FRISSÍTÉS

Röplabda » Ma » Minden mérkőzés

ARGENTÍNA: LVA

01:00Ateneo - UPCN 3:2
01:30Monteros - Obras Pocito 1:3
00:30Gigantes del Sur - PSM Voley -:-

AUSZTRIA: AVL

19:00Weiz - SK Posojilnica 2:3
20:00VBK Klagenfurt - Waldviertel 0:3

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premijer liga

18:00Borac - Bijeljina -:-
19:00Domaljevac - Maglic Foca -:-

BRAZÍLIA: Superliga

23:00Sesi - Montes Claros 3:0

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

1. játszmaPraia Clube N - Curitiba Volei N 0:0
00:00Minas N - Pinheiros N -:-

BULGÁRIA: SuperLiga

17:00Cserno More - Pirin Razlog 1:3
17:00Slaviya Sofia - CSZKA Szófia 0:3
17:15Marek Dupnitsa - Dunav 3:0
17:30Levszki Szófia - Neftohimic Burgas 3:2
17:30Montana - Dobrudja 3:1

BULGÁRIA: Szuperliga - női

14:00Slaviya Sofia N - Levszki Szófia N 1:3

CIPRUS: Opap Championship

19:00Anorthosis - APOEL 3:0
19:00ENP - Salamina 0:3
19:00Karava - Anagennisis 0:3
19:00Omonia Nicosia FC - Pafos 3:2

DÁNIA: 1. osztály - kelet

20:30DTU - Frederiksberg 1:3

DÁNIA: Dán Kupa - női

20:00Aalborg N - Vestsjaelland N 0:3

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság

11:00Woori - Kepco 3:0

EURÓPA: MEVZA - női

19:00Brcko N (Bih) - Kastela N (Cro) 3:0

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga

17:30Savo - Karelian Hurmos 3:1

FRANCIAORSZÁG: Ligue A

20:00Tourcoing - Sète 3:2

FRANCIAORSZÁG: Ligue B

20:30Nazaire - St-Quentin 3:0

KATAR: Röplabda Liga

14:00Al Sadd - Al Shamal 0:3
15:30Al Gharafa - Al-Rayyan 0:3

LENGYELORSZÁG: PlusLiga

20:30Jastrzebski - Zawiercie 3:0

LENGYELORSZÁG: Liga Siatkowki - női

17:30Bydgoszcz N - LKS Lodz N 0:3

MAGYARORSZÁG: NB I - női

18:00UTE N - Haladás N 3:1

NORVÉGIA: Eliteserien

19:00Askim - OSI 1:3

OROSZORSZÁG: Vysshaya League А

15:00MGTU Moscow - Din. Moscow 2 3:0

SZERBIA: Liga

17:00Jedinstvo - Nis 0:3

SZERBIA: Liga - női

19:00Spartak Subotica N - Beograd N 3:1

SZLOVÁKIA: Extraliga

18:00Prievidza - Myjava 3:0

SZLOVÉNIA: 1. DOL

20:00OK Maribor - Krka 3:0

SZLOVÉNIA: Szlovén Kupa - női

19:00GEN-I Volley NG N - Nova KBM Branik N -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. osztály - női

16:30Nilufer Bld. N - Ankara Karayollari N 3:2

UKRAJNA: Szuperliga - női

16:00Volyn Lutsk N - Bilozgar Meduniversitet N 3:1
16:00Zaporizhya N - Ternopil N 1:3
18:00Prometey N - Regina N 3:0

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.