Röplabda » 30.03.2024 » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
LENGYELORSZÁG: PlusLiga
12:30Belchatow - Czarni Radom -:-14:45Jastrzebski - Zawiercie -:-
17:30Olsztyn - Gdansk -:-
20:30Norwid Czestochowa - Lublin -:-
ALBÁNIA: Superliga
15:00Skenderbeu - SK Tirana -:-19:00Erzeni - Partizani Tirana -:-
AUSZTRIA: 2. Bundesliga - Alsóház
16:30Roadrunners/Perchtoldsdorf - Weiz 2 -:-AUSZTRIA: 2. Bundesliga - Felsőház
18:00Salzburg - UVC Graz 2 -:-19:00Waldviertel 2 - Graz -:-
AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női - Alsóház
14:00Roadrunners N - Villach N -:-AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női - Felsőház
13:00UVC Graz 2 N - UWW N -:-BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premijer liga - Play Off
19:00Napredak - Kakanj -:-19:00Radnik - Domaljevac -:-
BRAZÍLIA: Szuperliga - női - Play Off
01:00Fluminense N - Minas N -:-23:00SESC-RJ N - Barueri N -:-
BULGÁRIA: SuperLiga - Osztályozó
15:00Marek Dupnitsa - Minior -:-CSEHORSZÁG: Extraliga - Play Off
19:00Kladno - Ceske Budejovice -:-CSEHORSZÁG: Extraliga - női - Play Off
16:00Prostejov N - VK Liberec N -:-18:00Selmy Brno N - Olymp Prague N -:-
CSEHORSZÁG: 1. Liga - Play Off
18:00Hradec Kralove - Dobrichovice -:-DÁNIA: Volleyligaen - Play Out
16:00DHV Odense - Aalborg Volley -:-DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női - Play Off
05:50Hyundai E&C Hillstate N - Hungkuk N -:-FEHÉROROSZORSZÁG: A divízió - 5-10. hely
13:00Mapid Minsk - Zapadnij Bug -:-15:00Marco Vitebsk - Legion Obuhovo -:-
15:00Mogilev - Borisov-BGUFK -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: A divízió - Play Off
16:00Stroitel Minszk - Energia Gomel -:-FEHÉROROSZORSZÁG: Női bajnokság
15:00Minszk 2 - A. Baranovichi N -:-FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - Play Off
16:00Savo - Hurrikaani -:-16:00VaLePa - Akaa -:-
FRANCIAORSZÁG: Francia Kupa - női
20:30Mulhouse N - Nantes N -:-GÖRÖGORSZÁG: A1 - női - Play Off
17:00Olimpiakosz Pireusz N - Markopoulo N -:-18:00AEK N - PAOK N -:-
18:00Thira N - ASP Thetis N -:-
19:00Panathinaikosz N - Pefkon N -:-
GÖRÖGORSZÁG: A1 - női - Play Out
18:00Lamia N - Ilisiakos N -:-19:00Ofa Apolonios N - Arisz N -:-
HOLLANDIA: Eredivisie - Play Out
19:30Advisie/SSS - ZVH -:-20:00Vocasa Nijmegen - Huizen -:-
HORVÁTORSZÁG: Szuperliga - női
15:00Nebo N - Brda N -:-15:00Split N - Kastela N -:-
16:00Mladost N - Vukovar N -:-
18:00Marina Kastela N - Don Bosco N -:-
18:00Rijeka N - Dinamo Zagreb N -:-
20:00ZOK Osijek N - Kelteks Karlovac N -:-
HORVÁTORSZÁG: Prva Liga - női
16:00HAOK Zagreb N - Dubrovnik N -:-IRÁN: Szuperliga - Play Off
16:30Shahdab Yazd - Shahrdari Urmia -:-JAPÁN: V.League - 5-6. hely
04:00Nagoya - Osaka Sakai -:-JAPÁN: V.League - Play Off
08:05JT Thunders - Toray Arrows -:-KAZAHSZTÁN: National League - 5-8. hely
06:00Aktobe - Burevesztnyik Almati -:-08:30Zhayik Uralsk - Zhetyssu Zhastar -:-
KAZAHSZTÁN: National League - Play Off
11:00Esil Petropavlovsk - Atyrau -:-13:30Taraz Jambil - Pavlodar -:-
LENGYELORSZÁG: TAURON Liga - női - Play Off
16:00LKS Lodz N - Budowlani Lodz N -:-NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - Play Off
17:30Luneburg - BR Volleys -:-20:00Friedrichshafen - Giesen -:-
NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női - Play Off
17:10Dresdner SC N - Wiesbaden N -:-OLASZORSZÁG: Serie A1 - női - Play Off
15:30Vallefoglia N - Scandicci N -:-20:30Chieri '76 N - Novara N -:-
OLASZORSZÁG: Serie A2 - női - Alsóház
17:00Bologna N - Melendugno N -:-17:00Brescia N - Picco Lecco N -:-
17:00Padova N - Olbia N -:-
17:00Pescara N - Offanengo N -:-
17:00Soverato N - Costa Volpino N -:-
OLASZORSZÁG: Serie A2 - női - Felsőház
16:00Messina N - Mondovi N -:-17:00Albese N - Cremona N -:-
17:00Talmassons N - Montecchio N -:-
OROSZORSZÁG: Szuperliga - Play Off
13:00Novoszibirszk - Novij Urengoj -:-17:30Dinamo Moszkva - Zenit Szentpétervár -:-
OROSZORSZÁG: Vysshaya League А - Alsóház
13:00Tarhan - Volzhanin Kostroma -:-14:00Magnitka-Universitet - Avtomobiliszt -:-
15:00Cseljabinszk - IzhGTU Izsevszk -:-
OROSZORSZÁG: Vysshaya League А - Felsőház
15:00Akademija Kazan - Barnaul -:-15:00CSZKA Moszkva - Tyumen -:-
15:00MGTU Moszkva - Kama -:-
OROSZORSZÁG: Szuperliga - női - Play Off
12:00Metar Cseljabinszk N - Leningradka N -:-14:00Szaratov N - Kalinyingrád N -:-
15:00Dinamo Moszkva N - Uralocska-NTMK N -:-
PERU: LNSV - női - Play Off
21:00San Martin de Porres N - Deportivo Soan N -:-23:30Rebaza Acosta N - Geminis N -:-
PORTUGÁLIA: Campeonato Nacional - Helyosztók
16:00Mamede - Vitoria -:-18:00Santo Tirso - A. J. F. Bastardo -:-
18:00Sporting de Espinho - Castelo Maia GC -:-
19:00Gondomar - Viana -:-
PORTUGÁLIA: Campeonato Nacional - Play Off
16:00Sporting CP - Leixoes SC -:-19:00Benfica - Academica de Espinho -:-
PORTUGÁLIA: 1. Divisao - női - Helyosztók
18:00Castelo Maia N - Fiaes N -:-20:00Esmoriz GC N - Benfica N -:-
PORTUGÁLIA: 1. Divisao - női - Play Off
19:00FC Porto N - Sporting N -:-ROMÁNIA: A1 divízió - Play Off
17:00Dinamo Bukarest - Craiova -:-18:00Arcada Galati - Zalau -:-
ROMÁNIA: A1 divízió - Play Out
17:00Timisoara - Unirea Dej -:-18:30U. Cluj - Stiinta Baia Mare -:-
SVÁJC: NLA - női - 5-8. hely
16:30Schaffhausen N - Geneve N -:-17:30Cheseaux N - VBC Glaronia N -:-
SVÁJC: NLA - női - Play Off
17:00Dudingen N - Aesch Pfeffingen N -:-SVÉDORSZÁG: Elitserien - Play Off
14:00Hylte/Halmstad - Habo -:-SVÉDORSZÁG: Elitserien - női - Play Off
16:30Hylte/Halmstad N - Engelholm N -:-SZERBIA: Liga - Play Off
16:00Mladi Radnik - Radnicki -:-18:00Vojvodina - Karadjordje Topola -:-
19:00Takovo - Crvena zvezda -:-
20:30Subotica - Partizan -:-
USA: PVF - női
00:00Columbus Fury N - Orlando Valkyries N -:-00:00Atlanta Vibe N - San Diego Mojo N -:-
00:00Omaha Supernovas N - Vegas Thrill N -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.