FRISSÍTÉS

Foci » Holnap » Minden mérkőzés

DÉL-AMERIKA: VB - Selejtező

00:00Paraguay - Uruguay -:-
01:15Chile - Argentína -:-
22:00Kolumbia - Peru -:-
23:00Venezuela - Bolívia -:-

É. ÉS K.-AMERIKA: VB - Selejtező - Harmadik szakasz

01:00Jamaika - Mexikó -:-
01:00USA - El Salvador -:-
02:05Honduras - Kanada -:-
03:05Costa Rica - Panama -:-

ALGÉRIA: U21-es bajnokság

10:00Arba U21 - RC Relizane U21 -:-
10:00MC Alger U21 - Chlef U21 -:-
10:00Paradou U21 - Chelghoum U21 -:-
15:00Magra U21 - Belouizdad U21 -:-
15:00Medea U21 - USM Alger U21 -:-
15:00Setif U21 - Biskra U21 -:-
15:00Tlemcen U21 - Oran U21 -:-

ANGLIA: Championship

20:45Huddersfield - Stoke -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Charlton U23 - QPR U23 -:-
15:00Swansea U23 - Colchester U23 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

20:00Burnley U23 - Sheffield Utd U23 -:-

ANGLIA: FA Youth Cup

20:00Bournemouth U18 - Leicester U18 -:-

AUSZTRÁLIA: A-League

12:05ElhalasztvaPerth Glory - Macarthur FC -:-

AUSZTRÁLIA: A-League - női

09:45WS Wanderers N - Adelaide N -:-

BELGIUM: Jupiler League

20:45St. Truiden - Charleroi -:-

BELGIUM: 1B Pro League

20:00Lommel SK - Lierse K. -:-

BELGIUM: Szuperliga - női

20:00Charleroi N - Gent N -:-
20:00RSC Anderlecht N - Femina Woluwe N -:-
20:30Genk N - Leuven N -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Alagoano

00:00CSA - Jacyoba -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Baiano

23:15Alagoinhas - Barcelona -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

00:30Fluminense - Bangu -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Catarinense

00:00Gremio Juventus - Marcilio Dias -:-
01:30Brusque - Camboriu -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho

23:00Ypiranga FC - Sao Luiz -:-
01:30EC Sao Jose - Guarany de Bage -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paraense

01:30Remo - Amazonia IFC -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paranaense

23:00Cianorte - Rio Branco PR -:-
01:30Operario - Coritiba -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista

00:00Mirassol - Bragantino -:-
01:30Guarani - Sao Paulo -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Piauiense

00:00Fluminense-PI - Julho Esporte -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Sergipano

00:15Lagarto - Frei Paulistano -:-

CIPRUS: Első osztály

18:00Paeek - Paphos -:-

CIPRUS: 2. osztály

16:00Nea Salamis - Sotiras -:-

DZSIBUTI: 1. osztály

13:00ASAS - Arhiba -:-
15:00Dikhil - ASC Hayab -:-
17:00Gendarmerie - CF GR/SIAF -:-

EGYIPTOM: 2. osztály - B csoport

13:30Al Nasr - Al Qanah -:-
13:30Al-Sekka - Bur Fouad -:-
13:30Banha - Wadi Degla -:-
13:30El Entag El Harby - Itesalat -:-
13:30Marekh - Belbeis -:-
13:30Petrojet - El Daklyeh -:-
13:30Porto Suez - Tersana -:-
13:30ZED - Suez SC -:-

EGYIPTOM: Ligakupa

13:30Enppi - El Gaish -:-
13:30Ghazl El Mahallah - Pharco -:-
16:00Ceramica Cleopatra - Zamalek -:-

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Premiership

20:45Ballymena - Cliftonville -:-

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: NIFL Championship

20:45Newry City - Dundela -:-

FINNORSZÁG: Ligakupa

13:00Inter Turku - HIFK -:-

FINNORSZÁG: Finn Kupa - női

19:20PKKU N - NJS N -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2

19:00AC Ajaccio - Auxerre -:-
19:00Caen - Niort -:-
19:00Dunkerque - Paris FC -:-
19:00Nimes - Valenciennes -:-

FRANCIAORSZÁG: National

19:00Boulogne - Red Star -:-
19:00Villefranche - Sete -:-

FRANCIAORSZÁG: Francia Kupa

21:00Nantes - Brest -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Banjul Utd - Wallidan -:-
17:00Fortune - Hawks -:-
17:00Samger - Real Banjul -:-

GHÁNA: Premier League

16:00Asante Kotoko - Great Olympics -:-

GIBRALTÁR: National League - Bajnokság Play-Off

20:45Magpies - Glacis United -:-

HOLLANDIA: Eerste Divisie

20:00Oss - Den Bosch -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HNL

18:00Istra 1961 - Gorica -:-

INDIA: ISL

15:00Jamshedpur - Goa -:-

INDONÉZIA: Liga 1

09:15Persik Kediri - Bhayangkara Solo -:-
12:15Madura United - PSIS Semarang -:-
14:00Barito Putera - PSM Makassar -:-
14:45Arema - Persipura -:-

IRÁN: 1. osztály

11:30Esteghlal Molasani - Shahrdari Hamedan -:-
11:30Kheybar Khorramabad - Vista Toorbin -:-
11:30Khooshe Talaee - Esteghlal Khuzestan -:-
11:30Machine Sazi - Arman Gohar -:-
11:30Malavan - Shahin Bushehr -:-
11:30Mes Shahr Babak - Astara -:-
11:30Pars Janoobi Jam - Mes Kerman -:-
11:30Saipa - Rayka Babol -:-
11:30Shams Azar Qazvin - Qashqai Shiraz -:-

IZRAEL: Leumit League

14:00Agudat Sport Ashdod - Maccabi Bnei Raina -:-
14:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Petah Tikva -:-
14:00H. Kfar Saba - Bnei Yehuda -:-
14:00H. Raanana - Beitar Shimshon -:-
14:00M. Nazareth - H. Akko -:-

IZRAEL: Liga Alef - észak

11:00M. Tzur Shalom - Tzeirei Kafr Kanna -:-
11:30H. Herzliya - Hapoel Bueine -:-
11:45Ironi Baka - Maccabi Tamra -:-
12:00Shapira - Hapoel Bnei Faradis -:-
12:30H. Migdal HaEmek - Hapoel Kaukab -:-
12:30MS Tira - Hapoel Iksal Imad -:-

IZRAEL: Liga Alef - dél

11:00Shimshon Tel Aviv - M. Herzliya -:-
11:15Holon Yermiyahu - Bnei Eilat -:-
11:15SC Dimona - Maccabi Yavne -:-
11:45Shimshon Kafr Qasim - Maccabi Jaffa -:-
12:00Ashkelon - Maccabi Shaarayim FC -:-
12:00Hapoel Kfar Shalem - MS Ironi Kuseife -:-
12:00H. Bnei Lod - Nordia Jerusalem -:-
12:00H. Marmorek - Hapoel Azor -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:05Patriotas - Independiente Medellin -:-
02:10Pereira - America De Cali -:-

KONGÓ: Ligue 1

14:00CARA Brazzaville - Kondzo -:-
16:00JS Talangai - Inter Club -:-

MAKAÓ: Elite League

14:00Cheng Fung - Monte Carlo -:-

MÁLTA: Challenge League

17:00Mgarr - Qrendi -:-
21:00Lija Athletic - Naxxar Lions -:-

MAROKKÓ: Botola 2

15:30Chabab Benguerir - Union Touarga -:-
15:30Dcheira - USM Oujda -:-
15:30Renaissance Zemamra - Fes -:-
15:30Stade Marocain - Marrakech -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura

04:00Atlante - Tapatio -:-
00:00Tlaxcala - Venados -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura

02:00Leon N - Tijuana N -:-
03:00Monterrey N - Mazatlan FC N -:-
04:00Santos Laguna N - Toluca N -:-
19:00Necaxa N - Guadalajara N -:-
00:00Atl. San Luis N - Club America N -:-
00:00Queretaro N - U.N.A.M. N -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

19:00Würzburger Kickers - Freiburg II -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - északkelet

19:00Halberstadt - BFC Dynamo -:-
19:00Meuselwitz - Luckenwalde -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hamburg

19:30Hamm United - Barmbek-Uhlenhorst -:-
19:30TuS Osdorf - Victoria Hamburg -:-
20:00Süderelbe - Hamburger SV III -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1

12:30Cagliari U19 - AS Roma U19 -:-
12:30Lecce U19 - Sampdoria U19 -:-
14:30Fiorentina U19 - Bologna U19 -:-
16:30Sassuolo U19 - Pescara U19 -:-

PALESZTINA: West Bank League

14:00Al Quds - Al Khaleel -:-
14:00Thaqafi Tulkarem - Islami Kalkelea -:-
17:00Merkaz - Albirah -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal 2

19:00Farense - Estrela -:-
21:15Trofense - Benfica B -:-

PORTUGÁLIA: Liga 3

15:30Sanjoanense - CDC Montalegre -:-
21:30Alverca - Sporting CP B -:-

ROMÁNIA: Liga 1

19:00Sepsi Sf. Gheorghe - Univ. Craiova -:-

RUANDA: Premier League

14:00APR - Police -:-
14:00Espoir - Gorilla -:-
14:00Marines - Kiyovu -:-

SKÓCIA: Championship

20:45Morton - Raith -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

21:00Valladolid - Sporting Gijon -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 17. csoport

18:00Cuarte - Borja -:-

SVÁJC: Challenge League

19:30ElhalasztvaSchaffhausen - Thun -:-
19:30Yverdon - Lausanne Ouchy -:-
20:15Aarau - Xamax -:-

THAIFÖLD: Thai League 1

12:00Khonkaen Utd. - Suphanburi -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

16:00Jordánia - Új-Zéland -:-
23:00Suriname - Barbados -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

09:00LASK (Aut) - LFK Mladost Lucani (Srb) -:-
10:00Pereszvet Podolszk (Rus) - Szaturn Ramenszkoje (Rus) -:-
11:00Arka Gdynia (Pol) - Odra Opole (Pol) -:-
11:00TörölveČeské Budějovice (Cze) - Cracovia (Pol) -:-
11:00Dubnica (Svk) - Otrokovice (Cze) -:-
11:00FK Rosztov (Rus) - VfB Stuttgart (Ger) -:-
11:00Galatasaray (Tur) - Tuzlaspor (Tur) -:-
11:00Hamburger SV (Ger) - Midtjylland (Den) -:-
11:00Valencia B (Esp) - Liefering (Aut) -:-
12:00Aalesund (Nor) - Brattvåg (Nor) -:-
12:00Randers (Den) - Elfsborg (Swe) -:-
12:00Sosnowiec (Pol) - Sandecja (Pol) -:-
12:00Strumszka Szlava (Bul) - Bdin Vidin (Bul) -:-
13:00Austria Wien (Aut) - Hradec Kralove (Cze) -:-
13:00Widzew Lodz (Pol) - Ruch Chorzow (Pol) -:-
13:00Zsitomir (Ukr) - Vardar (Mkd) -:-
13:30Bröndby (Den) - Viborg (Den) -:-
13:30Dresden (Ger) - Mlada Boleslav (Cze) -:-
13:30Riga FC (Lat) - Zilina (Svk) -:-
14:00Beroe (Bul) - Dnipro-1 (Ukr) -:-
14:00Galway (Irl) - St. Patricks (Irl) -:-
14:00Legia Warszawa (Pol) - Tychy (Pol) -:-
14:00M. Lipeck (Rus) - FK Csajka (Rus) -:-
14:00Ried (Aut) - Amstetten (Aut) -:-
14:00Szpartak Moszkva (Rus) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
14:00Teplice (Cze) - Lviv (Ukr) -:-
14:00Vendsyssel (Den) - Aarhus Fremad (Den) -:-
14:30Struga (Mkd) - Besa 1976 (Mkd) -:-
15:00Austria Wien II (Aut) - LASK Juniors (Aut) -:-
15:00Bourg en Bresse (Fra) - Grenoble (Fra) -:-
15:00České Budějovice (Cze) - Kolubara (Srb) -:-
15:00CSZKA Szófia (Bul) - Dinamo Moszkva (Rus) -:-
15:00Djurgården (Swe) - Metta/LU (Lat) -:-
15:00Domzale (Slo) - Slovacko (Cze) -:-
15:00Lafnitz (Aut) - Hartberg (Aut) -:-
15:00LASK (Aut) - Crvena zvezda (Srb) -:-
15:00Sahtar Donyeck (Ukr) - Szoligorszk (Blr) -:-
15:00Tabor Sezana (Slo) - A. Klagenfurt (Aut) -:-
15:30Malmö (Swe) - Jammerbugt (Den) -:-
16:00Bayern München II (Ger) - Ulm (Ger) -:-
16:00Elblag (Pol) - B. Gdynia (Pol) -:-
16:00Haugesund (Nor) - Åsane (Nor) -:-
17:00L. Mikulas (Svk) - Spartak Zlatibor Voda (Srb) -:-
18:00Eltersdorf (Ger) - Ammerthal (Ger) -:-
18:00F. Amager (Den) - Roskilde (Den) -:-
18:00Raufoss (Nor) - Toten (Nor) -:-
18:00Weinland Gamlitz (Aut) - Bad Gleichenberg (Aut) -:-
18:00Wiener Neustadt (Aut) - Horn (Aut) -:-
18:30Køge (Den) - Hillerød (Den) -:-
18:30Kongsvinger (Nor) - SK Gjøvik-Lyn (Nor) -:-
19:00Espelkamp (Ger) - BSV Rehden (Ger) -:-
19:00Leobendorf (Aut) - Schwechat (Aut) -:-
19:30Racing Luxembourg (Lux) - Jeunesse Canach (Lux) -:-
20:30Bohemians (Irl) - Bray Wanderers (Irl) -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

17:30Gütersloh N (Ger) - Köln N (Ger) -:-
17:30Slovacko N (Cze) - Myjava N (Svk) -:-
18:30Linköpings N (Swe) - Norrköping N (Swe) -:-

WALES: Cymru Premier

20:45Bala Town - Newtown -:-
20:45Caernarfon - TNS -:-
20:45Haverfordwest - Penybont -:-
21:00Aberystwyth - Druids -:-

WALES: Cymru - dél

20:30Ammanford - Goytre United -:-
20:30Llanelli - Undy -:-
20:30Risca - Llantwit Major -:-

WALES: Cymru - észak

20:30Airbus - Conwy Borough -:-
20:30Ruthin - Llandudno -:-

ZAMBIA: Szuperliga

12:00Zesco Utd - Indeni -:-
14:00Forest Rangers - Power Dynamos -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.