Kosárlabda » Ma » Minden mérkőzés
Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
EURÓPA: Euroliga
18:30Anadolu Efes - Olimpiakosz -:-19:00Zalgiris Kaunas - Virtus Bologna -:-
20:00Alba Berlin - Real Madrid -:-
20:05Maccabi Tel Aviv - Lyon-Villeurbanne -:-
20:30Partizan - Baskonia -:-
EURÓPA: Bajnokok Ligája - Felsőház
18:30Peristeri - Tenerife -:-18:30Pinar Karsiyaka - Hapoel Jeruzsálem -:-
20:30Strasbourg - Tofas -:-
20:30Unicaja Malaga - Cholet -:-
USA: NBA
00:00Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers 103:10800:30Boston Celtics - Detroit Pistons 119:94
00:30Philadelphia 76ers - Miami Heat 98:91
01:00Chicago Bulls - Portland Trail Blazers 110:107
02:00Utah Jazz - Minnesota Timberwolves 104:114
03:00Golden State Warriors - New York Knicks 112:119
03:00Sacramento Kings - Memphis Grizzlies 121:111h.u.
03:30Los Angeles Lakers - Atlanta Hawks 136:105
00:00Orlando Magic - Charlotte Hornets -:-
00:00Washington Wizards - Houston Rockets -:-
00:30Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans -:-
AFRIKA: Afrika-játékok 3x3
16:40Egyiptom 3x3 U23 - Közép-afrikai Köztársaság 3x3 U23 -:-17:00Elefántcsontpart 3x3 U23 - Ruanda 3x3 U23 -:-
18:00Algéria 3x3 U23 - Zambia 3x3 U23 -:-
18:20Kenya 3x3 U23 - Botswana 3x3 U23 -:-
19:20Közép-afrikai Köztársaság 3x3 U23 - Ruanda 3x3 U23 -:-
19:40Egyiptom 3x3 U23 - Elefántcsontpart 3x3 U23 -:-
20:40Zambia 3x3 U23 - Botswana 3x3 U23 -:-
21:00Algéria 3x3 U23 - Kenya 3x3 U23 -:-
AFRIKA: Afrika-játékok 3x3 - női
16:00Etiópia 3x3 U23 N - Mali 3x3 U23 N -:-16:20Ruanda 3x3 U23 N - Algéria 3x3 U23 N -:-
17:20Uganda 3x3 U23 N - Nigéria 3x3 U23 N -:-
17:40Benin 3x3 U23 N - Togo 3x3 U23 N -:-
18:40Algéria 3x3 U23 N - Etiópia 3x3 U23 N -:-
19:00Mali 3x3 U23 N - Kongói DK 3x3 U23 N -:-
20:00Benin 3x3 U23 N - Nigéria 3x3 U23 N -:-
20:20Togo 3x3 U23 N - Uganda 3x3 U23 N -:-
ARGENTÍNA: Liga A
01:00Zarate - Platense 40:72ARGENTÍNA: Liga Femenina - női - Clausura
00:00Obras N - Juventud Ameghino N 67:71BRAZÍLIA: NBB
00:00Bauru - Flamengo -:-00:00Franca - Botafogo RJ -:-
BRAZÍLIA: LBF - női
23:00Sodie Mesquita N - Santo Andre N -:-00:00Blumenau N - Campinas N -:-
00:30SESI Araraquara N - Corinthians N -:-
CIPRUS: A divízió
18:30Apoel - Achilleas K. -:-18:30Apollon - Keravnos S. -:-
18:30Etha Encomi - Apop Paphou -:-
DÉL-KOREA: KBL
11:00LG Sakers - Anyang JungKwanJang -:-11:00Seoul Knights - Goyang Sono -:-
EURÓPA: ABA League 2
15:00Cedevita - Podgorica -:-18:00Siroki Brijeg - Subotica -:-
21:00TFT Skopje - MZT Skopje -:-
EURÓPA: BNXT League - Felsőház
20:00Antwerp Giants - Groningen -:-EURÓPA: ENBL - Play Off
17:00Siauliai - Bristol Flyers -:-EURÓPA: Lett-Észt Liga
18:00BC Kalev/Cramo - Ventspils -:-EURÓPA: Liga Unike - női
17:00Flamurtari N - Prishtina N -:-17:00Penza N - Partizani N -:-
17:00Tirana N - Bashkimi N -:-
FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League
16:00Impuls - Grodno -:-16:00Rubon - Borisfen -:-
FINNORSZÁG: Korisliiga - Felsőház
17:30Karhu Basket - Kataja -:-GRÚZIA: Szuperliga
11:00Orbi - Kavkasia -:-16:00Kutaisi - Iverioni -:-
HORVÁTORSZÁG: Prva Liga
20:00Hermes - Marsonia -:-IZLAND: Izlandi Kupa
18:15Alftanes - Tindastoll -:-21:00Keflavik - Stjarnan -:-
IZRAEL: Liga Leumit
17:30Gilboa Galil - Hapoel Bnei Kfar Kasem -:-17:30Maccabi Rehovot - Elitzur Shomron -:-
18:00Maccabi Maale Adumim - Elitzor Netania -:-
18:30Ironi Nahariya - Maccabi Haifa -:-
18:30Ramat Hasharon - Safed -:-
JAPÁN: B2.League
11:00Shiga - Iwate -:-KANADA: Super League
00:00London - Kokomo Bobkats -:-KAZAHSZTÁN: National League
14:00Tobol Kostanay - Kaspiy Aktau -:-KÍNA: CBA
12:35Guangzhou - Jiangsu Dragons -:-12:35Liaoning - Shanxi Zhongyu -:-
12:35Ningbo Rockets - Shenzhen -:-
12:35Sichuan - Jilin -:-
12:35Tianjin - Beijing Royal Fighters -:-
12:35Zhejiang Guangsha - Fujian -:-
KÍNA: WCBA - női - Play Off
12:30Beijing N - Shanxi Xing Rui N -:-12:30Hebei N - Shanghai N -:-
12:30Liaoning N - Zhejiang Golden Bulls N -:-
12:30Shandong N - Xinjiang N -:-
LITVÁNIA: NKL - Play Off
17:00Telsiai - Kretinga -:-18:00BC Olimpas Palanga - Delikatesas Joniskis -:-
NÉMETORSZÁG: Pro B
18:30Bayern 2 - Coburg -:-NORVÉGIA: BLNO - Play Off
18:30Fyllingen - Gimle -:-18:30Kongsberg Miners - Bærum -:-
OLASZORSZÁG: Serie A1 - női
19:00Oxygen Roma N - Virtus Bologna N -:-OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női
13:00Neftyanyik Omszk N - Novoszibirszk N -:-15:00UMMC Jekatyerinburg N - Nadezsda N -:-
16:00Szamara N - MBA Moszkva N -:-
16:00Szpartak Moszkva N - Dinamo Kurszk N -:-
16:30Nika Siktivkar N - Dinamo Moszkva N -:-
ROMÁNIA: A divízió - Felsőház
16:45CSM Targu Mures - Dinamo Bucharest -:-SVÁJC: SB League
19:30Fribourg Olympic - Neuchatel -:-20:00Lausanne Basket - Geneva Lions -:-
SVÉDORSZÁG: Basketligan
19:04Borås - BC Lulea -:-19:04Nassjo - Uppsala -:-
19:04Umeå IK - Södertälje -:-
SVÉDORSZÁG: Superettan
18:45Hogsbo - RIG Mark -:-TAJVAN: P. League+
12:00Kaohsiung Steelers - Taoyuan Pauian Pilots -:-UKRAJNA: FBU Szuperliga
10:00Stariy Lutsk - BK Zaporozsje -:-13:00Cserkovszki Mavpi - Krivbasz -:-
16:00Kijev Basket - Dnyipro -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - Alsóház
23:00Bigua - Urupan 83:7302:15Malvin - Larre Borges 86:62
02:15Trouville - Goes 67:80
URUGUAY: Liga Uruguaya - Felsőház
23:00Defensor Sporting - Cordon 79:6001:00Nacional - Hebraica y Macabi 66:101
01:15Penarol - Aguada 81:82
USA: NBA G League
01:00Texas Legends - Motor City Cruise 122:10200:00Grand Rapids Gold - Salt Lake City Stars -:-
00:30Raptors 905 - Westchester -:-
USA: NCAA - Play Off
23:40Howard - Wagner -:-USA: NIT
00:00Georgia - Xavier -:-00:00LSU - North Texas -:-
00:00Ohio State - Cornell -:-
00:00Providence - Boston College -:-
USA: CIT
00:00Tarleton - Texas Southern -:-Sportfogadás már mobilról is a bet365-nél!
Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »
Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.