FRISSÍTÉS

Kosárlabda » Ma » Minden mérkőzés

AFRIKA: Afrikai Bajnokok Kupája - női - 5-8. hely

10:30Energie BBC N - MFM Queens N -:-
12:45I.N.S.S. N - Forces Armees Police N -:-

AFRIKA: Afrikai Bajnokok Kupája - női - Play Off

15:00Sporting Alexandria N - Al Ahly N -:-
17:15Ferroviario Maputo N - Inter Clube N -:-

ARGENTÍNA: Liga A

23:00Olimpico - Estudiantes 92:67
02:00La Union - Boca Juniors 86:74
17:00San Lorenzo - Argentino -:-

AUSZTRÁLIA: NBL

07:30Melbourne United - Sydney Kings -:-
10:00Perth Wildcats - Brisbane Bullets -:-

AUSZTRIA: Superliga

17:30Vienna Timberwolves - Wels -:-
20:00Oberwart - Swans Gmunden -:-

AUSZTRIA: Zweite Liga

17:00Mistelbach - Celovec -:-
18:00Raiders Tirol - Jennersdorf -:-
18:00Worthersee Piraten - Dornbirn Lions -:-
19:30Salzburg - Basket Flames -:-

BELGIUM: Belga Kupa

20:30Okapi Aalstar - Basic-Fit Brussels -:-

BELGIUM: Top Division - női

18:00Liege N - Kortrijk N -:-
20:30Braine N - Mechelen N -:-
20:30Laarne N - Antwerp N -:-
20:30Lummen N - Pepinster N -:-
20:30Namur N - Phantoms N -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Promo - Spars Sarajevo -:-
18:00Siroki Brijeg - Capljina Lasta -:-
19:00Zrinjski Mostar - Sloboda -:-

BRAZÍLIA: NBB

01:10Rio Claro - Franca 98:84
16:50Paulistano - Sao Paulo -:-
20:00Unifacisa - Minas -:-

BULGÁRIA: NBL

17:00Balkan - Academic -:-
17:00Beroe - Yambol -:-
18:30Rilski Sportist - Chernomorets -:-

CHILE: LNB

22:00U. De Concepcion - Quilicura -:-
00:00Las Animas - Catolica -:-
00:00Puerto Montt - Leones Quilpue -:-

CSEHORSZÁG: NBL

17:30USK Praha - Olomoucko -:-
18:00Opava - Decin -:-
18:00Svitavy - Ostrava -:-
19:00Brno - Pardubice -:-

CSEHORSZÁG: ZBL - női

16:00Hradec Kralove N - USK Prague N -:-
17:00Slavia Prague N - KP Brno N -:-
17:00Zabiny Brno N - Ostrava N -:-

DÁNIA: Basketligaen

14:00Randers - Amager -:-
14:00Svendborg - Horsens -:-

DÁNIA: Dameligaen - női - Első szakasz

14:00Aabyhoj N - Amager N -:-
14:00Horsholm N - Sisu N -:-
14:00Lemvig N - Vaerlose N -:-

DÉL-KOREA: KBL

07:00KCC Egis - Seoul Thunders -:-
09:00LG Sakers - Sonic Boom -:-
09:00Wonju DB - Anyang -:-

DÉL-KOREA: WKBL - női

2. negyedBusan BNK Sum N - Woori Wibee N 16:19

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: BBL

20:30Bristol Flyers - Worcester Wolves -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: WBBL - női

14:00Durham Palatinates N - Nottingham Wildcats N -:-
16:00Sheffield Hatters N - Sevenoaks Suns N -:-
17:00Manchester Mystics N - Leicester Riders N -:-
18:45Oaklands Wolves N - Newcastle Eagles N -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Szuperliga

18:00Euro Nickel - Vardar -:-
18:00Pelister - Kumanovo -:-
19:00FMP Akademija - Gostivar -:-

EURÓPA: Lett-Észt Liga

16:00Jurmala - Valmiera Glass Via -:-
16:00TAL TECH - Ventspils -:-
16:00VEF Riga - Rapla -:-

EURÓPA: ABA League

18:00Mornar Bar - Mega Bemax -:-
20:00FMP - Buducnost -:-

EURÓPA: WBBL - női

15:00Tallinn University N - RSU Merks N -:-
17:30Kibirkstis Vilnius N - Liepajas SSS N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - Alsóház

13:00Brest - Rguor Minsk -:-
13:00SDUSHOR Minsk - Gomel -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Premier League - Felsőház

14:00Grodno - Impuls -:-
16:00Rubon - Cmoki Minszk 2 -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga

16:00Lahti Basketball - Ura Basket -:-

FINNORSZÁG: Korisliiga - női

16:00Forssan Alku N - Kouvottaret N -:-
16:00HyPo N - Lappeenranta N -:-
16:30Tapiolan Honka N - Torpan Pojat Helsinki N -:-

FRANCIAORSZÁG: LNB

20:00Boulazac - Elan Bearnais -:-
20:00Chalon/Saone - Le Portel -:-
20:00Dijon - Limoges -:-
20:00Le Mans - Cholet -:-
20:30Nanterre - JL Bourg -:-

FRANCIAORSZÁG: Pro B

20:00Nancy - Souffelweyersheim -:-
20:00Quimper - Lille -:-

FRANCIAORSZÁG: Francia Kupa - női

20:00La Roche N - Flammes Carolo N -:-
20:00Tarbes GB N - Nantes N -:-
20:00Toulouse N - ESB Lille N -:-

FÜLÖP-SZIGETEK: Governors Cup - Play Off

11:30NorthPort - Ginebra Kings -:-

GÖRÖGORSZÁG: Basket League

14:30Ifaistos Limnou - Kolossos Rhodes -:-
14:45Iraklis - Promitheas -:-
14:45Panionios - Larisa -:-
14:45Rethymno - Ionikos -:-
16:45Lavrio - PAOK -:-

GÖRÖGORSZÁG: A2

16:00Agriniou - Diagoras Driopideon -:-
16:00Anatolia - Eleftheroupoli -:-
16:00AO Triton - Filippos Veroi -:-
16:00AS Karditsas - Olympiakos B -:-
16:00Dafni Dafniou - Oiakas Nafpliou -:-
16:00Koroivos - Harilaos Trikoupis -:-
16:00Pagrati - Apollon Patron -:-
16:00Psychikou - Amyntas -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1 - női

14:00Olympiakos N - Dafni N -:-

GRÚZIA: Szuperliga

13:00Vera Tbilisi - Tskhum-Apkhazeti -:-
15:00TSU Hyunda - Dinamo Tbilisi -:-

HOLLANDIA: DBL

20:00BAL Weert - Amsterdam -:-
20:00Leiden - Den Bosch -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

17:00Osijek - Cibona -:-
17:30Gorica - Split -:-
18:00Hermes - GKK Sibenka -:-
18:00Sonik Puntamika - Alkar -:-
19:00Zabok - Dubrava -:-

ÍRORSZÁG: Szuperliga

20:00Eanna - Dublin -:-
20:00Maree - Moycullen -:-
20:00Templeogue - Belfast -:-
20:00UCD Marian - Tralee Warriors -:-
20:15KCYMS - Neptune -:-
20:30Killester - DCU Saints -:-

IZRAEL: Szuperliga

17:00Hapoel Holon - Nes Ziona -:-
19:00Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Tel Aviv -:-

IZRAEL: Liga Leumit

19:00Elitzur Yavne - M. Hod Hasharon -:-
19:00Hapoel Ramat Gan - Maccabi Kiryat Motzkin -:-
19:30Elitzor Netania - Ironi Kiryat Ata -:-
19:30H. Afula - Maccabi Raanana -:-
19:30Ramat Hasharon - Galil Elyon -:-
20:00H. Haifa - H. Hevel Modiin -:-

JAPÁN: B.League

1. negyedAkita - Diamond Dolphins 5:6
07:05Hokkaido - Ryukyu -:-
07:05Osaka - Chiba -:-
07:05Yokohama - Alvark -:-
09:05Sun Rockers - Shiga -:-
10:05Kyoto - Utsunomiya Brex -:-
10:35Shimane - Toyama -:-

KATAR: QBL

15:15Al Shamal - Al-Rayyan -:-
17:30Al Ahli - Al Khor -:-

KAZAHSZTÁN: Premier League

08:00Kazygurt - BC Almaty 2 -:-
10:00Atirau 2 - Bars Petropavlovsk -:-
12:00Pavlodar - BC Almaty -:-

KÍNA: CBA

12:35Liaoning - Jilin -:-
12:35Nanjing Tongxi - Guangzhou -:-
12:35Shanghai - Beijing -:-
12:35Zhejiang Chouzhou - Zhejiang Guangsha -:-

KÍNA: WCBA - női

12:30Beijing N - Jiangsu Phoenix N -:-
12:30Guangdong N - Fujian N -:-
12:30Hebei N - Inner Mongolia N -:-
12:30Henan N - Heilongjiang N -:-
12:30Shaanxi Tianze N - Shanxi Xing Rui N -:-
12:30Shandong N - Bayi Kilin N -:-
12:30Shanghai N - Tianjin N -:-
12:30Sichuan N - Xinjiang N -:-
12:30Zhejiang Golden Bulls N - Wuhan N -:-

KOSZOVÓ: Superliga

17:00Z-Mobile Prishtina - Bashkimi -:-
19:00Kalaja - Rahoveci -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga

14:00Slask Wroclaw - Torun -:-
17:30Trefl Sopot - Bydgoszcz -:-

LENGYELORSZÁG: 1. Liga

17:30Lancut - Nysa Klodzko -:-
18:00Czarni Slupsk - Gornik Walbrzych -:-
18:00Krosno - Kotwica Kolobrzeg -:-
18:00Pruszkow - Leszno -:-
18:00WKK Wroclaw - Poznań -:-

LENGYELORSZÁG: Energa Basket Liga - női

18:00Politech. Gdanska N - Sleza Wroclaw N -:-
18:00Torun N - Uniw. Gdanski N -:-
18:00Widzew Lodz N - Wisla Can-Pack N -:-
18:30AZS Poznan N - Lublin N -:-
19:10Artego Bydgoszcz N - Arka Gdynia N -:-

LITVÁNIA: LKL

15:30Pieno Zvaigzdes - Rytas -:-
16:00Juventus - Neptunas -:-
17:30Alytaus Dzukija - Lietkabelis -:-

LITVÁNIA: NKL

15:00Delikatesas Joniskis - Zalgiris Kaunas 2 -:-
15:00Ezerunas - Telsiai -:-
15:00Gargzdu - Silute -:-
15:00Klaipedos Neptunas - Jonavos Sintek -:-
15:00Perlas - Sakiai Vytis -:-
15:00Taurages Krepsinio - Silales Lusis -:-
18:30Palanga - Suduva-Mantinga -:-

MAGYARORSZÁG: NB I

13:00Körmend - Szombathely -:-
16:30Zalakerámia - Alba Fehérvár -:-
18:00Atomerőmű SE Paks - Szolnoki Olaj -:-
19:00Kaposvár - KTE-Duna -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

17:00Atomerőmű Szekszárd N - UNI Győr N -:-
18:00PINKK-Pécsi N - Euroleasing Sopron N -:-
18:00TFSE-MTK N - Újbuda BEAC N -:-
19:00ZTE NKK N - Vasas N -:-

MONTENEGRO: Prva A Liga

18:00Danilovgrad - Ibar Rozaje -:-

NÉMETORSZÁG: Pro A

19:00Bremerhaven - Paderborn -:-
19:00Chemnitz - PS Karlsruhe -:-
19:00Kirchheim - Rostock -:-
19:00Phoenix Hagen - Panthers Schwenningen -:-
19:30Schalke 04 - Ehingen -:-

NÉMETORSZÁG: Pro B

16:00RSV Eintracht - Schwelm -:-
19:00Bochum - Münster -:-
19:00Oldenburg Juniors - Iserlohn -:-
19:30BIS Baskets Speyer - Giessen 2 -:-
19:30Itzehoe - Sandersdorf -:-
20:00TG Würzburg - Elchingen -:-

NÉMETORSZÁG: Német Kupa

18:00Braunschweig - Bamberg -:-
20:30Ulm - Göttingen -:-

NÉMETORSZÁG: DBBL - női

18:00Herner N - Saarlouis N -:-
19:00Wasserburg N - Marburg N -:-
19:30Freiburg N - Heidelberg N -:-

OLASZORSZÁG: Lega A

20:00Trento - Virtus Roma -:-
20:30Virtus Bologna - Brindisi -:-

OLASZORSZÁG: Serie A1 - női

20:30San Martino N - Ragusa N -:-
21:00BK Costa N - Empoli N -:-

OROSZORSZÁG: VTB United League

14:00Szaratov - Nyizsnyij Novgorod -:-
15:00Lokomotiv Kuban - Parma Perm -:-

OROSZORSZÁG: Premjer Liga - női

13:00Dinamo Moszkva N - Jekatyerinburg N -:-
14:00Dinamo Kurszk N - Novoszibirszk N -:-

PORTUGÁLIA: LPB

15:30Vitoria - Ovarense -:-
16:00Illiabum - FC Porto -:-
17:00Lusitania - Benfica -:-
17:00Sporting CP - CAB Madeira -:-
17:00Terceira - Oliveirense -:-
17:30Maia - Esgueira -:-
19:00Galitos - Barreirense -:-

ROMÁNIA: A divízió - Első szakasz

17:00Athletic Constanta - ASC Targu Jiu -:-
17:00CSM Medias - Voluntari -:-
17:30CSU Sibiu - Dinamo Bucharest -:-
18:00Municipal Galati - Miercurea Ciuc -:-
19:30CSM Oradea - Cluj Napoca -:-

ROMÁNIA: Liga National - női - Első szakasz

11:00Rapid Bukarest N - Phoenix Constanta N -:-
16:30Targu Mures N - Cluj Napoca N -:-
17:00Sfantu Gheorghe N - Municipal Targoviste N -:-
17:00Targu Secuiesc N - Satu Mare N -:-

SPANYOLORSZÁG: ACB

18:00San Pablo Burgos - Bilbao -:-
20:30Joventut Badalona - Manresa -:-
20:30MoraBanc Andorra - Tenerife -:-
20:30Real Betis - Real Madrid -:-

SPANYOLORSZÁG: LEB Oro

19:00Peixegalego - Almansa -:-

SPANYOLORSZÁG: LEB Plata

18:15Prat Joventut - L'Hospitalet -:-
19:00Real Murcia - Pardinyes -:-
19:30Villarrobledo - Albacete -:-
20:00Gijon - Iraurgi SB -:-
20:00Ponferrada - Marbella -:-
20:45Barcelona B - La Roda -:-

SPANYOLORSZÁG: Liga Femenina - női

17:00Quesos El Pastor N - Cadi La Seu N -:-
18:00IDK Gipuzkoa N - Pamesa Valencia N -:-
18:00Perfumerias Avenida N - Gernika Bizkaia N -:-
18:30RPK Araski N - Zaragoza N -:-
19:00Ensino N - Clarinos Tenerife N -:-

SVÁJC: SB League

17:30Fribourg Olympic - SAM Massagno -:-
17:30Geneva Lions - Swiss Central Basket -:-
17:30Lugano - BC Boncourt -:-
17:30Regio Basel - Neuchatel -:-
17:30Sdent BBC Nyon - Lausanne Basket -:-
17:45Vevey Riviera - BBC Monthey -:-

SVÁJC: SB League - női

17:30Riva Basket N - Helios VS N -:-

SVÉDORSZÁG: Basketligan

16:04Koping Stars - Nassjo -:-
17:34Norrköping - Djurgarden -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

15:00AIK Basket - Hogsbo -:-
15:00Team4Q - Helsingborg -:-

SVÉDORSZÁG: Basketligan - női

14:30Lund N - Sodertalje N -:-
14:30Norrköping N - Hogsbo N -:-
15:00Umea N - Visby N -:-

SVÉDORSZÁG: Basketettan - női

13:00BG Lulea N - AIK Basket N -:-
14:00Västerås N - Ostersund N -:-
15:30Lobas N - Huddinge N -:-

SZERBIA: 1. osztály

18:00Vrsac - Zlatibor Cajetina -:-
19:30Kolubara - KK Dunav -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

18:00Handlova - Spisska Nova Ves -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga - női

17:00Ruzomberok N - Banska Bystrica N -:-
18:00Dubcek Bratislava N - Piestanske Cajky N -:-
18:00Samorin N - Young Angels Kosice N -:-

SZLOVÉNIA: Liga Nova KBM

19:00Helios Domzale - Tajfun Sentjur -:-
19:00Hopsi Polzela - Rogaska -:-
19:00Sencur - Lasko -:-

SZLOVÉNIA: 1. SKL - női

16:30Konjice N - Ledita N -:-
17:30Grosuplje N - Ilirija N -:-
18:00Maribor N - Triglav N -:-
18:00ZKK Domzale N - Jezica N -:-

TÖRÖKORSZÁG: Super Ligi

11:00Buyukcekmece - Galatasaray -:-
13:15OGM Ormanspor - Tofas -:-
15:30Anadolu Efes - Fenerbahce -:-
18:00Bursaspor - Bahcesehir Kol. -:-

TÖRÖKORSZÁG: TBL

13:00Manisa - Final Spor -:-
14:00Mamak Bld. - Fethiye Bld. -:-
15:00Duzce Belediye - Konyaspor -:-
15:00Gemlik - Yalova Bld. -:-
15:00Samsun - Balikesir -:-

TÖRÖKORSZÁG: TB2L - Első szakasz

12:30Baskent Yenisehir - UPS Spor -:-
12:30Gecit Spor - Ege Universitesi -:-
16:00Ankara Kayi Genclik - Ankara Kolejliler -:-
16:00Bossan - Izmir BSB -:-

TÖRÖKORSZÁG: KBSL - női

12:00Elazig Il Ozel Idare N - Ormanspor N -:-
12:00Galatasaray N - Adana BK N -:-
13:15Izmit Belediyespor N - Fenerbahce N -:-
14:00Bellona Kayseri N - Canik Belediye N -:-
16:30Cankaya N - Cukurova N -:-

UKRAJNA: FBU Szuperliga

13:00Khimik Yuzhny - BK Zaporozhye -:-
15:00Odessa - Prometey -:-

UKRAJNA: Szuperliga - női

13:00Frankivsk Halichina N - Dynamo Kyiv N -:-
18:15Rivne N - Kyiv Basket N -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

00:15Sayago - Aguada 92:88
01:15Atenas - Bigua -:-
01:15Trouville - Olimpia 89:65

USA: NBA

01:00Miami Heat - Los Angeles Lakers 110:113
01:00Orlando Magic - Houston Rockets 107:130
01:00Philadelphia 76ers - New Orleans Pelicans 116:109
01:30Atlanta Hawks - Indiana Pacers 100:110
02:00Chicago Bulls - Charlotte Hornets 73:83
02:00Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks 114:127
03:00Utah Jazz - Golden State Warriors 114:106
4. negyedMinnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers 115:119
4. negyedSacramento Kings - New York Knicks 98:101
23:00Phoenix Suns - San Antonio Spurs -:-

USA: NBA G League

01:00Canton Charge - Grand Rapids Drive 126:97
01:00Fort Wayne Mad Ants - Erie BayHawks 109:93
01:00Greensboro Swarm - College Park Skyhawks 111:135
01:00Lakeland Magic - Capital City Go-Go 100:113
02:00Iowa Wolves - Maine Red Claws 121:127
02:00Oklahoma City Blue - Salt Lake City Stars 87:106
02:00Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings 98:118
02:30Texas Legends - Rio Grande Valley Vipers 129:121
04:00Santa Cruz Warriors - Agua Caliente Clippers 130:114
04:00South Bay Lakers - Northern Arizona Suns 126:109
20:00Raptors 905 - Delaware Blue Coats -:-

USA: NCAA

01:00Kennesaw State - Gardner Webb 85:61
01:00Wofford - North Greenville 112:66
02:00Colorado State - Colorado 48:56
02:00Creighton - UTRGV 89:58
02:00Indiana - Nebraska 96:90h.u.
02:00South Dakota St. - Nebraska 66:53
03:05East. Washington - Multnomah 146:89
04:00Loyola Marymnt - Prairie View A&M -:-
04:00Portland - Evergreen State -:-
17:30Kansas State - Mississippi St. -:-
18:00Butler - Southern -:-
18:00Howard - Appalachian State -:-
18:00IUPUI - IPFW -:-
18:00Louisville - Eastern Kentucky -:-
18:00Michigan - Oregon -:-
18:00Oakland - Michigan State -:-
19:00Boston University - Dartmouth -:-
19:00Fairleigh Dickinson - Princeton -:-
19:00Georgetown - Syracuse -:-
19:30Arkansas - Tulsa -:-
20:00Buffalo - Army -:-
20:00Canisius - Holy Cross -:-
20:00Coastal Carolina - N.Carolina Central -:-
20:00Depaul - Illinois (Chi.) -:-
20:00Hartford - Wagner -:-
20:00Jacksonville - Middle Georgia State -:-
20:00La Salle - Morgan State -:-
20:00Miami - Alabama A&M -:-
20:00NC Asheville - Tenn. Martin -:-
20:00Penn State - Alabama -:-
20:00Radford - Duquesne -:-
20:00Rider - LIU Sharks -:-
20:00St. Francis (NY) - NJIT -:-
20:00Texas - Central Michigan -:-
20:00Villanova - Delaware -:-
20:00West Virginia - Nicholls State -:-
21:00Denver - Air Force -:-
21:00Detroit - Toledo -:-
21:00Notre Dame - UCLA -:-
21:00Ole Miss - Middle Tenn. St. -:-
21:00Southern Miss - North Florida -:-
21:00TCU - Lamar -:-
21:00Tennessee - Memphis -:-
22:00Auburn - St. Louis -:-
22:00East Carolina - Campbell -:-
22:00Florida Atlantic - High Point -:-
22:00Rutgers - Seton Hall -:-
22:00Southern Utah - UC Santa Barbara -:-
22:00St. Bonaventure - Gannon -:-
22:00Utah Utes - Weber State -:-
22:00Wake Forest - Xavier -:-
22:30Kansas - UMKC -:-
22:30South Dakota Coyotes - Mayville St -:-
23:00CS Fullerton - San Francisco -:-
23:00Kentucky - Georgia Tech -:-
23:00Louisiana Tech - La Lafayette -:-
23:00Richmond - Coll Of Charltn -:-
23:00Santa Clara - Sacramento State -:-
00:00Boise State - Alabama State -:-
00:00Furman - Winthrop -:-
00:00Illinois - Old Dominion -:-
00:00Oregon State - Arkansas-Pine Bluff -:-
00:00Wichita State - Oklahoma -:-

VILÁG: Champions League Americas

23:00Valdivia - Flamengo 79:92

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kosárlabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.