FRISSÍTÉS

Jégkorong » Ma » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: ICE Hockey League

19:15Bratislava - Graz -:-
19:15Dornbirn - Znojmo -:-
19:15Fehérvár AV19 - Black Wings Linz -:-
19:30Salzburg - Vienna -:-
19:45HK Olimpija - Villach -:-
19:45Klagenfurt - Bolzano -:-
19:45Val Pusteria - Innsbruck -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

17:30Ceske Budejovice - Trinec -:-
17:30Litvinov - Zlin -:-
17:30Plzen - Pardubice -:-
17:30Vitkovice - Kladno -:-
18:00Mountfield HK - Liberec -:-

FINNORSZÁG: Liiga

17:30Ässät Pori - Turku PS -:-
17:30Hämeenlinna - SaiPa -:-
17:30Jukurit - KooKoo -:-
17:30Lahti Pelicans - Kärpät Oulu -:-

MAGYARORSZÁG: Erste Liga

18:30DEAC - Titánok -:-
19:00Győri ETO - DVTK -:-

OROSZORSZÁG: KHL

1. harmadSzibir Novoszibirszk - Dinamo Minszk 0:2
15:30Barisz Nurszultan - Lokomotiv Jaroszlavl -:-
16:00Traktor Cseljabinszk - Avtomobiliszt Jekatyerinburg -:-
18:00Ak Barsz Kazany - Avangard Omszk -:-
18:30Szeversztal Cserepovec - Dinamo Riga -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

17:00L. Mikulas - Banska Bystrica -:-
17:30Michalovce - Presov -:-
17:30Spisska Nova Ves - Kosice -:-
18:00Nitra - Nove Zamky -:-
18:00Zvolen - Trencin -:-

USA: NHL

01:00Columbus Blue Jackets - New York Islanders 3:2h.u.
01:00Florida Panthers - Colorado Avalanche 4:1
01:00Montreal Canadiens - Carolina Hurricanes 1:4
01:00New Jersey Devils - Washington Capitals 1:4
01:00Ottawa Senators - San Jose Sharks 1:2
01:30Detroit Red Wings - Calgary Flames 0:3
02:00Nashville Predators - New York Rangers 1:3
02:00Winnipeg Jets - Anaheim Ducks 5:1
02:30Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks 1:4
04:00Arizona Coyotes - Edmonton Oilers 1:5
00:00Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks -:-

CSEHORSZÁG: ELJ

16:00Salzburg U20 - Zlin U20 -:-
17:00AZ Havirov U20 - Litvinov U20 -:-
17:00Ceske Budejovice U20 - Kometa Brno U20 -:-
17:00Liberec U20 - Pardubice U20 -:-
17:00Mlada Boleslav U20 - Mountfield HK U20 -:-
17:00Vitkovice U20 - Slavia Praha U20 -:-
17:30Karlovy Vary U20 - Kladno U20 -:-
17:30Olomouc U20 - Jihlava U20 -:-
18:00Trinec U20 - Chomutov U20 -:-

DÁNIA: Metal Ligaen

18:00Sønderjyske - Odense -:-
20:15Aalborg - Herning -:-

EURÓPA: Alpesi Liga

19:25Vienna II - Bregenzerwald -:-

EURÓPA: BeNe League

20:30Den Haag - Heerenveen -:-

EURÓPA: Continental Cup - Második forduló

16:00Asiago - Jesenice -:-
16:00Ferencváros - Valk 494 -:-
19:30HK Olimp - Sokil Kyiv -:-
20:15Amiens - Brassó -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Extraleague

18:00Gomel - Novopolock -:-
18:00Mogiljev - Lokomotiv Orsa -:-
18:00Zslobin - Vityebszk -:-

FINNORSZÁG: Mestis

17:30Kettera - Peliitat -:-
17:30Kiekko-Espoo - IPK -:-
17:30Koovee - Kiekko-Pojat -:-
17:30K-Vantaa - Hermes -:-
17:30SaPKo - Hokki -:-
17:30TUTO - RoKi -:-

FINNORSZÁG: Suomi-sarja

17:50Jarvenpaa - Pyry -:-

FINNORSZÁG: SM-sarja U20 - Első szakasz

3. harmadIlves Tampere U20 - TUTO U20 3:4
3. harmadKalPa U20 - Koovee U20 5:0
2. harmadJukurit U20 - Sport U20 1:2
16:00JYP U20 - KooKoo U20 -:-
17:00Jokerit Helsinki U20 - IFK Helsinki U20 -:-
17:00Kärpät Oulu U20 - SaiPa U20 -:-
17:30Lukko Rauma U20 - Ässät Pori U20 -:-
17:30TPS U20 - Tappara U20 -:-
19:00Lahti Pelicans U20 - RoKi U20 -:-

FRANCIAORSZÁG: Ligue Magnus

20:00Chamonix Mont-Blanc - Mulhouse -:-
20:15Grenoble - Gap -:-
20:30Angers - Rouen -:-
20:30Briancon - Nice -:-
20:30Cergy-Pontoise - Bordeaux -:-

KANADA: OHL

01:00Niagara IceDogs - Barrie Colts 8:5
01:00North Bay Battalion - Hamilton Bulldogs 4:2
01:05Peterborough Petes - Oshawa Generals 5:2
01:30Windsor Spitfires - Owen Sound Attack 7:4

KANADA: QMJHL

01:00Drummondville Voltigeurs - Baie-Comeau Drakkar 2:1h.u.
01:30Chicoutimi Sagueneens - Blainville-Boisbriand Armada 6:3
00:00Acadie-Bathurst Titan - Rouyn-Noranda Huskies -:-
00:00Cape Breton Eagles - Val-d'Or Foreurs -:-

KANADA: U Sports

01:00Waterloo - York 1:4
01:30Guelph - UOIT 2:3h.u.
20:00Saskatchewan - Regina -:-
00:00Acadia - Saint Marys -:-
00:00Dalhousie - Moncton -:-
00:00StFX - UNB -:-

LENGYELORSZÁG: Lengyel jégkorong-bajnokság

18:00Jastrzebie - Torun -:-
18:30Katowice - Krakow -:-
19:00Zaglebie - Unia Oswiecim -:-

LITVÁNIA: Lietuvos Cempionatas

19:15Energija Elektrenai - Kaunas City -:-

NÉMETORSZÁG: DEL

19:30Bremerhaven - Krefeld -:-
19:30ElhalasztvaDüsseldorf - Straubing -:-
19:30Eisbären Berlin - Schwenninger -:-
19:30Ingolstadt - Köln -:-
19:30Mannheim - Augsburg -:-

NÉMETORSZÁG: DEL2

19:30Frankfurt Löwen - Lausitzer Füchse -:-
19:30Freiburg - Kaufbeuren -:-
19:30Kassel - Bayreuth -:-
19:30Tölzer Löwen - Selber -:-
20:00Crimmitschau - Bad Nauheim -:-
20:00Heilbronn - Landshut -:-
20:00Ravensburg - Dresdner Eislöwen -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - észak

19:30Krefelder EV - Diez-Limburg -:-
20:00Erfurt - EC Hannover -:-
20:00Hannover - Leipzig -:-
20:00Herner - Hammer Eisbären -:-
20:00Rostock - Crocodiles Hamburg -:-
20:00Trappers - Essen -:-
20:30Herford - Halle -:-

NÉMETORSZÁG: Oberliga - dél

19:30Füssen - Deggendorfer -:-
20:00Höchstadter EC - Peiting -:-
20:00Landsberg - Weiden -:-
20:00Passau - Rosenheim -:-
20:00Regensburg - Memmingen -:-
20:00Riessersee - Lindau -:-

OROSZORSZÁG: VHL

17:30MHC Khimik - Perm -:-
18:00Dinamo Szentpétervár - Almetyevszk -:-
18:00Rjazany - Torosz Nyeftyekamszk -:-
18:00SZKA Szentpétervár - Izsevszk -:-
18:00Voronyezs - Tambov -:-

OROSZORSZÁG: MHL

12:00Almaz - Kapitan 0:1
16:00Krasznaja Armija - SZKA-Varjagi -:-
16:00MHC Szpartak - Novomoszkovszk U20 -:-
17:00Loko - Russzkije Vityazi -:-
18:00Atlanti - Dinamo Szentpétervár -:-
18:00Din. Moszkva - Amurszkije Tigri -:-
18:00Krilja Szovjetov - HC Riga -:-

OROSZORSZÁG: NMHL

12:00Dinamo 576 - SKA-GUOR Karelia 3:5
17:30Olympia - Rjazany -:-

OROSZORSZÁG: WHL - női

2. harmadUfa N - Nyizsnyij Novgorod N 1:0

ROMÁNIA: Campionatul National

17:30CSM Galati - Gyergyói HK -:-

SVÁJC: National League

19:45Ambri-Piotta - Zürich Lions -:-
19:45Davos - Servette -:-
19:45Langnau - Lugano -:-
19:45Rapperswil - Fribourg -:-
19:45Zug - Bern -:-

SVÁJC: Swiss League

19:45Kloten - Chaux-de-Fonds -:-
19:45Visp - Langenthal -:-
20:00Lions - Academy Zug -:-
20:00Ticino Rockets - Thurgau -:-
20:00Winterthur - Sierre-Anniviers -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyAllsvenskan

19:00Almtuna - HV 71 -:-
19:00BIK Karlskoga - Troja/Ljungby -:-
19:00IF Björklöven - Södertalje -:-
19:00Kristianstads - Västerås -:-
19:00MODO - Vita Hästen -:-
19:00Mora - AIK -:-
19:00Tingsryds - Västerviks IK -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Norra

19:00Bodens - Piteå -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Södra

19:00Dalen - Halmstad -:-
19:00Tranås - Karlskrona -:-

SVÉDORSZÁG: HockeyEttan Ostra

19:00Stromsbro IF - Visby-Roma -:-

SVÉDORSZÁG: SuperElit U20

18:00Rögle U20 - Färjestad U20 -:-
18:00Timra U20 - Djurgårdens U20 -:-
18:40Karlskrona U20 - Oskarshamn U20 -:-
19:00Frölunda U20 - Örebro U20 -:-
19:00Lulea U20 - Leksands U20 -:-
19:00MODO U20 - AIK U20 -:-
19:00Skelleftea U20 - Mora U20 -:-
19:00Södertälje U20 - HV 71 U20 -:-
19:15Malmö U20 - Växjö U20 -:-

SVÉDORSZÁG: SDHL - női

19:00Linköping N - Brynäs N -:-

SZLOVÁKIA: 1. Liga

17:00Skalica - Dubnica -:-
17:30Trnava - Zilina -:-
18:00Levice - Topolcany -:-
18:00Martin - Brezno -:-
18:00Pov. Bystrica - Slovan Bratislava B -:-
18:00Ziar nad Hronom - HC 19 Humenne -:-

UKRAJNA: UHL

17:00Kramatorszk - Donbassz -:-
19:00Rulav Oddr - HC Mariupol -:-

USA: ECHL

01:00Trois-Rivieres Lions - Newfoundland 3:6

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - jégkorong livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.