FRISSÍTÉS

Röplabda » Ma » Minden mérkőzés

ARGENTÍNA: LVA

00:30Ciudad - Gigantes del Sur 1:3
02:10UPCN - Personal Bolivar 3:1

ARGENTÍNA: Liga - női - Első szakasz

01:30Gimnasia N - Velez Sarsfield N 3:0
00:00River Plate N - Club Rosario N -:-

AUSZTRIA: AVL - Play Off

19:00Amstetten NO - Ried -:-

BRAZÍLIA: Superliga

23:00Ponta Grossa - Maringa 3:2
23:00Sesi - Minas 0:3
00:00Blumenau - America Volei 2:3
00:00Funvic - Volei Renata 3:1
00:00SESC-RJ - Sada Cruzeiro 1:3

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

00:00Curitiba Volei N - Pinheiros N 3:1
00:00Fluminense N - Sao Caetano N 3:0
00:00Osasco N - Flamengo N 3:1
23:30Barueri N - Valinhos N -:-

BULGÁRIA: SuperLiga

17:00Slaviya Sofia - Pirin Razlog -:-
17:30Hebar - Dobrudja -:-

BULGÁRIA: Szuperliga - női

14:00Slaviya Sofia N - Kazanlak N 2:3
16:30Levszki Szófia N - Maritsa Plovdiv N -:-

CIPRUS: Opap Championship - 5-8. hely

19:00Anagennisis - APOEL -:-

CIPRUS: Opap Championship - Play Off

19:00Anorthosis - Pafos -:-
19:00Salamina - Omonia Nicosia FC -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

17:30Pribram - Usti -:-

DÁNIA: Dán Kupa

13:00Marienlyst - Nordenskov UIF 3:2
17:00Gentofte - Aarhus -:-

DÁNIA: Dán Kupa - női

15:00Holte N - Brøndby N -:-
19:00ASV Elite N - Gentofte N -:-

DÉL-AMERIKA: Dél-amerikai Klubbajnokság - női

23:00Praia Clube N - Boca Juniors N 3:2
02:00Minas N - San Lorenzo N 3:0
21:00Boca Juniors N - UC Boliviana N -:-
00:00Praia Clube N - Minas N -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság

11:00Samsung Blue Fangs - Rush & Cash 1:3

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - női

17:00WoVo N - Kuortane N -:-
17:30Hameenlinna N - Puijo N -:-
17:30Kangasala N - LiigaPloki N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A - női

20:00Saint-Raphael N - Paris N -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női - Felsőház

19:30FAST N - Eurosped N -:-

IZRAEL: Premier League

12:45KK Tel Aviv - H. Kfar Saba 0:3

LENGYELORSZÁG: PlusLiga

17:30Bedzin - GKS Katowice -:-
20:30Cuprum - Olsztyn -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - Felsőház

20:00Debreceni EAC - Pénzügyőr SE -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

18:30Jászberényi RK N - MTK Budapest N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1

19:30Vibo Valentia - Padova -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

3. játszmaNizsnyevartyovszk - Novokujbisevszk 1:1

SZERBIA: Liga - Alsóház

18:30Crvena zvezda - Jedinstvo -:-
19:00Ribnica - Novi P. -:-

SZERBIA: Liga - női - Alsóház

20:00Klek N - Beograd N -:-

SZERBIA: Liga - női - Felsőház

18:00Ub N - Crvena zvezda N -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL - női - Felsőház

19:00Aliansa N - Calcit Kamnik N -:-

TÖRÖKORSZÁG: Efeler Ligi

2. játszmaSpor Toto - Galatasaray 0:1

UKRAJNA: Szuperliga

1. játszmaLokomotiv Kharkiv - VNAU 0:0
17:00Novator Khmelnitsky - Zhytychi Zhytomyr -:-
17:30Sertse Podillya - Yurakademiya -:-
19:00Barkom - Burevisnyk -:-

UKRAJNA: Szuperliga - női

1. játszmaBilozgar Meduniversitet N - Khimik N 0:0
1. játszmaPeduniversitet-SHVSM N - Polesie Zhytomyr N 0:0
1. játszmaVolyn Lutsk N - Zaporizhya N 0:0
17:00Ternopil N - Prometey N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.