Kosárlabda » Holnap » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
EURÓPA: Euroliga
18:45Fenerbahce - Barcelona -:-19:00Monaco - Milano -:-
20:00Crvena zvezda - Panathinaikosz -:-
20:30Pamesa Valencia - Bayern -:-
EURÓPA: Bajnokok Ligája - Felsőház
18:30AEK Athén - Promitheas -:-18:30Hapoel Holon - Murcia -:-
20:00Dijon - Galatasaray -:-
20:00Ludwigsburg - Bonn -:-
FRANCIAORSZÁG: LNB
20:00Roanne - JL Bourg -:-20:30Paris - Nancy -:-
USA: NBA
00:00Orlando Magic - Charlotte Hornets -:-00:00Washington Wizards - Houston Rockets -:-
00:30Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans -:-
01:00San Antonio Spurs - Dallas Mavericks -:-
02:00Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets -:-
00:00Cleveland Cavaliers - Miami Heat -:-
00:00Detroit Pistons - Indiana Pacers -:-
00:30Boston Celtics - Milwaukee Bucks -:-
00:30Toronto Raptors - Sacramento Kings -:-
AFRIKA: Afrika-játékok 3x3
16:40Uganda 3x3 U23 - Burkina Faso 3x3 U23 -:-17:00Togo 3x3 U23 - Kongói DK 3x3 U23 -:-
18:00Ruanda 3x3 U23 - Egyiptom 3x3 U23 -:-
18:20Elefántcsontpart 3x3 U23 - Közép-afrikai Köztársaság 3x3 U23 -:-
19:20Botswana 3x3 U23 - Algéria 3x3 U23 -:-
19:40Kenya 3x3 U23 - Zambia 3x3 U23 -:-
20:40Benin 3x3 U23 - Madagaszkár 3x3 U23 -:-
21:00Mali 3x3 U23 - Ghána 3x3 U23 -:-
AFRIKA: Afrika-játékok 3x3 - női
16:40Mali 3x3 U23 N - Ruanda 3x3 U23 N -:-17:00Etiópia 3x3 U23 N - Kongói DK 3x3 U23 N -:-
18:00Uganda 3x3 U23 N - Benin 3x3 U23 N -:-
18:20Nigéria 3x3 U23 N - Togo 3x3 U23 N -:-
19:20Egyiptom 3x3 U23 N - Madagaszkár 3x3 U23 N -:-
19:40Elefántcsontpart 3x3 U23 N - Ghána 3x3 U23 N -:-
ARGENTÍNA: Liga A
01:00Olimpico - Boca Juniors -:-02:10Quimsa - Instituto de Cordoba -:-
00:10Ferro - San Lorenzo -:-
AUSZTRIA: Szuperliga - női - Play Off
20:00UBSC-DBBC Graz N - St. Pölten N -:-ÁZSIA: WASL - West Asia League - Play Offs
20:00Al Shorta - Al Ittihad -:-BRAZÍLIA: NBB
00:00Bauru - Flamengo -:-00:00Franca - Botafogo RJ -:-
20:00Cearense - Minas -:-
23:00Paulistano - Uniao Corinthians -:-
00:00Mogi - Brasilia -:-
00:00Sao Paulo - Caxias do Sul -:-
00:15Sao Jose - Cerrado -:-
BRAZÍLIA: LBF - női
23:00Sodie Mesquita N - Santo Andre N -:-00:00Blumenau N - Campinas N -:-
00:30SESI Araraquara N - Corinthians N -:-
21:45Sao Jose N - Ituano N -:-
CIPRUS: A divízió
16:00AEK - AEL -:-18:30Anorthosis - Paralimni -:-
CSEHORSZÁG: NBL - Alsóház
18:00Olomoucko - Ostrava -:-CSEHORSZÁG: NBL - Felsőház
17:30Pardubice - Kolin -:-18:00Decin - Usti n. Labem -:-
18:00Nymburk - USK Praha -:-
18:00Opava - Brno -:-
CSEHORSZÁG: ZBL - női - Play Off
18:00Zabiny Brno N - Ostrava N -:-DÉL-KOREA: KBL
11:00KCC Egis - Seoul Thunders -:-EURÓPA: ABA League 2
15:00Zlatibor - Sencur -:-18:00Borac Banja Luka - Helios Domzale -:-
21:00GKK Sibenka - Sutjeska -:-
EURÓPA: ENBL - Play Off
17:30Juventus - Liege -:-EURÓPA: Lett-Észt Liga
17:30TAL TECH - Tartu Ulikool -:-18:00Rapla - Prometej -:-
18:00Valmiera Glass Via - Viimsi -:-
18:00VEF Riga - BK Ogre -:-
18:30Keila - Tallinna Kalev -:-
EURÓPA: WBBL - női - Play Off
17:30Liepajas Papirs/LSSS N - Klaipedos Neptunas N -:-18:45Siauliai N - Kibirkstis Vilnius N -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League
16:30Gomel - Minsk 2 -:-FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - női
14:00Gomel 2 N - Breszt N -:-14:00Horizont Minsk N - Gomel N -:-
16:00Olimpia Grodno N - Minsk N -:-
FINNORSZÁG: Korisliiga - Alsóház
17:30Lahti Basketball - Kobrat -:-FINNORSZÁG: Korisliiga - női
17:30Forssan Alku N - Kouvottaret N -:-17:30PeKa N - Tapiolan Honka N -:-
17:30Pyrinto N - HBA-Marsky Helsinki N -:-
17:30Vimpelin Veto N - Torpan Pojat Helsinki N -:-
FINNORSZÁG: I Divisioona - női - Play Off
16:30Puhuttaret N - Lappeenranta N -:-17:30BC Nokia N - Tapiolan Honka II N -:-
17:30Turun NMKY N - Pyrinto II N -:-
18:30Torpan Pojat Helsinki II N - Lahti Basketball N -:-
FRANCIAORSZÁG: Espoirs U21
16:00Paris U21 - Nancy U21 -:-GÖRÖGORSZÁG: A1 - női
15:00Iraklis N - Eleftheria N -:-GRÚZIA: Szuperliga
08:30Rashi - Batumi -:-11:00Gau - TSU -:-
15:00Rustavi - Gurjaani Delta -:-
HORVÁTORSZÁG: Premijer Liga - női
18:00Sibenik N - KAZL Split N -:-JAPÁN: B.League
06:05Akita - Utsunomiya Brex -:-07:05Gunma - Alvark -:-
07:05Ibaraki Robots - Chiba -:-
07:05Kyoto - Hiroshima D. -:-
07:05Sun Rockers Shibuya - Nagoya Fighting Eagles -:-
07:05Yokohama - Toyama -:-
07:45Nagasaki - Saga -:-
08:05Sendai - Hokkaido -:-
11:05Brave Thunders - NeoPhoenix -:-
11:05Diamond Dolphins - Shimane -:-
11:05SeaHorses Mikawa - Shinshu -:-
11:35Ryukyu - Osaka -:-
JAPÁN: B2.League
06:00Shiga - Iwate -:-KANADA: Super League
00:00London - Kokomo Bobkats -:-KAZAHSZTÁN: National League
14:00Tobol Kostanay - Kaspiy Aktau -:-KÍNA: CBA
12:35Beijing - Shanghai -:-12:35Guangdong - Shandong -:-
KOSZOVÓ: Superliga
19:00Bashkimi - Sigal Prishtina -:-19:00Golden Eagle Ylli - Vellaznimi -:-
LENGYELORSZÁG: 1. Liga
17:00WKK Wroclaw - MKKS Koszalin -:-19:00Gornik Walbrzych - Alstom Krakow -:-
LITVÁNIA: LKL
17:15Lietkabelis - Mazeikiai -:-LITVÁNIA: NKL - Play Off
18:00Jurbarkas - Vytis VDU -:-MEXIKÓ: CIBACOPA
04:15Ostioneros de Guaymas - Frayles de Guasave -:-04:15Rayos de Hermosillo - Caballeros de Culiacan -:-
04:15Venados de Mazatlan - Angeles CDMX -:-
MONTENEGRÓ: Prva A Liga
18:00Ibar Rozaje - Studentski Centar -:-NORVÉGIA: Kvinneligaen - női - Play Off
17:30Ulriken N - Asker/Bærums Verk N -:-OROSZORSZÁG: VTB United League - Alsóház
17:00Nyizsnyij Novgorod - Minsk -:-OROSZORSZÁG: VTB United League - Felsőház
17:30Lokomotiv Kuban - Parma Perm -:-18:00CSZKA Moszkva - Jeniszej -:-
ROMÁNIA: A divízió - Felsőház
17:00Voluntari - CSM Oradea -:-18:00CSU Sibiu - Brasov -:-
18:00Rapid Bukarest - CSM Constanta -:-
18:30Arges Pitesti - Cluj-Napoca -:-
ROMÁNIA: Liga National - női - Play Off
11:00Rapid Bukarest N - Arad N -:-15:00Olimpia Brasov N - Sepsi S. N -:-
16:00Targu Mures N - CSM Constanta N -:-
18:00Cluj Napoca N - Municipal Targoviste N -:-
SVÁJC: SB League
19:30BBC Monthey - Regio Basel -:-19:30SAM Massagno - Vevey Riviera -:-
SVÉDORSZÁG: Superettan
20:00Djurgården - Eskilstuna -:-SVÉDORSZÁG: Basketettan - női
18:00Huddinge N - Södertälje 2 N -:-SZLOVÁKIA: Extraliga
18:00BC Komarno - Prievidza -:-18:00BKM Lucenec - Handlova -:-
18:00Inter Bratislava - Levice -:-
18:00Nitra - Spisski Rytieri -:-
SZLOVÁKIA: Extraliga - női - Play Off
17:00Ruzomberok N - Young Angels Kosice N -:-18:00Piestanske Cajky N - Trencin N -:-
18:00Slavia Banska Bystrica N - UMB Banska Bystrica N -:-
19:00Samorin N - CBK Kosice N -:-
SZLOVÉNIA: Liga Nova KBM
18:00Krka - Ilirija -:-SZLOVÉNIA: 1. SKL - női
19:45Triglav N - Jezica N -:-TÖRÖKORSZÁG: KBSL - női
13:00Ormanspor N - Fenerbahce N -:-16:00Antalya 07 N - Bursa N -:-
16:00Bellona Kayseri N - Botas N -:-
16:00Besiktas N - Nesibe Aydin N -:-
16:00Cankaya N - Hatay N -:-
16:00CBK Mersin N - Galatasaray N -:-
16:00Emlak Konut N - Tarsus N -:-
USA: NBA G League
00:00Grand Rapids Gold - Salt Lake City Stars -:-00:30Raptors 905 - Westchester -:-
01:00Birmingham Squadron - Osceola Magic -:-
01:00Memphis Hustle - Sioux Falls Skyforce -:-
01:30Rio Grande Valley Vipers - Austin Toros Spurs -:-
03:00Ontario Clippers - Rip City Remix -:-
16:00Long Island Nets - Indiana Mad Ants -:-
00:00Capital City Go-Go - Wisconsin Herd -:-
USA: NCAA - Play Off
23:40Howard - Wagner -:-02:10Virginia - Colorado State -:-
23:40Montana State - Grambling St. -:-
USA: NIT
00:00Georgia - Xavier -:-00:00LSU - North Texas -:-
00:00Ohio State - Cornell -:-
00:00Providence - Boston College -:-
02:00Butler - Minnesota -:-
02:00Iowa - Kansas State -:-
02:00UCF Knights - South Florida -:-
02:00Virginia Tech - Richmond -:-
04:00Utah Utes - UC Irvine -:-
00:00Bradley - Loyola (Ill). -:-
00:00Indiana State - SMU Mustangs -:-
00:00Seton Hall - Saint Josephs -:-
USA: CIT
00:00Tarleton - Texas Southern -:-02:00Texas A&M-CC - Abilene Christian -:-
00:00Bowling Green - IPFW -:-
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.