FRISSÍTÉS

Röplabda » Ma » Oddsok

LENGYELORSZÁG: PlusLiga

17:30Rzeszow - Stal Nysa -:- [ 1.11 | 6.00 ]

ARGENTÍNA: LVA

15:00AMUVOCA Voley - River Plate -:- [ 8.50 | 1.05 ]
17:00Monteros - San Lorenzo de Almagro -:- [ 1.10 | 6.50 ]
19:00Banfield - UVT San Juan -:- [ 1.06 | 8.00 ]
22:00UPCN - Policial Voley -:- [ 1.10 | 6.50 ]
00:00Once Unidos - Ciudad Voley -:- [ 8.50 | 1.05 ]

BRAZÍLIA: Superliga

23:00Blumenau - Minas 3:1 [ 4.33 | 1.20 ]
01:30Sada Cruzeiro - Brasilia Volei 3:0 [ 1.01 | 12.00 ]
22:00Sesi - Rede Cuca Volei -:- [ 1.01 | 15.00 ]

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

23:30Minas N - Fluminense N 3:2 [ 1.22 | 4.00 ]
00:00Maringa N - Praia Clube N 0:3 [ 11.00 | 1.02 ]
23:00Sao Caetano N - Barueri N -:- [ 4.50 | 1.16 ]

CSEHORSZÁG: Extraliga - női

17:00Frydek-Mistek N - TJ Sokol Sternberk N -:- [ 1.05 | 8.50 ]
17:00KP Brno N - VK Liberec N -:- [ 1.72 | 2.00 ]
18:00Prerov N - Ostrava N -:- [ 3.40 | 1.30 ]

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság

11:00Hyundai Skywalkers - KB Stars -:- [ 1.22 | 4.00 ]

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női

11:00Pepper Savings Bank N - Expressway Co N -:- [ 6.00 | 1.11 ]

EURÓPA: CEV Kupa

20:00Groningen/Lycurgus - Luneburg -:- [ 4.50 | 1.16 ]

EURÓPA: Challenge Cup

18:00H. Mate Asher - Steaua Bukarest -:- [ 4.00 | 1.22 ]
18:00M. Tel Aviv - PAOK -:- [ 3.50 | 1.28 ]
19:00Viking - Panathinaikosz -:- [ 10.00 | 1.03 ]
20:00Orion - Murov -:- [ 1.12 | 5.50 ]

EURÓPA: Challenge Cup - női

17:00Prostejov N - Wildcats N -:- [ 1.04 | 9.00 ]

HOLLANDIA: Eredivisie - női

19:30VV Utrecht N - Voltena N -:-
20:00Summa Peelpush N - Dynamo Apeldoorn N -:-

KÍNA: CVL

07:30Liaoning - Henan -:-
10:00Fujian - Sichuan -:-
12:30Beijing - Zhejiang -:-

KÍNA: CVL - női - Első szakasz

07:00Shenzhen N - Fujian N -:-
07:30Henan N - Zhejiang Kaiyuan N -:-
09:00Liaoning N - Jiangsu ECE N -:-
10:00Yun Nan University N - Sichuan N -:-
11:00Shandong N - Guangdong N -:-
12:30Hebei N - Beijing N -:-
13:00Bohai N - Shanghai N -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga

20:30Bydgoszcz - Kluczbork -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

17:00Zenit Kazany - Nizsnyevartyovszk -:-

PERU: LNSV - Play Off

00:00Junior Callao - Huaraz -:-

PORTUGÁLIA: 1. Divisao - női

17:00Boavista N - Benfica N -:-

SZLOVÉNIA: Szlovén Kupa

20:30Krka - Calcit Kamnik -:-

SZLOVÉNIA: Szlovén Kupa - női

18:30Krim N - Aliansa N -:-

UKRAJNA: Szuperliga - női

15:00Ukrajna U15 W - Ukrajna U17 N -:-
18:00Prometej 2 N - Alanta N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.