FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Ma » Minden mérkőzés

EURÓPA: Euroliga

19:00Crvena zvezda - Alba Berlin -:-
19:00CSZKA Moszkva - Olympiakosz -:-
20:30Baskonia - Monaco -:-
21:00Barcelona - Zenit Szentpétervár -:-

FRANCIAORSZÁG: LNB

20:00Gravelines-Dunkerque - Strasbourg -:-
20:30Dijon - Roanne -:-

MAGYARORSZÁG: NB I

18:00KTE-Duna - Szedeák -:-
18:00OSE Lions - Atomerőmű SE Paks -:-

USA: NBA

01:30Atlanta Hawks - Dallas Mavericks 113:87
02:00Miami Heat - Milwaukee Bucks 137:95
04:00Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 115:113

CIPRUS: A divízió

18:30Apop Paphou - ENAD -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

19:00Novy Jicin - Prostejov -:-
19:00Sokol Vysehrad - Sokol Pisek -:-
19:00Zlin - Jihlava -:-
19:30Chomutov - Litomerice -:-
19:30Sokol Prazsky - Slavia Prague -:-
20:00Pardubice 2 - Olomouc -:-
20:00USK Praha B - Plzen -:-

DÁNIA: Basketligaen

19:30Værløse - Horsens -:-

DÉL-KOREA: KBL

12:00KoGas - KCC Egis 67:68
12:00Wonju DB - Seoul Thunders 75:66

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL Kupa

20:30Glasgow Rocks - Cheshire Phoenix -:-
20:30Newcastle Eagles - Manchester Giants -:-
21:00Leicester Riders - London Lions -:-

EURÓPA: ABA League

18:00Igokea - Split -:-
20:00Zadar - Borac -:-

EURÓPA: BNXT League

20:00Leeuwarden - Den Helder -:-
20:30Liege - Antwerp Giants -:-
20:30Limburg - Phoenix Brussels -:-
20:30Spirou Charleroi - Oostende -:-

EURÓPA: Lett-Észt Liga

16:00Ventspils - TAL TECH -:-
18:00Rakvere Tarvas - BC Kalev/Cramo -:-

EURÓPA: Szuperkupa - női

20:30Pamesa Valencia N - UMMC Jekatyerinburg N -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga

17:30Helsinki Seagulls - UU-Korihait -:-

FINNORSZÁG: I Divisioona A

17:30Honka - Raiders Basket -:-
19:00HBA-Marsky Helsinki - ToPo -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga - női

16:30HBA-Marsky Helsinki N - Tapiolan Honka N -:-

FRANCIAORSZÁG: Pro B

20:00ASA - Ada Blois -:-
20:00Denain-Voltaire - Boulazac -:-
20:00Saint Quentin - St. Chamond -:-
20:00Vichy-Clermont - Lille -:-
20:30Antibes - Evreux -:-

FRANCIAORSZÁG: Espoirs U21

16:30Gravelines-Dunkerque U21 - Strasbourg U21 -:-
17:00Dijon U21 - Roanne U21 -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue 2 - női

19:00Aulnoye AS N - Mondeville N -:-
20:00Tronche Meylan N - Centre Federal BB N -:-

FÜLÖP-SZIGETEK: Fülöp-szigeteki Kupa - Play Off

12:00TNT KaTropa - Magnolia Hotshots 105:93

GRÚZIA: Szuperliga

1. negyedKutaisi - Vera Tbilisi 25:23

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

18:00Cibona - Cedevita -:-

IZLAND: Premier league

20:15Vestri - Thor AK Akureyri -:-
22:15Njardvik - Valur -:-

IZRAEL: WBL - női

FélidőRamat Hasharon N - Hapoel Rishon LeZion N 30:41

JAPÁN: B.League

12:05Niigata - SeaHorses Mikawa 58:81

JAPÁN: W League - női

11:00Haneda Vickies N - Fujitsu N 48:76

KAZAHSZTÁN: Premier League

06:00Atirau 2 - Shymkent 69:94
08:00Jambyl - ChelSU Kostanay 98:80
10:30SC Qazaqstan - Asztana 2 89:51
12:30Barsz Petropavlovszk - Namys Almaty 97:32
FélidőPavlodar - Karaganda 30:31

KAZAHSZTÁN: National League

FélidőTobol Kostanay - Asztana 29:49

KÍNA: CBA

09:00Fujian - Sichuan 80:101
09:00Zhejiang Guangsha - Shandong 112:92
4. negyedBeijing - Shanghai 77:68
4. negyedNingbo Rockets - Nanjing Tongxi 58:79

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

17:30Spojnia Stargard - HydroTruck Radom -:-

LITVÁNIA: Moteru Lyga - női

16:30Kibirkstis Vilnius 2 N - Siauliai-Universitetas N -:-

LUXEMBURG: Total League

20:30Contern - Walferdange -:-
20:30Hesperange - Bertrange -:-
20:45Amicale Steesel - Racing Luxembourg -:-
20:45Esch - Heffingen -:-
20:45Musel Pikes - Ettelbruck -:-
20:45T71 Dudelange - Larochette -:-

LUXEMBURG: Total League - női

18:30Amicale Steesel N - Bertrange N -:-
18:30Contern N - Walferdange N -:-
18:45Dudelange N - Les Sangliers Wooltz N -:-
18:45Esch N - Grengewald Hueschtert N -:-
18:45Musel Pikes N - Ettelbruck N -:-

MEXIKÓ: LNBP

03:15Abejas - Astros 93:95
03:15Lenadores - Halcones de Xalapa 80:97
03:30Panteras - Soles 83:88
04:00Dorados - Fuerza Regia 85:86
04:00Libertadores - Plateros 112:69

MONTENEGRÓ: Prva A Liga

19:15Milenijum - Jedinstvo -:-

NÉMETORSZÁG: BBL

20:30Oldenburg - Hamburg -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

16:15Ufimec Ufa - Uralmas Jekatyerinburg -:-
17:00CSZKA Moszkva 2 - Temp Szumz Revda -:-

PARAGUAY: LNB - Harmadik szakasz

01:00Ciudad Nueva - Dep. San Jose 62:78
01:00Olimpia - Libertad 81:85

PORTUGÁLIA: LPB

21:30FC Porto - Academica -:-

PUERTO RICO: BSN - Play Off

02:00Mets de Guaynabo - Leones De Ponce 83:80

ROMÁNIA: A divízió - Első szakasz

2. negyedCSM Focsani - CSM Ploiesti 23:16
16:45Cluj Napoca - Dinamo Bucharest -:-

ROMÁNIA: Liga National - női - Első szakasz

11:00Botosani N - Targu Mures N 47:76

SPANYOLORSZÁG: LEB Oro

21:00Lleida - Prat Joventut -:-
21:30Palencia - Caceres -:-

SPANYOLORSZÁG: LEB Plata

21:00Real Canoe - Zentro -:-

SVÉDORSZÁG: Basketligan

19:04Umeå IK - Borås -:-
19:34Koping Stars - Norrköping -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

20:00Wetterbygden Stars - KFUM Kalmar -:-

SVÉDORSZÁG: Basketligan - női

19:00Lulea N - Norrköping N -:-

SZAÚD-ARÁBIA: Premier League

1. negyedAl Ahli - Al Nahdha 7:14
16:00Abha - Al Salam -:-
17:00Al-Fateh - Al Ansar -:-
17:00Al Nasr - Dbae -:-
17:00Ohod - Al Ittihad -:-
18:00Al Wehda - Al-Hilal -:-

SZERBIA: 1. osztály

17:00Mladost Zemun - OKK Beograd -:-
18:00Leskovac Zdravlje - Vojvodina Novi Sad -:-
18:00Metalac - Vrsac -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női

18:30Slovan Bratislava N - SK UMB Banska Bystrica N -:-

SZLOVÉNIA: 1. SKL - női

20:30Maribor N - Grosuplje N -:-

TÖRÖKORSZÁG: TBL

17:00Bornova - OGM Ormanspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TKBL - női

16:00Fenerbahce 2 N - Mersin N -:-
17:00Urla Bld N - Uludag N -:-

UKRAJNA: FBU Szuperliga

17:00Khimik Yuzhny - BK Zaporozhye -:-
17:00Kryvbas - Kharkivski Sokoly -:-
18:00Mykolaiv - Dnipro -:-
19:00Odessa - Prometey -:-

UKRAJNA: Szuperliga - női

17:00Budivelnik N - Kyiv Basket N -:-
17:00Dynamo Kyiv N - Odessa N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.