Kosárlabda » Ma » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
EURÓPA: Euroliga
19:00Zalgiris Kaunas - Milano -:-20:30Baskonia - Anadolu Efes -:-
20:30Bayern - Barcelona -:-
20:30Partizan - Olimpiakosz -:-
21:00Lyon-Villeurbanne - Monaco -:-
USA: NBA
00:00Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 118:11100:00Orlando Magic - Golden State Warriors 93:101
00:00Washington Wizards - Brooklyn Nets 119:122h.u.
00:30Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers 120:106
00:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers 107:108
00:30Toronto Raptors - New York Knicks 101:145
01:00Chicago Bulls - Indiana Pacers 125:99
01:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 124:136
01:00Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons 106:91
01:00Oklahoma City Thunder - Houston Rockets 126:132h.u.
02:00Utah Jazz - San Antonio Spurs 111:118
03:00Denver Nuggets - Phoenix Suns 97:104
00:30Atlanta Hawks - Boston Celtics -:-
ARGENTÍNA: Liga A
01:00Gimnasia - Obera TC 85:8202:00Independiente de Oliva - Riachuelo 76:80
00:00Obras - Platense -:-
ARGENTÍNA: Liga Femenina - női - Clausura
01:00Rocamora N - Ciclista Olimpico N 76:41AUSZTRÁLIA: NBL - Play Off
3. negyedTasmania JackJumpers - Melbourne United 51:47AUSZTRÁLIA: NBL1 közép
10:45Central Districts Lions - Norwood Flames -:-10:45Forestville Eagles - Eastern Mavericks -:-
11:00Southern Tigers - Woodville Warriors -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 közép - női
09:00Central Districts Lions N - Norwood Flames N -:-09:00Forestville Eagles N - Eastern Mavericks N -:-
09:00Southern Tigers N - Woodville Warriors N -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 nyugat
13:30Beeliar Boodjar - Mandurah Magic -:-13:30Joondalup Wolves - Perth Redbacks -:-
13:30Kalamunda Eastern Suns - Perry Lakes Hawks -:-
13:30Rockingham Flames - South West Slammers -:-
13:30Warwick Senators - East Perth Eagles -:-
13:30Willetton Tigers - Lakeside Lightning -:-
AUSZTRÁLIA: NBL1 nyugat - női
11:30Beeliar Boodjar N - Mandurah Magic N -:-11:30Joondalup Wolves N - Perth Redbacks N -:-
11:30Kalamunda Eastern Suns N - Perry Lakes Hawks N -:-
11:30Rockingham Flames N - South West Slammers N -:-
11:30Warwick Senators N - East Perth Eagles N -:-
11:30Willetton Tigers N - Lakeside Lightning N -:-
ÁZSIA: WASL - West Asia League - Play Offs
19:30Shahrdari Gorgan - Al Shorta -:-ÁZSIA: Ázsia-kupa 3x3 - Selejtező
04:00Makaó 3x3 - Maldív-szigetek 3x3 21:1304:25Malajzia 3x3 - India 3x3 21:9
05:45Indonézia 3x3 - Északi-Mariana-szigetek 3x3 16:10
06:10Srí Lanka 3x3 - Dél-Korea 3x3 21:19
07:15Tajvan 3x3 - Hongkong 3x3 19:17
08:05Tahiti 3x3 - Kirgizisztán 3x3 9:11h.u.
08:35Ausztrália 3x3 - Kazahsztán 3x3 18:7
11:30Tajvan 3x3 - Irán 3x3 -:-
13:10Irán 3x3 - Hongkong 3x3 -:-
ÁZSIA: Ázsia-kupa 3x3 - női - Selejtező
04:50Tahiti 3x3 N - Maldív-szigetek 3x3 N 12:605:20Fülöp-szigetek 3x3 N - Kazahsztán 3x3 N 21:12
07:40Irán 3x3 N - Makaó 3x3 N 16:5
09:00Hongkong 3x3 N - India 3x3 N 12:18
09:25Dél-Korea 3x3 N - Makaó 3x3 N 18:9
11:55India 3x3 N - Indonézia 3x3 N -:-
12:20Északi-Mariana-szigetek 3x3 N - Hongkong 3x3 N -:-
12:45Irán 3x3 N - Dél-Korea 3x3 N -:-
13:35Indonézia 3x3 N - Északi-Mariana-szigetek 3x3 N -:-
BOLÍVIA: Libobasquet
01:30Atletico Nacional - Saracho 77:7000:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi -:-
BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - női
20:00Zrinjski N - Jumper N -:-BRAZÍLIA: NBB
23:00Minas - Pinheiros 81:5123:30Uniao Corinthians - Cearense 85:93
00:00Caxias do Sul - Franca 79:89
23:30Brasilia - Bauru -:-
23:30Pato - Corinthians Paulista -:-
00:00Vasco - Paulistano -:-
BRAZÍLIA: LBF - női
23:30Sampaio N - Sao Jose N 82:4200:00SESI Araraquara N - Catanduva N 98:45
23:30Blumenau N - Ituano N -:-
BULGÁRIA: NBL - Felsőház
18:00Balkan - CSZKA Szófia -:-CSEHORSZÁG: 1. Liga - Play Out
19:00Zlin - Chomutov -:-DÁNIA: Basketligaen - Felsőház
19:15Horsens - Værløse -:-DÉL-KOREA: KBL
11:00Seoul Knights - LG Sakers -:-11:00Suwon KT - Anyang JungKwanJang -:-
DÉL-KOREA: WKBL - női - Play Off
11:00Woori WON N - KB Stars N -:-EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL
20:45Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators -:-EURÓPA: ABA League
18:00Zadar - FMP -:-EURÓPA: Liga Unike
16:00Peja - Teuta Durres -:-19:00Beselidhja - Sigal Prishtina -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League
16:00SDUSHOR Minszk - Brest -:-FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - női
14:00Gomel N - BC Minsk youth N -:-FINNORSZÁG: I Divisioona A - Play Off
17:30Honka - Pyrinto Tampere 2 -:-17:30Jyvaskyla - Huima -:-
17:30Kipina - Raholan Pyrkiva -:-
FINNORSZÁG: Korisliiga - női - Play Off
17:30Pyrinto N - Forssan Alku N -:-HORVÁTORSZÁG: Premijer liga
18:00Cedevita - Bosco -:-19:00Dinamo Zagreb - Cibona -:-
HORVÁTORSZÁG: Prva Liga
17:00Osijek - Crikvenica -:-19:00Stoja - Podstrana -:-
19:15Gorica - Kvarner -:-
IZLAND: Premier league
17:00Haukar - Alftanes -:-18:00Hottur - Tindastoll -:-
19:00Stjarnan - Grindavik -:-
20:15Hamar - Thorl -:-
20:15Valur - Breidablik -:-
21:00Keflavik - Njardvik -:-
IZRAEL: WBL - női - Play Off
16:40Maccabi Ashdod N - Hapoel Jeruzsálem N -:-16:55Maccabi Urban N - Elitzur Ramla N -:-
KANADA: Super League
22:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-00:00KW Titans - Lebanon Leprechauns -:-
KÍNA: CBA
12:35Fujian - Shandong -:-12:35Jiangsu Dragons - Shenzhen -:-
12:35Ningbo Rockets - Zhejiang Chouzhou -:-
12:35Qingdao - Beijing Royal Fighters -:-
12:35Shanghai - Xinjiang -:-
12:35Sichuan - Liaoning -:-
KOSZOVÓ: Superliga
19:00Istogu - Prizreni -:-LIBANON: Division 1
15:00Champville - Antranik Beirut -:-15:00NSA - Homenetmen Beirut -:-
20:00Mayrouba - Beirut Club -:-
LITVÁNIA: LKL
17:50Lietkabelis - Rytas -:-LITVÁNIA: NKL - Play Off
17:00BC Olimpas Palanga - Jurbarkas -:-MEXIKÓ: CIBACOPA
03:00Zonkeys de Tijuana - Ostioneros de Guaymas 83:6604:15Caballeros de Culiacan - Astros 69:80
04:15Pioneros de Los Mochis - Halcones de Obregon 70:62
04:15Rayos de Hermosillo - Angeles CDMX 72:88
05:00Venados de Mazatlan - Frayles de Guasave 95:86
MONTENEGRÓ: Prva A Liga
16:00Decic - Studentski Centar -:-NÉMETORSZÁG: DBBL - női - Play Off
18:00Saarlouis N - Alba Berlin N -:-19:00Eigner Angels Nordlingen N - Halle N -:-
19:00Freiburg N - Keltern N -:-
19:00Osnabrück N - TK Hannover N -:-
OROSZORSZÁG: VTB United League - Alsóház
16:00Szamara - Uralmas Jekatyerinburg -:-16:30Szaratov - MBA Moszkva -:-
18:00Runa Basket Moszkva - Nyizsnyij Novgorod -:-
OROSZORSZÁG: VTB United League - Felsőház
18:00CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár -:-ROMÁNIA: A divízió - Felsőház
17:15Brasov - CSM Targu Mures -:-ROMÁNIA: Liga National - női - 5-8. hely
11:00Rapid Bukarest N - Olimpia Brasov N -:-SPANYOLORSZÁG: LEB Plata
17:45Prat Joventut - CB Santfeliuenc -:-SPANYOLORSZÁG: Liga Femenina - női
12:00Jairis N - Bembibre N -:-18:00Ferrol N - IDK Gipuzkoa N -:-
18:00Pamesa Valencia N - Perfumerias Avenida N -:-
20:00Uni Girona N - Celta N -:-
20:00Zaragoza N - Araski N -:-
21:00Barcelona CBS N - Gernika Bizkaia N -:-
21:00Cadi La Seu N - Gran Canaria N -:-
SZLOVÉNIA: 1. SKL - női
19:00Konjice N - Domel Skofja Loka N -:-TÖRÖKORSZÁG: TB2L - Play Off
12:00Akhisar Belediye - Ayos Spor -:-17:00High Touch - Karamursel -:-
ÚJ-ZÉLAND: NBL
07:30Whai - Bay Hawks 91:70UKRAJNA: FBU Szuperliga - Play Off
16:00BC Halicsina - Dnyipro -:-USA: NBA G League
00:00Cleveland Charge - Windy City Bulls 103:98h.u.00:00Osceola Magic - Iowa Wolves 142:124
00:00Wisconsin Herd - Indiana Mad Ants 113:109
03:00Mexico City Capitanes - Rio Grande Valley Vipers 104:100
03:00Santa Cruz Warriors - South Bay Lakers 117:120
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics -:-
00:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge -:-
USA: NCAA - Play Off
00:09Arizona - Clemson -:-00:39UConn - San Diego State -:-
USA: NIT
00:00Seton Hall - UNLV 91:6802:00Utah Utes - VCU Rams 74:54
USA: CIT
00:00Norfolk State - IPFW 75:67Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.