FRISSÍTÉS

Jégkorong » Ma » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: EBEL

19:15Dornbirn - Linz -:-
19:15Fehérvár AV19 - Salzburg -:-
19:15Innsbruck - Villach -:-
19:15Klagenfurt - Vienna -:-
19:15Znojmo - Graz -:-

ÁZSIA: Ázsia Liga

10:30East Hokkaido Cranes - Tohoku F. Blades -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

17:30Plzen - Trinec -:-
17:30Vitkovice - Mountfield HK -:-
17:30Zlin - Mlada Boleslav -:-
18:00Kladno - Litvinov -:-
18:00Liberec - Karlovy Vary -:-
18:00Olomouc - Sparta Praha -:-
18:00Pardubice - Kometa Brno -:-

CSEHORSZÁG: Chance Liga - Alsóház

17:30Trebic - Benatky -:-

CSEHORSZÁG: O Pohar DHL

16:00Plzen U20 - Trinec U20 -:-
16:00Salzburg U20 - Liberec U20 -:-
16:30Kometa Brno U20 - Chomutov U20 -:-
17:00Mountfield HK U20 - Ceske Budejovice U20 -:-
17:15Sparta Praha U20 - Zlin U20 -:-
17:30Karlovy Vary U20 - Vitkovice U20 -:-
18:00Jihlava U20 - Litvinov U20 -:-
18:00Slavia Praha U20 - Olomouc U20 -:-

DÁNIA: Metal Ligaen

19:00Rodovre - Herlev -:-
19:30Aalborg - Sønderjyske -:-
19:30Odense - Esbjerg -:-
19:30Rungsted - Frederikshavn -:-

EGYESÜLT KIRÁLYSÁG: Elite League

20:30Dundee - Glasgow -:-

EURÓPA: BeNe League

20:30Nijmegen - Leuven -:-
20:45Zoetermeer - Herentals -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Extraleague - 7-12. hely

17:00Breszt - Lida -:-
17:00Mogiljev - Novopolock -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Extraleague - Alsóház

17:00Baranavichy - Fehéroroszország U18 -:-
17:00Vityebszk - Bobruisk -:-

FINNORSZÁG: Liiga

17:30Jukurit - Tappara -:-
17:30JYP - IFK Helsinki -:-
17:30KalPa - Turku PS -:-

FINNORSZÁG: Mestis

17:30Hermes - RoKi -:-
17:30Kettera - TUTO -:-
17:30Koovee - KeuPa -:-
17:30K-Vantaa - Hokki -:-

FINNORSZÁG: Suomi-sarja

17:30Hunters - Titaanit -:-
17:30Kiekko-Espoo - Giants -:-
17:30RaaheK - Laser HT -:-

FINNORSZÁG: Nuorten SM-Liiga - Felsőház

13:00Tappara U20 - JYP U20 -:-
17:30Ässät Pori U20 - Jukurit U20 -:-
17:30Hämeenlinna U20 - IFK Helsinki U20 -:-
17:30Kärpät Oulu U20 - Lahti Pelicans U20 -:-
17:30TPS U20 - Jokerit Helsinki U20 -:-

FINNORSZÁG: Nuorten SM-Liiga - Osztályozó

13:00KalPa U20 - Ilves Tampere U20 -:-
16:00Lukko Rauma U20 - KooKoo U20 -:-
16:00Sport U20 - SaiPa U20 -:-
17:30TUTO U20 - Kiekko-Espoo U20 -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue Magnus

20:00Grenoble - Nice -:-
20:00Mulhouse - Briancon -:-
20:15Amiens - Anglet -:-
20:30Chamonix Mont-Blanc - Angers -:-
20:30Gap - Bordeaux -:-

KANADA: OHL

01:00Niagara IceDogs - Mississauga Steelheads 5:3
01:00North Bay Battalion - Sudbury Wolves 4:8
01:05Peterborough Petes - Saginaw Spirit 2:6
01:05Windsor Spitfires - London Knights 3:6
01:30Barrie Colts - Oshawa Generals 5:0

KANADA: WHL

2. harmadVancouver Giants - Everett Silvertips 1:1

KANADA: QMJHL

00:00Cape Breton Eagles - Blainville-Boisbriand Armada 7:5
00:00Halifax Mooseheads - Gatineau Olympiques 4:3h.u.
01:00Shawinigan Cataractes - Quebec Remparts 6:2
01:00Victoriaville Tigres - Acadie-Bathurst Titan 4:2
00:00Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders -:-

KANADA: U Sports

01:00Guelph - Laurier 4:3
01:15Brock - York 4:5h.u.
01:15Ryerson - Waterloo 3:2h.u.
00:00Moncton - StFX -:-
00:00UNB - Dalhousie -:-
00:00UPEI - Acadia -:-

LENGYELORSZÁG: Lengyel jégkorong-bajnokság

18:00Jastrzebie - Tychy -:-
18:00MMKS Podhale - Zaglebie -:-
18:00Unia Oswiecim - Janow -:-
18:30Gdansk - Krakow -:-
18:30Katowice - Torun -:-

MAGYARORSZÁG: Erste Liga - Felsőház

17:30Csíkszereda - Ferencváros -:-

NÉMETORSZÁG: DEL

19:30Augsburg - Düsseldorf -:-
19:30Iserlohn - Wolfsburg -:-
19:30Krefeld - Ingolstadt -:-
19:30München - Eisbären Berlin -:-
19:30Schwenninger - Bremerhaven -:-
19:30Straubing - Mannheim -:-

NÉMETORSZÁG: DEL2

19:30Bad Nauheim - Crimmitschau -:-
19:30Freiburg - Dresdner Eislöwen -:-
19:30Kassel - Landshut -:-
19:30Lausitzer Füchse - Frankfurt Löwen -:-
20:00Bayreuth - Bietigheim/Bissingen -:-
20:00Heilbronn - Kaufbeuren -:-
20:00Ravensburg - Tölzer Löwen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - észak

20:00Erfurt - EC Hannover -:-
20:00Trappers - Füchse Duisburg -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - dél - Felsőház

19:30Füssen - Peiting -:-
20:00Deggendorfer - Rosenheim -:-
20:00Memmingen - Lindau -:-
20:00Regensburg - Selber -:-
20:00Riessersee - Weiden -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - dél - Osztályozó

20:00EHC Waldkraiburg - Sonthofen -:-
20:00Höchstadter EC - Klostersee -:-
20:00Landsberg - Passau -:-
20:00Miesbach - Erding -:-

NORVÉGIA: Get-ligaen

19:00Frisk Asker - Narvik -:-

OROSZORSZÁG: KHL

17:00Nyeftehimik Nyizsnyekamszk - Szibir Novoszibirszk -:-
17:00Nyizsnyij Novgorod - Metallurg Magnyitogorszk -:-

OROSZORSZÁG: MHL

09:00Sznezsnye Barszi - Tyumenskij Legion -:-
13:00Sztalnye Liszi - Csajka -:-
13:00Tolpar - Mamonti Jugri -:-
14:00Belije Medvegyi - Irbisz -:-
14:00Lada - Reaktor -:-
15:00Szarmati - Szputnik Almetyevszk -:-

OROSZORSZÁG: NMHL

10:00Dinamo Szentpétervár - HC AK59 -:-

OROSZORSZÁG: VHL

13:30Kazzinc-Torpedo - Perm -:-
14:00Karaganda - Almetyevszk -:-
14:00Nomad Nurszultan - Izsevszk -:-

SVÁJC: National League

19:45Fribourg - Ambri-Piotta -:-
19:45Langnau - Lausanne -:-
19:45Rapperswil - Biel -:-
19:45Zug - Lugano -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyAllsvenskan

19:00AIK - Vasteras -:-
19:00BIK Karlskoga - Almtuna -:-
19:00Mora - Södertalje -:-
19:00Tingsryds - Kristianstads -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Sodra - Alsóház

19:00Hanhals - Borås -:-
19:00Morrums GoIS - Tyringe -:-
19:00Vimmerby - Dalen -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Vastra - Alsóház

19:00Eskilstuna Linden - Kumla -:-
19:00Malungs - Forshaga -:-
19:00Surahammar - Köping -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Ostra - Alsóház

19:00Arlanda - Tyreso Hanviken -:-
19:00Enköpings - Segeltorps IF -:-
19:00Hammarby - Stromsbro IF -:-

SVÉDORSZÁG: SuperElit U20 - Alsóház

19:15Malmö U20 - Rögle U20 -:-

SVÉDORSZÁG: SuperElit U20 - Felsőház

17:00Linköping U20 - Lulea U20 -:-
19:00Växjö U20 - Frölunda U20 -:-

SVÉDORSZÁG: SDHL - női

18:00Lulea N - Göteborg N -:-
19:30SDE HF N - AIK N -:-

SZLOVÁKIA: 1. liga - Alsóház

17:30Trnava - Pov. Bystrica -:-
18:00Zilina - Levice -:-

SZLOVÁKIA: 1. liga - Felsőház

17:00Skalica - Martin -:-
17:30Spisska Nova Ves - Dubnica -:-
18:00Topolcany - Bratislava -:-

SZLOVÁKIA: Tipsport Liga

18:00Detva - Kosice -:-
18:00Nitra - Trencin -:-
18:00Poprad - Banska Bystrica -:-
18:30Nove Zamky - DVTK -:-
18:30Slovan Bratislava - Michalovce -:-
19:00MAC Újbuda - L. Mikulas -:-

USA: ECHL

01:00Orlando Solar Bears - Jacksonville IceMen 5:2

USA: USHL

02:05Dubuque Fighting Saints - USA U18 9:3

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - jégkorong livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.