FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

hirdetés

AFRIKA: Afrikai Nemzetek Kupája - Selejtező - Selejtező

14:00Mauritius - Comoros 1:1
15:30Dél-Szudán - Dzsibuti 6:0

ANGLIA: Liga 1.

20:45Oxford Utd - Bury -:-
20:45Sheffield Utd - Millwall -:-
20:45Wimbledon - Rochdale -:-

ANGLIA: Liga 2.

20:45Accrington - Cambridge Utd -:-

ANGLIA: Vanarama National League

20:45Chester - Barrow -:-
20:45Macclesfield - York -:-
20:45Solihull - Torquay -:-
20:45Sutton - Lincoln City -:-
20:45Tranmere - Dover -:-

ANGLIA: Vanarama National League - észak

20:45Stalybridge - Telford -:-
hirdetés

ANGLIA: Déli Premier League

20:45Cinderford - Leamington -:-

ANGLIA: Északi Premier League

20:45Barwell - Rushall -:-
20:45Buxton - Frickley -:-
20:45Hednesford - Ilkeston -:-
20:45Warrington - Spennymoor -:-
20:45Whitby - Stafford -:-

ANGLIA: Ryman League

20:45Billericay - Dulwich Hamlet -:-
20:45Merstham - Worthing -:-

ANGLIA: Professional Development League

20:00Birmingham U23 - Colchester U23 -:-

ARGENTÍNA: Primera División

00:00Velez Sarsfield - Huracan 1:1
02:15Talleres Cordoba - Olimpo 1:0

ARGENTÍNA: Primera B Metropolitana

02:05Platense - San Telmo 2:0

ARGENTÍNA: Torneo Federal A - Felsőház

02:00Defensores Belgrano VR - Cipolletti 1:0

AUSZTRÁLIA: Northern NSW

10:00Adamstown Rosebud - Hamilton Olympic 0:1

AUSZTRÁLIA ÉS ÓCEÁNIA: VB - Selejtező - Harmadik szakasz

08:35Új-Zéland - Fidzsi 2:0

ÁZSIA: VB - Selejtező - Harmadik szakasz

11:00Ausztrália - Egyesült Arab Emirátusok 2:0
12:35Japán - Thaiföld 4:0
13:00Dél-Korea - Szíria 1:0
14:00Irán - Kína 1:0
15:00Üzbegisztán - Katar 1:0
12'Szaúd-Arábia - Irak 0:0

ÁZSIA: Ázsia Kupa - Selejtező - Harmadik forduló

13:30Mianmar - India 0:1
14:00Fülöp-szigetek - Nepál 4:1
15:30Kirgizisztán - Makaó 1:0
16:00Afganisztán - Vietnam 1:1
17:00Libanon - Hong Kong 2:0
17:00Omán - Bhután 14:0
82'Bahrein - Szingapúr 0:0
80'Jemen - Tadzsikisztán 2:1
83'Jordánia - Kambodzsa 5:0
80'Maldív-szigetek - Palesztina 0:2

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro

01:00Uberlandia - Cruzeiro 2:2

BRAZÍLIA: Campeonato Piauiense - Második szakasz

01:00Flamengo PI - Julho Esporte 1:4

DÉL-AMERIKA: VB - Selejtező

22:00Bolívia - Argentína -:-
23:00Ecuador - Kolumbia -:-
00:00Chile - Venezuela -:-

ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKA: VB - Selejtező - Ötödik szakasz

23:00Honduras - Costa Rica -:-

ETIÓPIA: Premier League

15:00Fasil Ketema - Woldya Kenema -:-

EURÓPA: U21-es Európa-bajnokság - Selejtező

15:00Bosznia-Hercegovina U21 - Liechtenstein U21 6:0
17:00Luxemburg U21 - Kazahsztán U21 1:2

EURÓPA: U19-es EB - Második szakasz

17:00Ciprus U19 - Szerbia U19 0:0
17:00Finnország U19 - Ukrajna U19 2:1
17:00Görögország U19 - Hollandia U19 0:0
17:00Portugália U19 - Lengyelország U19 3:1
17:00Szlovákia U19 - Németország U19 0:4
17:00Törökország U19 - Horvátország U19 0:0
42'Belgium U19 - Írország U19 0:1
42'Olaszország U19 - Svédország U19 0:0

EURÓPA: U17-es EB - Második szakasz

14:30Örményország U17 - Finnország U17 0:5
14:30Törökország U17 - Németország U17 1:3
15:00Bosznia-Hercegovina U17 - Anglia U17 0:1
15:00Csehország U17 - Szlovénia U17 2:2
17:00Franciaország U17 - Svédország U17 2:0
17:00Ukrajna U17 - Ausztria U17 2:1

EURÓPA: U17-es EB - női - Második szakasz

15:00Izland U17 N - Svédország U17 N 1:0
17:00Spanyolország U17 N - Portugália U17 N 6:1

JAMAIKA: Premier League

00:30ElhalasztvaMaverley Hughenden - Reno -:-
03:00UWI - Humble Lions 0:1

KAZAHSZTÁN: Kazah Kupa - Selejtező

11:00Maqtaaral - Sports School 4:2

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Apertura

02:00Chico - Quindio 0:2

MAGYARORSZÁG: Magyar Kupa

84'Mezőkövesd - Szolnok 3:1

MAROKKÓ: Elite 2

16:00Rachad Bernoussi - Maghreb Fez -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

15:30Bokelj - Mladost Podgorica 0:0
15:30Grbalj - Jedinstvo 1:0
15:30Iskra - Zeta 1:0
15:30Lovcen - Buducnost 1:0
15:30OFK Petrovac - Sutjeska 0:1
15:30Rudar - Decic 1:0

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

42'Lotte - Kiel 0:0

NÉMETORSZÁG: Regionalliga Észak

12'Lübeck - Havelse 0:0

NÉMETORSZÁG: Regionalliga Északkelet

42'Luckenwalde - RB Leipzig II 0:2

NÉMETORSZÁG: Regionalliga Délnyugat

42'Watzenborn - Kassel 0:0

ROMÁNIA: Román Kupa

12'Poli Timisoara - CFR Cluj 0:0

SKÓCIA: Championship

20:45Dundee United - Ayr -:-

SKÓCIA: League One

20:45Albion Rovers - East Fife -:-

SZÍRÍA: Premier League

14:00Al Jaish - Jabala -:-
14:00Al Karamah - Al Majd -:-
14:00Al Taliya - Teshrin -:-
14:00Hottin - Foutoua -:-

SZLOVÉNIA: Prva Liga

82'Koper - Krsko 0:1

UGANDA: Premier League

15:00Bright Stars - Express FC 0:2
15:00Vipers - Proline 3:0
15:30Soana - Kampala City 1:1

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

14:00Macedónia U21 - Bulgária U21 1:0
15:00Izland U21 - Szaúd-Arábia U21 3:1
16:00Grúzia - Lettország 5:0
16:00Törökország U21 - Azerbajdzsán U21 4:0
17:00Litvánia U21 - Lettország U21 3:0
17:20Szlovákia U21 - Szerbia U21 2:1
84'Albánia - Bosznia-Hercegovina 1:2
81'Egyiptom - Togo 3:0
84'Észtország - Horvátország 3:0
86'Macedónia - Fehéroroszország 3:0
83'Németország U21 - Portugália U21 0:1
86'Oroszország - Belgium 2:3
82'Oroszország U21 - Norvégia U21 2:0
42'Dél-Afrika - Angola 0:0
20:00Kamerun - Guinea -:-
20:00Luxemburg - Zöld-foki szigetek -:-
20:00Marokkó - Tunézia -:-
20:30Skócia U21 - Észtország U21 -:-
20:45Ausztria - Finnország -:-
20:45Hollandia - Olaszország -:-
20:45Írország - Izland -:-
20:45Portugália - Svédország -:-
21:00Franciaország - Spanyolország -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

13:00Belshina (Blr) - Chimik Svetlogorsk (Blr) 2:1
14:30Besiktas (Tur) - Umraniyespor (Tur) 2:1
17:00Piast Gliwice (Pol) - Pniowek (Pol) 3:3
FélidőWurzburger Kickers (Ger) - Fulda (Ger) 0:0
19:00Thun (Sui) - Breitenrain (Sui) -:-

VILÁG: Nemzetközi barátságos - női

16:00Grand Bodo N (Nor) - Sandviken N (Nor) 1:1
16:00Örebro N (Swe) - Lilleström N (Nor) -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.

Váltás érintőképernyős változatra