FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

AFRIKA: CAF Konföderációs Kupa - Play Off

15:00Cotonsport - Jaraaf -:-
15:00Orlando - Raja Casablanca -:-
18:00Pyramids - Enyimba -:-
18:00Sfaxien - JS Kabylie -:-

ALBÁNIA: Első osztály - Osztályozó csoport

15:00Koplik - Beselidhja Lezha -:-
15:00Partizani II - Erzeni -:-

ALGÉRIA: 1. divízió

17:00Magra - Mlila -:-
17:00Relizane - Setif -:-
18:00Bel Abbes - Bordj Bou Arreridj -:-
18:00Constantine - Paradou -:-
18:00Hussein Dey - Biskra -:-
18:00Tlemcen - Chlef -:-
18:00USM Alger - Saoura -:-

ALGÉRIA: U21-es bajnokság

11:00Bel Abbes U21 - Bordj Bou Arreridj U21 1:1
11:00Constantine U21 - Paradou U21 0:0
11:00Hussein Dey U21 - Biskra U21 4:2
11:00Magra U21 - Mlila U21 2:0
11:00ElhalasztvaMedea U21 - MC Alger U21 -:-
11:00RC Relizane U21 - Setif U21 0:2
11:00ElhalasztvaSkikda U21 - Belouizdad U21 -:-
11:00Tlemcen U21 - Chlef U21 1:0
11:00USM Alger U21 - Saoura U21 1:0

ANDORRA: Primera Divisió - Bajnokság Play-Off

16:30FC Santa Coloma - Sant Julia -:-
16:30Inter Escaldes - Atletic Escaldes -:-

ANDORRA: Primera Divisió - Osztályozó csoport

11:30Penya - UE Santa Coloma 0:4
11:30UE Engordany - Carroi 1:1

ANGLIA: Premier League

45+'Crystal Palace - Aston Villa 1:2
15:05Tottenham - Wolves -:-
17:30West Brom - Liverpool -:-
20:00Everton - Sheffield Utd -:-

ANGLIA: National League

31'Stockport - Torquay 0:0

ANGLIA: FA Kupa - női

45+'Blackburn N - Charlton N 0:0
45+'Brighton N - Huddersfield N 3:0
45+'Manchester United N - Leicester N 1:0
16'Birmingham N - Southampton N 0:0
15:00Manchester City N - West Ham N -:-
15:00Tottenham N - Sheffield Utd N -:-
16:00Arsenal N - Crystal Palace N -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Caala - Primeiro de Agosto -:-
16:00Santa Rita - Academica -:-
17:00Wiliet - Progresso -:-

ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional - Play Off

02:00Colon - Talleres Cordoba 2:1b.u.
17:00Velez Sarsfield - Racing Club -:-
22:30Boca Juniors - River Plate -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

02:00CA Mitre - Agropecuario 1:2
17:00Villa Dalmine - Almagro -:-
20:00Almirante Brown - Gimnasia Mendoza -:-
20:00Brown Adrogue - Deportivo Moron -:-
20:00Guillermo Brown - Ferro -:-
20:00San Telmo - Santamarina -:-
21:00San Martin S.J. - Club A. Guemes -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal

19:30Gimnasia y Tiro - Gimnasia E.R. -:-
19:30Sansinena - Olimpo -:-
20:00CDJU Gualeguaychu - Douglas Haig -:-
20:00Circulo Deportivo - Cipolletti -:-
20:00Desamparados - Club Sportivo Penarol -:-
20:30Def. Pronunciamiento - Central Norte -:-
20:30Huracan Las Heras - Ciudad Bolivar -:-
20:30Juventud Unida Universitario - Deportivo Madryn -:-
20:30Sportivo Belgrano - Chaco For Ever -:-
21:00Camioneros Buenos Aires - Sol de Mayo -:-
21:00Defensores Belgrano VR - Crucero del Norte -:-
21:45Sarmiento Resistencia - Racing Cordoba -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Apertura

20:00UAI Urquiza - Fenix -:-
20:30Deportivo Armenio - Villa San Carlos -:-

ARGENTÍNA: Primera C - Apertura

20:00Atlas - Victoriano A. -:-
20:00Central Cordoba - Argentino de Merlo -:-
20:00Club Lujan - Real Pilar -:-
20:00Midland - General Lamadrid -:-

ARGENTÍNA: Primera A - női - Apertura

14:00El Porvenir N - Racing Club N -:-
15:00Lanus N - Defensores de Belgrano N -:-
16:00Excursionistas N - Comunicaciones N -:-

ARUBA: Division di Honor

00:00Deportivo Nacional - Racing Club Aruba 0:0
02:00Bubali - Dakota 1:2
00:00La Fama - Estrella -:-

AUSZTRÁLIA: A-League

08:05Melbourne City - Wellington Phoenix 2:2
10:10Adelaide United - Brisbane Roar 1:0
72'Perth Glory - WS Wanderers 4:1

AUSZTRÁLIA: NPL Northern NSW

06:30Valentine - Edgeworth E. 0:4
08:30ElmaradCharlestown Azzurri - Newcastle Olympic 1:1

AUSZTRÁLIA: NPL NSW

06:30Wollongong Wolves - Rockdale 1:1
07:00Sydney Utd - Sydney Olympic 3:1
08:00APIA Tigers - Blacktown 0:1
10:30Sydney U21 - Marconi 3:3

AUSZTRÁLIA: NPL Queensland

08:15Sunshine Coast Wanderers - Eastern Suburbs 3:1
10:00Brisbane Strikers - Moreton Bay Utd 1:4
10:00Queensland Lions - Peninsula 0:1
10:15Brisbane U21 - Redlands 5:1

AUSZTRÁLIA: NPL Victoria

07:00St Albans - Oakleigh 0:3

AUSZTRÁLIA: Ausztrália Brisbane Premier League

09:00Acacia Ridge - The Gap 1:4
09:00Albany Creek - Centenary Stormers 5:1
09:00St. George Willawong - Univ. of Queensland 5:1

AUSZTRIA: Bundesliga - Bajnokság Play-Off

17:00LASK - Salzburg -:-
17:00Sturm Graz - Rapid Wien -:-
17:00Tirol - Wolfsberger AC -:-

AUSZTRIA: 2. Liga

14:30A. Klagenfurt - Horn -:-
14:30Amstetten - Rapid Wien (Am.) -:-
14:30Austria Lustenau - Liefering -:-
14:30BW Linz - Austria Wien II -:-
14:30FAC Wien - Grazer AK -:-
14:30Kapfenberg - Dornbirn -:-
14:30LASK Juniors - Lafnitz -:-
14:30Vorwärts Steyr - Innsbruck -:-

AUSZTRIA: Bundesliga - női

14:00Südburgenland N - Altenmarkt N -:-

BAHREIN: Bahreini Kupa - Play Off

18:00East Riffa - Al-Muharraq -:-

BELGIUM: Jupiler League - Bajnokság Play-Off

18:30Club Brugge - Antwerpen -:-

BELGIUM: Jupiler League - Konferencia Liga - csoportkör

16'Oostende - Gent 0:0
16:00KV Mechelen - Standard Liege -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

23:15ElhalasztvaRoyal Pari - J. Wilstermann -:-
01:30ElhalasztvaAurora - San Jose -:-
21:00ElhalasztvaAlways Ready - Palmaflor -:-
23:15ElhalasztvaGuabira - Oriente Petrolero -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premier League

17:00Mladost DK - Sarajevo -:-
17:00Radnik Bijeljina - Olimpik Sarajevo -:-
17:00Sloboda - Siroki Brijeg -:-
17:00Tuzla City - Velez Mostar -:-
17:00Zeljeznicar - Borac Banja Luka -:-
17:00Zrinjski - Krupa -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

17:30GOSK Gabela - Zivinice -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Alagoano - Play Off

21:00Alianca - CSE -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Baiano - Play Off

21:00Alagoinhas - Bahia De Feira -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Capixaba - Play Off

20:00Vitoria ES - Real Noroeste -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Play off

02:05Fluminense - Flamengo 1:1

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Taca Rio

16:05Botafogo RJ - Vasco -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Catarinense - Play Off

21:00Marcilio Dias - Chapecoense-SC -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Cearense - Második szakasz

23:00Atletico-CE - Ferroviario 2:2

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho - Első szakasz - play off

21:00Internacional - Gremio -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Goiano - Play Off

21:00Gremio Anapolis - Vila Nova -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Maranhense - Play Off

15:00Sampaio Correa - Moto Club -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Matogrossense - Play Off

15:00Operario VG - Cuiaba Esporte -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro - Play Off

21:00America MG - Atletico-MG -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paraense - Play Off

15:00Tuna Luso - Paysandu -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paraibano

21:00Sao Paulo Crystal - Nacional de Patos -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista - Play Off

21:00Corinthians - Palmeiras -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs

23:15Bragantino - Ponte Preta -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano - Play Off

21:00Sport Recife - Nautico -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Piauiense

14:00AE Altos - Picos -:-
14:00Fluminense-PI - Tiradentes-PI -:-
14:00Julho Esporte - Flamengo PI -:-
14:00Parnahyba - River-PI -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Potiguar - Második szakasz

20:00Palmeira da Una - CE Forca E Luz -:-
20:00Potiguar - ABC -:-
21:00America-RN - Globo -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Rondoniense - Play Off

21:30Guapore - Real Ariquemes -:-
21:30Porto Velho - Uniao Cacoalense -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Roraimense - Második szakasz

00:00Rio Negro - Sao Raimundo RR 1:3

BRAZÍLIA: Campeonato Sul-Matogrossense - Második szakasz

21:00Uniao - Comercial MS -:-

BRAZÍLIA: Brazil Kupa U20

21:00Avai U20 - Palmeiras U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro - női

20:00Bahia N - Sao Jose N -:-
22:00Cruzeiro N - Napoli N -:-
23:00Santos N - Palmeiras N -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro A2 - női

00:00Assermurb N - Ariquemes N 1:4
20:00Bragantino N - Criciuma N -:-
20:00Ceara N - America-RN N -:-
20:00Chapecoense N - Athletico-PR N -:-
20:00Cresspom N - Serc N -:-
20:00Fluminense N - Vila Nova N -:-
20:00Fortaleza N - Tiradentes N -:-
20:00Juventude Conquista N - Mixto N -:-
20:00Nautico N - UD Alagoana N -:-
20:00Ponte Preta N - Farroupilha N -:-
20:00Sport Recife N - Atletico GO N -:-
20:00Vasco N - America Mineiro N -:-
20:00Vitoria N - Paraiso EC N -:-
21:00Iranduba de Amazonia N - Oratorio N -:-
21:00JC N - Cefama N -:-

BULGÁRIA: Parva Liga - Bajnokság Play-Off

19:15Beroe - CSKA 1948 Szófia -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

14:30Dobrudzsa - Jantra Gabrovo -:-
16:45Litex Lovecs - Hebar -:-
16:45Lokomotiv Szófia - Sozopol -:-
17:00Minyor Pernik - Septemvri Simitli -:-
17:00Neftochimic Burgasz - Ludogorec II -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - délkelet

17:00Levszki Karlovo - Marica Plovdiv -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - északkelet

16:00Csernomorec Balcsik - Spartak -:-
16:00Topolitye - Ludogorec III -:-
16:00Usztrem Doncsevo - Dobrics -:-

BULGÁRIA: Harmadosztály - északnyugat

17:00Akademik Svishtov - Szpartak Pleven -:-
17:00Botev Vraca II - Vihar Szlavjanovo -:-
17:00Drenovec - Jantra Polszki Trambes -:-
17:00Levski Lom - Szevlijevo -:-
17:00OFK Levszki - Bdin Vidin -:-
17:00Partizan Cserven Brjag - Lok. Drijanovo -:-
17:00Parva Atomna - Trjavna -:-
17:00Pavlikeni - Etar II -:-
17:00Pestera Galata - Mezdra -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00AS Douanes - USFA -:-
18:00ASEC Koudougou - ASFA Yennega -:-
18:00Kozaf - Salitas -:-
20:15Leopard St.Camille - Royal -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir - Flambeau du Centre -:-
15:00Olympic S. - Le Messager Ngozi -:-
15:00Vital O - Musongati -:-

CHILE: Primera B

22:00ElhalasztvaSan Luis - Lautaro -:-

CIPRUS: Ciprusi bajnokság - Osztályozó csoport

17:00Nea Salamis - Paphos -:-
19:00Paralimni - Achnas -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Off

05:00ElhalasztvaPuntarenas FC - Guanacasteca -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

15:00Pardubice - Plzen -:-
15:00Teplice - České Budějovice -:-
17:00Mlada Boleslav - Sparta Praha -:-
19:30Slavia Praha - Karvina -:-

CSEHORSZÁG: 2. osztály

14:00Vlasim - Chrudim -:-
17:00Varnsdorf - Hradec Kralove -:-

CSEHORSZÁG: 1. osztály - női - Osztályozó csoport

90'Pardubice N - Liberec N 1:1
45+'Dukla Praha N - Lok. Brno N 1:0

DÁNIA: Superliga - Bajnokság Play-Off

45+'Midtjylland - Randers 0:0
16:00FC Köbenhavn - Bröndby -:-
18:00Aarhus - Nordsjaelland -:-

DÁNIA: Superliga - Osztályozó csoport

14:00Aalborg - Horsens -:-

DÁNIA: 1. osztály - Feljutók

15:00Helsingør - Fredericia -:-

DÁNIA: 1. osztály - Osztályozó csoport

14:00Skive IK - F. Amager -:-

DÁNIA: 2. osztály - 2. csoport

45+'Avarta - Tarnby 0:1

DÁNIA: Elitedivisionen - női - Bajnokság Play-Off

14:00Fortuna Hjørring N - Bröndby N -:-
14:00KoldingQ N - Nordsjaelland N -:-
15:00Thisted N - Køge N -:-

DÁNIA: Elitedivisionen - női - Osztályozó

14:00Aarhus N - Sundby N -:-
14:00B93 N - ASA Aarhus N -:-
14:00Odense Q N - Aalborg N -:-

DÉL-AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Bizana Pondo Chiefs - Pretoria Callies -:-
15:00Cape Town All Stars - Cape Umoya United -:-
15:00Free State Stars - Cape Town Spurs -:-
15:00Jomo Cosmos - Richards Bay -:-
15:00Pretoria U. - Royal AM -:-
15:00Sekhukhune - Polokwane -:-
15:00Steenberg United - JDR Stars -:-
15:00TS Sporting - Uthongathi -:-

DÉL-AFRIKA: Diski Challenge

09:30Tshakhuma U23 - Kaizer U23 1:3
87'Mamelodi U23 - Orlando U23 0:0

DÉL-KOREA: K League 1

07:00Jeju - Daegu 1:2
09:30Ulsan Hyundai - Suwon 1:1

DÉL-KOREA: K League 2

09:00ElhalasztvaBusan - Asan -:-
11:30Anyang - Gyeongnam 0:1

DÉL-KOREA: K3 League

08:00Changwon - Gimhae 1:2
08:00Gyeongju KHNP - Ulsan Citizen 2:2

DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁG: LDF

22:00Jarabacoa - Moca -:-

ECUADOR: Liga Pro - Első szakasz

23:30U. Catolica - Delfin 0:1
02:00Emelec - Guayaquil City 1:0
21:00Manta - Macara -:-
23:30LDU Quito - Aucas -:-

É. ÉS K.-AMERIKA: Caribbean Club Championship

23:00Universidad O&M (Dom) - Flames United (Sma) 11:1
02:00Delfines Del Este (Dom) - Metropolitan FA (Pur) 1:1
23:00TörölveAS Le Gosier (Gua) - South East (Dom) -:-
23:00Cavaly (Hai) - Scherpenheuvel (Cur) -:-

EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK: Presidents Cup

17:35Al-Ahli Dubai - Al Nasr -:-

ELEFÁNTCSONTPART: Ligue 1

17:30Racing d'Abidjan - ASEC Mimosas -:-
18:00Tanda - Bouake -:-
20:00SO Armee - SOL -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Play Off

03:00Santa Tecla - FAS 0:1
23:00Luis Angel Firpo - Alianza FC -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:30Milling Hotspurs - Royal Leopards -:-
12:30Tinyosi - Young Buffaloes -:-
15:00Manzini Sea Birds - Green Mamba -:-
15:00Mbabane Swallows - Tambankulu -:-
15:00Mhlume - Malanti Chiefs -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: 1. MFL

16:00Akademija Pandev - Borec -:-
16:00Pelister - Belasica -:-
16:00Renova - Rabotnicki -:-
16:00Shkendija - Shkupi -:-
16:00Sileks - Struga Trim & Lum -:-
16:00Vardar - Makedonija GP -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

14:00Kalju - Paide -:-

ÉSZTORSZÁG: Esiliiga

88'Flora U21 - Elva 1:0
90'Tammeka U21 - Nomme Utd 1:6
89'Tartu Welco - Levadia U21 0:1

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női

89'Parnu JK Vaprus N - Polva Lootos N 1:0

ETIÓPIA: Premier League

09:00Ethiopia Bunna - Sidama Bunna 3:3
14:00Hawassa - Wolkite Kenema -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája - női

21:00Chelsea N - FC Barcelona N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

15:30Szluck - FC Minszk -:-
19:30Dinamo Breszt - Gomel -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga

45+'Belsina - Arszenál Dzsarzsinszk 1:0
15:00Dnyepr Mogiljev - FC Szlonyim -:-
17:00Volna Pinszk - Orsa -:-

FERÖER-SZIGETEK: Premier League

16:00B36 Torshavn - 07 Vestur Sorvagur -:-
16:00Fuglafjördur - Streymur -:-
16:00Klaksvik - Toftir -:-
16:00Runavik - HB Torshavn -:-
16:00Vikingur - TB Tvoroyri -:-

FINNORSZÁG: Ykkonen

16:00Rovaniemi - PK-35 -:-
17:30Ekenas - JIPPO -:-
17:30Gnistan - MuSa -:-

FINNORSZÁG: Kansallinen Liiga - női

13:00ElhalasztvaIlves N - HPS N -:-
15:00Jypk N - PK-35 Vantaa N -:-
15:00KuPS N - TiPS N -:-
16:00Aland Utd N - PK-35 Helsinki N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1

21:00Bordeaux - Lens -:-
21:00Dijon - Nantes -:-
21:00Lille - St. Etienne -:-
21:00Lorient - Metz -:-
21:00Monaco - Rennes -:-
21:00Montpellier - Brest -:-
21:00Nice - Strasbourg -:-
21:00Nimes - Lyon -:-
21:00Olympique de Marseille - Angers -:-
21:00PSG - Reims -:-

GHÁNA: Premier League

17:00Aduana Stars - Medeama -:-
17:00Ashanti Gold - Great Olympics -:-
17:00Inter Allies - Berekum Chelsea -:-
17:00Karela - Eleven Wonders -:-
17:00King Faisal - Bechem United -:-
17:00Liberty - Asante Kotoko -:-
20:00Hearts Of Oak - Elmina Sharks -:-

GIBRALTÁR: National League - Bajnokság Play-Off

16:00St Josephs - Lynx -:-
18:30Lincoln - Lions Gibraltar -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga - Bajnokság Play-Off

18:30AEK Athén - Arisz -:-
18:30Panathinaikosz - Olympiakosz Pireusz -:-
18:30PAOK - Aszterasz Tripolisz -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga 2 - Feljutók

1'Diagorasz - Ionikosz 0:0
13:45Levadiakosz - PAE Chania -:-
13:45Xanthi - Ergotelisz -:-

GÖRÖGORSZÁG: Football League

15:00Episkopi - Kalamata -:-
16:00Ialiszosz - Niki Volosz -:-
16:00Kallithea - Aszpropirgosz Enoszisz -:-
16:00Kavala - Apollon Pontou -:-
16:00Kozani - Almopos -:-
16:00PAE Egaleo - Santorini -:-
16:00Theszprotosz - Pierikosz -:-
16:00Veria - O. Volosz -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 1. csoport

16:00Alexandroypolis - Aetos Orfani -:-
16:00Apollon Paralimniou - Elpida Sapes -:-
16:00Aris Avatou - Anagennisi Thalassias -:-
16:00Didymoteicho - Iraklis -:-
16:00Evosmou - Ethnikos Sochos -:-
16:00F.C. Pandramaikos - Ampelokipon -:-
16:00M. Alexandros Orfaniou - Orfeas Xanthi -:-
16:00TörölveSidirochori - Chrisoupolis -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 2. csoport

16:00Edessaikos - Niki Agkathia -:-
16:00Giannitsza - A. Aszterasz -:-
16:00Nea Kallikrateia - Ethnikos Giannitsa -:-
16:00PAOK Alexandreia - Plagia -:-
16:00PAO Koufalion - Aetos Varvaras -:-
16:00Poseidonas Michanionas - Thyella Sarakinoi -:-
16:00Thermaikos FC - M. Alexandros Trikala -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 3. csoport

16:00Atromitos Palamas - Sellana -:-
16:00Dias Diou - Aetos Makrychoriou -:-
16:00Elassona - Meteora -:-
16:00Ethnikos Neou - Oikonomos -:-
16:00Fikis - Amyntaio -:-
16:00Iraklis Larissza - Karitsa -:-
16:00Karditsza - Kozani -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 4. csoport

16:00Atalanti - Thiseas Agria -:-
16:00Dimitra Efxeinoupolis - GS Almyros -:-
16:00Fokikosz - Dia. Stefanovik -:-
16:00Ipato - Pszachna -:-
16:00Nea Artaki - Opountios Martinou -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 5. csoport

14:00Kerkyra - Prevesza -:-
15:30Thyella Katsikas - Lefkimmi -:-
16:00Agios Matthaios - Panagriniakos -:-
16:00Anagennisi Arta - Asteras Kalirachis -:-
16:00M. Alexandros Kastorias - Acheron Kanalaki -:-
16:00Thyella Monastirakiou - Amvrakikos Loutrou -:-
16:00Tilikratis L. - Mesolongi AE -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 6. csoport

16:00Aittitos Spata - Pannaxiakos -:-
16:00Charavgiakos - Proodeftiki -:-
16:00E. Pireusz - Ano Meras -:-
16:00Ilioupoli - Fosztirasz -:-
16:00Moschato - Panioniosz -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 7. csoport

16:00Aris Skalas - Molaikos -:-
16:00Ermis Meligous - Panarkadikos -:-
16:00Foinikas N. Epidavrou - Agios Ierotheos -:-
16:00Kifisias - Atromitos Chiliomodi -:-
16:00Koronida Koiladas - Rouf Pao -:-
16:00Nafplio - Pangytheatikos -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 8. csoport

12:30Panelefsiniakos - Aetos Loutron -:-
16:00Aias - Keratsini -:-
16:00Mikrasiatiki - Kyanos A. V. -:-
16:00Pyliou - Thyella D. -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 9. csoport

12:30Diagoras Vrachneikon - Pallixouriakos -:-
13:00PAO Varda - Ethnikos Skoulikadou -:-
13:30Panegialiosz - AO Tsilivi -:-
14:00Zakynthos - Nafpaktiakosz A. -:-
16:00Achaiki - Pamisos -:-
16:00Diavolitsi - Thyella Patras -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 10. csoport

16:00Agios Nikolaos - Almyros Gaziou -:-
16:00Aris Rethymnou - Irodotos -:-
16:00Aris Soudas - Damastas -:-
16:00Giouchtas - Atsalenios -:-
16:00Ierapetra - Rethymniakos -:-
16:00Neos Asteras Rethymno - AE Neapolis -:-
16:00Palaiochora - AEEK Inka -:-
16:00Plataniasz - Poros -:-

GRÚZIA: Crystalbet Erovnuli Liga

14:00Samgurali - Shukura -:-
14:00Torpedo Kutaisi - Dila Gori -:-
16:00Dinamo Batumi - Szaburtalo Tbiliszi -:-
16:00Dinamo Tbiliszi - Telavi -:-
16:00Loco. Tbiliszi - Samtredia -:-

GRÚZIA: Erovnuli Liga 2

45+'Bolnisi - Georgia 0:0
45+'Rustavi - Chikhura 2:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Off

02:00Comunicaciones - Iztapa 1:1
23:00Guastatoya - Santa Lucia -:-

GUINEA: Ligue 1

16:30Ashanti GB - Elephant Coleah -:-
16:30Flamme Olympique - Santoba -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

00:00Capoise - Cosmopolites 2:0
22:00America des Cayes - Racing des Gonaives -:-
22:00Ouanaminthe - Rivartibonitienne -:-
22:00Triomphe Liancourt - Arcahaie -:-
23:00Violette - Tempete -:-
00:00Baltimore - Racing Haitien -:-
00:00Real du Cap - Fica -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

14:30AZ Alkmaar - Heracles -:-
14:30Feyenoord - Waalwijk -:-
14:30Heerenveen - Sparta Rotterdam -:-
14:30Twente - Den Haag -:-
14:30Utrecht - PSV Eindhoven -:-
14:30Venlo - FC Emmen -:-
14:30Vitesse - Ajax -:-
14:30Willem II - Sittard -:-
14:30Zwolle - Groningen -:-

HONG KONG: Premier League - Alsóház

09:00Southern District - Happy Valley 2:1
11:30Resources Capital - Hong Kong Rangers 0:6

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

15:00Varazdin - Rijeka -:-
17:05Sibenik - Hajduk Split -:-
19:10Gorica - Dinamo Zagreb -:-

HORVÁTORSZÁG: 2. HNL

17:30Croatia Zmijavci - Opatija -:-
17:30Dragovoljac - Cibalia -:-
17:30Kustosija - Dinamo Zagreb 2 -:-
17:30Orijent - Dubrava -:-
17:30Osijek 2 - Rudes -:-

HORVÁTORSZÁG: 3. HNL - észak

17:30Bistra - Tresnjevka -:-

HORVÁTORSZÁG: 3. HNL - dél

17:00Kamen Ivanbegovina - Hrvace -:-

HORVÁTORSZÁG: 3. HNL - kelet

17:30Kutjevo - Zrinski Jurjevac -:-

IRAK: Szuperliga

15:30Al Kahraba - Al Simawa -:-
15:30Alsinaat Alkahrabaiya - Al Diwaniya -:-
15:30Al Zawraa - Al-Qassim -:-
18:00Naft Missan - Al Quwa Al Jawiya -:-
20:30Al Minaa - Al Shorta -:-

IRÁN: Pro League

16:50Sepahan - Mes Rafsanjan -:-
16:55Naft M.I.S - Machine Sazi -:-
16:55Saipa - Peykan -:-

IZLAND: Pepsideild

21:15Leiknir - Fylkir -:-
21:15Vikingur Reykjavik - Breidablik -:-

IZLAND: Izlandi Kupa - női

16:00Afturelding N - Grotta N -:-
16:00KR Reykjavik N - Augnablik N -:-
16:00Sindri N - Fjardab/Hottur/Leiknir N -:-

JAPÁN: J1 League

08:00Kawasaki - Sapporo 2:0
10:00Gamba Osaka - Urawa 0:3

JAPÁN: J2 League

07:00Kyoto - Mito 1:0
07:00Omiya Ardija - Okayama 0:0
07:00Yamagata - Ehime 1:0
08:00Machida - Albirex Niigata 2:1
08:00Verdy - Kitakyushu 2:0

JAPÁN: J3 League

06:00Grulla Morioka - Gifu 0:2
06:00Imabari - Kamatamare 1:1
06:00YSCC - Tegevajaro Miyazaki 0:2
07:00Fukushima Utd - Vanraure 2:0
07:00Kumamoto - Nagano 2:0
07:00Toyama - Azul Claro Numazu 3:0

JAPÁN: Nadeshiko League - női

05:00Harima Albion N - Nittaidai N 0:3
06:00Yamato Sylphid N - Angeviolet Hiroshima N 1:2
06:00Yokohama FC Seagulls N - Kunoichi N 1:3
07:00Setagaya Sfida FC N - FC Takatsuki Speranza N 3:3

JORDÁNIA: Premier League

17:00Shabab Al Ordon - Maan -:-
19:30Sahab - Al Ramtha -:-

KAMBODZSA: C-League

10:30ElhalasztvaAsia Euro United - Boeung Ket -:-
10:30Prey Veng - Soltilo Angkor 6:0

KENYA: Premier League

14:00Gor Mahia - Nairobi City -:-
14:00Mathare Utd. - Vihiga United -:-
14:00Sofapaka - Wazito -:-
14:00ElhalasztvaWestern Stima - Sofapaka -:-
15:00ElhalasztvaGor Mahia - Bandari -:-

KÍNA: Szuperliga - Első szakasz

88'Shanghai Port - Dalian Pro 2:0
14:00ElhalasztvaBeijing Guoan - Hebei -:-

KÍNA: Jia League - Első szakasz

09:30Heilongjiang Ice City - Shenyang Urban FC 1:0
11'Nantong Zhiyun - Chengdu Rongcheng 0:0
11'Wuhan Three Towns - Suzhou Dongwu 0:0

KÍNA: Yi League

09:00Dongguan Guanlian - Qingdao Manatee 1:0
09:00Inner Mongolia - Shaoxing Keqiao Yuejia 0:2
09:00Shanxi Longjin - Hebei Kungfu 1:1
09:30Shanghai Jiading Huilong - Hunan Billows 0:0
09:30Yanbian Longding - Qingdao Red Lions 0:0

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Play Off

22:00ElhalasztvaJunior - Millonarios -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

22:00ElhalasztvaAtletico F.C. - Quindio -:-

KONGÓ: Ligue 1

15:00Etoile du Congo - Inter Club -:-
15:00Nico-Nicoye - Nathalys -:-
17:00CARA Brazzaville - Cheminots -:-
17:00Leopard - RCB -:-
17:00Otoho d'Oyo - Diables Noirs -:-
17:00V. Club Mokanda - Kondzo -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

14:30AC Rangers - Maniema -:-
14:30Blessing - St Eloi Lupopo -:-
16:30Mazembe - AS Vita Club -:-
16:30Simba - Motema Pembe -:-

KOSZOVÓ: Superliga

15:00Arberia - KF Llapi -:-
15:00Drenica - Drita -:-
15:00FC Ballkani - Trepca 89 -:-
15:00Feronikeli - FC Besa -:-
15:00Gjilani - Prishtina -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

17:30Cracovia - Warta -:-
17:30Jagiellonia - Lechia Gdansk -:-
17:30Lech Poznan - Gornik Zabrze -:-
17:30Legia Warszawa - Podbeskidzie -:-
17:30Piast Gliwice - Wisla Krakow -:-
17:30Pogon Szczecin - Rakow -:-
17:30Slask Wroclaw - Stal Mielec -:-
17:30Wisla Plock - Zaglebie Lubin -:-

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

FélidőWidzew Lodz - Termalica B-B. 1:0
19:10Radomiak Radom - Sandecja -:-
19:30Puszcza - LKS Lodz -:-

LENGYELORSZÁG: 2. osztály

19:44S. Rzeszow - Chojniczanka -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - II. csoport - Bajnokság Play-Off

17:00Przodkowo - Swit Skolwin -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - II. csoport - Osztályozó csoport

18:00Pomorzanin Torun - Gornik Konin -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport

14:00Sleza Wroclaw - Polonia Bytom -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport

90+'Korona Kielce 2 - Podhale Nowy Targ 0:0
45+'Wolka Pelkinska - Chelmianka Chelm 0:0

LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga

11:00Legia Warszawa U18 - Zaglebie Lubin U18 2:2
13:45Escola Warszawa U18 - Korona Kielce U18 -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraliga - női

85'Gdansk N - UJ Krakow N 0:0
14:00Biedrzychowice N - Katowice N -:-
16:00Leczna N - ROW Rybnik N -:-

LESOTHO: Premier League

15:00Bantu - LMPS -:-
15:00Lifofane - Lijabatho -:-
15:00Lioli - Manonyane -:-
15:00Sefotha-Fotha - Liphakoe -:-

LIBÉRIA: LFA First Division

17:30MC Breweries - LISCR FC -:-
17:30Mighty Barrolle - BEA Mountain -:-
17:30Nimba - Freeport -:-
17:30Nimba FC - LPRC Oiler -:-
17:30NPA Anchors - Nimba Kwado -:-
17:30Watanga - Small Town -:-

LÍBIA: Premier League

16:00Darnes - Al Ahly Benghazi -:-

LITVÁNIA: A Lyga

14:00Suduva - Banga -:-

LITVÁNIA: I Lyga

14:00Zalgiris Kaunas 2 - Siauliai FA -:-

LUXEMBURG: National Division

16:00Differdange - Niedercorn -:-
16:00Ettelbruck - Victoria Rosport -:-
16:00Hostert - Hesperange -:-
16:00Mondorf - Wiltz -:-
16:00Racing Luxembourg - Benfica -:-
16:00Rodange - Fola -:-
16:00UNA Strassen - Dudelange -:-
18:00Jeunesse Esch - Union Titus Petange -:-

MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga

17:00Ajka - Nyíregyháza -:-
17:00BFC Siófok - Szentlőrinc -:-
17:00Budaörs - Debreceni EAC -:-
17:00Kaposvár - Dorog -:-
17:00Pécsi MFC - Soroksár -:-
17:00Szeged - Kazincbarcika -:-
17:00Szolnok - Csákvár -:-
18:30Debreceni VSC - Haladás -:-
18:30Gyirmót - Békéscsaba -:-
18:30Vasas - Győri ETO -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Keleti csoport

14:30Debreceni VSC II - Füzesgyarmat -:-
17:00Cegléd - Sényő -:-
18:00Balassagyarmat - Mezőkövesd II -:-
18:00Diósgyőri VTK II - Gyöngyösi AK -:-
18:00Jászberényi FC - Eger SE -:-
18:00Kisvárda II - Putnok VSE -:-
18:00Sajóbábony - Tállya -:-
18:00Tiszafüred - SBTC -:-
18:00Tiszakécske - BVSC-Zugló -:-
18:00Tiszaújváros - Hatvan -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Középcsoport

11:00Honvéd FC II - Dunaújváros PASE 1:2
18:00Dabas-Gyón - Paks II -:-
18:00ESMTK Budapest - Újpest II -:-
18:00Hódmezővásárhely - Monor -:-
18:00Iváncsa - Szegedi VSE -:-
18:00Körösladány - Ferencvárosi TC II -:-
18:00Rákosmenti KSK - Kecskeméti TE -:-
18:00Szekszárdi UFC - Majosi SE -:-
18:00Taksony - Kozármisleny -:-
18:00Vác - FC Dabas -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Nyugati csoport

11:00Puskás Akadémia II - Érd 6:1
11:00Szabadkikötő - Ménfőcsanak 1:1
16:00SC Sopron - Nagykanizsa -:-
16:00Veszprém FC - Komáromi VSE -:-
18:00Balatonfüred - BKV Előre -:-
18:00III. Kerületi TVE - MOL Fehérvár FC II -:-
18:00Lipót SE - Bicske -:-
18:00Nagyatád - Zalaegerszeg II -:-
18:00Pápa - Gárdony -:-
18:00Tatabánya - Mosonmagyaróvári TE -:-

MAGYARORSZÁG: Simple Női Liga

17:00Szent Mihály N - Haladás N -:-

MALI: Premiere Division

18:00CS Duguwolofila - LC Bamako -:-
18:30Sonni - Djoliba -:-
18:30US Bougouni - AS Police -:-
18:30USC Kita - AS Douanes de Sikasso -:-
19:00CAS de Sevare - Real Bamako -:-

MAROKKÓ: Botola Pro

18:00FUS Rabat - Mouloudia Oujda -:-
20:15Maghreb Fez - Berkane -:-
22:30Agadir - Youssoufia Berrechid -:-

MAROKKÓ: Botola 2

19:00TAS Casablanca - Stade Marocain -:-
19:00Widad Temara - Khouribga -:-
20:00Marrakech - Khemisset -:-
20:00Raja Beni Mellal - Salmi -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Clausura - Play Off

01:00Puebla - Atlas 1:0
03:05Cruz Azul - Toluca 3:1

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Off

23:00Atl. Morelia - Tepatitlan de Morelos 2:2

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Play Off

19:00Cruz Azul Hidalgo - Irapuato -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

15:00Floresti - Sf.Gheorghe -:-
17:00Petrocub - Speranta Nisporeni -:-

MONTENEGRO: Druga Liga

17:30Arsenal Tivat - Kom Podgorica -:-
17:30Drezga - Bokelj -:-
17:30Ibar - Berane -:-
17:30Igalo - Grbalj -:-
17:30Jedinstvo - Mornar -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Ferroviario Beira - ENH Vilankulo -:-
15:00Ferroviario Lichinga - Matchedje Mocuba -:-
15:00Ferroviario Nacala - LD Maputo -:-
15:00Incomati Xinavane - Ferroviario Nampula -:-
15:00Textafrica - UD Songo -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

18:00Mainz - Borussia Dortmund -:-
20:30RB Leipzig - Wolfsburg -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

15:30Braunschweig - Würzburger Kickers -:-
15:30Darmstadt - Heidenheim -:-
15:30Düsseldorf - Erzgebirge Aue -:-
15:30Karlsruhe - Holstein Kiel -:-
15:30Nürnberg - VfL Bochum -:-
15:30Osnabrück - Hamburger SV -:-
15:30Paderborn - Fürth -:-
15:30Sandhausen - Regensburg -:-
15:30St. Pauli - Hannover 96 -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

45+'Hallescher - Wehen 2:0
14:001860 München - Bayern München II -:-
14:00Dresden - Türkgücü München -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

14:00Düsseldorf II - Oberhausen -:-
14:00Lotte - Köln II -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

14:00Freiburg II - Stadtallendorf -:-
14:00Mainz II - Aalen -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - női

14:00Potsdam N - Eintracht Frankfurt N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - női

11:00Borussia Bocholt N - Turbine Potsdam 2 N 2:2
11:00FFC Niederkirchen N - Bayern München 2 N 0:5
11:00Ingolstadt N - Frankfurt 2 N 2:0
11:00Mönchengladbach N - Jena N 0:2
14:00Andernach N - Würzburger Kickers N -:-
14:00Bielefeld N - Berghofen N -:-
14:00Saarbrücken N - Hoffenheim 2 N -:-
14:00Wolfsburg 2 N - Gütersloh N -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Továbbjutók

03:00Diriangen - Ferretti 3:0

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Off

02:00Managua FC U20 - Diriangen U20 4:1
23:30Esteli U20 - Jalapa U20 -:-

NIGER: Ligue 1

16:15Olympic Niamey - Sahel -:-

NIGÉRIA: NPFL

17:00ElhalasztvaAbia Warriors - Enyimba -:-
17:00Dakkada FC - Akwa United -:-
17:00Enugu - Rivers United -:-
17:00Heartland - Katsina Utd -:-
17:00Kano - Adamawa Utd -:-
17:00Kwara - Plateau -:-
17:00Lobi Stars - Ifeanyi Ubah -:-
17:00Sunshine Stars - Jigawa Golden Stars -:-
17:00Warri Wolves - MFM FC -:-
17:00Wikki Tourist - Nasarawa -:-

NIGÉRIA: NNL

08:30Crown - Goddosky -:-
17:00ElhalasztvaApex Krane - J'Atete -:-
17:00ElhalasztvaBayelsa - Holy Arrows -:-
17:00Dynamite Force - Nilayo -:-
17:00EFCC - Gombe -:-
17:00El Kanemi - Green Beret -:-
17:00ElhalasztvaGoddosky - Gateway Utd. -:-
17:00ElhalasztvaRemo Stars - Crown -:-
17:00ElhalasztvaShooting Stars - Delta Force -:-
17:00Shooting Stars - Nnewi -:-

NORVÉGIA: Eliteserien

15:00Sarpsborg 08 - Haugesund -:-
15:00Vålerenga - Kristiansund -:-
15:00Viking - Tromsø -:-
18:00Bodø/Glimt - Rosenborg -:-
18:00Sandefjord - Mjöndalen -:-
18:00Strömsgodset - Lillestrøm -:-
20:00Molde - Brann Bergen -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

53'Fiorentina - Napoli 0:0
15:00Benevento - Crotone -:-
15:00Udinese - Sampdoria -:-
18:00Parma - Sassuolo -:-
20:45AC Milan - Cagliari -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - Osztályozó - Play Offs

17:30Triestina - Virtus Verona -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - A csoport

15:00Lavagnese - PDHA -:-
15:00Vado - Fossano -:-
16:00Borgosesia - Chieri -:-
16:00Casale - Folgore Caratese -:-
16:00Gozzano - Citta di Varese -:-
16:00Legnano - Caronnese -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - B csoport

16:00Brusaporto - Breno -:-
16:00Calvina - Real Calepina -:-
16:00Ciserano-Bergamo - Crema -:-
16:00Fanfulla - Ponte San Pietro -:-
16:00Franciacorta - Calcio Caravaggese -:-
16:00Scanzorosciate - Vis Nova Giussano -:-
16:00Sona - NibionnOggiono -:-
16:00USD Casatese - Tritium -:-
16:00Villa Alme - Seregno -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport

15:00Ambrosiana - Chions -:-
16:00ArzignanoChiampo - Montebelluna -:-
16:00Belluno - Cartigliano -:-
16:00Delta Porto Tolle - Cjarlins Muzane -:-
16:00Este - Campodarsego -:-
16:00Union Clodiense - Caldiero Terme -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - D csoport

16:00Aglianese Calcio - Ghivizzano Borgo -:-
16:00Corticella - Correggese -:-
16:00Forli - Lentigione -:-
16:00Marignanese - Sasso Marconi -:-
16:00Prato - Pro Livorno -:-
16:00Seravezza Pozzi - Real Forte Querceta -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - E csoport

16:00Flaminia - Lornano Badesse -:-
16:00Grassina - Scandicci -:-
16:00Ostia Mare - Follonica Gavorrano -:-
16:00UC Sinalunghese - Trestina -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - F csoport

16:00Agnonese - Rieti -:-
16:00Campobasso - US Tolentino -:-
16:00Castelfidardo - Recanatese -:-
16:00Castelnuovo Vomano - Vastese -:-
16:00Fiuggi - ASD Pineto Calcio -:-
16:00Matese - Vastogirardi -:-
16:00Montegiorgio - Porto Sant'Elpidio -:-
16:00S. N. Notaresco - Cynthialbalonga -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - G csoport

15:00Monterosi FC - Muravera -:-
16:00Carbonia - Arzachena -:-
16:00Lanusei Calcio - Latte Dolce -:-
16:00Latina - Nuova Florida -:-
16:00Savoia - Cassino -:-
16:00SS Nola 1925 - Gladiator -:-
16:00Torres - Calcio Giugliano -:-
16:00Vis Artena - Afragolese -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - H csoport

16:00Altamura - Fidelis Andria -:-
16:00Audace Cerignola - Gravina -:-
16:00Bitonto - Real Aversa -:-
16:00Francavilla - A.C.D. Nardo -:-
16:00Lavello - Citta di Fasano -:-
16:00Molfetta Calcio - Taranto -:-
16:00Picerno - Casarano -:-
16:00Portici 1906 - Puteolana -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - I csoport

16:00Castrovillari - Cittanovese -:-
16:00FC Messina - AS Acireale -:-
16:00Gelbison Cilento - Rotonda -:-
16:00Paterno - Marina di Ragusa -:-
16:00ElhalasztvaRoccella - Biancavilla -:-
16:00San Luca - Messina -:-
16:00Troina - Licata -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1

10:30Genoa U19 - Empoli U19 3:5
17:00Bologna U19 - Sampdoria U19 -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 2

11:00Reggina U19 - Frosinone U19 0:3

OLASZORSZÁG: Serie A - női

61'AS Roma N - Juventus N 0:1
15:00Bari N - San Marino Academy N -:-
15:00Verona N - Napoli N -:-

OLASZORSZÁG: Serie B - női

12:00Pomigliano N - Brescia N -:-
12:00Roma CF N - Chievo Verona N -:-
14:00Vicenza N - Lazio N -:-
15:00Cittadella N - Ravenna N -:-
15:00Orobica N - Cesena N -:-
15:00Pontedera N - Perugia N -:-
15:00Tavagnacco N - Riozzese Como N -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga

45+'Akhmat Groznij - Szpartak Moszkva 2:0
45+'Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 0:1
45+'FK Rosztov - Krasznodar 0:0
45+'Kazan - R. Volgográd 0:0
45+'Khimki - Szocsi 0:0
45+'Lokomotiv Moszkva - Ural 0:0
45+'Tambov - Zenit 0:1
13:00Később kezdődikUfa - Arszenál Tula -:-

OROSZORSZÁG: PFL - 1. csoport

45+'Inter Cserkesszk - Szpartak Nalcsik 0:0
15:00Forte Taganrog - Jesszentuki -:-
15:00Masuk - Biolog -:-
16:00FK Mahacskala - Dinamo Sztavropol -:-
16:00Majkop - Kolding -:-
16:00Tuapsze - Csernomorec Novorosszijszk -:-
18:00Kuban - Anzsi -:-

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. osztály

10:00TörölveShirak 2 - Alashkert 2 -:-
14:00Ararat 2 - Urartu 2 -:-
14:00Noravank - Ararat-Armenia 2 -:-
14:00Pjunyik Jereván 2 - West Armenia -:-
14:00Sevan - Shirak 2 -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Play Off

23:00Veraguas - Deportivo Universitario 0:0
00:00Miguelito - Plaza Amador -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:45Sol De America - Sp. Luqueño 0:2
02:0012 de Octubre - Guairena FC 1:1
23:45River Plate - Cerro Porteno -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

16:00Dep. Capiata - Guarani de Trinidad -:-
16:00Resistencia - General Caballero JLM -:-
16:00Sportivo Trinidense - Ameliano -:-
21:00Atyra - Tacuary -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00Cienciano - U. San Martin 0:1
18:00Carlos Mannucci - Melgar -:-
22:00TörölveCarlos Stein - Alianza Huanuco -:-
22:30Sporting Cristal - Huancayo -:-

PORTUGÁLIA: Primeira Liga

16:00Famalicao - Nacional -:-
18:00Belenenses - Santa Clara -:-
21:00Maritimo - Guimaraes -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2

69'Covilha - Estoril 1:2
15:00Penafiel - Vizela -:-
16:00Casa Pia - Varzim -:-
16:00FC Porto B - Feirense -:-
17:30Academica - Benfica B -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal - Feljutók

19:00Braga B - Pevidem -:-
19:00Estrela - Setubal -:-

PORTUGÁLIA: Campeonato de Portugal - Második szakasz

12:00Real SC - SC Praiense -:-
15:00Maria de Fonte - Guimaraes B -:-
17:00Maritimo B - Amarante -:-
18:00Condeixa - Santarem -:-
18:00Loures - Caldas -:-
18:00Lusitania FC - Canelas 2010 -:-
18:00Merelinense - CDC Montalegre -:-
18:00Mirandela - Fafe -:-
18:00Olhanense - Amora -:-
18:00Oliveira Hospital - SB Castelo Branco -:-
18:00Oriental Dragon - Moncarapachense -:-
18:00Sanjoanense - Leca -:-
18:00Sao Martinho - Felgueiras -:-
18:00S. Joao Ver - Gondomar -:-
18:00Sporting CP B - Louletano -:-

PORTUGÁLIA: Liga BPI - női - Bajnokság Play-Off

17:00Albergaria/Durit N - Famalicao N -:-
17:00Benfica N - Condeixa N -:-
17:00Braga N - Sporting N -:-

PORTUGÁLIA: Liga BPI - női - Osztályozó - rájátszás

17:00Estoril N - Ovarense N -:-
17:00Gil Vicente N - Damaiense N -:-

ROMÁNIA: Liga 1 - Bajnokság Play-Off

21:00Sepsi Sf. Gheorghe - FCSB -:-

ROMÁNIA: Liga 1 - Osztályozó csoport

45+'UTA Arad - Gaz Metan 0:0
15:30FC Arges - Dinamo Bukarest -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - osztályozó rájátszás

10:30FCSB 2 - Afumati 1:4

ROMÁNIA: Szuperliga - női - Bajnokság Play-Off

10:00Universitatea Galati N - Fortuna Becicherecu Mic N 0:1
10:00Vasas Odorhei N - Piros Security N 4:0
15:00Heniu Prundu Bargaului N - Ol. Cluj N -:-

ROMÁNIA: Szuperliga - női - Osztályozó csoport

10:00Banat N - Universitatea Alexandria N 3:4
10:00Fairplay Bukarest N - Baia Mare N 1:0
10:00SN Constanta N - Carmen Bucuresti N 2:1

RUANDA: Premier League

15:00AS Kigali - Musanze -:-
15:00Espoir - Sunrise -:-
15:00Etincelles - Police -:-
15:00Mukura Victory Sports - Marines -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Wusum Stars - Bo Rangers -:-
20:45Freetown City - FC Johansen -:-

SKÓCIA: Premiership - Osztályozó csoport

45+'Hamilton - Kilmarnock 0:2
45+'Motherwell - Ross County 1:0
45+'St. Mirren - Dundee United 0:0

SKÓCIA: SWPL 1 - női

14:00Hearts N - Celtic N -:-
15:00Motherwell N - Hibernian N -:-
16:00Glasgow City N - Forfar Farmington N -:-
17:10Spartans N - Glasgow Rangers N -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga

18:30Alaves - Granada -:-
18:30Athletic Bilbao - Real Madrid -:-
18:30Atletico Madrid - Osasuna -:-
18:30Betis - Huesca -:-
18:30Cadiz - Elche -:-
18:30FC Barcelona - Celta Vigo -:-
18:30Getafe - Levante -:-
18:30Real Sociedad - Valladolid -:-
18:30Valencia - Eibar -:-
18:30Villarreal - Sevilla -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

14:00Sabadell - Tenerife -:-
16:00Fuenlabrada - Rayo Vallecano -:-
20:45Mallorca - Alcorcon -:-
21:30Leganes - Logrones -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 1. csoport - Osztályozó csoport

88'Covadonga - Salamanca 1:2
90'Lealtad - Pontevedra 1:2
17:00Gijon B - Guijuelo -:-
17:00R. Oviedo B - Coruxo -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 2. csoport - Második szakasz

89'Ebro - R. Union 0:0
89'Tarazona - Laredo 1:1

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 2. csoport - Osztályozó csoport

89'Ejea - Portugalete 1:2
17:00Haro Deportivo - Barakaldo -:-
18:00Izarra - Leioa -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 3. csoport - Második szakasz

18:30La Nucia - Llagostera -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 3. csoport - Osztályozó csoport

11:30Orihuela - Olot 1:3
87'Pena Deportiva - Espanyol B 1:2

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 4. csoport - Osztályozó csoport

11:00Ejido - Las Palmas B 1:3
11:30Granada B - Recreativo Huelva 1:0
11:30Yeclano - CD Marino 4:2
86'Lorca Deportiva - Marbella 2:3

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - 5. csoport - Osztályozó csoport

90'Socuellamos - Getafe B 2:0
87'Villarrobledo - Poblense 1:2
20:00Melilla - Atletico Madrid B -:-
20:45Villarrubia - Las Rozas -:-

SPANYOLORSZÁG: Segunda Division B - felsőházi rájátszás

86'Ibiza - Real Madrid B 0:0
87'UCAM Murcia - FC Barcelona B 2:2
20:15Athletic Bilbao B - Celta Vigo B -:-
20:15Badajoz - Zamora -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 1. csoport - Osztályozó csoport

12:00Pontellas - Arzua -:-
16:30UD Ourense - Agrupacion Estudiantil -:-
17:30Barco - Paiosaco -:-
18:00Atios - Viveiro -:-
18:00Ribadumia - Pontes -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 2. csoport - Osztályozó csoport

12:00Mosconia - CD Colunga -:-
12:00Praviano - Valdesoto -:-
12:00SD Navarro CF - Club Siero -:-
12:00Vallobin - Condal -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 3. csoport - Feljutók

18:00Cayon - Tropezon -:-
18:00Siete Villas - Torrelavega -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 3. csoport - Osztályozó csoport

11:30Rinconeda Polanco - Solares 1:1
17:00Bezana - Guarnizo -:-
17:00CD Barquereno - Torina -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 4. csoport - Második szakasz

16:00San Ignacio - SD Deusto -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 4. csoport - Osztályozó csoport

12:00Ariznabarra - Aurrera Ondarroa -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 5. csoport - Feljutók

12:00Cerdanyola - CE Europa -:-
12:00Girona B - Terrassa -:-
12:00Granollers - Vilafranca -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 5. csoport - Második szakasz

18:00Grama - CE Manresa -:-
18:00Sant Andreu - San Cristobal CP -:-
18:00Vilassar de Mar - Castelldefels -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 5. csoport - Osztályozó csoport

12:30Horta - Santfeliuenc -:-
17:00Banyoles - Pobla Mafumet -:-
17:00Peralada - Montanesa -:-
18:00UE Figueres - Valls -:-
19:00UE Sants - Igualada -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 6. csoport - Osztályozó csoport

12:00Torrent - Villajoyosa -:-
16:00Paterna - Crevillente -:-
17:00Benicarlo - Novelda CF -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 7. csoport - Osztályozó csoport

11:30Atletico Pinto - Santa Ana 2:1
11:30El Alamo - San Fernando 1:2
11:30Real Aranjuez - Paracuellos Antamira 2:3
11:30ElhalasztvaVillaverde San Andres - Villanueva -:-
12:00Mostoles - RSD Alcala -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 8. csoport - Második szakasz

18:00Arandina - La Virgen -:-
18:00Mirandes B - Bembibre -:-
18:00Real Avila - Atl. Tordesillas -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 8. csoport - Osztályozó csoport

17:00Bupolsa - La Baneza -:-
17:00Cebrerena - Salamanca B -:-
17:00Real Burgos CF - Santa Marta Tormes -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 9. csoport - Feljutók

12:00Antequera - Torredonjimeno -:-
12:00El Palo - Almeria B -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 9. csoport - Osztályozó csoport

11:30Jaen - CD Alhaurino 2:0
12:00Loja - Motril -:-
13:15CP Almeria - Melilla CD -:-
19:00Atletico de Porcuna - Estepona -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 10. csoport - Feljutók

12:00Ciudad de Lucena - Ceuta -:-
12:00Puente Genil - Xerez CD -:-
12:00San Roque - Xerez D.F.C. -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 10. csoport - Második szakasz

12:00Cordoba B - Los Barrios -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 10. csoport - Osztályozó csoport

12:00Arcos CF - CD Gerena -:-
12:30Lebrijana - Sevilla C -:-
18:00ElhalasztvaCabecense - Castilleja CF -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 11. csoport - Feljutók

12:00Constancia - Formentera -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 11. csoport - Második szakasz

12:00Portmany - Mallorca B -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 11. csoport - Osztályozó csoport

17:00Cardassar - Esporles -:-
17:00Soller - Llosetense -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 12. csoport - Feljutók

13:00San Fernando - Mensajero -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 12. csoport - Második szakasz

13:00Gran Tarajal - CD Buzanada -:-
13:00Lanzarote - Tenerife B -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 12. csoport - Osztályozó csoport

13:00Tacoronte - La Cuadra -:-
13:00Union Guimar - Arucas -:-
13:00Vera - UD Guia -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 13. csoport - Feljutók

18:00Cartagena B - Pulpileno -:-
18:00Mar Menor - Real Murcia B -:-
18:00Racing Murcia - Aguilas FC -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 13. csoport - Második szakasz

12:00Cartagena FC - UCAM Murcia B -:-
12:00La Union - UD Los Garres -:-
12:00Mazarron CF - Bullense -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 13. csoport - Osztályozó csoport

11:00Huercal-Overa - EDMF Churra 0:3
17:00Deportiva Minera - Plus Ultra -:-
18:00CAP Ciudad de Murcia - Minerva -:-
18:00Lorca FC - Olimpico de Totana -:-
18:00Muleno - EG El Palmar CF -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 14. csoport - Osztályozó csoport

12:00Fuente de Cantos - Campanario -:-
12:00Olivenza - Chinato -:-
17:00Llerenense - Valdivia -:-
18:00RCP Valverdeno - CD Calamonte -:-
18:00Trujillo - Lobon -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 16. csoport - Osztályozó csoport

12:00Berceo - Calasancio -:-
12:00Vianes - Pradejon -:-
12:00Villegas - CCD Alberite -:-
17:30Agoncillo - Tedeon -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 17. csoport - Osztályozó csoport

12:00Carinena - Sabinanigo -:-
12:00Tamarite - Villanueva CF -:-
12:00Valdefierro - Almudevar -:-
17:30Atletico Monzon - Sarinena -:-
17:30Fraga - Robres -:-
18:00San Juan Zaragoza - Epila 0:3

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - 18. csoport - Osztályozó csoport

11:30Almansa - Conquense 0:3
16:30La Solana - Azuqueca -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera Division - osztályozó rájátszás

11:30Alcorcon B - Pozuelo de Alarcon 1:0
82'Rayo Vallecano B - AD Torrejon 0:0
85'Real Aviles - Caudal Deportivo 2:0
84'Varea - Calahorra B 2:1
17:00Anguiano - Arnedo -:-
17:00Quintanar - Tarancon -:-
17:00Utebo FC - Barbastro -:-
18:00Balmaseda - Santurtzi -:-
18:00Belchite 97 - Binefar -:-
18:00Llanes - Tuilla -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera Division - női

11:00EDF Logrono N - Tenerife N 2:1
11:00ElhalasztvaFC Barcelona N - Huelva N -:-
85'Levante N - Santa Teresa N 0:1
85'Real Madrid N - Eibar N 2:0

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

17:30Hammarby - Djurgården -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

45+'AFC Eskilstuna - Jönköpings 0:0

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra

16:00Assyriska FF - Dalkurd -:-
16:00IFK Lulea - Hammarby TFF -:-
16:00Karlstad - Sandvikens -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

15:00Pitea N - Örebro N -:-

SVÉDORSZÁG: Elitettan - női

11:00Moron N - Jitex N 2:1
14:00Sundsvall N - Lidköpings FK N -:-
16:00Bollstanas N - Borgeby N -:-

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

17:55Al Jeel - Al Khaleej -:-
18:05Al-Shoalah - Al-Sahel -:-
18:10Najran - Hajer -:-
18:20Al-Hazem - Al Bukayriyah -:-
18:40Arar - Al Adalh -:-

SZENEGÁL: Ligue 1

18:30Casa - US Goree -:-
18:30Generation F. - Dakar SC -:-
18:30ElhalasztvaJaraaf - Diambars -:-
18:30Mbour Petite Cote - Douanes -:-
18:30Niary Tally - Teungueth -:-
18:30Pikine - Mbour -:-
19:00Excellence - ASEC Ndiambour -:-

SZERBIA: Srpska Liga - Belgrád

16:30Jedinstvo Surcin - Studentski Grad -:-
16:30Zvezdara - Crvena Zvezda MML -:-

SZERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

17:00Borac Sakule - Tisa Adorjan -:-

SZERBIA: Srpska Liga - kelet

11:00Car Konstantin - Paracin 3:2
11:00SFS Borac - Timok 1:0
17:00Buducnost Popovac - Pcinja -:-
17:00Radnicki S. - Dunav Prahovo -:-
17:00Rembas - Radan Lebane -:-
17:00Vlasina - Sindelic -:-
17:00Zupa - Timocanin -:-

SZERBIA: Srpska Liga - nyugat

17:00Bane Raska - Gruza -:-
17:00Sloboda - Mladi Radnik -:-
17:00Zeleznicar Lajkovac - Buducnost Arilje -:-

SZINGAPÚR: Premier League

11:30Geylang - Hougang 2:5
11:30Lion City - Tanjong Pagar 3:1

SZLOVÁKIA: Fortuna liga - Bajnokság Play-Off

18:00Trnava - Zilina -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

17:15Celje - O. Ljubljana -:-
20:00Domzale - Koper -:-

SZLOVÉNIA: 3. SNL - kelet - Bajnokság Play-Off

17:00Cirkulane - Zrece -:-

SZLOVÉNIA: 3. SNL - kelet - Osztályozó csoport

10:30Videm - Podvinci 2:1

SZLOVÉNIA: 1. SZNL - női

11:00MB Tabor N - Primorje N 4:0
17:00Krim N - Pomurje N -:-
17:00Radomlje N - Cerklje N -:-

TÁDZSIKISZTÁN: Vysshaya Liga

14:00Dushanbe 83 - Istaravshan -:-
14:00Eskhata - Istiqlol Dushanbe -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

45+'Coastal Union - Polisi Tanzania 0:0
15:00Biashara Mara United - Dodoma Jiji -:-

TOGO: Championnat National

13:00AS Togo-Port - OTR -:-
13:00Binah - Kara -:-
13:00Dynamic Togol. - Gomido -:-
13:00Gbohloe-Su - Anges de Notse -:-
13:00Koroki Metete - Ifodje -:-
13:00Maranatha - Entente II -:-
13:00Unisport - Semassi -:-
16:00ElhalasztvaAS Togo-Port - Gomido -:-
16:00ElhalasztvaGbohloe-Su - Entente II -:-
16:00ElhalasztvaKara - Semassi -:-
16:00ElhalasztvaKoroki Metete - Sara Sport -:-
16:00ElhalasztvaMaranatha - Dynamic Togol. -:-
16:00ElhalasztvaOTR - Anges de Notse -:-
16:00ElhalasztvaUnisport - Ifodje -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - Play Offs

15:00H.Trabzon - 24 Erzincanspor -:-
15:00Kirsehir Belediyespor - Kirklarelispor -:-
19:00Kocaelispor - Ankara Demirspor -:-
19:00Sakaryaspor - Vanspor FK -:-

UGANDA: Premier League

15:00Kampala City - Kyetume -:-

UKRAJNA: Persha Liga

14:00Krisztal - Prikarpattya -:-
14:00Volin Luck - Hirnyik-Sport -:-
15:00Alliance - Obolon -:-
15:00Niva Ternopil - VPK-Agro -:-
16:00Zsitomir - Kramatorszk -:-
17:00Metaliszt 1925 - Veresz Rivnye -:-

UKRAJNA: Druha Liga

87'Karpati Lviv - Obolon 2 1:1
87'Real Pharma - Tavrija 0:3
15:00Bukovina - Rubikon Kyiv -:-
16:00Mykolaiv 2 - Nikopol -:-
16:30Peremoga Dnipro - Nova Kakovka -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

00:30Montevideo City - Sud America 0:1
20:00Rentistas - Fenix -:-
22:15Maldonado - Liverpool Montevideo -:-
00:30Cerrito - River Plate -:-

USA: MLS

01:00Atlanta United - Club de Foot Montreal 1:0
01:30Philadelphia Union - New York Red Bulls 1:0
02:00Minnesota - FC Dallas 1:0
03:00Colorado Rapids - Houston Dynamo 3:1
03:30Real Salt Lake - Nashville SC 0:0
04:00San Jose Earthquakes - Portland Timbers 0:2
20:00Sporting Kansas City - Vancouver Whitecaps -:-
22:00Cincinnati - Inter Miami -:-
00:00New England Revolution - Columbus Crew -:-

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Pittsburgh 1:1
02:00Tampa Bay - Phoenix Rising 2:1
03:30New Mexico - Austin Bold 3:1
21:00Tacoma Defiance - Orange County SC -:-
00:00Oklahoma City Energy - Atlanta United 2 -:-

USA: USL League One

02:00Forward Madison - North Carolina 1:0
22:00Greenville - Union Omaha -:-

USA: USL League Two

23:30FC Florida U23 - Florida Elite 0:2
01:00Dayton - Kings Hammer 1:2
01:00Kalamazoo FC - South Bend Lions 1:0
01:00Lehigh Valley - Reading 5:1
01:00Wake FC - West Virginia 0:2
01:00West Chester Utd - RC New Jersey 0:0
01:30Flint City - Toledo Villa 3:1
01:30Malaga City - Western Mass Pioneers 0:1
02:00Menace - Green Bay Voyageurs 5:1
02:00Mississippi Brilla - Round Rock 3:0
00:30Miami City - Tampa Bay U23 -:-

USA: NISA - Tavaszi szezon

01:30Maryland Bobcats - LA Force 0:2
02:00San Diego 1904 - Detroit 1:3

USA: NWSL - női

23:00Racing Louisville N - Kansas City NWSL N 0:0
01:00Gotham N - Houston Dash N 1:0
04:00Reign N - North Carolina Courage N 0:0
00:00Orlando Pride N - Washington N -:-

VENEZUELA: Primera Division - Első szakasz

23:00La Guaira - Gran Valencia 0:0
01:15Deportivo Tachira - Estudiantes Merida FC 1:0
22:00Aragua - Puerto Cabello -:-

VIETNÁM: V.League 2

11:00ElhalasztvaHue - An Do-An Giang -:-
12:00ElhalasztvaBinh Phuoc - Can Tho -:-
13:00ElhalasztvaPho Hien - Phu Tho -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

90+'Stabaek N (Nor) - Hønefoss N (Nor) 6:0

ZAMBIA: Szuperliga

45+'Indeni - NAPSA Stars 0:2
15:00Green Buffaloes FC - Zanaco -:-
15:00Green Eagles - Buildcon -:-
15:00Nkana - Lusaka Dynamos -:-
15:00Prison Leopards - Lumwana Radiants -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.