FRISSÍTÉS

Tenisz » Ma » Minden mérkőzés

ATP - EGYÉNI: Antwerp (Belgium), kemény (fedettpályás)

15:00Fucsovics M. (Hun) - Harris L. (Rsa) -:-
16:30Sinner J. (Ita) - Rinderknech A. (Fra) -:-
18:30Nakashima B. (Usa) - Schwartzman D. (Arg) -:-
20:00Brooksby J. (Usa) - Davidovich Fokina A. (Esp) -:-

ATP - EGYÉNI: Davis Kupa - IV. csoport (Világ)

08:10Camacho C. (Gua) - Abdulnabi A. (Bhr) 1:2
08:15Al-Saedi A. M. (Irq) - Batbayar K. (Mon) 2:0
08:20Mirdzhaliev M. (Kgz) - Hussein N. (Yem) 2:1
09:25Abuzed Saber M. (Irq) - Puntsag S. (Mon) 2:0
10:55Caldwell M. (Gua) - Abdulnabi E. (Bhr) 0:2
11:00Kistanov K. (Kgz) - Sallam H. (Yem) 2:0

ATP - EGYÉNI: Moszkva (Oroszország), kemény (fedettpályás)

10:05Mannarino A. (Fra) - Berankis R. (Ltu) 0:2
13:40Martinez P. (Esp) - Cilic M. (Cro) 0:2
17:30Millman J. (Aus) - Khachanov K. (Rus) -:-
19:00Simon G. (Fra) - Karatsev A. (Rus) -:-

WTA - EGYÉNI: Moszkva (Oroszország), kemény (fedettpályás)

10:10Vondrousova M. (Cze) - Pavlyuchenkova A. (Rus) 2:0
11:45Sabalenka A. (Blr) - Alexandrova E. (Rus) 0:2
14:10Kontaveit A. (Est) - Muguruza G. (Esp) 2:0
1. játszmaSakkari M. (Gre) - Halep S. (Rou) 0:0 (0:0)

WTA - EGYÉNI: Tenerife (Spanyolország), kemény

11:40Cornet A. (Fra) - Schmiedlova A. K. (Svk) 2:0
2. játszmaBegu I. (Rou) - Li A. (Usa) 0:1 (5:7,2:3)
15:25Giorgi C. (Ita) - Rus A. (Ned) -:-
18:00Osorio Serrano M. C. (Col) - Zheng S. (Chn) -:-

ATP - PÁROS: Antwerp (Belgium), kemény (fedettpályás)

11:00Koolhof W./Rojer J-J. WO - Musetti L./Paire B. -:-
13:10Molchanov D./Nedovyesov A. - Mahut N./Martin F. 0:2

ATP - PÁROS: Davis Kupa - IV. csoport (Világ)

10:50Al-Shammari M./Hatem A. A. - Baatar O./Batbayar K. 2:0
12:20Diushembiev N./Mirdzhaliev M. - Hussein N./Sallam H. 2:0
3. játszmaCaldwell M./Okuhama D. - Abdulnabi H./Qaed Y. 1:1 (5:7,6:4,1:1)

ATP - PÁROS: Moszkva (Oroszország), kemény (fedettpályás)

12:20Behar A./Escobar G. - Gonzalez S./Molteni A. 2:1
17:00Ivashka I./Martinez P. - Brkic T./Cacic N. -:-

WTA - PÁROS: Moszkva (Oroszország), kemény (fedettpályás)

2. játszmaBouzkova M./Hradecka L. - Ostapenko J./Siniakova K. 0:1 (2:6,4:1)
15:30Dzalamidze N./Rakhimova K. - Kichenok N./Olaru I.R. -:-

WTA - PÁROS: Tenerife (Spanyolország), kemény

2. játszmaKhromacheva I./Kovinic D. - Kichenok L./Kostyuk M. 0:1 (3:6,1:2)
15:30Eikeri U./Perez E. - Hozumi E./Zhang S. -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Bogota (Kolumbia), salak

17:00Barrientos N. (Col) - Roca Batalla O. (Esp) -:-
17:00Mena F. (Arg) - Galarneau A. (Can) -:-
19:00De Jong J. (Ned) - Pucinelli de Almeida M. (Bra) -:-
20:30Melzer G. (Aut) - Mejia N. (Col) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Buenos Aires (Argentína), salak

23:05Cerundolo F. (Arg) - Ficovich J. P. (Arg) 2:0
01:00Baez S. (Arg) - Londero J. I. (Arg) 2:0
17:00Monteiro T. (Bra) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-
18:30Cerundolo F. (Arg) - Cuevas M. (Uru) -:-
22:00Dellien H. (Bol) - Cerundolo J. M. (Arg) -:-
23:30Baez S. (Arg) - Varillas J. P. (Per) -:-

CHALLENGER FÉRFI - EGYÉNI: Losinj (Horvátország), salak

15:00Arnaboldi A. (Ita) - Taberner C. (Esp) -:-
15:00Giannessi A. (Ita) - Brancaccio R. (Ita) -:-
16:30Cecchinato M. (Ita) - Bourgue M. (Fra) -:-
16:30Misolic F. (Aut) - Fatic N. (Bih) -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Bogota (Kolumbia), salak

20:00FélbeszakítvaCastelnuovo L./Couacaud E. - Barrientos N./Gomez A. 0:0
20:00FélbeszakítvaGaldos S./Mena F. - Hidalgo D./Rodriguez C. 0:1

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Buenos Aires (Argentína), salak

17:00Darderi L./Torres J. B. - Aboian L./Aboian V. -:-
18:30Casanova H./Rodriguez Taverna S. - Kicker N./Ugo Carabelli C. -:-

CHALLENGER FÉRFI - PÁROS: Losinj (Horvátország), salak

18:00Cornea V. V./Kirkin E. - Sancic A./Sitak A. -:-
18:00Martin A./Weissborn T-S. - Cerretani J./Fallert F. -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Antalya 28 (Törökország), salak

09:00Apostol B. I. (Rou) - Paz J. P. (Arg) 1:2
09:00Danilov S. (Rus) - Harris B. (Gbr) 2:0
09:00Ionel N. D. (Rou) - Frunza N. (Rou) 2:0
09:00Madarász G. (Hun) - Michalski D. (Pol) 0:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Cancun 5 (Mexikó), kemény

17:00Descotte M. F. (Arg) - Spec M. (Slo) -:-
17:00Lilov V. (Usa) - Hussey G. (Gbr) -:-
17:00Mbithi M. (Usa) - Lopez Villasenor G. (Mex) -:-
17:00Panta J. (Per) - Strode I. (Usa) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Doha 3 (Katar), kemény

14:30Erel Y. (Tur) - Atmane T. (Fra) -:-
14:30Freund S. (Swe) - Cash J. (Gbr) -:-
14:30Li H. (Chn) - Kocevar-Desman T. (Slo) -:-
14:30Mu T. (Chn) - Bakshi A. (Geo) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Girona (Spanyolország), salak

11:05Weis A. (Ita) - Bondarevskiy Y. (Rus) 2:0
11:10Bouquet L. (Fra) - Toledo B. P. (Esp) 0:2
11:10Egea F. E. (Arg) - Sanchez Jover C. (Esp) 0:2
3. játszmaGakhov I. (Rus) - Kasnikowski M. (Pol) 1:1 (6:4,5:7,3:4)

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Monastir 40 (Tunézia), kemény

10:30Martinez M. N. (Arg) - Gueymard Wayenburg S. (Fra) 2:0
10:30Vacherot V. (Mon) - Cuenin S. (Fra) FELADTA 1:0
11:30Brymer G. (Usa) - Bouzige M. (Aus) 1:2
11:30Villoslada E. (Fra) - Tessa L. (Fra) 0:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Sharm El Sheikh 13 (Egyiptom), kemény

10:00Deviatiarov M. (Ukr) - Krainer L. (Aut) 0:2
10:00Gengel M. (Cze) - Habib H. (Leb) 0:2
10:00Huang H. (Chn) - Fajta P. (Hun) 0:2
10:00Maggioli E. (Ita) - Roncalli S. (Ita) 0:2

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M15 Vero Beach, FL (USA), salak

00:30Young D. (Usa) FELADTA - Segura M. (Usa) 0:1
18:00Draxl L. (Can) - Shelton B. (Usa) -:-
19:00Vale D. (Por) - Shang J. (Chn) -:-
20:00Segura M. (Usa) - Clark E. (Usa) -:-
00:00Rodriguez R. (Ven) - Benitez Chavarriaga J. M. (Col) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Hamburg (Németország), kemény (fedettpályás)

12:10Paul J. (Sui) - Riedi L. (Sui) 2:0
12:10Wessels L. (Ger) - Krumich M. (Cze) 2:1
2. játszmaHaerteis J. (Ger) - Little D. (Gbr) 1:0 (6:4,0:0)
1. játszmaSquire H. (Ger) - Hampel L. (Aut) 0:0 (0:1)

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Nur-Szultan 2 (Kazahsztán), kemény (fedettpályás)

07:30Kuznetsov An. (Rus) - Fayziev S. (Uzb) 2:0
07:30Lomakin G. (Kaz) - Kravchuk K. (Rus) 0:2
07:30Peliwo F. (Can) - Liutarevich I. (Blr) 2:0
07:30Vanshelboim E. (Ukr) FELADTA - Yevseyev D. (Kaz) 0:0

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Quinta Do Lago (Portugália), kemény

11:30Ortega-Olmedo R. (Esp) - Nakagawa N. (Jpn) -:-
11:30Uchida K. (Jpn) - Matusevich A. (Gbr) 2:1
13:00Wendelken H. (Gbr) - Cazaux A. (Fra) -:-
14:30Neuchrist M. (Aut) - Jubb P. (Gbr) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Rio do Sul (Brazília), salak

23:00Carou I. (Uru) - Schiessl J. E. (Bra) 2:0
15:00Boscardin Dias P. (Bra) - Zormann Da Silva M. (Bra) -:-
15:00Heide G. (Bra) - Zanellato N. (Bra) -:-
15:00Juarez F. (Arg) - Pereira J. (Bra) -:-
15:00Leite W. (Bra) - Carou I. (Uru) -:-

ITF FÉRFI - EGYÉNI: M25 Toulouse (Franciaország), kemény (fedettpályás)

12:00Sels J. (Ned) - Garcian A. (Fra) 2:0
12:00Tu L. (Aus) - Bellucci M. (Ita) 2:0
14:00De Loore J. (Bel) - Neumayer L. (Aut) -:-
18:00van Assche L. (Fra) - Mayot H. (Fra) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Antalya 28 (Törökország), salak

09:00Drahota-Szabó D. (Hun) - Arcidiacono F. (Ita) 2:0
09:00Vicens Mas R. (Esp) - Tóth A. K. (Hun) 1:2
09:30Kartal S. (Gbr) - Delai M. (Ita) 2:0
11:00Chiesa D. (Ita) - Stamatova J. (Bul) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Monastir 42 (Tunézia), kemény

10:30Keller N. (Sui) - Catini C. (Ita) 2:1
10:30Kumkhum L. (Tha) - Zucchini A. (Ita) 2:0
11:30Bechri C. (Tun) FELADTA - Guth M. (Ger) 0:1
11:30Luikham J. (Ind) - Milovanovic E. (Srb) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W15 Sharm El Sheikh 13 (Egyiptom), kemény

10:00Ambrosio S. (Ger) - Li Z. (Chn) 0:2
10:00Samir S. (Egy) - Lindh E. (Gbr) 0:2
10:00Wu Ho C. (Hkg) - Kovapitukted P. (Tha) 0:2
11:00Bai Z. (Chn) - Cadar E.-T. (Rou) 2:0

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Hamburg 2 (Németország), kemény (fedettpályás)

12:00Noel M. (Fra) - Rouvroy M. (Fra) 2:1
13:30Bandecchi S. (Sui) - Ponchet J. (Fra) -:-
15:30Deichmann K. (Lie) - Babos T. (Hun) -:-
17:00Dodin O. (Fra) - Ruzic A. (Cro) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Karaganda (Kazahsztán), kemény (fedettpályás)

08:00Abduraimova N. (Uzb) - Hatouka Y. (Blr) 0:2
08:00Kazionova E. (Rus) - Maklakova E. (Rus) 2:1
08:00Malygina E. (Est) - Ryser V. (Sui) 1:2
08:00Reyngold E. (Rus) - Makarova E. (Rus) 1:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Netanya (Izrael), kemény

09:00Glushko L. (Isr) - Ostlund F. (Swe) 0:2
09:00Kimchi S. (Isr) - Mutavdzic M. (Gbr) 1:2
09:00Monnet C. (Fra) - Sanchez A. S. (Mex) 1:2
09:30Lemoine Q. (Ned) - Paquet C. (Fra) 0:2

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Rio do Sul (Brazília), salak

14:00Carle M. L. (Arg) - Pigossi L. (Bra) -:-
14:00Gerlach K. (Ger) - Alves C. (Bra) -:-
14:00Ortenzi J. (Arg) - Seguel D. (Chi) -:-
14:00Udvardy P. (Hun) - Gatica B. (Chi) -:-

ITF NŐI - EGYÉNI: W25 Sevilla (Spanyolország), salak

13:00Gjorcheska L. (Mkd) - Avanesyan E. (Rus) -:-
14:30Parry D. (Fra) - Rosca A. (Rou) -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Antalya 28 (Törökország), salak

12:30Madarász G./Nagy P. - Harris B./Ionel N. D. 2:0
13:00Minarik K./Palovic L. - De La Fuente S./Paz J. P. 0:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Cancun 5 (Mexikó), kemény

20:00Bertran P./Panta J. - Bybel N./Flores J. -:-
20:00Mbithi M./Peck J. - Mendoza A./Urrea A. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Doha 3 (Katar), kemény

15:30Li H./Mu T. - Erel Y./Tkemaladze Z. -:-
15:30Freund S./Schell N. - Macherla T. S./Madan T. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Girona (Spanyolország), salak

16:30Barrena A./Lopez Montagud C. - Metreveli A./Toledo B. P. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Monastir 40 (Tunézia), kemény

15:00Jovic V./Ouakaa A. - Kaliyanda Poonacha N./Rawat S. -:-
15:00Glinka D./Saar K. K. - Beaupain S./Sakharov G. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Sharm El Sheikh 13 (Egyiptom), kemény

11:00Nijboer R./Poljak D. - Vaitiekunas P./Zukauskas S. 1:2
13:30Deviatiarov M./Uzhylovskyi V. - Gengel M./Maggioli E. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M15 Vero Beach, FL (USA), salak

23:50Galarza J. I./Rodriguez R. - Ingildsen J./Vale D. 0:2
21:30Kittay B./Ore J. A. - Draxl L./Shelton B. -:-
23:00Ingildsen J./Vale D. - Baker B./Clark E. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Hamburg (Németország), kemény (fedettpályás)

17:00Moeller M./Sandkaulen T. - Riedi L./Steinegger Y. -:-
17:00Squire H./Wessels L. - Durasovic V./Orlov V. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Nur-Szultan 2 (Kazahsztán), kemény (fedettpályás)

05:00Kuznetsov An./Zhukayev B. WO - Beale J./Vanshelboim E. -:-
10:45Bobrov B./Manafov V. - Kravchuk K./Liutarevich I. 0:2

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Quinta Do Lago (Portugália), kemény

13:00Hoyt E./Mansouri S. - Fanselow S./Gerch L. -:-
14:30Cias P./Falcao G. - Barroso Campos A./Ortega-Olmedo R. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Rio do Sul (Brazília), salak

19:00Boscardin Dias P./Heide G. - Hinsching J./Ribeiro E. -:-
19:00Pereira J./Roveri Sidney G. - Dutra Da Silva D./Marcondes I. -:-

ITF FÉRFI - PÁROS: M25 Toulouse (Franciaország), kemény (fedettpályás)

13:30Damm M./Schoolkate T. - Arribage T./Reymond A. -:-
16:00Garcian A./Gaston H. - Fils A./Mpetshi Perricard G. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Antalya 28 (Törökország), salak

12:30Gimbrere J./Lavino I. - Arcidiacono F./Vicens Mas R. 2:0
12:30Ersoz V./Rinaldo Persson K. - Eraydin B./Stamatova J. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Monastir 42 (Tunézia), kemény

15:00Ceschi G./Crescenzi G. - Arakawa N./Kumkhum L. -:-
15:00Ayukawa M./Paszek T. - Catini C./Simone A. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W15 Sharm El Sheikh 13 (Egyiptom), kemény

13:30Lindh E./Wang J. - Chong E. W./Wong H. Y. C. 0:2
13:30Shimizu E./Wu Ho C. - Kaul M. L./Welker E. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25 Hamburg 2 (Németország), kemény (fedettpályás)

15:30Drazic M./Klasen A. - Gadecki O./Nahimana S. -:-
15:30Barnett A./Murray S. - Bartone K./In-Albon Y. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25 Karaganda (Kazahsztán), kemény (fedettpályás)

06:30Kubka M./Kulambayeva Z. - Koval V./Morvayova V. 2:1
12:00Mikulskyte J./Yashina E. - Kudermetova P./Reyngold E. 0:2
12:45Curovic T./Malygina E. - Lamens S./Melnikova M. 2:1
13:15Ryser V./Vlasselaer C. - Baidaulet D./Maklakova E. 0:2

ITF NŐI - PÁROS: W25 Netanya (Izrael), kemény

11:30Glushko L./Kimchi S. - Radisic N./Topalova G. 2:0
11:30Noskova L./Ostlund F. - Bondarenko M./Monnet C. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25 Rio do Sul (Brazília), salak

16:30Kurata N./Ortenzi J. - Gatica B./Pereira R. -:-
16:30Alves C./Pigossi L. - Gerlach K./Seguel D. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W25 Sevilla (Spanyolország), salak

17:30Hennemann C. W./Ku Y. - Gjorcheska L./Lukas T. -:-

ITF NŐI - PÁROS: W80 Macon, GA (USA)

00:10Hanatani N./Uchijima M. - Gleason Q./Harrison C. 0:2

CSAPAT - FÉRFI: Davis Kupa - IV. csoport (Világ)

ÉlőGuam - Bahrein 0:2
08:15Irak - Mongólia 3:0
08:20Kirgizisztán - Jemen 3:0

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - tenisz livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.