FRISSÍTÉS

Foci » Holnap » Minden mérkőzés

ÁZSIA: VB - Selejtező - Harmadik szakasz

10:10Ausztrália - Vietnám -:-
11:00Japán - Kína -:-
13:00Libanon - Dél-Korea -:-
15:30Irán - Irak -:-
16:00Egyesült Arab Emirátusok - Szíria -:-
18:15Szaúd-Arábia - Omán -:-

DÉL-AMERIKA: VB - Selejtező

22:00Ecuador - Brazília -:-
00:00Paraguay - Uruguay -:-

MAGYARORSZÁG: OTP Bank Liga

18:30Puskás Akadémia - Ferencvárosi TC -:-

AFRIKA: CAF Konföderációs Kupa - Selejtező

18:00JS Kabylie (Alg) - Royal Leopards (Esw) -:-

ALBÁNIA: Albán Kupa

13:45Dinamo Tirana - Partizani -:-
16:45Skenderbeu - Teuta -:-

ANGLIA: Premier League Cup

13:00Southampton U23 - Bournemouth U23 -:-

ANGLIA: Premier League U18

14:00Wolverhampton U18 - Middlesbrough U18 2:1

ANGLIA: FA Youth Cup

20:00Blackburn U18 - Sheffield Wed U18 -:-

ANGLIA: Szuperliga - női

20:30Arsenal N - Brighton N -:-

ÁZSIA: Ázsia Kupa - női

09:00Japán N - Dél-Korea N -:-
09:00Vietnám N - Mianmar N -:-
15:00Ausztrália N - Thaiföld N -:-
15:00Fülöp-szigetek N - Indonézia N -:-

BELGIUM: Jupiler League

20:45Club Brugge - Royale Union SG -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Avrankou Omnisport - ASOS -:-
16:00Baboni - Dadje -:-
16:00Sitatunga - Police -:-

BERMUDA: Premier League

01:00Devonshire Colts - PHC Zebras -:-
01:00SBRC - Devonshire Cougars -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Alagoano

00:00CRB - Murici AL -:-
00:00CSE - Alianca -:-
00:00CSA - Jacyoba -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Amazonense

20:30Cliper - Penarol -:-
20:30Nacional-AM - JC -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Baiano

37'Bahia - Doce Mel 0:0
23:15Alagoinhas - Barcelona -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasiliense

00:00Gama - Brasiliense -:-
19:30Taguatinga Esporte - Luziania -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

45+'Volta Redonda - Vasco 1:3
01:35Flamengo - Portuguesa RJ -:-
19:30Madureira - Resende -:-
00:30Fluminense - Bangu -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Catarinense

FélidőBarra FC - Figueirense 0:0
45+'Joinville - Concordia 1:1
01:30Avai - Chapecoense-SC -:-
00:00Gremio Juventus - Marcilio Dias -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Cearense

19:00Atletico-CE - Pacajus -:-
19:30Ferroviario - Crato -:-
20:00Caucaia - Maracana -:-
20:00Icasa-CE - Iguatu -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho

FélidőGremio - SER Caxias 1:0
00:00Frederiquense - Novo Hamburgo -:-
01:30Aimore - Brasil de Pelotas -:-
23:00Ypiranga FC - Sao Luiz -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Goiano

22'Atletico GO - CRAC 0:0
00:30Gremio Anapolis - Goias -:-
00:30Morrinhos - Jataiense -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Matogrossense

00:00Operario VG - Dom Bosco -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro

45+'Tombense - Pouso Alegre 1:0
FélidőVilla Nova MG - Atletico-MG 1:0
00:00Democrata GV - Patrocinense -:-
00:00Uberlandia - Athletic Club -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paraense

00:00Aguia De Maraba - Tuna Luso -:-
01:30Paysandu - Bragantino -:-
19:30Castanhal - Paragominas -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paranaense

FélidőCascavel - Uniao PR 0:0
FélidőParana - Azuriz 1:0
01:30Londrina - Sao Joseense -:-
01:30Maringa FC - Athletico-PR -:-
23:00Cianorte - Rio Branco PR -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista

45+'Inter de Limeira - Santos 0:0
45+'Ituano - Novorizontino 0:0
01:35Palmeiras - Ponte Preta -:-
00:00Mirassol - Bragantino -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista A2

FélidőPortuguesa Santista - Rio Claro 0:0
FélidőTaubate - Oeste 0:0
22'Linense - RB Brasil 0:0
00:00Velo Clube - Piracicaba -:-
19:00Primavera EC - Portuguesa -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano

00:30Sport Recife - Sete de Setembro -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Piauiense

00:00Corisabba - Parnahyba -:-
00:00River-PI - AE Altos -:-
00:00Fluminense-PI - Julho Esporte -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Potiguar - Első szakasz

00:00Globo - ASSU -:-
00:00Potiguar - Potyguar -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Sergipano

00:15Confianca - America SE -:-
00:15Lagarto - Frei Paulistano -:-

CHILE: Primera División - Osztályozó

FélidőHuachipato - Copiapo 0:0

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura

45+'Barrio Mexico - Santa Ana 0:0

EGYIPTOM: 2. osztály - C csoport

13:30Abu Qir Semad - Pioneers -:-
13:30Alaab Damanhour - Al Zarka -:-
13:30Alexandria SC - Al Magd -:-
13:30Al Hammam - Said El Mahalla -:-
13:30Baladiyat El Mahalla - El Olympi -:-
13:30El Mansoura - Dekernes -:-
13:30Haras El Hodood - El Raja -:-
13:30Kafr El Sheikh - Salloum -:-

EGYIPTOM: Ligakupa

13:30Arab Contractors - Ismaily -:-
13:30El Gounah - National Bank Egypt -:-
16:00Smouha - Al Ahly -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura

02:00Aguila - Santa Tecla -:-
02:00Luis Angel Firpo - Metapan -:-
02:15Alianza FC - Chalatenango -:-

INDIA: ISL

15:00Odisha - Hyderabad -:-

IZLAND: Fotbolti.net Cup - Play Off

19:30Leiknir - Akranes -:-
20:00Stjarnan - Breidablik -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:10Deportivo Cali - Tolima -:-
02:15Atletico Nacional - Junior -:-
22:00U. Magdalena - Petrolera -:-
00:05Patriotas - Independiente Medellin -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

14:00Dauphins Noirs - JSK -:-
15:30Renaissance - RCK -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Raya2 - Alebrijes Oaxaca -:-
02:05Leones Negros - Correcaminos -:-
02:05Tampico Madero - Dorados -:-
04:05Cimarrones de Sonora - Atl. Morelia -:-

MEXIKÓ: Liga MX U20 - Clausura

16:00Club America U20 - Atlas U20 -:-

MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura

19:00Cruz Azul N - Juarez N -:-
22:45Puebla N - Pachuca N -:-

NIGER: Ligue 1

14:15US Gendarmerie - ASFAN -:-
16:15Police - SONIDEP -:-

PORTUGÁLIA: Liga Portugal

21:15Estoril - Arouca -:-

PORTUGÁLIA: Liga Revelacao U23 - Osztályozó csoport

18:00Sporting CP U23 - Vizela U23 -:-

RUANDA: Premier League

14:00Bugesera FC - Gicumbi -:-
14:00Etoile de L'Est - AS Kigali -:-
14:00Mukura Victory Sports - Etincelles -:-
14:00Rayon Sport - Gasogi United -:-
14:00Rutsiro - Musanze -:-

SPANYOLORSZÁG: Primera RFEF - 1. csoport

19:00Extremadura UD - CF Talavera -:-
21:00UD Logrones - Calahorra -:-

SPANYOLORSZÁG: Tercera RFEF - 7. csoport

20:00Atletico Madrid B - Villaverde San Andres -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

12:00TörölveIndonézia - Banglades -:-
12:00Indonézia - Kelet-Timor -:-
16:00Bahrein - Uganda -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

FélidőPenarol (Uru) - Nacional (Uru) 0:0
00:00Metropolitanos (Ven) - Puerto Cabello (Ven) -:-
00:00U. Sucre (Bol) - Tomayapo (Bol) -:-
01:30Inter Miami (Usa) - U. de Deportes (Per) -:-
01:45Estudiantes (Arg) - San Lorenzo (Arg) -:-
03:00Portland Timbers (Usa) - Seattle Sounders (Usa) -:-
11:00Dinamo Kijev (Ukr) - Bodø/Glimt (Nor) -:-
12:00Karlsruhe (Ger) - Elversberg (Ger) -:-
12:00Osasuna (Esp) - Alaves (Esp) -:-
13:00TörölveAksu (Kaz) - Bregalnica (Mkd) -:-
13:00Jablonec (Cze) - FK Rosztov (Rus) -:-
13:00KF Llapi (Kos) - Akademija Pandev (Mkd) -:-
13:00Kozuv Gevgelija (Mkd) - Pobeda (Mkd) -:-
13:00Köln (Ger) - Schalke 04 (Ger) -:-
13:00Liberec (Cze) - Shkendija (Mkd) -:-
13:00TörölveMetaliszt Harkov (Ukr) - Warta (Pol) -:-
13:00Silkeborg (Den) - Odense (Den) -:-
13:00Wolfsberger (Aut) - Bohemians (Cze) -:-
13:30Dunajska Streda (Svk) - TSC Backa Topola (Srb) -:-
13:30Metaliszt Harkov (Ukr) - Bregalnica (Mkd) -:-
14:00Augsburg (Ger) - Regensburg (Ger) -:-
14:00Leczna (Pol) - Novi Pazar (Srb) -:-
14:00TörölveLiberec (Cze) - Makedonija GP (Mkd) -:-
14:00Lokomotiv Plovdiv (Bul) - Etar (Bul) -:-
14:00Ludogorec II (Bul) - Jantra Gabrovo (Bul) -:-
14:00Mainz (Ger) - Frankfurt (Ger) -:-
14:00Olekszandrija (Ukr) - FC Ballkani (Kos) -:-
14:00Piast Gliwice (Pol) - Arda (Bul) -:-
14:00Termalica B-B. (Pol) - Radnik (Srb) -:-
14:00Vejle (Den) - Jagiellonia (Pol) -:-
14:00VfL Bochum (Ger) - Düsseldorf (Ger) -:-
15:00Ludogorec (Bul) - Wisla Plock (Pol) -:-
15:00Molde (Nor) - Dudelange (Lux) -:-
15:00Rakow (Pol) - FK Zorja Luhanszk (Ukr) -:-
15:00TörölveStal Mielec (Pol) - Makedonija GP (Mkd) -:-
15:00Stuttgarter Kickers (Ger) - Makedonija GP (Mkd) -:-
17:00AIK Stockholm (Swe) - Sollentuna (Swe) -:-
17:00Leczna (Pol) - Prishtina (Kos) -:-
18:00Häcken (Swe) - Fredrikstad (Nor) -:-
19:30Mulheimer SV 07 (Ger) - Duisburg (Ger) -:-
19:45Schlebusch (Ger) - FC Monheim (Ger) -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

15:30Hoffenheim N (Ger) - Sand N (Ger) -:-

ZAMBIA: Szuperliga

14:00Nkana - Kabwe -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.