m.Eredmenyek.com

FRISSÍTÉS

Foci » Ma » Minden mérkőzés

hirdetés

AFRIKA: Afrikai Nemzetek Kupája U23 - Selejtező

14:00Kenya U23 - Szudán U23 -:-
14:00Zimbabwe U23 - Mozambik U23 -:-
15:30Gabon U23 - Ghána U23 -:-
15:30Kongó U23 - Burundi U23 -:-
17:00Algéria U23 - Egyenlítői Guinea U23 -:-
18:00Dél-Afrika U23 - Angola U23 -:-
18:00Mali U23 - Etiópia U23 -:-

ANGLIA: League One

20:45Doncaster - Bristol Rovers -:-

ANGLIA: National League

20:45Barnet - Aldershot -:-
20:45Boreham Wood - Solihull Moors -:-
20:45Dagenham & Red. - Dover -:-
20:45Halifax - Ebbsfleet -:-
20:45Leyton Orient - AFC Fylde -:-
20:45Maidenhead - Havant & W -:-

ANGLIA: National League - észak

20:45Bradford PA - Telford -:-
20:45FC United - York -:-
20:45Guiseley - Curzon Ashton -:-
20:45Hereford - Brackley Town -:-
20:45Stockport - Ashton Utd -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45Alvechurch - Barwell -:-
20:45St. Neots - Coalville -:-
hirdetés

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Kings Langley - Hartley Wintney -:-
20:45Tiverton - Chesham -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:00Ipswich U23 - Sheffield Wed U23 -:-

ARGENTÍNA: Primera B Nacional

01:05Quilmes - Brown Adrogue 0:0

ARGENTÍNA: Primera B Metropolitana

18:00Deportivo Espanol - San Telmo -:-

ARGENTÍNA: Primera C Metropolitana

14:00General Lamadrid - San Martin Burzaco -:-

AUSZTRÁLIA: NPL Queensland

10:00Queensland Lions - Brisbane U21 -:-

ÁZSIA: AFC U23-es bajnokság - Selejtező

06:00Észak-Korea U23 - Hong Kong U23 2:0
7'Kelet-Timor U23 - Makaó U23 1:0
7'Laosz U23 - Fülöp-szigetek U23 0:0
10:00Szingapúr U23 - Mongólia U23 -:-
11:00Dél-Korea U23 - Ausztrália U23 -:-
11:00TörölveIndia U23 - Pakisztán U23 -:-
11:00Indonézia U23 - Brunei U23 -:-
12:15Türkmenisztán U23 - Jemen U23 -:-
12:30Japán U23 - Mianmar U23 -:-
13:00Üzbegisztán U23 - Tadzsikisztán U23 -:-
13:45Malajzia U23 - Kína U23 -:-
14:00Banglades U23 - Srí Lanka U23 -:-
14:00Kambodzsa U23 - Tajvan U23 -:-
14:00Vietnám U23 - Thaiföld U23 -:-
15:15Irak U23 - Irán U23 -:-
15:15Jordánia U23 - Szíria U23 -:-
15:25Libanon U23 - Maldív-szigetek U23 -:-
17:00Katar U23 - Omán U23 -:-
17:00Nepál U23 - Afganisztán U23 -:-
17:00Palesztina U23 - Bahrein U23 -:-
18:15Kirgizisztán U23 - Kuvait U23 -:-
18:25Szaúd-Arábia U23 - Egyesült Arab Emirátusok U23 -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Catarinense

00:00Tubarao - Brusque 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Goiano - Play Off

00:30Atletico GO - Anapolina -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro - Play Off

00:00America MG - Caldense 2:0

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista - Play Off

00:00Red Bull Brasil - Santos -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Sergipano - Második szakasz

00:30Confianca - Dorense -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro - női

19:30Corinthians N - Internacional N -:-

CHILE: Primera División

00:00Universidad de Concepcion - Antofagasta 1:1

DÉL-AMERIKA: Dél-Amerikai bajnokság U17

23:10Bolívia U17 - Venezuela U17 3:5
01:30Ecuador U17 - Chile U17 3:2
23:10Kolumbia U17 - Uruguay U17 -:-

EURÓPA: Euro - Selejtező

18:00Örményország - Finnország -:-
20:45Bosznia-Hercegovina - Görögország -:-
20:45Írország - Grúzia -:-
20:45Málta - Spanyolország -:-
20:45Norvégia - Svédország -:-
20:45Olaszország - Liechtenstein -:-
20:45Románia - Feröer-szigetek -:-
20:45Svájc - Dánia -:-

EURÓPA: U21-es EB - Selejtező

16:00Bosznia-Hercegovina U21 - Moldova U21 -:-
18:30Andorra U21 - Albánia U21 -:-

EURÓPA: U19-es EB - Selejtező - Második szakasz

14:00Horvátország U19 - Norvégia U19 -:-
14:00Magyarország U19 - Németország U19 -:-
15:00Belgium U19 - Ukrajna U19 -:-
15:00Csehország U19 - Görögország U19 -:-
15:00Dánia U19 - Anglia U19 -:-
15:00Izrael U19 - Franciaország U19 -:-
15:00Lengyelország U19 - Svájc U19 -:-
15:00Oroszország U19 - Írország U19 -:-
15:00Románia U19 - Azerbajdzsán U19 -:-
15:00Szerbia U19 - Olaszország U19 -:-
17:15Ciprus U19 - Törökország U19 -:-
17:15Skócia U19 - Portugália U19 -:-
19:00Hollandia U19 - Spanyolország U19 -:-
19:00Szlovénia U19 - Wales U19 -:-

EURÓPA: U17-es EB - Selejtező - Második szakasz

12:00Ausztria U17 - Olaszország U17 -:-
12:00Fehéroroszország U17 - Izland U17 -:-
12:00Svédország U17 - Franciaország U17 -:-
12:00Szlovénia U17 - Németország U17 -:-
12:00Törökország U17 - Románia U17 -:-
16:00Belgium U17 - Bosznia-Hercegovina U17 -:-
17:00Szlovákia U17 - Szerbia U17 -:-
18:00Oroszország U17 - Portugália U17 -:-
18:00Skócia U17 - Lengyelország U17 -:-
19:00Csehország U17 - Hollandia U17 -:-
19:00Észak-Írország U17 - Izrael U17 -:-
20:00Norvégia U17 - Magyarország U17 -:-

EURÓPA: U17-es EB - női - Selejtező - Második szakasz

15:30Lengyelország U17 N - Szlovákia U17 N -:-
15:30Norvégia U17 N - Németország U17 N -:-
15:30Skócia U17 N - Írország U17 N -:-
16:00Franciaország U17 N - Csehország U17 N -:-
18:00Portugália U17 N - Észak-Írország U17 N -:-
18:30Spanyolország U17 N - Svédország U17 N -:-

EURÓPA: Elite League U20

18:00Lengyelország U20 - Németország U20 -:-
19:00Portugália U20 - Anglia U20 -:-

FRANCIAORSZÁG: National

20:00Lyon Duchere - Bourg Peronnas -:-

FRANCIAORSZÁG: National 2 - A csoport

17:00ElhalasztvaFrejus - Toulon -:-

GABON: Championnat D1

16:00CF Mounana - Mberi Sportif -:-
16:00Stade Mandji - Olympique de Mandji -:-

HOLLANDIA: Reserve League - Felsőház

14:00Jong Zwolle - Jong Feyenoord -:-

IRÁN: Pro League

12:30Sepahan - Zob Ahan -:-

IZRAEL: Leumit League

18:00Ashkelon - Ramat Hasharon -:-

KAZAHSZTÁN: Kazah Kupa - Selejtező

10:00Sdyushor - Didara Sidikbeka -:-
12:00Akademiya Ontustik - Arys -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Apertura

23:30Patriotas - La Equidad 3:1
01:30Aguilas - Bucaramanga 1:1

MEXIKÓ: Liga MX - női - Clausura

23:00Lobos BUAP N - U.N.A.M. N 2:1
01:00Toluca N - Puebla N 0:1
02:00Monterrey N - Tigres N 0:1
02:00Pachuca N - Veracruz N 2:0
04:00Santos Laguna N - Queretaro N 2:1

NÉMETORSZÁG: Regionalliga - nyugat

19:00Wiedenbruck - Aachen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:00Mechtersheim - Karbach -:-

OLASZORSZÁG: Serie C - A csoport

20:30Entella - Lucchese -:-
20:30Pro Piacenza - Olbia 0:3

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:15Dep. Capiata - Deportivo Santani 2:1

SIERRA LEONE: Premier League

19:30RSLAF - Kallon -:-

SKÓCIA: Championship

20:45Dunfermline - Dundee United -:-
20:45Inverness - Alloa -:-

SKÓCIA: League One

20:45Stranraer - Brechin -:-

SKÓCIA: League Two

20:45Albion Rovers - Cowdenbeath -:-

SKÓCIA: Lowland League

20:45East Kilbride - Spartans -:-

SVÁJC: 1. Liga - 2. csoport

20:00Zug - Black Stars -:-

SVÁJC: 1. Liga - 3. csoport

20:00Gossau - Wettswil-Bonstetten -:-

SZAÚD-ARÁBIA: 1. osztály

14:05Al Ain - Al Jabalain -:-
14:15Al Ansar - Al Mojzel -:-
15:05Al Jeel - Al-Washm -:-

SZLOVÁKIA: 2. liga

15:00Banska Bystrica - Lok. Kosice -:-

SZOMÁLIA: Nation Link Telecom Championship

15:00Midnimo - Gaadiidka -:-

TUNÉZIA: Tunéziai Kupa

14:00Ben Guerdane - Monastir -:-
14:00Bousalem - Kairouanaise -:-
14:00Msaken - Stade Gabesien -:-
14:00Slimane - Gafsa -:-

UGANDA: Premier League

14:00URA SC - Express FC -:-
14:30Tooro United - BUL -:-

VILÁG: Barátságos válogatott-mérkőzés

11:30Japán - Bolívia -:-
12:00Dél-Korea - Kolumbia -:-
13:00Lettország U21 - Ukrajna U21 -:-
14:45Egyesült Arab Emirátusok - Szíria -:-
15:00Észtország U21 - Észak-Macedónia U21 -:-
15:00Hollandia U21 - Egyiptom U21 -:-
15:00Koszovó U21 - Málta U21 -:-
15:00Lengyelország U21 - Szerbia U21 -:-
15:00Litvánia U21 - Fehéroroszország U21 -:-
15:00Svájc U18 - Észtország U18 -:-
15:30Görögország U21 - Montenegro U21 -:-
16:00Grúzia U21 - Izrael U21 -:-
16:00Irak - Jordánia -:-
16:00Nigéria - Egyiptom -:-
17:00Szlovákia U21 - Norvégia U20 -:-
18:00Elefántcsontpart - Libéria -:-
18:00Szenegál - Mali -:-
20:00Marokkó - Argentína -:-
20:45Algéria - Tunézia -:-
20:45Anglia U21 - Németország U21 -:-
20:45Csehország - Brazília -:-
20:45Gibraltár - Észtország -:-
00:55USA - Chile -:-

VILÁG: Barátságos mérkőzés

12:30Kasimpasa (Tur) - Boluspor (Tur) -:-
13:00Dinamo Batumi (Geo) - Torpedo Kutaisi (Geo) -:-
14:00Alanyaspor (Tur) - Altyn Asyr (Tkm) -:-
14:00D. Brianszk (Rus) - Szaturn Ramenszkoje (Rus) -:-
14:00Genclerbirligi (Tur) - Ankaragücü (Tur) -:-
14:30Al Nasr (Uae) - Arsenal (Eng) -:-
18:30Rochling (Ger) - Saarbrücken (Ger) -:-

WALES: Cymru Alliance

20:45Buckley - Guilsfield -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - foci livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.

Váltás érintőképernyős változatra