FRISSÍTÉS

Röplabda » 08.10.2022 » Minden mérkőzés

LENGYELORSZÁG: PlusLiga

14:45Projekt Warszawa - Barkom -:-
17:30Olsztyn - GKS Katowice -:-

MAGYARORSZÁG: Extraliga

17:00Vegyész RCK - Kistext -:-
17:30Dunaferr SE - Gamma -:-
18:00Kecskeméti RC - Debreceni EAC -:-
18:00MAFC - Pénzügyőr SE -:-
18:30MÁV Előre SC - FINO Kaposvár SE -:-
19:00TFSE - Dág KSE -:-

OLASZORSZÁG: SuperLega

18:00Monza - Milano -:-
20:30Verona - Trentino -:-

VILÁG: VB - női - Második forduló

15:00USA N - Thaiföld N -:-
17:30Szerbia N - Törökország N -:-
19:00Dominikai Köztársaság N - Kanada N -:-
20:30Lengyelország N - Németország N -:-

AUSZTRÁLIA: AVL

08:00Queensland Pirates - Canberra Heat -:-
08:00Tasmania Echidnas - Adelaide Storm -:-
08:00WA Hornets - Melbourne -:-

AUSZTRÁLIA: AVL - női

06:00Queensland Pirates N - Canberra Heat N -:-
06:00Tasmania Echidnas N - Adelaide Storm N -:-
06:00WA Pearls N - Melbourne N -:-

AUSZTRIA: AVL

17:00Sokol Wien - Tirol Innsbruck -:-
19:00Aich/Dob - UVC Graz -:-
19:00VBK Klagenfurt - TSV Hartberg -:-
19:00Waldviertel - Weiz -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga

15:30Sudstadt/Perchtoldsdorf - Hausmannstatten -:-
16:00Aich/Dob 2 - UVC Graz 2 -:-
17:00Liebenau - VBK Klagenfurt 2 -:-
18:30Linz/Steg - Bisamberg -:-
19:00Leibnitz - Weiz 2 -:-
19:00Waidhofen - VC Mils -:-
19:30hotVolleys - Steyr -:-

AUSZTRIA: AVL - női

14:30Sokol/Post SV N - Wildcats N -:-
18:00Purgstall N - Bisamberg N -:-
18:00Rowa-Moser N - UVC Graz N -:-
19:30Salzburg N - Eisenerz/Trofaiach N -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női

14:00Krottendorf N - Jennersdorf N -:-
15:00Rowa-Moser 2 N - Seekirchen N -:-
17:00Dornbirn N - Linz-Steg 2 N -:-
18:00Hochst N - Muhlviertel N -:-

BELGIUM: Szuperkupa

20:00Roeselare - VDK G. -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

18:00Benatky - Pribram -:-
18:00Karlovarsko - Odolena Voda -:-
19:30Beskydy - Brno -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

11:00Blue Volley Ostrava - Tesla Brno -:-
11:00Hradec Kralove - Praha B -:-
11:00MFF Prague - Ceske Budejovice B -:-
12:30Liberec B - Plzen -:-
13:00Bucovice - Velke Mezirici -:-
13:00CZU Prague - Dobrichovice -:-

DÁNIA: Volleyligaen

14:00DHV Odense - Nordenskov UIF -:-
15:00Hvidovre - Marienlyst-Fortuna -:-

DÁNIA: 1. osztály - nyugat

12:00Aarhus 2 - Aarhus 3 -:-
13:00Bedsted - Skovbakken -:-

DÁNIA: 1. osztály - kelet

14:00Frederiksberg - Holte -:-
14:30DTU - Gentofte 2 -:-
17:00Hvidovre VK 2 - VK Holbaek -:-

DÁNIA: Volleyligaen - női

12:00DHV Odense N - Holte N -:-
14:00ASV Elite N - Lyngby N -:-
14:00Brøndby N - Gentofte N -:-

DÁNIA: 1. osztály - nyugat - női

10:00ASV Aarhus 2 N - Middelfart N -:-
15:00Bedsted N - Skovbakken N -:-
15:30Esbjerg N - Funder N -:-

DÁNIA: 1. osztály - kelet - női

13:00Rosenlund N - Lyngby 2 N -:-
16:30DTU N - Gentofte 2 N -:-

EURÓPA: Schenker League

16:00Parnu - BIGBANK Tartu -:-
16:00RTU - Daugavpils/Ezerzeme -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga

16:00VaLePa - Hurrikaani -:-
16:00Vantaa Ducks - Tiikerit -:-
17:30TUTO - Karelian Hurmos -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - női

16:00Kangasala N - Nurmon Jymy N -:-
16:00OrPo N - Polkky Kuusamo N -:-
16:00Puijo N - LP-Vampula N -:-
16:00Viesti N - LiigaPloki N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A

18:00Toulouse - Nice -:-
19:00Plessis Robinson - Cambrai -:-
20:00Nazaire - Poitiers -:-
20:00Paris - Montpellier -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue B

18:30Martigues - Avignon -:-
19:00Illacaise - Nancy -:-
20:00Ajaccio - France Avenir -:-
20:00Cannes - REC Volley -:-
20:00St-Quentin - Frejus -:-
20:30Lozere - Lyon -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

19:30Advisie/SSS - Limburg -:-
19:30RECO - Huizen -:-
20:00Sliedrecht - Groningen/Lycurgus -:-
20:00Taurus - Vocasa Nijmegen -:-
20:00VCN - Papendal/Arnhem -:-

HORVÁTORSZÁG: Superliga

17:00Mok Mursa - Marsonia -:-
17:00Mok Rovinj - Mladost Ribola Kastela -:-
17:00Sisak - Centrometal -:-
17:00Varazdin - Rijeka -:-

HORVÁTORSZÁG: Prva Liga - női

16:15Olimpik N - Dubrovnik N -:-
17:00Don Bosco N - Mladost II N -:-
17:00Drenova N - Pula N -:-
17:00HAOK Zagreb N - Zadar N -:-
17:00Sinj N - Varazdin N -:-

IZLAND: Mizunodeild

16:00Throttur Nes - Vestri -:-
17:00HK Kopavogur - Akureyri -:-

IZLAND: Mizunodeild - női

16:00Afturelding N - Völsungur N -:-
19:00HK Kopavogur N - Akureyri N -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga

17:00Olimpia Sulecin - Krispol Wrzesnia -:-
18:00BAS Bialystok - Swidnik -:-
18:00Bedzin - Gwardia Wroclaw -:-
18:00Bydgoszcz - Siedlce -:-
18:00Chrobry Glogow - AGH Krakow -:-
18:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - Norwid Czestochowa -:-
18:00Spala - Legia Varsó -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga - női

17:00Bialystok N - San Jaroslaw N -:-
17:00Energetyk Poznan N - Mogilno N -:-
17:00Mielec N - Nowy Dwor Mazowiecki N -:-
17:00PMKS Sokolow SA Nike Wegrow N - Sosnowiec N -:-
17:00SMS PZPS Szczyrk N - Solna Wieliczka N -:-
17:00Stezyca N - Karpaty Mosir Krosno N -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga

17:30Netzhoppers - Giesen -:-
20:00Herrsching - Düren -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak

19:00ETV Hamburg - Mondorf -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női

15:00ETV Hamburg N - Dingden N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél - női

19:00Altdorf N - Waldgirmes N -:-
19:00Planegg-Krailling N - SV Lohhof N -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

15:00OSI - Førde -:-
15:30NTNUI - Torvastad -:-
16:00Tromsø - Viking -:-

NORVÉGIA: Eliteserien - női

13:00NTNUI Volley N - Koll N -:-
13:30Tromso N - Viking TIF N -:-
16:00Volda N - Randaberg N -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

15:00Dinamo Moszkva - Novoszibirszk -:-
15:00Orenburg - Zenit Szentpétervár -:-
15:00Zenit Kazany - Novokujbisevszk -:-

OROSZORSZÁG: Vysshaya League А

12:00Tyumen - Kama -:-
14:00Cseljabinszk - Lokomotiv Izumrud -:-
16:00Jaroszlavl - Groznij -:-
16:00Volzhanin Kostroma - Iszkra -:-
17:00Avtomobiliszt - CSZKA Moszkva -:-
17:00IzhGTU Izsevszk - Magnitka-Universitet -:-
17:00MGTU Moszkva - Akademija Kazan -:-
17:00Tarhan - Barnaul -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga - női

14:00Uralocska-NTMK N - Odincovo N -:-
17:00Leningradka N - Jeniszej N -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato Nacional

17:00Mamede - SC Caldas -:-
17:00Santo Tirso - Sporting de Espinho -:-
18:00Castelo Maia GC - Academica de Espinho -:-
18:00Esmoriz GC - Alvares -:-
18:00Sporting CP - Vitoria -:-
19:00Viana - A. J. F. Bastardo -:-
21:30Leixoes SC - Benfica -:-

SPANYOLORSZÁG: SuperLiga

18:30Voleibol Teruel - Rio Duero Soria -:-
19:00Manacor - Voley Palma -:-
19:30Almeria - Conqueridor Valencia -:-
19:30Emeve Lugo - Boiro -:-
19:30Guaguas - Melilla -:-

SPANYOLORSZÁG: Szuperliga - női

18:00Cajasol N - CV Kiele Socuellamos N -:-
18:00Haro Rioja N - Emeve Lugo N -:-
19:00Avarca de Menorca N - Sant Cugat N -:-
19:00La Laguna N - Las Palmas N -:-
19:30CV Madrid N - Alcobendas N -:-

SVÁJC: NLA

17:00Amriswil - Nafels -:-
17:30Lausanne - Luzern -:-
17:30Schonenwerd - Chenois -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien

14:30Sollentuna - Hylte/Halmstad -:-
15:00Lunds - Floby -:-
15:00Uppsala - Vingaker -:-
16:00Falkenberg - Habo -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien - női

14:00IKSU N - Falköping N -:-
15:00Örebro N - Engelholm N -:-
15:00Värnamo N - Linköpings N -:-
17:00Sollentuna N - Hylte/Halmstad N -:-
17:30Lunds VK N - KFUM Goteborg N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

16:00Presov - Prievidza -:-
19:00Myjava - Komarno -:-
19:00VKP Bratislava - Svidnik -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női

15:00Projekt RD SVF N - Nove Mesto nad Vahom N -:-
16:00SVK Pezinok N - UNIZA Zilina N -:-
19:00Brusno N - Slavia Bratislava N -:-
19:00UKF Nitra N - UCM Trnava N -:-
19:30Presov N - VKP Bratislava N -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL

19:00Crnuce - OK Maribor -:-
19:00Fuzinar - Pomgrad -:-
19:00Salonit Anhovo - ACH Ljubljana -:-
20:00Calcit Kamnik - Triglav Kranj -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL - női

17:00Grosuplje N - GEN-I Volley NG N -:-
19:00Formula Formis N - Krim N -:-
20:15Nova KBM Branik N - Aliansa N -:-

TÖRÖKORSZÁG: Efeler Ligi

12:00Cizre Bld - Bursa -:-
13:00Fenerbahce - Develi -:-
13:00Hatay B.Sehir - Galatasaray -:-
13:00Ziraat Bankasi - Tursad -:-
14:00Hekimoglu Bursa - Arkasspor -:-
15:00Altekma - Belediye Plevne -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.