FRISSÍTÉS

Röplabda » Ma » Minden mérkőzés

LENGYELORSZÁG: PlusLiga

20:30Luk Lublin - GKS Katowice -:-

MAGYARORSZÁG: NB I

19:00Magyarország U19 - Szeged -:-
19:30Miskolc - Dág KSE -:-
20:00MAFC - Kistext -:-

MAGYARORSZÁG: NB I - női

18:001.MCM-Diamant Kaposvár N - Vasas Óbuda N -:-
18:00Fatum-Nyíregyháza N - Újpest N -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - Első szakasz

20:00Akad. Graz - Liebenau -:-

AUSZTRIA: 2. Bundesliga - női - Első szakasz

19:00SG Eisenerz/Trofaiach 2 N - Purgstall N -:-

BELGIUM: EuroMillions League

20:30VDK G. - Menen -:-

BELGIUM: Belga Kupa

21:00VT Brand-Webis Wevelgem - Oudenaarde -:-

BELGIUM: Belga Kupa - női

20:45Herenthout N - Tongeren N -:-

BULGÁRIA: SuperLiga

16:30Marek Dupnitsa - Pirin Razlog -:-
17:30Dea Sport Burgas - Rakovski 1964 -:-
17:30Dobrudja - CSZKA Szófia -:-

CIPRUS: Opap Championship

19:00Anorthosis - Omonia Nicosia FC -:-
19:00APOEL - Pafos -:-
19:00ENP - Karava -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga

18:00Dobrichovice - Plzen -:-
18:00Stare Mesto - Volejbal Ostrava -:-
19:00Hradec Kralove - CZU Prague -:-
19:00Liberec B - Benatky -:-
19:00MFF Prague - Praha B -:-
19:00Tesla Brno - Bucovice -:-

CSEHORSZÁG: 1. Liga - női

18:00Plzen N - Nusle N -:-
19:00Cerveny Kostelec N - Dobrichovice N -:-
19:00Hronov N - Zizkov N -:-

DÉL-AMERIKA: Dél-amerikai Klubbajnokság - női

00:00Brasilia Volei N - Minas N 1:3
02:55Praia Clube N - Olimpia N 3:0
00:00Praia Clube N - Brasilia Volei N -:-

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság

12:00Samsung Blue Fangs - KAL Jumbos 3:0

DÉL-KOREA: Röplabda bajnokság - női

12:00AI Peppers N - GS Caltex N 0:3

ÉSZTORSZÁG: Meistriliiga - női

18:00TBD-Biodiscovery Tartu N - Tallinna N -:-

FINNORSZÁG: Mestaruusliiga

17:30Akaa - Karelian Hurmos -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A

19:30Poitiers - Nantes -:-
19:30Sète - Toulouse -:-
20:00Cannes - Narbonne -:-
20:00Tourcoing - Montpellier -:-
20:00Tours - Nice -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue B

19:00Nancy - Martigues -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue A - női

20:00France Avenir 2024 N - Paris N -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1

18:15Kifisia - PAOK -:-

JAPÁN: V.League

11:00Toray Arrows - Osaka Sakai 0:3

KÍNA: CVL - női - Első szakasz

07:00Fujian N - Beijing N 3:0
07:00Sichuan N - Guangdong N 0:3
09:00Shanghai N - Yun Nan University N 3:0
09:00Zhejiang Kaiyuan N - Shandong N 0:3
11:00Jiangsu ECE N - Henan N 2:3
11:00Liaoning N - Bohai N 0:3

LENGYELORSZÁG: I. Liga

18:00Bydgoszcz - Gwardia Wroclaw -:-
19:00Legia Varsó - Chrobry Glogow -:-

LENGYELORSZÁG: TAURON Liga

17:30Bielsko-Biala N - Joker Swiecie N -:-

NÉMETORSZÁG: 1. Bundesliga - női

20:00Vilsbiburg N - Aachen N -:-

OROSZORSZÁG: Orosz Kupa - női

14:30TörölveDinamo Moszkva N - Mincsanka N -:-
1. játszmaUralocska-NTMK N - Nizhniy Novgorod N 0:0
16:30Szaratov N - Cserepovec N -:-
17:00Metar Cseljabinszk N - Lipeck N -:-
17:30Tulitsa N - Dinamo Kazany N -:-
19:00Krasznodar N - Kalinyingrád N -:-

ROMÁNIA: A1 divízió

2. játszmaDinamo Bukarest - Steaua Bukarest 1:0

SVÁJC: NLA - női

20:00Dudingen N - NUC Volleyball N -:-
20:00Franches Montagnes N - Val-de-Travers N -:-
20:00Lugano N - Toggenburg N -:-
20:00Schaffhausen N - Geneve N -:-

SVÉDORSZÁG: Elitserien

19:00Falkenberg - Habo -:-

SZERBIA: Liga

19:00Subotica - Vojvodina -:-

UKRAJNA: Szuperliga

15:30Burevisnyk - Zhytychi Zhytomyr -:-
18:00Reshetylivka - VNAU -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - röplabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.