FRISSÍTÉS

Kézilabda » Ma » Minden mérkőzés

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premijer Liga

18:00Vogosca - Bosna Visoko -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

18:00Karvina - Dukla Praha -:-

DÁNIA: Herre Handbold Ligaen

19:00GOG - Sønderjyske -:-
19:30Aalborg - Fredericia -:-

DÁNIA: HTH Ligaen - női

18:30Randers N - Copenhagen N -:-
19:00Horsens N - Odense N -:-
19:00Viborg N - Esbjerg N -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Szuperliga

16:00Rabotnicki - Pelister -:-
19:00Ohrid - Butel Skopje -:-

EURÓPA: SEHA Liga

19:00Szpartak Moszkva (Rus) - Metaloplastika (Srb) -:-

EURÓPA: MOL Liga - női

17:30HK Hodonin N - Most N -:-
17:30Michalovce N - Slavia Praha N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Division 1

16:30Kronon - BGUFK Minsk -:-
17:15Meshkov Brest - Masheka -:-
18:00SKA Minszk - Gomel -:-

FRANCIAORSZÁG: Lidl Starligue

20:30Chambery Savoie - Chartres -:-
20:30Istres - Montpellier -:-
20:30Ivry - PSG -:-
20:30Nantes - Toulouse -:-
20:30Tremblay - Creteil -:-
20:45Aix - St. Raphael -:-

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

20:00Besancon N - Fleury Loiret N -:-
20:30Chambray Touraine N - Metz N -:-
20:30Nantes N - Brest Bretagne N -:-
20:30Nice N - Dijon N -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1

16:00Aeropos Edessas - AEK Athén -:-
17:00Filippos Veria - Olympiacos SFP -:-

IZLAND: Olis Deildin

20:30Selfoss - KA -:-
21:30FH Hafnarfjordur - Fjolnir -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

18:00Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn -:-
18:00Tarnow - Piotrkowianin Piotrków -:-
18:00Zabrze - Zaglebie Lubin -:-
18:30Kalisz - Wisla Plock -:-
18:30Stal Mielec - Azoty-Pulawy -:-
18:30Szczecin - Chrobry Glogow -:-

LENGYELORSZÁG: Szuperliga - női

18:00Ruch Chorzów N - Zaglebie N -:-

LETTORSZÁG: SynotTip Virsliga

18:30Dobeles Tenax - HK Ogre/Miandum -:-

LUXEMBURG: AXA League

20:00Kaerjeng - Berchem -:-
20:00Schifflange - Dudelange -:-

MAGYARORSZÁG: NB I

18:00Szeged - Balatonfüred -:-

MAGYARORSZÁG: Magyar Kupa

19:00Nyíregyházi SN KFT - Balmazújváros -:-
19:00Ózd - Balassagyarmat -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

18:00DVSC SCHAEFFLER N - Dunaújváros N -:-
20:00Győri ETO N - Érd N -:-

MAGYARORSZÁG: Magyar Kupa - női

18:30Göd N - Kisvárda N -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női

19:30Göppingen N - Metzingen N -:-
19:30Leverkusen N - Kurpfalz Baren Ketsch N -:-
19:30Oldenburg N - Bietigheim N -:-
19:30Thüringer N - Buxtehuder SV N -:-

NORVÉGIA: REMA 1000-ligaen - női

18:00Byåsen N - Gjerpen N -:-
18:00Storhamar N - Fana N -:-
18:30Fredrikstad N - Tertnes N -:-
19:15Molde N - Kristiansand N -:-

NORVÉGIA: NM Kupa

18:30Baekkelaget - Fyllingen -:-
18:30Elverum - Kristiansand -:-
18:30Halden - Runar -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

15:30Akbuzat - Dinamo Astrakhan -:-
18:00Chehovszki Medvegyi - Krasznoda -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga - női

16:30Asztrahanocska N - Togliatti N -:-
18:00Krasznodar N - Luch N -:-

PORTUGÁLIA: LPA

21:00Benfica - Vitoria -:-
21:00Boa Hora - Porto -:-
21:00Sporting - Belenenses -:-

ROMÁNIA: Liga nationala

17:25Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest -:-

SPANYOLORSZÁG: Liga ASOBAL

20:15CD Bidasoa Irun - Huesca -:-

SPANYOLORSZÁG: Copa del Rey

20:30Alcobendas - Anaitasuna -:-
20:30Ciudad Real - BM Sinfin -:-
20:30Sarria - Morrazo Cangas -:-

SVÁJC: Svájci Kupa

19:30Espoirs - Zürich -:-
20:00Baden - Thun -:-
20:00Biel - Kriens -:-
20:00Kreuzlingen - St. Gallen -:-

SVÉDORSZÁG: Handbollsligan

19:00Malmo - Savehof -:-
19:00Redbergslids - Lugi -:-

SVÉDORSZÁG: SHE - női

19:00Vasteras N - Savehof N -:-

SZERBIA: Superliga

19:30Proleter - Pancevo -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

18:00Sala - Presov -:-

SZLOVÉNIA: 1. NLB Liga

20:00Koper - Celje -:-

SZLOVÉNIA: 1.A DRL - női

19:00Koper N - Krka N -:-

UKRAJNA: Szuperliga

15:00ZTR Zaporozhye - ZTR Burevisnik -:-
16:00Motor Zaporozsje - Odessa -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kézilabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.