO

15:00Fyllingen - Nidaros Jets 101:53
FélidőAsker - Tromso 49:46

OLASZORSZÁG: Lega A

20:00Brescia - Fortitudo Bologna -:-

OLASZORSZÁG: A2 Vörös

4. negyedEurobasket Roma - NPC Rieti 67:58
20:00Pistoia - Latina -:-

OLASZORSZÁG: A2 Zöld

18:00Urania Milano - Trapani 61:73
20:00Mantova - Treviglio -:-
21:00Capo d'Orlando - Udine -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1 - női

15:00Sassari N - Empoli N 67:77
3. negyedVigarano N - Venezia N 45:73

OROSZORSZÁG: VTB United League

10:00Asztana - Nyizsnyij Novgorod 69:79
13:30Parma Perm - Lokomotiv Kuban 84:81

OROSZORSZÁG: Szuperliga

13:15Ufimec Ufa - Dome-Springs Izhevsk 62:84
16:00Samara - MBA Moszkva 77:75

OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női

15:00Zyrianochka Syktyvkar N - Novoszibirszk N 56:51

PORTUGÁLIA: LPB

12:00Esgueira - Lusitania 65:80
12:00Galitos - Vitoria 66:82
17:00CAB Madeira - Imortal 75:94

PORTUGÁLIA: Proliga

17:30ElhalasztvaGinasio - Povoa/Monteadriano -:-
17:30ElhalasztvaGinasio Olhanense - Coracao do Ribatejo -:-
18:30ElhalasztvaNB Queluz - Electrico FC -:-
19:00ElhalasztvaIlliabum - Galomar -:-
22:30ElhalasztvaBelenenses - Academia do Lumiar -:-
22:30ElhalasztvaSangalhos - Sampaense -:-
22:30ElhalasztvaVasco Da Gama - Sanjoanense -:-

PORTUGÁLIA: LFB - női

17:00ElhalasztvaNatacao N - AD Vagos N -:-

PUERTO RICO: BSN - Play Off

23:00Vaqueros de Bayamon - Capitanes De Arecibo 99:80
02:00Cariduros Fajardo - Mets de Guaynabo 94:100
23:00Brujos de Guayama - Indios de Mayaguez -:-

ROMÁNIA: Liga National - női - Első szakasz

11:00CSM Oradea N - Rapid Bukarest N 28:78
15:00Cluj Napoca N - Sepsi S. N 42:100
18:00FCC ICIM Arad N - Targu Secuiesc N 80:33

SPANYOLORSZÁG: ACB

18:00Tenerife - Obradoiro CAB 107:62
20:45Fuenlabrada - Pamesa Valencia -:-
20:45Joventut Badalona - Zaragoza -:-

SPANYOLORSZÁG: LEB Oro

17:00Oviedo - Real Valladolid 83:78
2. negyedBreogan - Ourense 36:21
1. negyedBasquet Girona - Real Murcia 16:18

SPANYOLORSZÁG: LEB Plata

17:30Prat Joventut - Barcelona B -:-
18:00Marbella - Iraurgi SB -:-
18:05Tarragona - Cornella -:-
19:00Algeciras - Ponferrada -:-
19:30Alcobendas - Estela -:-
20:00Carbajosa - Taldea -:-
20:00Enrique Soler - Clavijo -:-
20:00Gijon - Zamora -:-
20:00Menorca - Pardinyes -:-
20:00Navarra - Gran Canaria B -:-
20:30Zentro - Moron -:-

SPANYOLORSZÁG: Liga Femenina - női

17:00Cadi La Seu N - Gran Canaria N 82:69
21:00Ciudad de La Laguna N - IDK Gipuzkoa N -:-

SVÁJC: SB League

17:30Fribourg Olympic - BBC Monthey 100:69
17:30ElhalasztvaGeneva Lions - Neuchatel -:-

SVÉDORSZÁG: Basketligan

16:04Koping Stars - Södertälje 79:86

SVÉDORSZÁG: Basketligan - női

16:00Visby N - Norrköping N 68:81

SVÉDORSZÁG: Basketettan - női

14:30ElhalasztvaBlackeberg N - Lulea Stars N -:-
16:00TörölveMarbo N - Västerås N -:-

SZERBIA: 1. osztály

4. negyedKK Pirot - OKK Novi Pazar 77:70
18:00Kolubara - Tamis 79:67
18:00ElhalasztvaOKK Beograd - Mladost Admiral -:-
18:00ElhalasztvaZlatibor Cajetina - Radnicki -:-
FélidőKK Dunav - Sloga 53:37
FélidőMetalac - Napredak Aleksinac 42:46

SZERBIA: 1. ZLS - női

16:30ZKK Kraljevo N - Duga N 86:52
17:00Novosadska Novi Sad N - Partizan N 60:75
17:00ElhalasztvaRadnicki Kragujevac N - Crvena zvezda N -:-
17:00Vrbas N - Nis N 61:59

SZLOVÁKIA: Extraliga

16:00Levice - BKM Lucenec 83:77
18:00Svit - Spisski Rytieri 92:66
20:00Prievidza - Handlova -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női

17:00Ruzomberok N - Samorin N 72:52
17:00SK UMB Banska Bystrica N - Young Angels Kosice N 39:76
18:00Piestanske Cajky N - BK SKP 08 Banska Bystrica N 86:44

SZLOVÉNIA: Liga Nova KBM

18:00Podcetrtek - KK Triglav Kranj 97:82

SZLOVÉNIA: 1. SKL - női

16:30Konjice N - Ledita N 68:88
18:00Ilirija N - Grosuplje N 49:53

TAJVAN: SBL - Első szakasz

08:00Pauian - Bank of Taiwan 73:81
10:30Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer 69:82

TÖRÖKORSZÁG: Super Ligi

11:00Fethiye Bld. - Darussafaka 54:78
13:15Besiktas - Turk Telekom 94:60
15:30Gaziantep - Tofas 68:67
4. negyedGalatasaray - Buyukcekmece 74:72

TÖRÖKORSZÁG: TBL

12:00Konyaspor - Akhisar Belediye 77:90
12:30Final Spor - Duzce Belediye 70:68
13:00Bornova - Yalova Bld. 91:66
13:30Manisa - Merkezefendi 86:84h.u.
14:00Balikesir - Gemlik 79:69
15:00Samsun - Mamak Bld. 84:78
16:00Kocaeli - Sigortam.net ITU 83:80

TÖRÖKORSZÁG: TB2L - Első szakasz

12:00Beylikduzu - Cozum Ankara 84:48
12:00Seyhan - Egospor 69:90
13:00Darica Genclerbirligi - Saray 79:97
14:00Erzurum BSB - Ege Sportif 83:60
14:00Kastamonu - Nazilli 78:69
14:00Kayserigaz - Istanbul BB 67:91

TÖRÖKORSZÁG: KBSL - női

11:00Canik Belediye N - Elazig Il Ozel Idare N 48:82

ÚJ-ZÉLAND: NBL - női - Play Off

07:30Waikato Wizards N - Oceana Otago Gold Rush N 68:63

UKRAJNA: Ukrán Kupa

13:00BK Zaporozhye - Khimik Yuzhny 2 119:44
14:00Prometey - Kryvyi Rih 115:77

UKRAJNA: Szuperliga - női

12:00Frankivsk Halichina N - Dynamo Kyiv N 81:83
13:00Odessa N - Berdyansk N 53:72
15:00Vinnytski Blyskavky N - Rivne N 55:54
18:00Prometey N - Kyiv Basket N 101:62

URUGUAY: Liga Uruguaya - Play Off

23:15Nacional - Aguada -:-

USA: NCAA

23:00Creighton - Kennesaw State 93:58
23:00Michigan State - Detroit 83:76
23:00TörölvePacific - Westmont Warriors -:-
23:00TörölveSouth Florida - Florida A&M -:-
23:00Tulsa - Texas Arlington 79:64
00:00Charlotte - Georgia State 65:76
00:00Hartford - Central Conn. St. 80:65
00:00Virginia - Kent State 71:64h.u.
01:00Austin Peay - Carver Bible 102:38
01:00Duke - Bellarmine 76:54
01:00Eastern Michigan - Toledo 74:91
01:00Florida Intl - Jacksonville St. 74:70
01:00Georgia - Jacksonville 98:65
01:00Marquette - Wisconsin 67:65
01:00Northern Iowa - St. Ambrose 98:53
01:00Purdue - Valparaiso 68:61
01:00UC Davis - William Jessup 95:62
01:00UTRGV - Our Lady Of The Lake 91:68
01:00UTSA Roadrunners - Sul Ross State 91:62
01:30Sam Houston St. - Dallas Christian 117:42
01:30Stephen F. Austin - Mcneese State 86:76
02:00Arkansas State - Crowley's Ridge 115:49
02:00Bradley - South Dakota St. 84:88
02:00Memphis - Central Arkansas 85:68
02:00Miami - Stetson 82:60
02:00Mississippi St. - North Texas 69:63
02:00TörölveNotre Dame - Tennessee -:-
02:00TörölveTexas A&M-CC - Arlington Baptist Patriots -:-
03:00Auburn - South Alabama 90:81
03:00Cal Poly - San Francisco 60:88
03:00Minnesota - North Dakota 76:67
03:00Oregon - Seton Hall 83:70
03:00Texas Tech - Troy 80:46
04:00Loyola Marymnt - Long Beach State 85:61
16:00Mercer - Columbia International 88:62
18:00Liberty - Bluefield Col. -:-
19:00Baylor - Gonzaga -:-
19:00Citadel - Toccoa Falls -:-
19:35Sacramento State - Idaho -:-
20:00Arizona - East. Washington -:-
20:00TörölveAustin Peay - Transylvania -:-
20:00Ball State - Illinois (Chi.) -:-
20:00Binghamton - Marist -:-
20:00Chattanooga Mocs - Northern Kentucky -:-
20:00Coll Of Charltn - Furman -:-
20:00Dayton - SMU Mustangs -:-
20:00Delaware - Salem International Tigers -:-
20:00East Carolina - Radford -:-
20:00George Washington - Coppin State -:-
20:00High Point - North Florida -:-
20:00NC Asheville - South Carolina St -:-
20:00Southern Utah - Montana -:-
20:00VCU Rams - Mt. St. Marys -:-
21:00Air Force - Lamar -:-
21:00ElhalasztvaBradley - Saint Josephs -:-
21:00ElhalasztvaGardner Webb - Campbell -:-
21:00Loyola (Ill). - Lewis -:-
21:00Siu Edwardsville - Nebraska O. -:-
21:00TörölveTennessee State - Boyce -:-
21:00ElhalasztvaTenn. Martin - Oakland City -:-
21:00Texas State - Incarnate Word -:-
21:00Wisc. Green Bay - Eastern Illinois -:-
22:00ElhalasztvaAkron - Marshall -:-
22:00ElhalasztvaBoise State - New Mexico -:-
22:00ElhalasztvaDelaware State - Delaware -:-
22:00Dixie State - Saint Katherine -:-
22:00ElhalasztvaGeorge Washington - William & Mary -:-
22:00Hofstra - Iona -:-
22:00ElhalasztvaIona - Wagner -:-
22:00Kansas - North Dakota St. -:-
22:00TörölveMaine - Northeastern -:-
22:00TörölveOle Miss - Memphis -:-
22:00Wright State - Miami (Ohio) -:-
22:30Providence - Fairleigh Dickinson -:-
23:00Belmont - Samford -:-
23:00La Lafayette - LSU-Shreveport -:-
23:00Northwestern - Chicago St -:-
23:00Santa Clara - New Mexico State -:-
23:00TörölveSouthern Illinois - Southern Miss -:-
23:30ElhalasztvaStephen F. Austin - Alcorn State -:-
00:00Arkansas - Lipscomb -:-
00:00Houston - South Carolina -:-
00:00Murray State - Illinois State -:-
00:00ElhalasztvaRichmond - Furman -:-
00:00Robert Morris - Point Park Pioneers -:-
00:00USC Upstate - Georgia Southern -:-

VENEZUELA: Superliga - Play Off

17:10Spartans - Centauros 74:73
21:30Gigantes - Gladiadores -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.