FRISSÍTÉS

Kézilabda » Ma » Minden mérkőzés

AUSZTRIA: HLA

19:30Krems - Aon Fivers -:-

AUSZTRIA: WHA - női

17:00Ferlach/Feldkirchen N - Eggenburg N -:-
18:00Stockerau N - Dornbirn/Schoren N -:-

BOSZNIA-HERCEGOVINA: Premijer Liga

17:00Iszkra - Derventa -:-
17:00Slavija - Vogosca -:-
17:30Bosna Visoko - Gracanica -:-
18:00Borac - Izvidac -:-
18:00Konjuh - MRK Sloga -:-
18:00Sloboda Tuzla - Leotar -:-
18:00Sloga Doboj - Brcko -:-
19:00Krivaja - Maglaj -:-

BULGÁRIA: A RHG

13:00Lokomotiv Mezdra - HK Levski -:-
16:00Spartak Varna - Dobrudja -:-
16:30Chardafon Gabrovo - Haskovo -:-

CSEHORSZÁG: Extraliga

11:00Malomerice - Nove Veseli -:-
15:30Frydek-Mistek - Lovosice -:-
16:30Dukla Praha - Jicin -:-

DÁNIA: Herre Handbold Ligaen

14:00Aalborg - Lemvig -:-
15:30Mors - Holstebro -:-
16:00GOG - Bjerringbro/Silkeborg -:-

DÁNIA: 1. osztály

15:00Nyborg - Midtjylland -:-
15:00Tønder - Odense -:-

DÁNIA: 1. osztály - női

14:00Hadsten N - Gudme HK N -:-

DÉL-KOREA: 1st League - női

05:00Gwangju City N - Seoul City N -:-
06:30Wonderful Samcheok N - Incheon City N -:-
08:00Colorful Daegu N - Sugar Gliders N -:-
09:30Busan N - Gyeongnam DC N -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Szuperliga

19:00Tikvesh - Eurofarm Pelister 2 -:-

ÉSZAK-MACEDÓNIA: Szuperliga - női

15:00Struzanka N - Pelister N -:-

EURÓPA: EB - női - Előselejtező

16:00Lengyelország N - Románia N -:-
18:15Csehország N - Oroszország N -:-
18:15Németország N - Norvégia N -:-
20:30Hollandia N - Szerbia N -:-
20:30Spanyolország N - Svédország N -:-

FEHÉROROSZORSZÁG: Division 1

13:00BGUFK Minsk - Meshkov Brest -:-
13:00Masheka - SKA Minszk -:-

FINNORSZÁG: SM liiga

15:00GrIFK - Dicken -:-

FRANCIAORSZÁG: Lidl Starligue

18:00Aix - Nimes -:-
18:00Ivry - Toulouse -:-

FRANCIAORSZÁG: Proligue

20:00Valence - Besancon -:-

GÖRÖGORSZÁG: A1

17:00AEK Athén - Ionikos -:-
17:00Aeropos Edessas - Drama -:-
17:00Filippos Veria - Faiakas Corfu -:-
17:00PAOK - Zafeirakis -:-
17:30Salaminas - A.S.E. Douka -:-
20:00Olympiacos SFP - Diomidis Argous -:-

HORVÁTORSZÁG: Premijer liga

19:00Dubrovnik - Umag -:-
19:00Varazdin - Gorica -:-
19:00ElhalasztvaZamet - Sesvete -:-

HORVÁTORSZÁG: 1. HRL - női

17:00Zrinski N - Bjelovar N -:-

LENGYELORSZÁG: Ekstraklasa

13:00Wybrzeze Gdansk - Wisla Plock -:-
13:45Zabrze - Chrobry Glogow -:-
19:15Gwardia Opole - Zaglebie Lubin -:-
19:30MMTS Kwidzyn - Kalisz -:-

LENGYELORSZÁG: I Liga

13:00SMS Kwidzyn - Koscierzyna -:-
16:00Azoty-Pulawy II - Biala Podlaska -:-
16:00Grudziadz - SMS ZPRP Gdansk -:-
16:00KPR Elblag - Nielba Wagrowiec -:-
16:00Slask - Gorzów Wlkp. -:-
17:00GKS Zukowo - Gwardia Koszalin -:-
17:00Olsztyn - USAR Kwidzyn -:-
17:30SMS ZPRP Plock - Wielun -:-
18:00Chrzanow - Ostrowiec -:-
18:00Ciechanow - Mazur Sierpc -:-
18:00Konskie - ZPRP Kielce -:-
18:00Legnica - Ol.Grodkow -:-
18:00Oborniki Slaskie - Zielona Gora -:-
18:00Radom - Wisla Plock II -:-
18:00Real Astromal Leszno - Ostrow Wielkopolski -:-
19:00Gorzyce Wielkie - Grunwald Poznan -:-
20:00Warszawa AZS - Lodz -:-

LENGYELORSZÁG: I Liga - női

16:00AZS AWF Warszawa N - UMCS Lublin N -:-
18:00Jaroslaw 2 N - Karczew N -:-
19:30Varsovia N - SMS ZPRP Plock III W -:-

LITVÁNIA: Lietuvos Lyga

12:00Grifas - Alytaus -:-

MAGYARORSZÁG: NB I

16:15Balatonfüred - Gyöngyös -:-
18:00Csurgó - Budakalász -:-
18:00Eger - Cegléd -:-
18:00Tatabánya - Komló -:-

MONTENEGRO: Prva liga

17:00Budvanska - Lovcen -:-
19:00Jedinstvo - Mornar -:-

NÉMETORSZÁG: Bundesliga

20:45Erlangen - Leipzig -:-
20:45Füchse Berlin - Melsungen -:-
20:45Kiel - Ludwigshafen -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga

19:00Emsdetten - Bietigheim-Metterzimmern -:-
19:30Furstenfeldbruck - Dormagen -:-
19:30Hüttenberg - Aue -:-
19:30Rimpar - Elbflorenz -:-
19:30Wilhelmshavener - Hamburg -:-

NÉMETORSZÁG: 2. Bundesliga - női

18:30Rodertal N - Werder Bremen N -:-
18:30Waiblingen N - Solingen N -:-
18:45Wuppertal N - Füchse Berlin N -:-

NORVÉGIA: 1. osztály

16:00Kristiansand - Follo -:-
16:00St. Hallvard - Viking TIF -:-
17:00Notteroy - Herulf -:-

OLASZORSZÁG: Serie A

16:30Albatro - Molteno -:-
18:00Cingoli - Pressano -:-
18:00Fondi - Fasano -:-
19:00Siena - Conversano -:-
19:00Trieste - Brixen -:-

OLASZORSZÁG: Serie A - női

15:00Erice N - Jomi Salerno N -:-
16:30HAC Nuoro N - Malo N -:-

OROSZORSZÁG: Szuperliga

10:00Cseljabinszk - Taganrog -:-
13:00Szentpétervár - CSKA Moscow -:-
14:00Chehovszki Medvegyi - Krasznoda -:-
16:00Sztavropol - Szaratov -:-

PORTUGÁLIA: LPA

12:00ABC Braga - Madeira -:-
12:00Belenenses - Sporting -:-
12:00Benfica - SC Horta -:-
12:30Avanca - Povoa -:-
12:30Gaia - Sanjoanense -:-
12:30Maia-Ismai - Boa Hora -:-

PORTUGÁLIA: 1a Divisao - női

12:30Alavarium N - Colegio de Gaia N -:-

SPANYOLORSZÁG: Liga ASOBAL

12:00Barcelona - Ademar -:-
17:00Atl. Valladolid - Granollers -:-
18:00Benidorm - Puente Genil -:-
18:00BM Sinfin - Huesca -:-
19:00CD Bidasoa Irun - Cuenca -:-
19:00La Rioja - Anaitasuna -:-
20:00Cisne - Villa de Aranda -:-

SPANYOLORSZÁG: Division de Honor Plata

18:00Malaga - Cordoba -:-
18:00Sant Marti - Sporting Alicante -:-
18:30Alcobendas - Trapagaran -:-
18:30Burgos - Teucro -:-
18:30Ciudad Real - BM Madrid -:-
18:30Torrelavega - Antequera -:-
19:00Sarria - Lalin -:-
19:30Amenabar - Zamora -:-
19:30Bordils - Barcelona II -:-
20:30Novas - Eivissa -:-

SVÁJC: NLA

17:00Thun - Zürich -:-
18:00Kriens - Pfadi Winterthur -:-

SVÉDORSZÁG: Handbollsligan

15:00Hallby - Varberg -:-
15:00Malmö - Lugi -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan

14:00Rimbo - Anderstorps -:-
15:00Skanela - Karlskrona -:-
15:00Västerås Irsta HF - Karra -:-
16:15Tyresö - AIK Stockholm -:-
17:00ElhalasztvaHammarby - Vinslovs -:-

SVÉDORSZÁG: Allsvenskan - női

14:00ElhalasztvaHelsingborg N - Nacka N -:-
14:00Karra N - Skanela N -:-
14:00Tyresö N - AIK N -:-
15:00Eskilstuna N - Kroppskultur Dam N -:-
15:00ElhalasztvaEslov N - Hallby N -:-

SZERBIA: Superliga

17:00Crvena zvezda - Rudar Kostolac -:-
18:00Crvenka - Pancevo -:-
18:00Vojvodina - Partizan Beograd -:-
19:00Proleter - Dubocica -:-

SZLOVÁKIA: Extraliga

18:00Hlohovec - 1.MHK Kosice -:-
18:00Kosice Crows - Modra -:-
18:00Povazska Bystrica - Presov -:-
18:00SKP Bratislava - Nove Zamky -:-
18:00Topolcany - Sala -:-

SZLOVÉNIA: 1. NLB Liga

17:00Krka - Ljubljana -:-
17:00Trebnje - Urbanscape Loka -:-
18:00Ribnica - Slovan -:-
18:30Jeruzalem Ormoz - Gradec -:-
19:00Gorenje - RD Izola -:-

SZLOVÉNIA: 1.A DRL - női

18:00Celje N - Zagorje N -:-
18:00ElhalasztvaIzola Bori N - Ajdovscina N -:-

TÖRÖKORSZÁG: Superlig

13:00Izmir BB - Istanbul Uni. Spor Birligi -:-
13:00Nilufer Bld. - Koycegiz Belediye -:-
13:00Spor Toto - Goztepe -:-
13:00Umitkoy Anadolu - Beykoz Bld. -:-
15:00Antalyaspor - Besiktas -:-

UKRAJNA: Szuperliga

17:00Handball Academy - Donbas Mariupol -:-
17:00Motor-Polytechnic-ZAS - CSKA Kiev -:-
17:00Odessa - Motor Zaporozsje -:-
17:00SKA Lviv - Portovik -:-

FRISSÍTÉS

Foci | Jégkorong | Tenisz | Kosárlabda | Kézilabda | Röplabda | Baseball | Am.futball | Rögbi | További sportok »

A lap tetejére

Az m.eredmenyek.com élő eredményeket szolgáltat - kézilabda livescore - mobiltelefonra. Ez a mobil verzió technikai okokból más paraméterekkel rendelkezik, mint az Eredmenyek.com weboldal.