Röplabda » 24.03.2024 » Befejezett
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
LENGYELORSZÁG: PlusLiga
14:45Lublin - Olsztyn 3:217:30Slepsk Suwalki - Jastrzebski 2:3
20:30Zawiercie - Belchatow 3:1
MAGYARORSZÁG: Extraliga - 9-12. hely
18:00Szeged - Miskolc 3:0MAGYARORSZÁG: Extraliga - női - Play Off
16:00KNRC N - BRSE N 3:017:00Vasas Óbuda N - MÁV Előre SC N 3:0
MAGYARORSZÁG: Extraliga - női - 5-8. hely
17:00Fatum-Nyíregyháza N - Diósgyőri VTK N 3:0OLASZORSZÁG: SuperLega - Play Off
18:00Monza - Lube Civitanova 2:320:30Milano - Piacenza 3:2
ANGLIA: Szuperliga
14:30Sunderland - Richmond Docklands 3:2ARGENTÍNA: Liga - női - Play Off
01:00Sonder Rosario N - Estud. de La Plata N 0:3ARGENTÍNA: Liga - női - Play Out
23:00Gimnasia Esgrima N - Tucuman N 3:000:00Velez Sarsfield N - Banco Provincia N 0:3
01:00Avellaneda N - Univ. La Matanza N 3:2
23:00Univ. La Matanza N - Tucuman N 3:1
00:00Ferro Carril Oeste N - Velez Sarsfield N 3:0
AUSZTRIA: AVL - Osztályozó
14:00Hausmannstatten - Linz/Steg 2:3AUSZTRIA: 2. Bundesliga - Alsóház
11:00Liebenau - Wolfurt 3:114:00hotVolleys - Weiz 2 3:2
AUSZTRIA: 2. Bundesliga - Felsőház
13:00UVC Graz 2 - Waldviertel 2 3:115:00Waidhofen - SK Posojilnica 2 0:3
17:00Muhlviertel - Graz 3:1
AUSZTRIA: AVL - női - Osztályozó
11:30Hausmannstatten N - Hochst N 0:318:00Bad Radkersburg N - Bisamberg N 0:3
AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női - Alsóház
14:00Villach N - SU Inzingvolley N 2:3AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női - Felsőház
11:30VBK Klagenfurt N - Dornbirn N 0:316:00Wildcats 2 N - Waldviertel N 0:3
BELGIUM: Volley League - Alsóház
18:00Guibertin - Achel 2:3BELGIUM: Volley League - Felsőház
14:00Waremme - Maaseik 2:315:00Roeselare - Lindemans Aalst 3:0
BELGIUM: Volley League - női - Felsőház
19:00Roeselare N - Charleroi N 3:2BULGÁRIA: Szuperliga - női - Play Off
13:00Hector Sofia N - CSZKA Szófia N 0:315:00Deya Sport N - Slaviya Sofia N 3:0
16:00Maritza 2022 N - Levszki Szófia N 0:3
DÁNIA: Volleyligaen - Play Out
13:00DHV Odense - Ikast 1:3DÁNIA: 1. osztály - nyugat
10:00Ikast 2 - Raptus 1:3DÁNIA: 1. osztály - kelet
10:00Frederiksberg - VLI 3:012:00Amager 2 - Gentofte 2 3:2
15:30Rödovre - DTU 3:2
DÁNIA: Volleyligaen - női - Play Off
15:00ASV Elite N - Gentofte N 1:3DÁNIA: 1. osztály - nyugat - női
12:00Ikast 2 N - Funder N 3:015:00Holstebro N - Bedsted N 3:0
DÁNIA: 1. osztály - kelet - női
13:00Lynge N - VLI N 1:314:00Amager N - Gentofte 2 N 3:1
DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női - Play Off
11:00Daejeon JKJ N - Hungkuk N 3:1ÉSZTORSZÁG: Esiliiga - Play Off
13:00Rakvere - Tallinn 3:0ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női - 5-6. hely
18:00Viljandi Metal N - Duo Olerex Tartu N 1:3ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női - Play Off
13:00Tartu Ulikool N - Noortekoondis N 3:2FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - Play Off
16:00Hurrikaani - TUTO 3:0GÖRÖGORSZÁG: A1 - 5-7. hely
17:00Polichnnis - Athlos Orestiadas 3:1GÖRÖGORSZÁG: A1 - Play Out
18:00AO Kalamata - Foinikas Syroy 1:3HOLLANDIA: Eredivisie - Felsőház
14:30Dynamo Apeldoorn - Numidia VC Limax 2:3HOLLANDIA: Eredivisie - női - Felsőház
20:00Zwolle N - Apollo 8 N 3:0HORVÁTORSZÁG: Szuperliga - női
16:00Don Bosco N - Nebo N 1:3HORVÁTORSZÁG: Prva Liga - női
13:00Olimpik N - Varazdin N 3:118:00Dubrovnik N - Sinj N 3:1
IRÁN: Szuperliga - Play Off
16:30Sirjan - Paykan 3:1IZRAEL: Premier League - Play Off
17:30M. Hod Hasharon - M. Tel Aviv 1:3JAPÁN: V.League - Play Off
04:05Suntory Sunbirds - Toray Arrows 3:107:05Panasonic Panthers - JT Thunders 3:0
KAZAHSZTÁN: National League - Play Off
05:00Esil Petropavlovsk - Burevesztnyik Almati 3:207:30Zhayik Uralsk - Atyrau 2:3
10:00Taraz Jambil - Aktobe 3:1
12:30Pavlodar - Zhetyssu Zhastar 3:0
KÍNA: CVL - 12-14. hely
08:30Yunnan - Liaoning 0:3KÍNA: CVL - 5-8. hely
08:30Fujian - Tianjin 3:108:30Shandong - Jiangsu 3:0
KÍNA: CVL - 9-11. hely
12:30Sichuan - Guangdong 3:2KÍNA: CVL - Play Off
08:30Hebei - Beijing 3:212:00Zhejiang - Shanghai 0:3
LENGYELORSZÁG: I. Liga
18:00Jaworzno - Olimpia Sulecin 3:1LENGYELORSZÁG: I. Liga - női
12:00Legionovia N - Bialystok N 3:215:00Szczyrk N - Sosnowiec N 2:3
16:00KS Pila N - Nowy Dwor Mazowiecki N 2:3
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak
16:00Schuttorf - Dessau 3:116:00Warnemünde - Bocholt 3:0
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél
15:00Ludwigsburg - Friedrichshafen 2 3:116:00Buhl - VC Gotha 3:0
NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női - Play Off
17:00Potsdam N - Suhl N 3:0NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga Pro - női
16:00Essen-Borbeck N - Leverkusen N 3:116:00Koln N - VCO Dresden N 3:0
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női
14:00Potsdam II N - VCO Berlin N 3:116:00Emlichheim N - Oythe N 1:3
16:00VCO Munster N - Cottbus N 3:1
NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél - női
15:00MTV Stuttgart N - Planegg-Krailling N 1:316:00Bad Soden N - München N 3:0
16:00TSV Munchen N - Wiesbaden II N 0:3
OLASZORSZÁG: Serie A2
18:00Aversa - Grottazzolina 3:118:00BCC-NEP Castellana - Ortona 3:0
18:00Cuneo Volley - Cantu 3:0
18:00Lupi Santa Croce - Siena 3:2
18:00Pineto - Ravenna 0:3
18:00Porto Viro - Pordenone 2:3
18:00Reggio Emilia - Brescia 3:1
OLASZORSZÁG: Serie A1 - női
17:00Bergamo N - Scandicci N 2:317:00Chieri '76 N - Casalmaggiore N 3:0
17:00Firenze N - Cuneo N 3:1
17:00Pinerolo N - Trentino N 3:0
17:00Roma N - Novara N 3:1
17:00UYBA Busto Arsizio N - Conegliano N 1:3
17:00Vallefoglia N - Vero Volley N 3:0
OLASZORSZÁG: Serie A2 - női - Alsóház
16:30Olbia N - Pescara N 3:017:00Bologna N - Picco Lecco N 2:3
17:00Costa Volpino N - Brescia N 3:1
17:00Offanengo N - Soverato N 3:2
17:30Melendugno N - Padova N 2:3
OLASZORSZÁG: Serie A2 - női - Felsőház
17:00Macerata N - Messina N 3:117:00Mondovi N - Perugia N 3:0
17:00Montecchio N - Albese N 1:3
17:00San Giovanni N - Talmassons N 2:3
PERU: LNSV - női - Felsőház
23:30Universitario de Deportes N - Rebaza Acosta N 0:321:00Geminis N - Circolo N 3:0
23:30San Martin de Porres N - Alianza Lima N 3:2
PORTUGÁLIA: Portugál Kupa
18:00Sporting CP - A. J. F. Bastardo 3:2ROMÁNIA: A1 divízió - Play Out
11:00Stiinta Baia Mare - U. Cluj 3:117:00Unirea Dej - Timisoara 3:1
ROMÁNIA: A1 divízió - női - Play Off
15:00Alba Blaj N - Dinamo Bukarest N 3:1ROMÁNIA: A1 divízió - női - Play Out
14:00CSM Constanta N - Stiinta Bacau N 3:016:00Targu Mures N - Pitesti N 3:0
SPANYOLORSZÁG: Szuperliga - női - Play Off
19:00La Laguna N - CV Kiele Socuellamos N 3:1SVÁJC: NLA - Play Off
16:00Schonenwerd - Luzern 3:0SVÉDORSZÁG: Elitserien - Play Off
14:30Lunds - Sollentuna 3:116:00Habo - Vingaker 3:0
16:30Hylte/Halmstad - Malmo VK 3:0
SVÉDORSZÁG: Elitserien - női - Play Off
14:00Hylte/Halmstad N - KFUM Goteborg N 3:016:00Engelholm N - Gislaved N 3:1
17:00Lunds VK N - Linköpings N 3:0
SZERBIA: Liga
19:00Jedinstvo S.P. - Partizan 0:3SZERBIA: Liga - női
19:00Tent N - Crvena zvezda N 3:1SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Osztályozó
17:00Komarno N - SVK Pezinok N 3:2SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Play Off
18:00VKP Bratislava N - Slavia Bratislava N 0:3SZLOVÉNIA: Szlovén Kupa
20:00Calcit Kamnik - OK Maribor 3:0SZLOVÉNIA: Szlovén Kupa - női
17:00Calcit Kamnik N - Nova KBM Branik N 2:3TÖRÖKORSZÁG: Török Kupa - női - Play Off
15:00Fenerbahce N - Eczacibasi N 3:1USA: PVF - női
19:00Columbus Fury N - Atlanta Vibe N 3:100:00Vegas Thrill N - San Diego Mojo N 0:3
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.