FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Ma » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: Superliga

19:30St. Pölten - Vienna -:-

CSEHORSZÁG: NBL

17:45ElhalasztvaKolin - Olomoucko -:-
18:00ElhalasztvaSvitavy - Decin -:-
18:00ElhalasztvaUsti n. Labem - Brno -:-

CSEHORSZÁG: ZBL - női

18:00ElhalasztvaZabiny Brno N - Slavia Praha N -:-

DÁNIA: Dameligaen - női

19:00Aabyhoj N - Horsholm N -:-
19:45Sisu N - Wolfpack N -:-

DÉL-KOREA: KBL

12:00KCC Egis - Seoul Knights 90:80

DÉL-KOREA: WKBL - női

12:00Samsung Blue Minx N - Woori Wibee N 64:79

EURÓPA: Eurocup

1. negyedLietkabelis - Antwerp Giants 17:20
18:15Promitheas - Nanterre -:-
18:30Lokomotiv Kuban - MoraBanc Andorra -:-
19:00Buducnost - Ulm -:-
19:00Bursaspor - Gran Canaria -:-
20:45ElhalasztvaJL Bourg - Unics Kazany -:-
20:45Unicaja Malaga - Brescia -:-
21:00Virtus Bologna - Monaco -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája

18:00TörölveNyizsnyij Novgorod - Tofas -:-
18:00ElhalasztvaNyizsnyij Novgorod - Szombathely -:-
18:00TörölveNymburk - Szombathely -:-
18:30ElhalasztvaAEK Athén - Cmoki Minszk -:-
18:30Lublin - Zaragoza -:-
18:30TörölveTurk Telekom - Brindisi -:-
20:30TörölveCholet - Bamberg -:-
20:30ElhalasztvaCholet - Hapoel Holon -:-
20:30Sassari - Galatasaray -:-
20:30TörölveZaragoza - Dijon -:-

EURÓPA: ABA League

3. negyedKrka - Igokea 45:46

EURÓPA: BIBL

4. negyedIbar Rozaje - Tivat 63:64
1. negyedBeroe - Academic Bultex 19:13

EURÓPA: BIBL - Selejtező - első forduló

1. negyedHapoel Eilat - Hapoel Holon 14:19

EURÓPA: Lett-Észt Liga

1. negyedBC Kalev/Cramo - Tallinna Kalev 20:14
18:00ElhalasztvaRakvere Tarvas - TAL TECH -:-

EURÓPA: Euroliga - női

16:00TörölveNadezsda N - Arka Gdynia N -:-
20:00TörölveLyon N - Dinamo Kurszk N -:-

EURÓPA: WABA Liga - női

16:00Partizan N - Montana 2003 N 43:62
18:00ElhalasztvaBuducnost N - Cinkarna Celje N -:-

EURÓPA: WBBL - női

18:00ElhalasztvaJurmala N - Ogres N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League

4. negyedGomel - Borisfen 29:74
FélidőCmoki Minszk 3 - Cmoki Minszk 2 16:35
FélidőImpuls - Grodno 27:39
FélidőRguor Minsk - Brest 48:43

FINNORSZÁG: Korisliiga

FélidőHelsinki Seagulls - Kouvot 58:35
2. negyedKataja - UU-Korihait 36:40
FélidőKobrat - Karhu Basket 30:40
FélidőLahti Basketball - BC Nokia 40:27
2. negyedPyrinto Tampere - Ura Basket 49:43

FRANCIAORSZÁG: LNB

20:00Le Portel - Chalons-Reims -:-

FRANCIAORSZÁG: Francia Kupa - női

20:00ElhalasztvaAulnoye AS N - Charnay Bourgogne Sud N -:-
20:00Avenir Chartres N - Nantes N -:-
20:00Montbrison N - Lattes Montpellier N -:-
20:00Toulouse N - Tarbes GB N 0:20

FÜLÖP-SZIGETEK: Fülöp-szigeteki Kupa

10:00NorthPort - NLEX Road Warriors 88:102
12:55Phoenix Fuelmasters - Ginebra Kings 71:86

GRÚZIA: Szuperliga

12:00Titebi - Tskhum-Apkhazeti 87:71
14:30Olimpi Tbilisi - Dinamo Tbilisi 67:77

HOLLANDIA: DBL

19:30ElhalasztvaFeyenoord - Yoast Utd -:-

IZLAND: Premier League - női

21:15Breidablik N - Skallagrimur N -:-
21:15Fjölnir N - KR Reykjavik N -:-
21:15Haukar N - Keflavik N -:-
21:15Valur N - Snaefell N -:-

JAPÁN: B.League

12:05Alvark - Utsunomiya Brex 75:80
12:05Diamond Dolphins - Hiroshima D. 81:76
12:05Hokkaido - Akita 104:79
12:05Kyoto - SeaHorses Mikawa 82:99
12:05NeoPhoenix - Shinshu 79:83
12:05Niigata - Toyama 67:97
12:05Shimane - Osaka 85:99
12:05Sun Rockers Shibuya - Brave Thunders 87:95
12:05Yokohama - Chiba 57:79
12:15Shiga - Ryukyu 77:89

KÍNA: CBA

06:00Nanjing Tongxi - Tianjin 92:83
13:35Liaoning - Shandong 110:100
14:00Xinjiang - Beijing Royal Fighters 123:92

KÍNA: WCBA - női

07:30Sichuan N - Shanxi Xing Rui N 92:68
10:30Xinjiang N - Tianjin N 112:56
13:30Beijing N - Guangdong N 79:78

KOLUMBIA: LBP

02:40Team Cali - Cimarrones del Choco 77:64
20:40Tigrillos de Antioqui - Bucaros -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

18:00ElhalasztvaZielona Gora - Spojnia Stargard -:-
19:55Ostrow Wielkopolski - Szczecin -:-

LENGYELORSZÁG: 1. Liga

19:00GKS Tychy - Pogon Prudnik -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga - női

1. negyedSosnowiec N - Artego Bydgoszcz N 16:19
19:00Polkowice N - Lublin N -:-
19:30Politech. Gdanska N - GTK Gdynia N -:-

MAGYARORSZÁG: NB I

18:00ElhalasztvaAlba Fehérvár - Jászberényi KSE -:-
1. negyedKaposvár - Szedeák 16:13
18:00ElhalasztvaKTE-Duna - Szolnoki Olaj -:-
18:00ElhalasztvaPécsi VSK - Soproni KC -:-
18:30ElhalasztvaDEAC - OSE Lions -:-
18:30ElhalasztvaKörmend - Atomerőmű SE Paks -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

16:00Ludovika-FCSM Csata N - Újbuda BEAC N 106:66
17:00ElhalasztvaUNI Győr N - Cegléd N -:-
18:00ElhalasztvaEuroleasing Sopron N - PEAC-Pécs N -:-
18:30Aluinvent DVTK Miskolc N - PINKK-Pécsi N -:-
19:00ElhalasztvaTFSE-MTK N - Vasas N -:-
19:00ZTE NKK N - Szekszard N -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

16:00Uralmas Jekatyerinburg - Irkutszk 97:64
16:15Ufimec Ufa - University-Jugra 83:76
4. negyedDome-Springs Izhevsk - Runa Basket Moscow 54:56
17:00ElhalasztvaTemp Sumz Revda - Vosztok 65 -:-
1. negyedMBA Moszkva - BK Burevesztnyik Jaroszlav 7:14
18:00ElhalasztvaSamara - Novoszibirszk -:-

PORTUGÁLIA: LPB

22:00Vitoria - Barreirense -:-

ROMÁNIA: Román Kupa

17:00ElhalasztvaAthletic Constanta - Miercurea Ciuc -:-
17:00ElhalasztvaBC Steaua Bucuresti - CSM Oradea -:-

SPANYOLORSZÁG: Liga Femenina - női

19:00Gran Canaria N - Campus Promete N -:-
20:00Ciudad de La Laguna N - Uni Girona N -:-
20:00IDK Gipuzkoa N - RPK Araski N -:-
20:00Zaragoza N - Ensino N -:-
20:30Pamesa Valencia N - Bembibre N -:-
20:30Perfumerias Avenida N - Cadi La Seu N -:-
21:00Estudiantes N - Quesos El Pastor N -:-
21:00Gernika Bizkaia N - Al-Qazeres N -:-

SVÁJC: SB League - női

20:30Nyon N - Pully N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

1. negyedHandlova - BKM Lucenec 15:10
1. negyedPrievidza - Inter Bratislava 20:18
1. negyedSvit - Levice 15:17

SZLOVÁKIA: Extraliga - női

17:30Poprad N - Spisska Nova Ves N -:-
1. negyedBanska Bystrica N - Piestanske Cajky N 8:16

SZLOVÉNIA: Szlovén Kupa

18:00ElhalasztvaCedevita Olimpija mladi - KK Nazarje -:-
19:00Hopsi Polzela - Krsko -:-
19:00Litija - Prebold -:-
19:00Rogaska - Jezica -:-
19:00Sezana - Portoroz -:-
20:30Ilirija - Plama P. -:-
20:30KK Triglav Kranj - Hidria -:-
21:00Medvode - Ipros Vrhnika -:-

TÖRÖKORSZÁG: KBSL - női

13:00ElhalasztvaBotas N - Hatay N -:-
13:00Canik Belediye N - Galatasaray N 45:102
13:00Elazig Il Ozel Idare N - Adana BK N 68:56
13:00Ormanspor N - Fenerbahce N 64:72
15:00Besiktas N - Izmit Belediyespor N 74:95
15:00CBK Mersin N - Cankaya N 76:67

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.