Kosárlabda » Ma » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
EURÓPA: Euroliga
18:45Fenerbahce - Alba Berlin -:-20:30Real Madrid - Crvena zvezda -:-
20:30Virtus Bologna - Panathinaikosz -:-
EURÓPA: Eurocup - Play Off
18:45Besiktas - JL Bourg -:-20:30London Lions - Paris -:-
TÖRÖKORSZÁG: Super Ligi
16:00Buyukcekmece - Samsunspor -:-16:00Çağdaş Bodrum Spor - Galatasaray -:-
18:30Bursaspor - Tofas -:-
USA: NBA
00:30Atlanta Hawks - Boston Celtics 123:122h.u.01:00New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks 107:100
00:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:-
00:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:-
00:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:-
00:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:-
00:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:-
00:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:-
ARGENTÍNA: Liga A
00:00Obras - Platense 90:8502:00La Union - Boca Juniors 83:81
ARGENTÍNA: Liga Femenina - női - Clausura
01:00Berazategui N - Union Florida N 62:72AUSZTRÁLIA: NBL1 közép
08:15West Adelaide Bearcats - South Adelaide Panthers 92:98AUSZTRÁLIA: NBL1 közép - női
06:30West Adelaide Bearcats N - South Adelaide Panthers N 60:66AUSZTRIA: Superliga - Felsőház
19:00Klosterneuburg - Wels -:-ÁZSIA: Ázsia-kupa 3x3
07:15Új-Zéland 3x3 - Malajzia 3x3 21:19h.u.07:40Mongólia 3x3 - Srí Lanka 3x3 15:13h.u.
09:00Katar 3x3 - Malajzia 3x3 16:15
12:20Mongólia 3x3 - Thaiföld 3x3 -:-
12:45Új-Zéland 3x3 - Katar 3x3 -:-
13:35Thaiföld 3x3 - Srí Lanka 3x3 -:-
ÁZSIA: Ázsia-kupa 3x3 - női
08:05Kína 3x3 N - Tajvan 3x3 N 11:9h.u.08:35Mongólia 3x3 N - Malajzia 3x3 N 21:4
09:25Kína 3x3 N - Szingapúr 3x3 N 20:12
11:30Mongólia 3x3 N - Fülöp-szigetek 3x3 N 8:19
11:55Tajvan 3x3 N - Szingapúr 3x3 N -:-
13:10Malajzia 3x3 N - Fülöp-szigetek 3x3 N -:-
BOLÍVIA: Libobasquet
00:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi 75:8700:00Kinwa - La Salle Tarija -:-
BRAZÍLIA: NBB
23:30Brasilia - Bauru 84:10323:30Pato - Corinthians Paulista 100:87
00:00Vasco - Paulistano 73:70
01:00Flamengo - Sao Paulo 88:78
23:30Uniao Corinthians - Franca -:-
BRAZÍLIA: LBF - női
23:30Blumenau N - Ituano N 60:74BULGÁRIA: NBL - Alsóház
18:00Minyor - Levski -:-CHILE: LNB
23:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-00:15Espanol de Talca - Catolica -:-
00:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
CHILE: LNB 2
01:00Luis Matte Larrain - Boston C. C. 73:62CSEHORSZÁG: ZBL - női - Play Off
18:30Hradec Kralove N - Slavia Praha N -:-19:00Chomutov N - KP Brno N -:-
CSEHORSZÁG: ZBL - női - Play Out
18:30Brandys nad Labem N - Slovanka N -:-DÉL-KOREA: KBL
4. negyedKCC Egis - Mobis Phoebus 110:103EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL
20:30Plymouth City Patriots - Cheshire Phoenix -:-20:45Sheffield Sharks - Leicester Riders -:-
EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: WBBL - női
20:30Caledonia Gladiators N - BA London Lions N -:-EURÓPA: BNXT League - Felsőház
20:00Den Bosch - Limburg -:-EURÓPA: Lett-Észt Liga - Play Off
13:00VEF Riga - Rigas Zelli -:-16:00Ventspils - Tartu Ulikool -:-
18:00BC Kalev/Cramo - Pärnu -:-
EURÓPA: Liga Unike
16:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-19:00Trepca - Sigal Prishtina -:-
EURÓPA: WBBL - női - Play Off
15:15TTT Riga N - Kibirkstis Vilnius N -:-18:00LCC N - Klaipedos Neptunas N -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - női
14:00Gomel 2 N - Horizont Minsk 2 N -:-FINNORSZÁG: I Divisioona A - Play Off
17:30ToPo - Raiders Basket -:-FINNORSZÁG: Korisliiga - női - Play Off
15:00Vimpelin Veto N - PeKa N -:-FINNORSZÁG: I Divisioona - női - Play Off
16:00BC Nokia N - Puhuttaret N -:-18:00Torpan Pojat Helsinki II N - Turun NMKY N -:-
FRANCIAORSZÁG: Pro B
20:00Angers - Vichy -:-20:00Chalons-Reims - Fos-sur-Mer -:-
20:00La Rochelle - Lille -:-
20:00Nantes - Orleans -:-
20:30Antibes - ASA -:-
20:30Pau-Orthez - Aix-Maurienne -:-
20:30St. Chamond - Evreux -:-
FRANCIAORSZÁG: Espoirs U21
19:00Gravelines-Dunkerque U21 - Le Portel U21 -:-HORVÁTORSZÁG: Premijer liga
17:00Dubrovnik - Split -:-19:00Zabok - Skrljevo -:-
IZRAEL: Liga Leumit
4. negyedGilboa Galil - Elitzur Ashkelon 64:612. negyedHapoel Bnei Kfar Kasem - Ramat Hasharon 42:28
JAPÁN: B2.League
4. negyedEhime Orange Vikings - Fukuoka 78:86KANADA: Super League
00:00KW Titans - Lebanon Leprechauns 105:9700:30Montreal Toundra - Windsor -:-
KÍNA: CBA
1. negyedBeijing - Jilin 21:131. negyedGuangdong - Zhejiang Guangsha 25:8
1. negyedNanjing Tongxi - Shanxi Zhongyu 24:21
1. negyedTianjin - Guangzhou 18:16
KÍNA: WCBA - női - Play Off
1. negyedGuangdong N - Shanghai N 21:141. negyedInner Mongolia N - Shandong N 21:18
1. negyedJiangsu Phoenix N - Zhejiang Golden Bulls N 18:9
2. negyedSichuan N - Shanxi Xing Rui N 27:18
LENGYELORSZÁG: Kosárlabdaliga
17:30Torun - Dabrowa Gornicza -:-19:00GTK Gliwice - Legia -:-
LENGYELORSZÁG: 1. Liga
18:00AWF Katowice - GKS Tychy -:-19:00Starogard Gdanski - Pelplin -:-
LITVÁNIA: NKL - Play Off
18:00Suduva-Mantinga - Kretinga -:-LITVÁNIA: Moteru Lyga - női - Play Off
16:30Aistes LSU Kaunas N - Siauliai N -:-OLASZORSZÁG: Serie A2
20:45Udine - Treviglio -:-PORTUGÁLIA: Proliga - Felsőház
17:00Maia - Santo Andre -:-PORTUGÁLIA: Ligakupa - Csoportkör
21:00FC Porto - Vitoria -:-ROMÁNIA: A divízió - Alsóház
17:00BC Timisoara - Valcea -:-17:00CSM Focsani - Laguna Bukarest -:-
17:00Municipal Galati - Petrolul Ploiesti -:-
17:00SCM Craiova - CSM Targu Jiu -:-
ROMÁNIA: A divízió - Felsőház
17:00Cluj-Napoca - CSM Constanta -:-17:00CSM Oradea - Dinamo Bucharest -:-
18:30Arges Pitesti - Voluntari -:-
ROMÁNIA: Liga National - női - 5-8. hely
FélidőCluj Napoca N - Targu Mures N 44:21ROMÁNIA: Liga National - női - Play Off
17:30Sepsi S. N - Arad N -:-18:00CSM Constanta N - Municipal Targoviste N -:-
SPANYOLORSZÁG: LEB Oro
20:00Estela - Oviedo -:-20:45Alicante - Real Betis -:-
21:00Fuenlabrada - Ourense -:-
SVÁJC: SB League - Play Off
19:30Vevey Riviera - Neuchatel -:-SVÁJC: SB League - női - Play Off
20:00BBC Troistorrents N - Nyon N -:-20:15Pully N - Fribourg N -:-
SZERBIA: 1. osztály
17:00Mladost Zemun - Leskovac Zdravlje -:-18:00Zlatibor - OKK Novi Pazar -:-
SZERBIA: 1. ZLS - női
20:30Duga N - Partizan N -:-SZLOVÉNIA: Liga Nova KBM
19:00Ilirija - Rogaska -:-TAJVAN: SBL
10:00Taiwan Beer - Bank of Taiwan 103:1052. negyedYulon Luxgen Dinos - Changhua 40:28
TAJVAN: P. League+
2. negyedFormosa Dreamers - Kaohsiung Steelers 46:35TAJVAN: WSBL - női
06:00Cathay Life N - Taipower N 87:6608:00Taiyuan N - Chunghua Telecom N 87:51
TÖRÖKORSZÁG: TBL
13:30Bornova - Cayirova -:-15:00Balıkesir BŞB - Final Spor -:-
TÖRÖKORSZÁG: KBSL - női - Play Off
2. negyedCBK Mersin N - Besiktas N 27:1717:00Fenerbahce N - Galatasaray N -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - Alsóház
01:00Malvin - Bigua 103:9101:15Goes - Urupan 73:79
USA: NBA G League
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics 132:12200:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge 86:105
01:00Oklahoma City Blue - Texas Legends 132:113
03:00Ontario Clippers - G League Ignite 113:102
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
00:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
USA: NCAA - Play Off
00:09Arizona - Clemson 72:7700:39UConn - San Diego State 82:52
02:39North Carolina - Alabama 87:89
03:09Iowa State - Illinois 69:72
00:09Marquette - N.C. State -:-
00:39Purdue - Gonzaga -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.