FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Holnap » Oddsok

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Selejtező

12:30Unicaja Malaga - Levice -:-
18:00Bamberg - Benfica -:-
19:00Bakken Bears - FMP -:-
20:00Tofas - Chemnitz -:-

FRANCIAORSZÁG: LNB

19:00Cholet - Lyon-Villeurbanne -:- [ 3.50 | 1.32 ]

VILÁG: VB - női

06:30Mali N - Franciaország N -:-
10:00Ausztrália N - Szerbia N -:- [ 1.25 | 4.20 ]
12:30Japán N - Kanada N -:- [ 2.50 | 1.58 ]

AUSZTRIA: Osztrák Kupa

16:00Wagram - Mattersburg -:-
17:00Celovec - Jennersdorf -:-
18:00Kufstein - Salzburg -:-

CHILE: Copa Chile

00:00Las Animas - Valdivia -:-
01:00Aleman - Espanol de Talca -:-
01:00Boston C. C. - Stadio Italiano -:-
01:00Municipal Chillan - U. De Concepcion -:-
01:00Puente Alto - Leones Quilpue -:-
01:30Temuco - Espanol Osorno -:-
02:00Sportiva Italiana - Catolica -:-
23:30Quilicura - Liceo Curico -:-
00:30Osorno - CD Puerto Varas -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

16:00Brno U23 - Svitavy -:-
17:00Srsni Pisek - Jindrichuv Hradec -:-
17:30Polabi - Chomutov -:-
18:00Pelhrimov - Plzen -:-

DÁNIA: Kvindebasketligaen Women

14:00Aabyhoj N - BMS Herlev N -:-
16:00Sisu N - Amager N -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL

18:00ElhalasztvaCaledonia Gladiators - Newcastle Eagles -:-
18:00Manchester Giants - Sheffield Sharks -:-
18:30Cheshire Phoenix - Plymouth City Patriots -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: WBBL - női

15:00BA London Lions N - Sevenoaks Suns N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League

12:00Grodno GrSU - SDUSHOR Minszk -:-
13:00Mogiljev - Brest -:-
13:00Rubon II - Cmoki Minszk 3 -:-

FÜLÖP-SZIGETEK: Commissioners Cup

10:30Meralco Bolts - NLEX Road Warriors -:-
12:45Converge FiberXers - Ginebra Kings -:-

KOLUMBIA: LBP - Clausura

3. negyedPiratas de Bogota - Team Cali 52:46
01:00Condores de Cundinamarca - Cimarrones del Choco -:-

KOSZOVÓ: Superliga

17:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-
19:00Bashkimi - Prizreni -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

15:30Szczecin - Ostrow Wielkopolski -:- [ 3.40 | 1.30 ]
17:30Anwil Wloclawek - Zielona Gora -:- [ 1.22 | 4.00 ]
20:00Dabrowa Gornicza - GTK Gliwice -:- [ 1.33 | 3.25 ]

LENGYELORSZÁG: 1. Liga

18:00Slask Wroclaw II - Alstom Krakow -:-
18:30Krosno - Lublin 2 -:-

LITVÁNIA: LKL

16:20Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes -:-
18:30Juventus - Rytas -:-

LUXEMBURG: Total League

17:15Ettelbruck - Contern -:-

LUXEMBURG: Total League - női

15:15Ettelbruck N - Contern N -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

18:30Szigetszentmiklós N - DVTK - HUN-Therm N -:-

MEXIKÓ: LNBP - Play Off

22:00Astros - Soles -:-
23:00Dorados - Plateros -:-
23:00Fuerza Regia - Mineros -:-

NORVÉGIA: BLNO

15:00Nidaros Jets - Kongsberg Miners -:-
17:00Froya - Oppsal -:-

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa

09:00Dinamo MGTU - Barsz Rosztov -:-
10:00Magnyitogorszk - Cseljabinszk -:-
10:00Parma Perm 2 - Szaratov 2 -:-
11:30Dinamo Sztavropol - Szamara 2 -:-
12:30Csebokszari - Unics Kazany 2 -:-
12:30Tobolszk - Jeniszej 2 -:-

OROSZORSZÁG: VTB Szuperkupa - Play Off

13:00Lokomotiv Kuban - Mega Basket -:-
16:00Partizan - Unics Kazany -:-
19:00Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva -:-

PARAGUAY: LNB - Clausura

01:30Colonias Gold - Deportivo Campoalto -:-

SPANYOLORSZÁG: Supercopa ACB

18:30Real Madrid - Barcelona -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

16:30Helsingborg - Eskilstuna -:-

SVÉDORSZÁG: Basketettan - női

12:00Alvik 2 N - Östersund 2 N -:-
13:30Helsingborg N - Eskilstuna N -:-
13:30Södertälje 2 N - IK Eos Utveckling N -:-
15:00Norrort N - Lulea 2 N -:-
16:00KFUM Uppsala N - Blackeberg N -:-
17:00KFUM Kalmar N - Brahe N -:-

TÖRÖKORSZÁG: Federation Cup

12:00Antalya Gunesi - Samsunspor -:-
12:30Ankara Kolejliler - Balikesir -:-
14:15OGM Ormanspor - Cagdas Bodrum Spor -:-
14:45Bornova - Sigortam.net ITU -:-
16:30Mersin BSB - Final Spor -:-
17:00Kocaeli - Yalovaspor -:-
18:45Ankara D.S.I. - Gemlik -:-
19:15Fenerbahce 2 - Harem Spor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TKBL - női

13:00Elazig Il Ozel Idare N - Antalya Gunesi N -:-
13:30Turgutlu N - Botas 2 N -:-
15:00Diba Ankara N - Yalova N -:-
16:00Fenerbahce 2 N - Kirklareli N -:-

VENEZUELA: Superliga - Play Off

00:00Cocodrilos - Gladiadores -:-
01:00Guaiqueries - Supersonicos -:-
02:00Trotamundos - Brillantes -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

12:00Split (Cro) - Pardubice (Cze) -:-
18:00Ponferrada (Esp) - Ourense (Esp) -:-
20:30Baskonia (Esp) - London Lions (Eng) -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.