FRISSÍTÉS

Röplabda » Ma » Oddsok

ANGLIA: Szuperliga

12:30Malory Eagles - Essex Blaze -:-
14:45Tendring - Wessex -:-
19:00Newcastle - London Polonia -:-

ANGLIA: Szuperliga - női

15:30Malory Eagles N - Cambridge N -:-
16:00Nottingham N - Polonia London N -:-
17:00Tendring N - Wessex N -:-

ARGENTÍNA: LVA

00:30Gigantes del Sur - PSM Voley -:- [ 1.07 | 7.50 ]
01:00Ciudad - River Plate -:- [ 1.72 | 2.00 ]

AUSZTRIA: AVL

18:00Ried - SG SVS Sokol -:- [ 1.07 | 7.50 ]
18:30Niederosterreich - UVC Graz -:- [ 4.00 | 1.22 ]

AUSZTRIA: 2. Bundesliga

14:00Steyr - Lenzing -:-
15:30hotVolleys - UVC Graz 2 -:-
17:00St. Pölten - VC Mils -:-
17:00SV Salzburg - Enns -:-
17:00TSV Hartberg - Wr. Neustadt -:-
18:30VBK Klagenfurt 2 - Roadrunners/Perchtoldsdorf -:-
19:00Oberndorf - Wolfurt -:-
19:00Weiz 2 - Hausmannstatten -:-
19:30Liebenau - SK Posojilnica 2 -:-

AUSZTRIA: AVL - női

18:00VC Tirol N - SG TI-Volley N -:-
19:00Brunnenbau N - SG SVS Post N -:-
19:00Eisenerz/Trofaiach N - UVC Graz N -:-
19:30Hartberg N - Wildcats N -:-
19:30Salzburg N - Linz-Steg N -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női

15:00Wolfsberg N - UVC Graz 2 N -:-
16:00SG SVS hotVolleys N - Linz-Steg 2 N -:-
16:00SU Inzingvolley N - Bisamberg N -:-
16:30Brunnenbau 2 N - Purgstall N -:-
16:30SG Eisenerz/Trofaiach 2 N - Oberndorf N -:-
17:00Liebenau N - Wildcats 2 N -:-
18:00Seekirchen N - Dornbirn N -:-

BELGIUM: EuroMillions League

20:30Lindemans Aalst - Achel -:-
20:30Maaseik - Haasrode Leuven -:-
20:30Prefaxis Menen - VDK G. -:-

BELGIUM: Liga A - női

19:30Tchalou N - Oudegem N -:-
20:30Gent N - Asterix Avo N -:-
20:30Tongeren N - Oostende N -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premijer liga

18:00Borac - Bijeljina -:-
19:00Domaljevac - Maglic Foca -:-
16:00Modrica - Tempo -:-
18:00Kakanj - Jedinstvo -:-

BRAZÍLIA: Superliga

22:00Caramuru Volei - Volei Ribeirao -:- [ 4.50 | 1.16 ]
22:30Funvic - Montes Claros -:- [ 1.02 | 11.00 ]
23:00Sada Cruzeiro - Maringa -:- [ 1.10 | 6.50 ]
00:00Blumenau - Minas -:- [ 4.50 | 1.16 ]

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

2. játszmaPraia Clube N - Curitiba Volei N 1:0 [ 1.02 | 11.00 ]
1. játszmaMinas N - Pinheiros N 0:0 [ 1.07 | 7.50 ]
01:30Flamengo N - SESC-RJ N -:- [ 8.50 | 1.05 ]
23:00Sesi Bauru N - Barueri N -:- [ 1.53 | 2.37 ]

BULGÁRIA: SuperLiga

17:30Hebar - Arda Kardzhali -:-

BULGÁRIA: Szuperliga - női

14:00Perun Varna N - Rakovski N -:-
16:00Maritsa Plovdiv N - CSZKA Szófia N -:-
17:00Kazanlak N - Beroe N -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

16:00Brno - Usti -:- [ 1.28 | 3.50 ]
18:00Karlovarsko - Odolena Voda -:- [ 1.04 | 9.00 ]
18:00Praha - Zlin -:- [ 1.11 | 6.00 ]

CSEHORSZÁG: Extraliga - női

17:00Olymp Prague N - Prerov N -:- [ 1.12 | 5.50 ]
17:00Ostrava N - VK Liberec N -:- [ 1.28 | 3.50 ]
17:00Prostejov N - KP Brno N -:- [ 1.25 | 3.75 ]
18:30Selmy Brno N - Frydek-Mistek N -:- [ 1.01 | 12.00 ]

DÁNIA: Volleyligaen

14:00Middelfart - Aarhus -:-
15:00Gentofte - Marienlyst -:-
16:00Aalborg HIK - Hvidovre -:-

DÁNIA: 1. osztály - nyugat

13:00DHV Odense - Randers -:-

DÁNIA: Dán Kupa

17:00Ikast - Ishoj -:-

DÁNIA: Volleyligaen - női

14:00Brøndby N - Aarhus Volleyball N -:-
17:00Gentofte N - Fortuna Odense N -:-

DÁNIA: 1. osztály - nyugat - női

17:00DHV Odense N - Esbjerg N -:-
19:00Ikast N - Fortuna Odense 2 N -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság

06:00KB Stars - KAL Jumbos -:- [ 4.00 | 1.22 ]

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női

08:00Expressway Co N - IBK N -:- [ 2.75 | 1.40 ]

ÉSZTORSZÁG: Meeste Liiga

12:00Kiili - Noortekoondis -:-
12:00Tallin University - Valio Voru -:-
13:00Neemeco - Eesti Maaulikooli -:-
13:00Rakvere - Tallinn II -:-
13:00Saaremaa 2 - Jarvamaa -:-

EURÓPA: MEVZA

18:00HAOK Mladost (Cro) - Calcit Kamnik (Slo) -:-
19:00Mladost Brcko (Bih) - Mladost Kastel Luksic (Cro) -:-
19:00SK Posojilnica (Aut) - OK Maribor (Slo) -:-

EURÓPA: MEVZA - női

19:00Calcit Kamnik N (Slo) - Mladost N (Cro) -:-

EURÓPA: Schenker League

15:00Biolars/Olaine - RTU -:-
17:00Jekabpils - Tallinn -:-

EURÓPA: Balti Liiga - női

15:00Ausrine KKSC N - Riga VS N -:-
15:00Tartu Ulikool N - Alytus N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: A divízió

12:00Stroitel Minsk - Zapadnij Bug -:-
14:00Marco Vitebsk - Bate-BGUFK -:-
15:00Szoligorszk - Mapid Minsk -:-
16:00Energia - Legion Obuhovo -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga

16:00Hurrikaani - Lakkapaa -:- [ 1.02 | 11.00 ]
16:00VaLePa - Vantaa Ducks -:- [ 1.03 | 10.00 ]

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga - női

16:00LiigaPloki N - OrPo N -:- [ 1.10 | 6.50 ]
16:00LP-Vampula N - Hameenlinna N -:- [ 1.50 | 2.50 ]
16:00Puijo N - Kangasala N -:- [ 11.00 | 1.02 ]

FRANCIAORSZÁG: Ligue A

19:00Toulouse - Nantes -:- [ 1.44 | 2.62 ]
19:30Poitiers - Chaumont -:- [ 2.75 | 1.40 ]
19:30Tours - Paris -:- [ 1.12 | 5.50 ]
20:00Ajaccio - Rennes -:- [ 3.40 | 1.30 ]
20:00Montpellier - Cannes -:- [ 1.20 | 4.33 ]
20:00Narbonne - Nice -:- [ 1.44 | 2.62 ]

FRANCIAORSZÁG: Ligue B

18:00Plessis Robinson - France Avenir -:-
20:00Cambrai - Illacaise -:-
20:00Martigues - Nancy -:-
20:30Lozere - Frejus -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A - női

17:00France Avenir 2024 N - Marcq Baroeul N -:- [ 8.50 | 1.05 ]
19:00Saint-Raphael N - Venelles N -:- [ 3.00 | 1.36 ]
20:00Le Cannet N - Chamalierois N -:- [ 1.12 | 5.50 ]
20:00Mougins N - Vandoeuvre N -:- [ 3.50 | 1.28 ]
20:00Paris N - Mulhouse N -:- [ 10.00 | 1.03 ]
20:00TFOC N - RC Cannes N -:- [ 5.50 | 1.12 ]
20:30Beziers N - Nantes N -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1

15:00Olympiakos - Alexandropolis -:-
16:00Elpis Ampelokipi - Kifisia -:-
17:00Pamvochaikos - Foinikas Syroy -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1 - női

17:00GS Ilioupolis N - Olympiakos N -:-
17:00Markopoulo N - Pannaxiakos N -:-
17:30Evosmou N - Ilisiakos N -:-
18:00ASP Thetis N - AO Porfiras N -:-
18:00Thira N - PAOK N -:-
19:00Aris N - Panathinaikos N -:-

HORVÁTORSZÁG: Superliga

13:00Trnje - Varazdin -:-
17:00Rijeka - Sisak -:-
17:00Split - Mok Rovinj -:-
18:00Centrometal - Zadar -:-
18:00Mok Mursa - Marsonia -:-

HORVÁTORSZÁG: Superliga - női

19:00Marina Kastela N - Olimpik N -:-
19:30Rijeka N - Brda N -:-
20:00Split N - Vukovar N -:-

HORVÁTORSZÁG: Prva Liga - női

18:00Nova Gradiska N - Mladost II N -:-
20:00Karlovac N - Drenova N -:-

JAPÁN: V.League

04:00Nagoya - Nagano -:-
05:00Osaka Sakai - JT Thunders -:-
05:00Suntory Sunbirds - Toray Arrows -:-
07:00JTEKT - Panasonic Panthers -:-
08:00FC Tokyo - Oita Miyoshi -:-

JAPÁN: V.League - női

04:00Himeji Victorina N - Body Queenseis N -:-
04:00NEC Red Rockets N - JT Marvelous N -:-
05:00Okayama Seagulls N - Toray Arrows N -:-
07:00Ageo N - Hitachi N -:-
07:00Denso Airybees N - Kurobe Aqua Fairies N -:-
08:00Hisamitsu Springs N - PFU Blue Cats N -:-

KATAR: Röplabda Liga

14:00Qatar Sports - Police Club -:-
15:30Al-Wakra - Al Khor -:-

KÍNA: CVL - női

09:00Bayi N - Beijing N -:- [ 2.62 | 1.44 ]
09:00Guangdong N - Tianjin N -:- [ 4.00 | 1.22 ]
09:00Jiangsu ECE N - Yun Nan University N -:- [ 1.03 | 10.00 ]
09:00Shanghai N - Shandong N -:- [ 1.16 | 4.50 ]
09:00Sichuan N - Liaoning N -:- [ 11.00 | 1.02 ]
12:30Hebei N - Zhejiang Kaiyuan N -:- [ 8.50 | 1.05 ]

LENGYELORSZÁG: PlusLiga

14:45Slepsk Suwalki - Olsztyn -:- [ 2.20 | 1.61 ]
17:30Bydgoszcz - GKS Katowice -:- [ 3.25 | 1.33 ]

LENGYELORSZÁG: I. Liga

17:00Jaworzno - Bielsko-Biala -:-
17:00Strzelce Opolskie - Politechnika Lublin -:-
18:00Chrobry Glogow - Lechia Tomaszow Mazowiecki -:-
18:00Siedlce - Spala -:-

LENGYELORSZÁG: Liga Siatkowki - női

18:00Legionowo N - Radom N -:- [ 1.12 | 5.50 ]

LENGYELORSZÁG: I. Liga - női

17:00Karpaty Mosir Krosno N - Joker Swiecie N -:-
17:00KS AZS Gliwice N - Tarnow N -:-
17:00MKS Jaroslaw N - Czestochowianka N -:-
17:00Solna Wieliczka N - Opole N -:-

LETTORSZÁG: Nacionala Liga

12:00RTU - Kuldigas -:-
14:00Jelgava NSC - Ozolnieki -:-
17:00Aizpute - Ventspils -:-

MAGYARORSZÁG: NB I

16:00Debreceni EAC - Fino Kaposvár SE -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

15:00Vasas Óbuda N - MCM Kaposvári N -:-
16:00MTK Budapest N - Jászberényi RK N -:-
17:00Palota RSC N - SZBBRA N -:-
18:00Penta-Gödöllői Röplabda Club N - Diósgyőri VTK N -:-
18:30Budaörsi DSE N - MÁV Előre SC N -:-
18:30DSZC-Eötvös N - TFSE N -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga

18:00Netzhoppers - Giesen -:- [ 1.66 | 2.10 ]
19:30Düren - Luneburg -:- [ 1.44 | 2.62 ]
19:30Friedrichshafen - Rottenburg -:- [ 1.05 | 8.50 ]
20:00Buhl - Herrsching -:- [ 2.75 | 1.40 ]

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak

18:00Lindow/Gransee - Mitteldeutschland -:-
19:00Bitterfeld - Essen -:-
19:30Moerser - Schuttorf -:-
19:30Mondorf - Braunschweig -:-
20:00Kiel - Baden -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél

15:30Grafing - VC Gotha -:-
19:00Gonsenheim - Leipzig -:-
20:00Delitzsch - Kriftel -:-
20:00Hammelburg - Freiburg -:-
20:00Karlsruhe - Schwaig -:-
20:00Mimmenhausen - Unterhaching II -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - észak - női

17:00Stralsund N - Borken N -:-
19:00Essen-Borbeck N - VCO Berlin N -:-
19:30Dingden N - Emlichheim N -:-
20:00Bad Laer N - Leverkusen N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - dél - női

15:00Vilsbiburg II N - VCO Dresden N -:-
19:00Neuwied N - Wiesbaden II N -:-
19:30Allgau Sonthofen N - Waldgirmes N -:-
19:30Stuttgart II N - Dingolfing N -:-

NÉMETORSZÁG: DVV Kupa - női

17:30Dresdner SC N - Aachen N -:- [ 2.20 | 1.61 ]
19:00Suhl N - Vilsbiburg N -:- [ 3.25 | 1.33 ]
19:30Stuttgart N - Erfurt N -:- [ 1.01 | 12.00 ]

NORVÉGIA: Eliteserien

13:00Viking - Koll -:-
16:00NTNUI - Randaberg -:-
16:30Tromsø - Førde -:-

NORVÉGIA: Eliteserien - női

11:00Viking TIF N - Koll N -:-
13:00Volda N - Oslo N -:-
14:00Tromso N - Førde N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1

18:00Padova - Latina -:- [ 1.30 | 3.40 ]

OLASZORSZÁG: Serie A1 - női

20:30UYBA Busto Arsizio N - Cuneo N -:- [ 1.07 | 7.50 ]

OROSZORSZÁG: Szuperliga

14:00Novij Urengoj - Jeniszej Krasznojarszk -:- [ 1.06 | 8.00 ]
14:00Novokujbisevszk - Zenit St. Petersburg -:- [ 10.00 | 1.03 ]
14:00Szurgut régió - Kemerovo -:- [ 4.00 | 1.22 ]
15:00Belgorod - Ufa -:- [ 1.57 | 2.25 ]
15:00Zenit Kazany - Dinamo-Lo -:- [ 1.04 | 9.00 ]
16:00ASK N. Novgorod - Nizhnevartovsk -:- [ 1.40 | 2.75 ]
16:00Dinamo Moszkva - Novoszibirszk -:- [ 1.66 | 2.10 ]

OROSZORSZÁG: Vysshaya League А

15:00Din. Moscow 2 - MGTU Moscow -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga - női

13:00Metar Chelyabinsk N - Szahalin N -:- [ 2.62 | 1.44 ]
18:00Kalinyingrád N - Jeniszej N -:- [ 1.04 | 9.00 ]

PORTUGÁLIA: Campeonato Honda

16:00Leixoes SC - Famalicense -:-
18:00Esmoriz GC - A. J. F. Bastardo -:-
19:00Castelo Maia GC - Sporting de Espinho -:-
19:00Ginastica - SC Caldas -:-
19:00Mamede - Clube K -:-
19:00Sporting CP - Benfica -:-
19:00Viana - Vitoria Guimaraes -:-

PORTUGÁLIA: 1. Divisao - női

16:00Castelo Maia N - Sporting N -:-
17:00AJM/FC Porto N - Boavista N -:-
17:00Belenenses N - Vilacondense N -:-
18:00Leixões N - Clube Kairos N -:-
19:00Braga N - CD Aves N -:-
19:00Porto Volei N - Famalicao N -:-

ROMÁNIA: A1 divízió - női

12:00Voluntari N - Pitesti N -:-
12:30Rapid Bukarest N - Medgidia N -:-
16:00Stiinta Bacau N - Belor Galati N -:-
16:00Targoviste N - Lugoj N -:-

SPANYOLORSZÁG: SuperLiga

17:30Almoradi - Palma Volley -:-
19:00Ibiza - Grau -:-
19:00Manacor - Melilla -:-
19:00Vecindario - Emeve Lugo -:-
19:30Almeria - Santanderina -:-
19:30Rio Duero - Voleibol Teruel -:-

SPANYOLORSZÁG: Szuperliga - női

18:00Haro Rioja N - Logrono N -:-
19:00Algar Surmenor N - Sant Cugat N -:-
19:00La Laguna N - Alcobendas N -:-
19:30CV Madrid N - CV Kiele Socuellamos N -:-

SVÁJC: NLA

14:30Basel - Lutry-Lavaux -:- [ 1.30 | 3.40 ]
17:00Amriswil - Nafels -:- [ 1.20 | 4.33 ]
18:00Chenois - TSV Jona -:- [ 1.40 | 2.75 ]

SVÁJC: NLA - női

16:30Franches Montagnes N - Cheseaux N -:- [ 1.53 | 2.37 ]
17:30Geneve N - Lugano N -:- [ 2.62 | 1.44 ]
17:30Toggenburg N - Schaffhausen N -:- [ 7.50 | 1.07 ]
17:30Val-de-Travers N - NUC Volleyball N -:- [ 4.50 | 1.16 ]
18:00Aesch Pfeffingen N - Dudingen N -:- [ 1.40 | 2.75 ]

SVÉDORSZÁG: Elitserien

14:00Vingaker - Sollentuna -:-
14:30Lunds - Hylte/Halmstad -:-
16:00Linköpings - Falkenberg -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien - női

13:00Linköpings N - Gislaved N -:-
17:00Falköping N - Lindesberg N -:-
17:00Lunds VK N - Hylte/Halmstad N -:-
17:00Svedala N - Sollentuna N -:-

SZERBIA: Liga

18:00Partizan - Crvena zvezda -:- [ 1.83 | 1.83 ]
18:00Radnicki - Subotica -:- [ 1.83 | 1.83 ]
18:00Vojvodina - Novi P. -:-
19:00Ribnica - Mladi Radnik -:-

SZERBIA: Liga - női

18:00Tent N - Zeleznicar N -:-
18:00Ub N - Stara Pazova N -:-
18:00Vizura N - Partizan N -:-
19:00Klek N - Crvena zvezda N -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

17:00Presov - Nitra -:-
18:00Trencin - Komarno -:-
18:30Kosice - Zvolen -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női

17:00Slavia Bratislava N - UKF Nitra N -:-
18:30Pezinok N - Brusno N -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL

19:00Pomgrad - Triglav Kranj -:-
19:00Sostanj - Salonit Anhovo -:-
20:00Hoce - Crnuce -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL - női

17:00Formula Formis N - Nova KBM Branik N -:-
19:30Grosuplje N - Aliansa N -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. osztály - női

13:00THY N - Aydin Bld. Spor N -:- [ 1.36 | 3.00 ]
14:00Beylikduzu N - Besiktas N -:- [ 7.50 | 1.07 ]
16:00Yesilyurt N - Eczacibasi N -:- [ 11.00 | 1.02 ]
17:00Vakifbank N - Galatasaray N -:- [ 1.08 | 7.00 ]

UKRAJNA: Szuperliga - női

10:00Zaporizhya N - Ternopil N -:-
11:00Volyn Lutsk N - Bilozgar Meduniversitet N -:-
12:00Prometey N - Regina N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.