FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör

18:45Besiktas - Sporting CP -:-
18:45Club Brugge - Manchester City -:-
21:00Ajax - Borussia Dortmund -:-
21:00Atletico Madrid - Liverpool -:-
21:00FC Porto - AC Milan -:-
21:00Inter - Sheriff Tiraspol -:-
21:00PSG - RB Leipzig -:-
21:00Sahtar Donyeck - Real Madrid -:-

EURÓPA: Európa-liga - Csoportkör

16:30Celtic - Ferencvárosi TC -:-

ANGLIA: Championship

20:45Bristol City - Nottingham -:-
20:45Derby - Luton -:-
20:45QPR - Blackburn -:-
20:45Sheffield Utd - Millwall -:-
20:45Stoke - Bournemouth -:-

ANGLIA: League One

20:45Cambridge Utd - Sheffield Wed -:-
20:45Charlton - Accrington -:-
20:45Cheltenham - Morecambe -:-
20:45Crewe - Sunderland -:-
20:45Fleetwood - Burton -:-
20:45Gillingham FC - Doncaster -:-
20:45Lincoln - Wimbledon -:-
20:45Oxford Utd - Shrewsbury -:-
20:45Plymouth - Bolton -:-
20:45Portsmouth - Ipswich -:-
20:45Rotherham - Wycombe -:-
20:45Wigan - Milton Keynes -:-

ANGLIA: League Two

20:45Barrow - Scunthorpe -:-
20:45Bradford City - Hartlepool -:-
20:45Colchester - Bristol Rovers -:-
20:45Crawley - Exeter -:-
20:45Harrogate - Tranmere -:-
20:45Leyton Orient - Forest Green -:-
20:45Mansfield - Port Vale -:-
20:45Newport - Carlisle -:-
20:45Northampton - Stevenage -:-
20:45Oldham - Walsall -:-
20:45Salford - Rochdale -:-
20:45Sutton - Swindon -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45ElhalasztvaBuxton - Scarborough -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Barwell -:-
20:45ElhalasztvaAlvechurch - Tamworth -:-
20:45Banbury - Leiston -:-
20:45Coalville - Peterborough Sports -:-
20:45Lowestoft - Royston -:-
20:45Needham Market - Biggleswade Town -:-
20:45Rushall - Bromsgrove -:-
20:45St. Ives - Hitchin -:-
20:45ElhalasztvaStratford - Nuneaton -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Dorchester - Hartley Wintney -:-
20:45Kings Langley - Harrow -:-
20:45Merthyr Town - Poole -:-
20:45Salisbury - Chesham -:-
20:45Swindon S - Taunton -:-
20:45Truro - Tiverton -:-
20:45Wimborne - Weston-super-Mare -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45East Thurrock - Bishop's Stortford -:-
20:45Horsham FC - Cheshunt -:-
20:45Merstham - Bowers & Pitsea -:-

ANGLIA: FA Kupa - Selejtező

20:45Buxton - Kettering -:-
20:45Folkestone - Eastleigh -:-
20:45Gateshead - Marske -:-
20:45Guiseley - Brackley Town -:-
20:45Halifax - Pontefract -:-
20:45Hayes & Yeading - Dorking -:-
20:45Morpeth - York -:-
20:45Notts County - Tamworth -:-
20:45St. Albans - Corinthian-Casuals -:-
20:45Stratford - Boston Utd -:-
20:45Weymouth - Yeovil -:-
20:45Wrexham - Marine -:-
20:45Yate Town - Dover -:-

ANGLIA: Premier League Cup

20:00Burnley U23 - Peterborough U23 -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Cardiff U23 - Charlton U23 -:-
14:00QPR U23 - Colchester U23 -:-
14:30Millwall U23 - Swansea U23 -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Caala - Interclube -:-
16:30Desportivo Huila - Sagrada -:-

ARGENTÍNA: Liga Profesional

19:30Platense - Rosario Central -:-
21:45Union Santa Fe - Racing Club -:-
00:00Patronato - Defensa y Justicia -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

02:05Belgrano - Estudiantes Rio Cuarto 1:1
02:10San Martin Tucuman - Temperley 2:1
02:30CA Mitre - Alvarado 1:0

ARGENTÍNA: Primera C - Clausura

01:00Sportivo Italiano - Real Pilar 0:0

AUSZTRIA: Regionalliga nyugat - Salzburg

19:00Saalfelden - Wals-Grunau -:-
19:00Seekirchen - Grödig -:-

AZERBAJDZSÁN: Első osztály

13:00Keshla 2 - Qarabag 2 -:-
13:00Neftci Baku 2 - SumQayit 2 -:-

ÁZSIA: AFC Bajnokok Ligája - Play Off

20:00Al Nasr Riyadh (Sau) - Al-Hilal (Sau) -:-

BELGIUM: Pro League U21

20:00Beerschot VA U21 - Lommel SK U21 -:-
20:00Lierse K. U21 - Eupen U21 -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

21:00Real Potosi - Oriente Petrolero -:-
23:15Royal Pari - The Strongest -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro

01:00Sao Paulo - Corinthians 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

01:00Vila Nova - CRB 0:0
00:00Londrina - Goias -:-

BRAZÍLIA: Copa Paulista

20:00Botafogo SP - Velo Clube -:-
20:00Portuguesa - Atibaia -:-
20:00Rio Claro - Piracicaba -:-
20:00Santos 2 - EC Sao Bernardo -:-
20:00Sao Bento - Noroeste -:-
20:00Sao Bernardo - Primavera EC -:-
20:00Sao Caetano - Juventus-SP -:-
20:00Votuporanguense - Comercial -:-

BRAZÍLIA: Copa do Nordeste - Selejtező

00:00Confianca - Souza PB -:-

BULGÁRIA: Parva Liga

14:00Lokomotiv Plovdiv - Pirin Blagojevgrad -:-

BULGÁRIA: Vtora liga

17:00CSKA 1948 Szófia II - Szeptemvri Szimitli -:-

CHILE: Primera División

23:30Audax Italiano - Nublense -:-

CHILE: Primera B

18:30Coquimbo - Deportes Temuco -:-
21:00CD Santa Cruz - Rangers -:-
00:00Universidad de Concepcion - Barnechea -:-

CHILE: Segunda Division

22:00Deportes Colina - San Antonio Unido -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

04:00ElhalasztvaCartagines - Sporting San Jose -:-

DÁNIA: Dán Kupa

19:00Kolding - Nykøbing FC -:-

DÉL-AFRIKA: Premier League

15:30Marumo Gallants - Royal AM -:-
17:30TS Galaxy - AmaZulu -:-

ECUADOR: Liga Pro - Második szakasz

02:00Ind. del Valle - Manta 1:1

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

18:00TörölveFlora - Tulevik -:-
18:00TörölvePaide - Parnu JK Vaprus -:-
18:00TörölveTammeka - Kuressaare -:-

ETIÓPIA: Premier League

14:00Bahir Dar Kenema - Addis Ababa Ketema -:-
18:00Ethiopia Bunna - Sidama Bunna -:-

EURÓPA: U17-es EB - Selejtező - Első szakasz

14:00Szlovákia U17 - Örményország U17 -:-
17:00Anglia U17 - Fehéroroszország U17 -:-

EURÓPA: UEFA Ifjúsági Liga - Csoportkör

12:00Sahtar Donyeck U19 - Real Madrid U19 -:-
13:30Besiktas U19 - Sporting CP U19 -:-
13:30Club Brugge U19 - Manchester City U19 -:-
14:00Ajax U19 - Dortmund U19 -:-
14:00Inter U19 - Sheriff Tiraspol U19 -:-
15:00PSG U19 - RB Leipzig U19 -:-
15:30FC Porto U19 - AC Milan U19 -:-
16:00Atletico Madrid U19 - Liverpool U19 -:-

EURÓPA: UEFA Ifjúsági Liga - Felsőházi rájátszás

14:30Akademia Futbollit U19 - Septemvri Sofia U19 -:-
15:30Midtjylland U19 - Rosenborg U19 -:-
17:00AZ Alkmaar U19 - Gabala U19 -:-
18:00Genk U19 - Köln U19 -:-

EURÓPA: U19-es EB – női - Selejtező - 1. forduló - A liga

17:00Portugália U19 N - Csehország U19 N -:-
17:00Spanyolország U19 N - Szlovákia U19 N -:-

EURÓPA: U19-es EB – női - Selejtező - 1. forduló - B liga

11:00Lettország U19 N - Koszovó U19 N -:-
12:00Moldova U19 N - Albánia U19 N -:-
14:30Bosznia-Hercegovina U19 N - Örményország U19 N -:-
14:30Észtország U19 N - Montenegró U19 N -:-
15:30Horvátország U19 N - Liechtenstein U19 N -:-
16:00Wales U19 N - Andorra U19 N -:-

INDONÉZIA: Liga 2 - Első forduló

10:15PSG Pati - PSIM Yogyakarta -:-
13:15RANS Cilegon - Badak Lampung -:-
15:30Mitra Kukar - Kalteng Putra -:-

IRÁN: Pro League

14:30Nassaji Mazandaran - Fajr Sepasi -:-
14:30Peykan - Naft M.I.S -:-
14:30Shahr Khodrou - Aluminium Arak -:-
16:30Sepahan - Mes Rafsanjan -:-

IZRAEL: Liga Alef - észak

14:30Ironi Baka - Tzeirei Kafr Kanna -:-

KATAR: 2. osztály

18:00Al-Shahaniya - Al Muaidar -:-
18:00Lusail - Al Bidda -:-

KÍNA: FA Kupa

09:30Cangzhou - Shenzhen -:-
09:30Shaanxi Changan - Shanghai Port -:-
09:30Wuhan FC - Qingdao FC -:-
13:30Chengdu Rongcheng - Sichuan Jiuniu -:-

KÍNA: Szuperliga - női

08:15Sichuan N - Henan Songshan Longmen N -:-
08:15Zhejiang N - Wuhan Jiangda N -:-
10:00Beijing Beikong N - Changchun Dazhong N -:-
10:30Jiangsu Suning N - Shandong SL N -:-
10:30Shanghai RCB N - Guangdong Meizhou N -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:00Envigado - Aguilas 4:1

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

03:00Barranquilla - Leones 0:1
22:00Valledupar - Cortulua -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

14:30AC Kuya - Lubumbashi Sport -:-
16:30AC Rangers - Tshinkunku -:-
16:30RCK - US Panda -:-

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

18:00R. Rzeszow - Legnica -:-

MAROKKÓ: Botola Pro

21:30Tanger - FAR Rabat -:-

MEXIKÓ: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Monterrey -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Raya 2 - Leones Negros -:-

MEXIKÓ: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Lobos ULMX - Canoneros Marina 2:3

MEXIKÓ: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atlas U20 - Cruz Azul U20 -:-
16:00Puebla U20 - Mazatlan U20 -:-
16:00Queretaro U20 - Monterrey U20 -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Apertura

00:00Santos Laguna N - U.N.A.M. N 2:0
04:00Juarez N - Pachuca N 1:3

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

19:00Hamburger SV II - SC Weiche-08 -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - Bajorország

19:00Aschaffenburg - Unterhaching -:-
19:00Bayern München II - SpVgg Bayreuth -:-

NÉMETORSZÁG: Junioren Bundesliga - észak

12:00Hertha U19 - Magdeburg U19 -:-

NORVÉGIA: 3. osztály - 4. csoport

17:15Ready - Sogndal 2 -:-

NORVÉGIA: Junior U19

20:15Ull/Kisa U19 - Mjöndalen U19 -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

14:30Viterbese - Siena -:-
17:30Montevarchi - Olbia -:-
18:30Gubbio - Carrarese -:-
21:00Cesena - Pontedera -:-
21:00Entella - Vis Pesaro -:-
21:00Fermana - Lucchese -:-
21:00Grosseto - Teramo -:-
21:00Imolese - Pistoiese -:-
21:00Pescara - Modena -:-
21:00Reggiana - Ancona-Matelica -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 2. csoport

09:00Csita - Zenit 2 -:-
11:00Jeniszej 2 - Volna Nizsegorodszkaja -:-
13:00Khimik - Dinamo Moszkva 2 -:-
14:00Kairat Moszkva - Dinamo Szentpétervár -:-
14:00Olimp-Dolgoprudny 2 - Lokomotiv-Kazanka -:-
15:00Csertanovo - Murom -:-
15:00Kraszava - Zvezda Szentpétervár -:-
15:00Leningradec - Baltika 2 -:-
15:00Luki-Energija - Tver -:-
17:00Jaroszlavl - Znamja Truda -:-

OROSZORSZÁG: FNL 2 - 3. csoport

05:00Szahalin - D. Brianszk 1:1
07:00Dinamo Vlagyivosztok - Kaluga -:-
08:00Habarovszk 2 - Pereszvet Podolszk -:-
12:00Khimki 2 - Szaturn Ramenszkoje -:-
12:00Sztrogyino - Vidnoje -:-
14:00F. Voronyezs 2 - Szaratov -:-
14:00Znamja Noginszk - Rogyina Moszkva -:-
15:00Rjazany - Kurszk -:-
15:00Szaljut-Belgorod - Arszenál Tula 2 -:-
17:00FK Szaranszk - Kolomna -:-

PAKISZTÁN: Premier League

12:00Karachi United - Pakistan Air Force -:-
15:15Pakistan Navy - Humma -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:1512 de Octubre - Guarani 1:2
01:30Cerro Porteno - River Plate 2:0

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 3

14:00Afumati - F. Constanta 2 -:-

ROMÁNIA: Liga 3 - Seria 4

14:00Unirea Bascov - Rapid Bukarest 2 -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Faetano - San Giovanni -:-
21:15Juvenes/Dogana - Domagnano -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

19:00Cartagena - Sporting Gijon -:-
19:00Huesca - Malaga -:-
21:00Tenerife - Eibar -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

19:00Falkenbergs - Helsingborg -:-
19:00Landskrona - Jönköpings -:-

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

17:25Al Ain - Najran -:-
17:25Al Orubah - Ohod -:-
17:35Jeddah - Al Jeel -:-
18:45Al Adalh - Al-Sahel -:-

SZLOVÁKIA: Szlovák Kupa

14:00Kezmarok - Skalica -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

13:00Tanzania Prisons - Biashara Mara United -:-
15:00Kinondoni MC - Young Africans -:-
18:00Azam - Namungo -:-

URUGUAY: Segunda Division

00:45Uruguay Montevideo - Danubio 2:3
03:15Albion - Rampla Juniors 2:0
22:15Juventud - Rocha -:-
00:45Villa Teresa - Cerro CA -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

18:00Csehország U16 - Szlovákia U16 -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.