FRISSÍTÉS

Röplabda » Ma » Minden mérkőzés

ANGLIA: Szuperliga

17:00Durham - London Polonia -:-
17:30Richmond Docklands - Malory Eagles -:-

ANGLIA: Szuperliga - női

13:30Malory Eagles N - London Orcas N -:-
14:30Durham N - Polonia London N -:-
16:00Cambridge N - Nottingham N -:-

ARGENTÍNA: Copa ACLAV

23:00UPCN - Ateneo -:-

AUSZTRIA: AVL

19:30Weiz - UVC Graz -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga

14:30VBK Klagenfurt 2 - Weiz 2 -:-
16:00hotVolleys - TSV Hartberg -:-
17:00Steyr - Wolfurt -:-
17:30Akad. Graz - Roadrunners/Perchtoldsdorf -:-
18:00SV Salzburg - Tirol Innsbruck -:-
18:00Wr. Neustadt - Hausmannstatten -:-
18:30UVC Graz 2 - Liebenau -:-
19:00Bisamberg - Enns -:-
19:00St. Pölten - Oberndorf -:-
19:00VC Mils - Lenzing -:-

AUSZTRIA: AVL - női

16:30SG TI-Volley N - Linz-Steg N -:-
19:00Brunnenbau N - Eisenerz/Trofaiach N -:-
19:00Wildcats N - SG SVS Post N -:-
20:30Salzburg N - VC Tirol N -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női

15:00Wolfsberg N - Villach N -:-
16:00Dornbirn N - Purgstall N -:-
16:00UVC Graz 2 N - Liebenau N -:-
16:30Bisamberg N - Linz-Steg 2 N -:-
16:30Brunnenbau 2 N - SG Eisenerz/Trofaiach 2 N -:-
17:00VBK Klagenfurt N - ATSE Graz N -:-
18:00Jennersdorf N - Wildcats 2 N -:-
18:00Seekirchen N - Oberndorf N -:-
19:00Bruckl N - Hausmannstatten N -:-

BELGIUM: EuroMillions League

20:30Haasrode Leuven - Roeselare -:-
20:30Lindemans Aalst - Waremme -:-
20:30VDK G. - Achel -:-

BELGIUM: Belga Kupa - női

20:30Asterix Avo N - Charleroi N -:-
20:30Oostende N - Gent N -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premijer liga

18:00Jedinstvo - Borac -:-
18:00Kakanj - Domaljevac -:-

BRAZÍLIA: Superliga

01:30Funvic - Minas 3:1
20:00Blumenau - Sada Cruzeiro -:-
21:00Volei Ribeirao - Maringa -:-
22:00Ponta Grossa - Volei Renata -:-
23:00America Volei - UM Itapetininga -:-

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

23:00Flamengo N - Osasco N 2:3
23:00Pinheiros N - Curitiba Volei N 0:3
21:00Sao Caetano N - Fluminense N -:-
23:00Valinhos N - Barueri N -:-

BULGÁRIA: SuperLiga

16:00Dunav - Montana -:-
16:00Slaviya Sofia - Levszki Szófia -:-
17:00Neftohimic Burgas - Dobrudja -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

16:30Ostrava - Odolena Voda -:-
17:00Usti - Kladno -:-
17:00Zlin - Liberec -:-
18:00Ceske Budejovice - Karlovarsko -:-
18:00Praha - Beskydy -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga - női

17:00Olomouc N - VK Liberec N -:-
17:00Olymp Prague N - TJ Sokol Sternberk N -:-
17:00Prostejov N - Selmy Brno N -:-
18:00Prerov N - Ostrava N -:-

DÁNIA: Volleyligaen

14:00Middelfart - Amager -:-
15:00Gentofte - Aarhus -:-
16:00Aalborg Volley - Vestsjaelland -:-

DÁNIA: 1. osztály - nyugat

14:00Lyseng - Randers -:-
14:00Skovbakken - Bedsted -:-
15:00Ikast - Aarhus 2 -:-

DÁNIA: 1. osztály - kelet

15:00Køge - Frederiksberg -:-

DÁNIA: Volleyligaen - női

13:00Køge N - Vestsjaelland N -:-
14:00Brøndby N - Holte N -:-
16:00Fortuna Odense N - Frederiksberg N -:-
17:00Gentofte N - Aarhus Volleyball N -:-

DÁNIA: 1. osztály - nyugat - női

14:00Aalborg Volley N - Bedsted N -:-
14:00Fortuna Odense 2 N - Esbjerg N -:-
17:00Ikast N - ASV Aarhus 2 N -:-

DÁNIA: 1. osztály - kelet - női

11:00Køge 2 N - Amager N -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság

06:00Woori - Hyundai Skywalkers -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női

08:00IBK N - GS Caltex N -:-

ÉSZTORSZÁG: Meeste Liiga

11:00Noortekoondis - Jarvamaa -:-
12:00Tallinn II - Eesti Maaulikooli -:-
12:00Tallin University - Saaremaa 2 -:-
13:30Liider - Neemeco -:-
14:00Valio Voru - Rakvere -:-

EURÓPA: MEVZA

17:00HAOK Mladost (Cro) - Waldviertel (Aut) -:-
18:00ACH Ljubljana (Slo) - OK Maribor (Slo) -:-
19:00SK Posojilnica (Aut) - Mladost Brcko (Bih) -:-

EURÓPA: MEVZA - női

17:00Kastela N (Cro) - Nova KBM Branik N (Slo) -:-
19:00Calcit Kamnik N (Slo) - Brcko N (Bih) -:-
19:30Mladost N (Cro) - GEN-I Volley NG N (Slo) -:-

EURÓPA: Schenker League

16:00Pere Leib Tartu - Jekabpils -:-

EURÓPA: Balti Liiga - női

15:00Ausrine KKSC N - TTU N -:-
16:00VK miLATss N - Noortekoondis N -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga

14:30ETTA - Akaa -:-
16:00Karelian Hurmos - Savo -:-
16:00VaLePa - Loimu -:-
16:00Vantaa Ducks - Hurrikaani -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - női

16:00OrPo N - Hameenlinna N -:-
16:00Puijo N - LiigaPloki N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A

17:00Cannes - Nice -:-
18:00Paris - Toulouse -:-
19:30Poitiers - Tours -:-
20:00Chaumont - Tourcoing -:-
20:00Montpellier - Ajaccio -:-
20:00Nantes - Rennes -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue B

18:00Illacaise - Nancy -:-
18:00Plessis Robinson - Martigues -:-
20:00Cambrai - Lozere -:-
20:00St-Quentin - Frejus -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A - női

17:00France Avenir 2024 N - Vandoeuvre N -:-
19:00Saint-Raphael N - Mougins N -:-
19:30Marcq Baroeul N - Paris N -:-
20:00Chamalierois N - RC Cannes N -:-
20:00Le Cannet N - Nantes N -:-
20:00TFOC N - Beziers N -:-
20:00Venelles N - Mulhouse N -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1

17:00Foinikas Syroy - Elpis Ampelokipi -:-
17:30Kifisia - Pamvochaikos -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1 - női

17:00Markopoulo N - Olympiakos N -:-
18:00ASP Thetis N - Ilisiakos N -:-
18:00Pannaxiakos N - Panathinaikos N -:-
19:00AO Porfiras N - PAOK N -:-
19:00Aris N - Evosmou N -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

19:30Advisie/SSS - Draisma -:-
19:30Papendal/Arnhem - RECO -:-
19:30Sliedrecht - Taurus -:-
20:30Orion - Vocasa Nijmegen -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

20:00Dros/Alterno N - Zwolle N -:-
20:00Sneek N - Apollo 8 N -:-

HORVÁTORSZÁG: Superliga

17:00Rijeka - Mok Rovinj -:-
17:00Varazdin - Zadar -:-
18:00Centrometal - Trnje -:-
19:00Sisak - Marsonia -:-
20:00Mok Mursa - Split -:-

HORVÁTORSZÁG: Superliga - női

13:00Olimpik N - Brda N -:-
19:30Rijeka N - ZOK Osijek N -:-

HORVÁTORSZÁG: Prva Liga - női

16:00Nova Gradiska N - Dinamo Zagreb N -:-
17:30Don Bosco N - Mladost II N -:-
18:00Zadar N - Drenova N -:-
19:00Karlovac N - Veli Vrh N -:-

JAPÁN: V.League

4. játszmaFC Tokyo - Nagano 2:1
2. játszmaJTEKT - Suntory Sunbirds 1:0
06:00Panasonic Panthers - Nagoya -:-
07:00Oita Miyoshi - Toray Arrows -:-
08:00JT Thunders - Osaka Sakai -:-

JAPÁN: V.League - női

04:00Body Queenseis N - JT Marvelous N 0:3
1. játszmaDenso Airybees N - Himeji Victorina N -:-
2. játszmaNEC Red Rockets N - Okayama Seagulls N 0:1
07:00Ageo N - Kurobe Aqua Fairies N -:-
07:00Hitachi N - Hisamitsu Springs N -:-
07:00Toray Arrows N - PFU Blue Cats N -:-

KATAR: Röplabda Liga

14:00Al-Rayyan - Al Shamal -:-
15:30Al Khor - Qatar Sports -:-

KÍNA: CVL - női - Alsóház

09:00Sichuan N - Henan N -:-
12:30Hebei N - Fujian N -:-

KÍNA: CVL - női - Felsőház

09:00Bayi N - Shanghai N -:-
09:00Jiangsu ECE N - Guangdong N -:-
09:00Liaoning N - Bohai N -:-
09:00Shandong N - Beijing N -:-

LENGYELORSZÁG: PlusLiga

14:45Jastrzebski - GKS Katowice -:-
17:30Kedzierzyn-Kozle - Olsztyn -:-
20:30Verva Warszawa - Gdansk -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga

17:00Krispol Wrzesnia - Politechnika Lublin -:-
17:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - Strzelce Opolskie -:-
18:00Siedlce - Chrobry Glogow -:-
18:00Spala - Stal Nysa -:-

LENGYELORSZÁG: Liga Siatkowki - női

15:00Rzeszow N - Radom N -:-
16:00Chemik Police N - MKS Kalisz N -:-
18:00Bielsko-Biala N - LKS Lodz N -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga - női

17:00Budowlani Torun N - Energetyk Poznan N -:-
17:00Czestochowianka N - Joker Swiecie N -:-
17:00KS AZS Gliwice N - Solna Wieliczka N -:-
17:00Ostrowiec Swietokrzyski N - SMS PZPS Szczyrk N -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga

14:00Jelgava NSC - RTU -:-
15:00Vecumnieki - Jekabpils -:-
17:00Aizpute - Kuldigas -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga - női

12:00Marupes N - Jelgava N -:-
14:00Jelgava N - Babite N -:-
16:00Riga VS N - Marupes N -:-
18:00Babite N - Riga VS N -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

17:00Budaörsi DSE N - Diósgyőri VTK N -:-
18:00UTE N - BRSE N -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga

18:00Friedrichshafen - BR Volleys -:-
18:00Netzhoppers - Rottenburg -:-
19:00Giesen - Alpenvolleys Haching -:-
19:00Luneburg - Eltmann -:-
20:00Buhl - Düren -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak

18:00Moerser - Lindow/Gransee -:-
19:00Bitterfeld - Mondorf -:-
19:30Braunschweig - Warnemünde -:-
20:00Essen - VCO Berlin -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél

14:00Friedrichshafen 2 - Unterhaching II -:-
19:00Leipzig - Delitzsch -:-
19:30Schwaig - VI Frankfurt -:-
20:00Freiburg - VC Gotha -:-
20:00Hammelburg - Karlsruhe -:-
20:00Mimmenhausen - Gonsenheim -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női

17:30Dresdner SC N - NawaRo Straubing N -:-
18:00Erfurt N - Aachen N -:-
19:00SC Schweriner N - Potsdam N -:-
19:00Vilsbiburg N - Stuttgart N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női

17:00Stralsund N - Koln N -:-
19:00Oythe N - Essen-Borbeck N -:-
19:30Borken N - Dingden N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél - női

14:00Vilsbiburg II N - Allgau Sonthofen N -:-
16:00Waldgirmes N - Grimma N -:-
19:30Stuttgart II N - Neuwied N -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

13:00OSI - Askim -:-
16:00Førde - Randaberg -:-
16:30Tromsø - Koll -:-

NORVÉGIA: Eliteserien - női

14:00Førde N - Koll N -:-
14:00Tromso N - Volda N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1

18:00Piacenza - Ravenna -:-

OLASZORSZÁG: Serie A2

20:30Lagonegro - Materdomini Castellana -:-
20:30Reggio Emilia - Brescia -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1 - női

20:30Bergamo N - Brescia N -:-
20:30Casalmaggiore N - Cuneo N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A2 - női

17:00Club Italia N - Cutrofiano N -:-
17:00Roma N - Mondovi N -:-
17:00Torino N - Trentino N -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

13:00Nizhnevartovsk - Kemerovo -:-
14:00Novokujbisevszk - Belgorod -:-
15:00Novij Urengoj - Szurgut régió -:-
16:00ASK N. Novgorod - Zenit Kazany -:-
18:00Dinamo-Lo - Novoszibirszk -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga - női

11:00Jeniszej N - Krasznodar N -:-
17:30Kalinyingrád N - Metar Chelyabinsk N -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato Honda

16:00Clube K - Benfica -:-
16:00Leixoes SC - Ginastica -:-
16:00Sporting de Espinho - Sporting CP -:-
17:00SC Caldas - Esmoriz GC -:-
19:00A. J. F. Bastardo - Vitoria Guimaraes -:-
19:00Mamede - Famalicense -:-
19:00Viana - Castelo Maia GC -:-

PORTUGÁLIA: 1. Divisao - női

16:00Boavista N - Clube Kairos N -:-
17:00AJM/FC Porto N - CD Aves N -:-
18:00Braga N - Sporting N -:-
18:00Porto Volei N - Castelo Maia N -:-
19:00Belenenses N - Famalicao N -:-
19:00Leixões N - Vilacondense N -:-

ROMÁNIA: A1 divízió

12:30Dinamo Bukarest - Gloria Buzau -:-
14:30U. Cluj - Campia Turzii -:-
16:00Unirea Dej - Timisoara -:-

ROMÁNIA: A1 divízió - női

12:30U. Cluj N - Dinamo Bukarest N -:-
15:30Rapid Bukarest N - Voluntari N -:-
16:00Medgidia N - Stiinta Bacau N -:-
17:00Alba Blaj N - Lugoj N -:-

SPANYOLORSZÁG: SuperLiga

17:00Grau - Almeria -:-
17:30Emeve Lugo - Rio Duero -:-
19:00Manacor - Voleibol Teruel -:-
19:00Vecindario - Ibiza -:-
19:00Voley Palma - Santanderina -:-
19:30Melilla - Almoradi -:-

SPANYOLORSZÁG: Szuperliga - női

17:00Las Palmas N - Haro Rioja N -:-
18:00CV Kiele Socuellamos N - Algar Surmenor N -:-
19:00Avarca de Menorca N - La Laguna N -:-
19:00Logrono N - Alcobendas N -:-
19:30CV Madrid N - Barca N -:-

SVÁJC: NLA

17:00Amriswil - Luzern -:-
17:30Lausanne - Schonenwerd -:-
18:00Chenois - Nafels -:-
18:00TSV Jona - Basel -:-

SVÁJC: NLA - női

17:00Aesch Pfeffingen N - Schaffhausen N -:-
17:30NUC Volleyball N - Geneve N -:-
17:30Toggenburg N - Val-de-Travers N -:-
19:00Lugano N - Cheseaux N -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien

14:30Sollentuna - Vingaker -:-
15:00Sater - Sodertelge -:-
16:00Habo - Orkelljunga -:-
17:00Falköping - Hylte/Halmstad -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien - női

14:00Falköping N - Lunds VK N -:-
14:00Gislaved N - Linköpings N -:-
15:00Lindesberg N - Värnamo N -:-
17:00Sollentuna N - Svedala N -:-

SZERBIA: Liga

18:00Novi P. - Crvena zvezda -:-
19:00Mladi Radnik - Jedinstvo -:-

SZERBIA: Liga - női

17:30Vizura N - Klek N -:-
18:00Ub N - Crvena zvezda N -:-
19:00Stara Pazova N - Partizan N -:-
20:00Beograd N - Tent N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

17:00Presov - Prievidza -:-
18:00Komarno - Nitra -:-
18:00Svidnik - Zvolen -:-
18:00Trencin - Kosice -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női

17:00Brusno N - Presov N -:-
18:30Pezinok N - UCM Trnava N -:-
20:00Nove Mesto nad Vahom N - UKF Nitra N -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL

19:00Krka - Hoce -:-
19:00Pomgrad - Sostanj -:-
19:30Crnuce - Salonit Anhovo -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL - női

19:00Formula Formis N - Ankaran N -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. osztály - női

16:30Eczacibasi N - Vakifbank N -:-

UKRAJNA: Szuperliga

19:30Novator Khmelnitsky - Barkom -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.