FRISSÍTÉS

Röplabda » Ma » Minden mérkőzés

ARGENTÍNA: LVA

01:30Monteros - Ciudad 0:3
02:00Ateneo - River Plate 0:3

BELGIUM: EuroMillions League

20:30Maaseik - Achel -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premijer liga

18:00Borac - Kakanj -:-
18:00Domaljevac - Bosna -:-
18:00Modrica - Maglic Foca -:-
18:00Tempo - Jedinstvo -:-

BRAZÍLIA: Szuperliga - női

01:30Curitiba Volei N - Sesi Bauru N 0:3
23:30Barueri N - Flamengo N -:-
00:00Fluminense N - SESC-RJ N -:-
00:00Minas N - Valinhos N -:-
00:00Pinheiros N - Osasco N -:-

BULGÁRIA: SuperLiga

17:00Arda Kardzhali - Dunav -:-
17:30CSZKA Szófia - Neftohimic Burgas -:-
17:30Dobrudja - Pirin Razlog -:-
17:30Montana - Slaviya Sofia -:-

BULGÁRIA: Szuperliga - női

15:00CSZKA Szófia N - Slaviya Sofia N -:-
17:00Beroe N - Levszki Szófia N -:-

CIPRUS: Opap Championship

19:00Anagennisis - Pafos -:-
19:00Anorthosis - Salamina -:-
19:00Karava - ENP -:-
19:00Omonia Nicosia FC - APOEL -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság

1. játszmaRush & Cash - Kepco 0:0

FEHÉROROSZORSZÁG: A divízió

17:00Energia - Stroitel Minsk -:-
17:00Legion Obuhovo - Mapid Minsk -:-
17:00Marco Vitebsk - Szoligorszk -:-
17:00Mogilev - Bate-BGUFK -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Női bajnokság - Első szakasz

17:00Mogilev N - Minszk 2 -:-
17:00Zsemcsuzsina N - Lokomotiv Pribuzhe N -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga

17:30Lakkapaa - VaLePa -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A

20:00Cannes - Montpellier -:-
20:00Nantes - Paris -:-
20:00Tourcoing - Narbonne -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue B

19:00France Avenir - St-Quentin -:-

IZRAEL: Premier League

11:30M. Tel Aviv - M. Hadera Hefer -:-

JAPÁN: V.League

11:00Oita Miyoshi - Osaka Sakai -:-

LENGYELORSZÁG: Liga Siatkowki - női

17:30Bielsko-Biala N - Wroclaw N -:-
20:30Chemik Police N - Bydgoszcz N -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

19:30Palota RSC N - MÁV Előre SC N -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

16:00Szurgut régió - Novoszibirszk -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga - női

09:00Szahalin N - Jeniszej N -:-

SZERBIA: Liga

18:00Crvena zvezda - Nis -:-
18:00Vojvodina - Ribnica -:-
19:00Subotica - Jedinstvo -:-

SZERBIA: Liga - női

20:30Crvena zvezda N - Tent N -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL

19:00Hoce - OK Maribor -:-

SZLOVÉNIA: 1. DOL - női

19:00Aliansa N - GEN-I Volley NG N -:-

TÖRÖKORSZÁG: Efeler Ligi

13:00Halkbank - Bursa -:-

UKRAJNA: Szuperliga

16:00Lokomotiv Kharkiv - Sertse Podillya -:-
17:00Novator Khmelnitsky - Yurakademiya -:-
18:00Zhytychi Zhytomyr - Burevisnyk -:-

UKRAJNA: Szuperliga - női

15:00Polesie Zhytomyr N - Volyn Lutsk N -:-
16:00Peduniversitet-SHVSM N - Ternopil N -:-
17:00Regina N - Bilozgar Meduniversitet N -:-
18:00Prometey N - Zaporizhya N -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.