Röplabda » 22.03.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
LENGYELORSZÁG: PlusLiga
17:30Gdansk - Stal Nysa 1:320:30Barkom - Rzeszow 3:1
MAGYARORSZÁG: Extraliga - Play Off
19:30FINO Kaposvár SE - Dág KSE 3:020:00Debreceni EAC - Pénzügyőr SE 3:1
20:00MÁV Előre SC - Kecskeméti RC 3:0
ALBÁNIA: Superliga
13:00Partizani Tirana - Skenderbeu 3:017:00Elbasani - Teuta 3:0
ARGENTÍNA: LVA - Play Off
02:00Policial Voley - UPCN 3:2ARGENTÍNA: Liga - női - Play Off
01:30River Plate N - San Lorenzo N 1:3ARGENTÍNA: Liga - női - Play Out
23:00Gimnasia Esgrima N - Univ. La Matanza N 0:3AUSZTRIA: AVL - Osztályozó
20:00VBK Klagenfurt - Hausmannstatten 3:020:00Weiz - St. Pölten 1:3
AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női - Alsóház
20:00Villach N - Innsbruck 2 N 3:0BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premijer liga - Play Off
19:00Borac - Domaljevac 1:319:00Ljubinje-Bankom - Napredak 0:3
BRAZÍLIA: Superliga
23:00Joinville - Suzano Volei 3:023:00Uberlandia/Gabarito - Blumenau 3:1
01:30Minas - Sesi 0:3
22:30Guarulhos - Volei Renata 3:0
22:30Sao Jose dos Campos - Sada Cruzeiro 0:3
BULGÁRIA: SuperLiga - Play Off
18:00Dea Sport Burgas - Cserno More 3:118:30Montana - CSZKA Szófia 1:3
BULGÁRIA: Szuperliga - női - Play Off
15:00CSZKA Szófia N - Hector Sofia N 3:017:00Marica Plovdiv N - VK Varna-DKS N 3:0
17:00Slaviya Sofia N - Deya Sport N 3:0
18:30Levszki Szófia N - Maritza 2022 N 3:1
CSEHORSZÁG: 1. Liga - Play Off
19:00Bucovice - Blue Volley Ostrava 2:319:00Dobrichovice - Hradec Kralove 2:3
CSEHORSZÁG: 1. Liga - Play Out
18:00Holubice - Plzen 1:318:00Praha B - Kolin 3:0
19:00MFF Prague - CZU Prague 1:3
CSEHORSZÁG: 1. Liga - női - Play Off
18:00Praha N - Bizuterie - SG N 2:319:00Ceske Budejovice N - Hradec Kralove N 3:0
DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női - Play Off
11:00Hungkuk N - Daejeon JKJ N 3:1ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női - 5-6. hely
17:30Duo Olerex Tartu N - Viljandi Metal N 3:1ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női - Play Off
17:00TTU N - Noortekoondis N 3:2FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - Play Off
17:30KyKy - Akaa 1:317:30Tiikerit - Savo 2:3
HOLLANDIA: Eredivisie - Felsőház
19:30Orion - Groningen/Lycurgus 0:3KATAR: Röplabda Liga
19:00Al Arabi - Al-Rayyan 2:3LENGYELORSZÁG: I. Liga
17:00Spala - Olimpia Sulecin 1:318:00Bielsko-Biala - Lechia Tomaszow Mazowiecki 3:2
20:00Arka Chelm - Swidnik 3:1
LENGYELORSZÁG: TAURON Liga - női - Play Off
19:00MKS Kalisz N - Chemik Police N 0:3LENGYELORSZÁG: I. Liga - női
17:30Legionovia N - Sosnowiec N 3:018:00Bialystok N - Solna Wieliczka N 3:1
MONTENEGRÓ: Szuperliga - női
20:00Galeb N - AOK Rudar Pljevlja N 1:3NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - Play Off
19:30Giesen - Bitterfeld 3:0NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női
19:30Oythe N - VCO Berlin N 3:0PORTUGÁLIA: Portugál Kupa - női
19:00Vitoria Guimaraes N - Benfica N 1:322:00Porto Volei N - Sporting N 3:0
ROMÁNIA: A1 divízió - Play Off
13:00Rapid Bukarest - CSM Constanta 3:116:00Arcada Galati - Zalau 3:0
SZERBIA: Liga
19:00Crvena zvezda - Karadjordje Topola 3:0SZERBIA: Liga - női
19:00Indjija N - Radnicki Beograd N 0:319:00Spartak Subotica N - Klek MD Zrenjanin N 3:0
TÖRÖKORSZÁG: 1. Ligi - Döntő csoport
12:00Milas Bld - Niksar 3:214:30Yesilkent Spor - Altekma 3:2
UKRAJNA: Szuperliga - női - Play Off
17:30Prometej N - Balta N 3:0USA: PVF - női
00:00Atlanta Vibe N - Orlando Valkyries N 3:0Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.