FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

banner

ANGLIA: Conference South

20:45Concord - Ebbsfleet 1:2

ANGLIA: Premier League U21

20:00Reading U21 - Manchester United U21 2:3

ARGENTÍNA: Torneo Argentino A - Felsőház

02:45San Martin Tucuman - CA Belgrano 4:0

ARGENTÍNA: Torneo Argentino A - Alsóház

02:00Chaco For Ever - Sportivo Estudiantes 2:0
02:00Cipolletti - Union Mar del Plata 2:1
03:00Gimnasia y Tiro - Rivadavia 1:0
20:00Alvarado - Gimnasia E.R. 1:0

ARGENTÍNA: Primera C Metropolitana

01:30Talleres Escalada - Defensores de Cambaceres 0:0

ARGENTÍNA: Copa Argentina

02:00Gimnasia Jujuy - CA Estudiantes 0:1b.u.
02:00Ind. Rivadavia - Almirante Brown 1:2

AUSZTRÁLIA: Queensland State League

11:30Brisbane City - Harimau Muda 0:0

AZERBAJDZSÁN: Azerbajdzsáni Kupa

14:00Ravan - Neftci Baku 1:3
16:00Khazar Lenkoran - Gabala 1:1

ÁZSIA: AFC Kupa

16:00Al Jaish (Syr) - Nejmeh SC (Leb) 0:1
16:00Al Kuwait (Kuw) - Fanja SC (Oma) 4:0

BOLÍVIA: Liga de Futbol Prof - Clausura

02:00Nacional Potosi - The Strongest 3:1

BRAZÍLIA: Campeonato Cearense - Play Offs

03:00Ceara - Fortaleza 0:0

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano - Play Offs

03:00Nautico - Sport Recife 0:1

BRAZÍLIA: Brazil Kupa

00:30America-RN - Boavista 2:0
01:30Brasiliense - Princesa Solimoes 4:2
03:00CRB - Sao Paulo 2:1
03:00Tupi - Fluminense 0:3
20:15Santa Rita - Potiguar 2:0

COSTA RICA: Primera División - Torneo de Verano

04:00Alajuelense - Zeledon 1:1
04:00Belen - CS Uruguay 2:2
04:00Cartagines - Saprissa 1:0
04:00Herediano - Carmelita 3:1
04:00Puntarenas FC - Limon 1:1
04:00Santos De Guapiles - U.C.R. 0:3

DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores - Play Offs

00:45Nacional Asuncion - Velez Sarsfield 1:0
03:00Atletico Nacional - Atletico-MG 1:0
03:00San Lorenzo - Gremio 1:0
05:10Santos Laguna - Lanus 0:2

EGYIPTOM: Premier League

15:30El Raja - El Entag El Harby 3:1

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura

01:00UES - Metapan 0:0
03:00Dragon - Aguila 0:1
03:00FAS - Luis Angel Firpo 2:1

ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKA: CONCACAF - Bajnokok Ligája - Play Offs

02:00Toluca (Mex) - Cruz Azul (Mex) 1:1

EURÓPA: Európa Liga - Play Offs

21:05Benfica - Juventus 2:1
21:05Sevilla - Valencia 2:0

FÜLÖP-SZIGETEK: UFL

11:15Meralco Sparks - Socceroo 3:1
11:15ElhalasztvaSocceroo - Kaya -:-
13:30Global - Green Archers 3:0
13:30ElhalasztvaPasargad - Global -:-

GHÁNA: Premier League

17:00ElhalasztvaBechem United - Aduana Stars -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

04:30Xelaju - Iztapa 2:0

INDONÉZIA: Super Liga - Első szakasz

10:30Balikpapan - Persela 0:2
10:30PS Barito Putera - Persijap Jepara 4:1

KAMERUN: Elite One

16:30Union Douala - Cosmos de Bafia -:-

KOSZOVÓ: Superliga

15:00Trepca Mitrovice - Kosova Vushtrri 1:0

LITVÁNIA: A Lyga

16:30Siauliai - Zalgiris 0:0

MÁLTA: Premier League - Bajnokság Play-Offs

19:00Hibernians - Sliema 1:3
19:00Mosta FC - Balzan Youths 3:1

MÁLTA: Premier League - Osztályozó csoport

18:00Floriana - Rabat Ajax 2:1
20:15Qormi - Tarxien 2:4

MEXIKÓ: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offs

02:00Alebrijes de Oaxaca - Correcaminos 2:0
04:00Necaxa - Tecos 0:0

NORVÉGIA: Norvég Kupa

16:30Kirkenes - Tromsdalen 0:4
18:00Akra - Haugesund 1:2
18:00Ardal - Sogndal 0:4
18:00Asker - Halden 3:1h.u.
18:00Bergsoy - Aalesund 0:5
18:00Bjarg - Åsane 2:3b.u.
18:00Bossekop - Alta 1:4
18:00Brattvag - Kristiansund 0:3
18:00Brodd - Viking 0:3
18:00Brumunddal - Nybergsund 1:2
18:00Drammen - Strömsgodset 2:10
18:00Drobak-Frogn - Pors Grenland 1:4
18:00Fana - Stord 1:2
18:00Fet - Lilleström 0:7
18:00Floro - Forde 2:0
18:00Floya - Ranheim 0:3
18:00Fram - Larvik Turn 6:1
18:00Frigg - Sandefjord 1:4
18:00Gjovik-Lyn - Eidsvold 5:1
18:00Grorud - Lokomotiv Oslo 7:0
18:00Grue - Kongsvinger 0:1
18:00Harstad - Medkila 2:1
18:00Hasle-Loren - Bærum 0:2
18:00Hauerseter - Strømmen 1:2
18:00Holand - Ull/Kisa 0:5
18:00Hollen FK - Start 0:4
18:00Jerv - Flekkeroy 3:0
18:00Jevnaker - Stabaek 0:8
18:00Kjapp - Odd 0:4
18:00Klepp - Bryne 1:4
18:00Kolstad - Rodde 3:1
18:00K. Oslo - Notodden 0:4
18:00Krakeroy - Moss 0:5
18:00Larsnes - Hodd 2:5
18:00Lommedalen - Mjondalen 0:6
18:00Lørenskog - Birkebeineren 3:2
18:00Lyn - Skeid 4:0
18:00Lyngbo - Nest-Sotra 1:2b.u.
18:00Lyngdal - Egersunds 1:2
18:00Mjolner - Tromsø 0:1b.u.
18:00MO - Sandnessjoen 2:1
18:00Modum - Honefoss 0:3
18:00Nordstrand - Vålerenga 0:5
18:00Orkla - Rosenborg 0:3
18:00Orn - Kjelsås 2:1
18:00OS - V. Haugesund 1:2
18:00Oslojuvelene - Fredrikstad 1:5
18:00Ottestad - Ham-Kam 2:4h.u.
18:00Raufoss - Holmen 2:1
18:00Sarpsborg FK - Sarpsborg 08 0:11
18:00Senja - Finnsnes 1:3
18:00Sola - Sandnes 1:0
18:00Strindheim - Nardo 2:0
18:00Surnadal - Molde 0:9
18:00Tverlandet - Bodo/Glimt 0:5
18:00Tynset - Elverum 0:1
18:00Vadmyra - Fyllingsdalen 0:2
18:00Valdres - Follo 0:8
18:00Varegg - Brann Bergen 2:3
18:00Verdal - Byåsen 1:5

OROSZORSZÁG: 2. osztály Ural-Povolzhye

14:00Kazan 2 - Cseljabinszk 1:3
14:00Oktan - Szizrán 3:3
16:00Kamaz - Kirov 1:0
16:00Uljanovszk - Lada Togliatti 1:0
16:00Zenit-Izsnyevszk - Noszta 1:0
16:30Spartak Joskar - Tyumen 0:2

OROSZORSZÁG: Youth League

15:00Samara U21 - Amkar U21 3:2

SVÉDORSZÁG: Division 2 - Norra Götaland

19:00Larje/Angereds - Stenungsunds 2:1

SZINGAPÚR: S-League

13:30Young Lions - Warriors 2:3
14:45Harimau Muda B - Hougang 3:4

SZUDÁN: Premier League

19:00Ahli Khartoum - Merreikh El-Fasher -:-

TUNÉZIA: Kupa

15:00ES Fahs - Etoile Du Sahel 0:4

UKRAJNA: Premier League

14:00Mariupol - Vorskla 1:2
16:00Hoverla Uzhhorod - Dnipro 0:2
18:30Ch. Odessa - Dinamo Kijev 1:1
18:30Volyn Lutsk - Metalist Kharkiv 1:4

USA: MLS

01:30New York - Houston 4:0

USA: NWSL - női

04:00Seattle Reign N - Washington N 3:1

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.