FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

ANGLIA: Championship

20:45Cardiff - Bournemouth -:-
20:45QPR - Preston -:-
20:45Sheffield Wed - Brentford -:-
20:45Stoke - Barnsley -:-
20:45Watford - Blackburn -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45ElhalasztvaCray - Bognor Regis -:-
20:45Kingstonian - Potters Bar -:-

ANGLIA: Professional Development League

13:00Wigan U23 - Charlton U23 -:-
14:00Crewe U23 - QPR U23 -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Queensland

11:00Gold Coast - Gold Coast Knights -:-
11:30Brisbane City - Peninsula -:-

AUSZTRIA: Regionalliga - kelet

20:45Admira (Am.) - Mauerwerk -:-

ÁZSIA: AFC U19-es bajnokság

12:00ElhalasztvaDél-Korea U19 - Japán U19 -:-
12:00ElhalasztvaIrak U19 - Bahrein U19 -:-
16:00ElhalasztvaSzaúd-Arábia U19 - Ausztrália U19 -:-
16:00ElhalasztvaVietnám U19 - Laosz U19 -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV A

20:00ElhalasztvaZelzate - Zwevezele -:-

BELGIUM: Amatőr másodosztály - VFV B

20:00ElhalasztvaHasselt - K. Berchem Sport -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Bosznia- és Hercegovinai Kupa

15:00Kakanj - Borac Banja Luka -:-
15:00Krupa - Sarajevo -:-
15:00Nevesinje - Klis Buturovic Polje -:-
15:00Prijedor - Zvijezda 09 -:-
15:00Tuzla City - Radnik Bijeljina -:-
15:00Velez Mostar - Siroki Brijeg -:-
15:00Zeljeznicar - Gorazde -:-
15:00Zrinjski - Slavija -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasileiro B

00:15CSA - Botafogo SP 1:0
00:15Juventude - Avai 3:0
00:15Oeste - Nautico 0:1
02:30Operario - Cruzeiro 0:1
02:30Ponte Preta - Chapecoense-SC 0:5
21:30Figueirense - CRB -:-
00:00Cuiaba Esporte - Parana -:-
00:00Sampaio Correa - Confianca -:-

BRAZÍLIA: Serie D

20:00Independente - Vilhenense -:-
20:00Pelotas - Tubarao -:-
20:30Coruripe - Central SC -:-
20:30Floresta EC - Salgueiro -:-
20:30Toledo - Cabofriense -:-
21:00Aparecidense - Uniao Rondonopolis -:-
21:00Frei Paulistano - ABC -:-
21:00Palmas - Caldense -:-
21:00River-PI - Sao Raimundo RR -:-
21:00Sinop - AE Altos -:-
21:00Tupynambas - Alagoinhas -:-
22:30Galvez - Ji-Parana -:-
23:00Ferroviaria - Bangu -:-
00:00Bahia De Feira - Gama -:-
00:00Bare - SE Juventude -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca B1 - Első szakasz - play off

20:00Duque De Caxias - Sampaio Correa FE -:-
20:00Nova Iguacu - Goncalense -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro 2

20:00Betim - Tupi-MG -:-
20:00Guarani-MG - Athletic Club -:-
20:30Democrata GV - Democrata SL -:-
20:30Ipatinga - Pouso Alegre -:-
20:30Nacional de Muriae - Mamore -:-
00:00Serranense - CAP Uberlandia -:-

BRAZÍLIA: Brazil Kupa U20

20:00Avai U20 - Sport Recife U20 -:-
20:00Bragantino U20 - Atletico-MG U20 -:-
20:00Ceara U20 - Bahia U20 -:-
20:00Coritiba U20 - Sao Paulo U20 -:-
20:00Internacional U20 - Galvez U20 -:-
21:00Londrina U20 - Palmeiras U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro U23 - Első szakasz

20:00Fortaleza U23 - Sampaio Correa U23 -:-

BULGÁRIA: Bolgár Kupa

13:30Partizan Cserven Brjag - Levszki Szófia -:-
14:00Drenovec - CSKA 1948 Szófia -:-
14:00Gorski Izvor - Montana -:-
14:00Jantra Gabrovo - Cserno More -:-
14:00Szevlijevo - Slavia Szófia -:-
16:30Pirin Blagojevgrad - Beroe -:-

CHILE: Primera División

16:00S. Wanderers - Antofagasta -:-
18:30Coquimbo - Universidad de Concepcion -:-
21:00Universidad de Chile - Audax Italiano -:-
23:30Unión Española - Cobresal -:-

CIPRUS: Ciprusi bajnokság

16:00Doxa - Nea Salamis -:-

CIPRUS: 2. osztály

14:30ASIL Lysi - Omonia Aradippou -:-

CIPRUS: Ciprusi Kupa

14:30Aris - Achnas -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

19:00Guanacasteca - Marineros -:-

CSEHORSZÁG: Jihocesky KP

15:30ElhalasztvaSezimovo Usti - Blatna -:-

CSEHORSZÁG: U19-es bajnokság

11:00ElhalasztvaBrno U19 - Ostrava U19 -:-

DÁNIA: 1. osztály

18:00Skive IK - Vendsyssel -:-
18:30F. Amager - Helsingør -:-
19:00Køge - Fredericia -:-

DÉL-AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Olimpia Asuncion (Par) - Delfin (Ecu) 0:1
00:15Santos (Bra) - Defensa y Justicia (Arg) 2:1
02:30Colo Colo (Chi) - J. Wilstermann (Bol) 0:1
02:30Penarol (Uru) - Athletico-PR (Bra) 3:2
02:30River Plate (Arg) - LDU Quito (Ecu) 3:0
02:30Sao Paulo (Bra) - Binacional (Per) 5:1
00:15Nacional (Uru) - Alianza Lima (Per) -:-
00:15Racing Club (Arg) - Estudiantes Merida FC (Ven) -:-

É. ÉS K.-AMERIKA: CONCACAF League

02:00ElhalasztvaArcahaie (Hai) - Hankook (Blz) -:-
04:00FAS (Sal) - Managua FC (Nic) 1:2b.u.

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: Premiership - női

21:00Cliftonville N - Linfield N -:-
21:00Crusaders N - Derry City N -:-
21:00Glentoran N - Sion Swifts N -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Macedón Kupa

14:30Akademija Pandev - Vardar -:-
14:30Bregalnica - Belasica -:-
14:30Kozuv Gevgelija - Sileks -:-
14:30Makedonija GP - Sasa -:-
14:30Renova - Pelister -:-
14:30Shkendija - KF Gostivar -:-
14:30Shkupi - Kit Go Pehchevo -:-
14:30Struga Trim & Lum - Rabotnicki -:-

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga

17:10Narva - Flora -:-

ÉSZTORSZÁG: Észt Kupa

18:00Marjamaa Kompanii - Tammeka -:-
18:00Parnu Sadam - JK Jarve -:-
18:30FC Tallinn - Levadia -:-

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör

18:55Real Madrid - Sahtar Donyeck -:-
18:55Salzburg - Lokomotiv Moszkva -:-
21:00Ajax - Liverpool -:-
21:00Bayern München - Atletico Madrid -:-
21:00Inter - Mönchengladbach -:-
21:00Manchester City - FC Porto -:-
21:00Midtjylland - Atalanta -:-
21:00Olympiakosz Pireusz - Olympique de Marseille -:-

EURÓPA: U17-es EB - Selejtező - Első szakasz

14:00ElhalasztvaÉszak-Írország U17 - Szlovákia U17 -:-
14:00ElhalasztvaÍrország U17 - Észtország U17 -:-

EURÓPA: Premier League (Krím)

15:00SKCHF Szevasztopol - Kafa -:-

EURÓPA: Euro - női - Selejtező

18:00Dánia N - Izrael N -:-
18:00ElhalasztvaNorvégia N - Fehéroroszország N -:-

EURÓPA: U19-es EB – női - Selejtező - Első szakasz

15:00ElhalasztvaAlbánia U19 N - Oroszország U19 N -:-
15:00ElhalasztvaAnglia U19 N - Koszovó U19 N -:-
15:00ElhalasztvaAzerbajdzsán U19 N - Svédország U19 N -:-
15:00ElhalasztvaBelgium U19 N - Ciprus U19 N -:-
15:00ElhalasztvaBosznia-Hercegovina U19 N - Lengyelország U19 N -:-
15:00ElhalasztvaBulgária U19 N - Izland U19 N -:-
15:00ElhalasztvaCsehország U19 N - Lettország U19 N -:-
15:00ElhalasztvaDánia U19 N - Moldova U19 N -:-
15:00ElhalasztvaFinnország U19 N - Grúzia U19 N -:-
15:00ElhalasztvaFranciaország U19 N - Észak-Macedónia U19 N -:-
15:00ElhalasztvaGörögország U19 N - Írország U19 N -:-
15:00ElhalasztvaHollandia U19 N - Litvánia U19 N -:-
15:00ElhalasztvaHorvátország U19 N - Ausztria U19 N -:-
15:00ElhalasztvaIzrael U19 N - Szlovénia U19 N -:-
15:00ElhalasztvaMontenegro U19 N - Magyarország U19 N -:-
15:00ElhalasztvaNémetország U19 N - Kazahsztán U19 N -:-
15:00ElhalasztvaNorvégia U19 N - Feröer-szigetek U19 N -:-
15:00ElhalasztvaRománia U19 N - Portugália U19 N -:-
15:00ElhalasztvaSkócia U19 N - Észtország U19 N -:-
15:00ElhalasztvaSvájc U19 N - Örményország U19 N -:-
15:00ElhalasztvaTörökország U19 N - Észak-Írország U19 N -:-
15:00ElhalasztvaWales U19 N - Szlovákia U19 N -:-

EURÓPA: U17-es EB - női - Selejtező - Első szakasz

14:00ElhalasztvaBosznia-Hercegovina U17 N - Csehország U17 N -:-
14:00ElhalasztvaHorvátország U17 N - Szerbia U17 N -:-
14:00ElhalasztvaLengyelország U17 N - Montenegro U17 N -:-
14:00ElhalasztvaNorvégia U17 N - Grúzia U17 N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga

14:00FC Minszk - Szlavija Mozir -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Pershaya Liga

13:00Naftan - Arszenál Dzsarzsinszk -:-
14:30Orsa - FC Szlonyim -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Vysshaya Liga - tartalékbajnokság

12:00Breszt 2 - Szluck 2 -:-

FERÖER-SZIGETEK: Premier League

19:30Klaksvik - B36 Torshavn -:-

FINNORSZÁG: Ykkonen

17:30AC Kajaani - Myllykoski PA -:-

GÖRÖGORSZÁG: Szuperliga

16:15Szmirnisz - Giannina -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 1. csoport

14:00Aetos Orfani - Aris Avatou -:-
14:00Ampelokipon - Didymoteicho -:-
14:00Anagennisi Thalassias - F.C. Pandramaikos -:-
14:00Apollon Paralimniou - Sidirochori -:-
14:00Chrisoupolis - Alexandroypolis -:-
14:00Elpida Sapes - Ethnikos Sochos -:-
14:00Iraklis - M. Alexandros Orfaniou -:-
14:00Orfeas Xanthi - Evosmou -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 2. csoport

14:00Aetos Varvaras - Thyella Sarakinoi -:-
14:00Ethnikos Giannitsa - Poseidonas Michanionas -:-
14:00Makedonikosz - Thermaikos FC -:-
14:00M. Alexandros Trikala - Nea Kallikrateia -:-
14:00Niki Agkathia - PAOK Alexandreia -:-
14:00PAO Koufalion - Edessaikos -:-
14:00Plagia - Giannitsza -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 3. csoport

15:00Aetos Makrychoriou - Elassona -:-
15:00Amyntaio - Ethnikos Neou -:-
15:00Atromitos Palamas - Karditsza -:-
15:00ElhalasztvaKozani - Dias Diou -:-
15:00Makedonikos Foufas - Fikis -:-
15:00Oikonomos - Iraklis Larissza -:-
15:00Sellana - Karitsa -:-

GÖRÖGORSZÁG: Gamma Ethniki - 10. csoport

14:00ElhalasztvaAEEK Inka - Neos Asteras Rethymno -:-
14:00ElhalasztvaAlmyros Gaziou - Palaiochora -:-
14:00ElhalasztvaAtsalenios - Irodotos -:-
14:00ElhalasztvaDamastas - Ierapetra -:-
14:00ElhalasztvaGiouchtas - Agios Nikolaos -:-
14:00ElhalasztvaPoros - Aris Soudas -:-
14:00ElhalasztvaRethymniakos - Aris Rethymnou -:-
15:00Aris Rethymnou - Poros -:-
15:00Aris Soudas - AEEK Inka -:-
15:00Atsalenios - Damastas -:-
15:00Ierapetra - AE Neapolis -:-
15:00Irodotos - Rethymniakos -:-
15:00Neos Asteras Rethymno - Agios Nikolaos -:-
15:00Palaiochora - Giouchtas -:-
15:00Plataniasz - Almyros Gaziou -:-

GRÚZIA: Erovnuli Liga 2

12:00Merani Martvili - Shevardeni Tbiliszi -:-
12:00Shukura - Dusheti -:-

HOLLANDIA: Eredivisie

17:30Waalwijk - Zwolle -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1. szakasz

23:00Marathon - Honduras Progreso -:-

JAPÁN: J1 League

11:00Kobe - Kashima -:-
12:30Shonan - Sagan Tosu -:-
12:30Yokohama F Marinos - Nagoya -:-

JAPÁN: J2 League

11:30Kyoto - Kitakyushu -:-
12:00Albirex Niigata - Okayama -:-
12:00Chiba - Kanazawa -:-
12:00Ehime - V-Varen Nagasaki -:-
12:00Kusatsu - Kofu -:-
12:00Machida - Avispa Fukuoka -:-
12:00Mito - Yamagata -:-
12:00Renofa Yamaguchi - Tokushima -:-
12:00Verdy - Iwata -:-
12:00Yamaga - Omiya Ardija -:-
12:30Tochigi - Ryukyu -:-

JAPÁN: J3 League

12:00Toyama - Vanraure -:-

JORDÁNIA: Premier League

16:00Al Sareeh - Al Wehdat -:-
18:30Al-Faisaly Amman - Al Jazeera Amman -:-

KATAR: QSL

17:45Al-Duhail - Al-Sadd -:-

KAZAHSZTÁN: Premier League

10:00Kizilzsar - Taraz -:-

KÍNA: Szuperliga - 9-16. hely

09:30Shenzhen - Tianjin Teda -:-

KÍNA: Szuperliga - Play Off

13:35Guangzhou Evergrande - Hebei -:-

KOLUMBIA: Copa Colombia

22:00Jaguares de Cordoba - Quindio -:-
22:00Pereira - Tigres -:-

KOLUMBIA: Női Liga

02:40Deportivo Cali N - Junior N -:-
22:00Santa Fe N - Millonarios N -:-

KONGÓI DR: Ligue 1

16:30Blessing - Sanga Balende -:-
16:30Dauphins Noirs - Renaissance -:-
16:30JSK - Mazembe -:-

KOSZOVÓ: Superliga

14:00FC Ballkani - Drita -:-
14:00Feronikeli - Prishtina -:-
14:00Gjilani - Trepca 89 -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

18:00Legia Warszawa - Slask Wroclaw -:-

LENGYELORSZÁG: 1. osztály

17:00Radomiak Radom - Puszcza -:-
17:40Leczna - Arka Gdynia -:-
18:00ElhalasztvaChrobry Glogow - Termalica B-B. -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - I. csoport

13:00Legia II - Legionowo -:-
18:00W. Mazowieckie - Radomsko -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - II. csoport

15:30Jarocin - Pogon Szczecin II -:-
17:00Elana Torun - Starogard Gdanski -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - III. csoport

14:30Gwarek Tarnowskie Gory - Nysa -:-
18:00Ruch Chorzow - Zaglebie Lubin 2 -:-

LENGYELORSZÁG: III Liga - IV. csoport

15:00ElhalasztvaJutrzenka Giebultow - Korona Kielce 2 -:-
15:00ElhalasztvaPodhale Nowy Targ - Biala Podlaska -:-

LENGYELORSZÁG: Központi Ifjúsági Liga

11:00Lechia Gdansk U18 - Gornik Zabrze U18 -:-
11:15Korona Kielce U18 - Zaglebie Lubin U18 -:-
12:00Pogon Szczecin U18 - Cracovia U18 -:-
12:00Slask U18 - Legia Warszawa U18 -:-

LETTORSZÁG: Lett Kupa

12:30ElhalasztvaJelgava - Ventspils -:-
13:00ElhalasztvaSpartaks - FK Liepaja -:-
16:00ElhalasztvaValmiera - Tukums 2000 -:-
19:00ElhalasztvaRFS - Riga FC -:-

LUXEMBURG: National Division

20:00Benfica - Mondorf -:-
20:00Dudelange - Ettelbruck -:-
20:00Jeunesse Esch - Differdange -:-
20:00Racing Luxembourg - Rodange -:-
20:00UNA Strassen - Hostert -:-
20:00Union Titus Petange - Victoria Rosport -:-
20:00Wiltz - Fola -:-

MAGYARORSZÁG: Merkantil Bank Liga

17:00Szeged - Gyirmót -:-

MAGYARORSZÁG: NB III - Középcsoport

14:30Kozármisleny - Vác -:-

MAGYARORSZÁG: MOL Magyar Kupa

12:30Budaörs - Csákvár -:-

MÁLTA: Premier League

17:00Floriana - Senglea Athletics -:-
17:00Mosta FC - Hibernians -:-
21:15Sliema - Gudja -:-
21:15ElhalasztvaValletta - Sirens -:-

MÁLTA: 1. osztály

17:00Qormi - Swieqi -:-
21:15Naxxar Lions - San Gwann -:-
21:15St. Andrews - St. George's FC -:-

MAURITÁNIA: Ligue 1

18:30Ksar - Police -:-
21:05SNIM - Tidjikja -:-
23:40Nouakchott King's - Kedia -:-

MEXIKÓ: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tepatitlan de Morelos - Atlante 2:1
02:05Atl. Morelia - Zacatecas Mineros 2:1
04:05Tampico Madero - Pumas Tabasco 1:2
00:00Tlaxcala - Cimarrones de Sonora -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

13:00Codru Lozova - CSCA Buiucani -:-
17:00Petrocub - Speranta Nisporeni -:-

MONTENEGRO: Montenegroi Kupa

14:00Bokelj - Kom Podgorica -:-
14:00Buducnost - Rudar -:-
14:00FK Podgorica - Jezero -:-
14:00Grbalj - Arsenal Tivat -:-
14:00Iszkra - Titograd -:-
14:00OFK Petrovac - Decic -:-
14:00Sutjeska - Jedinstvo -:-
14:00Zeta - Ibar -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

18:30Hamburger SV - Erzgebirge Aue -:-

NÉMETORSZÁG: 3. Liga

19:001860 München - Saarbrücken -:-
19:00Hallescher - Meppen -:-
19:00Kaiserslautern - Ingolstadt -:-
19:00Unterhaching - Duisburg -:-
19:00Viktoria Köln - Bayern München II -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - észak

18:30Werder Bremen II - Oberneuland -:-
19:00Wolfsburg II - BSV Rehden -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

18:00Lippstadt - Borussia Dortmund II -:-
18:30ElhalasztvaMönchengladbach II - RW Essen -:-
19:30Ahlen - Wegberg-Beeck -:-
19:30ElhalasztvaBergisch Gladbach - Wuppertaler -:-
19:30Fortuna Köln - Bonner -:-
19:30Münster - Wiedenbruck -:-
19:30Oberhausen - Lotte -:-
19:30ElhalasztvaRödinghausen - Aachen -:-
19:30Schalke 04 II - Köln II -:-

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - délnyugat

18:30ElhalasztvaGrossaspach - VfB Stuttgart II -:-
19:00Balingen - Alzenau -:-
19:00Mainz II - Stadtallendorf -:-
19:00RW Koblenz - Pirmasens -:-
19:00Steinbach Haiger - Freiburg II -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga NOFV - észak

19:30Strausberg - Hertha Zehlendorf -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niedersachsen

19:30Heeslinger - Spelle-Venhaus -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Westfalen

19:30Schermbeck 2020 - Sprockhövel -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Hessen

19:00Fernwald - Waldgirmes -:-
19:00Friedberg - TUS Dietkirchen -:-
19:00Fulda-Lehnerz - Flieden -:-
19:00Neuhof - Hanau -:-
19:00RW Walldorf - Ginsheim -:-
19:30Bad Vilbel - Erlensee -:-
19:30Hadamar - Eddersheim -:-
19:30Viktoria Griesheim - SV Steinbach -:-
20:00Zeilsheim - Hessen Dreieich -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Bayern - dél

14:00Ingolstadt II - Schwaben Augsburg -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Mittelrhein

20:00Siegburger - Düren -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Niederrhein

19:30Baumberg - SpVgg Sterkrade-Nord -:-
19:30Germania Ratingen - SSVg Velbert -:-
19:30Kleve - TVD Velbert -:-
19:30Meerbusch - SW Essen -:-
19:30SC Velbert - Jahn Hiesfeld -:-
19:30TuRU Düsseldorf - 1.FC Mönchengladbach -:-
20:00Niederwenigern - Cronenberger -:-

OLASZORSZÁG: Serie B

19:00Lecce - Cremonese -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

15:00Piacenza - Olbia -:-
17:30AlbinoLeffe - Renate -:-
18:30Alessandria - Grosseto -:-
18:30Livorno - Novara -:-
18:30Pontedera - Lecco -:-
20:45Carrarese - Pistoiese -:-
20:45Pro Sesto - Giana Erminio -:-
20:45Pro Vercelli - Juventus U23 -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - B csoport

15:00Südtirol - Carpi -:-
18:00Mantova - Matelica -:-
18:30Arezzo - Padova -:-
18:30Legnago Salus - Perugia -:-
18:30Vis Pesaro - Triestina -:-
20:30Modena - FeralpiSalo -:-
20:45Cesena - Fano -:-
20:45Fermana - Gubbio -:-
20:45Imolese - Sambenedettese -:-
20:45Ravenna - Virtus Verona -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - C csoport

15:00Paganese - Virtus Francavilla -:-
15:00Palermo - Turris -:-
17:30Casertana - Catanzaro -:-
18:30Potenza - Teramo -:-
18:30Viterbese - Bisceglie -:-
20:45Catania - Ternana -:-
20:45Monopoli - Bari -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - A csoport

15:00Casale - Gozzano -:-
15:00Chieri - Legnano -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - C csoport

15:00Belluno - Ambrosiana -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - D csoport

15:00Mezzolara - Ghivizzano Borgo -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - G csoport

15:00Nocerina - Torres -:-

OLASZORSZÁG: Serie D - I csoport

15:00Castrovillari - Santa Maria Cilento -:-
15:00Paterno - Dattilo -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 1

14:30ElhalasztvaSampdoria U19 - Empoli U19 -:-

OLASZORSZÁG: Primavera 2

11:00Spezia U19 - Frosinone U19 -:-
14:30Chievo U19 - Venezia U19 -:-

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa

13:00Velesz Moszkva - Ural -:-
14:00Jeniszej - Szpartak Moszkva -:-
14:00Tekstiltsik - Arszenál Tula -:-
15:00D. Brianszk - Tambov -:-
15:00Nyizsnyij Novgorod - Khimki -:-
16:00Orenburg - Szocsi -:-
17:00FK Krilja Szovjetov Szamara - R. Volgográd -:-
17:30Jaroszlavl - Akhmat Groznij -:-
18:00Csertanovo - Ufa -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

22:00ElhalasztvaBinacional - Grau -:-
22:00ElhalasztvaCajamarca - Alianza Huanuco -:-
22:00ElhalasztvaCarlos Stein - AD Cantolao -:-
22:00ElhalasztvaCesar Vallejo - U. San Martin -:-
22:00ElhalasztvaCusco - Ayacucho -:-
22:00ElhalasztvaHuancayo - Cienciano -:-
22:00ElhalasztvaMelgar - Llacuabamba -:-
22:00ElhalasztvaSport Boys - Alianza Lima -:-
22:00ElhalasztvaSporting Cristal - Carlos Mannucci -:-
22:00ElhalasztvaU. de Deportes - Dep. Municipal -:-

PORTUGÁLIA: Portugál Kupa

16:00Lourinhanense - Santarem -:-
16:00Tirsense - Montijo -:-

ROMÁNIA: Román Kupa

13:30Axiopolis Cernavoda - F. Constanta -:-
13:30Braila - Gloria Buzau -:-
13:30Concordia - Mioveni -:-
13:30Daesti - Viitorul Tg. Jiu -:-
13:30Ghiroda - ASU Poli Timisoara -:-
13:30Husi - CSM Focsani -:-
13:30Metaloglobus Bucharest - Petrolul -:-
13:30Sanmartin - Comuna Recea -:-
13:30Somuz Falticeni - Ceahlaul -:-
13:30SR Brasov - Csíkszereda -:-
13:30Ulmu - Calarasi -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

20:45Cailungo - Cosmos -:-
20:45Domagnano - Juvenes/Dogana -:-
20:45Fiorentino - Faetano -:-
20:45La Fiorita - Libertas -:-
20:45Tre Fiori - Pennarossa -:-

SPANYOLORSZÁG: LaLiga2

16:30Espanyol - Mirandes -:-
19:00Las Palmas - Castellon -:-
19:00Lugo - Girona -:-
19:00Ponferradina - Tenerife -:-
21:30Almeria - Cartagena -:-
21:30Fuenlabrada - Logrones -:-
21:30Sabadell - Alcorcon -:-

SPANYOLORSZÁG: Copa Federacion

18:00Villarrubia - UCAM Murcia -:-
20:00Balmaseda - Tropezon -:-
20:00Melilla - Unionistas -:-
20:00Puertollano C.F. - Torredonjimeno -:-

SVÁJC: Promotion League

20:00Koniz - Bavois -:-

SVÁJC: 1. Liga - 3. csoport

20:00Balzers - Paradiso -:-

SVÉDORSZÁG: Superettan

19:00AFC Eskilstuna - Trelleborgs -:-
19:00Dalkurd - Sundsvall -:-
19:00Degerfors - Örgryte -:-
19:00Norrby - Halmstad -:-
19:00Östers - Umeå -:-
19:00Västerås SK - Akropolis -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Norra

19:00IFK Lulea - Team TG FF -:-

SVÉDORSZÁG: 1. osztály - Södra

19:00Landskrona - Lindome -:-

SVÉDORSZÁG: Svéd Kupa - Selejtező

19:30Haninge - Örebro -:-

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

16:45Al Khaleej - Al Taee -:-
16:45Al-Sahel - Al Bukayriyah -:-
16:55Al-Shoalah - Jeddah -:-
17:05Al Feiha - Al Najoom -:-
17:15Najran - Al Jabalain -:-

SZERBIA: Szerb Kupa

14:00Macva - Metalac -:-
14:30FK Vozdovac - Graficar Beograd -:-
14:30IMT Novi Beograd - Indjija -:-
14:30Jedinstvo Rumenka - Vojvodina -:-
14:30Kabel Novi Sad - Radnik -:-
14:30Mladost - Din. Vranje -:-
14:30Novi Pazar - Cukaricki -:-
14:30Rad - Kolubara -:-
14:30Radnicki Pirot - Proleter -:-
14:30Smederevo - Radnicki Nis -:-
14:30Susica - Spartak Zlatibor Voda -:-
14:30Trayal Krusevac - TSC Backa Topola -:-
16:00Partizan - Backa -:-
17:00ElhalasztvaCrvena zvezda - Zlatibor Cajetina -:-
18:00Javor - Radnicki 1923 -:-

SZÍRÍA: Premier League

14:00Al Jaish - Al-Ittihad -:-
14:00Al Karamah - Harjaleh -:-
14:00Al-Sahel - Wathbah -:-
14:00Al Taliya - Jableh -:-
14:00Foutoua - Al Shorta -:-
14:00Horriya - Al Wahda -:-
14:00Hottin - Tishreen -:-

SZLOVÁKIA: 2. Liga

15:00ElhalasztvaPoprad - Podbrezova -:-

SZLOVÁKIA: C divízió - kelet

15:00ElhalasztvaVranov - B. Nova Ves -:-

SZLOVÁKIA: Szlovák Kupa

14:30ElhalasztvaBesenova - Komarno -:-
14:30ElhalasztvaGalanta - Slavia TU Kosice -:-
14:30ElhalasztvaKezmarok - Z. Moravce-Vrable -:-
14:30ElhalasztvaLehota p. V. - Rohoznik -:-
14:30ElhalasztvaL. Mikulas - Trnava -:-
14:30ElhalasztvaMSK Slavoj Spisska Bela - Stropkov -:-
14:30ElhalasztvaRovinka - Michalovce -:-
14:30ElhalasztvaSK Bela - Zilina -:-
14:30ElhalasztvaSpisske Podhradie - Trencin -:-
14:30ElhalasztvaTJD Pribelce - Slovan Bratislava -:-
15:00ElhalasztvaPata - Dunajska Streda -:-

SZLOVÉNIA: Szlovén Kupa

14:00Radomlje - Tabor Sezana -:-
15:00ElhalasztvaNafta - Fuzinar -:-
16:00Brezice - O. Ljubljana -:-
18:00Koper - Aluminij -:-
18:00Triglav - Celje -:-

TÖRÖKORSZÁG: 1. Lig

12:30Giresunspor - Adanaspor -:-
15:00Adana Demirspor - Ümraniyespor -:-
18:00Altinordu - Altay -:-
18:00Balikesirspor - Boluspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - fehér csoport

13:00Corum - Nigde Anadolu -:-
13:00Gümüshanespor - Sancaktepe -:-
13:00Hacettepe - Kahramanmaras -:-
13:00Manisa FK - Ergene Velimese -:-
13:00Sanliurfaspor - H.Trabzon -:-
13:00Sariyer - Ankara Demirspor -:-
13:00Utas Usakspor - 24 Erzincanspor -:-
13:00Zonguldak - Amedspor -:-
18:00Kocaelispor - Inegolspor -:-

TÖRÖKORSZÁG: TFF 2. Lig - vörös csoport

13:00Bodrumspor - Kirklarelispor -:-
13:00Karacabey Belediyespor - FK Vanspor -:-
13:00Mamak - Eyüpspor -:-
13:00Pendikspor - 1922 Konyaspor -:-
13:00Sakaryaspor - Pazarspor -:-
13:00Serik Belediyespor - Turgutluspor -:-
13:00Sivas Belediyespor - Kardemir Karabük -:-

TÖRÖKORSZÁG: Török Kupa

12:00Elazig Karakocan - Diyarbekirspor -:-
12:00Erokspor - Arnavutkoy Bl. -:-
12:30Catalca - Sile Yildizspor -:-
12:30Cizrespor - Siirt Ozel -:-
12:30Isparta 32 Spor - Kestel -:-
12:30Kelkit - Hopaspor -:-
12:30Muglaspor - Kizilcabölük Spor Kulübü -:-
12:30Nevsehirspor - Kozan -:-
12:30Ofspor - Yomraspor -:-
12:30Sultanbeyli - Yalovaspor -:-
12:30Turk Metal - Düzcespor -:-
13:30Aksaray Bld. - Malatya -:-
14:00Tekirdagspor - Silivrispor -:-
18:00Fethiyespor - Nazillispor -:-

TÜRKMENISZTÁN: Yokary Liga

13:00Ahal - Energetik -:-
13:00Altin Asir - FC Asgabat -:-
13:00Nebitci - Merw -:-
13:15Sagadam - Köpetdag Asgabat -:-

UKRAJNA: Persha Liga

13:30Zsitomir - Kremin -:-
14:00Krisztal - Hirnyik-Sport -:-
14:00Mykolaiv - Veresz Rivnye -:-
14:00Obolon - Agrobiznyesz Volocsiszk -:-
14:00Prikarpattya - Niva Ternopil -:-
14:00VPK-Agro - Cs. Odessza -:-
15:00Alliance - Volin Luck -:-
16:00Metaliszt 1925 - Kramatorszk -:-

URUGUAY: Segunda Division

00:00Tacuarembo - Rampla Juniors 0:2

USA: MLS

02:30Nashville SC - FC Dallas 3:0

USA: USL League One

17:00Orlando City B - Richmond Kickers -:-

ÜZBEGISZTÁN: Szuperliga

15:00Nasaf Qarshi - AGMK -:-
15:00Pakhtakor - Sogdiana -:-

VENEZUELA: Primera Division - Második szakasz

23:00La Guaira - Trujillanos 1:2
02:00Mineros - Yaracuyanos 3:1
23:00Lara - Puerto Cabello -:-

VIETNÁM: V.League 2 - Osztályozó csoport

10:00Hue - Dak Lak -:-
10:30Dong Thap - Can Tho -:-
12:00Long An - Fico Tay Ninh -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

14:30Estudiantes (Arg) - Estudiantes Rio Cuarto (Arg) -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.