FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Ma » Oddsok

FRANCIAORSZÁG: LNB

15:15Strasbourg - Nancy 79:69 [ 1.32 | 3.50 ]
FélidőMonaco - Roanne 52:42 [ 1.10 | 7.25 ]
19:00Pau-Orthez - Limoges -:- [ 1.90 | 1.90 ]

OLASZORSZÁG: Lega A

3. negyedTortona - Trento 38:49 [ 1.30 | 3.65 ]
2. negyedVerona - Brindisi 46:34 [ 2.50 | 1.58 ]
18:15Milano - Brescia -:- [ 1.11 | 6.75 ]
18:30Venezia - Scafati -:- [ 1.09 | 8.00 ]
19:00Trieste - Pesaro -:- [ 1.58 | 2.50 ]
19:30Varese - Sassari -:- [ 2.75 | 1.47 ]
20:30Basket Napoli - Virtus Bologna -:- [ 3.65 | 1.30 ]

SPANYOLORSZÁG: ACB

12:30Breogan - Fuenlabrada 78:70 [ 1.43 | 2.90 ]
12:30Real Madrid - Obradoiro CAB 93:79 [ 1.06 | 10.00 ]
3. negyedBilbao - Real Betis 53:41 [ 1.43 | 2.90 ]
FélidőUnicaja Malaga - Gran Canaria 28:36 [ 1.43 | 2.90 ]
18:30Pamesa Valencia - Joventut Badalona -:- [ 1.37 | 3.20 ]
20:00Barcelona - Baskonia -:- [ 1.27 | 3.80 ]

TÖRÖKORSZÁG: Super Ligi

12:00Anadolu Efes - Galatasaray 77:68
14:30Fenerbahce - Bahcesehir Kol. 78:72
FélidőGaziantep - Bursaspor 27:32

USA: NBA - Előszezon

02:00Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies 102:107 [ 1.43 | 2.90 ]
07:00Washington Wizards - Golden State Warriors 95:104 [ 2.35 | 1.64 ]
19:00Boston Celtics - Charlotte Hornets -:- [ 1.40 | 3.10 ]
00:00Toronto Raptors - Utah Jazz -:- [ 1.38 | 3.15 ]

AUSZTRÁLIA: NBL

05:00Melbourne United - NZ Breakers 101:97h.u. [ 1.31 | 3.50 ]
07:00Perth Wildcats - Brisbane Bullets 87:73 [ 1.58 | 2.40 ]

AUSZTRIA: Superliga

2. negyedFürstenfeld - Traiskirchen 36:37
2. negyedKapfenberg - Vienna Timberwolves 38:31
2. negyedUBSC Graz - St. Pölten 35:22
2. negyedWels - Klosterneuburg 29:32

AUSZTRIA: Osztrák Kupa

15:00Raiders Tirol - Jennersdorf 76:71
3. negyedWagram - Mistelbach 50:40

AUSZTRIA: Szuperliga - női

15:00ElhalasztvaDBB LZ OO N - UBSC-DBBC Graz N -:-
18:00Basket Flames N - UBI Graz N -:-

BAHREIN: Premier League

16:30Al Muharraq - ISSA Town 101:80
18:30Al Ahli - Samaheej -:-

CHILE: Chilei Kupa

23:00Valdivia - Liceo Pablo Neruda 79:59
00:00U. De Concepcion - Truenos De Talca 106:62
00:30Liceo Curico - Tinguiririca 49:68
00:30Tomas Lawrence - Manquehue 81:68
01:00Ancud - Osorno 116:60
01:00ElhalasztvaArabe Valparaiso - Sportiva Italiana -:-
01:00ElhalasztvaEspanol de Talca - Municipal Chillan -:-
01:00ElhalasztvaEspanol Osorno - Las Animas -:-
01:00ElhalasztvaStadio Italiano - Puente Alto -:-
01:30Leones Quilpue - Brisas 83:33
02:00CD Puerto Varas - Deportes Castro 97:80

CSEHORSZÁG: NBL

1. negyedUsti n. Labem - Decin 4:2

CSEHORSZÁG: 1. Liga

15:30Jihlava - Olomouc 52:88
3. negyedSnakes Ostrava - Zlin 53:72
3. negyedSvitavy - Prostejov 73:30

DÁNIA: Basketligaen

15:00Horsens - Köbenhavn 97:76
15:00Næstved - Herlev Wolfpack 114:82

DÁNIA: Kvindebasketligaen - női

4. negyedFalcon N - Sisu N 81:60

DÉL-AMERIKA: Dél-amerikai Liga - Csoportkör

00:00Punto Rojo - San Martin 76:83
03:00Titanes de Barranquilla - Sorocabana 75:51
00:00Sorocabana - Punto Rojo -:-

DÉL-KOREA: KBL Cup

07:00Wonju DB - Suwon KT 84:88
09:00Mobis Phoebus - KoGas 80:87

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL

1. negyedManchester Giants - Plymouth City Patriots 3:2
18:30Cheshire Phoenix - Newcastle Eagles -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL Kupa

1. negyedCaledonia Gladiators - Surrey Scorchers 0:2

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: WBBL - női

13:30ElhalasztvaBA London Lions N - Durham Palatinates N -:-
14:30Manchester Mystics N - Leicester Riders N 45:72
19:00Essex Rebels N - Caledonia Gladiators N -:-

EURÓPA: ABA League

3. negyedCibona - Partizan 43:60
19:00Buducnost - Split -:-
21:00Cedevita Olimpija - Borac -:-

EURÓPA: BNXT League

14:00Zwolle - Den Bosch 63:80
15:00Circus Brussels - Mechelen 81:73

EURÓPA: Lett-Észt Liga

16:00Ventspils - Valmiera Glass Via 108:63

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League

12:00Cmoki Minszk 3 - Mogiljev 96:56
13:00Brest - Grodno GrSU 66:73
14:30SDUSHOR Minszk - Rubon II 68:74

FINNORSZÁG: I Divisioona - női

13:00Tapiolan Honka II N - Jyvaskyla BA N 75:62
16:00BC Nokia N - Puhuttaret N 59:71
16:00HNMKY N - HyPo N 60:73
16:00Pyrinto II N - Kataja N 84:59
16:00Turun NMKY N - HBA N 43:77

FRANCIAORSZÁG: Espoirs U21

13:30Monaco U21 - Roanne U21 69:97

FÜLÖP-SZIGETEK: Commissioners Cup

10:30Rain Or Shine Paint. - Terrafirma Dyip 106:94
12:45Meralco Bolts - Ginebra Kings 91:99

GÖRÖGORSZÁG: Szuperkupa

16:00Kolossos Rhodes - Promitheas 71:95
20:00Panathinaikosz - Olimpiakosz -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer Liga - női

15:30Orka N - Pula Moviter N 48:83
20:00Tresnjevka 2009 N - Novi Zagreb N -:-

JAPÁN: B.League

06:05Niigata - Shimane 49:79 [ 8.50 | 1.05 ]
06:05Toyama - Sun Rockers Shibuya 86:90 [ 3.30 | 1.31 ]
06:30Hiroshima D. - Yokohama 70:68 [ 1.71 | 2.00 ]
07:05Hokkaido - Akita 74:97 [ 2.20 | 1.62 ]
08:05Chiba - Osaka 89:88 [ 1.14 | 5.00 ]
08:05Gunma - Shiga 92:71 [ 1.41 | 2.70 ]
08:05Ibaraki Robots - Nagoya Fighting Eagles 69:72 [ 1.55 | 2.30 ]
08:05Kyoto - Sendai 66:65 [ 2.30 | 1.55 ]
08:05NeoPhoenix - Brave Thunders 84:88h.u. [ 5.50 | 1.12 ]
08:05Shinshu - Alvark 79:67 [ 3.15 | 1.34 ]
11:05Ryukyu - Utsunomiya Brex 85:70 [ 1.40 | 2.75 ]

KOLUMBIA: LBP - Clausura

23:00Bucaros - Corsarios Cartagena 69:78
03:15Sabios de Manizales - Team Cali 58:83
23:00Piratas de Bogota - Cimarrones del Choco -:-

KOSZOVÓ: Superliga

3. negyedVellaznimi - Peja 39:44
19:00Prizreni - Golden Eagle Ylli -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

15:30Torun - Gdynia 79:98 [ 1.47 | 2.55 ]
2. negyedCzarni Slupsk - Ostrow Wielkopolski 34:36 [ 2.20 | 1.62 ]
19:30Szczecin - Zielona Gora -:- [ 1.47 | 2.55 ]

LENGYELORSZÁG: 1. Liga

1. negyedPoli. Opolska - Pelplin 0:0
18:00Turow Zgorzelec - GKS Tychy -:-
19:00Slask Wroclaw II - Lublin 2 -:-

LITVÁNIA: LKL

4. negyedGargzdu - Lietkabelis 64:78
18:30Zalgiris Kaunas - Siauliai -:-

LUXEMBURG: Total League

2. negyedEsch - Bertrange 37:27
18:00Soleuvre - Ettelbruck -:-

LUXEMBURG: Total League - női

15:30Esch N - Bertrange N 57:79
15:30Soleuvre N - Ettelbruck N 57:75

MAGYARORSZÁG: NB I - női

18:00Szigetszentmiklós N - UNI Győr N -:-

MEXIKÓ: LNBP - Play Off

00:00Libertadores - Abejas -:-

NÉMETORSZÁG: BBL

15:00Bamberg - Alba Berlin 80:90 [ 3.40 | 1.33 ]
15:00ElhalasztvaGöttingen - Chemnitz -:-
15:00Heidelberg - Ludwigsburg 86:100 [ 2.50 | 1.58 ]
18:00Crailsheim Merlins - Oldenburg -:- [ 1.68 | 2.25 ]

NÉMETORSZÁG: Pro A

FélidőBochum - G. Düsseldorf 49:58
FélidőPhoenix Hagen - Münster 31:34

NÉMETORSZÁG: Pro B

FélidőKöln - Vechta 2 37:35
FélidőWedel - RSV Eintracht 38:38
1. negyedBayern 2 - Hanau 3:2

NORVÉGIA: BLNO

15:00Fyllingen - Tromso 92:68
FélidőAmmerud - Nidaros Jets 43:38
3. negyedKongsberg Miners - Oppsal 54:33
1. negyedBærum - Froya 4:2

OLASZORSZÁG: Serie A2

16:00Basket Torino - Stella Azzurra 86:59
1. negyedBaltur Cento - Fortitudo Bologna 2:0
1. negyedCarife Ferrara - Udine 0:0
1. negyedCremona - Assigeco Piacenza 2:3
1. negyedForli - Mantova 2:0
1. negyedNPC Rieti - JuVi Cremona 0:0
1. negyedPallacanestro Nardo - Chiusi 3:0
1. negyedRavenna - Pistoia 2:2
1. negyedSan Severo - Rimini 4:0
1. negyedTrapani - Agrigento 2:3

OLASZORSZÁG: Serie A1 - női

14:00Faenza N - Venezia N 69:81
4. negyedCampobasso N - Lucca N 59:47
18:30Sassari N - Brixia N -:-

OROSZORSZÁG: VTB United League

13:00Jeniszej - Nyizsnyij Novgorod 82:90h.u.
13:00Zenit Szentpétervár - Unics Kazany 79:82

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - Második szakasz

10:00Magnyitogorszk - Csebokszari 70:85
12:30Barsz Rosztov - Cseljabinszk 59:63

OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női

09:00Novoszibirszk N - Nadezsda N 66:72

PARAGUAY: LNB - Clausura

01:30Colonias Gold - Felix Perez Cardozo -:-

PORTUGÁLIA: LFB - női

12:00Natacao N - Benfica N 48:58
16:00Gdessa Barreiro N - CDEFF N 72:58
FélidőGalitos N - CAB Madeira N 34:37
2. negyedAD Vagos N - Uniao Sportiva N 19:14

ROMÁNIA: Román Kupa

16:00CSM Oradea - BCM Pitesti 97:79
4. negyedCSM Focsani - Municipal Galati 59:64
17:00ElhalasztvaSCM Craiova - Laguna Bukarest -:-
2. negyedMiercurea Ciuc - CSM Targu Mures 27:32
1. negyedCluj-Napoca - BC Steaua Bucuresti 2:0
1. negyedCSM Targu Jiu - BC Timisoara 2:3

ROMÁNIA: Liga National - női - Első szakasz

13:00ElhalasztvaMunicipal Targoviste N - FCC ICIM Arad N -:-
14:30Olimpia Brasov N - Targu Mures N 76:60

SVÁJC: SB League

16:00Swiss Central Basket - Vevey Riviera 57:102

SVÉDORSZÁG: Basketettan - női

13:30Blackeberg N - Östersund 2 N 77:25
14:00Lidingö N - Umeå IK N 59:66
15:00Hammarby N - Södertälje 2 N 66:38
3. negyedKFUM Uppsala N - Alvik 2 N 45:53

SZERBIA: 1. osztály

13:00Mladost Zemun - Sloboda 78:110
19:00Metalac - Leskovac Zdravlje -:-

TÖRÖKORSZÁG: TKBL - női

14:00Yalova N - Elazig Il Ozel Idare N 70:82
15:00Kirklareli N - Diba Ankara N 81:66

VENEZUELA: Superliga - Play Off

19:00Cocodrilos - Gladiadores -:-
23:00Guaiqueries - Supersonicos -:-
23:30Trotamundos - Brillantes -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

12:30Ponferrada (Esp) - Tormes (Esp) 93:71
18:00Tizona Burgos (Esp) - Zamora (Esp) -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

12:30Nesibe Aydin N (Tur) - Botas N (Tur) 68:55
14:30CBK Mersin N (Tur) - Hatay N (Tur) 81:76h.u.

VILÁG: World Tour Cebu 3x3 - Play Off

10:00Antwerp Giants 3x3 - Saitama 3x3 21:19
10:25Ulaanbaatar 3x3 - Utsunomiya 3x3 21:17
11:00Riga 3x3 - Lausanne 3x3 21:13
11:25Amsterdam 3x3 - Omaha 3x3 18:14
12:10Antwerp Giants 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 21:11
12:35Riga 3x3 - Amsterdam 3x3 21:18
13:30Antwerp Giants 3x3 - Riga 3x3 19:21

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.