FRISSÍTÉS

Kézilabda » Ma » Minden mérkőzés

CSEHORSZÁG: Extraliga

18:00Brno - Plzen -:-

DÁNIA: Bambusa Kvindeligaen - női

18:30Copenhagen N - Silkeborg-Voel N -:-
18:30Esbjerg N - Horsens N -:-
18:30Holstebro N - Ajax København N -:-
18:30Odense N - NFH Nyk N -:-
18:30Randers N - Aarhus United N -:-
19:00Viborg N - Skanderborg N -:-
19:30Vendsyssel N - Herning-Ikast N -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

18:00Polva Serviti - Tallas -:-
18:00Tapa - HC Tallinn -:-
18:00Viljandi - Kehra -:-

EURÓPA: MOL Liga - női

16:00Slavia Praha N - Presov N -:-

FRANCIAORSZÁG: 1. osztály - női

18:00Nice N - Plan de Cuques N -:-
18:00Toulon N - Nantes N -:-
20:00Bourg De Peage N - Brest Bretagne N -:-
20:00Chambray Touraine N - Metz N -:-
20:00Merignac N - Dijon N -:-
20:00Saint Amand N - Besancon N -:-
20:15Fleury Loiret N - Paris 92 N -:-

IZLAND: Olis Deildin

19:00Stjarnan - FH Hafnarfjordur -:-

LENGYELORSZÁG: Lengyel Kupa

18:00Dziewiatka Legnica - Zaglebie Lubin -:-
18:00Grudziadz - Wybrzeze Gdansk WO -:-
18:00Olsztyn - Azoty-Pulawy WO -:-
18:00ZPRP Kielce - Tarnow -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

16:00Érd N - Mosonmagyaróvár N -:-
16:00Szombathely N - Vác N -:-
17:00Dunaújváros N - MTK Budapest N -:-
18:00Alba Fehérvár N - Békéscsaba N -:-

MAGYARORSZÁG: Magyar Kupa - női

13:30Budaörs N - Boglári Akadémia-SZISE N -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

20:00Furstenfeldbruck - Bietigheim-Metterzimmern -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női

19:30Leverkusen N - BVB Dortmund N -:-

NÉMETORSZÁG: DHB Kupa - női

19:30Bietigheim N - Bad Wildungen N -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

18:00Cingoli - Brixen -:-
19:00Cassano - Bozen -:-

OLASZORSZÁG: Serie A - női

19:30Cassano N - Erice N -:-
16:30Jomi Salerno N - Cingoli N -:-
20:30Malo N - Brixen N -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

15:00Perm - Cseljabinszk -:-
17:00Chehovszki Medvegyi - Kausztyik -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga - női

15:30Rosztov N - Togliatti N -:-

PORTUGÁLIA: 1a Divisao - női

22:00Joana-Maia N - Alpendorada N -:-

ROMÁNIA: Liga nationala - női

12:00Mioveni N - CSM Galati N -:-
14:45Cluj N - CSM Slatina N -:-
17:30CSM Bukarest N - Bistrita N -:-

SPANYOLORSZÁG: Copa de la Reina - női

20:00Cordoba N - La Calzada N -:-
20:00Porrino N - Aula Valladolid N -:-
21:00Tenerife N - Elche Mustang N -:-

SVÁJC: SPL - női

20:00ElhalasztvaNottwil N - Zug N -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

19:00AIK Stockholm - Anderstorps -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

19:00Skanela N - Kroppskultur Dam N -:-

SZERBIA: Superliga

18:00Kikinda - Spartak Vojput -:-

SZLOVÉNIA: 1.A DRL - női

19:00Zagorje N - Velenje N -:-

TÖRÖKORSZÁG: Szuperliga - női

13:00Gorele BSK N - Izmir N -:-
14:00Yalikavak N - Kastamonu N -:-

VILÁG: VB - 25-32. hely

15:00Kongói DK - Chile -:-
17:30Angola - Marokkó -:-
17:30Tunézia - Ausztria -:-
17:30Zöld-foki szigetek - Dél-Korea 0:10

VILÁG: VB - Play Off

17:30Dánia - Egyiptom -:-
20:30Franciaország - Magyarország -:-
20:30Spanyolország - Norvégia -:-
20:30Svédország - Katar -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kézilabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.