FRISSÍTÉS

Röplabda » Ma » Minden mérkőzés

ARGENTÍNA: LVA

00:30Gigantes del Sur - UPCN -:-

ARGENTÍNA: Liga - női - Első szakasz

01:00Banco Provincia N - San Lorenzo N 0:3
01:00Estud. de La Plata N - Mupol N 3:0
01:30Club Rosario N - Boca Juniors N 0:3

AUSZTRIA: AVL - Alsóház

17:00Sokol Wien - Amstetten NO -:-
17:00Weiz - VBK Klagenfurt -:-

AUSZTRIA: AVL - Felsőház

19:00Aich/Dob - UVC Graz -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga

16:00SK Posojilnica 2 - TSV Hartberg -:-
17:00Hausmannstatten - Akad. Graz -:-
18:00Lenzing - Tirol Innsbruck -:-
18:00Wr. Neustadt - hotVolleys -:-
19:00Bisamberg - Oberndorf -:-
19:00Enns - Wolfurt -:-
19:00St. Pölten - SV Salzburg -:-
19:00VC Mils - Steyr -:-
19:30Liebenau - Weiz 2 -:-
19:45Roadrunners/Perchtoldsdorf - UVC Graz 2 -:-

AUSZTRIA: AVL - női

14:30SG SVS Post N - VC Tirol N -:-
16:30SG TI-Volley N - UVC Graz N -:-
18:30Linz-Steg N - Eisenerz/Trofaiach N -:-
19:00Hartberg N - Salzburg N -:-
19:00Wildcats N - Brunnenbau N -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női

15:00Dornbirn N - Brunnenbau 2 N -:-
15:00Purgstall N - SU Inzingvolley N -:-
16:00Linz-Steg 2 N - SG Eisenerz/Trofaiach 2 N -:-
16:30Bisamberg N - Oberndorf N -:-
16:30Wildcats 2 N - Villach N -:-
17:00Liebenau N - ATSE Graz N -:-
18:00Jennersdorf N - VBK Klagenfurt N -:-
18:00Seekirchen N - SG SVS hotVolleys N -:-
19:00Bruckl N - Wolfsberg N -:-
19:30Hausmannstatten N - Akad. Graz N -:-

BELGIUM: EuroMillions League

20:30Lindemans Aalst - Roeselare -:-
20:30Prefaxis Menen - Waremme -:-
20:30VDK G. - Haasrode Leuven -:-

BELGIUM: Liga A - női

20:30Antwerp N - Oudegem N -:-
20:30Asterix Avo N - Tongeren N -:-
20:30Charleroi N - Oostende N -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premijer liga

16:00Tempo - Jedinstvo -:-
17:00Borac - Kakanj -:-
19:00Domaljevac - Bosna -:-

BRAZÍLIA: Superliga

20:00Minas - Volei Renata -:-

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

23:30Barueri N - Flamengo N 3:0
00:00Fluminense N - SESC-RJ N 0:3
00:00Minas N - Valinhos N 3:0
00:00Pinheiros N - Osasco N 1:3
23:00Sao Caetano N - Praia Clube N -:-

BULGÁRIA: SuperLiga

17:30Hebar - Cserno More -:-

BULGÁRIA: Szuperliga - női

16:00Rakovski N - Kazanlak N -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

15:00Usti - Ostrava -:-
17:00Kladno - Karlovarsko -:-
17:00Zlin - Ceske Budejovice -:-
18:00Brno - Liberec -:-
18:00Praha - Pribram -:-
19:30Beskydy - Odolena Voda -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga - női

17:00Frydek-Mistek N - Ostrava N -:-
17:00Olymp Prague N - Prerov N -:-
17:00TJ Sokol Sternberk N - Prostejov N -:-
18:00KP Brno N - VK Liberec N -:-

DÁNIA: 1. osztály - nyugat

17:00Ikast - Skovbakken -:-

DÁNIA: Dán Kupa

15:00Aarhus - Aalborg Volley -:-

DÁNIA: 1. osztály - nyugat - női

15:00Ikast N - Aalborg Volley N -:-
15:30Esbjerg N - ASV Aarhus 2 N -:-

DÁNIA: 1. osztály - kelet - női

14:00KSV N - Holte N -:-

DÁNIA: Dán Kupa - női

13:00ASV Aarhus N - Fortuna Odense N -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság

3. játszmaKB Stars - Hyundai Skywalkers 1:1

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női

08:00GS Caltex N - Expressway Co N -:-

EURÓPA: MEVZA

18:00ACH Ljubljana (Slo) - Mladost Brcko (Bih) -:-
18:00Mladost Kastel Luksic (Cro) - OK Maribor (Slo) -:-

EURÓPA: MEVZA - női

19:00Calcit Kamnik N (Slo) - Kastela N (Cro) -:-

EURÓPA: Schenker League

15:00Biolars/Olaine - Pere Leib Tartu -:-
16:00Saaremaa - Tallinn -:-
17:00Jekabpils - Limbazi -:-
18:00RTU - TTU -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: A divízió

15:00Energia - Stroitel Minsk -:-
15:00Legion Obuhovo - Mapid Minsk -:-
15:30Mogilev - Bate-BGUFK -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Női bajnokság - Első szakasz

13:00Mogilev N - Minszk 2 -:-
14:30Zsemcsuzsina N - Lokomotiv Pribuzhe N -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga

14:30ETTA - VaLePa -:-
16:00Loimu - Vantaa Ducks -:-
16:00Savo - Hurrikaani -:-
16:00Tiikerit - Akaa -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - női

16:00Kangasala N - Puijo N -:-
16:00LiigaPloki N - LP-Vampula N -:-
16:00WoVo N - Hameenlinna N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A

16:30Toulouse - Ajaccio -:-
19:30Poitiers - Rennes -:-
19:30Tours - Chaumont -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue B

18:00Illacaise - Martigues -:-
18:00Plessis Robinson - Frejus -:-
20:00Cambrai - Nancy -:-
20:30Lozere - Nazaire -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A - női

17:00France Avenir 2024 N - Venelles N -:-
19:00Saint-Raphael N - TFOC N -:-
20:00Chamalierois N - Mougins N -:-
20:00Le Cannet N - Paris N -:-
20:00Mulhouse N - Vandoeuvre N -:-
20:30Beziers N - Marcq Baroeul N -:-
20:45RC Cannes N - Nantes N -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1

16:00Panathinaikos - OFI -:-
18:00Elpis Ampelokipi - Pamvochaikos -:-
18:30Iraklis - Alexandropolis -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1 - női

17:00Markopoulo N - Aris N -:-
18:00ASP Thetis N - Thira N -:-
18:00Evosmou N - AO Porfiras N -:-
19:00Panathinaikos N - Ilisiakos N -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

19:30Advisie/SSS - Vocasa Nijmegen -:-
19:30RECO - Zaanstad -:-
20:00Draisma - Taurus -:-
20:00Groningen/Lycurgus - Orion -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

20:00Eurosped N - Sneek N -:-
20:00Sliedrecht N - Zwolle N -:-

HORVÁTORSZÁG: Prva Liga - női

18:30Dubrovnik N - Nova Gradiska N -:-

IZRAEL: Premier League

18:00Aylabon - H. Kfar Saba -:-

JAPÁN: V.League

04:05JT Thunders - Toray Arrows 3:0
05:00Suntory Sunbirds - FC Tokyo 3:0
1. játszmaPanasonic Panthers - Nagano 0:0
08:00Nagoya - JTEKT -:-

JAPÁN: V.League - női - Play Off

04:08Denso Airybees N - Okayama Seagulls N 2:3
07:00JT Marvelous N - Ageo N -:-

LENGYELORSZÁG: PlusLiga

14:45Zawiercie - Kedzierzyn-Kozle -:-
17:30Belchatow - Bydgoszcz -:-
18:00ElhalasztvaGdansk - Slepsk Suwalki -:-
20:30GKS Katowice - Olsztyn -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga

15:30AGH Krakow - Spala -:-
16:00Jaworzno - Strzelce Opolskie -:-
17:00Bielsko-Biala - Lechia Tomaszow Mazowiecki -:-
17:00Norwid Czestochowa - Krispol Wrzesnia -:-
18:00Chrobry Glogow - Kluczbork -:-
18:00Siedlce - Stal Nysa -:-

LENGYELORSZÁG: Liga Siatkowki - női

17:00Radom N - Budowlani Lodz N -:-
17:00Rzeszow N - Wisla Warszawa N -:-
18:30MKS Kalisz N - Pila N -:-

LENGYELORSZÁG: I. Liga - női

16:00SMS PZPS Szczyrk N - Tarnow N -:-
17:00Joker Swiecie N - Energetyk Poznan N -:-
17:00TörölveSan Jaroslaw N - Budowlani Torun N -:-
19:00Czestochowianka N - KS AZS Gliwice N -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga - Alsóház

11:00Jelgava NSC - Riga -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga - Felsőház

12:00Jekabpils - Ozolnieki -:-
15:00Daugavpils - RTU -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga - női

17:00Murjani N - RSU-MVS N -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - Felsőház

19:00Pénzügyőr SE - Fino Kaposvár SE -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

16:00MTK Budapest N - MCM Kaposvári N -:-
18:00TFSE N - SZBBRA N -:-
18:00UTE N - Fatum-Nyíregyháza N -:-
18:30Budaörsi DSE N - Penta-Gödöllői Röplabda Club N -:-
19:00Diósgyőri VTK N - DSZC-Eötvös N -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga

19:00Herrsching - Rottenburg -:-
19:30Düren - Giesen -:-
19:30Friedrichshafen - Luneburg -:-
20:00Buhl - UV Frankfurt -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak

18:00Lindow/Gransee - Warnemünde -:-
19:00Bitterfeld - Braunschweig -:-
19:30Moerser - Baden -:-
19:30Mondorf - Bocholt -:-
20:00Kiel - Essen -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél

15:30Friedrichshafen 2 - Leipzig -:-
19:00Gonsenheim - VI Frankfurt -:-
19:00Grafing - Freiburg -:-
20:00Hammelburg - Schwaig -:-
20:00Karlsruhe - Delitzsch -:-
20:00Mimmenhausen - VC Gotha -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női

17:00Erfurt N - SC Schweriner N -:-
18:00Aachen N - Dresdner SC N -:-
19:00Suhl N - USC Münster N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női

17:00Stralsund N - VCO Berlin N -:-
18:00Dingden N - Ostbevern N -:-
19:30Borken N - Oythe N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél - női

15:00Vilsbiburg II N - Planegg-Krailling N -:-
19:00Neuwied N - Holz N -:-
19:00SV Lohhof N - Waldgirmes N -:-
19:30Allgau Sonthofen N - VCO Dresden N -:-
19:30Stuttgart II N - Grimma N -:-

NORVÉGIA: Eliteserien - női

15:30Tromso N - Koll N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1

15:00Vibo Valentia - Piacenza -:-
20:30Monza - Latina -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1 - női

20:30Casalmaggiore N - Conegliano N -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

15:00Novij Urengoj - Kemerovo -:-
15:00Zenit Kazany - Nizhnevartovsk -:-
16:00ASK N. Novgorod - Zenit St. Petersburg -:-
16:00Dinamo Moszkva - Dinamo-Lo -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato Honda

17:00SC Caldas - Famalicense -:-
18:00Benfica - Vitoria Guimaraes -:-
18:00Esmoriz GC - Sporting de Espinho -:-
18:00Leixoes SC - A. J. F. Bastardo -:-
18:00Sporting CP - Clube K -:-
19:00Mamede - Castelo Maia GC -:-
20:00Ginastica - Viana -:-

PORTUGÁLIA: 1. Divisao - női

17:00AJM/FC Porto N - Belenenses N -:-
17:00CD Aves N - Sporting N -:-
17:00Vilacondense N - Castelo Maia N -:-
18:00Braga N - Clube Kairos N -:-
18:00Famalicao N - Leixões N -:-
18:00Porto Volei N - Boavista N -:-

ROMÁNIA: A1 divízió

16:00Arcada Galati - Timisoara -:-
16:00Gloria Buzau - Craiova -:-
16:00Stiinta Baia Mare - Campia Turzii -:-
16:00U. Cluj - Unirea Dej -:-
17:00Zalau - Dinamo Bukarest -:-

ROMÁNIA: A1 divízió - női

15:00Targoviste N - Voluntari N -:-
17:00Alba Blaj N - Medgidia N -:-
17:30Lugoj N - Rapid Bukarest N -:-
18:00Belor Galati N - U. Cluj N -:-

SPANYOLORSZÁG: SuperLiga

17:30Almoradi - Almeria -:-
17:30Emeve Lugo - Grau -:-
18:00Melilla - Voley Palma -:-
19:00Ibiza - Santanderina -:-
19:00Manacor - Rio Duero -:-
19:00Vecindario - Voleibol Teruel -:-

SPANYOLORSZÁG: Szuperliga - női

17:00Las Palmas N - Logrono N -:-
18:00CV Kiele Socuellamos N - Avarca de Menorca N -:-
18:00Haro Rioja N - La Laguna N -:-
19:30CV Madrid N - Sant Cugat N -:-

SVÁJC: NLA

17:30Lausanne - Amriswil -:-
18:00Chenois - Schonenwerd -:-
18:00Lutry-Lavaux - Nafels -:-

SVÁJC: NLA - női

17:00Aesch Pfeffingen N - Geneve N -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien

15:00Sater - Falkenberg -:-
16:00Habo - Sollentuna -:-
16:00Sodertelge - Linköpings -:-
17:30Lunds - Vingaker -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien - női

15:00Lindesberg N - Hylte/Halmstad N -:-
15:00Svedala N - Lunds VK N -:-
15:00Värnamo N - Gislaved N -:-

SZERBIA: Liga

18:00Novi P. - Partizan -:-
19:00Mladi Radnik - Radnicki -:-

SZERBIA: Liga - női

17:00Partizan N - Zeleznicar N -:-
18:00Ub N - Spartak Subotica N -:-
19:00Beograd N - Klek N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - Alsóház

17:00Presov - Myjava -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - Felsőház

18:00Svidnik - Komarno -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Alsóház

18:00Brusno N - UCM Trnava N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Felsőház

17:00Slavia Bratislava N - Nove Mesto nad Vahom N -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL

18:00Triglav Kranj - Crnuce -:-
19:00Krka - Sostanj -:-
20:00Pomgrad - Salonit Anhovo -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL - női

17:00Luka Koper N - Ankaran N -:-
19:30Grosuplje N - Nova KBM Branik N -:-

TÖRÖKORSZÁG: Efeler Ligi

11:00Fenerbahce - Arkasspor -:-
12:00Arhavi Bld. - Spor Toto -:-
12:00Istanbul BB - Sorgun -:-
13:30Belediye Plevne - Galatasaray -:-
14:00Inegol - Ziraat Bankasi -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. osztály - női

14:00Fenerbahce N - Besiktas N -:-

UKRAJNA: Szuperliga

10:00Lokomotiv Kharkiv - Sertse Podillya -:-
10:00Novator Khmelnitsky - Yurakademiya -:-
12:30Zhytychi Zhytomyr - Burevisnyk -:-

UKRAJNA: Szuperliga - női

10:00Polesie Zhytomyr N - Volyn Lutsk N -:-
10:00Regina N - Bilozgar Meduniversitet N -:-
11:00Peduniversitet-SHVSM N - Ternopil N -:-
12:00Prometey N - Zaporizhya N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.