FRISSÍTÉS

Röplabda » Holnap » Minden mérkőzés

ARGENTÍNA: LVA

00:30Gigantes del Sur - UPCN -:-
01:00Ateneo - Ciudad -:-
15:00Monteros - River Plate -:-

ARGENTÍNA: Liga - női - Első szakasz

01:00San Jose N - Villa Dora N -:-
02:00Velez Sarsfield N - Gimnasia N -:-
00:00Club Rosario N - River Plate N -:-
00:30Banco Provincia N - Mupol N -:-
00:30Estud. de La Plata N - San Lorenzo N -:-

AUSZTRIA: AVL - Alsóház

17:00Weiz - Sokol Wien -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga

13:00Tirol Innsbruck - Steyr -:-
17:00SK Posojilnica 2 - hotVolleys -:-
17:00TSV Hartberg - Roadrunners/Perchtoldsdorf -:-

AUSZTRIA: AVL - női

15:00Eisenerz/Trofaiach N - Salzburg N -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női

15:00ATSE Graz N - Wolfsberg N -:-
17:00Hausmannstatten N - Wildcats 2 N -:-

BELGIUM: Liga A - női

14:30Lendelede N - Tchalou N -:-
17:30Michelbeke N - Gent N -:-

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

23:00Sao Caetano N - Praia Clube N -:-

BULGÁRIA: Szuperliga - női

15:30Maritsa Plovdiv N - Perun Varna N -:-

DÁNIA: 1. osztály - nyugat

14:00DHV Odense - Bedsted -:-
14:00Randers - Aarhus 2 -:-

DÁNIA: 1. osztály - kelet

11:30Frederiksberg - Lyngby Volley -:-
12:30DTU - Holte -:-

DÁNIA: Dán Kupa

15:00Hvidovre - Nordenskov UIF -:-
16:00Ishoj - Marienlyst -:-

DÁNIA: 1. osztály - nyugat - női

12:00DHV Odense N - Bedsted N -:-

DÁNIA: 1. osztály - kelet - női

12:00Gentofte 2 N - VLI N -:-

DÁNIA: Dán Kupa - női

12:00Amager N - Holte N -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság

06:00Woori - Samsung Blue Fangs -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női

08:00Daejeon KGC N - IBK N -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női

13:00Tartu Ulikool N - Famila/Voru VK N -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája

18:00Lube Civitanova - Trentino -:-

EURÓPA: MEVZA - női

18:00Brcko N (Bih) - GEN-I Volley NG N (Slo) -:-
19:00UOK Banja Luka N (Bih) - Nova KBM Branik N (Slo) -:-

EURÓPA: Schenker League

15:00Biolars/Olaine - TTU -:-
16:00RTU - Pere Leib Tartu -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga

16:00Lakkapaa - Karelian Hurmos -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - női

16:00LiigaPloki N - Hameenlinna N -:-
16:00LP-Vampula N - Puijo N -:-
16:00Polkky Kuusamo N - OrPo N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A

16:00Sète - Nice -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1

16:00Kifisia - Foinikas Syroy -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1 - női

16:30PAOK N - GS Ilioupolis N -:-
18:00Pannaxiakos N - Olympiakos N -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

17:00Papendal/Arnhem - Sliedrecht -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

14:30Papendal/Arnhem N - Dros/Alterno N -:-
15:30FAST N - Apollo 8 N -:-
15:30Summa Peelpush N - Set-Up' 65 N -:-

HORVÁTORSZÁG: Prva Liga - női

16:00Zadar N - Dinamo Zagreb N -:-

IRÁN: Szuperliga

14:30Kalleh Mazandaran - Khatam Ardakan -:-
14:30Saipa Alborz - Javaheri Gonbad -:-
14:30Sepahan - Matin Varamin -:-
14:30Shahdab Yazd - Payam Khorasan -:-
14:30Shahrdari Urmia - Paykan -:-
14:30Sirjan - Rah Yab Marivan -:-

JAPÁN: V.League

04:00JT Thunders - Nagano -:-
04:00Suntory Sunbirds - JTEKT -:-
07:00Nagoya - FC Tokyo -:-
07:00Panasonic Panthers - Toray Arrows -:-

LENGYELORSZÁG: PlusLiga

14:45Verva Warszawa - Jastrzebski -:-
20:30Rzeszow - Cuprum -:-

LENGYELORSZÁG: Liga Siatkowki - női

17:30LKS Lodz N - Legionowo N -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga - női

16:00Mielec N - Karpaty Mosir Krosno N -:-
17:00Ostrowiec Swietokrzyski N - Solna Wieliczka N -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga - Alsóház

13:00Kuldigas - Jaunsardze -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga - Felsőház

11:00Ezerzeme - RTU -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga - női

11:00Riga VS N - Babite N -:-
12:00RSU-MVS N - Marupes N -:-
13:00Latvijas Universitate N - Riga VS N -:-
14:00Marupes N - Jelgava N -:-
15:00Babite N - Gulbene N -:-
16:00Jelgava N - Murjani N -:-
17:00Gulbene N - Latvijas Universitate N -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - Alsóház

15:00PTE-PEAC C-Doki - MÁV Előre SC -:-
16:30Dunaferr SE - Szeged -:-
16:30Sümegi RE - Szolnoki FRKSI -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - Felsőház

17:00Kecskeméti RC - MAFC -:-
18:00Vegyész RCK - Debreceni EAC -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

17:00BRSE N - Jászberényi RK N -:-
17:00Vasas Óbuda N - Haladás N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak

16:00Bitterfeld - VCO Berlin -:-
16:00Schuttorf - Mitteldeutschland -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél

16:00Friedrichshafen 2 - VC Gotha -:-
16:00Gonsenheim - Kriftel -:-
16:00Unterhaching II - Leipzig -:-
16:00VI Frankfurt - Schwaig -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női

19:10Potsdam N - Wiesbaden N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női

16:00Bad Laer N - Essen-Borbeck N -:-
16:00Koln N - Berlin N -:-
16:00Prenzlauer Berg N - Leverkusen N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél - női

15:00Dingolfing N - Wiesbaden II N -:-
16:00SV Lohhof N - VCO Dresden N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1

15:00Milano - Perugia -:-
18:00Modena - Ravenna -:-
18:00Padova - Sora -:-

OLASZORSZÁG: Serie A2

17:00BCC-NEP Castellana - Cantu -:-
18:00Brescia - Lagonegro -:-
18:00Calci - Mondovi -:-
18:00Ortona - Materdomini Castellana -:-
18:00Reggio Emilia - Lupi Santa Croce -:-
19:00Siena - Bergamo -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1 - női

17:00Brescia N - UYBA Busto Arsizio N -:-
17:00Caserta N - Chieri '76 N -:-
17:00Monza N - Cuneo N -:-
17:00Novara N - Filottrano N -:-
17:00Perugia N - Firenze N -:-
17:00Scandicci N - Bergamo N -:-

OLASZORSZÁG: Coppa Italia A2 - női

17:00Marignano N - Mondovi N -:-
17:00Trentino N - Ravenna N -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

14:00Novokujbisevszk - Ufa -:-
17:00Belgorod - Jeniszej Krasznojarszk -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga - női

14:00Szaratov N - Uralocska N -:-
15:00Dynamo Kazany N - Metar Chelyabinsk N -:-
15:00Minszk N - Leningradka N -:-
17:00Kalinyingrád N - Krasznodar N -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato Honda

16:00Sporting CP - Viana -:-
16:00Sporting de Espinho - Clube K -:-
17:00Benfica - Mamede -:-
17:00Esmoriz GC - Leixoes SC -:-
17:00SC Caldas - Vitoria Guimaraes -:-
18:00Castelo Maia GC - A. J. F. Bastardo -:-
18:00Ginastica - Famalicense -:-

PORTUGÁLIA: 1. Divisao - női

16:00AJM/FC Porto N - Clube Kairos N -:-
16:30Boavista N - Famalicao N -:-
17:00Vilacondense N - Braga N -:-
18:00CD Aves N - Porto Volei N -:-
18:00Leixões N - Castelo Maia N -:-
19:00Sporting N - Belenenses N -:-

ROMÁNIA: A1 divízió - női

16:00Stiinta Bacau N - Dinamo Bukarest N -:-

SPANYOLORSZÁG: Szuperliga - női

12:00Cajasol N - Algar Surmenor N -:-
16:00Barca N - Alcobendas N -:-

SVÁJC: NLA

17:00Basel - Luzern -:-

SVÁJC: NLA - női

16:30Dudingen N - Lugano N -:-
16:30Franches Montagnes N - Val-de-Travers N -:-
16:30Toggenburg N - NUC Volleyball N -:-
17:30Cheseaux N - Schaffhausen N -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien

16:00Orkelljunga - Hylte/Halmstad -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien - női

14:00Orebro N - Linköpings N -:-
15:00Engelholm N - Sollentuna N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - Alsóház

17:00Presov - Trencin -:-
19:00Nitra - Zvolen -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. osztály - női

13:00Ankara Karayollari N - Galatasaray N -:-
13:00Beylikduzu N - Aydin Bld. Spor N -:-
15:30Yesilyurt N - THY N -:-
17:00Nilufer Bld. N - Eczacibasi N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.