FRISSÍTÉS

Kézilabda » Ma » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: WHA - női

18:00Feldkirch N - MGA Handball N -:-
19:00Dornbirn/Schoren N - Eggenburg N -:-
19:00Hypo NÖ N - Perchtoldsdorf N -:-

BELGIUM: 1. osztály

20:15Eynatten-Raeren - Merksem -:-
20:15Gent - Kortrijk -:-
20:15Tournai - Sasja KV -:-
20:15Vise 2 - Houthalen -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premijer Liga

18:00Brcko - Slavija -:-
19:00Iskra - MRK Sloga -:-
19:00Konjuh - Drina -:-
19:00Maglaj - Gracanica -:-
19:00Sloboda Tuzla - Bosna Visoko -:-
19:00Vogosca - Izvidac -:-
19:30Sloga Doboj - Gorazde -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

11:00Malomerice - Plzen -:-
16:30Dukla Praha - Hranice -:-
17:00Brno - Lovosice -:-
18:00Jicin - Nove Veseli -:-
18:00Koprivnice - Karvina -:-

DÁNIA: Herre Handbold Ligaen

15:00Nordsjælland - Skanderborg -:-
16:00GOG - Mors -:-

DÁNIA: 1. osztály

14:30FIF - Roskilde -:-
14:30Skive - Ajax København -:-
15:00HOJ - Skaering -:-

EURÓPA: Baltic League

13:00Dragunas Klaipeda (Ltu) - Polva Serviti (Est) -:-
14:00Sviesa (Ltu) - Granitas Kaunas (Ltu) -:-
15:00Celtnieks Riga (Lat) - HC Tallinn (Est) -:-
15:00Dobeles Tenax (Lat) - Riihimäen Cocks (Fin) -:-
18:00Viljandi (Est) - Kehra (Est) -:-

EURÓPA: SEHA Liga

17:15Beijing Univ. (Chn) - Motor Zaporozsje (Ukr) -:-
20:45PPD Zagreb (Cro) - Veszprém (Hun) -:-

EURÓPA: MOL Liga - női

15:00Most N - Dunajska Streda N -:-
15:00Pisek N - Slavia Praha N -:-
18:00Sala N - Veseli N -:-
19:00Banovce N - Sporta Hlohovec N -:-

EURÓPA: BENE-League

19:15Aalsmeer - Limburg Lions -:-
20:00Hurry-Up - Vise -:-
20:15Bocholt - Nelo -:-
20:15Hasselt - Eurotech/Bevo -:-
20:15Tongeren - KRAS/Volendam -:-
20:30Haacht - Houten -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Division 1

13:00SKA Minszk - Meshkov Brest -:-

FINNORSZÁG: SM liiga

15:00GrIFK - HIFK -:-

FINNORSZÁG: SM liiga - női

14:00Atlas N - HIFK N -:-
15:15Dicken N - GrIFK N -:-

FRANCIAORSZÁG: Proligue

20:30Massy Essonne - Cherbourg -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1

15:30PAOK - Faiakas Corfu -:-
17:00Aeropos Edessas - A.S.E. Douka -:-
17:00Drama - Ionikos -:-
17:00Filippos Veria - Diomidis Argous -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

19:00Arnhem - Emmen -:-
19:00Smezo/BFC - Aalsmeer 2 -:-
20:00Waalwijk - KRAS/Volendam 2 -:-
20:30Quintus - Havas -:-
20:45Olympia 89 - Limburg Lions 2 -:-
21:00Hellas - Hercules -:-

HOLLANDIA: Eredivisie - női

19:00HandbaL Venlo N - Quintus N -:-
19:00KRAS/Volendam N - Deurningen N -:-
19:00Westfriesland SEW N - Amsterdam N -:-
19:30Vlug en Lenig N - JuRo Unirek N -:-
20:00Voorwaarts N - Borhave N -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

19:00Porec - Sesvete -:-
19:00Umag - Dubrava -:-
19:00Vinkovci - Dubrovnik -:-
19:00Zamet - Varazdin -:-
19:14Bjelovar - Gorica -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HRL - női

16:00Murvica N - Dugo Selo N -:-
16:00Umag N - Virovitica N -:-
18:00Osijek N - Koka N -:-
18:00Sinj N - Bjelovar N -:-
19:00Dalmatinka N - Sesvete N -:-

IZLAND: Olis Deildin

17:00Fram - Afturelding -:-
17:00Kopavogur - IR Reykjavik -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

17:00Wybrzeze Gdansk - Stal Mielec -:-
18:00Chrobry Glogow - Tarnow -:-
19:00Zaglebie Lubin - Azoty-Pulawy -:-

LENGYELORSZÁG: I Liga

16:00Gorzów Wlkp. - Grunwald Poznan -:-
18:00Chrzanow - AZS UJK Kielce -:-
18:00Konskie - Przemysl -:-
18:00Legionowo - Biala Podlaska -:-

LENGYELORSZÁG: Lengyel Kupa - női

18:00Olkusz N - Jaroslaw N -:-

LETTORSZÁG: SynotTip Virsliga

16:00Latgols - Jurmalas -:-

LITVÁNIA: Lietuvos Lyga

13:00Dubysa - Kauno Azuolas -:-

LUXEMBURG: AXA League

18:00Schifflange - Esch -:-
20:15Differdange - Berchem -:-
20:15Kaerjeng - Diekirch -:-

MAGYARORSZÁG: NB I

18:00Csurgó - Balatonfüred -:-
18:00Mezőkövesd - Gyöngyös -:-
18:00Vác - Eger -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

18:30Gummersbach - Eisenach -:-
19:00Krefeld - Konstanz -:-
19:30Coburg 2000 - Rimpar -:-
19:30Ferndorf - Lubeck-Schwartau -:-
19:30Hüttenberg - Hamm-Westfalen -:-
20:00N-Lübbecke - Hamburg -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - női

17:00Nord Harrislee N - Nurtingen N -:-
18:00Kirchhof N - Leipzig N -:-
18:15Solingen N - Rosengarten N -:-
18:30Herrenberg N - TuS Lintfort N -:-
18:30Waiblingen N - Zwickau N -:-
19:30Füchse Berlin N - Rodertal N -:-
19:30Werder Bremen N - Halle-Neustadt N -:-
20:00HSG Freiburg N - Wuppertal N -:-

NORVÉGIA: REMA 1000-ligaen

15:00Fyllingen - Haslum HK -:-
16:00Follo - Kolstad -:-
16:00Runar - Elverum -:-
16:00St. Hallvard - Naerbo -:-
17:00Halden - Drammen -:-
18:00Arendal - Baekkelaget -:-

NORVÉGIA: 1. osztály

15:30Charlottenlund - Notteroy -:-
16:00Stavanger - Sandefjord TIF -:-
18:00Lillestrøm - Fjellhammer -:-
18:00Sandnes - Kristiansand -:-

NORVÉGIA: 1. osztály - női

16:00Flint N - Fjellhammer N -:-
16:00Raelingen N - Skrim N -:-
17:30Charlottenlund N - Ålgård N -:-
18:00Volda N - Fyllingen N -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

10:00Cseljabinszk - Akbuzat -:-
11:00Dinamo Astrakhan - Sztavropol -:-
14:00Krasznoda - Taganrog -:-

PORTUGÁLIA: LPA

16:00Madeira - Benfica -:-
19:00Aguas Santas - Maia-Ismai -:-
19:00Avanca - Sporting -:-
19:00Gaia - Porto -:-
19:00Vitoria - Boa Hora -:-
22:00Belenenses - Boavista -:-

ROMÁNIA: Román Kupa

16:00Alexandria - Dobrogea Sud -:-

SPANYOLORSZÁG: Division de Honor Plata

18:00Palma del Rio - Alcobendas -:-
18:30Antequera - Barcelona II -:-
18:30Torrelavega - Ciudad Real -:-
19:00Cisne - Amenabar -:-
19:00Sarria - Bordils -:-
19:00Villa de Aranda - Cordoba -:-
19:30Zamora - Malaga -:-
20:30Teucro - Novas -:-

SPANYOLORSZÁG: Copa Asobal

19:00Barcelona - Ademar -:-
21:00Atl. Valladolid - CD Bidasoa Irun -:-

SVÁJC: NLA

18:00TV Endingen - Kadetten -:-
18:00Zürich - Pfadi Winterthur -:-
19:00Basel - Bern -:-
20:00Kriens - Thun -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

14:00Tyreso - Karlskrona -:-
15:00Amo HK - Rimbo -:-
15:00Kungalvs HK - Linköping -:-
16:15Karra - Hammarby -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

14:00Drott Halmstad N - Helsingborg N -:-
14:00Karra N - Eslov N -:-
14:00Nacka N - Skanela N -:-
15:00Eskilstuna N - Hellton N -:-
16:15Tyresö HF N - Hallby N -:-

SZERBIA: Superliga

18:30Partizan Beograd - Novi Pazar -:-
19:00Rudar Kostolac - Proleter -:-
19:00Spartak Vojput - Pancevo -:-
20:30Obilic Beograd - Kikinda -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

18:00Hlohovec - Nove Zamky -:-
18:00Modra - Presov -:-
18:00Povazska Bystrica - SKP Bratislava -:-

SZLOVÉNIA: 1. NLB Liga

18:00Celje - Urbanscape Loka -:-
19:00Gorenje - Maribor -:-
19:00Jeruzalem Ormoz - Dobova -:-
19:00Koper - Krka -:-

UKRAJNA: Szuperliga

10:00ZTR Burevisnik - ZTR Zaporozhye -:-
14:00CSKA Kiev - Portovik -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés - női

09:30Zalau N - Buzau N -:-
11:30CSM Slatina N - Craiova N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kézilabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.